Kaloryferek na brzuchu,kto chętny?Mam świetne ćwiczenia połączenie A6W z ABS!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 22:33   #181
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kaloryferek na brzuchu,kto chętny?Mam świetne ćwiczenia połączenie A6W z ABS!!

Cytat:
Napisane przez gracja00 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
A jeszcze dotyczące mojego codziennego pływania, ja po godzinnym treningu wcinam owoce:jabłka, pomarańcze, mandarynki itp... dobrze robie?
Owoce mozesz jako zrodlo wegli, ale koniecznie dodaj jakies bialko.

Pytanie, czy wegle zlozone, czy proste i z jakim IG, to juz trzeba indywidulanie pod uwarunkowania dobrac.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 09:58   #182
NatalQsss
Raczkowanie
 
Avatar NatalQsss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 81
Dot.: Kaloryferek na brzuchu,kto chętny?Mam świetne ćwiczenia połączenie A6W z ABS!!

Ja tam dziewcynyy ćwiczę A6W już dzisiaj 24 dzień i może nie mam jakiś tam super mięśni na brzuchu ale w talii zrzuciłam 10cm w 3tyg!! :O
__________________
Natalka zapuszcza paznokcie...:ro lleyes:,
dba o wlosy...
o to co je...
o swoja skore...
i wnetrze...

POMOCY ^^
NatalQsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:22   #183
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Kaloryferek na brzuchu,kto chętny?Mam świetne ćwiczenia połączenie A6W z ABS!!

a czy mozna zaliczyc intensywne krecenie hula hopem do cwiczen silowych na miesnie brzucha?

do kogos kto sie zna: pod nazwa bialko wolno wchalaniajce sie zaliczam: twarogi a szybko wchalaniajce sie : miesiwo, jajka. DOBRZE? gdzie moge zaliczyc np. mleko sojowe? moze moglby ktos napisac konkretne produkty do obu 'przegrodek' ? dz z gory.

a i jeszcze jedno. czy koniecznie musze cos jesc po treningu? najczesciej cwicze ok21 a o 22.30 chodze spac wiec nie zdarzy mi sie chyba to wszytsko przetrawic, co sadzicie?
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:05   #184
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kaloryferek na brzuchu,kto chętny?Mam świetne ćwiczenia połączenie A6W z ABS!!

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
a czy mozna zaliczyc intensywne krecenie hula hopem do cwiczen silowych na miesnie brzucha?

do kogos kto sie zna: pod nazwa bialko wolno wchalaniajce sie zaliczam: twarogi a szybko wchalaniajce sie : miesiwo, jajka. DOBRZE? gdzie moge zaliczyc np. mleko sojowe? moze moglby ktos napisac konkretne produkty do obu 'przegrodek' ? dz z gory.

a i jeszcze jedno. czy koniecznie musze cos jesc po treningu? najczesciej cwicze ok21 a o 22.30 chodze spac wiec nie zdarzy mi sie chyba to wszytsko przetrawic, co sadzicie?
Nie, tak samo jak ja bym brzuszkow nie zaliczyl do silowych na miesnie brzucha - o takie w ogole ciezko; brzuch pracuje przy niektorych silowych i sa cwiczenia na brzuch, ale nie nazwalbym ich silowymi...

Mleko sojowe zaliczamy do przegrodki syf, ktory co moze popierdzielic gospodarke hormonalna.

Tak, musisz koniecznie cos jesc po treningu.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.