Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 12:09   #1
ulcia_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Exclamation

Lokale weselne na Górnym Śląsku


Witam))
Dopiero zaczynam ślubne przygotowania i ... poszukuje sali w okolicy Katowic. Oglądalismy już kilka, ale nic specjalnego nie spotkaliśmy.Może któraś z Was zna jekieś fajne miejsce gdzie można zorganizować przyjęcie na ok 60 osób?????????

Buziaki
ulcia_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 13:36   #2
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Na takich właśnie ślubach ("rozmiarowo") byłam ostatnio, w Ligocie koło bazyliki na Panewnickiej, w "Staroligockiej", znajomi mieli wesele w Domu Weselnym na Podlesiu i byli bardzo zadowoleni, możesz też spróbować popytać w "Patrii".
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:00   #3
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

... okolice Katowic??? no cóz ja robie w małym "dworku" - tak to można określić ... ale to okolice Zabrza i kawałek od Katowic....
Napewno znajdziesz cos odpowiedniego
PozDraWiaM
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 12:16   #4
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Ja z mężem mieliśmy swoje przyjęcie ślubne w Elizie. To chyba Panewniki, o ile dobrze pamiętam. Mieliśmy 54 gości. Sala jasna, czysta, bardzo ładna. Podobało nam się tam.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 09:22   #5
ulcia_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Cytat:
Napisane przez Naja84
... okolice Katowic??? no cóz ja robie w małym "dworku" - tak to można określić ... ale to okolice Zabrza i kawałek od Katowic....
Napewno znajdziesz cos odpowiedniego
PozDraWiaM
Dworek... podoba mi się)) A Zabrze nie jest tak daleko Katowic
Mogę prosić o jakiś bliższy namiar

Pozdrawiam
ulcia_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 09:36   #6
Dj_1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Cytat:
Napisane przez ulcia_26
Witam))
Dopiero zaczynam ślubne przygotowania i ... poszukuje sali w okolicy Katowic. Oglądalismy już kilka, ale nic specjalnego nie spotkaliśmy.Może któraś z Was zna jekieś fajne miejsce gdzie można zorganizować przyjęcie na ok 60 osób?????????

Buziaki
Ja znam bardzo fajną sale w chorzowie batorym albo troche mniejsza na Załęzu i sam jestem Dj jakbys chciala skorzystac z naszych usług to odpowiedz pa pa pa
__________________
DJ
Dj_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 10:07   #7
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Cytat:
Napisane przez Naja84
... okolice Katowic??? no cóz ja robie w małym "dworku" - tak to można określić ... ale to okolice Zabrza i kawałek od Katowic....
Napewno znajdziesz cos odpowiedniego
PozDraWiaM
Ja planuję wesele w Zabrzu, wstępnie w Restauracji Pod Kasztanami. Proszę jednak o namiary tego "dworku".
Dzięki i pozdrawiam!!!
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 14:59   #8
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

... "Pod Kasztanami"?? no cóż ... jak dlamnie to raz sie przejechałam mimo to bardzo przyjemny lokal ... chociaz wystrój sal na wesele mi sie nie podoba ... ( ale chyba każda para sama sobie wybiera ??? tak mi sie wydaje ... moja koleżanka mimo to była nie zadowolona ... i jeszcze to ze tam jest kilka przyjęć na raz czy cos takiego ...) Ja robie tak jak już pisałam w Profusie czyli dworku jak to mówią ..... jest tam mała sala ale bardzo przyjazna ... + ogród do dyspozycji ... i w ustronnym miejscu ... sala bardzo mi się podoba ... ale jest to na małe przyjecie chyba do 70 osób ... zresztą proponuje żebyście same zobaczyły ... i wejdzcie do środka ... z zewnątrz nie ma efektu ...
a Namiary to : Dom Weselny. Profus Edward i Kornelia

(0-32) 275 61 24
41-811 Zabrze, Sejmowa 39
pow.m. Zabrze, woj.śląskie

- godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 17-19

Gorąco polecam ...

PozDraWiaM ...
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:39   #9
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Cytat:
Napisane przez Naja84
... "Pod Kasztanami"?? no cóż ... jak dlamnie to raz sie przejechałam mimo to bardzo przyjemny lokal ... chociaz wystrój sal na wesele mi sie nie podoba ... ( ale chyba każda para sama sobie wybiera ??? tak mi sie wydaje ... moja koleżanka mimo to była nie zadowolona ... i jeszcze to ze tam jest kilka przyjęć na raz czy cos takiego ...)
Naja84!
Każdy może mieć swoje zdanie. "Pod kasztanami" wybrałam ze względu na możliwość noclegów (za rozsądną cenę) w pobliżu restauracji.
Bardzo dziękuję za namiary. Oczywiście postaram się oglądnąć dworek.
Życzę pomyślności!
Ania
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 16:26   #10
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

a ja się zdecydowałam na restaurację Belvedere, to w Sosnowcu na Środuli w pałacu shoena. dookoła jest taki mini lasek, a sama knajpka ma fajna admosferę. no i spodobała mi sie fachowoć kelnera, który nas tam oprowadzał, ale to pewnie wszędzie jest podobnie tylko, sale jedzeniowa i taneczna sa przedzielone, co pewnie ma swoje plusy i minusy chociaz mnie troczke martwi, ale juz przepadło mam nadzieję, ze wszystko się uda
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 06:14   #11
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

oczywiście , że każdy ma swoje zdanie i licze się z tym ja wyraziłam tylko swoją opinie mam nadzieje , ze nikogo tym nie uraziłam a jezeli tak to sorrki
PozDraWiaM
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 06:33   #12
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Szkoda, że macie tak daleko do Świerklańca- Pałac Kawalera to dopiero piękne miejsce
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:26   #13
aga_m11
Raczkowanie
 
Avatar aga_m11
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 69
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

My mamy wesele w Gostyncu na Gostyni. Podobno super jedzenie i z tyłu jest ogród.Jedyny feler że maksymalnie zmiesci sie 80 osob, ale w moim przypadku bedzie bawic sie 60 osób przy muzyce DJ Płace 130 zł za osobe, bez tortu, napoi i alkoholu.
Maja stronkęhttp://www.gostyniec.pl/
aga_m11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 15:27   #14
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Cytat:
Napisane przez sohf
a ja się zdecydowałam na restaurację Belvedere, to w Sosnowcu na Środuli w pałacu shoena. dookoła jest taki mini lasek, a sama knajpka ma fajna admosferę. no i spodobała mi sie fachowoć kelnera, który nas tam oprowadzał, ale to pewnie wszędzie jest podobnie tylko, sale jedzeniowa i taneczna sa przedzielone, co pewnie ma swoje plusy i minusy chociaz mnie troczke martwi, ale juz przepadło mam nadzieję, ze wszystko się uda
Pozdrawiam!
pytanko: ile kosztuje Schoen? tez jestem z Sosnowca a odrzucaja mnie typowe polskie biesiadne wesela z ółto niebieskimi balonikam, i gołą



bkami za para młodych i schabowym na czele Jak z kuchnią

w Schoenie? jak zastawa. dziękuję
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 19:16   #15
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Cytat:
Napisane przez muron
pytanko: ile kosztuje Schoen? tez jestem z Sosnowca a odrzucaja mnie typowe polskie biesiadne wesela z ółto niebieskimi balonikam, i gołą



bkami za para młodych i schabowym na czele Jak z kuchnią

w Schoenie? jak zastawa. dziękuję
menu sobie wybierasz całkowicie dowolnie, przynajmniej na dzień dzisiejszy tak nas poinformowała właścicielka tego przybytku. na dwa miesiące przed się z nią mamy spotkać, podać orientacyjną liczbę gości i wtedy ustalamy co chcemy do jedzonka. żadnych gotowych jadłospisów nie ma. cena w granicy 120-160 zł zależy co w tym menu chcesz mieć. i czy z ciastem, czy z tortem czy z napojami, czy to wszystko załatwiasz sama. co do strojenia sali, to szczerze nie mam pojęcia jak wygląda w pełnej krasie, ale myslę, że to też można jakoś ustalić, co by sie chciało a czego nie.
mnie tak jak mówię, przekonała fachowość kelnera i taka fajna atmosferka która tam jest, ciężko opisać, ale jakoś przypadło mi do gustu
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 21:37   #16
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

dzięki! pałąc Schoena znam, śliczne miejsce, choć ta okolica... Znam dobrze bo chodziłam tam do liceum. A jeszcze jedno pytanko-120-160 to za parę czy osobę? To dosyc ważne. ba! Bardzo ważne. Dzięki za informacje!
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 07:08   #17
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Cytat:
Napisane przez muron
dzięki! pałąc Schoena znam, śliczne miejsce, choć ta okolica... Znam dobrze bo chodziłam tam do liceum. A jeszcze jedno pytanko-120-160 to za parę czy osobę? To dosyc ważne. ba! Bardzo ważne. Dzięki za informacje!
hyhy, też chodziłam tam do liceum)) a w pobliży samego Schoena, nie widac już tak bardzo jak tam jest paskudnie ;]
a cena oczywiście za osobę;D
chociaż słyszałam, ze znajoma tam robiła tylko taką bardziej kolację niż wesele, do 18 czy 20 i płaciła po 80 zł od osoby, więc zależy na co się zdecydujesz
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 08:05   #18
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Smile Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Witam serdecznie, moge smialo polecic pare: "Kim" w Kostuchnie-Katowice ( jest stary i nowy, stray dla mniej osob), byłam tam na slubie kuzynki i bardzo ladnie tam jest, polecam takze "Victoria" tez w Kostuchnie, rodzice byli tam na slubie znajomych i zachwalają, oprocz tego to organizuje jeszcze wesela "Anna Maria" tez w Kostuchnie, "Wena" w Piotrowicach.Pozdrawiam.
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 20:56   #19
kika121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Witam gorąco
Ja ślubuję w przyszłym roku i gorąco polecam lokal "KIM", przemiła obsługa, pyszne jedzonko tylko wadą są odległe terminy. Ale mieszkam w poblizu i wszyscy zachwalaja ta salę. I jak na jej urok jest stosunkowo niedrogo ja planuję wesele na 90 osób i jest 112zł od osoby + wódka i napoje we własnym zakresie, dodatkowo mają pokoje noclegowe. Czynne jest w poniedziałki i środy od 17 albo 18, i proszę uzbroić się w cierpliwość bo zawsze jst dużo ludzi ale naprawdę warto. Pozdrawiam
kika121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 16:52   #20
girlka
Raczkowanie
 
Avatar girlka
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 343
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Każdy może mieć swoje zdanie. "Pod kasztanami" wybrałam ze względu na
możliwość noclegów (za rozsądną cenę) w pobliżu restauracji.


A gdzie te noclegi jeśl można wiedzieć??
girlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 17:13   #21
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Cytat:
Napisane przez girlka
A gdzie te noclegi jeśl można wiedzieć??
Noclegi najprawdopodobniej w Gościńcu „Ślązak” w Zabrzu. Bliższe informacje na ten temat znajdziesz na stronie http://www.gat.pl/62.php
Nie jest może super wykwintnie, ale wesele wiąże się z takimi kosztami, że nie jestem w stanie rodzinie zapewnić noclegów w hotelu czterogwiazdkowym...
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 11:33   #22
słonko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: to tu-to tam...
Wiadomości: 19
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Całkiem niedawno poszukiwaliśmy fajnego lokalu, więc podaję kilka namiarów:
1. Na Wzgórzu Wandy - droga na Bielsko po lewej stronie, restauracja w lesie, jest dosyć ładnie, myślę, że 60 osób spokojnie się pomieści, maja tez pokoje
2. Rogacz na podlesiu, adresu nie znam musisz poszukać w książce. Podobno są dwa Rogacze stary i nowy. Ten nowy podobno jest większy.
3. Anna Maria- juz Madzia wspominała. To na Kostuchnie - sala z balkonem, ale nie ma gdzie wyjśc na zewnątrz, restauracja przy ulicy. Ogólnie jest ok, znanajomi mieli i są baaaardzo zadowoleni
4.Jest na Podlesiu przy boisku taki Dom Kultury, nie mam dokładnego adresu. Byłam tam - dwie sale oddzielone takimi jakby łukami, więc tańcący nie są tak do końca oddzieleni od siedzcych
5. Eliza - Dom Przyjęć - nie wiem, gzieś kierunek Panewniki
6. Stołówka Studencka przy U. Śl. są tam organizowane wesela. Podobno całkiem całkiem niezłe.
7. Jest coś w Świętochłowicach - Prowent- nie byłam, ale podobno godna polecenia - www.restauracja-prowent.com.pl
8. Restauracja Club 99 ul. Bytkowska 1A tel. 259-92-71 w. 112. www.club99.pl (tam mamy właśnie zarezerwowane na przyszły rok)
9. Chorzów ul. Dąbrowskiego 63 Restauracja Cechowa- dość ładny lokal i piękny wystrój.
10. na Tysiącleciu tez jest fajna restauracja- nie mam adresu, ale byłam tam i jest dosyć fajnie
To chyba narazie tyle co mi się przypomniało - a na kiedy szukacie czegoś? Bo ja byłam troszkę przerażona jak zaczęliśmy szukać - rok wcześniej to takie minimum
Życzę powodzenia w poszukiwaniu, no iiiii.... cierpliwości
słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 11:40   #23
ulcia_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Sala w okolicy Katowic :-)))

Wielkie dzięki))

ale salę już wybraliśmy...
Padło na "Dworek" w Wyrach - może ktoś coś słyszał na temat tej uroczej knajpki...?

Pozdrawiam
ulcia_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 08:25   #24
ripos
Raczkowanie
 
Avatar ripos
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 82
Talking Lokale weselne na Górnym Śląsku

Wizazanki z oklic Zabrza, Gliwic, Tych i pobliskie!!!Proszę o pomoc!!!
Witajcie Moje kochane!!!
Chciałabym Was ogromnie poprosić o informacje - NAMIARY!!!
Jestem troszku załamana gdyż moje wesele ma odbyć się w 2007 roku w miesiącach sierpień /wrzesień...ilość gości około 90...nie ma juz szans na ich zmienijszenie...
I zupełny brak funduszy- ja jako panna młoda musze liczyć tylko i wyłącznie na moich staruszków którzy to z kolei muszą się zaporzyczać...więc niestety wesele już (ze względów) finansowych nie będzie najbogatsze...Dlatego drogie wizazanki proszę Was o namiary dobrych- ale nie przytłaczjąco drogich:
1. sale - restauracje
2. kwiaciarnie - przyozdabianie, bukiety itd.
3. ORKIESTRA - WODZIREJA (jeden juz upatrzony podniósł tak cenę że masakra a sierpniowe terminy 2007 ma już zajęte;()
4. Smaczna cukiernia
5. Krawcowa
6. I wszystko na czym mozna przyoszczędzić...

BARDZO PROSZE O POMOCNE RADY I INFORMACJE....


Godząca się z braku wyboru na ultimaty....

to jeszcze raz ja czy któraś z Was mogłaby mi podać ile ww. elementy Was kosztowały...tak dla rozeznania...jeśli oczywiście to nie tajemnica....całuski
Ps. restauracja dobrze by było gdyby była z noclegiem....
__________________
Życie jest piękne doputy
dopóki istnieje uśmiech na twarzy dziecka

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-11-28 o 13:30 Powód: post pod postem
ripos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 08:47   #25
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Wizazanki z oklic Zabrza, Gliwic, Tych i pobliskie!!!Proszę o pomoc!!!

Mogę Ci dać namiary na genialnego wodzireja - ale nie na orkiestrę tylko na DJ'a. U mnie zabawa była przednia, znajomi też skorzystali i też byli zadowoleni. Co do zapłaty - nasze wesele było małe - płaciliśmy mu chyba 600zł. Nie wiem czy przy większej ilości gości nie zażyczy sobie więcej. Nie gra: disco-polo, tego czego sobie nie życzysz. Jakby co, to pisz na PW
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 13:56   #26
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Wizazanki z oklic Zabrza, Gliwic, Tych i pobliskie!!!Proszę o pomoc!!!

ripos - super sala .... restauracja -Zabrze - Makoszowy Sala Bankietowa u Profusa - Polecam
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 22:05   #27
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Lokale weselne na Górnym Śląsku

Ja mialam wesele w Zodiaku (jak sie jedzie na T.Góry) jeżeli ma się powyżej 50 osób robia na dwóch poziomach, 3 lata temu od osoby 120zł z poprawinami.
Mój brat miał w domu weselnym w Wielowsi (tam jest sala kt pomiesci ponad 100os) za 2 dni płacił ok 130zł (ale i poprawiny bardziej wystawne) z tym że ciasto tez było w cenie. Ja swoje zamawiałam w cukierni-zakładzie koło Żor (przywożą na miejsce) nie pamiętam ceny dokładnie ale tortu nigdzie tańszego nie było.

z tego co się oriętuje to Zodiak teraz ma i baze noclegowa ale nie jestem na 100% ...
Krawcowa - AnPol w Łabendach - różne mozliwosci - mozna kupic, pozyczyć, lub miec szytą nowa pod wypozyczenie ... uszyją wszystko co chcesz i chyba w miare rozsądnych cenach ... jest tam tez fotograf ale nie polecam nam (i nie tylko) odwalił niezłą fuszerke mimo ze wiszące tam zdjęcia kuszą.
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-11-28 o 20:21 Powód: post pod postem
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 09:22   #28
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Wizazanki z oklic Zabrza, Gliwic, Tych i pobliskie!!!Proszę o pomoc!!!

Ciasta polecam od Kobzika w Gliwicach-Łabędach, ma dwie cukiernie, jedna na Strzelcow Bytomskich, a druga obok Huty, na Zawadzkiego. Ciasta bardzo smaczne, malo chemii, ceny na tle innych cukierni nie sa wygorowane, ale cen tortow weselnych niestety nie znam Mysle, ze jak sie zadzwoni to wszystko powiedza
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 08:30   #29
Monola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 35
Lokale weselne na Górnym Śląsku

Witajcie

Szukam sprawdzonej restauracji, domu przyjęc, pałacyków itp w Rybniku, Wodzisławiu i okolicy w którym mozna zrobic przyjęcie weselne.Bede bardzo wdzieczna za pomocPozdrawiam

Edytowane przez Monola
Czas edycji: 2006-05-14 o 08:56
Monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 16:07   #30
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Restauracja ,dom przyjęc -Rybnik,Wodzisław i okolice

Jeśli chodzi o Rybnik, to jest sala przyjęć na Nowinach - Chabrowej, ale raczej na małe wesele i niedogdnością jest położenie w okolicy bloków, brak zieleni. Warto także polecić restaurację Kasjopeja na Nowinach, dom przyjęć "Arka" w Jankowicach. Zdecydowanie odradzam restaurację "Pod Kasztanami" w Rudach - choć jest niedaleko ślicznego pleneru. Jeśli chodzi o organizację wesela we własnym zakresie polecam OSP w Suminie (za Rybnikiem ).Można tam zamówić catering. Sala śliczna, spokojna okolica, za salą park.
Weredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 19:12:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.