Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-11, 14:54   #3991
wosebka
Raczkowanie
 
Avatar wosebka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 158
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Hej!
Jestem, jestem. Walczę. Łatwo nie jest.

Na razie się nie ważę. Sama MUSZĘ poczuć, że coś drgnęło. Dopiero się zważę.

Dziś:
Śniadanie - kanapka z dżemem
W pracy - kanapka z żółtym serem, sałatka owocowa kiwi i banan
Obiad (w planach) zupa krem z soczewicy
Kolacja - może jakaś sałatka- pomidor, sałata, feta itp.

Wczoraj zrobiłam 200 brzuszków. 100 normalnych i 100 w różnych konfiguracjach. Podczas oglądania "Bodo" .
Okazuje się, że tak jest mi łatwiej. Jeśli mam tylko ćwiczyć, brakuje chęci.

Dziś zamierzam pobiegać. Na początek 1,5 - 2 km.
__________________
wosebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 20:06   #3992
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

wosebka ja jak mam ćwiczyć to zawsze sobie włączam serial jakiś tak szybciej idzie
ja ubiegły tydzień nie miałam za dobry... niby ok, ale codziennie coś niezdrowego wpadało a to słodycz a to coś tłustego.... a weekend standardowo popłynęłam. Dzisiaj miało być ok i niby było ale aż za bardzo jak do tej pory zjadłam tylko 9 pkt - same owoce i sałatka z łososiem, nie wzięłam sobie nic do pracy bo nic zdrowego nie było, sniadania też nie zdążyłam i ratowałam się owocami
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 17:41   #3993
wosebka
Raczkowanie
 
Avatar wosebka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 158
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Hejka,
Co tam u Was?

Ja grzecznie dietkuję.
Nie wiem, czy kg mniej, bo waga mi się zepsuła, ale jest luźniej.
Codziennie "biegam", czyli to u mnie taka marszobieg - ok. 1 km. Wiem, mało. Ale więcej nie daję rady, bolą mnie potwornie łydki.
Codziennie robię min. 50 brzuszków, a najczęściej 100.

Wczoraj zawiozłam syna na zajęcia z programowania, a sama miałam podjechać do apteki. Ale pomyślałam, że się przejdę. W obie strony zrobiłam 3200 m. Spaliłam 196 kalorii.
A w aptece kupiłam Therm line fast. Zasadniczo jestem przeciwniczką takich wynalazków, ale tym razem kupiłam wspomagacza. Woda schodzi ze mnie ładnie, nie jestem taka opuchnięta .

Moje menu:
- bułka grahamka, jajko na miękko
- 3 wafle ryżowe
- banan
- grahamka z dżemem
- i obiadokolacja - pierś na parze, ryż i surówka z pekinki, marchewki i jogurtu naturalnego

Nie chce mi się jeść, nie mam ochoty na kawę ( a ja kawoszka jestem, a dziś tylko jedna) ani na ciasto. Wczoraj upiekłam i nawet nie spróbowałam. Nie wiem, czy to moja motywacja, czy to wspomagacz, ale dobrze mi z tym .

Zaraz idę na dół oglądać Nasz nowy dom, w trakcie porobię brzuszki i ćwiczenia brzuszkopodobne. I może zamiast wieczornego biegania (ach, te łydki) pójdę na rower. Zobaczę.

Pa!
__________________
wosebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 13:13   #3994
wosebka
Raczkowanie
 
Avatar wosebka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 158
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Ciiisza. Szkoda.
Ja ze względu na @ zarzuciłam brzuszki. Porobię cwiczenia na klatkę piersiową.

U mnie dziś na obiad:
- zupa cebulowa krem
- dla rodziny racuchy z jabłkami, dla mnie racuchy z marchwi.

Pa!
__________________
wosebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 22:47   #3995
Rena1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Witam
Mam do schudniecia 30 kg i chyba zacznę z ta dietą.
Proszę o informacje o diecie na maila renata.suchocka70@gmail.c om
Będę bardzo wdzieczna.
Pozdrawiam
Rena1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 22:46   #3996
Lili40
Zadomowienie
 
Avatar Lili40
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 595
GG do Lili40
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

t

Edytowane przez Lili40
Czas edycji: 2016-05-16 o 22:49
Lili40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 19:42   #3997
szampi1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Hej
tez licze punkty, juz od konca lutego
efety bardzo bardzo dobre. W pierwszych tygodniach nie wierzylam ze tyle schudne, bo jadlam ilosciowo podobnie jak predzej - ale jednak. Mniej ryzu, wiecej chudego miesa, usmazone w piekarniku, a nie na patelni z margaryna, czy olejem, smietana 8, a nie 18%, chuda wedlina, serek wiejski z mniejsza iloscia tluszczu, mniej oleju do salatki - male szczegoly, a tworza wielki rezultat. Przez te zmiany moge jesc wiecej niz predzej, nie jestem nigdy glodna. Podczas innych diet bylam slepo zapatchona na kalorie zapominajac o tym, ze organizm do zdrowego funkcjonowania potrzebuje tluszczu, bialka i innych substncji. chce zjesc cos co ma duzo punktow - to zaoszczedze je sobie jedzac podczas innych posilkow produkty, potrawy `tansze w punkty`. Wiele diet juz probowalam i musze przyznac ze przezywam pierwszy raz w zyciu cos takiego

moim stalm problemem podczas kazdej proby odchudzania bylo przesadzania. widzialam efekty wiec chcialam jeszcze szybciej schudnac, nieraz ograniczajac sie do 600-800 kcal dziennie. do tego bylam jeszcze z siebie dumna, ze dalam rade... niestety na takiej diecie dlugo wytrzymac sie nie da. kg wracaly podwojnie, a ja przyzwyczajalam sie do bycia gruba...

ten ´styl odzywiania´ (bo dieta tego nie umiem nazwac) polecam kazdemu - nawet osobom, ktore innymi sposobami schudly i chca utrzymac wage lub osobom szczuplym chcacym miec wieksza kontrole nad zjadanymi produktami i zjadanie kazdego dnia podobna ilosc substancji odzywczych, bez wiekszych wahan.

Bardzo polecam, dzieki Weight watchers wlasnie zmienia sie moje zycie, po ponad 20 latach otylosci zaczynam w koncu rozumiec co to zycie
szampi1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 10:51   #3998
Visli64
Przyczajenie
 
Avatar Visli64
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Witam wszystkich forumowiczów. Dietkę punktową znam bardzo dobrze.14 lat temu pomogła mi zrzucić 15 kg w 3 miesiące .Ale jak to zazwyczaj bywa, zawirowania życiowe wrzuciły mi te kilogramy na nowo.Jedyny plus -od 11 lat nie palę!!!!Po drodze były jeszcze inne dietki nie powiem z efektami.Ale dzisiaj mój wygląd i waga.... lepiej nie mówić. No i podjęłam decyzję! 15 .06 2016 zaczynam walkę o siebie.O zdrowie ,wygląd i samopoczucie.Powiedzcie mi tylko kochani jak to jest z punktacją jedzonka i obliczaniem dziennej dawki punktów.Trochę się pogubiłam w informacjach bo podobno zmieniły się zasady.Czekam na wieści. I oczywiście błagam o wsparcie
Visli64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 09:22   #3999
Visli64
Przyczajenie
 
Avatar Visli64
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Coś cichutko tutaj,czyżby wszystkim zniknęły oponki Nie mogłam się doczekać odpowiedzi i podjęłam decyzję, że opieram się na danych sprzed 14 lat.Pomogło wtedy ,pomoże i teraz.15 kg do zrzucenia a może i ciut więcej się uda.Moja dzienna dawka punktów 22 i tego się trzymam.5 dni za mną i jakoś nie głoduję.Np wczorajszy jadłospis wyglądał tak:śniadanie-chleb razowy i chrupki z wędliną drobiową , pomidor, ogórek małosolny, herbata ;przegryzka- 100ml kefiru z truskawkami;obiad-kotlet schabowy duszony z cebulką(BEZ PANIERKI),3/4szklanki kaszy jaglanej,tarta marchew,woda z mięta;popołudniowa kawa;kolacja- chleb razowy,wędlina drobiowa, jajko na twardo ,ogórek ,herbata. Oczywiście dużo wody. Na talerzach kolorowo,super zapach i najważniejsze- człowiek nie czuje głodu.A od dzisiaj zaczynam ćwiczyć ,trochę rowerek i DO PRZODU ;-)Pozdrawiam
__________________
Visli64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 08:48   #4000
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

wracam do tej diety... bo znowu nie ogarniam swojego jedzenia i potrzebuję jakiejś motywacji, żeby się zmobilizować... Samo założenie, że jem zdrowo i mało nie działa, więc spróbuję jescze raz z punktami może ktoś jest chętny żeby się przyłączyć? zaczynam od poniedziałku na poważnie liczyć a od dzisiaj sobie przypominam zasady.
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 08:26   #4001
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Odkopuję wątek, bo i ja wracam już po raz kolejny do strażników. Ktoś ze mną?

Zawsze udawało mi się na nich ładnie chudnąć, tylko niestety to przeliczanie i "utajnianie" przeliczników, zakresu punktowego itd. jest strasznie irytujące. Rozumiem, prawa autorskie, praca nad opracowaniem formuł itd. ale .... ich nie ma w Polsce i nawet jakbym chciała uczestniczyć w tym, to nie ma jak więc troche te moje informacje wyszarpane z internetu, szczególnie, że mierniki punktowe strasznie się pozmieniały przez te lata...

Także zaczynam ze Smart Points Freestyle (tak to się chyba w 2018 nazywa) i zobaczymy. Do zrzucenia sporo, ale chciałabym głównie zmienić nawyki żywieniowe, czyli coś tam ograniczyć, coś tam zwiększyć, zmienić wielkość porcji na stałe i jeść bardziej świadomie, więc dieta chyba styknie

Na razie oprcowuję sobie plan na najbliższy weekend i tydzień, bo zawsze przegrywałam z dietą brakiem planowania

Zestaw celi długo i krótkoterminowych opracowany, jestem pomierzona, brakuje mi tylko jeszcze opracowanego zestawu nagród, ale może coś się w trakcie wymyśli
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 10:41   #4002
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Może ktoś się w międzyczasie przyłączy, a na razie wygląda, że przejęłam ten wątek

Dziś zaczęłam pierwszy dzień, ściągnęłam apkę z kalkulatorem, poważyłam się i ruszam... Nie ma co tracić czasu, bo do zrzucenia mam jakieś 23 kg, ale na początek celem jest 3 kg.

Na śniadanko wciągnęłam - 6pkt:
banan - 0 pkt.
2 x maca czosnkowa - 4 pkt
twarożek czosnkowy - 2 pkt
2 x małe pomidorki - 0 pkt
Drugie śniadanie - banan z jabłkiem i jogurtem naturalnym - 0 pkt
Na obiad zjem warzywa(garść) z paluszkami rybnymi (100g, czyli jakieś 4 paluszki) - 7 pkt
Podwieczorek; delikatna kawa z mlekiem - 1 pkt, do przegryzki maca - strasznie mnie ostatnio naszła na nią ochota 2 pkt
Kolacja: powtórka za śniadania
Bilas dnia: 22 pkt, z zapasem 3 pkt
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 21:54   #4003
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Chętnie bym się przyłączyła.
Ale to przeliczanie jakoś mi nie idzie
Cel bardzo odległy bo 30 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 08:25   #4004
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
Chętnie bym się przyłączyła.
Ale to przeliczanie jakoś mi nie idzie
Cel bardzo odległy bo 30 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapraszam

To masz do zrzucenia niewiele więcej ode mnie <piątunia>.

Korzystałaś kiedyś już z tej diety czy zaczynasz?

Używasz jakiejś strony albo apki na telefon? wtedy jest o wiele prościej. Ja też zauważyłam, że z czasem albo dania albo produkty się powtarzają więc łatwo zapamiętać punktację Ewentuanie polecam prowadzenie zapisów co jesz i to dużo ułatwia, szczególnie, ze jest sporo trackerów odchudzania na telefon
No i w necie jest dużo smacznych przepisów od razu z punktacją, więc nawet nie trzeba się sporo zastanawiać nad tym

aha, no i u mnie sprawdza się jedynie opcja planowania przynajmniej dzień na przód, bo inaczej łątwo się zniechęcić, bo faktycznie jest trochę zabawy z przeliczaniem.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 08:35   #4005
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Kiedyś próbowałem
Dałam radę tydzień ... bo na liczenie zabrakło mi czasu.
Właśnie najlepsze jest zaplanowanie do przodu , bo inaczej to można się pogubić i szybko zniechęcić .
Tak na marginesie to ja szybko tracę motywację i to jest chya najgorsze.
Może razem uda nam się pozbyć tego balastu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 08:55   #4006
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
Kiedyś próbowałem
Dałam radę tydzień ... bo na liczenie zabrakło mi czasu.
Właśnie najlepsze jest zaplanowanie do przodu , bo inaczej to można się pogubić i szybko zniechęcić .
Tak na marginesie to ja szybko tracę motywację i to jest chya najgorsze.
Może razem uda nam się pozbyć tego balastu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tak samo! Też szybciutko, tracę zapał, ale z drugiej strony to była jedna z nielicznych diet, na których nie oszukiwałam (bo można jeść wszystko tylko z umiarem) i nie byłam wiecznie głodna, a kilogramy spadały.
No i faktycznie nawyki trochę się zmieniają na lepsze, człowiek staje się bardziej świadomy tego co je.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 17:10   #4007
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Tak regularne
i zdrowe jedzenie to podstawa.
trzeba się za siebie wziąść
I rozplanować dietę ,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 08:29   #4008
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Jak po weekendzie?
Ja cały czas mam problem z tym liczeniem .
Pogubiłam się troszkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 09:54   #4009
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
Jak po weekendzie?
Ja cały czas mam problem z tym liczeniem .
Pogubiłam się troszkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do przodu. Tj, dziś jest dopiero mój 4 dzień więc chyba nawet się nie zważę, ale lepiej się czuję, że coś już robię

Mój Luby nakupował tyle twarożków, że przez najbliższe kilka dni moja dieta bedzie bardzo monotematyczna I jak zawsze mam problem z obiadami... chyba będę szperać na pintereście, ale strasznie tego nie lubię, bo nie ma takich swoiskich dań

Nie wiem na jakich jesteś punktach, ale wrzucam kilka linków, które mogą być pomocne
  1. kalkulator online - https://www.calculator.net/weight-wa...alculator.html - chyba wszystkie możliwe rodzaje punktów + dzienne zapotrzebowanie punktowe, ale chyba stara wersja
  2. kalkulator zapotrzebowania dziennego na punkty - wersja 1 albo wersja 2 oba trochę się różnią, ten pierwszy jest chyba bardziej dokłądny i pokazuje też ładnie rozpisane wszystko na tygodnie
  3. apki na Androida:
    - Watchers Point - przydatna lista produktów za 0 pkt, oraz innychy produktów , wbudowany kalkulator i tracker
    - PPCalc - fajny kalkulator SmartPoint i PointsPlus tylko sama aplikacja bardzo uboga
    - weight What? - kalkulator punktów ale nie SmartPoints, fajny tracker, ładna szata graficzna, przyjazna apka robiąca listę spożywanych produktów, tak że potem można tylko wybierać je z listy i wpisywać + można monitorować spożycie płynów
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-17, 12:39   #4010
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

25 punktów
Mam pół lodówki twarożków i jajek

A na obiad to będą kluski śląskie z czerwoną kapustą - 5 pktów
Szybko i bez stania przy garach
Dziękuję za linka na pewno się przyda i będę korzystać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 13:01   #4011
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
25 punktów
Mam pół lodówki twarożków i jajek

A na obiad to będą kluski śląskie z czerwoną kapustą - 5 pktów
Szybko i bez stania przy garach
Dziękuję za linka na pewno się przyda i będę korzystać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tylko 5 pkt? to może i ja się skuszę, bo lubię ^.^ a jakie porcje podajesz?

W ogóle kupiłam sobie specjalnie mniejsze talerze i faktycznie coś mi to daje hahah
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 13:23   #4012
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Kiedyś dostałam rozpisaną dietę i tak jest podane Ale nigdy nie przeliczałam
60 g- 2-3 kluski zależy z jakiej firmy się kupi. Do tego sosik 1/2 cebuli .40 g pieczarek - podsmażyć następnie 1/2 łyżeczki musztardy 1/2 łyżki śmietany, doprawić do smaku. Możesz troszkę zagęścić zasmażką w proszku - ja nie używam podpisać kilka minut pod przykryciem i polać kluski.
250 g czerwonej kapusty poszatkować dodać starte jabłko i zagotować w wodzie. Można dodać 1/2 kostki bulionu warzywnego i goździka , liść laurowy. Doprawić do smaku i poddusić do miękkości.

Dla mnie pycha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 07:38   #4013
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
Kiedyś dostałam rozpisaną dietę i tak jest podane Ale nigdy nie przeliczałam
60 g- 2-3 kluski zależy z jakiej firmy się kupi. Do tego sosik 1/2 cebuli .40 g pieczarek - podsmażyć następnie 1/2 łyżeczki musztardy 1/2 łyżki śmietany, doprawić do smaku. Możesz troszkę zagęścić zasmażką w proszku - ja nie używam podpisać kilka minut pod przykryciem i polać kluski.
250 g czerwonej kapusty poszatkować dodać starte jabłko i zagotować w wodzie. Można dodać 1/2 kostki bulionu warzywnego i goździka , liść laurowy. Doprawić do smaku i poddusić do miękkości.

Dla mnie pycha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę spróbować ja dziś zamierzam się sprężyć i zrobić pierś z kurczaka, z warzywami i może jakimś pomidorowym sosem. Najgorsze jest jednak to że ostatnio w ogóle nie chce mi się gotowac., Mam takiego niesamowitego lenia...

Wysłane z mojego CUBOT DINOSAUR przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 07:56   #4014
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Z tym gotowaniem to zawsze problem brak czasu albo leń
Gotuję co 2 dni i przez 2 dni jem to samo . Mega lenistwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 12:20   #4015
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
Z tym gotowaniem to zawsze problem brak czasu albo leń
Gotuję co 2 dni i przez 2 dni jem to samo . Mega lenistwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha żebym tylko tak miała. Ostatnio, jeszcze przed rozpoczęciem tej diety, jechałam na samych mrożonkach, bo najszybciej i najłatwiej hahha Już w pewnym momencie to chyba spróbowałam ich wszystkich

Dziś w biedrze przyuważyłam promo na polędwiczki z kurczaka, kupiłam dwa opakowania. Jedno zrobię, drugie będzie na zapas,. Do tego nabyłam cukienię, paprykę, cebulę, mam jakąś mrożoną fasolkę, więc zrobię z tego potrawkę. Do tego chyba dodam albo jogurt z curry, albo sos sojowy.
Do tego pół szkanki kuskusu i powinno na porcję wyjść jakieś 5 pkt
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 12:28   #4016
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Fajny pomysł.
Tak poczytałam o aż się głodna zrobiłam . A tu pracować trzeba hahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:47   #4017
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Kolejny dzień i znowu brak pomysłów co ugotować xd znowu chyba pójdę w warzywa do tego sos pomidorowy i mozarella. Xd

Ale jest sukces już 0,5 kg do przodu. Może w końcu się skusze na wagę elektroniczną?

Wysłane z mojego CUBOT DINOSAUR przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 08:39   #4018
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Masakra z tym wymyślaniem.
Zastanawiam się nad wykupieniem jakiejś rozpisanej diety , na pewno byłoby prościej bo moje życie od tygodnia kręci się tylko w koło jedzenia nic innego nie robię tylko myślę co zjeść haha
A z wagą elektroniczną to dobry pomysł. Wlazłam dziś i -0.8 . Chociaż mały sukces z tego myślenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Sylwczak
Czas edycji: 2018-09-20 o 08:41
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 08:45   #4019
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
Masakra z tym wymyślaniem.
Zastanawiam się nad wykupieniem jakiejś rozpisanej diety , na pewno byłoby prościej bo moje życie od tygodnia kręci się tylko w koło jedzenia nic innego nie robię tylko myślę co zjeść haha
A z wagą elektroniczną to dobry pomysł. Wlazłam dziś i -0.8 . Chociaż mały sukces z tego myślenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo!

Ja chyba bardziej zacznę grzebać na stronie strażników bo mają tam sporo przepisów bo jak pomyślę o tym przeliczaniu wszystkiego od początku :-D

Wysłane z mojego CUBOT DINOSAUR przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 20:48   #4020
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;85887715]Brawo!

Ja chyba bardziej zacznę grzebać na stronie strażników bo mają tam sporo przepisów bo jak pomyślę o tym przeliczaniu wszystkiego od początku :-D

Wysłane z mojego CUBOT DINOSAUR przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Wyszperałaś coś sobie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-04 19:29:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.