Filmy, muzyka.. całe moje życie. Zapraszam ;> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-18, 10:59   #1
mysteriousmusic
Raczkowanie
 
Avatar mysteriousmusic
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 76

Filmy, muzyka.. całe moje życie. Zapraszam ;>


Witajcie Wizażystki !
chciałam założyć forum plotkarskie, na którym rozmawiałybyśmy na różne tematy. Najbardziej interesują mnie tematy o filmach i muzyce. Wątek polegał by na rozmowach między nami o nowych filmach a także starych horrorach, komediach itd.
O muzyce.. na przykład jakich zespołów słuchacie, jakich rodzai muzyki, co polecacie. Czego dowiedziałyście się ostatnio o filmach, zespołach lub gwiazdach filmowych chciałabym żeby ten wątek się jakoś rozszerzył. Jeżeli jest już podobny temat na wizażu to bardzo przepraszam ale jeszcze takiego nie znalazłam mam nadzieję że wątek będzie miał dużo wejść. Pozdrawiam wszystkich

Więc może zacznę od pierwszego pytania do wszystkich buszujących w wątku jeżeli ktoś zna ciekawy zespół i lubi go, niech o nim napisze i rozwiniemy wątek. Co sądzicie o zespole Apocalyptica ? (podajcie też swoje propozycje filmów i zespołów) Jakie filmy teraz najbardziej chcielibyście zobaczyć ?
__________________
.. uśmiechnij się i uwierz, że potrafisz ..


uwielbiam Twoje oczy.

Edytowane przez mysteriousmusic
Czas edycji: 2011-08-18 o 11:10
mysteriousmusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 11:39   #2
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmy, muzyka.. całe moje życie. Zapraszam ;>

Cytat:
Napisane przez mysteriousmusic Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażystki !
chciałam założyć forum plotkarskie, na którym rozmawiałybyśmy na różne tematy. Najbardziej interesują mnie tematy o filmach i muzyce. Wątek polegał by na rozmowach między nami o nowych filmach a także starych horrorach, komediach itd.
O muzyce.. na przykład jakich zespołów słuchacie, jakich rodzai muzyki, co polecacie. Czego dowiedziałyście się ostatnio o filmach, zespołach lub gwiazdach filmowych chciałabym żeby ten wątek się jakoś rozszerzył. Jeżeli jest już podobny temat na wizażu to bardzo przepraszam ale jeszcze takiego nie znalazłam mam nadzieję że wątek będzie miał dużo wejść. Pozdrawiam wszystkich

Więc może zacznę od pierwszego pytania do wszystkich buszujących w wątku jeżeli ktoś zna ciekawy zespół i lubi go, niech o nim napisze i rozwiniemy wątek. Co sądzicie o zespole Apocalyptica ? (podajcie też swoje propozycje filmów i zespołów) Jakie filmy teraz najbardziej chcielibyście zobaczyć ?
Ale w dziale Kultura(lnie) są takie tematy Po co się powtarzać tutaj?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 11:43   #3
mysteriousmusic
Raczkowanie
 
Avatar mysteriousmusic
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 76
Dot.: Filmy, muzyka.. całe moje życie. Zapraszam ;>

nie zauważyłam dziękuje za informacje.

WĄTEK USUNIĘTY
__________________
.. uśmiechnij się i uwierz, że potrafisz ..


uwielbiam Twoje oczy.
mysteriousmusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.