Jaki rower kupić ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 00:36   #31
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: doradzcie jaki rower kupic:)

blekitna laguna, nie obraź się, że o tym piszę, ale jeśli jesteś w miarę normalnej budowy dziewczyną to ten pierwszy Ci wystarczy. Ja też kupiłam podobny, tylko ze względu na swoje gabaryty kupiłam z ramą No i jestem wysoka, więc po prostu rama męska 21. Ale jestem zadowolona.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 11:41   #32
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: doradzcie jaki rower kupic:)

Powinnaś kierować się takimi rzeczami jak dobór rozmiaru ramy do wzrostu, jeśli jesteś wysoka to może lepsze koła 28 niż 26? (ogólnie duże koła są fajne, bo mniej sie nakręcisz , no ale nie może całość być za wielka tylko w sam raz ;-)); parametrami technicznymi (najważniejsze moim zdaniem siodełko, żeby było wygodne, ja dokupiłam u siebie swego czasu takie za ponad 100 więc nie jakieś specjalnie drogie w porównaniu z innymi i nie narzekam; równie ważne, czy koła są takie najzwyklejsze czy wzmocnione, bo te najzwyklejsze łatwo moim zdaniem wycentrować choćby na krawężnikach, moim zdaniem powinnaś szukac od razu roweru z błotnikami i oświetleniem, również nie brałabym czegoś z 1 biegiem, albo np. rama aluminiowa jest lżejsza od 'tradycyjnej'). Wg mnie powinnas też zwrócić uwagę na pozycję, w jakiej lubisz jeździć, np. ja nie lubię rowerów, gdzie trzeba siedzieć prosto jak na krześle z rękami nieco wyżej na kierowniku, lubię na rowerze się tak bardziej ''rozwalić'', , nie wiem, jak to opisać, taka pozycja ni to siedząca, ni to leżąca ;-), czyli dla mnie lepszy jest rower w typie górskim niż miejskim), itp.
Do tego nie wiem, czy warto inwestować do warunków miejskich i od czasu do czasu niedzielnej wycieczki (zależy gdzie ;-)) jakoś więcej w rower, licz się z tym, że skoro chcesz go zostawiać (jak rozumiem pod uczelnią) a jedynym zabezpieczeniem rowerów są zapięcia, to że któregoś dnia może niestety zniknąć.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

A co rowerów o które pytasz w 1 poscie, to mnie najbardziej podoba się nr 3 (trekkingowa ''damka'' ) i z tego co wiem, Kross cieszy się dobrymi opiniami (możesz sama poprzeglądać chociażby wpisy netowe).

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Zdecydowanie najbardziej podoba mi się ten cały ''pacifik'' (troszkę mi się tylko nie podobają widełki z przodu, wizualnie, wolałabym, żeby były w kolorze ramy i nieco smuklejsze ;-), ale tu już się czepiam, no i preferowałabym koła 28). No i ja bym jednak wolała ramę bez loga na ramie (nie wiem, czy napisy są malowane, czy naklejane, obstawiam, że malowane), żeby nie wyglądał zbyt kusząco ;-).

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2011-07-31 o 16:07
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 14:48   #33
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: doradzcie jaki rower kupic:)

Tak, jak pisze Hultaj, warto też zwrócić uwagę na aluminiową ramę.

Rower z pierwszego linku waży 17, 5 kg, ma stalową ramę.
Rower z aluminiową ramą może ważyć już nawet ok. 12 kg.
Jest to widoczna różnica zarówno w jeździe, jak i w sytuacjach, gdy rower trzeba podnieść, przestawić, wnieść do autobusu na przykład.
Sama mam rower z aluminiową ramą i w porównaniu do zwykłego górala (metalowa rama) jest leciutki.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:24   #34
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: doradzcie jaki rower kupic:)

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Sama mam rower z aluminiową ramą i w porównaniu do zwykłego górala (metalowa rama) jest leciutki.
Zdecydowanie! I duzo przyjemniej sie na lzejszym jezdzi.
Mialam ze stalowa rama, a teraz z alu i roznica w komforcie jazdy jest znaczaca. Osobiscie nie podobaja mi sie rowery miejskie, sama mam gorski, ale ja go uzywam tylko i wylacznie nie wypady (na zakupy to sie raczej srednio nadaje).

Ktos juz wspominal o siodelku - ja zmienilam od razu na damskie, zelowe i moj tylek jest mi wdzieczny (jako dzieciak mialam bmx z platikowym siodelkiem i nie narzeklam!)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:41   #35
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: doradzcie jaki rower kupic:)

Cytat:
Mi się marzą wszystkie z tej firmy, bo wszystkie są kolorowe i piękne, tylko, że drogie aż boli (poniżej 2tys nie schodzą)
a to musiałby być dokładnie tego producenta?
Mnie np. całkiem podobają się takie:
http://allegro.pl/beach-cruiser-kokk...877935411.html
http://allegro.pl/rower-beach-cruise...882145323.html
http://allegro.pl/rower-miejski-emba...899517570.html
a tu nawet wersja Hello Kitty : http://allegro.pl/rower-hello-kitty-...854767603.html
Są ładne, tylko jak dla mnie koła 26 cali to za mało, albo np. 3 biegi to też żaden szał.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 16:33   #36
Baiser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Jaki rower?

Witam!
Chciałabym kupić sobie rower, w przyzwoitej cenie, ponad 1000 zł. Rower byłby przeznaczony do jazdy jak i po wiosce, krótkie trasy, jak i dłuższe, od rowera dużo nie wymagam, ma być solidny, ładny, przeznaczony do jazdy jak i po ścieżkach rowerowych, leśnych, tak i po asfalcie, ma być wytrzymały. Jaki polecacie, jakiej firmy dokładnie?
Baiser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 17:06   #37
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez Baiser Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym kupić sobie rower, w przyzwoitej cenie, ponad 1000 zł. Rower byłby przeznaczony do jazdy jak i po wiosce, krótkie trasy, jak i dłuższe, od rowera dużo nie wymagam, ma być solidny, ładny, przeznaczony do jazdy jak i po ścieżkach rowerowych, leśnych, tak i po asfalcie, ma być wytrzymały. Jaki polecacie, jakiej firmy dokładnie?
Idź na wiosnę do sklepu rowerowego i tam Ci najlepiej doradzą. A tu taka mała podpowiedź z mojej strony, że za 1000zł kupisz jedynie podstawowy rower Na trochę lepszy sprzęt trzeba wydać około 3 tysiące.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 11:35   #38
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jaki rower?

na pewno miejski.
Ulga dla kręgosłupa w porównaniu z "góralami"
Ja mam rower z polskiej firmy mbike. Wygooglaj ich sobie...rower służy mi nieprzerwalnie 5 sezon, jest dość ładny, kobiecy, ale na wiosnę zrobię mu ostry tunning i wtedy będzie po prostu booooski
Jeżdzę na tych samych oponach 5 sezon. Robię rocznie ok.2500km, więc nie szaleję, ale zdarzały mi się trasy po 40-kilka kilometrów. Rower daje radę.
Kanapę ma całkiem wygodną, 3 przerzutki (zdecydowanie wystarczy ci tyle, nie potrzebujesz do rekreacyjnej jazdy więcej), jedyne co się szybko zużywa to manetki...moje są dziurawe i pójdą na śmietnik na wiosnę, jak i pewnie połowa roweru...bo chcę go na maxa odnowić.
Ale gdyby nie aspekt wizualny, to mogłabym jeszcze kolejny sezon śmigać.
Konserwacji jakiejś ogromnej nie wymagał, nadal jeżdzę na tym samym łańcuchu, pewnie na wiosnę wymienię, ale 5 sezonów to i tak wyczyn.
Ja go kupiłam chyba za 1200pln,ale to było parę lat temu, więc teraz ceny są pewnie ciut wyższe.

p.s zwróć uwagę na to ile waży rower- mój był wybierany pod kątem ewentualnego wnoszenia go i znoszenia więc jest dość lekki i taki też polecam.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2013-12-19 o 11:36
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 12:20   #39
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Jaki rower?

Ja moj rower kupilam w Realu za 160 euro Zwykla miejska damka, 6 przerzutek, 26 cali. Siodelko wygodne. No i w sezonie robie na nim jakies 600 -700 km miesiecznie (trasa 60-pare km to dla mnie nie jakis nie wiadomo jaki wyczyn). Jezdze nim i po miescie, i w terenie (a mieszkam tuz pod gorami Harzu, wiec tereny juz pagorkowate i miejscami uciazliwe), po asfalcie i po blotnistych lesnych drogach. Mam go od poltora roku i jak dotad nie musialam wymieniac nic. Raz czy dwa trzeba bylo "docisnac" hamulce, ale poza tym nie sprawia problemow.

Zgadzam sie z przedmowczynia - zwroc uwage na jego wage. Moj wazy bodajze 18 kg - niby niewiele, ale jak trzeba go bylo przeniesc przez strumyk na ramieniu, po sliskich kamieniach, to sie zmachalam niezle

Edytowane przez Erena
Czas edycji: 2013-12-19 o 12:21
Erena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 15:12   #40
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez Erena Pokaż wiadomość
Ja moj rower kupilam w Realu za 160 euro Zwykla miejska damka, 6 przerzutek, 26 cali. Siodelko wygodne. No i w sezonie robie na nim jakies 600 -700 km miesiecznie (trasa 60-pare km to dla mnie nie jakis nie wiadomo jaki wyczyn). Jezdze nim i po miescie, i w terenie (a mieszkam tuz pod gorami Harzu, wiec tereny juz pagorkowate i miejscami uciazliwe), po asfalcie i po blotnistych lesnych drogach. Mam go od poltora roku i jak dotad nie musialam wymieniac nic. Raz czy dwa trzeba bylo "docisnac" hamulce, ale poza tym nie sprawia problemow.

Zgadzam sie z przedmowczynia - zwroc uwage na jego wage. Moj wazy bodajze 18 kg - niby niewiele, ale jak trzeba go bylo przeniesc przez strumyk na ramieniu, po sliskich kamieniach, to sie zmachalam niezle
Według mnie 60-70km dziennie to sporo jak na damke miejską no ale ją woże swoje młode jeszcze w foteliku więc dodatkowe ze 20kilo jest...no i dzieć w życiu by mi nie wytrzymał tyle czasu zapiety mój rower bez dzieciaka waży 11kg to jeden z lżejszych w tym przedziale cenowym

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 15:16   #41
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Jaki rower?

Miejskie nie nadają się do szybkiej jazdy

Jak ktoś chce pocisnąć w pedał to odradzam
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 16:23   #42
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Miejskie nie nadają się do szybkiej jazdy

Jak ktoś chce pocisnąć w pedał to odradzam
Też zależy co dla kogo znaczy szybko - na moim do więcej niż 30-35 km/h się nie da raczej rozpędzić (przynajmniej mnie się nie udało) Za to przyczepkę z psem się za nimi ciągnie genialnie
Erena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 16:33   #43
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez Erena Pokaż wiadomość
Też zależy co dla kogo znaczy szybko - na moim do więcej niż 30-35 km/h się nie da raczej rozpędzić (przynajmniej mnie się nie udało) Za to przyczepkę z psem się za nimi ciągnie genialnie
Miejskie to takie krowki sa jedyny plus to wygoda
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 18:19   #44
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość


Miejskie to takie krowki sa jedyny plus to wygoda
A Ty na jakim jeździsz? Nie pytam złośliwie. Czuję, że mój mi może w którymś momencie przestać wystarczać i szukam własnie czegoś bardziej "sportowego". Ale to jak odłożę kasę i jak będzie okazja do "nagrodzenia" się za coś
Erena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 18:41   #45
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Jaki rower?

Mam dwa i potrzebny trzeci

jeden MTB (górski) z amortyzatorami ; super do jeżdżenia po lesie, piachu . Koleżanki na miejskich rowerach w lesie wymiękały.
miejski dla szpanu bardzo wygodny do wolnej jazdy po mieście super

i szukam czegoś szybkiego na asfalt; kolarzówki
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 18:45   #46
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Mam dwa i potrzebny trzeci

jeden MTB (górski) z amortyzatorami ; super do jeżdżenia po lesie, piachu . Koleżanki na miejskich rowerach w lesie wymiękały.
miejski dla szpanu bardzo wygodny do wolnej jazdy po mieście super

i szukam czegoś szybkiego na asfalt; kolarzówki
Ja moim mieszczuchem po lesie i błocie daję radę, ale w głębokim żwirze już się zakopuję. Myślałam albo o porządnym MTB albo o szosówce, ale jak mówię - nie od razu, najwcześniej latem
Erena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 18:52   #47
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Jaki rower?

Da radę ale jest męka

Dlatego mało jeżdżę miejskim, bo moje wycieczki przeważnie kończą się w lesie
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 11:21   #48
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Jaki rower?

Polecałabym rower trekkingowy, jest najbardziej uniwersalny, świetnie sprawdza się i w miecie i na dłuższych trasach. Jasne, w lesie, na piachu czy wystających korzeniach nie poradzi sobie tak dobrze jak klasyczny góral ale jest o wiele od górala lżejszy i ma dużo węższe opony.
Polecałabym serdecznie rowery polskiej firmy Kross, są bardzo solidnie zrobione i znakomicie wyposażone. Nowego trekkingowego do 1000zł chyba nie znajdziesz ale myślę że i tak warto zapoznać się z ich ofertą.
Ja mam TransArctica, znakomicie sprawdza się na niezbyt wymagających trasach do 50km.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 10:54   #49
Rekiss
Raczkowanie
 
Avatar Rekiss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 114
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez Baiser Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym kupić sobie rower, w przyzwoitej cenie, ponad 1000 zł. Rower byłby przeznaczony do jazdy jak i po wiosce, krótkie trasy, jak i dłuższe, od rowera dużo nie wymagam, ma być solidny, ładny, przeznaczony do jazdy jak i po ścieżkach rowerowych, leśnych, tak i po asfalcie, ma być wytrzymały. Jaki polecacie, jakiej firmy dokładnie?
  1. solidny
  2. ładny
  3. asfalt
  4. las
  5. wytrzymały
To ja bym poniżej 2000 nie szukała nawet...
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią."
Rekiss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 17:54   #50
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Jaki rower?

Odświeżam wątek
Co sądzicie o rowerach marki Kross. Znalazłam takie cudo i zastanawiam się czy go nie kupić. Koszt to ok 1300 zł (obiecali mi w sklepie zniżkę).
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 10:10   #51
Cloey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki rower?

Czy rowery miejskie to te, w których siedzi się z wyprostowanymi plecami?
Cloey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:40   #52
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Jaki rower?

Tak - siedzisz na nich z wyprostowanymi plecami.
Dla mnie są wygodniejsze.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 16:10   #53
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Jaki rower?

Kross robi świetne rowery w bardzo dobrych cenach.
A czy ten akurat model jest dobry dla Ciebie- wszystko zależy czego oczekujesz, gdzie, ile jeździsz.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 10:27   #54
Polcia84
Przyczajenie
 
Avatar Polcia84
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze roweru miejskiego

najlepsze miejskie - są bardzo wygodne - koleżanka jeździ akurat takim i bez problemu u niej jeśli chodzi o dojazd do pracy.
__________________
pal opium życia!

Edytowane przez Polcia84
Czas edycji: 2014-04-07 o 12:52
Polcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 13:30   #55
firework
Przyczajenie
 
Avatar firework
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki rower?

Priesta, a jaki to dokładnie model? Modo 1.0, 2.0 czy 3.0? Jeśli 3.0 to cena wg mnie atrakcyjna

Ja dwa tygodnie temu kupiłam Modo Silk, czyli nowszą wersję powyższych. Na razie jestem zadowolona, ale po niecałych 100 km trudno powiedzieć coś więcej. Na pewno jest ładny i lekki, dla mnie, mieszkanki 4 piętra w budynku bez windy, to bardzo ważny parametr. Pamiętaj, że do roweru będą potrzebne akcesoria, ja do swojego roweru dokupiłam podpórkę (50 zł), koszyk (50 zł), oświetlenie (jakieś 60 zł), błotniki (kolejne 50 zł) i łańcuch zabezpieczający (ok. 110 zł). Oczywiście nie wszystkie są niezbędne, ale bez podpórki czy błotników ja sobie nie wyobrażam jazdy. Na szczęście trafiłam na promo, w którym za 10% wartości roweru mogłam dokupić akcesoria - starczyło na te podstawowe.

Mi jeździ się b. dobrze - do tej pory jeździłam na Veturilo, różnica jest wielka.
firework jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 17:37   #56
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Jaki rower?

Jest to Modo 2.0 - sprawdzałam ceny również w sklepach internetowych i jednak w sklepie w mojej miejscowości było taniej. Dzisiaj kupiłam !
Zapłaciłam 1400 zł ze wszystkimi dodatkami : błotnikami, stopką, koszykiem.
Dorzucili też pompkę.
Wypróbuję go w sobotę jeśli będzie ciepło.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:39   #57
cherrydolly
Raczkowanie
 
Avatar cherrydolly
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 74
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez Priesta Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek
Co sądzicie o rowerach marki Kross. Znalazłam takie cudo i zastanawiam się czy go nie kupić. Koszt to ok 1300 zł (obiecali mi w sklepie zniżkę).

Bardzo polecam rowery tej firmy. Sama kupiła od nich MTB w maju poprzedniego roku. Mój model akurat jest wyższy od tego na zdjęciu i zapłaciłamza niego 2000 zł. Potrzebowałam czegoś naprawdę solidnego do jeżdżenia po wyboistych powierzchniach. Rower sprawdziłsię w stu procentach, a do tego jest śliczny.
cherrydolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 20:01   #58
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Jaki rower?

A ja mam taki rower, to rower miejski, kupiłam go w styczniu, jeszcze nie jeździłam za dużo, bo pogoda nie sprzyjała, ale zamierzam go często użytkwać. Jest wygodny i duży. Bardzo mi się podobał, dlatego ten model wybrałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg my bike.jpg (59,9 KB, 36 załadowań)
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 11:17   #59
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
A ja mam taki rower, to rower miejski, kupiłam go w styczniu, jeszcze nie jeździłam za dużo, bo pogoda nie sprzyjała, ale zamierzam go często użytkwać. Jest wygodny i duży. Bardzo mi się podobał, dlatego ten model wybrałam.
Bardzo ładny !
Sama zastanawiam się czy ja mogłabym wstawić taki koszyk do swojego roweru...
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 18:14   #60
Certua
Raczkowanie
 
Avatar Certua
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: Jaki rower?

Ja mam w cenie ok. 900 zł treka - mam go od trzech lat i żadnych problemów z nim.
__________________
W człowieku najbardziej zdumiewające jest to, że w ogóle jest
Certua jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-15 22:31:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.