Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 20:11   #1
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298

Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.


Hej, chciałabym się zapytać czy korzystacie z tej aplikacji , co o niej sądzicie? Ja mam dość mieszane uczucia...

Edytowane przez AnaW77
Czas edycji: 2015-03-11 o 20:25
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:20   #2
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: TINDER -aplikacja

Cytat:
Napisane przez AnaW77 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym się zapytać czy korzystacie z tej aplikacji , co o niej sądzicie? Ja mam dość mieszane uczucia... oczywiście nie potępiam nikogo kto tego używa , ale czy naprawdę wygląd zewnętrzny to coś na co pierwsze zwracacie uwagę??
Nie, staram się patrzeć tylko pod nogi i nie podnosić wzroku właśnie po to, żeby nie zwracać uwagi na wygląd jako pierwszy, najpierw rozmawiam z osobą patrząc na czubki jej butów.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:23   #3
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: TINDER -aplikacja

Cytat:
Napisane przez AnaW77 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym się zapytać czy korzystacie z tej aplikacji , co o niej sądzicie? Ja mam dość mieszane uczucia... oczywiście nie potępiam nikogo kto tego używa , ale czy naprawdę wygląd zewnętrzny to coś na co pierwsze zwracacie uwagę??
To chyba normalne, że nie znając jakieś osoby najpierw zwracasz uwagę na wygląd no bo na co? Co wcale nie oznacza, że jest najważniejszy. No ale jest ważny i przeważnie jest pierwszym impulsem. Co w tym dziwnego
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:24   #4
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: TINDER -aplikacja

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Nie, staram się patrzeć tylko pod nogi i nie podnosić wzroku właśnie po to, żeby nie zwracać uwagi na wygląd jako pierwszy, najpierw rozmawiam z osobą patrząc na czubki jej butów.
Ojej , masz zły dzień ? nie musisz być ironiczna Zapytałam o sądzicie o tej aplikacji
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:26   #5
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: TINDER -aplikacja

Cytat:
Napisane przez AnaW77 Pokaż wiadomość
Ojej , masz zły dzień ? nie musisz być ironiczna Zapytałam o sądzicie o tej aplikacji
Zadałaś dwa pytania. Jedno uznałam za tak smutne, że zdecydowałam się odpowiedzieć.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:28   #6
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: TINDER -aplikacja

ok, źle się wyraziłam z tym wyglądem - nie dokładnie o to chodziło więc nie ma pytania Chciałabym tylko wiedzieć o waszym zdaniu co do samej aplikacji
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 21:19   #7
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: TINDER -aplikacja

ja uzywam od niedawna tyle ze nie szukam milosci, po prostu jak nuda mnie przycisnie to sobie tam buszuje i znalazlam kilka naprawde fajnych osob, z ktorymi pisze oczywiscie debile tez sie tam trafiaja, ale to chyba wszedzie tak jest...
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 23:23   #8
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: TINDER -aplikacja

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
ja uzywam od niedawna tyle ze nie szukam milosci, po prostu jak nuda mnie przycisnie to sobie tam buszuje i znalazlam kilka naprawde fajnych osob, z ktorymi pisze oczywiscie debile tez sie tam trafiaja, ale to chyba wszedzie tak jest...
tam chyba niewiele osób szuka miłości

pobawiłam się w to dwa wieczory, irytowało mnie, ze ludzie do mnie piszą, chcialam sobie ich po prostu pooceniać w spokoju
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 18:53   #9
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: TINDER -aplikacja

Z rok temu razem z dwójką współlokatorów sobie zainstalowaliśmy, ale po kilku dniach nas znudziło
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 10:15   #10
konrad88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
GG do konrad88
Dot.: TINDER -aplikacja

Używam od 4 dni. Na początku samym początku 2 pary. Myślę spoko. Teraz od prawie 3 dni, nic, żadnego połączenie. Gdzieś czytałem że z tą apką są różne problemy. Dlatego zastanawiam się czy to moja wina, czy po prostu coś mi się zawiesiło. Druga opcją wydaje mi się bardziej prawdopodobna bo moi 2 kuple też tego używają nie są jacyś piękni i zawsze kogoś im tam dobierze. No chyba że ja nie potrafię tego używać
konrad88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 12:47   #11
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: TINDER -aplikacja

Czytalam gdzies jak ktoś podumował tą aplikację jako obejście wszystkich kroków (pierwsza randka , spotykanie, itp) i przejście do sedna czyli szybkie umawianie na numerek bez zbędnych ceregieli .
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 14:06   #12
konrad88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
GG do konrad88
Dot.: TINDER -aplikacja

AnaW77 to że ktoś tak napisał nie znaczy że to prawda. Wszystko zależy kto jak i w jakim celu chce używać danej aplikacji czy portalu. Różni są ludzie. Ja korzystałem już z kilku tego typu aplikacji nawet spotkałem się z 2 osobami Nic z tego nie wyszło ale z oby dwiema dziewczynami mam kontakt do dziś, czasem piszemy o tzw. głupotach albo mi się żalą jak im coś idzie nie tak Nie jestem kobietą więc trudno mi zająć kobiecy punkt widzenia ale z mojej perspektywy wygląda to tak że prawdopodobieństwo poznania kogoś na dłużej jest takie samo na Tinder (czy badoo) jak na dyskotece, w klubie itp. Z tą różnicą że jeśli komuś chodzi o seks lub inne niezobowiązujące, krótkoterminowe rozrywki to na tinderze wyjdzie to dość szybko bo ludzie w wirtualnym świecie się dużo mniej krepują i czują sie bardziej anonimowi.
konrad88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 12:12   #13
abbronka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: TINDER -aplikacja

Witamy,
jesteśmy studentkami Uniwersytetu Jagiellońskiego i prowadzimy badania dotyczące roli społecznej aplikacji Tinder.
Będziemy wdzięczne za pomoc i wypełnienie ankiety.
Ankieta trwa mniej niż minutę.

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2017-02-13 o 10:30
abbronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 13:09   #14
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: TINDER -aplikacja

Używałam jej swego czasu, dopiero po jakimś czasie kumpel mi powiedział, że tej aplikacji się używa w celu szukania niezobowiązującego seksu, zupełnie o tym nie wiedziałam Z kilkoma osobami się spotkałam, ale kontakt pozostał tylko z jednym chłopakiem, mamy czysto koleżeńskie stosunki. Oceniam pozytywnie tą aplikację
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 18:30   #15
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: TINDER -aplikacja

Nie wiem jak jest w PL, ale tu gdzie mieszkam Tinder nie jest uznawany za aplikacje randkowa, raczej odwrotnie, za aplikacje dla osob ktore nie chca sie bawic w randki
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 07:57   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: TINDER -aplikacja

W uk to randki. Sądząc po ludziach jakich znam, którzy korzystają.... No raczej niefajna aplikacja.


Wysłano przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 16:42   #17
jola_27_waw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: TINDER -aplikacja

Hej,
Przeprowadzam badanie na temat "Seks w dobie Tindera". Jeśli używaliście bądź używacie tej aplikacji bardzo proszę wypełnijcie krótką ankietę która posłuży mi do badań.


Dzieki Wielkie!

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2017-02-13 o 10:29
jola_27_waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 12:26   #18
Lifeisjiffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Tinder jak używać

Hej wszystkim
Dzisiaj z ciekawości postanowiłam się zalogować na aplikacji tinder, (jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam na nim było chłopaka) mniejsza o to. Działanie aplikacji mniej więcej ogarnełam jednak jest jedna rzecz, której nie umiem odgadnąć...mianowicie co oznaczają 3 ludziki i otwarta książka na kogoś profilu? Czy jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć ?

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2017-02-13 o 10:30
Lifeisjiffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 18:12   #19
Anatomia
Rozeznanie
 
Avatar Anatomia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 852
Tinder - wspólni znajomi

Założyłam sobie dziś tindera i mam pytanie, bo niezbyt na razie ogarniam, o co tam chodzi Kim są"wspólni znajomi", jacy mi się wyświetlają? Bo niby powinni to być nasi wspólni znajomi z fb. Ale wchodzę w profile tych wspólnych znajomych, a tego faceta wśród ich znajomych nie widzę.
__________________
House: "They didn't break me. I am broken."

Anatomia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 18:17   #20
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Tinder - wspólni znajomi

Cytat:
Napisane przez Anatomia Pokaż wiadomość
Założyłam sobie dziś tindera i mam pytanie, bo niezbyt na razie ogarniam, o co tam chodzi Kim są"wspólni znajomi", jacy mi się wyświetlają? Bo niby powinni to być nasi wspólni znajomi z fb. Ale wchodzę w profile tych wspólnych znajomych, a tego faceta wśród ich znajomych nie widzę.
No właśnie, też nad tym się zastanawiałam. Profil na fb połączony z tym z TINDERA, niby ma pokazywać wspólnych znajomych - a tak naprawdę, są to chyba jakieś losowe osobyze znajomych. ;/
Kilkakrotnie patrzyłam po znajomych, czy mają danego osobnika i oczywiście, nie było. To jakaś bujda z tymi znajomymi współnymi.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 15:51   #21
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Tinder - wspólni znajomi

Czasami pokazuje wspólnych znajomych, którzy mają takie same zainteresowania lub są z tego samego miasta.
Raczej przypadkowe i mylące
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 18:03   #22
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Tinder - wspólni znajomi

Obok ikonki jest zawsze cyferka, 1 oznacza, ze to jest rzeczywiście wspólny znajomy, a 2 oznacza, ze masz wspólnego znajomego z tym niby wspólnym znajomym gdzieś w FAQ tindera to bylo
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 13:38   #23
Claudia
Raczkowanie
 
Avatar Claudia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 230
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny
Reaktywuję trochę temat. Przycisnęła mnie nuda w długie, jesienne wieczory i zastanawiam się od wczoraj nad rejestracją na tinderze. Raczej w ramach poznania kogoś i wirtualnej rozmowy, ot tak, dla zabicia czasu i poprawy nastroju, spotkań na razie nie biorę pod uwagę


Mam pytanie do użytkowniczek - widziałam, że istnieje opcja rejestracji tylko poprzez facebook. Czy na moim fejsie będzie widoczne, że korzystam z tidera? Moi znajomi to zobaczą?


Niby nie jest to jakiś wybitnie krępujący temat, ale chciałam zachować to dla siebie i zarejestrować się na próbę, stąd moje pytanie.


Pozdrawiam i z góry dziękuję za oświecenie mojej ciemnej technologicznie osoby
__________________
Dzień bez dobrej książki jest dniem straconym...

Dążenie do perfekcji jest szokująco nakręcające pomimo kosztów, zachodu i wyrzeczeń...
Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 13:42   #24
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Claudia Pokaż wiadomość

Mam pytanie do użytkowniczek - widziałam, że istnieje opcja rejestracji tylko poprzez facebook. Czy na moim fejsie będzie widoczne, że korzystam z tidera? Moi znajomi to zobaczą?
Nie, nikt tego nie zobaczy.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 14:01   #25
Claudia
Raczkowanie
 
Avatar Claudia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 230
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Dziękuję
__________________
Dzień bez dobrej książki jest dniem straconym...

Dążenie do perfekcji jest szokująco nakręcające pomimo kosztów, zachodu i wyrzeczeń...
Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 14:29   #26
truthordareher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Witajcie!

Jestem studentką UW i piszę obecnie pracę magisterską o aplikacjach randkowych. Bardzo zależy mi na tym, żeby poznać perspektywę użytkowników takich aplikacji, ich opinie, wrażenia. Szukam osób, które zechciałyby podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami.

Rozmowa może odbyć się online, za pośrednictwem dowolnego komunikatora, który umożliwia w miarę wygodną i sprawną wymianę wiadomości (np. messenger, whatsapp, gadu-gadu, itp.).

Osoby chętne lub zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub pod adresem: projekttinder@onet.pl


PS. Zapewniam pełną anonimowość. Nie będę prosić Was o żadne dane osobowe poza wiekiem. Wywiad nie zostanie nigdzie upubliczniony, jego fragmenty mogą ewentualnie zostać zacytowane w mojej pracy magisterskiej.

Edytowane przez truthordareher
Czas edycji: 2018-11-13 o 14:30
truthordareher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 20:41   #27
princeska2992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Hej, warto korzystać z tindera, czy są lepsze źródła szukania drugiej połówki? Bliżej mi już do 30stki niż 20stki, studia skończone, grono znajomych jest od paru lat stałe i nie za bardzo mam gdzie poznawać nowych ludzi (mieszkam w malutkim mieście), więc pomyślałam o szukaniu przez neta. Biję się jednak z myślami, bo najczęściej słyszałam o tinderze jako o aplikacji do szukania przygód na jedną noc,ale na jego korzyść przemawia,że jest bardzo popularny (więcej potencjalnych kandydatów ) i pokazuje osoby z okolicy . O ile ogarniam sam mechanizm działania (przesuń w prawo, lewo, mamy parę itp), to męczy mnie kilka kwestii:

-loguje się na niego przez mojego fb- aplikacja pobiera z fb zdjęcia,a ja wolałabym wrzucić inne zdjęcia niż mam tam- da się jakos to zrobić?

- jeżeli nie tinder to co innego ? Mam trochę specyficzną pracę, gdzie powinnam być przykładnym pracownikiem i boję się ,że jak ktoś znajdzie mnie na tinderze to może zrobić mi lekki dym " taka porządna, a po takich stronach się ogłasza " :P Stąd też miałam pomysł, żeby dać inne zdjęcia niż z Fb. Ehh, doradzi ktoś coś?
princeska2992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 05:40   #28
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez princeska2992 Pokaż wiadomość
-loguje się na niego przez mojego fb- aplikacja pobiera z fb zdjęcia,a ja wolałabym wrzucić inne zdjęcia niż mam tam- da się jakos to zrobić?
Jak miałam tindera 2-3 lata temu to się dało, ale o ile dobrze pamiętam chociaz jedno musiało być z fejsa.
Cytat:
Napisane przez princeska2992 Pokaż wiadomość
- jeżeli nie tinder to co innego ? Mam trochę specyficzną pracę, gdzie powinnam być przykładnym pracownikiem i boję się ,że jak ktoś znajdzie mnie na tinderze to może zrobić mi lekki dym " taka porządna, a po takich stronach się ogłasza " Stąd też miałam pomysł, żeby dać inne zdjęcia niż z Fb. Ehh, doradzi ktoś coś?
No i? Jeśli cię znajdzie, to znaczy ze sam tam jest. I pewnie zamiast myśleć coś o tobie, będzie się zastanawiał, co ty myślisz o nim. A jeśli nie, to i tak się do tego nie przyzna bo przeciez łatwo można zripostowac takiemu hipokrycie.
To już po innych zdjęciach niż tych z fejsa nie da sie ciebie poznać?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 22:54   #29
princeska2992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Dzięki za trzeźwą ocenę sytuacji jasne,że po innych zdjęciach też pozna ...o tym by odwrócić sytuację ( korzystam z tindera,ale skoro mnie tam znalazłeś to Ty także) nie pomyślalam, a to przecież logiczne ...
princeska2992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-26, 00:45   #30
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Ja mam negatywne odczucia. Krotko po zerwaniu zalozylam Badoo (wiem, ze to o Tinderze, ale wychodze z zalozenia, ze to mniej wiecej to samo) i mimo ze jasno napisalam, ze interesuje mnie cos niezobowiazujacego, na raz, to matchowalo mnie sporo chlopakow deklarujacych, ze szukaja czegos na serio. I ja wtedy zawsze mowie, ze nie chce zabierac komus czasu, bo mnie interesuje cos mniej na serio. I zawsze w takiej sytuacji (a bylo tego troche) w zasadzie widzialam duze zainteresowanie, ze tak, jasne, jest zainteresowany. Wiec mam wrazenie, ze jednak wiekszosc szuka tam glownie seksu. I to raczej na raz, a nie na zasadzie, zeby poznac sie i zobaczyc czy cos z tego wyjdzie, bo w takiej sytuacji zawsze prosili o zdjecie i to calkiem nachalnie, wiec wnioskuje, ze nie chodzilo o poznanie sie i zobaczenie co z tego wyjdzie tylko po prostu seks. Mimo ze wiekszosc niby deklarowala, ze szuka zwiazku. Inna sprawa, ze po prostu 90% facetow mnie nie interesowala, bo nie miala nic w opisie, w zasadzie tylko 1-2 zdjecia (selfie w lustrze), nic o zainteresowaniach, ani nic. Wiec w zasadzie jedyne co chcieli pokazac, czym chcieli Ciebie zachecic to swoj wyglad. A to troche kloci sie z deklaracja, ze szukaja zwiazku. Czesto bylo to po prostu zdj z gola klata i tyle. Nie krytykuje tego, ale mysle, ze ciezko znalezc tam kogos na serio, wiekszosc facetow skupia sie tylko na wygladzie i niby deklaruje jedno, ale tak naprawde intencje sa rozne. Jezeli ktos szuka kogos na serio, to raczej bym odradzala, chociaz na pewno sa tam tez kolesie szukajacy czegos wiecej

Edytowane przez kolorowe_jaskolki
Czas edycji: 2020-01-26 o 15:50
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-14 10:00:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.