Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-05-15, 07:20   #4591
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Wczoraj wiele o farbie nie napisa³am tak¿e teraz nadrobiê.
Natural & Easy jest farb± wielotonow±. I rzeczywi¶cie w³osy wygl±daj± jakbym jaki¶ naprawdê delikatny baleja¿ mia³a. Takie mini pasemka, nie zawsze to widzê ale jak s³oñce ¶wieci to bardziej. Bardzo naturalny efekt.
Je¶li chodzi o wypadanie w³osów po farbowaniu to mi wypad³o ledwo co tyle co zawsze przy myciu g³owy. Walczê z wypadaniem wiêc skoro w³osów wypad³o nieco mniej ni¿ zwykle to chyba u osób bez wypadaj±cych w³osów pewnie nic by nie by³o. Nieco têpe jakby same koñce ale nie sp³uka³am dobrze farby a i od¿ywki nie trzyma³am tych 2-3min co zawsze ka¿±. Musia³am zmywaæ szybko bo dzieciaki ju¿ marudzi³y. I trzyma³am 20min na 3/4 d³ugo¶ci w³osów i na koñce na 10 min. Tak¿e i tak ³adnie wysz³o bo ba³am siê smo³y, o której wiele dziewczyn pisa³o na wiza¿u. Najwyra¼niej zasada farbuj o ton jasniejszym kolorem ni¿ chcesz mieæ w przypadku tej farby siê sprawdzi³a. Po jasnym wyszed³ mi ¶redni.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula kolor rewelacja i widaæ jak w³osy b³yszcz±. Ju¿ nie mogê siê doczekaæ, aby swoje w³osy pofarbowaæ...bo mój kasztan praktycznie maksymalnie siê spra³!!!

Ps. dziewczyny proszê o pomoc przy pusz±cych siê w³osach. teraz po czasie mogê zdecydowanie powiedzieæ,¿e farby Loreala bardzooooo wysuszaj± w³osy. Prawd± jest to,¿e bezpo¶rednio po farbowaniu w³osy s± piêkne, ale co ta farba robi po d³u¿szym farbowaniu...szkoda s³ów!!
Co¶ o tym wiem i nieraz pisa³am. Takie siano na g³owie i koñce masakra.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Kawowy br±z to Twój kolor !!!!! idealnie pasuje do twojej karnacji, wygl±da bardzo naturalnie

Kasiula, napisz ca³a nazwe farby, kolor prze¶liczny. No i standardowo, jaki mia³as kolor wyjsciowy .... ?
http://www.naturalandeasy.schwarzkop...-ashbrown.html
Kolor u nas niedostêpny ale ja mam jeszcze dwa pude³ka dziêki mi³ej Pani
Kolor wyj¶ciowy to ostatnia fota jak± mam: http://3.bp.blogspot.com/-b9HLGLueIC...600/Image2.jpg
Na ¿ywo by³ ja¶niejszy i jeszcze mocniej rudo-¿ó³ty, bo na tej fotce tak ciemno wysz³o. Niby niewidaæ ró¿nicy po farbowaniu jak patrzeæ na foty ale jest ró¿nica bo mam ciemniejsze i ch³odniejsze w³osy. Mój aparat jest ju¿ wiekowy i coraz gorzej siê ustawia, przez co kolory ostro przek³amuje.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:23   #4592
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Czyli jaki to odcieñ ? 542 co pisa³a¶ na poprzedniej stronie ?

Dziêkujê za opiniê koloru, bo nie wiem czemu ale mi siê on nie podoba....mo¿e siê czepiam, ale wracaj±c tutaj, takju¿ jest, jak widzi siê piêkne kolory i innych

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj wiele o farbie nie napisa³am tak¿e teraz nadrobiê.
Natural & Easy jest farb± wielotonow±. I rzeczywi¶cie w³osy wygl±daj± jakbym jaki¶ naprawdê delikatny baleja¿ mia³a. Takie mini pasemka, nie zawsze to widzê ale jak s³oñce ¶wieci to bardziej. Bardzo naturalny efekt.
Je¶li chodzi o wypadanie w³osów po farbowaniu to mi wypad³o ledwo co tyle co zawsze przy myciu g³owy. Walczê z wypadaniem wiêc skoro w³osów wypad³o nieco mniej ni¿ zwykle to chyba u osób bez wypadaj±cych w³osów pewnie nic by nie by³o. Nieco têpe jakby same koñce ale nie sp³uka³am dobrze farby a i od¿ywki nie trzyma³am tych 2-3min co zawsze ka¿±. Musia³am zmywaæ szybko bo dzieciaki ju¿ marudzi³y. I trzyma³am 20min na 3/4 d³ugo¶ci w³osów i na koñce na 10 min. Tak¿e i tak ³adnie wysz³o bo ba³am siê smo³y, o której wiele dziewczyn pisa³o na wiza¿u. Najwyra¼niej zasada farbuj o ton jasniejszym kolorem ni¿ chcesz mieæ w przypadku tej farby siê sprawdzi³a. Po jasnym wyszed³ mi ¶redni.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------



Co¶ o tym wiem i nieraz pisa³am. Takie siano na g³owie i koñce masakra.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------



http://www.naturalandeasy.schwarzkop...-ashbrown.html
Kolor u nas niedostêpny ale ja mam jeszcze dwa pude³ka dziêki mi³ej Pani
Kolor wyj¶ciowy to ostatnia fota jak± mam: http://3.bp.blogspot.com/-b9HLGLueIC...600/Image2.jpg
Na ¿ywo by³ ja¶niejszy i jeszcze mocniej rudo-¿ó³ty, bo na tej fotce tak ciemno wysz³o. Niby niewidaæ ró¿nicy po farbowaniu jak patrzeæ na foty ale jest ró¿nica bo mam ciemniejsze i ch³odniejsze w³osy. Mój aparat jest ju¿ wiekowy i coraz gorzej siê ustawia, przez co kolory ostro przek³amuje.

Mia³a¶ du¿o ja¶nejsze w³osy ni¿ ja, dlatego tak ³adnie Ci wysz³o

Wydaje mi siê, ¿e kiedy¶ farbowa³am t± farb± w³osy ... ale miesza³am z br±zem i wyszed³ ciemno
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:25   #4593
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê je¶li chodzi o czerñ to najbardziej podoba mi siê w³a¶nie ta z Joanny odk±d nie farbuje na czarno moje w³osy wygl±daj± naturalniej co bardziej mi siê podoba
Hebanow± czerñ? czy br±z bo nie wiem czy dobrze zrozumia³am?






dziêkujê kochana bardzo mi mi³o to tak jak ja powtarzam ¿e w ciemnych lubiê Ciê najbardziej
to dla mnie przyjemnosæ
mój t¿ te¿ woli ciemne bardzo
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:31   #4594
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

zgodnie zobietnic± dodaje zdjecia.

Artego, delikatny popielaty jasny br±z...farbowane jakis miesiac temu.
¶liczny kolorek

a mi moja mieszanka za bardzo nie och³odzi³a w³osów, w sumie to mam tylko ciut przyciemnione, ¿adnych spektakularnych efektów

dzi¶ przy takiej pogodzie wszystkie zdjêcia wychodz± przek³amane dlatego zdjêcia zrobiê w inny dzieñ i Wam wtedy poka¿ê.
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:47   #4595
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

zgodnie zobietnic± dodaje zdjecia.

Artego, delikatny popielaty jasny br±z...farbowane jakis miesiac temu.
super kolorek

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli jaki to odcieñ ? 542 co pisa³a¶ na poprzedniej stronie ?

Dziêkujê za opiniê koloru, bo nie wiem czemu ale mi siê on nie podoba....mo¿e siê czepiam, ale wracaj±c tutaj, takju¿ jest, jak widzi siê piêkne kolory i innych

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------




Mia³a¶ du¿o ja¶nejsze w³osy ni¿ ja, dlatego tak ³adnie Ci wysz³o

Wydaje mi siê, ¿e kiedy¶ farbowa³am t± farb± w³osy ... ale miesza³am z br±zem i wyszed³ ciemno
masz racjê, tak to w³a¶nie jest
jak zobaczy³am kolor Siuni to nagle zapragnê³am taki mieæ
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 09:09   #4596
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...?code=HCo20_13

hm... trochê tu przesadzili z tym zdjêciem, ¿e niby to mro¼ny kasztan??? i jeszcze niby poziom 4??? hahaha przegiêcie

ja Wam powiem, ¿e uzywa³am bardzo d³ugo preference i mi nic siê nie wysuszy³o, wszystko by³o git lepszej farby w ¿yciu nie u¿ywa³am, tylko jak podnie¶li siê z cen± to musia³am poszukaæ innego zamiennika niestety i od tmtej pory nie trafi³am na nic podobnego...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 09:41   #4597
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...?code=HCo20_13

hm... trochê tu przesadzili z tym zdjêciem, ¿e niby to mro¼ny kasztan??? i jeszcze niby poziom 4??? hahaha przegiêcie

ja Wam powiem, ¿e uzywa³am bardzo d³ugo preference i mi nic siê nie wysuszy³o, wszystko by³o git lepszej farby w ¿yciu nie u¿ywa³am, tylko jak podnie¶li siê z cen± to musia³am poszukaæ innego zamiennika niestety i od tmtej pory nie trafi³am na nic podobnego...
no niestety kolor z opakowania rzadko wychodzi taki na g³owie
a mro¿ny kasztan to to nie jest
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 10:10   #4598
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli jaki to odcieñ ? 542 co pisa³a¶ na poprzedniej stronie ?
562

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
¶liczny kolorek

a mi moja mieszanka za bardzo nie och³odzi³a w³osów, w sumie to mam tylko ciut przyciemnione, ¿adnych spektakularnych efektów

dzi¶ przy takiej pogodzie wszystkie zdjêcia wychodz± przek³amane dlatego zdjêcia zrobiê w inny dzieñ i Wam wtedy poka¿ê.
Ja tez tak na pocz±tku my¶la³am ale widaæ och³odzenie mo¿e nie wielkie ale jest. Ciekawi mnie Twój efekt.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 10:21   #4599
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tez tak na pocz±tku my¶la³am ale widaæ och³odzenie mo¿e nie wielkie ale jest. Ciekawi mnie Twój efekt.
widaæ lekkie och³odzenie i u mnie, i w³oski trochê ciemniejsze ale pomimo zachmurzonego nieba widaæ refleksy rude... ale ogólnie farba super w³oski miêkkie, i b³yszcz±ce (ale chyba za ma³o amoniaku, ¿eby b³yszcza³y tak jak chcia³abym)
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 10:42   #4600
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
widaæ lekkie och³odzenie i u mnie, i w³oski trochê ciemniejsze ale pomimo zachmurzonego nieba widaæ refleksy rude... ale ogólnie farba super w³oski miêkkie, i b³yszcz±ce (ale chyba za ma³o amoniaku, ¿eby b³yszcza³y tak jak chcia³abym)
No ale popiel to taki szarawy barwnik ma (chyba) i mo¿e to efekt ¿e tak nie b³yszcz± bo jak dla mnie popielate odcienie nie s± b³yszcz±ce (z tego co po necie znalaz³am). Mo¿e to tylko jaka¶ teoria ale... Ja tam ca³y czas my¶lê o jakiej¶ ciemnej czekoladzie
A skoro mowa o Loreal to znalaz³am co¶ ciekawego. Mianowicie nasze polskie nazwy chyba t³umaczy³ debil. Zobaczcie odcieñ 6.35 w Polsce i w UK.
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-bursztyn.aspx
http://www.lorealpariscolour.co.uk/h...35-havana.aspx

co ma popielaty do z³otego?!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-05-15 o 10:44
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 10:49   #4601
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No ale popiel to taki szarawy barwnik ma (chyba) i mo¿e to efekt ¿e tak nie b³yszcz± bo jak dla mnie popielate odcienie nie s± b³yszcz±ce (z tego co po necie znalaz³am). Mo¿e to tylko jaka¶ teoria ale... Ja tam ca³y czas my¶lê o jakiej¶ ciemnej czekoladzie
A skoro mowa o Loreal to znalaz³am co¶ ciekawego. Mianowicie nasze polskie nazwy chyba t³umaczy³ debil. Zobaczcie odcieñ 6.35 w Polsce i w UK.
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-bursztyn.aspx
http://www.lorealpariscolour.co.uk/h...35-havana.aspx

co ma popielaty do z³otego?!
przet³umaczyli rewelacyjnie
nawet ja widzê ró¿nice
moze t³umacz nie wiedzia³ co to mohogany
__________________
¿ycie jest piêkne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-05-15 o 10:51
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 10:56   #4602
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

hahahaha dobre
ale te zdjêcia co by³y na tamtych pude³kach (starsza seria) by³y bli¿sze prawdy

Kachula w³oski mi siê ogólnie b³yszcz± trochê, teraz jak zebra³am w kitê to s± takie ¶liskie, ¿e dawno takie nie by³y u mnie chyba te¿ natura zrobi³a swoje mo¿e jakbym da³a sam popiel to by³oby inaczej (tzn. na pewno by³oby inaczej ) i na pewno ciemniej
ale farba naprawdê fajna
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:21   #4603
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
hahahaha dobre
ale te zdjêcia co by³y na tamtych pude³kach (starsza seria) by³y bli¿sze prawdy

Kachula w³oski mi siê ogólnie b³yszcz± trochê, teraz jak zebra³am w kitê to s± takie ¶liskie, ¿e dawno takie nie by³y u mnie chyba te¿ natura zrobi³a swoje mo¿e jakbym da³a sam popiel to by³oby inaczej (tzn. na pewno by³oby inaczej ) i na pewno ciemniej
ale farba naprawdê fajna
Allwaves tak? Dobrze pamiêtam?

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
przet³umaczyli rewelacyjnie
nawet ja widzê ró¿nice
moze t³umacz nie wiedzia³ co to mohogany
Golden to chyba ten popielaty...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-05-15 o 12:14
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:27   #4604
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Allwaves tak? Dobrze pamiêtam?

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



Golden to chyba ten popielaty...:haha ha:
no i teraz taka pani chc±c mieæ popielaty na g³owie, nie maj±c pojêcia o numeracji ( nie ka¿dy musi wiedzieæ) kupuje i dziwi siê ze wychodzi z³oty
to jest wprowadzanie klienta w b³±d
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:30   #4605
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Allwaves tak? Dobrze pamiêtam?

Golden to chyba ten popielaty...:haha ha:
pewnie tak

tak allwaves ciekawa te¿ jestem jak siê bêdzie wymywa³ ale co¶ czujê, ¿e tak jak i ten orzech co mia³am wcze¶niej

a mo¿e by tak zrobiæ pigmentacjê na to

a ogólnie mam ju¿ chêæ na farbkê Imperity

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-05-15 o 11:45
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:52   #4606
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê je¶li chodzi o czerñ to najbardziej podoba mi siê w³a¶nie ta z Joanny odk±d nie farbuje na czarno moje w³osy wygl±daj± naturalniej co bardziej mi siê podoba
Hebanow± czerñ? czy br±z bo nie wiem czy dobrze zrozumia³am?
najlepiej wed³ug mnie jest Ci w tej londzie, ale czerñ tez piêkna.. mi chodzi³o o to ¿e ja osobi¶cie uwielbiam czernie joanny a szczególnie hebanow± z reszta ta aksamitn± tez mam w planach ju¿


Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
¦wietny!
Mi te¿ normalnie ten mój ciemno wygl±da i dok³adnie tak samo ¶wieci w s³oñcu. No mo¿e jeszcze te rudo¶ci wyjd± z czasem ale z rudego do ch³odnego d³uga droga

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------



Wiesz jest ch³odny na swój sposób. Nie szary czy co¶ tylko widaæ, ¿e jest zwyk³ym br±zem a nie rudym, czerwonym czy co¶. Pamiêtaj, ¿e schodzê jeszcze z rudego, a tego to mo¿e dopiero kolejne farbowanie przykryje tak dok³adnie. Na razie sz³am na spacerze i patrzy³am siê w swoje odbicie w szybach samochodów, wystawach i w ogóle i nie widzia³am rudo¶ci tylko czysty br±z A to ju¿ du¿e osi±gniecie. Kolor mi siê podoba i wygl±dam w nim m³odziej ni¿ w rudym. Przynajmniej ja tak twierdzê
nie doczyta³am wczesniej ze schodzisz z rudego, w takim razie brawo.... mysle ¿e jeszcze jedno farbowanie t± farb± ( o ile j± we¼miesz mamie) i bêdzie na prawdê super
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 12:25   #4607
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
nie doczyta³am wczesniej ze schodzisz z rudego, w takim razie brawo.... mysle ¿e jeszcze jedno farbowanie t± farb± ( o ile j± we¼miesz mamie) i bêdzie na prawdê super
Mam jeszcze jedn± swoj± a mama zabra³a trzecie opakowanie (kupi³am 3szt bo tyle mia³a babeczka). Tak¿e na jeszcze dwa farbowania bêdzie, super
I tak teraz odpoczynek, bo koñce od tych farbowañ zaczynaj± mi siê nie podobaæ a musz± jeszcze wytrzymaæ do podcinania koñcówek. Teraz mam za krótkie. A farbowanie podejrzewam, ¿e nastêpny raz bêdzie dopiero w lipcu. Chcê tak z 8 tygodni pochodziæ bez farbowania, ju¿ to widzê
No ale niestety muszê je¶li mam obserwowaæ poprawê w wypadaniu w³osów od zmienionych prochów. Farbowanie os³abia a ja muszê w³osy wzmacniaæ.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
pewnie tak

tak allwaves ciekawa te¿ jestem jak siê bêdzie wymywa³ ale co¶ czujê, ¿e tak jak i ten orzech co mia³am wcze¶niej

a mo¿e by tak zrobiæ pigmentacjê na to

a ogólnie mam ju¿ chêæ na farbkê Imperity
O juz kiedy¶ ale na rude na ni± siê czai³am, br±zy te¿ ma boskie.
Czajê siê i na to: http://allegro.pl/kallos-kjmn-farby-...340112061.html
http://www.kallos.com/ftp/hasfestek_...ettak/kjmn.pdf
Te 100ml mówi "kup mnie"
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-05-15 o 12:29
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 12:51   #4608
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Kachula z do¶wiadczenia wiem ¿e trudno jest wytrzymaæ nawet 8 tygodni jak siê ma jeszcze 2 opakowania farby juz kupione
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:50   #4609
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Ktos tu chcial link do bloga : http://stylesuzi.com/
__________________
: )

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-16 o 15:25
Lasd jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 16:31   #4610
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ ¦l±sk ღ
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tobie jest ³adnie w ciemno ciemnych i czarne ogólnie wymiataj± ale bardzo bardzo ciemny br±z te¿ jest ok.
Mi siê ten podoba: http://www.naturalandeasy.schwarzkop...ark-brown.html
U nas te¿ mo¿na go kupiæ, satynowy ciemny br±z 580.

No w³a¶nie najlepiej czujê siê w bardzo ciemnych kolorach
Ciekawie wygl±da ten satynowy ciemny br±z 580 widzia³am je nawet gdzie¶ na promocji... Ale póki co chyba bêdê znowu londa farbowaæ.



Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka¿ wiadomo¶æ
mni te¿ wiekszo¶æ kadencji moich blacków ni± farbowa³am

ja te¿ przynajmniej mia³am pewno¶æ ¿e sprawdzona



Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Kawowy br±z to Twój kolor !!!!! idealnie pasuje do twojej karnacji, wygl±da bardzo naturalnie

No w³a¶nie ten kolor pasuje mi do karnacji oczu, brwi i wygl±da naturalnie tylko odrosty z³apa³o mi ja¶niej... Nie widaæ tego bardzo ale jednak wola³a bym odcieñ który wyrówna mi ca³o¶æ.


Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo podoba mi siê ten kawowy br±z - wg. mnie wygl±da bardzo naturalnie Moja znajoma robi³a Lond± mokka i efekt by³ podobny tylko bardziej wych³odzony i bardzo ciemno br±zowy

Kawowy br±z to jeden z ³adniejszych br±zów którymi farbowa³am bo wygl±da bardzo naturalnie Twoja znajoma robi³a pewnie czerwon± Londa? je¶li chodzi o Londa Color Naturals to z br±zów jakie bra³am pod uwagê by³ w³a¶nie kawowy oraz hebanowy nad którym teraz my¶lê.
Boje siê tylko ¿e po hebanowym br±zie efekt nie bêdzie taki jakiego oczekujê i bêdê ¿a³owaæ ¿e nie zosta³am przy kawowym



Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
to dla mnie przyjemnosæ
mój t¿ te¿ woli ciemne bardzo
no widzisz co¶ w tym jest


Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
masz racjê, tak to w³a¶nie jest
jak zobaczy³am kolor Siuni to nagle zapragnê³am taki mieæ


a który? tak to jest jak siê naogl±da a pó¼niej siê zachciewa wiem co¶ o tym



Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
najlepiej wed³ug mnie jest Ci w tej londzie, ale czerñ tez piêkna.. mi chodzi³o o to ¿e ja osobi¶cie uwielbiam czernie joanny a szczególnie hebanow± z reszta ta aksamitn± tez mam w planach ju¿

Te¿ mi siê wydaje ¿e w tej londzie najlepiej chocia¿ ta czerñ te¿ mnie czasem kusi tym bardziej ¿e tyle lat ni± farbowa³am ale jak sobie pomy¶le ile trwa³o doj¶cie do takie odcienia jak mam teraz to mi szkoda... Tym bardziej ¿e bardzo mi siê podoba
Siuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:01   #4611
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Siuniaaa ja równie¿ jestem za lond±,chocia¿ czerñ,rzeczywi¶cie piêkna
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:18   #4612
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie najlepiej czujê siê w bardzo ciemnych kolorach
Ciekawie wygl±da ten satynowy ciemny br±z 580 widzia³am je nawet gdzie¶ na promocji... Ale póki co chyba bêdê znowu londa farbowaæ.






ja te¿ przynajmniej mia³am pewno¶æ ¿e sprawdzona






No w³a¶nie ten kolor pasuje mi do karnacji oczu, brwi i wygl±da naturalnie tylko odrosty z³apa³o mi ja¶niej... Nie widaæ tego bardzo ale jednak wola³a bym odcieñ który wyrówna mi ca³o¶æ.





Kawowy br±z to jeden z ³adniejszych br±zów którymi farbowa³am bo wygl±da bardzo naturalnie Twoja znajoma robi³a pewnie czerwon± Londa? je¶li chodzi o Londa Color Naturals to z br±zów jakie bra³am pod uwagê by³ w³a¶nie kawowy oraz hebanowy nad którym teraz my¶lê.
Boje siê tylko ¿e po hebanowym br±zie efekt nie bêdzie taki jakiego oczekujê i bêdê ¿a³owaæ ¿e nie zosta³am przy kawowym





no widzisz co¶ w tym jest






a który? tak to jest jak siê naogl±da a pó¼niej siê zachciewa wiem co¶ o tym






Te¿ mi siê wydaje ¿e w tej londzie najlepiej chocia¿ ta czerñ te¿ mnie czasem kusi tym bardziej ¿e tyle lat ni± farbowa³am ale jak sobie pomy¶le ile trwa³o doj¶cie do takie odcienia jak mam teraz to mi szkoda... Tym bardziej ¿e bardzo mi siê podoba
kawusia mi siê spodoba³a

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie najlepiej czujê siê w bardzo ciemnych kolorach
Ciekawie wygl±da ten satynowy ciemny br±z 580 widzia³am je nawet gdzie¶ na promocji... Ale póki co chyba bêdê znowu londa farbowaæ.






ja te¿ przynajmniej mia³am pewno¶æ ¿e sprawdzona






No w³a¶nie ten kolor pasuje mi do karnacji oczu, brwi i wygl±da naturalnie tylko odrosty z³apa³o mi ja¶niej... Nie widaæ tego bardzo ale jednak wola³a bym odcieñ który wyrówna mi ca³o¶æ.





Kawowy br±z to jeden z ³adniejszych br±zów którymi farbowa³am bo wygl±da bardzo naturalnie Twoja znajoma robi³a pewnie czerwon± Londa? je¶li chodzi o Londa Color Naturals to z br±zów jakie bra³am pod uwagê by³ w³a¶nie kawowy oraz hebanowy nad którym teraz my¶lê.
Boje siê tylko ¿e po hebanowym br±zie efekt nie bêdzie taki jakiego oczekujê i bêdê ¿a³owaæ ¿e nie zosta³am przy kawowym





no widzisz co¶ w tym jest






a który? tak to jest jak siê naogl±da a pó¼niej siê zachciewa wiem co¶ o tym






Te¿ mi siê wydaje ¿e w tej londzie najlepiej chocia¿ ta czerñ te¿ mnie czasem kusi tym bardziej ¿e tyle lat ni± farbowa³am ale jak sobie pomy¶le ile trwa³o doj¶cie do takie odcienia jak mam teraz to mi szkoda... Tym bardziej ¿e bardzo mi siê podoba
tylko co?

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny macie jakis sposob na dokladne umycie skory glowy po farbowaniu? Kurcze od jakis 2 ost farbowan moja skora glowy po farbowaniu jest cala br±zowa, i probowalam wszytskiego, szampony oczyszczaj±e, soda, peeling z cukru i nic. Z kazdym myciem coraz mniej tego jest ale jakies lat sa. No ktos jakb to zobaczyl po pomyslalby ze mam cal± glowe w strupach! a tak nie jest bo jak przejade po tym palcem to odrazu schodzi..juz naprawde nie wiem co robic. Nie wiem moze zmieni farbe na szampon Casting? Rece opadaja bo narazie mam prosta grzywke i tego nie widac ale chce ja zapuscic to wtedy bd masakra...

PS>: Ktos tu chcial link do bloga : http://stylesuzi.com/
ja niestety nie wiem
po czarbej farbie castinga mia³am podobny problem i nie umia³am sobie z nim poradziæ :/
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:26   #4613
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

"Kawowy br±z to jeden z ³adniejszych br±zów którymi farbowa³am bo wygl±da bardzo naturalnie Twoja znajoma robi³a pewnie czerwon± Londa? je¶li chodzi o Londa Color Naturals to z br±zów jakie bra³am pod uwagê by³ w³a¶nie kawowy oraz hebanowy nad którym teraz my¶lê.
Boje siê tylko ¿e po hebanowym br±zie efekt nie bêdzie taki jakiego oczekujê i bêdê ¿a³owaæ ¿e nie zosta³am przy kawowym"


Siuniaaa- tak czerwon± Lond± mokka br±z nr 32
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:28   #4614
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ ¦l±sk ღ
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Siuniaaa ja równie¿ jestem za lond±,chocia¿ czerñ,rzeczywi¶cie piêkna

to zostaje londa teraz tylko mam dylemat kawowy br±z czy hebanowy ze wzglêdu na odrosty....




Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
kawusia mi siê spodoba³a
aaaa na tak kawusia jest bardzo ³adna


Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
tylko co?
to mo¿e spróbuj tej kawusi


Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ

Siuniaaa- tak czerwon± Lond± mokka br±z nr 32

No to tak jak pisa³am te¿ ciekawie ten kolor wygl±da tylko do tej czerwonej jako¶ nie mam przekonania...

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-05-15 o 19:44
Siuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 21:33   #4615
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...?code=HCo20_13

hm... trochê tu przesadzili z tym zdjêciem, ¿e niby to mro¼ny kasztan??? i jeszcze niby poziom 4??? hahaha przegiêcie

ja Wam powiem, ¿e uzywa³am bardzo d³ugo preference i mi nic siê nie wysuszy³o, wszystko by³o git lepszej farby w ¿yciu nie u¿ywa³am, tylko jak podnie¶li siê z cen± to musia³am poszukaæ innego zamiennika niestety i od tmtej pory nie trafi³am na nic podobnego...
w³a¶nie planuje sobie kupiæ t± farbê! robi³am WELLATONEM mleczna czekolada, z blondu farbowa³am, pigmentacj±, ale kolor wyszed³ praktycznie czarny, a w niektórych miejscach ja¶niejszy, dlatego ¿eby wyrównaæ. w³a¶nie chce Ten, mro¿ny kasztan, robi³a go która¶? jak wychodzi ?
martapolska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-15, 21:36   #4616
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny macie jakis sposob na dokladne umycie skory glowy po farbowaniu? Kurcze od jakis 2 ost farbowan moja skora glowy po farbowaniu jest cala br±zowa, i probowalam wszytskiego, szampony oczyszczaj±e, soda, peeling z cukru i nic. Z kazdym myciem coraz mniej tego jest ale jakies lat sa. No ktos jakb to zobaczyl po pomyslalby ze mam cal± glowe w strupach! a tak nie jest bo jak przejade po tym palcem to odrazu schodzi..juz naprawde nie wiem co robic. Nie wiem moze zmieni farbe na szampon Casting? Rece opadaja bo narazie mam prosta grzywke i tego nie widac ale chce ja zapuscic to wtedy bd masakra...

PS>: Ktos tu chcial link do bloga : http://stylesuzi.com/
Ja po farbowaniu jak sp³uczê w³osy do czystej wody walê byle jaki szampon ile wlezie i porz±dnie myjê g³owê tak 2 razy. I na koniec od¿ywka z farby. Mo¿e za bardzo oczyszczasz skórê g³owy tym wszystkim i jest mo¿e lekko przesuszona i wszystko siê jej przyczepia razem z farb±.
A jak mocno przet³uszczasz g³owê przed farbowaniem? Ja (chocia¿ wstyd) ³a¿ê z takim ³ojem, ¿e hej i dopiero farbujê. Jak mam za czyste w³osy potrafi mi siê nieco tej farby ostaæ na skórze g³owy.
Takie moje spostrze¿enia.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-16, 07:18   #4617
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Dzieñ Doberek- pijemy kawkê
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-16, 07:47   #4618
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
to zostaje londa teraz tylko mam dylemat kawowy br±z czy hebanowy ze wzglêdu na odrosty....






aaaa na tak kawusia jest bardzo ³adna




to mo¿e spróbuj tej kawusi





No to tak jak pisa³am te¿ ciekawie ten kolor wygl±da tylko do tej czerwonej jako¶ nie mam przekonania...
mo¿e siê skuszê
tylko ja nigdy nie farbowa³am lond±
jak± konkretnie Ty robi³a¶, ma to jak±¶ nazwe??

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ Doberek- pijemy kawkê
poczekaj na mnie
ja jeszcze sobie nie zrobi³am
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:02   #4619
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Metaxa wstawiaj wodê
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:05   #4620
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
Metaxa wstawiaj wodê
ja mam kawê z ekspresu z piank±
zaraz bêdê robiæ drug± bo jedn± ju¿ wci±gnê³am
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.