cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 19:56   #1261
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hmmm co do mnie to ja zostałam poparzona miałam pęcherze ale lekarz powiedział że nie ma stanu zapalnego i nie jest to ropa. Natępnie byłam cała w strupach a kiedy odpadły zostały mi te czerwone kwadraty. Lekarz cały czas mnie uspokaja że nie są to blizny i to zejdzie ale sama nie wiem co o tym myśleć. Przeraziłaś mnie z tą swoją koleżankaą ile lat po tym wyskim trwały jej problemy. Człowiek chce być piękniejszy a wychodz w gorszym stanie...
A co do tej skleroterapi to naprawde powariowali to robi się na żyłki na nogach i nie od tak ( z tego co wiem to bierze sie przed zabiegiem specjalne tabletki, dużo ruchu i specjalne rajstopy), a Tobie dali propozycje usunięcia za twarzy tragedia :O
Pozdrawiam gorąco
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 08:41   #1262
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez enna86 Pokaż wiadomość
Hmmm co do mnie to ja zostałam poparzona miałam pęcherze ale lekarz powiedział że nie ma stanu zapalnego i nie jest to ropa. Natępnie byłam cała w strupach a kiedy odpadły zostały mi te czerwone kwadraty. Lekarz cały czas mnie uspokaja że nie są to blizny i to zejdzie ale sama nie wiem co o tym myśleć. Przeraziłaś mnie z tą swoją koleżankaą ile lat po tym wyskim trwały jej problemy. Człowiek chce być piękniejszy a wychodz w gorszym stanie...
A co do tej skleroterapi to naprawde powariowali to robi się na żyłki na nogach i nie od tak ( z tego co wiem to bierze sie przed zabiegiem specjalne tabletki, dużo ruchu i specjalne rajstopy), a Tobie dali propozycje usunięcia za twarzy tragedia :O
Pozdrawiam gorąco
Witam
No co do tej skleroterapi to przemilczę ten ten temat powiem tylko tyle że nie był to jakiś podrzędny gabinecik i też mi go polecono. Natomiast co do mojej koleżanki hmm wiesz no u niej był ten stan zapalny nie pamiętam już dokładnie ile czasu się to wszystko goiło , najgorsze było to że zostały blizny i z tym walczyła kupę lat ,na dzień dzisiejszy można powiedzieć że już jest pięknie...dermatolog która ją leczyła była w szoku jak się do niej zgłosiła co jej z twarzą zrobiono . A co do Ciebie hmmm wnioskuje że nie miałaś tzw próby najpierw , wiesz ja bym chyba poszła to z konsultować z innym lekarzem ,skoro objawy tak Cie niepokoją , zaszkodzić to nie zaszkodzi Ci na pewno , a może się uspokoisz . Ja mam teraz 13 następny zabieg ,jeśli nadal nie będziesz widzieć poprawy lub nadal będziesz czymś zaniepokojona daj znać postaram się przedstawić Twoje obawy swojemu lekarzowi powinien wiedzieć czy taka reakcja mogła zaistnieć i czy nie ma powodów do obaw .
Pozdrawiam serdecznie
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 16:02   #1263
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej!
kilka lat temu dermatolog rozpoznała u mnie początki trądziku różowatego(dzidziczne,po mamie) w dodatku mega wrazliwa cera.
Pomogła mi ZIMNA TECHNIKA THALGO po 6 zabiegów 1 raz w roku,do tego odpowiednia pielęgnacja,nie opalanie twarzy ochrona przed mrozem.
Z roku na rok cera uspokajała sie i odczulała ,aż zapomniałam co to naczynka.
Teraz przez 3 lata nie chodziłam na zabiegi(ciąza,brak czasu) i znów wszystko wraca,reasumując polecam zabieg ,jednak należy wykonywać go regularnie
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:19   #1264
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez Madziaczek32 Pokaż wiadomość
Witam
No co do tej skleroterapi to przemilczę ten ten temat powiem tylko tyle że nie był to jakiś podrzędny gabinecik i też mi go polecono. Natomiast co do mojej koleżanki hmm wiesz no u niej był ten stan zapalny nie pamiętam już dokładnie ile czasu się to wszystko goiło , najgorsze było to że zostały blizny i z tym walczyła kupę lat ,na dzień dzisiejszy można powiedzieć że już jest pięknie...dermatolog która ją leczyła była w szoku jak się do niej zgłosiła co jej z twarzą zrobiono . A co do Ciebie hmmm wnioskuje że nie miałaś tzw próby najpierw , wiesz ja bym chyba poszła to z konsultować z innym lekarzem ,skoro objawy tak Cie niepokoją , zaszkodzić to nie zaszkodzi Ci na pewno , a może się uspokoisz . Ja mam teraz 13 następny zabieg ,jeśli nadal nie będziesz widzieć poprawy lub nadal będziesz czymś zaniepokojona daj znać postaram się przedstawić Twoje obawy swojemu lekarzowi powinien wiedzieć czy taka reakcja mogła zaistnieć i czy nie ma powodów do obaw .
Pozdrawiam serdecznie
Madziaczek32 dziękuje serdecznie za pomoc. Ja do tego lekaża ide za tydzień na kontrolę do tego lekarza zobaczymy co powie. Jeżeli nic konkretnego to pójde do innego ( ale czy będzie chciał naprawiać błędy po innym). Więc jak będziesz miała możliwość to zapytaj tego lekarza jestem ciekawa jego opini. Pozdrawiam
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 08:42   #1265
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez enna86 Pokaż wiadomość
Madziaczek32 dziękuje serdecznie za pomoc. Ja do tego lekaża ide za tydzień na kontrolę do tego lekarza zobaczymy co powie. Jeżeli nic konkretnego to pójde do innego ( ale czy będzie chciał naprawiać błędy po innym). Więc jak będziesz miała możliwość to zapytaj tego lekarza jestem ciekawa jego opini. Pozdrawiam
Witaj
Nie ma za co mimo wszystko mam nadzieję że wszystko jest ok i to tylko takie nasze strachy lachy a jak tam Twoja buźka jest jakaś poprawa ?
Pozdrawiam
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 11:27   #1266
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej
Niestety czerwone obleśne kwadrat nie chcą zniknąć. Wczoraj miałam rażenie, żę są troszkę jaśniejsze ale jak słońce grzało przez szybe automatycznie zrobiły się czerwone. 2 ślady niby zanikły ale to miejsce stało sie białe nie wiem czy to nie blizny ( lakarz mnie zapewnieał ze blizn nie będzie, ale tez mówił ze po 2 godzinach po zabiegu znikną czarwone plamy). Mam wizyte u niego kontrolną w poniedziałek ciekawe co powie...
Mam pytanie odnośnie Twojej koleżanki czy ona miała po zabiegu strupy, bo ja miałam lewy policzek cały w kwadratowych strupach i kiedy zeszły zostały mi te ślady.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:18   #1267
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Tak wygląda moja cera po tym zabiegu...
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 06:57   #1268
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez enna86 Pokaż wiadomość
Tak wygląda moja cera po tym zabiegu...
Witaj
Kurcze faktycznie nieciekawie to wygląda. Co do Twojego lekarza wiesz ... no zazwyczaj tak jest że do 2 godz schodzą jakieś tam zaczerwienienia ,ale powinien Cię również poinformować o strupach ,o rumieniu który może się utrzymywać nawet 7 dni , dyskomforcie skóry typu pieczenie, świąd , opuchliźnie, co powinnaś odstawić, mi lekarz nawet krem polecił jakim mam się przed zabiegiem smarować co by buźka była czysta i dobrze nawilżona . Odnośnie mojej koleżanki to ona miała na twarzy 1 wielki strup ,że tak to ujmę , ale Ty się Słońce nią nie sugeruj ona miała typowo poparzoną twarz plus powikłania . Strupy mogą być po laserach to wszystko jest zależne od wrażliwości no i zapewne jakości sprzętu bo moje były takie jakby mnie ktoś gdzie nie gdzie zapałką przypalił . Napisz mi jeszcze bo to istotne zapewne dla lekarza będzie ile czasu jesteś po zabiegu , czy używasz kremu z filtrami ,jak duże były to strupy i czy przed zabiegiem co najmniej miesiąc nie używałaś retinoli ,maseczek enzymatycznych oraz peelingów . Czy piłaś jakieś ziółka lub bierzesz jakieś tabletki . Jutro przedstawię mu Twoje obawy . Co 2 opinie to nie 1 jak to mówią
Pozdrawiam i uszy do góry będzie dobrze
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 07:17   #1269
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez Madziaczek32 Pokaż wiadomość
Witaj
Kurcze faktycznie nieciekawie to wygląda. Co do Twojego lekarza wiesz ... no zazwyczaj tak jest że do 2 godz schodzą jakieś tam zaczerwienienia ,ale powinien Cię również poinformować o strupach ,o rumieniu który może się utrzymywać nawet 7 dni , dyskomforcie skóry typu pieczenie, świąd , opuchliźnie, co powinnaś odstawić, mi lekarz nawet krem polecił jakim mam się przed zabiegiem smarować co by buźka była czysta i dobrze nawilżona . Odnośnie mojej koleżanki to ona miała na twarzy 1 wielki strup ,że tak to ujmę , ale Ty się Słońce nią nie sugeruj ona miała typowo poparzoną twarz plus powikłania . Strupy mogą być po laserach to wszystko jest zależne od wrażliwości no i zapewne jakości sprzętu bo moje były takie jakby mnie ktoś gdzie nie gdzie zapałką przypalił . Napisz mi jeszcze bo to istotne zapewne dla lekarza będzie ile czasu jesteś po zabiegu , czy używasz kremu z filtrami ,jak duże były to strupy i czy przed zabiegiem co najmniej miesiąc nie używałaś retinoli ,maseczek enzymatycznych oraz peelingów . Czy piłaś jakieś ziółka lub bierzesz jakieś tabletki . Jutro przedstawię mu Twoje obawy . Co 2 opinie to nie 1 jak to mówią
Pozdrawiam i uszy do góry będzie dobrze
Jeżeli chodzi o zabieg to miałam go wykonany juz ponad 3 tygodnie temu, w poniedziałek będzie miesiąc. Po zabiego ani przed nie brałam żadnych ziół( dziurawiec itp.) zreszta lekarz dał mi ankiete do wypełnienienia. odnośnie stoswania kremów z retnolem i ziół. Jeżeli chodzi o krem z filtrami to jak najbardziej 50 i jeszcze nawilżam buzie takim lotionem poleconym przez niego + przemywam twraz tym porasolem i smaruje jeszcze tą maścią z antybiotykiem.
Nie wiem czy to ważne ale biore eutyrox 25 po mam problemy z tarczycą no i jestem alergikiem doś silnym biore szczepionki phostal( mój lekarz o tym wiedział powiedział że nie ma znaczenia to dla wykonania zabiegu).
Dziękuje Tobie serdecznie za pomoc zawsze to warto wiedzić opinie innego lekarza.
Pozdrawiam
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:47   #1270
astraja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Smile Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Witam.
Kilka lat temu miałam zamykane naczynka na twarzy laserem Warilite 532/940nm. W sumie miałam 3 zabiegi. Nigdy nie miałam żadnych strupków, a zaczerwienienia zniknęły po dwóch dniach.
Mam natomiast po zabiegach na prawym policzku pod kością policzkową nieznacznie przesuszoną skórę, ponieważ widzę delikatne zmarszczki.
Do dnia dzisiejszego nie pojawiły mi się nowe naczynka, ale na twarzy miałam rumień. Cały czas używam kosmetyków do cery naczynkowej . Próbowałam już różnych kremów i tych droższych i tańszych.
Pocieszające w tym wszystkim było to, że stan cery nie pogarszał się, ale nie było też zmian na lepsze.Tydzień temu byłam w aptece po Rutinoscobin i pani zaproponowała mi "Krem wyciszający rumień na dzień/na noc" (Ziaja), który faktycznie redukuje rumień, dając szybki efekt kojący.
Jestem bardzo zadowolona, ponieważ u mnie on się sprawdza.
Kto chce, może również spróbować, Koszt kremu niski, bo ok.14 zł, a efekt doskonały.
Kiedy wczoraj byłam w gabinecie u swojej dentystki, ta na koniec mnie zapytała, czy ja może ostatnio chorowałam, bo wyglądam trochę blado. Wróciłam do domu, spojrzałam w lustro i faktycznie moja twarz wygląda teraz naprawdę dużo, dużo lepiej.
Jeżeli któraś wypróbuje ten krem na swojej twarzy, proszę by podzieliła się swoimi spostrzeżeniami, co do jego skuteczności.
Pozdrawiam
astraja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 21:37   #1271
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez astraja Pokaż wiadomość
Witam.
Kilka lat temu miałam zamykane naczynka na twarzy laserem Warilite 532/940nm. W sumie miałam 3 zabiegi. Nigdy nie miałam żadnych strupków, a zaczerwienienia zniknęły po dwóch dniach.
Mam natomiast po zabiegach na prawym policzku pod kością policzkową nieznacznie przesuszoną skórę, ponieważ widzę delikatne zmarszczki.
Do dnia dzisiejszego nie pojawiły mi się nowe naczynka, ale na twarzy miałam rumień. Cały czas używam kosmetyków do cery naczynkowej . Próbowałam już różnych kremów i tych droższych i tańszych.
Pocieszające w tym wszystkim było to, że stan cery nie pogarszał się, ale nie było też zmian na lepsze.Tydzień temu byłam w aptece po Rutinoscobin i pani zaproponowała mi "Krem wyciszający rumień na dzień/na noc" (Ziaja), który faktycznie redukuje rumień, dając szybki efekt kojący.
Jestem bardzo zadowolona, ponieważ u mnie on się sprawdza.
Kto chce, może również spróbować, Koszt kremu niski, bo ok.14 zł, a efekt doskonały.
Kiedy wczoraj byłam w gabinecie u swojej dentystki, ta na koniec mnie zapytała, czy ja może ostatnio chorowałam, bo wyglądam trochę blado. Wróciłam do domu, spojrzałam w lustro i faktycznie moja twarz wygląda teraz naprawdę dużo, dużo lepiej.
Jeżeli któraś wypróbuje ten krem na swojej twarzy, proszę by podzieliła się swoimi spostrzeżeniami, co do jego skuteczności.
Pozdrawiam
Ja używam teraz już 4 opakowanie kremu Ziaja do cery naczynkowej z serii Ziaja Med i bardzo sobie chwalę. Wczęsniej używałam droższych typu Ruboril, ale efekt był podobny, a cena kilkakrotnie wyższa. Co prawda dzięki Ruborilowi nie rumienię się, a dzięki ziaji utrzymuję efekt.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 07:57   #1272
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Madziaczek32 ten krem co lekarz mi przepisał Argosuflan ( jest to krem na oparzenia). Najbardziej sie boje że te kwadart czerwoen zamienią się w blizny.
Powodzenia u lekarza życze i pozdrawiam
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 20:59   #1273
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez enna86 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o zabieg to miałam go wykonany juz ponad 3 tygodnie temu, w poniedziałek będzie miesiąc. Po zabiego ani przed nie brałam żadnych ziół( dziurawiec itp.) zreszta lekarz dał mi ankiete do wypełnienienia. odnośnie stoswania kremów z retnolem i ziół. Jeżeli chodzi o krem z filtrami to jak najbardziej 50 i jeszcze nawilżam buzie takim lotionem poleconym przez niego + przemywam twraz tym porasolem i smaruje jeszcze tą maścią z antybiotykiem.
Nie wiem czy to ważne ale biore eutyrox 25 po mam problemy z tarczycą no i jestem alergikiem doś silnym biore szczepionki phostal( mój lekarz o tym wiedział powiedział że nie ma znaczenia to dla wykonania zabiegu).
Dziękuje Tobie serdecznie za pomoc zawsze to warto wiedzić opinie innego lekarza.
Pozdrawiam
Witaj Skarbeńku
Mam nadzieję ,że u Ciebie jest lepiej bo jeśli nie to nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości opisałam Twój problem tak jak go przedstawiłaś lekarz powiedział oczywiście że do typowej diagnozy musiałby Cie zobaczyć ale z tego co wnioskuje i ze sprzętu jakim miałaś zamykane to zostałaś poparzona i te czerwone plamy z same z siebie nie zejdą co do antybiotyku to powiedział ze no może być już trochę za późno ogólnie przepisał mi dla Ciebie coś takiego jak ARGOSULFAN gdybyś zauważyła że jest to mokre jeśli nie SOLCOSERYL . Gdyby się nic nie poprawiło konsultacja konieczna bo zależy jak głębokie to jest ,jeśli mocno bardzo trzeba się tym zając od razu jeśli nie to po okresie letnim ale ogólnie chciałby to zobaczyć ... konsultacja jest za darmo gdybyś była zainteresowana . Ja od siebie mogę dodać ze jestem bardzo zadowolona z jego opieki oraz wiedzy którą posiada, ogromną w wielu dziedzinach ,sam od siebie wyleczył mi stany zapalne skóry doradza w każdej bzdurze jaką wynajdę , ale oczywiście decyzja należy do Ciebie .
Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję że jednak jest już lepiej
p.s przepraszam że tak troszku bełkotliwie i niegramatycznie ale nie dawno wróciłam i jestem zmęczona
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 07:44   #1274
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej
Dziękuje za informacje niestety niezbyt korzystne dla mnie bo kwadraty sa czerwone niestety i nic nie schodzi mam ten argosuflan i sie nim smaruje. Te oparzenia nie są głębokie i są zagojone nic z nich nie wycieka porostu odpadły strupki i te miejsca są czerwone( jak przykryje je pudrem to prawie w ogole ich nie widać).
A ten lekarz skąd jest bo ja jestem z Wrocławia
Dziękuje Tobie za pomoc i pozdrawiam
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 07:58   #1275
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez enna86 Pokaż wiadomość
Hej
Dziękuje za informacje niestety niezbyt korzystne dla mnie bo kwadraty sa czerwone niestety i nic nie schodzi mam ten argosuflan i sie nim smaruje. Te oparzenia nie są głębokie i są zagojone nic z nich nie wycieka porostu odpadły strupki i te miejsca są czerwone( jak przykryje je pudrem to prawie w ogole ich nie widać).
A ten lekarz skąd jest bo ja jestem z Wrocławia
Dziękuje Tobie za pomoc i pozdrawiam
Witam
To dobrze się składa , lekarz jest z Twojego miasta nazywa się Paweł Surowiak DermaMed gabinet znajduje się na ul Traugutta . Konsultacja jest za darmo więc skorzystałabym z opinii innego lekarza , na pewno będzie lepiej jak zobaczy to na oczy aniżeli usłyszy czyjeś relacje .
Pozdrawiam i nie ma za co
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 09:52   #1276
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

To fanatstycznie wielkie dzięki napewno skorzystam z wizyty. W środe ide do tega lekarza co mi robił laser miałam isc do niego w poniedziałek ale wziełam urlop i zobacze co on powie i wtedy wybiore sie do lekazza, gdzie Ty się wybierasz.
Nie powiem ten lekarz co mi robił naprawde się zmartwił sie szczególnie byl w szoku bo prawy policzek gdzie robił mi większa moca lasera kilka strzałów nie ma na na nim śladu, lewy był wykonany najmniejszą mocą z tego względu ze bardzo mnie bolało i wyszły oparzenia. Ale widze, że 2 czerwone kwadraty mi znikneły zobacze co z resztą.
Jeszcze raz wielkie dzięki za informacje.
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 13:45   #1277
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

A tak, w ogóle jak tam po kolejnym zabiegu uswania naczynek?? Mam nadzieje, że wszysko już ok bo po tym co mi napisałaś będe miala te czerwone kwadraty do końca życia co mnie przeraża, że na własne życzenie zeszpeciłam swoją twarz;(
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 10:08   #1278
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez enna86 Pokaż wiadomość
A tak, w ogóle jak tam po kolejnym zabiegu uswania naczynek?? Mam nadzieje, że wszysko już ok bo po tym co mi napisałaś będe miala te czerwone kwadraty do końca życia co mnie przeraża, że na własne życzenie zeszpeciłam swoją twarz;(
Witam
No u mnie wszystko super tak jak opisywałam jedynie troszkę puchnę w okolicach kości policzkowych ,ale to są delikatne opuchnięcia które schodzą po 2- 3 dniach, jeszcze jeden zabieg i pozbędę się tych cholernych korektorów no prawie ... jeszcze oczy , ale z nimi tez sobie dam rade . A Ty Słoneczko nie martw się na zapas pisałaś, że zeszły już 2 kwadraty ,no to już jakiś pozytyw przecież . Z jakiejś przyczyny stało się tak a nie inaczej ... niekoniecznie z winy lekarza , my jako pacjenci też musimy brać to pod uwagę. że coś może nie pójść zgodnie z planem... lekarz powinien Cię poinformować o skutkach ubocznych bo nawet on nie jest wstanie przewidzieć jak zachowa się Twój organizm ,dopiero wtedy podejmujesz decyzję czy bierzesz to ryzyko na Siebie czy nie ... dlatego ja nie śpieszyłam się z wyborem lekarza, ponieważ miałam tego świadomość . Mimo wszystko Słońce ja poszłabym na tą konsultację do 2 lekarza, nic Cię to nie kosztuje ,niczym nie ryzykujesz , wolałabym jednak mieć pewność z 2 źródeł . Z tego co zrozumiałam gdyby tfu tfu zostały Ci te plamki da się to usunąć tylko kwestią jest czas no i zapewne kasa Zapytaj również Swojego co w sytuacji gdyby jednak nie zeszły pomimo jego zapewnień . I nie miej do Siebie pretensji Ty też nie byłaś wstanie tego przewidzieć , może źle teraz napisze ale wnioskuję że lekarz nie poinformował Cię o tym iż możesz należeć do tego tzw 1 % pacjentów ,a powinien musisz mieć świadomość na co się decydujesz jakie mogą być skutki uboczne i czy w razie W jesteś w stanie to znieść .
Pozdrawiam Serdecznie i dziękuję za troskę
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 21:39   #1279
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Madziaczek32 jesteś z Głogowa?? To okolice mojej miejscowości
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 11:30   #1280
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez enna86 Pokaż wiadomość
Madziaczek32 jesteś z Głogowa?? To okolice mojej miejscowości

Owszem jestem z Głogowa hmm a ja zrozumiałam, że Ty mieszkasz bliżej Wrocławia jeśli tak to nie takie okolice, raczej ciężko byłoby nam skoczyć razem na kawkę
Pozdrawiam
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 14:50   #1281
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Ja od 5 lat mieszka we Wroclawiu ale moje rodzinne maisto to Góra Śląska czyli okolice Głogowa
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 10:08   #1282
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez enna86 Pokaż wiadomość
Ja od 5 lat mieszka we Wroclawiu ale moje rodzinne maisto to Góra Śląska czyli okolice Głogowa
O to całkiem bliziutko , można by rzec że byłyśmy sąsiadkami nawet ha i spiknęły się na KWC jak tam buziaczek ?
Pozdrawiam
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 08:55   #1283
enna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej
Wczoraj byłam u lekarza w sparwie tych moich czerwonych kwadratów. Więc powiedział, że ladnie sie goi ale jeszcze tak 3 tygodnie( zreszta sama widze juz zostało mi 8 kwadratów a nie 13) analizował jeszcze raz mój problem bo jestem u niech pierwsza osoba że zrobiły mi się powikłania i najprawdopodobniej przyczyną jest moją chroba tarczycy szczególnie branie eutyroxu bo sa przypadki 1% powikłań. W ogóle to kilku lekarzy się zbiegło oglądając moją twarz.
A co do tego lekarza co mi poradziłaś to dzisiaj zdadzwonie i umówię się na wizyte zobacze co mi powie.
Pozdrawiam
enna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 17:33   #1284
chocolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 199
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej dziewczyny,
Powiedzcie mi proszę, czy przy przy skórze naczynkowej można robić peelingi ??
Ja już nie wiem, postanowiłam, że powalcze z celluitem a tu po masażu -pojawiły się popękane naczynka na udach. nawet nie wiedziałam, że mam ten typ skóry . I co dalej ? wyczytałam, że nie można się opalać , czy to prawda ? W zasadzie te popękane naczynka są małe, jednak ja je widzę...
chocolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 14:59   #1285
marie_sol
Rozeznanie
 
Avatar marie_sol
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 527
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej, niedawno odkryłam Wizaż i po kolei rozwiązuję moje problemy
Chyba przyszła pora na naczynka...
Po zimie pojawiły mi się naczynka na udach... ale naprawdę opgromne! całe nogi mam w fioletową kratkę, nie mam pojęcia dlaczego... Nic nie zmieniłam w mojej pilęgnacji.. golenie maszynką, peeling 2 x w tyg i 2 razy dziennie balsam nawilżający, bo mam bardzo suchą skórę.
Dodam jeszcze, że robią mi się siniaki, nawet jak dłuższy czas opieram o coś nogi... słońce wyszło, a ja nie mogę się rozebrać Pomóżcie mi
__________________
Jesteś, tyle na Ciebie czekaliśmy!

Dbam o loki od 1.06.2010

marie_sol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 06:56   #1286
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez chocolada Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Powiedzcie mi proszę, czy przy przy skórze naczynkowej można robić peelingi ??
Ja już nie wiem, postanowiłam, że powalcze z celluitem a tu po masażu -pojawiły się popękane naczynka na udach. nawet nie wiedziałam, że mam ten typ skóry . I co dalej ? wyczytałam, że nie można się opalać , czy to prawda ? W zasadzie te popękane naczynka są małe, jednak ja je widzę...
Witam
No nie bardzo są wskazane peelingi przy pękających naczynkach , ale z 2 strony jak ich nie robić .... unikaj ostrych wybieraj delikatne np Bielenda ma taki z olejkiem , który się rozpuszcza co prawda trzeba robić ten peeling częściej, ale nie podrażnia naczynek . Co do opalania prawda , nie można , nie można też woskować nóg, depilować, brać gorących kąpieli , 1 słowem przekichane . Ja osobiście kupuje taki gel w aptece z wit K Auriderm XO i smaruje nim nogi aby wzmacniać naczynka i przyznaje się bez bicia ,że nie stosuje powyższych zakazów , oprócz opalania Pozdrawiam
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 14:39   #1287
Sasiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej

Madziaczek32 po Twoim poście zdecydowałam się na laserowe usunięcie popękanych naczynek. Mam je tylko na policzkach i nie jest ich zbyt dużo, ale gdy zawieje wiatr albo przygrzeje słońce to jest gorzej. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Też idę do Wrocławia tam gdzie Ty byłaś.

Pozdrawiam
Sasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 17:55   #1288
natalia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Witam!
jak wszyscy tutaj też mam problem z rozszerzonymi naczynkami.
Niestety naczynka te tworzą mi na policzkach i na nosie rumieńce.
Bardzo pomaga mi krem Rozex. Po miesiącu stosowania rumieńce mi zniknęły właściwie zostały tylko naczynka i delikatne zaczerwienienia. biorę oczywiście też wit CC i PP.
Ale wybrałam się również do dwóch różnych dermatologów i za każdym razem deramatolog mi mówi z takim "luźnym"podejściem, że ze spokojem wszystko mi to pozamyka Iplem. Ale jak tak czytam w internecie to są różne opinie. Sama nie wiem,co robić. Na zamykanie naczynek pójdę na pewno. Tej jesieni. Ale może poradzicie jakiegoś dermatologa z Poznania? Albo może macie jakieś doświadczenia z tym związane? Dermatolożki u których byłam są niby dosyć dobre ale nic nie mówiły jak mam się do takiego "zabiegu" przygotować.raczej traktowały to jakby prostą,lekką czynność bez powikłań.
Dziękuję z góry za jakiekolwiek informacje.pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

A mam jeszcze pytanie do madziaczek 32 bo wolałabym się przygotować dobrze do zamykania naczynek.Czego nie mogę stosować miesiąc przed zabiegiem?Kremów z retinolem a czy inne nie wchodzą w interakcje np.metronidazol w kremie Rozex?A tabletki anty?tabletki uspokajające na bazie ziół?Pytam bo boje się,że dermatolog o czymś zapomni.
Wogle to powiedziała mi,że po IPL będę tylko kilka godzin zarumieniona. Podobno ta dermatolog jest w Stowarzyszeniu Dermatologów Estetycznych ale nie wiem czy tym się sugerować?
natalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 08:39   #1289
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez Sasiaa Pokaż wiadomość
Hej

Madziaczek32 po Twoim poście zdecydowałam się na laserowe usunięcie popękanych naczynek. Mam je tylko na policzkach i nie jest ich zbyt dużo, ale gdy zawieje wiatr albo przygrzeje słońce to jest gorzej. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Też idę do Wrocławia tam gdzie Ty byłaś.

Pozdrawiam
Witam
Pewnie najlepiej reagować póki czas , im mniej naczynek do zamknięcia tym lepiej . No ja jestem zadowolona z lekarza , życzę tego samego , oraz udanego zabiegu.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Natalio30 , co do spisu lekarzy hmm no ja nie uważam tego za pewnik "dobrego lekarza" ale warto sprawdzić pewnie . Zamykanie naczynek nie jest takie hop siup jak to lekarze twierdzą , przede wszystkim jak się ma zły sprzęt . Co do IPL ja miałam zamykane nim raz , kolejne zabiegi były już wykonywane typowo laserem, i szczerze mówiąc moim zdaniem jest on lepszy, ale to moje takie
subiektywne odczucie Co do przeciwwskazań , a wiec nie znam tego kremu , ale zważywszy na skład zapytałabym lekarza jednak . Ja osobiście przed , podczas i po stosowałam polecony krem STIEFEL PHYSIOGEL , który uspokoił moją cerę przed zabiegiem oraz dobrze nawilżył, bo nawilżenie jest bardzo istotne przed i po zabiegu , powinnaś też dużo pić wody . Co do tab anty , ja osobiście nie biorę, ale myślę, że mają jakiś wpływ ponieważ musiałam zaznaczyć w ankiecie przed zabiegiem czy je biorę.Teraz zioła, nie można pić z dziurawca i nagietka. Brać leków światło uczulających do , których zaliczamy również retinol . Nie możesz wyrywać pen setą włosków ani ich woskować . Używać kremów z wit C , robić peelingów chemicznych i enzymatycznych , maseczek peel of , używać samoopalacza , no i wiadomo jakiś typowe choroby skóry , ale to już lekarz Ci powinien powiedzieć . Ja osobiście odłożyłam wszystko używałam tylko tego kremu , wodę micelarną i 1 maseczkę że tak powiem wolałam dmuchać na zimne aaa się rozpisałam hehe a i jeszcze jedno nie śpiesz się z doborem lekarza , jeśli nie jesteś pewna przemyśl zadawaj odpowiednie pytania i dobrze słuchaj odpowiedzi . Pytaj również o pełną nazwę sprzętu .
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że choć troszku pomogłam.

a i jeszcze jedno , odnośnie tego że po zabiegu będziesz czerwona kilka godz .... bzdura to zależy od wrażliwości Twojej cery oraz jakości sprzętu , możesz również spuchnąć najczęściej w okolicach oczu , mieć strupki , odczuwać szczypanie i swędzenie . I co ważniejsze może się to utrzymywać do kilku dni a nie kilku godz i poproś lekarza o tzw próbę niech najpierw zrobi zabieg o niższej sile rażenia jak ja to mówię hehe , lepiej wykonać 1 zabieg więcej niż leczyć poparzenia nooo to już chyba wszystko

Edytowane przez Madziaczek32
Czas edycji: 2010-06-17 o 08:55
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 15:23   #1290
Sasiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Napiszę gdy już będę po zabiegu Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze
Sasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.