Kosmetyki M.A.C - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 22:05   #2941
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Haha... tez byłam dzisiaj w Magnolii i tez mnie Pan Konsultant obsługiwał Z Wroclawskiego MACa to dotychczas tylko Konsultantki znalam a Pana Konsultanta po raz pierwszy widziałam ale Pan Konsultant bardzo na plus jesli chodzi o wiedzę i podejście do klientek I jak zwykle za dużo kasy wydałam i mam już plany co kupić następnym razem

Ale ja nie o tym Nabyłam puder mineralny Skinfinish i dopiero w domu sobie uswiadomiłam że nie mam do niego specjalnego pędzla Da sie nałożyć zwykłym albo gąbką do pudru w kompakcie?

Świetny ten koleś - to było moje pierwsze doświadczenie z facetem w sklepie kosmetycznym, ale oby więcej takich - facet naprawde zna się na rzeczy. Nabiegał sie biedny za mną, był niesamowicie cierpliwy. Tez już wiem co nabędę następnym razem. na pewno jeszcze ze dwa cienie do mojej kasetki i róż mineralny (tylko kurczę nie pamiętam którym mnie ten pan miźnął, z poczatku wydawał mi się zbyt pomarańczowy, ale w sumie się przyzwyczaiłam do tego kolorku). Do tamtego czasu pewnie jeszcze mi cos na myśl przyjdzie.

Jakimś pudrem mineralnym mi ten pan maźnął na różyk i robił to zwykłym pędzlem...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:23   #2942
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w MACu w Magnolii
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Haha... tez byłam dzisiaj w Magnolii i tez mnie Pan Konsultant obsługiwał

No to nie będę oryginalna, jak powiem, że byłam dziś w MACu w Magnolii i kupiłam trzy wkłady do palety(Embark, Crystal i Vanilla) i pigment (Fairylite)
A Pan Makowy nie konsultował mnie (poradziłam sobie sama ) ale kasował Uprzejmy bardzo
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 23:11   #2943
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ktos pisał na wątku, że limitówki mają nieznacznie gorszą jakośc od pędzli z regularnej oferty. Ja się skupiłam na pędzlach z serii regularnej
Ja również słyszałam opinie, że te limitowane są niestety gorsze od tych z regularnej sprzedaży.

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ale ja nie o tym Nabyłam puder mineralny Skinfinish i dopiero w domu sobie uswiadomiłam że nie mam do niego specjalnego pędzla Da sie nałożyć zwykłym albo gąbką do pudru w kompakcie?
Puder mineralny mozna pewnie nałozyć zwykłym pędzlem, natomiast podkład mineralny sypki trzeba nakładać pędzlem kabuki bardzo miękkim - efekt super
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 23:26   #2944
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
No to nie będę oryginalna, jak powiem, że byłam dziś w MACu w Magnolii i kupiłam trzy wkłady do palety(Embark, Crystal i Vanilla) i pigment (Fairylite)
A Pan Makowy nie konsultował mnie (poradziłam sobie sama ) ale kasował Uprzejmy bardzo
hehe taaaakie zagęszczenie Wizażanek dzisiaj w MACu było, aż dziw że się jakoś nie rozpoznałyśmy, wiecie, włos rozwiany, szaleństwo w oczach... hihi

Ale mam kaca że tyle kasy wydałam dzisiaj... No ale przecież w MACu jestem raz na pół roku, powieeeedzcie,że jestem usprawiedliwiona... Poza tym no święta przecież i w ogóle...

Ktoś wie jak to jest z tym płynem do pędzli...?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 23:36   #2945
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe taaaakie zagęszczenie Wizażanek dzisiaj w MACu było, aż dziw że się jakoś nie rozpoznałyśmy, wiecie, włos rozwiany, szaleństwo w oczach... hihi

Ale mam kaca że tyle kasy wydałam dzisiaj... No ale przecież w MACu jestem raz na pół roku, powieeeedzcie,że jestem usprawiedliwiona... Poza tym no święta przecież i w ogóle...

Ktoś wie jak to jest z tym płynem do pędzli...?
Ja miałam bony sodexho, więc wydawałam nie swoje pieniądze. Do objawów choroby wizażowo-makowej dodałabym jeszcze trzęsące się dłonie, powodujące namiętne wypuszczanie z nich wszystkiego, łącznie z testerami

Znalazłam info, że rzeczywiście Makowniki-ekspedientki polecają wcierać płyn ręcznikiem papierowym w pędzle, ale na logikę - nie wydaje się to mądre więc ktoś, kto pisał o tym - spłukuje - do miseczki (tylko do płukania pędzli, żeby potem nic innego tam nie robić) wlewa ok. 4-5 cm płynu, wkłada pędzle włosiem w dół, zostawia na ok. 10 min., później delikatnie "ugniata" włosie dopóki się wszystko nie rozpuści, spłukuje wodą do czystości, nadaje kształt i zostawia do wyschnięcia.

Informacja zaczerpnięta z http://pursebuzz.blogspot.com/2007/0...mac-brush.html
Sama nie używałam
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:49   #2946
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe taaaakie zagęszczenie Wizażanek dzisiaj w MACu było, aż dziw że się jakoś nie rozpoznałyśmy, wiecie, włos rozwiany, szaleństwo w oczach... hihi

Ale mam kaca że tyle kasy wydałam dzisiaj... No ale przecież w MACu jestem raz na pół roku, powieeeedzcie,że jestem usprawiedliwiona... Poza tym no święta przecież i w ogóle...

Ktoś wie jak to jest z tym płynem do pędzli...?

Kasiu, jestes całkowicie rozgrzeszona

Zakupy extra.... gratuluję , ja też co chwile pragnę czegos nowego

Co do płynu......to mam, bardzo go chwalę. Czyszcze nim tylko małe pędzle, wlewam odrobine do pojemnika po pigmentach i wypłukuję kolory cieni żeby sie nie mieszały, nastepnie wycieram ręcznikiem papierowym i pedzelek jest suchy, czysty, gotowy do pracy

PS. a w sprawie Tru.....na razie cisza...licze na jutrzejszy dzień
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 18:55   #2947
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Kasiu, jestes całkowicie rozgrzeszona

Zakupy extra.... gratuluję , ja też co chwile pragnę czegos nowego

Co do płynu......to mam, bardzo go chwalę. Czyszcze nim tylko małe pędzle, wlewam odrobine do pojemnika po pigmentach i wypłukuję kolory cieni żeby sie nie mieszały, nastepnie wycieram ręcznikiem papierowym i pedzelek jest suchy, czysty, gotowy do pracy

PS. a w sprawie Tru.....na razie cisza...licze na jutrzejszy dzień
Dzięki za rozgrzeszenie

ojj nie chciało mi sie dzisiaj fotek robić, wczoraj do 4rano oglądałam z siostrą Twin Peaks i dzisiaj taka padnięta byłam i do tego jeszcze 5 godzin piekłam pierniki, pachnie w całym domu ale ja jutro chyba nie wstanę z łóżka... w najbliższy weekend obfocę moje zdobycze.

a co do płynu - opłukujesz je po umyciu w tym płynie? bo na kartoniku jest info że trzeba dobrze spłukać a pan mi mówił że jest to płyn bez spłukiwania...

ojjj ja też liczę na jutro jeśli chodzi o tru...Coś to długo trwa, mam nadzieję, że nie będzie laurki... cholipka no...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 19:14   #2948
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

robię liste zakupów, co byście proponowały jako wasze ''must have'' i dlaczego
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2008-12-14 o 19:17
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:26   #2949
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja swoją liste już zrobiłam...
Decyduje sie jednak na pędzle z regularnej serii no i przylecą do mnie 217, 219, 204 i 209
Zdecydowałam sie jeszcze uzupełnić zapasy z fluidliner'u, technakohl'u, pigmentów (Fuschia i Steel Blue) + face and body w kolorku C3

juz sie doczekac nie mogeeee
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:30   #2950
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ej macomaniacy czemu nie zgłaszacie kosmetyków, nie mogę na kwc przez was sprawdzić ile fixing medium kosztuje ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:41   #2951
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczynki mozecie mi cos powiedziec na temat bazy pod podklad Prep + Prime Skin i bazy po cienie Prep + Prime Eye ?? I jak oceniacie pudry, szczegolnie interesowalby mnie sypki Mineral Puder ??
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 21:32   #2952
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
robię liste zakupów, co byście proponowały jako wasze ''must have'' i dlaczego
na mojej liście musta have są pędzle, zarówno do oczu jak i do twarzy numer 134, 187, 168, 227, 217, 239, 219 ( są najlepsze jakie uzywałam i naprawde łatwo się nimi cieniuje )
cienie ( trwałe, piękne kolory )
pigmenty naked i vanilla ( do rozświetlania )
puder sheerspark pressed powder kolor old english ( jest piekny )
jakies błyszczyki
fix +
reszte mam i to w nadmiarze
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2008-12-14 o 21:33
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:37   #2953
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Dziewczynki mozecie mi cos powiedziec na temat bazy pod podklad Prep + Prime Skin i bazy po cienie Prep + Prime Eye ?? I jak oceniacie pudry, szczegolnie interesowalby mnie sypki Mineral Puder ??
Prep + Prime Skin - bardzo wydajna, lekka, fajna konsystencja (łatwo się podkład na niej rozprowadza), rozświetlająca, dla cery mieszanej moim zdaniem lepsza jest jednak Face Protector SPF50 bo Skin nie radzi sobie za dobrze ze świeceniem skóry.

Prep + Prime Eye - nie tak twarda jak ArtDeco, konsystencja nawet lżejsza niż Inglotowej, cienie się na niej trzymają w miarę dobrze (przy moich powiekach mam z tym problemy i z tą bazą jest ok ale cudów nie robi) Ostatnio zamiast tej bazy wolę PaintPoty.

Kamisiu niestety dla mnie MAC to jeden wielki must have Ostatnio nawet jak głupia poluję na Ebayu na jeden róż z serii PRO
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:48   #2954
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kosmetyki M.A.C

BrandNewName dziekuje ... mam cere mieszana wiec moze faktycznie sprobuje tej drugiej. Artdeco mi wlasnie nie za bardzo sluzy i szukam czegos innego. Co to jest ten PaintPot... bo ja poczatkujaca jestem jezeli chodzi o MAC
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:51   #2955
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

a co do płynu - opłukujesz je po umyciu w tym płynie? bo na kartoniku jest info że trzeba dobrze spłukać a pan mi mówił że jest to płyn bez spłukiwania...
Już nie opłukuję. Ten płyn sprawia, ze pedzle sa od razu suche, po wodzie musiałyby lezec dłużej

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
robię liste zakupów, co byście proponowały jako wasze ''must have'' i dlaczego

Kamisio moje ostatnie odkrycie to takie cosik pod oczy. Fajnie wygladza i skóra pod oczami wyglada bardzo ładnie....

http://www.macpro.com/templates/prod...CT_ID=PROD1459
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:02   #2956
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Już nie opłukuję. Ten płyn sprawia, ze pedzle sa od razu suche, po wodzie musiałyby lezec dłużej
Strasznie mnie zastanawia, jakim cudem one od razu są suche! I czy ten płyn nie niszczy włosia? No i czy jest jakiś tańszy odpowiednik?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:03   #2957
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
BrandNewName dziekuje ... mam cere mieszana wiec moze faktycznie sprobuje tej drugiej. Artdeco mi wlasnie nie za bardzo sluzy i szukam czegos innego. Co to jest ten PaintPot... bo ja poczatkujaca jestem jezeli chodzi o MAC
Nie ma za co

PaintPot to coś w rodzaju cieni w kremie. Mnie służy jako baza pod cienie bo bardzo szybko wysycha po nałożeniu i cienie się dobrze trzymają (u mnie po 7 godzinach zaczynają się zbierać w załamaniach ale jest to i tak świetny wynik w porównaniu do innych baz) a poza tym "ożywia" kolor cieni i przy użyciu tych samych cieni można uzyskać rożny efekt w zależności od użytego pod nie PaintPota (mocniejszy efekt można uzyskać używając pod cienie Fluidline ale tego nie stosowałam). PaintPot to jeden z moich ulubionych produktów MACa

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2008-12-14 o 22:05 Powód: dopisek
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:04   #2958
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Kamisio moje ostatnie odkrycie to takie cosik pod oczy. Fajnie wygladza i skóra pod oczami wyglada bardzo ładnie....

http://www.macpro.com/templates/prod...CT_ID=PROD1459
Masz to cudo ? jaki daje efekt i ile kosztuje ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:04   #2959
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Strasznie mnie zastanawia, jakim cudem one od razu są suche! I czy ten płyn nie niszczy włosia? No i czy jest jakiś tańszy odpowiednik?

Wręcz przeciwnie.....włosie jest jak nowe
Wiem, ze smashbox ma podobny preparat, ale o tańszym odpowiedniku nie słyszałam
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 22:06   #2960
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Strasznie mnie zastanawia, jakim cudem one od razu są suche! I czy ten płyn nie niszczy włosia? No i czy jest jakiś tańszy odpowiednik?
inglot też ma dobry płyn
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:06   #2961
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Masz to cudo ? jaki daje efekt i ile kosztuje ?
Na razie próbke, ale już sie zakochałam. Odejmuje lat i niweluje zmarchy pod oczami

Na 100 % nabede przy nastepnych zakupach. Kosztuje około 30 $
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:08   #2962
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Kamisio moje ostatnie odkrycie to takie cosik pod oczy. Fajnie wygladza i skóra pod oczami wyglada bardzo ładnie....

http://www.macpro.com/templates/prod...CT_ID=PROD1459

z kolorówki dobry kremik pod oczy już mam, i to nawet w zapasie
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:10   #2963
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
PaintPot to jeden z moich ulubionych produktów MACa
Potwierdzam.....ja już nie stosuje nic innego pod cienie. Ewentualnie sie skuszę na Duraline Inglota.

PaintPoty sa rewelacyjne.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:13   #2964
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
z kolorówki dobry kremik pod oczy już mam, i to nawet w zapasie
Ja to traktuje jako uzupełnienie kolorówki.....zawsze miałam problem z przesuszajaca sie skora pod oczami jak mam nałożony za blisko podkład. ten krem sprawia, ze skóra jest miękka i nawilzona przez wiele godzin.

A z kolorówki to polecam róże w kolorze Springsheen i Stark Naked ( limitowanka) warta uwagi
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:13   #2965
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Potwierdzam.....ja już nie stosuje nic innego pod cienie. Ewentualnie sie skuszę na Duraline Inglota.

PaintPoty sa rewelacyjne.
racja, oprócz klasyka painterly, piękne są też kolory delft i fresco
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:29   #2966
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
inglot też ma dobry płyn
Sephora ma również płyn do czyszczenia pędzli (podobny do Inglota) i szampon do czyszczenia pędzli.

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ja to traktuje jako uzupełnienie kolorówki.....zawsze miałam problem z przesuszajaca sie skora pod oczami jak mam nałożony za blisko podkład. ten krem sprawia, ze skóra jest miękka i nawilzona przez wiele godzin.

A z kolorówki to polecam róże w kolorze Springsheen i Stark Naked ( limitowanka) warta uwagi
Z róży ciekawy jest kolor Breezy (ochładzam go lekko Bloomingiem) i z mineralnych Dainty (nie mój kolor ale bardzo uniwersalny ciepły róż), a teraz jestem chora na Dirty Plum

I potwierdzam klasyczność i uniwersalność PaintPota Painterly
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:42   #2967
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Na razie próbke, ale już sie zakochałam. Odejmuje lat i niweluje zmarchy pod oczami

Na 100 % nabede przy nastepnych zakupach. Kosztuje około 30 $
No nieeee, to ja to muuuuszę koniecznie nabyć To jest na moją zmorę pod oczami To krem czy baza ? MAC robi kremy ?

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ja to traktuje jako uzupełnienie kolorówki.....zawsze miałam problem z przesuszajaca sie skora pod oczami jak mam nałożony za blisko podkład. ten krem sprawia, ze skóra jest miękka i nawilzona przez wiele godzin.

A z kolorówki to polecam róże w kolorze Springsheen i Stark Naked ( limitowanka) warta uwagi
geonia, Ty kusicielko słodka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:55   #2968
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No nieeee, to ja to muuuuszę koniecznie nabyć To jest na moją zmorę pod oczami To krem czy baza ? MAC robi kremy ?



geonia, Ty kusicielko słodka

Mac ma też linię kremów, a ten, o którym piszę to bardziej baza ( według mnie), optycznie wygładza zmarszczki przez co makijaz wyglada lepiej.

Na noc, do pielęgnacji stosuje inny

A jak masz w planach zakupy, to bierz te dwa róże ......nie pożałujesz
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 23:07   #2969
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Mac ma też linię kremów, a ten, o którym piszę to bardziej baza ( według mnie), optycznie wygładza zmarszczki przez co makijaz wyglada lepiej.

Na noc, do pielęgnacji stosuje inny

A jak masz w planach zakupy, to bierz te dwa róże ......nie pożałujesz
Na te róże napalałam się swego czasu, ale chwilowo zaraziłam się kolorówką mineralną i sporo kasiora na to poleciało sobie, ale pod oczęta nie daruję - muszę mieć

Mam zamiar odwiedzić po nowym roku rodzinkę męża w Warszawie i wstąpić do MAC-a, żeby wymienić opakowania po pigmakach Ciekawe czy mają jakiś wybór ładnych pomadek ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-14 o 23:09
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 23:17   #2970
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Na te róże napalałam się swego czasu, ale chwilowo zaraziłam się kolorówką mineralną i sporo kasiora na to poleciało sobie, ale pod oczęta nie daruję - muszę mieć

Mam zamiar odwiedzić po nowym roku rodzinkę męża w Warszawie i wstąpić do MAC-a, żeby wymienić opakowania po pigmakach Ciekawe czy mają jakiś wybór ładnych pomadek ?

Stark naked to limitownka, zaraz nie bedzie

A szminki maja fajne, ja tez wymienilam opakowania, 15 szminek zostawilam sobie....kurde kiedy ja je " wymaluje"...reszta poleci w swiat
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.