Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 10:24   #2581
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jakbys byla w pl to zapraszamy do lublina
jeszcze nie wiadomo czy kawusia, czy lody albo piwko
decyzja zapadnie jak sie spikniemy, ale po pw widze ze sie dogadamy mamy takie samo podejscie co do miejsca na nasza pierwsza "randke"
ponad 200 km nas dzieli w PL
lody i piwko
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 10:28   #2582
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

wiecie co dziwnego u siebie zauwazylam odkad tabletki odstawilam...przed okresem zaczyna mnie skora na ciele swedziec jest taka przewrazliwiona i w ogole. dziwne to nie?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 10:39   #2583
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ponad 200 km nas dzieli w PL
lody i piwko
to duzo? ja potrafie tyle przejechac w weekend tylko po to by dostac sie do ulubionego klubu na dyskoteke tylko trzeba kierowce... bo ja nie jestem driverem
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wiecie co dziwnego u siebie zauwazylam odkad tabletki odstawilam...przed okresem zaczyna mnie skora na ciele swedziec jest taka przewrazliwiona i w ogole. dziwne to nie?
ja jestem opuchnieta zwykle i przewrazliwiona, suchosci nie zauwazylam.
wrazliwa do tego stopnia ze klaps jest dla mnie bolesny a kujniecie w zabawie w zebra robi mi since biustu nie da sie dotknac tydzien przed @ i z kazdym dniem blizej okresu jest coraz gorzej- puchnie do nawet 2 rozmiarow wiecej niz zwykle i jest jak kamien tz ma zakaz dotykania i zblizania sie do niego, bo nawet chodzenie w staniku sprawia mi bol i odciska cale piersi miska i obwod i tak chodze w wiekszym niz zwykle ale to malo pomaga...przychodzi @ i juz po 2 dniach wszystko wraca do normy- i tak co miesiac taki urok...natury
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 10:47   #2584
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to duzo? ja potrafie tyle przejechac w weekend tylko po to by dostac sie do ulubionego klubu na dyskoteke tylko trzeba kierowce... bo ja nie jestem driverem

ja jestem opuchnieta zwykle i przewrazliwiona, suchosci nie zauwazylam.
wrazliwa do tego stopnia ze klaps jest dla mnie bolesny a kujniecie w zabawie w zebra robi mi since biustu nie da sie dotknac tydzien przed @ i z kazdym dniem blizej okresu jest coraz gorzej- puchnie do nawet 2 rozmiarow wiecej niz zwykle i jest jak kamien tz ma zakaz dotykania i zblizania sie do niego, bo nawet chodzenie w staniku sprawia mi bol i odciska cale piersi miska i obwod i tak chodze w wiekszym niz zwykle ale to malo pomaga...przychodzi @ i juz po 2 dniach wszystko wraca do normy- i tak co miesiac taki urok...natury

od niedawna takie cos u siebie zuwazylam i to glownie na nogach, ale czasem na rekach czy brzuchu...denerwujace to jest
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 10:51   #2585
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny uważam że pies to co innego niż dziecko. nic takiego nie napisałam że ktoś ma sobie życie układać pod dziecko bo to nie na tym polega. tylko pamiętam moje początki, to Amelka rządziła moim czasem i trochę życiem. z czasem to się zmienia... tak czy siak no ale nie zrozumie ten kto nie ma...

napisałam tylko że dziecko oduczy planowania. bo tak jest. ja też lubiłam sobie zaplanować dzień np. ale nie raz mi plany poszły w diabli, bo Amelka usnela nie tak jak zawsze, albo spała 30 minut a nie dwie godziny lub na odwrót <bezradny> teraz jest inaczej, no ale już ma półtora roczku
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy



Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2012-05-07 o 10:57
_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 11:21   #2586
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Oddałam licencjata


Bunny no czarna mega by była 20 zł co Ty gadasz, u mnie w chińczyku to ceny mają czasami jak z kosmosu, bokserki z jakimiś tam pierdółkami kosztowały po 30 zł a to taki wielki sklep "Chiński Market" TŻ nie lubi tam ze mną chodzić,bo przepadam na 2 godziny

Caskada a Ty skąd jesteś z PL?

Bunny i Agatka ja to się dziwie dlaczego dopiero teraz się umawiacie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 11:50   #2587
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Oddałam licencjata


Bunny no czarna mega by była 20 zł co Ty gadasz, u mnie w chińczyku to ceny mają czasami jak z kosmosu, bokserki z jakimiś tam pierdółkami kosztowały po 30 zł a to taki wielki sklep "Chiński Market" TŻ nie lubi tam ze mną chodzić,bo przepadam na 2 godziny

Caskada a Ty skąd jesteś z PL?

Bunny i Agatka ja to się dziwie dlaczego dopiero teraz się umawiacie
no u mnie to jest chinskie centrum, wielkie plaszczyznowo jak sklepy biedronka maja doslownie wszystko zwiazane z ubraniami i butami- od dziecka, po meskie i damskie.
jak wchodze to tez przepadam na 2-3 godziny
ostatnio kupowalam bielizne to sie zszokowalam, bo z tz ogladamy stringi i nagle odkrywamy wersje hard z dziura miedzy nogami... takie wiecie- do sexu zeby nie trzeba bylo ich sciagac ale ladne byly i tz probowal mnie nakusic ale powiedzialam ze czegos takiego to sorry ale ja nie zaloze

u mnie bokserki rozne rozniaste po 10-20zl...
sukienki po 30-50zl, spodnie po 50-100zl, tuniki po 20-40zl, bielizna po 3-5zl, biustonosze po 15zl, bielizna erotyczna po 30-40zl- w sensie koszulki nocne czy gorsety z pasem do ponczoch itp.

z mojej tuniczki byla tylko jeszcze kawowa, koralowa i fuksja.

a z agatka jakos czasu wczesniej sie spiknac nie bylo, kazda ma swoje zycie i plany... ale moze teraz sie uda bo mamy luzniejszy okres.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 12:04   #2588
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no u mnie to jest chinskie centrum, wielkie plaszczyznowo jak sklepy biedronka maja doslownie wszystko zwiazane z ubraniami i butami- od dziecka, po meskie i damskie.
jak wchodze to tez przepadam na 2-3 godziny
ostatnio kupowalam bielizne to sie zszokowalam, bo z tz ogladamy stringi i nagle odkrywamy wersje hard z dziura miedzy nogami... takie wiecie- do sexu zeby nie trzeba bylo ich sciagac ale ladne byly i tz probowal mnie nakusic ale powiedzialam ze czegos takiego to sorry ale ja nie zaloze

u mnie bokserki rozne rozniaste po 10-20zl...
sukienki po 30-50zl, spodnie po 50-100zl, tuniki po 20-40zl, bielizna po 3-5zl, biustonosze po 15zl, bielizna erotyczna po 30-40zl- w sensie koszulki nocne czy gorsety z pasem do ponczoch itp.

z mojej tuniczki byla tylko jeszcze kawowa, koralowa i fuksja.

a z agatka jakos czasu wczesniej sie spiknac nie bylo, kazda ma swoje zycie i plany... ale moze teraz sie uda bo mamy luzniejszy okres.
no u mnie też takie bycze to i tam jeszcze pełno pierdół, kosmetyków no wszystko
będę musiała się przejść


Aaa i dzisiaj jedziemy w końcu pralkę kupić z TŻtem, ta co była w mieszkaniu zepsuła się i od kilku miesięcy jeździliśmy prać do rodziców
A dzisiaj w końcu będziemy mieć własną
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 12:08   #2589
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no u mnie też takie bycze to i tam jeszcze pełno pierdół, kosmetyków no wszystko
będę musiała się przejść


Aaa i dzisiaj jedziemy w końcu pralkę kupić z TŻtem, ta co była w mieszkaniu zepsuła się i od kilku miesięcy jeździliśmy prać do rodziców
A dzisiaj w końcu będziemy mieć własną
no to super, wlasna praleczka

ja to co moje piore recznie- wole jednak dbac o ciuchy bo wiem ze mam je latami i sa jak nowe! a to co tz, czy jakas posciel, reczniki itp to albo na szybko w naszej "frani" albo wozimy do dziadka i tam piore na 2 pralki na raz, bo ma swoja stara, ktora naprawil i nowa ktora kupilismy... nawet gadal zebysmy ta nowa sobie wzieli ale jakos nie widzi mi sie wozic pralki samochodem ze stancji na stancje, a u dziadka i tak spedzam jeden dzien w tyg- bo musze mu lekow dogladac to w tym czasie sie pierze... no i schnie na dworze na sznurach a w bloku to co? mam tylko obsrany przez golebie wiecznie balkon ktorego sie brzydze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 12:14   #2590
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to super, wlasna praleczka

ja to co moje piore recznie- wole jednak dbac o ciuchy bo wiem ze mam je latami i sa jak nowe! a to co tz, czy jakas posciel, reczniki itp to albo na szybko w naszej "frani" albo wozimy do dziadka i tam piore na 2 pralki na raz, bo ma swoja stara, ktora naprawil i nowa ktora kupilismy... nawet gadal zebysmy ta nowa sobie wzieli ale jakos nie widzi mi sie wozic pralki samochodem ze stancji na stancje, a u dziadka i tak spedzam jeden dzien w tyg- bo musze mu lekow dogladac to w tym czasie sie pierze... no i schnie na dworze na sznurach a w bloku to co? mam tylko obsrany przez golebie wiecznie balkon ktorego sie brzydze
ja nie piore ręcznie,bo zazwyczaj mi się nie chce, no i nie było nawet pralki,żeby odwirowała te ciuchy,a suszarke mamy taką zwykłą stojącą, to na podłoge raczej nie bardzo,żeby ściekało
a balkonu wogóle nie mamy takie dziwne bloki są na tym osiedlu,że na parterze nie ma balkonów.
Zresztą nigdy więcej mieszkania na parterze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 12:19   #2591
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a no miałam podobnie niestety.......ale właśnie ciesz się bo niedługo studia i nie będziesz skazana oglądać te fałszywe ryje :P
NA pewno poznasz jakiś w porządku ludzi na studiach
Chociaż ja na pierwszym roku miałam w porządku ludzi a teraz na magisterce zostały mi same fałszywe kujony zakompleksione i nie bardzo mam się tutaj z kim trzymać.......Czasem mam wrażenie że tam nie pasuje i wole czasem sama usiąść niż koło lasek które jadą mi koło dupy non stop....[COLOR="Silver"]

Czeko ma rację.....skoro okazali sie ch**ami to nigdy nie byli Twoimi przyjaciółmi i nie są Ciebie warci!
Mam taką nadzieje, obym się tylko na te studia dostała, bo nie chcę zgnić u siebie w mieście :<
Co właściwie studiujesz? Kiedyś chyba mówiłaś, ale jakieś dziury w pamięci mam ostatnio.
A co do takich lasek, to ja nie rozumiem na cholerę tak obrabiać tyłki. Żal generalnie. A jeden żal to za mało. Po stokroć żali!

Cascada
To go kupię, bo mi ostatnio papucha skwierczy. Syfy wyskakują, a się łuszczy. A pytam, bo koleżanka mi mówiła, że ostatnio jak smaruje się oliwką,to ma wrażenie, że buźka jest zdrowsza.



Kupiłam ten polecany szampon PINIO z pierdonki. Świetny! Bałam się, że będzie efekt jak po babydreamie-kołchoz na głowie, jeden wielki szogun splątany, ale nic takiego nie ma za to czuć, że umyte.
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2012-05-07 o 12:21
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 12:23   #2592
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześć, dziewczyny.

Wpadłam do Was z pytaniem - czy na próbnikach koloru, np. Alfaparf, można polegać? Czuję się trochę zmylona, bo na próbnikach (różnych firm zresztą), które znalazłam, różnica między włosami na poziomie 9 i 8 jest zwykle bardzo niewielka (i jest to ładny jasny blond), ale pomiędzy 8 i 7 jest często gigantyczna (taka, że kolor 7 nazwałabym już jasnym brązem). Czasami też kolor 8 wygląda na dość ciemny blond, a czasami wiele jaśniej.
Zależy mi na uzyskaniu koloru podobnego jak w załączniku - w jaki poziom powinnam celować? 8 czy 9?
Nie znam się za bardzo na poziomach, a te różnice mnie przerażają, póki co jedyne, czego jestem pewna, to że farby na poziomie 10 wzwyż są naprawdę jasne.

Z góry bardzo Wam dziękuję za pomoc.

Edit: Z kolei np. na palecie Allwaves różnica między kolorem 9.1 a 8.1 jest wielka i nie wiem czy to pomyłka, czy tak ma być?

Edit2: Kolor mógłby być też podobny np. do tego z ostatniego załącznika.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg darkdfn_dff_thumb.jpg (65,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg allwaves_paleta_farb_cz1.jpg (47,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beauty-wants-wishes-4-medium-new.jpg (37,1 KB, 24 załadowań)
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-05-07 o 12:29
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 12:51   #2593
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja nie piore ręcznie,bo zazwyczaj mi się nie chce, no i nie było nawet pralki,żeby odwirowała te ciuchy,a suszarke mamy taką zwykłą stojącą, to na podłoge raczej nie bardzo,żeby ściekało
a balkonu wogóle nie mamy takie dziwne bloki są na tym osiedlu,że na parterze nie ma balkonów.
Zresztą nigdy więcej mieszkania na parterze
ja mieszkalam na 11 pietrze i tez nie mialm balkonu. na suszarce rozkladanej wszystko staralam sie zmiescic
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 12:52   #2594
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Mam taką nadzieje, obym się tylko na te studia dostała, bo nie chcę zgnić u siebie w mieście :<
Co właściwie studiujesz? Kiedyś chyba mówiłaś, ale jakieś dziury w pamięci mam ostatnio.
A co do takich lasek, to ja nie rozumiem na cholerę tak obrabiać tyłki. Żal generalnie. A jeden żal to za mało. Po stokroć żali!

Cascada
To go kupię, bo mi ostatnio papucha skwierczy. Syfy wyskakują, a się łuszczy. A pytam, bo koleżanka mi mówiła, że ostatnio jak smaruje się oliwką,to ma wrażenie, że buźka jest zdrowsza.



Kupiłam ten polecany szampon PINIO z pierdonki. Świetny! Bałam się, że będzie efekt jak po babydreamie-kołchoz na głowie, jeden wielki szogun splątany, ale nic takiego nie ma za to czuć, że umyte.


Pedagogikę wieku dziecięcego i właśnie nakur***m magisterkę
a dziewuchy mam niestety straszne u mnie na studiach...Niby sympatyczne a już nie raz słyszałam jak coś tam o mnie szepczą.
Same takie hmmm....nieumalowane, zaniedbane, włosy nieufarbowane ani nic i widac że tylko nastawione na naukę
więc przy nich się trochę wyróżniam bo jestem jedyna farbowaną blondyną u mnie na roku :P dlatego trochę dziko sie tam czuje Same rozumiecie...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:00   #2595
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja mieszkalam na 11 pietrze i tez nie mialm balkonu. na suszarce rozkladanej wszystko staralam sie zmiescic
no ja też się staram,ale czasem jak mieliśmy 2 prania na raz to ciuchy wisiały wszędzie na krzesłach, na kaloryferze,bo nie miałam gdzie wieszać
już bym chyba wolała na 11 niż na parterze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:13   #2596
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej trochę mnie nie było ponieważ cały długi weekend majówkowy spędziłam u Tż i zjawiłam się w domu dopiero wczoraj wieczorem obawiam się niestety że nie dam rady nadrobić zaległości ponieważ komp mi totalnie świruje i wyłącza się sam co kilka minut postaram się jednak odwiedzać wątek i udzielać w miarę możliwości
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:28   #2597
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Agatko dziecko oduczy Cię planować
Mowisz?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
nie kazdego. wyobraz sobie ze moja kolezanka w zeszly weekend zostawila dziecko same spiace w domu ( 2,5 roczku) i poszla na impreze calo nocna dla mnie to jest szczyt wszystkiego, jak tak mozna
O żesz masakra

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie tez? ja jestem ulozona co do 5 minut w ciagu doby i watpie by sie to kiedykolwiek zmienilo...pies probowal mi zdemolowac zycie i z poczatku nim psie zycie ogarnelam- pamietacie jeszcze moje poczatki z lolka? - mialam niezly chaos w domu, mega nerwy i stres ze jej momentami nie chcialam ale jak widac rok sie przemordowalam i pies zyje wg zegarka tak jak ja, a nie ja jak pies
dziecko tez uloze pod siebie- tzn na pewno beda godzinki wg ktorych bedzie karmienie, kapanie itp. ale ustawie tak zycie ze nie bede tylko czekac przy wozku- obudzi sie czy tez nie? bez przesady... no i weekendy- u mojej mamusi ma bachorek juz zaplanowane ja z tz jeszcze musimy poszalec pókiśmy mlodzi


nozek nie oddam, moja chluba nogi to cos, co mam idealnego
to i tak lekko przechodzisz kaca- ja ns dnia nie opuszczam lazienki do godziny 15-16 dlatego rzadko pije bo nie chce cierpiec ns dnia




a w ogole...Agatko! hahaha moj tz jest taki zazdrosny o ciebie, ze mysli ze ide z toba na podryw! i kazal mi wrocic przed 19 do domu... ze moge wyjsc z toba ale w poludnie albo rano, ale beka z niego a focha jakiego zarzucil jak oznajmilam- gdzies na tygodniu wychodze na kawe z kolezanka mega akcja... i z kazda sekunda coraz bardziej zazdrosny jest.... a jak powiedzialam, chyba nie jestes zazdrosny? to zrobil mine krecika z tej czeskiej bajki mowie do niego- o dziewczyne?! a on- a co sie bedziesz szlajac po miescie, w domu siedziec, pies ci nie wystarcza komedia!
ale podtrzymuje- ze spotkac sie musimy na pewno i czekam na pw
I ja tak planuje, ale mnie to niszczy
A z TZtem masakra co On moze pojdzie z nami

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Bunny uważam że pies to co innego niż dziecko. nic takiego nie napisałam że ktoś ma sobie życie układać pod dziecko bo to nie na tym polega. tylko pamiętam moje początki, to Amelka rządziła moim czasem i trochę życiem. z czasem to się zmienia... tak czy siak no ale nie zrozumie ten kto nie ma...

napisałam tylko że dziecko oduczy planowania. bo tak jest. ja też lubiłam sobie zaplanować dzień np. ale nie raz mi plany poszły w diabli, bo Amelka usnela nie tak jak zawsze, albo spała 30 minut a nie dwie godziny lub na odwrót <bezradny> teraz jest inaczej, no ale już ma półtora roczku
Kochana wlasnie wiem ze tak jest. Moja kolezanka odkąd urodziła - studiuje ze mną - ma taki harmonogram.
Wstaje codziennie o 4 rANO!!! SCIAGA MLEKO, podobno 1,5 godz
Potem się ogarnia i na 8 na uczelnię, wraca, karmi, ściaga mleko, uczy sie. O 21 idzie spac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:32   #2598
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

siorka byla w sobote u kolezanki na weselu i sie naoogladalam pieknych zdjec dopiero
we wrzesniu ja tez bede sie zabawie , a dokladnie 1 wrzesnia mamy





Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Oddałam licencjata


Bunny no czarna mega by była 20 zł co Ty gadasz, u mnie w chińczyku to ceny mają czasami jak z kosmosu, bokserki z jakimiś tam pierdółkami kosztowały po 30 zł a to taki wielki sklep "Chiński Market" TŻ nie lubi tam ze mną chodzić,bo przepadam na 2 godziny

Caskada a Ty skąd jesteś z PL?

Bunny i Agatka ja to się dziwie dlaczego dopiero teraz się umawiacie
jestem z podlaskiego Zambrow

bunny no wlasnie 200 to nie duzo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:38   #2599
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej trochę mnie nie było ponieważ cały długi weekend majówkowy spędziłam u Tż i zjawiłam się w domu dopiero wczoraj wieczorem obawiam się niestety że nie dam rady nadrobić zaległości ponieważ komp mi totalnie świruje i wyłącza się sam co kilka minut postaram się jednak odwiedzać wątek i udzielać w miarę możliwości
siemka i jak tam po weekendzie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no ja też się staram,ale czasem jak mieliśmy 2 prania na raz to ciuchy wisiały wszędzie na krzesłach, na kaloryferze,bo nie miałam gdzie wieszać
już bym chyba wolała na 11 niż na parterze
wiesz fajnie ,gorzej jak przychodzilo mysie okien a ja i moj lek wysokosci to niezbyt udany duet do tej czynnosci
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 13:45   #2600
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
siorka byla w sobote u kolezanki na weselu i sie naoogladalam pieknych zdjec dopiero
we wrzesniu ja tez bede sie zabawie , a dokladnie 1 wrzesnia mamy

jestem z podlaskiego Zambrow

bunny no wlasnie 200 to nie duzo
własne ?
oo to ode mnie też daleko
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wiesz fajnie ,gorzej jak przychodzilo mysie okien a ja i moj lek wysokosci to niezbyt udany duet do tej czynnosci
no z drugiej strony tak i jak się winda popsuje
ale u mnie na parterze największy syf jak ludzie łażą, ziemniaki, jehowi, żebracy wszyscy przyłażą do nas no i przez okno wszystko słychać, dzieciaki się drą, kurzy się strasznie i robale wlatują
a najgorzej,że wszyscy w okna się gapią
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 14:06   #2601
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Mam taką nadzieje, obym się tylko na te studia dostała, bo nie chcę zgnić u siebie w mieście :<
Co właściwie studiujesz? Kiedyś chyba mówiłaś, ale jakieś dziury w pamięci mam ostatnio.
A co do takich lasek, to ja nie rozumiem na cholerę tak obrabiać tyłki. Żal generalnie. A jeden żal to za mało. Po stokroć żali!

Cascada
To go kupię, bo mi ostatnio papucha skwierczy. Syfy wyskakują, a się łuszczy. A pytam, bo koleżanka mi mówiła, że ostatnio jak smaruje się oliwką,to ma wrażenie, że buźka jest zdrowsza.



Kupiłam ten polecany szampon PINIO z pierdonki. Świetny! Bałam się, że będzie efekt jak po babydreamie-kołchoz na głowie, jeden wielki szogun splątany, ale nic takiego nie ma za to czuć, że umyte.
a mowilam ze pinio de best? jaki zapach wzielas?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja nie piore ręcznie,bo zazwyczaj mi się nie chce, no i nie było nawet pralki,żeby odwirowała te ciuchy,a suszarke mamy taką zwykłą stojącą, to na podłoge raczej nie bardzo,żeby ściekało
a balkonu wogóle nie mamy takie dziwne bloki są na tym osiedlu,że na parterze nie ma balkonów.
Zresztą nigdy więcej mieszkania na parterze
ja mam sznurek nad wanna to najpierw scieka do wanny a potem przewieszam na suszarke.

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny.

Wpadłam do Was z pytaniem - czy na próbnikach koloru, np. Alfaparf, można polegać? Czuję się trochę zmylona, bo na próbnikach (różnych firm zresztą), które znalazłam, różnica między włosami na poziomie 9 i 8 jest zwykle bardzo niewielka (i jest to ładny jasny blond), ale pomiędzy 8 i 7 jest często gigantyczna (taka, że kolor 7 nazwałabym już jasnym brązem). Czasami też kolor 8 wygląda na dość ciemny blond, a czasami wiele jaśniej.
Zależy mi na uzyskaniu koloru podobnego jak w załączniku - w jaki poziom powinnam celować? 8 czy 9?
Nie znam się za bardzo na poziomach, a te różnice mnie przerażają, póki co jedyne, czego jestem pewna, to że farby na poziomie 10 wzwyż są naprawdę jasne.

Z góry bardzo Wam dziękuję za pomoc.

Edit: Z kolei np. na palecie Allwaves różnica między kolorem 9.1 a 8.1 jest wielka i nie wiem czy to pomyłka, czy tak ma być?

Edit2: Kolor mógłby być też podobny np. do tego z ostatniego załącznika.
celuj w 9.1. popielaty.
7 zawsze wychodza jak braz i jest to regula stala.
alfa ma dosc wiarygodne probniki.
allwaves ma swoja palete, wiec tam tez przeskok kolorystyczny jest wyzej. w kazdej firmie tak jest.

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Pedagogikę wieku dziecięcego i właśnie nakur***m magisterkę
a dziewuchy mam niestety straszne u mnie na studiach...Niby sympatyczne a już nie raz słyszałam jak coś tam o mnie szepczą.
Same takie hmmm....nieumalowane, zaniedbane, włosy nieufarbowane ani nic i widac że tylko nastawione na naukę
więc przy nich się trochę wyróżniam bo jestem jedyna farbowaną blondyną u mnie na roku :P dlatego trochę dziko sie tam czuje Same rozumiecie...
rozumiemy niestety az nazbyt dobrze

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej trochę mnie nie było ponieważ cały długi weekend majówkowy spędziłam u Tż i zjawiłam się w domu dopiero wczoraj wieczorem obawiam się niestety że nie dam rady nadrobić zaległości ponieważ komp mi totalnie świruje i wyłącza się sam co kilka minut postaram się jednak odwiedzać wątek i udzielać w miarę możliwości
wpadaj kiedy mozesz

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mowisz?



O żesz masakra


I ja tak planuje, ale mnie to niszczy
A z TZtem masakra co On moze pojdzie z nami


Kochana wlasnie wiem ze tak jest. Moja kolezanka odkąd urodziła - studiuje ze mną - ma taki harmonogram.
Wstaje codziennie o 4 rANO!!! SCIAGA MLEKO, podobno 1,5 godz
Potem się ogarnia i na 8 na uczelnię, wraca, karmi, ściaga mleko, uczy sie. O 21 idzie spac.
cos ty! tz ma g* do gadania! ja i tak zawsze robilam co chce
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 14:19   #2602
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

bunny i prawidłowo Jeszcze by bylo jakby TZci się wszędzie za nami wlekli
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 14:25   #2603
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

princeska niestety stety nie wlasne - to bedzie siorki przyrodniej czy ciotecznej ,jak to tam sie mowi
ja nie chce typowego wesela swojego , a tz wlasnie ostatnio wczoraj i przed wczoraj ciagle mi przypomina ze to juz czas na nas
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 15:05   #2604
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
celuj w 9.1. popielaty.
7 zawsze wychodza jak braz i jest to regula stala.
alfa ma dosc wiarygodne probniki.
allwaves ma swoja palete, wiec tam tez przeskok kolorystyczny jest wyzej. w kazdej firmie tak jest.
Dziękuję Ci bardzo!
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 15:27   #2605
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
własne ?
oo to ode mnie też daleko


no z drugiej strony tak i jak się winda popsuje
ale u mnie na parterze największy syf jak ludzie łażą, ziemniaki, jehowi, żebracy wszyscy przyłażą do nas no i przez okno wszystko słychać, dzieciaki się drą, kurzy się strasznie i robale wlatują
a najgorzej,że wszyscy w okna się gapią
ja to sobie kiedys spie, budze sie...patrze,ktos mi w okna zaglada se mysle ki grzyb a to robotnicy na rusztowaniu,elewacje robili...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 15:30   #2606
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czeeeść

w końcu się u mnie wypogodziło i mogę wypróbować prezencior od taty


iiiiiiiii chyba w końcu udało mi się znaleźć kupca na mój czołg! (odpukać tfu tfu )
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 15:44   #2607
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja to sobie kiedys spie, budze sie...patrze,ktos mi w okna zaglada se mysle ki grzyb a to robotnicy na rusztowaniu,elewacje robili...
to ty nie zaslaniasz okien?
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czeeeść

w końcu się u mnie wypogodziło i mogę wypróbować prezencior od taty


iiiiiiiii chyba w końcu udało mi się znaleźć kupca na mój czołg! (odpukać tfu tfu )
to gratulacje! jaki prezent od taty?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 15:49   #2608
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to ty nie zaslaniasz okien?

to gratulacje! jaki prezent od taty?
mialam rolety zasloniete do polowy bo nie myslam ze ktos kiedys bedzie mi lukal na 11 pietro, wiem ze to moze dziwne jak na kobiete ale nie lubie firanroleta i jest gitara
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 15:54   #2609
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to gratulacje! jaki prezent od taty?
dziękuję
mam nadzieję, że wszystko pójdzie już gładko, ciężko znaleźć kupca na takie auto

rower dostałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 15:55   #2610
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to ty nie zaslaniasz okien?

to gratulacje! jaki prezent od taty?
czyzby rower?

glupi@
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.