Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-21, 10:01   #3481
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Moni dostałam przesyłkę, dziękuję odebralas te ode mnie? Wszystko ok?
.
Mam , mam czekala na mnie

I jak ci sie rzeczy podobaja?

a dziewczyny tak moze nie calkiem ekologocznie b to jakis tam silikonowy produkt, ale jak ktoras z was uzywa do mycia pedzelkow tego silikonowego pad( jak sie to po polsku nazywa ) do mycia buzi z dm czy Rossmanna i niby ok, ale czasami jednak dlugo to trwa to jednak dobrze jest zainwestowac w te wieksze typowo do pedzelkow. Dlugo sie wzbranialam, bo i te markowe swoja cene maja, ale skusilam sie na ta rossmannowska i dzis bylo pierwsze mycie i idzie szybciej i sprawniej. a i cenowo jest super

http://www.rossmann.de/produkte/for-...1787331838-378
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 11:32   #3482
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Mam , mam czekala na mnie

I jak ci sie rzeczy podobaja?

a dziewczyny tak moze nie calkiem ekologocznie b to jakis tam silikonowy produkt, ale jak ktoras z was uzywa do mycia pedzelkow tego silikonowego pad( jak sie to po polsku nazywa ) do mycia buzi z dm czy Rossmanna i niby ok, ale czasami jednak dlugo to trwa to jednak dobrze jest zainwestowac w te wieksze typowo do pedzelkow. Dlugo sie wzbranialam, bo i te markowe swoja cene maja, ale skusilam sie na ta rossmannowska i dzis bylo pierwsze mycie i idzie szybciej i sprawniej. a i cenowo jest super

http://www.rossmann.de/produkte/for-...1787331838-378
o to chodzi?
http://glam-shop.pl/glamglove-rekawi...ia-pedzli.html
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 13:58   #3483
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
I zakupy:
- serum Liftant z kocanką,
- peeling enzymatyczny Centifolia,
- żel ujędrniający Santaverde,
- w kartoniku zestaw mydeł i krem do rąk Primavera
- olejek Weleda,
- odświeżacz do ust Apeiron (mam zamiar już nie kupować gum do żucia),
- mydła Secrets de Provence pomidorowo - rozmarynowe,
- krem do stóp Tea Natura,
- rozświetlacz Coleur Caramel,
- tusz Avril,
- próbka pudru matujacego Lily Lolo i inne.
Wspaniałości, ciekawi mnie Twoja opinia o pudrze LL

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Witajcie. Nie mogę uwierzyć, że przez tyle wątków moje słowa dalej są zawsze w pierwszym poście. Dalej nic się u mnie nie zmieniło. Kocham żyrafy (ostatnio dostałam taką, co ma 150cm wzrostu ). Ciągle też jestem minimalistką, używam tych samych kosmetyków i nie wiem, co w trawie nowego piszczy i dlatego właśnie tu jestem. Jakoś na przełomie listopada/grudnia zaczęła mi się robić strasznie gorąca twarz, ale zwaliłam to na zimę i ogrzewanie, niestety problem dalej nie zniknął. Nie piję kawy, nie lubię ostrych przypraw, nie wystawiam się na słońce, więc to na pewno nie od tego. Zaświtało mi, że to może cera naczynkowa, ale muszę dodać, że objawy głownie nasilają się wieczorem. Mam wtedy całe czerwone policzki i pomaga tylko jak przyłożę je do czegoś zimnego (ale nie lodowatego). Oczywiście ta rzecz zaraz robi się gorąca. Większość kosmetyków kompletnie się teraz u mnie nie sprawdza. Kupiłam ostatnio nowy tonik z Sylveco, ten Vianek i on faktycznie trochę koi, ale nie wiem, co zmienić w pozostałych i na jakie, bo wśród kosmetyków naturalnych nie znalazłam podstron z cerą naczynkową. Ktoś, coś jest w stanie mi doradzić?
Witaj To co opisujesz wygląda na początki trądziku różowatego, chociaż mogę się mylić.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze ostatnie zakupy, nic wielkiego ale kredka do brwi z CC, lavera i Weleda dla dziecka.


Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Widziałam i już go chcę


Moje najnowsze... skusiłyście dezodorantem


Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Mam , mam czekala na mnie

I jak ci sie rzeczy podobaja?

a dziewczyny tak moze nie calkiem ekologocznie b to jakis tam silikonowy produkt, ale jak ktoras z was uzywa do mycia pedzelkow tego silikonowego pad( jak sie to po polsku nazywa ) do mycia buzi z dm czy Rossmanna i niby ok, ale czasami jednak dlugo to trwa to jednak dobrze jest zainwestowac w te wieksze typowo do pedzelkow. Dlugo sie wzbranialam, bo i te markowe swoja cene maja, ale skusilam sie na ta rossmannowska i dzis bylo pierwsze mycie i idzie szybciej i sprawniej. a i cenowo jest super

http://www.rossmann.de/produkte/for-...1787331838-378
A wiesz, że ja mam podobne odczucia, tzn jak dla mnie wszystkie te różnego rodzaju myjki do twarzy mogłyby być większe, np. gąbki celulozowe, konjac, płatki silikonowe czy najprostsze waciki. Dlatego bardzo lubię szmatki, np. ręczniczki frotte, czy mikrofibrowe, bo po prostu mają idealną wielkość.

Btw. Kupiłam sobie właśnie depilator IPL i ma bardzo malutkie okno, a producent oferuje też rozszerzone modele z nasadkami do depilacji twarzy czy bikini, które jeszcze to okno zmniejszają, a jak dla mnie podstawowa wersja ma okno idealnie wymierzone w depilacje twarzy i nie żałuję, że się nie dałam skusić na wersje z nasadkami, bo bym żałowała tylko, są po prostu zbędne te nasadki, a kosztują o wiele więcej. Okno jest i tak małe i depilacja nóg trwa długo.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Cześć

W związku ze zbliżającym się latem mam mocne postanowienie zadbać bardziej o ciało. Dodatkowe kilogramy po ciąży jakoś ciężko mi zgubić (zostało jeszcze 10), a że cellulit (głównie na brzuchu i boczkach) też nie chce sam sobie pójść, to po wykończeniu olejku Vianek od Korah, postanowiłam wrócić do masażu na sucho, potem nakładać olejek Weledy i na koniec żel ujędrniający Santaverde. Mam nadzieję, że to przyniesie w końcu efekty.

Do tego ćwiczenia na stepperze i ograniczenie białego pieczywa. Piję też pokrzywę i koper włoski na usunięcie nadmiaru wody i toksyn. Zaczęłam też doprawiać (np. kawę) cynamonem, imbirem i kardamonem.
Hehe, ja mam podobne sposoby, tzn dodaję sobie do potraw np. dużo papryki ostrej i słodkiej, bo ma kapsaicynę, ale planuję zrobić swoją kapsaicynę z papryczek chilli. Zaczęłam też kręcić hula hop. Masuję się rękawicami tymi nylonowymi z rossmanna, pod prysznicem.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-05-21 o 13:53
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 15:57   #3484
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
o tym rozmyslalam
http://www.shades-of-pink.de/real-te...g-palette.html
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 19:05   #3485
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
myślę, ze one podobne są bardzo, więc ja bym wybrała wg dostępności
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 21:45   #3486
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja mam takie cos: http://www.rossmann.pl/Produkt/Killy...3748,3374,5369 i fajnie sie tym pedzle myje
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 06:50   #3487
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Korah, o kurde o tym nie pomyślałam. A jak rozróżnić cerę naczynkową od trądziku różowatego? Muszę z tym pójść do dermatologa czy jakoś sama mogę?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 08:08   #3488
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Korah, o kurde o tym nie pomyślałam. A jak rozróżnić cerę naczynkową od trądziku różowatego? Muszę z tym pójść do dermatologa czy jakoś sama mogę?
Idz do lekarza Popros o serie badan: hormony, tarczyca, itd. Skierowanie do dermatologa (niestety wymagane). Jesli pijesz kawe i alkohol to odstaw. Zaczyna sie sezon, wiec koniecznie filtry i unikanie slonca.
Moja mama ma tradzik rozowaty, ktory jest wynikiem zaniedbania cery naczyniowej. Zaniedbania przez niedoksztalconych dermatologow... Ja mam cere plytko unaczyniona jak to mowi moja dr, czyli nie mam naczynek popekanych, ale mam tendencje do rumienia. Unikam alkoholu, slonca, filtry mineralne i daszek, gdy jestem na dworze. Pogrubiam skore (kwasy, wit. C, od jesieni retinoidy).
Madry dermatolog nie zacznie teraz leczenia. Przelozy to na jesien. Masz czas zeby takiego poszukac. Nie bierz antybiotykow, ktore Ci beda chcieli dawac.
Spryskiwanie twarzy woda mineralna daje ulge.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 08:31   #3489
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wspaniałości, ciekawi mnie Twoja opinia o pudrze LL


Hehe, ja mam podobne sposoby, tzn dodaję sobie do potraw np. dużo papryki ostrej i słodkiej, bo ma kapsaicynę, ale planuję zrobić swoją kapsaicynę z papryczek chilli. Zaczęłam też kręcić hula hop. Masuję się rękawicami tymi nylonowymi z rossmanna, pod prysznicem.

Puder musiałam wypróbować po tylu pochwałach
Matujący i Flawless Silk właściwie niczym się nie różnią, jedynie matujący przez pierwszą godzinę faktycznie trochę matuje, a potem robi się taki satynowy, jak FS jest od początku. Ale u mnie żaden puder nie matuje dłużej niż godzinę (zwłaszcza czoła).

Imbir też ma. Jakieś efekty po hula hop? Ja planuję skakankę, ale jeszcze z miesiąc, dwa muszę poczekać.
Najlepsze efekty widzę po ograniczeniu pieczywa, na wadze nie jest jeszcze to, co bym chciała, ale brzuch szybko spada
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 08:45   #3490
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Idz do lekarza Popros o serie badan: hormony, tarczyca, itd. Skierowanie do dermatologa (niestety wymagane). Jesli pijesz kawe i alkohol to odstaw. Zaczyna sie sezon, wiec koniecznie filtry i unikanie slonca.
Moja mama ma tradzik rozowaty, ktory jest wynikiem zaniedbania cery naczyniowej. Zaniedbania przez niedoksztalconych dermatologow... Ja mam cere plytko unaczyniona jak to mowi moja dr, czyli nie mam naczynek popekanych, ale mam tendencje do rumienia. Unikam alkoholu, slonca, filtry mineralne i daszek, gdy jestem na dworze. Pogrubiam skore (kwasy, wit. C, od jesieni retinoidy).
Madry dermatolog nie zacznie teraz leczenia. Przelozy to na jesien. Masz czas zeby takiego poszukac. Nie bierz antybiotykow, ktore Ci beda chcieli dawac.
Spryskiwanie twarzy woda mineralna daje ulge.

Odnosnie retinoidow, czytalas to http://kosmostolog.blogspot.com/2016...etinoidow.html
Nie jest to moje wymadrzanie i wiem, ze kazdy ma swoje zdanie i sam podejmuje decyzje oraz ocenia plusy i minusy dlugofalowych kuracji Ale znam takie przypadki osobiscie i sa to osoby, ktore zaczely stosowac retinoidy grobo ponad 15 lat temu. Oczywiscie zgodnie z instrukcja, razem z filtrami, antyoksydantami itp.

I jeszcze glupie pytanie dlaczego wg Ciebie nie brac antybiotykow ?
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2016-05-22 o 08:46
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 09:15   #3491
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
myślę, ze one podobne są bardzo, więc ja bym wybrała wg dostępności
To tez kupilam wersje rossmannowska, taniutka i pod nosem
wszelkie inne rzeczy musialabym zamawiac

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja mam takie cos: http://www.rossmann.pl/Produkt/Killy...3748,3374,5369 i fajnie sie tym pedzle myje
ja mam ta
http://www.rossmann.de/produkte/for-...1787301892-257

ale kupilam w dm, bo Rossmann wtedy jeszcze takiej myjki nie mial.
Owszem fajnie sie myje, ale ta majka jest jednak za mala. Duze i zbite pedzleki czasami mialam jednak nie domyte( nie uzywam tych specjalnych szamponow do pedzelkow( Rossmann tez taki teraz ma)) i samo mycie pedzelkow trwalo dluzej wzbranialam sie przed zakupem typowej myjki do pedzli i pewnie gdyby Rossmann swojej wersje nie wyprodukowal, to bym jeszcze dlugo uzywala tej twarzowej i sie wsciekala, ze konca nie ma. Teraz postanowilam wydac te pare centow i widze roznice, jest szybciej
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 09:56   #3492
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Idz do lekarza Popros o serie badan: hormony, tarczyca, itd. Skierowanie do dermatologa (niestety wymagane). Jesli pijesz kawe i alkohol to odstaw. Zaczyna sie sezon, wiec koniecznie filtry i unikanie slonca.
Moja mama ma tradzik rozowaty, ktory jest wynikiem zaniedbania cery naczyniowej. Zaniedbania przez niedoksztalconych dermatologow... Ja mam cere plytko unaczyniona jak to mowi moja dr, czyli nie mam naczynek popekanych, ale mam tendencje do rumienia. Unikam alkoholu, slonca, filtry mineralne i daszek, gdy jestem na dworze. Pogrubiam skore (kwasy, wit. C, od jesieni retinoidy).
Madry dermatolog nie zacznie teraz leczenia. Przelozy to na jesien. Masz czas zeby takiego poszukac. Nie bierz antybiotykow, ktore Ci beda chcieli dawac.
Spryskiwanie twarzy woda mineralna daje ulge.
Tarczycę badałam w lutym i wszystko jest dobrze. W ogóle w lutym miałam prywatną opiekę, więc z tego skorzystałam i przebadałam się kompleksowo. Wszystko jest dobrze. Alkohol piję okazyjnie, kawy nie piję od kilku lat, słońca unikam, bo bardzo źle je znoszę, nie chodzę na solarium, dlatego wydaje mi się, że na razie to tylko cera naczyniowa.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:27   #3493
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Puder musiałam wypróbować po tylu pochwałach
Matujący i Flawless Silk właściwie niczym się nie różnią, jedynie matujący przez pierwszą godzinę faktycznie trochę matuje, a potem robi się taki satynowy, jak FS jest od początku. Ale u mnie żaden puder nie matuje dłużej niż godzinę (zwłaszcza czoła).

Imbir też ma. Jakieś efekty po hula hop? Ja planuję skakankę, ale jeszcze z miesiąc, dwa muszę poczekać.
Najlepsze efekty widzę po ograniczeniu pieczywa, na wadze nie jest jeszcze to, co bym chciała, ale brzuch szybko spada
Na razie efekty marne, tzn nie ubyło cm w brzuchu, ale skóra jest wyraźnie bardziej napięta, używam od 2 tygodni i na początku to było tylko kilka minutek dziennie, teraz doszłam do etapu, że kręcę 10 minut w jedną stronę, 10 w drugą i uczę się kręcenia na biodrach i udach. Kupiłam też drugie koło, dociążone i jest już ciężej, tylko po 3 minutki na jedną stronę, bo zaczyna wszystko boleć, no i można nim kręcić tylko w pasie. Do tego trochę robię przysiadów i biegam na rozgrzewkę kilka kółek dookoła domu lub skaczę na skakance właśnie. Skakanie bardzo dobrze działa, aż czuć, jak się sadełko trzęsie dopóki nie masz skakanki, to spróbuj poskakać bez.

O tak, jak chcesz zrzucić kg, to pieczywa, makaronu i mąki jak najmniej. Ja sobie zastąpiłam je kaszami i mąką lub płatkami owsianymi, ale i tak z nimi też trzeba uważać, jeśli chodzi o ilość.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 16:39   #3494
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Hej, witam Was ciepło i niedzielnie i przedstawiam moje skromne zakupy
peeling morelowy do twarzy Jason, 2x krem myjący Dr. Hauschka próbkami toniku (póki co ten krem to mój faworyt do mycia twarzy, więc postanowiłam do niego wrócić ponownie), Jason eliksir do włosów Thin to Thick (kiedyś już wspominałam o nim na wątku, że bardzo mi pomógł w kwestii wzrostu nowych włosów, szczególnie na tzw. zakolach, gdzie miałam je dość rzadkie i cienkie); szampon cytrynowy,oczyszczający Avalon Organics
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 17:01   #3495
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
A teraz żeby nie było nudno wklejam zdjęcie moich ostatnich nabytków
Hej, cudowności zakupiłaś mogłabyś dać znać za jakiś czas jak się sprawuje mleczko do włosów róża i morela z JMO i marmoladki od Kivvi?

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
I zakupy:
- serum Liftant z kocanką,
- peeling enzymatyczny Centifolia,
- żel ujędrniający Santaverde,
- w kartoniku zestaw mydeł i krem do rąk Primavera
- olejek Weleda,
- odświeżacz do ust Apeiron (mam zamiar już nie kupować gum do żucia),
- mydła Secrets de Provence pomidorowo - rozmarynowe,
- krem do stóp Tea Natura,
- rozświetlacz Coleur Caramel,
- tusz Avril,
- próbka pudru matujacego Lily Lolo i inne.
Piękności czekam na recenzję żelu od Santaverde, od dawna ciekawi mnie ta marka

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze ostatnie zakupy, nic wielkiego ale kredka do brwi z CC, lavera i Weleda dla dziecka.
Fajne rzeczy, o tym samoopalaczu z Lavery czytałam bardzo dużo dobrego, miałaś go już wcześniej? Jak Ci się sprawuje?
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 17:07   #3496
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze ostatnie zakupy, nic wielkiego ale kredka do brwi z CC, lavera i Weleda dla dziecka.
Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Widziałam i już go chcę


Moje najnowsze... skusiłyście dezodorantem
[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;60751961]Hej, witam Was ciepło i niedzielnie i przedstawiam moje skromne zakupy
peeling morelowy do twarzy Jason, 2x krem myjący Dr. Hauschka próbkami toniku (póki co ten krem to mój faworyt do mycia twarzy, więc postanowiłam do niego wrócić ponownie), Jason eliksir do włosów Thin to Thick (kiedyś już wspominałam o nim na wątku, że bardzo mi pomógł w kwestii wzrostu nowych włosów, szczególnie na tzw. zakolach, gdzie miałam je dość rzadkie i cienkie); szampon cytrynowy,oczyszczający Avalon Organics [/QUOTE]

Dziewczyny, super zakupy ! wszystko bym brała
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 17:31   #3497
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, super zakupy ! wszystko bym brała
Dziękuję właśnie czytałam Twój post na blogu o emulsji aloesowej MG i wygląda bardzo kusząco, ja póki co z różanej emulsji pod oczy jestem bardzo zadowolona więc może i na tą aloesową się kiedyś skuszę
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 20:00   #3498
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na razie efekty marne, tzn nie ubyło cm w brzuchu, ale skóra jest wyraźnie bardziej napięta, używam od 2 tygodni i na początku to było tylko kilka minutek dziennie, teraz doszłam do etapu, że kręcę 10 minut w jedną stronę, 10 w drugą i uczę się kręcenia na biodrach i udach. Kupiłam też drugie koło, dociążone i jest już ciężej, tylko po 3 minutki na jedną stronę, bo zaczyna wszystko boleć, no i można nim kręcić tylko w pasie. Do tego trochę robię przysiadów i biegam na rozgrzewkę kilka kółek dookoła domu lub skaczę na skakance właśnie. Skakanie bardzo dobrze działa, aż czuć, jak się sadełko trzęsie dopóki nie masz skakanki, to spróbuj poskakać bez.

O tak, jak chcesz zrzucić kg, to pieczywa, makaronu i mąki jak najmniej. Ja sobie zastąpiłam je kaszami i mąką lub płatkami owsianymi, ale i tak z nimi też trzeba uważać, jeśli chodzi o ilość.
ja tez zaczelam skakc na skakance - mega euforia po niej na poczatku myslalam ze umre, nie moglam zlapac tchu czulam sie fatalnie a teraz po czuje sie duzo lepiej niz przed, przyklad dzisiaj czuje sie od wczroaj zle, (bol gardla) po poludniu pocuzlam sie lepiej wzielam skakanke i hoop a o hula hop tez mysle chyba zakupie i sobie bede dodatkowo krecic robie tez przysiady.

ii szukam jakiegos balsamu ujedrniajacego (wiem ze to moze nie dziala do konca ale moze poprawi troche stan mojej skory)

i mam pytanie czy kosmetyki firmy origins sa ok?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 20:12   #3499
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Odnosnie retinoidow, czytalas to http://kosmostolog.blogspot.com/2016...etinoidow.html
Nie jest to moje wymadrzanie i wiem, ze kazdy ma swoje zdanie i sam podejmuje decyzje oraz ocenia plusy i minusy dlugofalowych kuracji Ale znam takie przypadki osobiscie i sa to osoby, ktore zaczely stosowac retinoidy grobo ponad 15 lat temu. Oczywiscie zgodnie z instrukcja, razem z filtrami, antyoksydantami itp.

I jeszcze glupie pytanie dlaczego wg Ciebie nie brac antybiotykow ?
Dzieki za link
Tu jest o nadmiernym zluszczaniu retinoidami. Taka krzwde mozna sobie zrobic tez kwasami, sterydami, ktore kiedys tak chetnie dawali i antybiotykami.
Jestem przeciwniczka antybiotykow. Uwazam, ze sa one naduzywane w naszym kraju. A ich skutki sa katastrofalne: zniszczenie flory bakteryjnej, odpornosci organizmu.


Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tarczycę badałam w lutym i wszystko jest dobrze. W ogóle w lutym miałam prywatną opiekę, więc z tego skorzystałam i przebadałam się kompleksowo. Wszystko jest dobrze. Alkohol piję okazyjnie, kawy nie piję od kilku lat, słońca unikam, bo bardzo źle je znoszę, nie chodzę na solarium, dlatego wydaje mi się, że na razie to tylko cera naczyniowa.
Szukaj dobrego lekarza. Nie jest to latwe niestety.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 21:08   #3500
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na razie efekty marne, tzn nie ubyło cm w brzuchu, ale skóra jest wyraźnie bardziej napięta, używam od 2 tygodni i na początku to było tylko kilka minutek dziennie, teraz doszłam do etapu, że kręcę 10 minut w jedną stronę, 10 w drugą i uczę się kręcenia na biodrach i udach. Kupiłam też drugie koło, dociążone i jest już ciężej, tylko po 3 minutki na jedną stronę, bo zaczyna wszystko boleć, no i można nim kręcić tylko w pasie. Do tego trochę robię przysiadów i biegam na rozgrzewkę kilka kółek dookoła domu lub skaczę na skakance właśnie. Skakanie bardzo dobrze działa, aż czuć, jak się sadełko trzęsie dopóki nie masz skakanki, to spróbuj poskakać bez.

O tak, jak chcesz zrzucić kg, to pieczywa, makaronu i mąki jak najmniej. Ja sobie zastąpiłam je kaszami i mąką lub płatkami owsianymi, ale i tak z nimi też trzeba uważać, jeśli chodzi o ilość.
O, 20 min to całkiem niezły wynik, trzymam kciuki za efekty. Chciałabym już potrząść swoim sadełkiem, a jeszcze nie mogę (komplikacje po porodzie), ale już niedługo.

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;60751961]Hej, witam Was ciepło i niedzielnie i przedstawiam moje skromne zakupy
peeling morelowy do twarzy Jason, 2x krem myjący Dr. Hauschka próbkami toniku (póki co ten krem to mój faworyt do mycia twarzy, więc postanowiłam do niego wrócić ponownie), Jason eliksir do włosów Thin to Thick (kiedyś już wspominałam o nim na wątku, że bardzo mi pomógł w kwestii wzrostu nowych włosów, szczególnie na tzw. zakolach, gdzie miałam je dość rzadkie i cienkie); szampon cytrynowy,oczyszczający Avalon Organics [/QUOTE]

Prześliczne zdjęcie
A gdzie kupiłaś Hauschkę z gratisami?
Aby zagęścić włosy piję z sok z pokrzywy (od niedawna), ja akurat przywiozłam z Pl, ale można też kupić u nas, np. http://yhc.ie/product-pol-190-Pokrzy...k-500-ml-.html.

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;60752521]

Piękności czekam na recenzję żelu od Santaverde, od dawna ciekawi mnie ta marka
[/QUOTE]

Dziękuję, na pewno napiszę.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 21:33   #3501
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Prześliczne zdjęcie
A gdzie kupiłaś Hauschkę z gratisami?
Aby zagęścić włosy piję z sok z pokrzywy (od niedawna), ja akurat przywiozłam z Pl, ale można też kupić u nas, np. http://yhc.ie/product-pol-190-Pokrzy...k-500-ml-.html.

Dziękuję, na pewno napiszę.
Dziękuję, zdjęcie to sprawka mojego męża, ponieważ stwierdził, że skoro to kosmetyki naturalne, to potrzebują też naturalnej oprawy
Hauschkę kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością w Corku, dokładnie to Natural Choice, ale nie wiem czy mają sieć sklepów, chyba nie.
A robiłaś już wcześniej tą kurację picia pokrzywy? Zadziałała na włosy? Obawiam się trochę, czy by mi ta pokrzywa nie zrobiła później jakiejś rewolucji na twarzy, choć podobno i przeciwtrądzikowo działa dobrze
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 22:22   #3502
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Korah, o kurde o tym nie pomyślałam. A jak rozróżnić cerę naczynkową od trądziku różowatego? Muszę z tym pójść do dermatologa czy jakoś sama mogę?
Trądzik różowaty objawia się tym, że oprócz tego, że są naczynka widoczne i cera się czerwieni, to pojawiają się zmiany podobne do trądziku, jakieś grudki, wypryski, nierówności i nieładnie to wygląda i często objawia się ok. 30-tki Polecam iść do jakiegoś dobrego dermatologa, bo to może być jakiś początek, a jak jest trądzik różowaty, to niestety postępuje z wiekiem i jest coraz gorzej, więc trzeba działać od razu, ale nie polecam od razu brać tego, co zapisze lekarz, a jedynie po diagnozę, a resztę zweryfikować na jakichś forach, poradzić się dziewczyn, czy takie leczenie, które lekarz doradził jest skuteczne, niestety, lekarze w dzisiejszych czasach, to jak loteria.

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;60751961]Hej, witam Was ciepło i niedzielnie i przedstawiam moje skromne zakupy
peeling morelowy do twarzy Jason, 2x krem myjący Dr. Hauschka próbkami toniku (póki co ten krem to mój faworyt do mycia twarzy, więc postanowiłam do niego wrócić ponownie), Jason eliksir do włosów Thin to Thick (kiedyś już wspominałam o nim na wątku, że bardzo mi pomógł w kwestii wzrostu nowych włosów, szczególnie na tzw. zakolach, gdzie miałam je dość rzadkie i cienkie); szampon cytrynowy,oczyszczający Avalon Organics [/QUOTE]

Super wiosenna fotka, gratulacje dla męża, to są pewnie pierwsze objawy zarażenia naturalną pielęgnacją

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja tez zaczelam skakc na skakance - mega euforia po niej na poczatku myslalam ze umre, nie moglam zlapac tchu czulam sie fatalnie a teraz po czuje sie duzo lepiej niz przed, przyklad dzisiaj czuje sie od wczroaj zle, (bol gardla) po poludniu pocuzlam sie lepiej wzielam skakanke i hoop a o hula hop tez mysle chyba zakupie i sobie bede dodatkowo krecic robie tez przysiady.

ii szukam jakiegos balsamu ujedrniajacego (wiem ze to moze nie dziala do konca ale moze poprawi troche stan mojej skory)

i mam pytanie czy kosmetyki firmy origins sa ok?
Mam podobne odczucia, na początku miałam doła, myślałam, że nie poradzę sobie, ale codziennie pomalutku i niezbyt długo nie poddawałam się, a teraz w sumie 2 dni sobie odpuściłam, jak byłam ostatnio przeziębiona, ale jak się wzięłam za ćwiczenia, to zapomniałam o katarze, osłabieniu i łzawiących oczach i idę jak burza A przeziębienie minęło, ani nie wiem kiedy.

Mogę polecić balsam czekoladowy z l-karnityną Bielendy z serii Professional. Świetny jest i starcza na długo, ale nie jest naturalny, ale naprawdę działa, świetnie napina, ujędrnia i też chowa cellulit i widac gołym okiem, że modeluje sylwetkę, już po drugim użyciu, no i pachnie obłędnie czekoladą, a przy tym ma konkretną konsystencję, tłustawy i świetnie pielęgnuje. Trzeba go nakładać cienką warstwą i to w zupełności wystarcza, bo jak nałoży się za dużo, to efekt wcale nie jest lepszy, a balsam zaczyna się rolować i łuszczyć przy wcieraniu. Płaciłam za niego na targach 35zł, ale pewnie można go gdzieś dorwać w promocji. To już moja druga butla- Klik
A z naturalnych fajny jest olejek Vianek ujędrniający z cynamonem, ale tu szczerze muszę powiedzieć, że nie dorównuje w działaniu tamtej Bielendzie.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
O, 20 min to całkiem niezły wynik, trzymam kciuki za efekty. Chciałabym już potrząść swoim sadełkiem, a jeszcze nie mogę (komplikacje po porodzie), ale już niedługo.
Zmierzyłam się przed chwilą i jednak ubyło 2 cm i w pasie i w boczkach
To 20 minut dopiero dziś pierwszy raz zrobiłam i z przerwami jeszcze, a zaczynałam od 3 minut na każdą stronę i codziennie 2 minutki dodawałam. Ale padnięta byłam po dzisiejszym treningu
Zdrówka życzę
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 08:34   #3503
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dzieki za link
Tu jest o nadmiernym zluszczaniu retinoidami. Taka krzwde mozna sobie zrobic tez kwasami, sterydami, ktore kiedys tak chetnie dawali i antybiotykami.
Jestem przeciwniczka antybiotykow. Uwazam, ze sa one naduzywane w naszym kraju. A ich skutki sa katastrofalne: zniszczenie flory bakteryjnej, odpornosci organizmu.
Dzięki

Co do retinoidów, to takie objawy niestety też wpisują się w regularnie długoterminowe ich stosowanie Ale wiadomo, żeby to wiedzieć na pewno trzeba to sprawdzić na własnej skórze, tylko czy warto!?





Dziewczyny, mam od wymiany 100% Pure serum rozświetlające i primer. Oba używane. Nie będę wybredna
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:42   #3504
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;60762886]Dziękuję, zdjęcie to sprawka mojego męża, ponieważ stwierdził, że skoro to kosmetyki naturalne, to potrzebują też naturalnej oprawy
Hauschkę kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością w Corku, dokładnie to Natural Choice, ale nie wiem czy mają sieć sklepów, chyba nie.
A robiłaś już wcześniej tą kurację picia pokrzywy? Zadziałała na włosy? Obawiam się trochę, czy by mi ta pokrzywa nie zrobiła później jakiejś rewolucji na twarzy, choć podobno i przeciwtrądzikowo działa dobrze [/QUOTE]

Kiedyś piłam herbatę, ale sok pierwszy raz. U mnie żadnego wysypu nie było/nie ma. Ze skutków ubocznych, to jedynie czuję się trochę osłabiona i mam czasem bóle głowy, przez działanie oczyszczające, ale do przeżycia

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Zmierzyłam się przed chwilą i jednak ubyło 2 cm i w pasie i w boczkach
To 20 minut dopiero dziś pierwszy raz zrobiłam i z przerwami jeszcze, a zaczynałam od 3 minut na każdą stronę i codziennie 2 minutki dodawałam. Ale padnięta byłam po dzisiejszym treningu
Zdrówka życzę
Gratulacje, oby tak dalej
U mnie na stepperze też początki były trudne, a teraz nawet 40 min. ćwiczę. W tym czasie oglądam sobie jakieś filmiki na yt - czas szybciej leci
Dziękuję
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:58   #3505
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;60753421]Dziękuję właśnie czytałam Twój post na blogu o emulsji aloesowej MG i wygląda bardzo kusząco, ja póki co z różanej emulsji pod oczy jestem bardzo zadowolona więc może i na tą aloesową się kiedyś skuszę [/QUOTE]


Różaną pod oczy miałam próbkę i wyglądała na mniej treściwą, a tą Aloe vera stosuje też i pod oczy. Lekka jest, ale daje ładne nawilżenie. Cieszę się, że moja opinia może być pomocna.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:59   #3506
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Super wiosenna fotka, gratulacje dla męża, to są pewnie pierwsze objawy zarażenia naturalną pielęgnacją
Ja myślę, że się już chyba zaraził trochę, bo często kremy do twarzy zużywa on i chwali później lub krytykuje, co mogłabym kupić dla niego ponownie a co nie no i peeling do twarzy musi być obowiązkowo bo jak nie znajdzie na wierzchu to się pyta, czy nie mam czegoś w zapasie Czasem nawet się balsamem posmaruje, gdy już czuje swędzenie skóry i później się zachwyca jaka to ulga i jak ładnie pachnie skóra
A jak tam wasi mężczyźni- podbierają Wam, czy sami używają kosmetyków naturalnych?
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 14:56   #3507
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

moj oprocz zelu pod prysznic nie uzywal nic. Teraz jeszcze uzywa specjalnie szamponu na lupiez, a i paste do zebow oczywiscie( o tym zawsze zapomne bo to takie oczywiste ). Poza tym zadnych kosmetykow
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 15:13   #3508
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
moj oprocz zelu pod prysznic nie uzywal nic. Teraz jeszcze uzywa specjalnie szamponu na lupiez, a i paste do zebow oczywiscie( o tym zawsze zapomne bo to takie oczywiste ). Poza tym zadnych kosmetykow
Ha ha, no tak pasty oczywiście też używa ja skupiłam się tylko na takich rzeczach, które zazwyczaj nie są typowe w męskiej pielęgnacji
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 16:49   #3509
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;60753421]Dziękuję właśnie czytałam Twój post na blogu o emulsji aloesowej MG i wygląda bardzo kusząco, ja póki co z różanej emulsji pod oczy jestem bardzo zadowolona więc może i na tą aloesową się kiedyś skuszę [/QUOTE]

Pare dni temu wyciagnelam probke tego lotionu aloesowego i jestem bardzo zmartwiona, bo moja cera go lubi, a jak patrze na cene, to niestety ale nie podoba mi sie. Z drugiej strony jak widze ze wielkosc ziarna groszku mi wystarcza na caly pysk, szyje i dekolt i probka jest na pare razy, to pewnie 30ml na dlugo bym miala i tu juz cena przyjemniejsza, choc nadal wyzsza niz przy innych lotionach.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 17:25   #3510
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Pare dni temu wyciagnelam probke tego lotionu aloesowego i jestem bardzo zmartwiona, bo moja cera go lubi, a jak patrze na cene, to niestety ale nie podoba mi sie. Z drugiej strony jak widze ze wielkosc ziarna groszku mi wystarcza na caly pysk, szyje i dekolt i probka jest na pare razy, to pewnie 30ml na dlugo bym miala i tu juz cena przyjemniejsza, choc nadal wyzsza niz przy innych lotionach.
Jak coś twarzy wyjątkowo służy, to warto przeboleć i cenę tym bardziej, że jak mówisz jest wydajne- ja bym brała
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.