Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 07:05   #1711
maartyn
Raczkowanie

Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziękuję za wsparcie! Obecnie wypada mi 10-30 włosów przy myciu (myje co dwa dni). U mnie sytuacja jest taka że włosy wypadały mi strasznie przez ok 1,5 roku i żaden dermatolog w moim mieście nie ogarnął co mi jest xd później byłam u takiej jednej baby i stwierdziła że to androgenowe i "nic mi już nie pomoże" więc nie przepisała mi kompletnie nic. Następnie wzięłam antyki i szampon przeciwłupieżowy ( na głowie zrobiła mi się straszna łuska) i liczba włosów zmniejszyła się z miliona do normalnej . I tak sobie żyłam rok, później chłopak mnie zostawił, minął kolejny rok z okropną depresją, prawie wgl nie wstawałam z łóżka i nawet włosy miałam gdzieś. Teraz cofa mi się linia czoła, włosy przerzedzone ale jak zaczesze do góry to żadnych prześwitów, tylko ta linia czoła mnie strasznie dobija. I właśnie ja mam taką sytuację że liczba włosów na głowie jest mała i jak myślę o lnieniu to odrazu wiem że to chyba wszystko wypadnie. Od dłuższego czasu myślę o perułce całej. Wiec chyba zdecyduję się na loxon od grudnia bo spróbować spróbuję a jeśli wszystko wypadnie to założę perukę i dobra. Nie mam innego pomysłu. Strasznie się też boję tego obniżania ciśnienia przez loxon. Moje ciśnienie jest niskie. I tego że mnie podrażni i bd musiała odstawić... Wgl Słowińska mówiła że mam łzs... I przepisała mi tylko loxon bez żadnych apricortow, to źle?

---------- Dopisano o 06:05 ---------- Poprzedni post napisano o 06:03 ----------

A i myślałam też aby zacząć od nanoxidilu na początek... I Słowińska nic nie mówiła o przechodzeniu z 2 na 5 tylko od razu na 5%.
maartyn jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
łysienie androgenowe

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości