cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-12, 13:57   #1
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308

cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!


prosze o rade, jakie cwiczenia sa najlepsze na zbicie tkanki tluszczowej (chodzi mi o gotowe cwiczenia typu insanity, turbo fire itp) bez pompowaania ud boz tym mam problem,bardzo szybko buduja mi sie miesnie nog szczegolnie ud z przodu, prosze o porade bo juz nie wiem co robic, cwiczylam z ewka, jillian,melb,insanity (ale zero efektu!) teraz zaczelam turbo fire ale szlak mnie trafia z tym machaniem rak prosze powiedzcie czy warto sie zatrzymac przy TF czy polecacie cos lepszego???
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 14:22   #2
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

na spalanie tłuszczu najlepsze są długie, ale nie szybkie, wymagające sporo pracy mieśni ćwiczenia. Z własnego doświadczenia polecam długie spacery i jazdę rowerem (tempem spacerowym, jednostajnym, ale przez np. 1,5 h) i rozciąganie-tłuszczu wiele nie spala ale wysmukla. U mnie po tygodniu takiego czegoś był 1 cm w łydce mniej
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 14:28   #3
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
na spalanie tłuszczu najlepsze są długie, ale nie szybkie, wymagające sporo pracy mieśni ćwiczenia. Z własnego doświadczenia polecam długie spacery i jazdę rowerem (tempem spacerowym, jednostajnym, ale przez np. 1,5 h) i rozciąganie-tłuszczu wiele nie spala ale wysmukla. U mnie po tygodniu takiego czegoś był 1 cm w łydce mniej
chyba chciałaś napisać mięśni

od spalania tłuszczu to jest odpowiednia dieta ( nie mylić z głodówkami )
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 14:35   #4
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

dżizas, na każdym kroku pojawiają się wyznawcy teorii spiskowych związanych z mięsniami a ja jeszcze nigdy nie widziałam osoby, której od jazdy na rowerze czy cwiczeń z yt cokolwiek urosło aż chyba zaopatrzę się w jakąs chodakowską czy inną tiffany to może mi coś w końcu urośnie

A w nawiązaniu do tematu polecam lekturę podwieszonych wątków.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 14:46   #5
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

nogę można szlifierką dociąć, efekt natychmiastowy
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 14:58   #6
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

no jezeli ktos ma nogi patyki to niewatpie ze cizko kobiecie wyrobic miesnie,a jezeli ja mam taka posture genetycznie to poprostu latwiej i szybciej mi o taki efekt,m a ja tego nie chce, nikt nie musi mi wierzyc, ale u mnie tak to wygladalo. czyli lepsze turbo fire dla zaawansowanych godzinne czy insanity?
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 16:46   #7
basiaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

na YouTube znajdziesz instruktorkę fitness Ewę Chodakowską z którą możesz ćwiczyć naprawdę polecam ja i różne koleżanki fajne wyrzeźbiłyśmy figurę kobiece kształty
basiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 18:23   #8
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

jak długim marszem można spalić mięśnie skoro one ciągle są angażowane w jakiś sposób, pracują? Mięśnie zanikają gdy są "nieużywane", przy ćwiczeniach wymagajacych ich pracy organizm automatycznie "ratuje się" i je nadbudowuje, a gdy wysiłek nie jest nadmierny nie ma tego procesu. Analogicznie-gdy mięśnie przez długi czas nie są używane zachodzi proces powolnego ich zanikania.
A przecież chodząc nie używamy tylko kości i ścięgień, mięśnie pracują ale umiarkowanie?
Mięśnie sa spalane, gdy zabraknie w nich substancji odżywczej, wtedy czerpią energię z siebie, ale dzieje się to gdy jest brak energii np. podczas długich treningów porannych, bez śniadania.
Orgaznim spala kalorię po jakimś czasie, trzeba dłuższego ruchu, zeby zaczął czerpać energię z tkanki tłuszczowej, dlatego otyłym osobom poleca sie np. długie spacery, a nie od razu podnoszenie 20-kg ciężarów i pompki z obciążeniem.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 20:32   #9
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Nie jestem otyla, ale mam figure gruszki stad moj problem. Slyszalam ze streching po interwalach powoduje rozciaganie miesni a nie ich budowe, ale nie wiem czy naprawde tak jest, a nie chce ryzykowac nogami balonami. Chodakowska dla mnie to wstep do cwiczen i jej turbo jest pikusiem chociazby przy brazil butt wiec dla mnie chodakowska to taki elementarz. Podnosze pytanie turbo fire czy insanity?
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 22:00   #10
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
jak długim marszem można spalić mięśnie skoro one ciągle są angażowane w jakiś sposób, pracują? Mięśnie zanikają gdy są "nieużywane", przy ćwiczeniach wymagajacych ich pracy organizm automatycznie "ratuje się" i je nadbudowuje, a gdy wysiłek nie jest nadmierny nie ma tego procesu. Analogicznie-gdy mięśnie przez długi czas nie są używane zachodzi proces powolnego ich zanikania.
A przecież chodząc nie używamy tylko kości i ścięgień, mięśnie pracują ale umiarkowanie?
Mięśnie sa spalane, gdy zabraknie w nich substancji odżywczej, wtedy czerpią energię z siebie, ale dzieje się to gdy jest brak energii np. podczas długich treningów porannych, bez śniadania.
Orgaznim spala kalorię po jakimś czasie, trzeba dłuższego ruchu, zeby zaczął czerpać energię z tkanki tłuszczowej, dlatego otyłym osobom poleca sie np. długie spacery, a nie od razu podnoszenie 20-kg ciężarów i pompki z obciążeniem.
zdecyduj się

Cytat:
edyta07
na spalanie tłuszczu najlepsze są długie, ale nie szybkie, wymagające sporo pracy mieśni ćwiczenia.
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 12:33   #11
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
jak długim marszem można spalić mięśnie skoro one ciągle są angażowane w jakiś sposób, pracują? Mięśnie zanikają gdy są "nieużywane", przy ćwiczeniach wymagajacych ich pracy organizm automatycznie "ratuje się" i je nadbudowuje, a gdy wysiłek nie jest nadmierny nie ma tego procesu. Analogicznie-gdy mięśnie przez długi czas nie są używane zachodzi proces powolnego ich zanikania.
A przecież chodząc nie używamy tylko kości i ścięgień, mięśnie pracują ale umiarkowanie?
Mięśnie sa spalane, gdy zabraknie w nich substancji odżywczej, wtedy czerpią energię z siebie, ale dzieje się to gdy jest brak energii np. podczas długich treningów porannych, bez śniadania.
Orgaznim spala kalorię po jakimś czasie, trzeba dłuższego ruchu, zeby zaczął czerpać energię z tkanki tłuszczowej, dlatego otyłym osobom poleca sie np. długie spacery, a nie od razu podnoszenie 20-kg ciężarów i pompki z obciążeniem.
a co jeśli powiem Ci, że są mięśnie, które mimo nieużywania nie zanikają? to zburzy Twoją całą teorię
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 14:42   #12
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Ciekawe ile jeszcze wątków założysz i w ilu będziesz zadawać pytania zanim dotrze do Ciebie że bez odpowiedniej diety nic nie zdziałasz nie ma cudownych ćwiczeń ktore spała Ci odrazu tłuszcz to ciężka praca a nogi i tak na końcu zgubisz i jeszcze jedna zła wiadomość z nóg najgorzej będzie Ci zgubić przy Twoim typie sylwetki
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 14:48   #13
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

owszem, niektóre mieśnie nie ma opcji żeby zanikły, chodzi mi tutaj o te np. uda, które wiadomo, ze nie zaniknął, ale gdy mniej ich używamy nie będą sie same rozrastać. Nie mówię dosłownie o zanikaniu, po prostu odnosze się do kwestii ćwiczeń i rozbudowy mięśni.

Napisałam poprawnie, przeczytaj uważnie Ismenkusia
Mięśnie mogę ulegać "zniszczeniu" gdy brakuje glukozy kiedy to np. ćwiczymy długo rano bez śniadania. W innej sytuacji, gdy już coś zjemy taki proces nie zajdzie. Po prostu trzeba rozumieć procesy zachodzące w organizmie.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 15:37   #14
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
owszem, niektóre mieśnie nie ma opcji żeby zanikły, chodzi mi tutaj o te np. uda, które wiadomo, ze nie zaniknął, ale gdy mniej ich używamy nie będą sie same rozrastać. Nie mówię dosłownie o zanikaniu, po prostu odnosze się do kwestii ćwiczeń i rozbudowy mięśni.

Napisałam poprawnie, przeczytaj uważnie Ismenkusia
Mięśnie mogę ulegać "zniszczeniu" gdy brakuje glukozy kiedy to np. ćwiczymy długo rano bez śniadania. W innej sytuacji, gdy już coś zjemy taki proces nie zajdzie. Po prostu trzeba rozumieć procesy zachodzące w organizmie.
sama czytaj swoje bzdury
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 15:59   #15
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
owszem, niektóre mieśnie nie ma opcji żeby zanikły, chodzi mi tutaj o te np. uda, które wiadomo, ze nie zaniknął, ale gdy mniej ich używamy nie będą sie same rozrastać. Nie mówię dosłownie o zanikaniu, po prostu odnosze się do kwestii ćwiczeń i rozbudowy mięśni.

Napisałam poprawnie, przeczytaj uważnie Ismenkusia
Mięśnie mogę ulegać "zniszczeniu" gdy brakuje glukozy kiedy to np. ćwiczymy długo rano bez śniadania. W innej sytuacji, gdy już coś zjemy taki proces nie zajdzie. Po prostu trzeba rozumieć procesy zachodzące w organizmie.
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 19:36   #16
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

ok, nie będę próbowała nikomu na siłę wpajać i tłumaczyć procesów biologicznych
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 20:52   #17
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
ok, nie będę próbowała nikomu na siłę wpajać i tłumaczyć procesów biologicznych
uzupełnij najpierw swoją wiedzę, a później wypowiadaj się na forum, bo takich herezji jakie głosisz na tym czy innym wątku nie słyszałam nigdy.
eot
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 12:17   #18
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Ok, dobrze, ze jest ktoś kto w niezwykle kulturalny sposób poprawia kogoś.
Zatem proszę o wyjaśnienie mi tego, a nie tylko pisanie, że głoszę herezję
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 10:18   #19
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

zamiast sie dochodzic i madrowac jedna przed druga pomoze ktos? ktore cwiczenia na schudniecie polecacie? przestrzegam diety
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 11:08   #20
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
owszem, niektóre mieśnie nie ma opcji żeby zanikły.
Ta, sercowy.

Nie będę angażować się w mięśniową przepychankę, więc, wracając do tematu:
Autorce może wydawać się, że ćwiczenia budują jej balony na nogach.
Przede wszystkim dlatego, że nieraz po porządnym treningu trochę się puchnie.
Co do "budowania wielkich mięsorów"-mam wyjątkową łatwość w budowaniu mięśni nóg, spory nadmiar testosteronu i do tego relatywnie sporą podaż białka.

Przez pół roku ćwiczeń na siłowni ze sporym (początkujący panowie ustawiają sobie połowę mojego, serio!) obciążeniem mięśnie moich nóg urosły, fakt, ale nie rozrosły się. Zastąpiły dotychczas rządzący tłuszczyk, nie w wyniku "magicznej przemiany tkankowej" tylko w wyniku spalania kalorii. suma sumarum-obwody mi spadły.

Where is your god now?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 11:59   #21
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

dziekuje za odpowiedz. a wracajac do mojego pytania lepiej dalej katowac sie insanity czy turbofire?
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:11   #22
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Ta, sercowy.

Nie będę angażować się w mięśniową przepychankę, więc, wracając do tematu:
Autorce może wydawać się, że ćwiczenia budują jej balony na nogach.
Przede wszystkim dlatego, że nieraz po porządnym treningu trochę się puchnie.
Co do "budowania wielkich mięsorów"-mam wyjątkową łatwość w budowaniu mięśni nóg, spory nadmiar testosteronu i do tego relatywnie sporą podaż białka.

Przez pół roku ćwiczeń na siłowni ze sporym (początkujący panowie ustawiają sobie połowę mojego, serio!) obciążeniem mięśnie moich nóg urosły, fakt, ale nie rozrosły się. Zastąpiły dotychczas rządzący tłuszczyk, nie w wyniku "magicznej przemiany tkankowej" tylko w wyniku spalania kalorii. suma sumarum-obwody mi spadły.

Where is your god now?
Czasem możesz tłumaczyć i tłumaczyć i nic jak grochem o ścianę
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 20:26   #23
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

matkooo ogarnijcie sie dziewczyny!!!! czekacie tylko na przyczepienie sie do kogos, madrowanie ktora wiecej wie, a lepiej jakbyscie odpowiedzialy na pytanie
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 21:57   #24
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
matkooo ogarnijcie sie dziewczyny!!!! czekacie tylko na przyczepienie sie do kogos, madrowanie ktora wiecej wie, a lepiej jakbyscie odpowiedzialy na pytanie
Nie ma to znaczenia który program będziesz robić i sama sie lepiej ogarnij zamiast zadawać w kółko te same pytania weź sobie rady do serca i zrozum że jeśli masz problem z nogami to tam na końcu spalisz tłuszcz a nie jest powiedziane że spalisz tak jakbyś chcoała a najważniejsze to zdrowe jedzenie troche ćwiczeń i samo pójdzie.
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 14:48   #25
Uhubuhu
Z filiżanką kawy
 
Avatar Uhubuhu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 122
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Żeby efektywnie spalać tłuszcz, a nie nadmiernie wyrabiać mięśnie Twoje tętno musi osiągnąć 65-85 % maksymalnego tętna, jakoś tak. Poszukaj sobie w necie dokładnych danych. Ja zakupiłam pulsometr i już sprawdziłam, że dla mnie pod tym względem najlepszy jest Killer Chodakowskiej, ćwiczę go 3 razy w tygodniu. Ponadto dołoż streching i czekaj na efekty wysmuklania. Ja już czekam od 10.06.
Uhubuhu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 15:35   #26
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez Uhubuhu Pokaż wiadomość
Żeby efektywnie spalać tłuszcz, a nie nadmiernie wyrabiać mięśnie Twoje tętno musi osiągnąć 65-85 % maksymalnego tętna, jakoś tak. Poszukaj sobie w necie dokładnych danych. Ja zakupiłam pulsometr i już sprawdziłam, że dla mnie pod tym względem najlepszy jest Killer Chodakowskiej, ćwiczę go 3 razy w tygodniu. Ponadto dołoż streching i czekaj na efekty wysmuklania. Ja już czekam od 10.06.
Jak już wspomniałam-żeby kobiecie zbytnio nie urosły mięśnie, wystarczy, że odstawi końskie sterydy

Jak już także wspominałam-mi zależało na tym, aby moje mięśnie urosły i efekt niewielkiego "urośnięcia" otrzymałam po ponad pół roku regularnych ćwiczeń z dużymi ciężarami.
Mam nadmiar testosteronu i do tego wyjątkową łatwość w budowaniu mięśni ud.

Więc po raz pierdyliard-milionowy-szanowne Panie, od machania nóżką nie zrobią Wam się pudziańskie mięśnie na nogach.
Nie.
Nein.
Nej.
Non.
No.


A tłuszcz najlepiej spala się przez odpowiednią dietę i budowanie mięśni, moim zdaniem. Bo aeroby są fajne, ale po co się męczyć nadmiernie, skoro większe mięśnie=szybszy metabolizm=większe zapotrzebowanie kaloryczne=łatwiejsze chudnięcie?
Nawet najbardziej eterycznym istotom, jakimi z założenia są (=bardzo by chciały być, ale im się niekoniecznie udaje) kobiety nie zaszkodzi przyrost tkanki mięśniowej. Nie ma takiej magicznej chwili, kiedy niewiasta z nimfy błotnej staje się Pudzianem.
Nie istnieje zagrożenie, że w wyniku machania nogą/podnoszenia ciężarków/biegania/jeżdżenia konno/jeżdżenia na rowerze Wasze odnóża zamienią się w zwały mięśni.

Serio

A zamiast pulsometru lepiej sobie pokupować na pobliskim targu cukinie, truskawki, jajka od szczęśliwych kur, marchewki i inne dobra natury-będzie to stanowić bardziej wymierną korzyść dla zdrowia

Edytowane przez nosferatku
Czas edycji: 2013-07-16 o 15:36
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 15:41   #27
Valdia
Przyczajenie
 
Avatar Valdia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Witam,zależy jaką masz kondycje...na początek może aerobic z ćwiczeniami siłowymi lub cardio...czyli fitness.Polecam np.Gilad Yanklovich Przyjemność z pożytecznym i pośmiać się można,a potem,gdy uznasz że to za mało...i a by Twe mięśnia nie powtarzały wciąż tych samych ćwiczeń,i aby zmobilizować inne (zapomniane) do rozwijania się polecam program P90x Ja również mam górne części nóg zbudowane masywniej,ale dobrze mi z tym...gdy się popracuje na takimi naprawdę wspaniale wyglądają Ja nad swoimi nadal pracuje,pozniej to jest już jak narkotyk Ważne jest to abyś polubiła te ćwiczenia i nie były dla Ciebie gehenną i katowaniem :-D

Valdia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 15:42   #28
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 15:42   #29
Valdia
Przyczajenie
 
Avatar Valdia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Amenus.Na temat.POPIERAM
Valdia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 16:12   #30
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Jak już wspomniałam-żeby kobiecie zbytnio nie urosły mięśnie, wystarczy, że odstawi końskie sterydy

Jak już także wspominałam-mi zależało na tym, aby moje mięśnie urosły i efekt niewielkiego "urośnięcia" otrzymałam po ponad pół roku regularnych ćwiczeń z dużymi ciężarami.
Mam nadmiar testosteronu i do tego wyjątkową łatwość w budowaniu mięśni ud.

Więc po raz pierdyliard-milionowy-szanowne Panie, od machania nóżką nie zrobią Wam się pudziańskie mięśnie na nogach.
Nie.
Nein.
Nej.
Non.
No.


A tłuszcz najlepiej spala się przez odpowiednią dietę i budowanie mięśni, moim zdaniem. Bo aeroby są fajne, ale po co się męczyć nadmiernie, skoro większe mięśnie=szybszy metabolizm=większe zapotrzebowanie kaloryczne=łatwiejsze chudnięcie?
Nawet najbardziej eterycznym istotom, jakimi z założenia są (=bardzo by chciały być, ale im się niekoniecznie udaje) kobiety nie zaszkodzi przyrost tkanki mięśniowej. Nie ma takiej magicznej chwili, kiedy niewiasta z nimfy błotnej staje się Pudzianem.
Nie istnieje zagrożenie, że w wyniku machania nogą/podnoszenia ciężarków/biegania/jeżdżenia konno/jeżdżenia na rowerze Wasze odnóża zamienią się w zwały mięśni.

Serio

A zamiast pulsometru lepiej sobie pokupować na pobliskim targu cukinie, truskawki, jajka od szczęśliwych kur, marchewki i inne dobra natury-będzie to stanowić bardziej wymierną korzyść dla zdrowia

polać wódki tej pani!
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.