Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-17, 17:43   #1111
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
no a ja sie musze tu wyplakac, oj cos zaczal sie UC W-wa interesowac Lodzia
dopiero co wyslalam priorytetem dokumenty do zatrzymanej paczuszki z kosmetykami (m.in Dior Kiss snow cherry)...a tutaj po 2h puka listonosz i kolejne pismo - tym razem do perfum

Kasiaoli, zaluje ze nie wzielam wtedy z Toba testera tego Bright Cristal, bo teraz sie chyba nie doczekam na nie...zaraz wyjeżdzam na majówkę...

no i moj zapał do zakupów na tru został zmiażdżony, czuję się jakby ktoś mi wylał kubeł zimnej wody...do tej pory tak sie z dziewczynami cieszyłyśmy, ze Lodz omijają celnicy...
tylko dlaczego nie moge wyjasnic tego w UC w Lodzi,tylko musze wysylac w kopercie listy do W-wy

przyznać się truskawomaniaczki z Bytomia - która nakablowała na lodzkie UC, ze sie obijają...
Maggie,strasznie mi przykro że cie dopadł UC ale kiedys chyba musi byc ten pierwszy raz Byle tylko szybko załatwili twoje skarby z truskaweczki.Moje załatwili w 5 dni ale dokumnety wysyłałam do bytomia mailem (przynajmniej jedni idą z postepem). Strach pomysleć co bedzie kiedy poczta zastrajkuje
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 17:57   #1112
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ja przewiduje swoim pesymizmem że moj błyszyczk przechwycił UC czyżby sie połasili na 33zł na pocieszenie leci kolejny błyszczyk, bedą jaja jak tego tez przechwyci UC, w koncu cło z 18zł to masa kasy
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 17:59   #1113
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Maggie,strasznie mi przykro że cie dopadł UC ale kiedys chyba musi byc ten pierwszy raz Byle tylko szybko załatwili twoje skarby z truskaweczki.Moje załatwili w 5 dni ale dokumnety wysyłałam do bytomia mailem (przynajmniej jedni idą z postepem). Strach pomysleć co bedzie kiedy poczta zastrajkuje
no wlasnie a W-wa nie pozwala mailem ani faxem, rozmawialam z nimi przez telefon, dobre choc i to ze mily glos po drugiej stronie powiedzial, ze juz sie uporali z paczkami poswiatecznymi i teraz szybciej idzie...
tylko nadal nie rozumiem, dlaczego nie moge tego zalatwic w swoim lodzkim UC, zawiezc dokumenty i odebrac paczke od razu

aha no i jestem zielona jesli chodzi o UC W-wa, jak to jest, oni dolicza VAT i odesla paczke do mnie do Lodzi i place u siebie na poczcie te dodatkowe oplaty,tak?
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:19   #1114
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
aha no i jestem zielona jesli chodzi o UC W-wa, jak to jest, oni dolicza VAT i odesla paczke do mnie do Lodzi i place u siebie na poczcie te dodatkowe oplaty,tak?
Dokładnie tak. Płacić będziesz u listonosza, albo na poczcie.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:20   #1115
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kochane Wizażanki
Czy któraś z Was mogłaby mi zakupić na truskawce korektor Helenki? Niestety nie mam kart kredytowej, ani nic w tym stylu, więc sama nie mogę
Proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif allah.gif (14,9 KB, 204 załadowań)
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:22   #1116
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

nie ma sprawy, napisz mi PW jak ma to wygladac z wplata itp
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:40   #1117
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja nic nie przerabiam, po prostu przesyłam im maila który dostaję od Tru, dodaję krótkie tłumaczenie i już. Na szczęście wczoraj dotarła moja oclona paczucha
Aniu - super że masz już paczuszkę u siebie. A jakie perfumy kupiłaś?

Hej Dziewczyny Byłam cały dzień poza netem na szkoleniu we Wrocku, potem małe zakupy (ale nic z kosmetyków), tym razem ciuchy i do domu. Natrzaskałyście tyle postów, że ledwo przez nie przebrnęłam.

Nadal czekam na swoje trzy paczuszki z Tru.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 18:42   #1118
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Stosowałam tylko coś w stylu podkładu Shiseido w sztyfcie, ale ja stosowałam ze względu na megawysoki faktor jako coś do opalania :/ (zaznaczam, że się nie opalam, zależało mi na blokerze tak +- a w Polsce nie mogłam kupić Piz Buin swego czasu (z resztą do dzisiaj nie widziałam tego sztyftu, którym byłam oczarowana).

Idealnie się rozprowadzał, nie wysuszał, po prostu nie działo się z nim nic złego. I był absurdalnie wydajny.


Przeglądam ten wątek i stronę i nie mogę znaleźć w końcu:
Jakie są koszty zamówienia: shipping, oclenie itp, dajmy na to przy 50 dolcach zakupów?
trzeba włożyć trochę wysiłku, na stronie Truskawy na samym dole wielkimi literami jest napisane free shipping itd... O cle też pisałysmy mnóstwo razy, zwłaszcza w pierwszym watku, trzeba go po prostu przeszukać. Miłej lektury


Asiu, kupiłam Cristobala
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:51   #1119
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Hej dziewczyny, obejrzałam właśnie moją szczotkę do twarzy sisleya i jest całkiem w porządku, a jak będzie myć, i czy toto w ogóle przydatne, dam znać Mam od Mariolki część jej skarbu w postaci płynu do mycia shiseido pureness i jestem ciekawa, czy dobry, w perf. polecali bardzo Wracając do podstaw (iza 72 ), to w perf. mi doradzili szorować cerę mieszaną właśnie szczotką i często robić peelingi i wtedy żadne niespodzianki na buzi nie wyskoczą A ja ostatnio stosuję na zmianę wszystkie probki jakie i mam i buzia mi lekko zwariowała
Płyn do demakijażu oczu Decleor w rozmiarze salonowym ma dziwny kod Q04 02 089 i nie mogę dojść co to znaczy. Declalc. wariuje opakowanie salonowe jest nieciekawe, zwykłe białe, ale większe dwa razy , a droższe niewiele.
Powiem, co dzisiaj badałam, a mianowicie puder Forever Diora, odcień 20 - dla bladziochów, ale umiarkowanych, ja właśnie go wezmę (w perf. 175 zł, na Tru 99), na dłoni super kryje i matuje, myślę, że do kompletu może być dobry. 22 - wpada w różowy, 30 - średni beż, ale żółtawy i ciemnawy, reszta całkiem ciemna. 10 - bardzo jasna. Badałam też najnowsze dwa produkty Diora, czyli rozświetlacz-róż - różowy, taki paskowany i brązer paskowany, rozświetlający. Ten brązowy to takie cudo, że hoho! Niech wrzucają na Tru, bo nie mogę się doczekać, cena 170. Dziwnym trafem, wpisując dwa różne maile przy pierwszym zamówieniu dostałam dwa gratisy, czyli cień stila lemon - jasne, perłowe złoto - bombowy kolor i indigo - ciemny granat, trochę szarobury - oba to wkłady cieni, ale prezent fajny.

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie proszę w sprawie pielęgnacji... Wiele z Was zachwala serię The Skin care Shiseido.
jak masz suchą skórę, to może z innej bajki, ale bardzo Ci polecam cudowny tonik Lancome confort, różowy, ma lekko żelową konsystencję, pięknie pachnie i cudnie nawilża. Żałuję, że nie mogę stosować, choć jedno opakowanie mi się zdarzyło. Ogólnie cały demakijaż Lancome jest super. Z serii Skincare stosowałam wszystko, ale z małych próbek, miniaturek i mogę powiedzieć tak: jeżeli masz poniżej 25 lat to będzie to super seria dla Ciebie, ale powyżej to trzeba zapobiegać zmarszczkom, ja mam 28 i nie stosuję już zwykłych nawilżaczy albo kremów matujących, tylko coś, co ma zwalcza pierwsze oznaki starzenia się skóry, bo powstałych zmarszczek usunąć się nie da oprócz botoksu etc. Skincare to bardzo podstawowa pielęgnacja z Shiseido. Krem na dzień ma lekką konsystencję fluidu, ale nie pamiętam do jakiej był skóry, na noc też jest bardzo lekki, ale szybko się wchłania. Maska nawilżająca skincare to czysta rewelacja, jeżeli chodzi o nawilżanie. Z Biothermu jest super krem aquasource, od dawien dawna, ale dla suchej skóry jest lepszy niż do mieszanej, ten różowy. Z Chanela jest nowość hydra max + active - właśnie testuję i jest całkiem niezły, ale ja ich pielęgnacji nie kupuję. Na bank Skincare polecić nie mogę, bo nie używam na dłuższą metę, ale Shiseido z pielęgnacji ma wszystko dobre i przejechać się nie sposób, tylko kwestia podstawowa, czy chcesz tylko nawilżać, czy działać nie powiem przeciwzmarszczkowo, ale przeciw starzeniu.
hm.. teraz tak patrzę, że znowu się rozpisałam

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
też się czaiłam na ten pędzel, ale niestety są pilniejsze zakupy, np. puder
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:08   #1120
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Asiu, kupiłam Cristobala
Mam go na wish liście więc pewnie za jakiś czas też go sobie sprawię.
Piękny zapach.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:11   #1121
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

właśnie klinęłam compact forever 20, mam nadzieję, że strajk poczty będzie krótki
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 19:35   #1122
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
właśnie klinęłam compact forever 20, mam nadzieję, że strajk poczty będzie krótki
A ja jeszcze po cichu liczę na to że strajku w ogóle nie będzie.
Nie wiem jak to będzie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:41   #1123
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość


też się czaiłam na ten pędzel, ale niestety są pilniejsze zakupy, np. puder
ten pędzel jest cudny, ja sie normalnie nie umiem teraz bez niego umalować
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:48   #1124
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ten pędzel jest cudny, ja sie normalnie nie umiem teraz bez niego umalować
to pięknie Mad, a miało nie być pędzla , na karcie zostało mi 39 zł, czyli o 2 zł za mało na pędzel, poczekam, aż się zalogują moje zamówienia i zniżka będzie 5 proc., wtedy go chapsnę , bo jak Ty tak zachwalasz, to jak mogłabym nie chapsnąć?
a'propos, poszłam dziś po maskę karite, ale jest koszmarnie droga i tak myślę, że to jedna cała bluzka z Mango i co robić, co robić? nadal poszukuję męża milionera, może ktoś zna?

Asiks - strajk będzie od poniedziałku for sure. mam nadzieję, że buttermilk dojdzie wcześniej.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:52   #1125
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ale ja dzisiaj za ten pędzel zapłaciłam 24 zł......
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:58   #1126
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dynia, a dlaczego zapłaciłaś 24 zł za ten pędzel, jak to?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 20:01   #1127
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Layla jeżel mówimy o tym pędzelku Lancoma http://www.strawberrynet.com/product...40012&goChar=L
to teraz na niego jest promocja.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 20:10   #1128
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Ja załaczyłam tylko to o czym jest napisane na odwrocie pisma napisane ręcznie. Czyli skan zamówienia przerobiony na worda (reese napisała że go nie przerabia na worda) plus bardzo uproszczone tłumaczenie a w tresci maila piszę ze to sa dokumenty do ich pisma nr.... z dnia ....
Też tak zrobię. Dzięki raz jeszcze za pomoc
W drodze są 4 paczuszki i mam szczerą nadzieję, że nic złego im się nie przytrafi...




Wątek jest tak ogromny, że nie odznalazłam tych informacji, które były mi potrzebne zwłaszcza, że nie za każdym razem otrzynuję mailowe potwierdzenie zamówienia od Tru.
Moim skromnym zdaniem takie informacje jak właśnie cło, płatności, karty kredytowe i wszelkie sprawy "organizacyjne" związane z zakupami na Tru powinny znajdować się w osobnym zamkniętym wątku. To ułatwiłoby szukanie potrzebnych informacji niewstajemniczonym, a Wam - starym truskawkowym weterankom - ciągłego powielania pytań.

Wczoraj miałam otwarty ten wątek w trzech schowkach i z wertowania wszystkich postów dostałam migreny
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 20:21   #1129
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Layla jeżel mówimy o tym pędzelku Lancoma http://www.strawberrynet.com/product...40012&goChar=L
to teraz na niego jest promocja.
o tym, o tym, Layla bierz go, naprawdę fajny pędzelek, cudne włosie, pięknie się nim nakłada ciemne cienie, wystarczą dwa pociągnięcia po powiece i smoky eyes jak się patrzy
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 20:22   #1130
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ale tu jest taka strona https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1088
Dziewczyny pomagały mi przebrnąć przez pierwsze zakupy, pierwsze problemy. A w tym linku jest chyba wszystko co potzreba.

a ten sttrajk ponoć jak ma się zacząć to do upadłego , aż poczta da podwyżki.. tak mi powiedziała koleżanka, której mąż pracuje na poczcie.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 20:27   #1131
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Zgadzam się z tym całkowicie. Jest mnóstwo sklepów netowych, w których Free shipping oznacza free shipping w poniedziałki przed 7.00 ale po 6.57, tylko do Myanmaru i pod warunkiem, że zamówienie osiągnie milion zł. I niestety o ile kwestia płatności, zwłaszcza przy obciążaniu kredytówki może być bardzo niejasna, to akurat krok po kroku kupowania jest banalny :/ A jest w zamkniętym wątki. Ktoś, kto ma doświadczenie w tej kwestii mógłby się podzielić tymi właśnie ważnymi sprawami z początkującymi.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 20:29   #1132
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny, wiem, że trochę odbiegam od tematu, ale może mogłybyście mi polecić jakiś dobry balsam do ciała z Truskawy?
I na poleprzeszenie humoru: http://www.dziennik.pl/wydarzenia/ar...edzialek_.html
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 20:31   #1133
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
ale ja dzisiaj za ten pędzel zapłaciłam 24 zł......
Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Layla jeżel mówimy o tym pędzelku Lancoma http://www.strawberrynet.com/product...40012&goChar=L
to teraz na niego jest promocja.
Rzeczywiście jest w promocji
Dzięki za info
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 20:59   #1134
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie proszę w sprawie pielęgnacji... Wiele z Was zachwala serię The Skin care Shiseido. Poczytałam sobie opinie na KWC, jest zaledwie kilka ale zasadniczy problem to, że piszą tam o kleistości tych kremów i emulsji. Nie znoszę klejenia się FUJ... wolę takie aksamitne i lekko nawet natłuszczające specyfiki. Ostatnio używam Myokine Vichy do suchej cery ale mam ochotę na jakąś zmianę (2 słoiki pod rząd to stanowczo za dużo). Mam suchą cerę i 34 buuu...lata

Podpowiedzcie czy moje poszukiwania na TRU idą w dobrą stronę???

Mam ochotę na Clarins Multi-Activ na dzień:
http://eu.strawberrynet.com/productD...13015&goChar=C
i na noc:
http://eu.strawberrynet.com/productD...30427&goChar=C

A może to Lancome Primordiale na dzień:
http://eu.strawberrynet.com/productD...39054&goChar=L
i na noc:
http://eu.strawberrynet.com/productD...72122&goChar=L

Czy któraś z Was stosowała te kremy??
Ewentualnie proszę o sugestie co jeszcze może być dla mnie ok.
Ale tylko z TRU bo nie mam zamiaru przepłacać...
Ja bardzo polecam Primordiale, ale nową wersję-Primordiale Skin Recharge. Stara wersja -Primordiale Optimum jest dobra, ale nowa lepsza. Optimum na noc jest świetny, ale dzienna wersja znacznie lepsza jest w nowym wydaniu To ten:

http://www.strawberrynet.com/product...72121&goChar=L

Uwielbiam te kremy i moja skóra też (a mam tylko roczek mniej od Ciebie)

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Też mam go na myśli od dłuższego czasu bo używam głównie Diora ostatnio i jestem bardzo zadowolona.
Pytałam nawet dziewczyn na wątku Diorowym o ten puder ale nie dostałam zbyt wyczerpującej odpowiedzi na jego temat.
Pytałam o niego też w Doglasie i Sephorze ale w Polsce ponoć sypanych pudrów Diora nie było wogóle w ofercie i jest nieznany
Opisz jak się sprawuje kidey dostaniesz go w swoje ręce
Jaki kolor wybrałaś?
Na pewno napiszę jak się sprawuje Powinnam dostać go w poniedziałek. Chyba że... moja przygoda z Tru zacznie się od liściku z UC
Wybrałam kolor medium, czyli 621 Transparent.
Acha, no i przeprosiłam się z moim sypkim Clarinsem Przetestowałam go w innych warunkach po powrocie do Polski i rzeczywiście nie jest przereklamowany
Chciałam jeszcze kupić sypki puder Lancome Mat Finish, ale zbiło mnie z tropu zdjęcie na Tru... Na tym zdjęciu pudełko jest zupełnie inne niż w sklepach w Dublinie i na stronie Lancome... Co to może znaczyć
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 21:13   #1135
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
a'propos, poszłam dziś po maskę karite, ale jest koszmarnie droga i tak myślę, że to jedna cała bluzka z Mango i co robić, co robić? nadal poszukuję męża milionera, może ktoś zna?
ja znam ale juz jest moim mężem wiec nie oddam

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ten pędzel jest cudny, ja sie normalnie nie umiem teraz bez niego umalować
interesuje mnie jego wielkosc, możesz np zmierzyć szerokość główki?,tak dla orientacji- chodzi mi o skalę- na tru niestety nie podają wymiarów pędzli i nie mam żadnego odniesienia....

mam ok. 40 pędzli i nie chce sobie zdublować , choć najlepszy jest właśnie lancoma...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 21:22   #1136
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Layla jeżel mówimy o tym pędzelku Lancoma http://www.strawberrynet.com/product...40012&goChar=L
to teraz na niego jest promocja.
A czy jest jakieś minimum za jakie mogę złożyć zamówienie? Bo mam ochotę na ten pędzelek, ale czy za 24 zł opłaca się im wysyłać?

Mam tez ochotę na podkład Spectacular Heleny Rubinstein. Ale nie widziałam na żywo tych kolorów. na Tru są 2- 14 Neutral i 23 Biscuit. Czy ktoś zna te kolory? Czy nie wpadaja one w róż? Czy ktoś może je opisać a najlepiej porównać do Revlona Colorstay Sand Beige? ( Mam średnią karnację w lekko żółtym odcieniu).
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 21:30   #1137
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

23 nie wpada w róż ale nie nadaje sie do jansej karnacji to ceiply beż.W HR są czerwone pogmenty widoczne ale na skorze ich nie widać
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 21:33   #1138
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Asiks - strajk będzie od poniedziałku for sure. mam nadzieję, że buttermilk dojdzie wcześniej.
Niedobrze. Mam trzy paczki z Tru w drodze.
Zresztą... kto z tego wątku nie ma? Oto jest pytanie.

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
a ten sttrajk ponoć jak ma się zacząć to do upadłego , aż poczta da podwyżki.. tak mi powiedziała koleżanka, której mąż pracuje na poczcie.

No to klops.
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
A czy jest jakieś minimum za jakie mogę złożyć zamówienie? Bo mam ochotę na ten pędzelek, ale czy za 24 zł opłaca się im wysyłać?
Nie, nie ma. Możesz kupić sam pędzelek.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 21:42   #1139
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

[quote=Serenite_;7263137]A czy jest jakieś minimum za jakie mogę złożyć zamówienie? Bo mam ochotę na ten pędzelek, ale czy za 24 zł opłaca się im wysyłać?
ja też zamówiłam sobie tylko ten pędzelek. nie ma minimalnych limitów, szczególnie że nie płacisz za przesyłke.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 21:47   #1140
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Niedobrze. Mam trzy paczki z Tru w drodze.
Zresztą... kto z tego wątku nie ma? Oto jest pytanie.




No to klops.


Nie, nie ma. Możesz kupić sam pędzelek.
aaaa :P juz trzecie zamowienie w drodze skusilyscie mnie na pedzelek ;P

Mam 2 do cieni z sephory jeden taki z krotkim wlosiem do cieniowania drugi standardowy sredni do nakladania cieni, mowicie ze ten z lancoma taki dobry ?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.