Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-08, 16:09   #2731
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a moze sprobuj, nalozyc duzo kremu na twarz i wyprobowac skrobii ziemniaczanej? twarz tez jest bielutka, ale przynajmniej na kilometr nie bedzie widac ze masz bialy tynk, mozesz zawsze zrobic test, pozdrawiam
Mogłabyś zdradzić jak to się robi dokładnie?
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 16:43   #2732
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Mogłabyś zdradzić jak to się robi dokładnie?
mam jasna cere, nie chce na codzien zapychac porow podkladem wiec uzywam go naprawde rzadko, nakladam na twarz krem nawilzajacy, na wakacjach mocne filtry, chyba znowu do nich wroce, jak bede miec kase twarz jest dobrze nawilzona, bierzesz troche zwyczajnej mąki ziemniaczanej(skrobia ziamniaczana to to samo) najlepiej do polemniczka np po maseczce do wlosow albo po kremie, nakladasz mąke jak puder, albo grubym pedzlem lub puszkiem, nadmiar mozesz delikatnie zdjac chusteczka higieniczna, z moich doswiadczen wynika, ze im bardziej lepka, nawilzona skora, a nawet tlusta tym wiecej naszego pudru przylgnie do buzi, mozesz tez pomalowac twarz jasnym podkladem i zanim on zupelnie wsiaknie dac skrobie, poprobuj jak masz kartoflanke w kuchni dla mnie lepsza skrobia kukurydziana, ale mniej bieli, poczytaj, szczegolnie na biochemii kosmetycznej dziewczyny pisza o uzywaniu skrobii jako pudru do twarzy(swoja strona bardziej matuje niz te wszystkie pudry z sredniej półki, twarz nie blyszczy sie caly dzien)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 16:43   #2733
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
No i właśnie o to chodzi... nie ma nic cudowniejszego! . Ja też mam bardzo ciemno-brązowe włosy (naturalne, nigdy nie farbowane ), do tego bardzo ciemną oprawę oczu, oczy zielone i bardzo jasną skórę - no i tu się pojawia kompleks - ale przeciwny do tego, jaki mają solarnice - chciałabym mieć skórę jeszcze bledszą, jeszcze jaśniejszą, bardziej eteryczną, elfia, baśniową, wyśnioną.... Więc radzę się cieszyć i jeszcze bardziej podkreślić swoją bladziznę, a nie niszczyć sobie skórę na solarium, wyglądać ohydnie, i jeszcze za to płacić!

Heh Gdyby to takie proste było Mi się ogólnie podobają ciemnowłose dziewczyny z bladą cerą,ale nie zawsze to wygląda dobrze.Nie wiem,może to zależy od cery,jak jest nieskazitelna to ta bladość z ciemnymi włosami wygląda fajnie?U mnie to wygląda fatalnie,pewnie przez cienie pod oczami-wrodzone,niezależne od ilości snu i używanych kremów.Zresztą ja podziwiam was naprawde,że umiecie oprzeć się kanonom nam panującym Ja nie potrafie niestety .Jak czytam np,że w jakiejś tam sondzie jest,że facetów na drugim miejscu(po piersiach czy tam pupie ) kręci opalone ciało albo widze/słysze/czytam co się sądzi o bladziochach to się odechciewa.A niestety blada w naszej kulturze oznacza-chora,niewyspana,anemia,z aniedbanaItp.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 16:46   #2734
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mam jasna cere, nie chce na codzien zapychac porow podkladem wiec uzywam go naprawde rzadko, nakladam na twarz krem nawilzajacy, na wakacjach mocne filtry, chyba znowu do nich wroce, jak bede miec kase twarz jest dobrze nawilzona, bierzesz troche zwyczajnej mąki ziemniaczanej(skrobia ziamniaczana to to samo) najlepiej do polemniczka np po maseczce do wlosow albo po kremie, nakladasz mąke jak puder, albo grubym pedzlem lub puszkiem, nadmiar mozesz delikatnie zdjac chusteczka higieniczna, z moich doswiadczen wynika, ze im bardziej lepka, nawilzona skora, a nawet tlusta tym wiecej naszego pudru przylgnie do buzi, mozesz tez pomalowac twarz jasnym podkladem i zanim on zupelnie wsiaknie dac skrobie, poprobuj jak masz kartoflanke w kuchni dla mnie lepsza skrobia kukurydziana, ale mniej bieli, poczytaj, szczegolnie na biochemii kosmetycznej dziewczyny pisza o uzywaniu skrobii jako pudru do twarzy(swoja strona bardziej matuje niz te wszystkie pudry z sredniej półki, twarz nie blyszczy sie caly dzien)

A to się nie odkleja po jakimś czasie?I nie wygląda dziwnie???
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 16:51   #2735
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
A to się nie odkleja po jakimś czasie?I nie wygląda dziwnie???
duza ilosc skrobii to wersja na jakies wyjscie np. zlot bladolicych na codzien daje tego malutko, zeby sie sie swiecic, nikt mi ze znajomych nie chcial mi uwierzyc ze mam na twarzy mąke, bo nie wyglada jakbym miala cokolwiek jak dla mnie dziwniej wyglada skorupa z grubej warstwy podkladu i pudru nie znosze miec takiego czegos na twarzy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 17:53   #2736
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mam jasna cere, nie chce na codzien zapychac porow podkladem wiec uzywam go naprawde rzadko, nakladam na twarz krem nawilzajacy, na wakacjach mocne filtry, chyba znowu do nich wroce, jak bede miec kase twarz jest dobrze nawilzona, bierzesz troche zwyczajnej mąki ziemniaczanej(skrobia ziamniaczana to to samo) najlepiej do polemniczka np po maseczce do wlosow albo po kremie, nakladasz mąke jak puder, albo grubym pedzlem lub puszkiem, nadmiar mozesz delikatnie zdjac chusteczka higieniczna, z moich doswiadczen wynika, ze im bardziej lepka, nawilzona skora, a nawet tlusta tym wiecej naszego pudru przylgnie do buzi, mozesz tez pomalowac twarz jasnym podkladem i zanim on zupelnie wsiaknie dac skrobie, poprobuj jak masz kartoflanke w kuchni dla mnie lepsza skrobia kukurydziana, ale mniej bieli, poczytaj, szczegolnie na biochemii kosmetycznej dziewczyny pisza o uzywaniu skrobii jako pudru do twarzy(swoja strona bardziej matuje niz te wszystkie pudry z sredniej półki, twarz nie blyszczy sie caly dzien)
Dzięki Kochana! Pomysł jest fantastyczny, wypróbuję nawet dziś i wrażenia opiszę . Tylko się zastanawiam jak to się będzie trzymać. Mąkę rozumiem nakładam na twarz - wcześniej posmarowaną tłustym kremem? I nic już do tego nie daję? Nie mogę coś uwierzyć że to się tak długo trzyma. Jeśli okaże się to skuteczne będę przeszczęśliwa!

A tak przy okazji - pozdrawiam moją krajankę - widzę że też z Wrocka
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 17:58   #2737
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

hm.. ja mąkę nakładam na bardzo lekki nawilżający krem i miejscami korektor i się trzyma bardzo dobre to samo na odrobinie podkładu..
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 18:02   #2738
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Mąkę rozumiem nakładam na twarz - wcześniej posmarowaną tłustym kremem?
nie musi byc tlusty, chodzi o to zeby skora nie byla wysuszona, nawilzajacy krem wystarczy, sprobuj na poczatek dawac malymi porcjami,zeby nie przedobrzyc:P powodzenia
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 18:07   #2739
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
.Jak czytam np,że w jakiejś tam sondzie jest,że facetów na drugim miejscu(po piersiach czy tam pupie ) kręci opalone ciało albo widze/słysze/czytam co się sądzi o bladziochach to się odechciewa.A niestety blada w naszej kulturze oznacza-chora,niewyspana,anemia,z aniedbanaItp.
Bez przesady - ja nie odczuwam potrzeby podobania się większości. Najważniejsze, że ja sama czuję się piękna i zadbana. Zresztą faceci, z którymi mam do czynienia zdecydowanie wolą jasną skórę. Moim zdaniem nie ma co się przejmować większością. Trudno żeby ta większość narzucała mi swój styl. Nie chodzę do solarium, żadko się maluję, włosów nigdy nie farbowałam, co nie znaczy że o siebie nie dbam. Inwestuję raczej w dobre perfumy, lakier do paznokci, dobry balsam do ciała itp. Nie rozumiem jak bladość może się kojarzyć z niedbaniem o siebie . Polska jest dziwnym krajem, co widać po naszych przejściach z historii - ,,newsy'' i moda dochodzą do nas z opóźnieniem ale jak się przyjmą to koniec... Ta niezdrowa i dziwna moda na sztuczne opalanie się nie trwa u nas bardzo długo ale pewnie jeszcze trochę potrwa zanim się to wykorzeni. Pojawią się zapewne już niedługo tłumy biednych, zmanipulowanych kobiet, które w wieku 30 lat będą miały pomarszczoną skórę jak 50-cio latki, łysiejące i załamane...
Dobrze wiadomo z historii iż niegdyś jasna - alabastrowa skóra uchodziła za przejaw arystokracji, a zabiedzone chłopki z pola były zjarane. Rozumiem, że moda się mogła zmienić ale po co za nią gonić na siłę? Nie mam nic do kibiet, które mają naturalnie ciemniejszą karnację - ale taka ich uroda. Żyjemy w tej strefie klimatycznej i mamy takie a nie inne kolory włosów, skóry, tęczówek itp. Czy to że są naturalne daje nam prawo aby tak drastycznie zmieniać naszą urodę? Nie rozumiem tylko po co! Czy inne oznacza piękniejsze?
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 18:14   #2740
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Lady-dark, ja znam wielu facetow, ktorzy kochają jasna skore i tylko takie kobiety uwazaja za boginie, zauwazylam tez ze wiekszosc facetow ktorzy sie na mnie patrza dluzej niz pare sekund ma ciemna karnacje, cos w tym jest ze szukamy kogos kto jest naszym przeciwienstwem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 18:56   #2741
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
. Nie rozumiem jak bladość może się kojarzyć z niedbaniem o siebie . Dobrze wiadomo z historii iż niegdyś jasna - alabastrowa skóra uchodziła za przejaw arystokracji, a zabiedzone chłopki z pola były zjarane.
Ja też tego nie rozumiem,tylko mówię jak niestety u nas jest bladość postrzegana.Przez wększość,bo oczywiście zawsze znajda się tacy którzy mają zdrowe podejście i do których dociera,ze to po prostu kolor karnacji,niezależny od człowieka.Ale najczęściej?"Jezuuu,zrób coś z sobą,jesteś blada","wyglądasz jak śmierć",a raz nawet jeszcze w LO usłyszałam,ze wyglądam jak...Matka Boska !Nawet jak próbuje się optymistycznie nastawić i zaakceptować swoją bladość to po kilklu jakiś tekstach o bladych osobach(nie o mnie,ale np w rozmowie)mi się odechciewa.
To co było kiedyś dawno mnie nie pociesza.Bo moda na bladość przeminęła i odwróciło się to zupełnie bardzo się zakorzeniając.I to chyba nie do odwrócenia.Coś tam się przebąkuje,że opalanie przestaje być modne,ale ja nie zauważyułam ani w to nie wierzę.Wręcz przeciwnie.
A co do tego co napisała truskawkowa to się zgadzam.Ja zauważyłam może nie tyle po prostu z ciemną karnacją faceci,ale np czarni.Niektórzy.Mało.
W ogóle w Polsce to wygląda fatalnie-jak byłam w UK to zauważyłam,ze dziewczyny nieopalone widać tam równie czesto jak te opalone.Normalnie np odsłaniają nogi czy brzuch mimo,że blady.U nas to nie do pomyślenia.Szkoda.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 19:07   #2742
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
w LO usłyszałam,ze wyglądam jak...Matka Boska

Normalnie np odsłaniają nogi czy brzuch mimo,że blady.U nas to nie do pomyślenia.Szkoda.
No to chyba był komplement, kto Ci to powiedział? Katechetka?!

A ja tam w wakacje chodziłam czasami z opalonymi nogami, czasami z nie Nie ma to jak Holiday Skin Lubię swoją bladość, chociaż czasami mam jej dość

Na imprezie w klubie byłam w czarnej bluzeczce + czarny błyszczący makijaż oczu. Przyciągało męskie spojrzenia, aż sama się dziwiłam
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 19:17   #2743
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
No to chyba był komplement, kto Ci to powiedział? Katechetka?!

A ja tam w wakacje chodziłam czasami z opalonymi nogami, czasami z nie Nie ma to jak Holiday Skin Lubię swoją bladość, chociaż czasami mam jej dość

Na imprezie w klubie byłam w czarnej bluzeczce + czarny błyszczący makijaż oczu. Przyciągało męskie spojrzenia, aż sama się dziwiłam
Od koleżanki niestety a nie od katechetki
Czarny makijaż oczu albo czerwona pomadka(która podobno pasuje do bladych) to coś czego zawsze chciałam spróbować,ale nie potrafię się tak umalowac
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 19:23   #2744
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Od koleżanki niestety a nie od katechetki
Czarny makijaż oczu albo czerwona pomadka(która podobno pasuje do bladych) to coś czego zawsze chciałam spróbować,ale nie potrafię się tak umalowac
wszystko zalezy jaki masz kolor wlosow i odcien karnacji, cieply bądz zimny, nie wszystkie czerwienie pasuja do cieplej lub odwrotnie-zimnej karnacji
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 19:26   #2745
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wszystko zalezy jaki masz kolor wlosow i odcien karnacji, cieply bądz zimny, nie wszystkie czerwienie pasuja do cieplej lub odwrotnie-zimnej karnacji
Zmieniłaś avatarek .Tamten był śliczny
Nie wiem jaki mam odcień,ja nigdy takich rzeczy nie potrafiłam rozróżniać
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 19:32   #2746
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Zmieniłaś avatarek .Tamten był śliczny

Nie wiem jaki mam odcień,ja nigdy takich rzeczy nie potrafiłam rozróżniać
tamto zdjecie sprzed 2 lat, juz dawno nie mam takiej grzywki to tez w sumie mniej aktualne bo od tygodnia mam juz brazowe wlosy a nie czarne



ładniej Ci w jak nalozysz roz w kolorze rozowym czy bardziej brzoskwiniowym? moja cera ma chlodny odcien, bardziej rozowawy, cieple odcienie blyszczykow ani cieni nie pasuja mi zupelnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 19:32   #2747
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Zmieniłaś avatarek .Tamten był śliczny
Nie wiem jaki mam odcień,ja nigdy takich rzeczy nie potrafiłam rozróżniać
Ależ to proste W dziennym świetle oceń swoją cerę, przykładając do niej tkanimy różnych kolorów. Jeśli w ciepłych wygląda dużo lepiej to znaczy że masz ciepły odcień cery Nie wszystkie odcienie różowego są ciepłe np. ten jest zimny.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 19:43   #2748
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
ech a mnie dzis TŻ namówił na pomadkę-błyszczyk w malinowo-czerownym kolorze.. dość mocny zdecydowany kolor... a przy bladej cerze.. wiadomo, wrażenie to jest spotęgowane do entej potęgi...co o takim zestawieniu sądzicie? raczej nie czuje się najlepiej w takim ostrym wydaniu ale podobno to świetnie wygląda.. czy rzeczywiscie? moze lepiej zostawić to jedynie dla przyjemność TŻ w domowych pieleszach
A ja sobie kupiłam przeboski błyszczyk Fuksja, głęboka, mmmm. Choć szukałam fioletu Nie było, kupiłam tylko farbę do włosów i w ostatniej chwili go dojrzałam - niesamowity roż stał obok niesamowitej, idealnej czerwieni, ale skusiłam się tylko na róż - i kupiłam bez zastanawiania, po wyjściu ze sklepu jak zwykle myślałam, że niepotrzebnie wydałam pieniądze, (tymbardziej, że błyszczyk okazał się być z drobinkami, dużymi i niebieskimi ) i jak zwykle byłam w błędzie. Widać mam nosa do kupowania w ciemno. Błyszczyk ładnie kryje, kolor jest soczysty taki owocowy, ładnie pachnie malinami, drobinki na ustach są niewidoczne, za to ta ich niebieskość nadaje ustom efekt z reklamy szminek, tych "jak tafla wody". Nie wiem tylko jak z trwałością Bo stosuję kwasy i jestem cała różowa i schodzi mi skóra płatami i jeszcze go nie wypróbowałam na dłuższą metę Mam to zamiar zobić na imprezie 17, tylko potrzebny mi do tego będzie podkład, chciałam biały bo mam jeszcze ten nieszczęsny "so matte" i myślałam o rozrobieniu go. Ale skoro nie macie to pozwolę sobie wziąść co jest. Niżej wypisuję wszystkie próbki jaki mam. IlonaMarianna, Kattarina jak coś znajdziecie dla siebie to piszcie, przyślę wam adres na pw

*Ocerin, żel do mycia ciała z mocznikiem i l-arginą, szt. 2 po 5 ml
*Ocerin, szampon bio-aktywny, głęboko myjący z mocznikiem, szt 1 po 5 ml
*Ocerin, odżywka wzmacniająca do włosów słabych i zniszczonych, szt 1 po 5ml
*Iwostin, krem na przebarwienia, szt 1 po 2ml
*Iwostin, krem do rąk, rgenerujący, szt 1 po 3ml
*L'oreal, pure zone, szt 2 po 2 ml
*Vichy, myokine, szt 1 po 3ml
*Vichy, novadiol na noc szt 2 po1,5 ml
*Vichy, capital soleil, spf 30, szt 1 po 7 ml
*La Roche-posay, Cicaplast, preparat przyśpieszający regenerację naskórka, szt 1 po 2ml
*Klorane, balsam do włosów na bazie chinini i wit.B

AniaBrunetka, a ja się farbuję, żeby wyglądać jak Ty
Truskawkowawiosna vbmenu_register("postmenu _3220555", true); skrobii używam na codzień i nie wyobrażam sobie życia bez niej

Aha, ten błyszczyk to Pierre Rene, Moody, 04 rasberry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg acac78f49d21534c868fb9b9ba6e5bc3.jpg (45,7 KB, 31 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 19:56   #2749
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Znam błyszczyki Moody i je uwielbiam - ale problem z nimi polega na tym, że wiele kremowo-beżowych odcieni nie daje żadnego efektu oprócz błysku
Mówisz, że czerwień ładnie wyglądała?

Ja z kolei zawitałam dzisiaj do avonowskiego COKu, całą rękę upstrzyłam sobie szminkami i błyszczykami i znalazłam kilka cudownie żarówiastych, truskawkowych i soczystych odcieni. Niech no moja cera dojdzie do ładu, a znowu zacznę szaleć.
Kocham być blada!



__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 20:17   #2750
kaktuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Przepraszam, wiem że nie na temat: W tych punktach avonu mogą kupować tylko konsultanki czy zwykli śmiertelnicy też?
kaktuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 20:40   #2751
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez kaktuss Pokaż wiadomość
Przepraszam, wiem że nie na temat: W tych punktach avonu mogą kupować tylko konsultanki czy zwykli śmiertelnicy też?
tylko konsultantki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 20:54   #2752
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tamto zdjecie sprzed 2 lat, juz dawno nie mam takiej grzywki to tez w sumie mniej aktualne bo od tygodnia mam juz brazowe wlosy a nie czarne



ładniej Ci w jak nalozysz roz w kolorze rozowym czy bardziej brzoskwiniowym? moja cera ma chlodny odcien, bardziej rozowawy, cieple odcienie blyszczykow ani cieni nie pasuja mi zupelnie

A więc to ty jesteś,nie byłam pewna .Śliczna jesteś-szczerze mówiąc to chyba ładna dziewczyna zawsze będzie zwracać uwagę facetów,czy to blada czy opalona
Różu nie używam,nigdy nie używałam.Nie lubię.
To z tkaninami muszę wypróbować.Na chwilę obecną muszę powiedziec,że wydaje mi się,że raczej chłodny mam odcień,ale może mi się tylko tak zdawać...
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 21:04   #2753
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Różu nie używam,nigdy nie używałam.Nie lubię.
To z tkaninami muszę wypróbować.Na chwilę obecną muszę powiedziec,że wydaje mi się,że raczej chłodny mam odcień,ale może mi się tylko tak zdawać...
ja kiedys z rozem wygladalam jak stara baba z Rosji wysmarowana burakiem,malo mialam pojecia o makijazu, na jasnej cerze kazdy kolor wyglada ciemniej, uzywam jasniutkich rozy i naprawde wygladam lepiej, twarz wydaje sie bardziej owalna i bardziej promienna, ostatnio za sprawa wizazu odkrylam roz w kuleczkach vollare, jak dam malutko-sliczny efekt, przy jasnej cerze wygladam jak mala zawstydzona dziewczynka
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 21:32   #2754
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

o! truskawkowawiosna - piękne zdjęcie!
A mogłabyś wkleić zdjęcie tego różu do policzków? (jeśli masz taką możliwość)wyglądasz ślicznie, ja jeszcze jak żyję nie miałam różu heheh
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 21:36   #2755
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
o! truskawkowawiosna - piękne zdjęcie!
A mogłabyś wkleić zdjęcie tego różu do policzków? (jeśli masz taką możliwość)wyglądasz ślicznie, ja jeszcze jak żyję nie miałam różu heheh
poszukaj moich wczesniejszych postow, strona albo 2 wczesniej, tam wklejalam moje zdjecia, jestem pomalowana rozem, mialam wtedy taki sliczny rozowiutki roz z golden rose, jak dorwe aparat to pokaze Ci moje malowidla
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 21:41   #2756
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

o to zdjecie mi chodzilo
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1164905747

taki efekt, prowalam roznych odcieni, ale tylko przy rozowiutkich wygladam w miare
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 22:41   #2757
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
na mojej studniowce zeszlorocznej bylam chyba jedyna taka, zwracalam troche uwage, wszystkie kolezanki biegaly do solarium bo to wstyd przyjsc nieopalona na studniowke. czekoladkowa opalenizna u blondynki w srodku zimy jest zupelnie naturalna prawda? zalaczam moje zdjecia robione w domu przed wyjsciem.

Truskawkowa Jesteś piękna Wszystkie zdjęcia które zamieściłaś-boskie.Powiedz coś więcej o studniówce,bo mnie zainteresowąło .Coś ktokolwiek mówił o Twoim-nie ukrywajmy-odmiennym wyglądzie od czekoladowych "piękności"?Nauczyciele,k oleżanki(wprost to co wyrażały wzrokiem ) czy faceci?Jakieś komplementy?
A Ty byłaś w ogóle kiedykolwiek opalona ?Chętnie bym zobaczyła
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 22:54   #2758
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
o to zdjecie mi chodzilo
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1164905747

taki efekt, prowalam roznych odcieni, ale tylko przy rozowiutkich wygladam w miare
jesteś śliczna!!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 23:00   #2759
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Red face Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja coprawda nie jestem truskawkowąwiosną i studniówkę miałam 4 no prawie 5 lat temu, ale myśle że tak dużo się w tym względzie nie zmieniło.
Na pewno będziesz wzbudzać sensację U mnie to wyglądało tak, że nauczyciele byli trochę zaskoczeni, wiadomo mocniejszy makijaż itp. ale pozytywnie, mówili mi tylko że świetnie wyglądam (ciemno śliwkowa suknia, i fioletowy makijaż ) Koleżanki hmm, najbliższi przyjaciele oczywiście traktowali mnie normalnie, ale inne dziewczyny to raczej patrzyły z lekką zazdrościa itp. szczególnie widząc zainteresowanie ich partnerów Hehe, niektórzy robili mi zdjęcia Generalnie efek piorunujący
Najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła w danej sukni i makijażu to na pewno bedziesz się świetnie bawić.

No to ładnie, chyba zacznę teraz sprawdzać profile wizażanek zanim coś napiszę Ale nie będę tego zmieniać, bo jak któraś z wizażanek z jasną skórą będzie miała studniówkę i będzie się zastanawiać czy jednak się nie opalić, to takie opinie jak truskawkowejwiosny, moja czy innych wizażanek może je od tego odwiodą. Bo naprawdę niewarto!!

Truskawkowawiosna, oczywiście jesteś prześliczna i do tego świetnie to podkreślasz Teraz jestem ciekawa jak wyglądasz w nowym kolorze włosów...

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2006-12-09 o 11:31
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 23:07   #2760
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ja coprawda nie jestem truskawkowąwiosną i studniówkę miałam 4 no prawie 5 lat temu, ale myśle że tak dużo się w tym względzie nie zmieniło.
Na pewno będziesz wzbudzać sensację U mnie to wyglądało tak, że nauczyciele byli trochę zaskoczeni, wiadomo mocniejszy makijaż itp. ale pozytywnie, mówili mi tylko że świetnie wyglądam (ciemno śliwkowa suknia, i fioletowy makijaż ) Koleżanki hmm, najbliższi przyjaciele oczywiście traktowali mnie normalnie, ale inne dziewczyny to raczej patrzyły z lekką zazdrościa itp. szczególnie widząc zainteresowanie ich partnerów Hehe, niektórzy robili mi zdjęcia Generalnie efek piorunujący
Najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła w danej sukni i makijażu to na pewno bedziesz się świetnie bawić.
Ja trak tylko z ciekawości pytam Studniówkę mam jużdaaaaawno za sobą
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.