W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-19, 13:26   #781
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
poka¿ ten youtube
Wpisz na youtube sam schuerman, wyskoczy Ci kana³ takiej babeczki Te¿ ma krêcio³y naturalne a boba czêsto nosi spiêtego ze wzglêdu te¿ na dzieci i nie uwa¿am ¿eby w falkach ten bob u niej wygl±da³ gorzej
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 14:08   #782
kambooania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej dziewczyny : )


Jestem now± uczestniczk± tego forum. Chcia³abym siê do Was zwróciæ z konkretnym pytaniem/pro¶b± )

Dwa dni temu by³am u fryzjerki w celu uzyskania b. jasnego troszkê skandynawskiego blondu fot 1,2. Farby z palety Montibello Cromatone. Wysz³am z czym¶ takim bli¿ej nie okre¶lonym Wiadomo, ¿e najlepiej przeczekaæ, daæ w³osom odpocz±æ... Dodatkowo krêcone w³osy, które posiadam s± z natury podatne na przesuszenia.
...ale wracaj±c do tematu. Nie przyzwyczajê siê do tego kolory i chyba w koñcu zdecydujê siê na domowy "eksperyment". Mam na oku kilka odcieni fot.3,4.Co my¶licie o u¿yciu L'oreal Stockholm? Czy istnieje ryzyko uzyskania kolorów trawiastych, niebieskich...jakichkolwi ek bardziej przyrodniczych ni¿ urodowych ? Bêdê wdziêczna za Wasz± odpowied¼ ) Pozdrawiam.Ania
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0192.jpg (121,3 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0194.jpg (93,3 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 9ead41a0661616d5ba8397aa495edd59.jpg (104,6 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg sienna_miller_01.jpg (55,5 KB, 23 za³adowañ)
kambooania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 14:30   #783
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

nie ma slonca, zdjecia nie wychodza. moze uda sie jutro albo wieczorem w jakims sztucznym swietle.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 15:00   #784
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

postaram sie potem zrobic zdjecia jeszcze ale nie ma slonca.

kupilam sobie wcziraj to maslo:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ip-butter.html

a ten stapiz jest fajny?
ja w pon bede miala naszykowane kosmetyki od mojej fryz ale jak stapiz polecacie kupie. tylko czy on regeneruje i nawilza?
U mnie Stapiz spisuje siê rewelacyjnie. Bardzo dobrze nawil¿a, regeneruje te¿, na pewno. Ale to ju¿ musisz sama przetestowaæ, czy Ci spasuje. Bunny natomiast nie by³a z tej maski zadowolona.


Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
No to dobrze ¿e jest ju¿ trochê lepiej

Je¶li chodzi o tabsy, to z tego co wiem okres przyjêcia siê ich w organizmie wynosi jako¶ 3 miesi±ce, ja np. przez pierwszy miesi±c mia³am bóle brzucha, i by³am trochê os³abiona, potem wszystko wróci³o do normy

Je¶li chcesz to jasne, dodawaj




Loki na pierwszym zdjêciu powalaj±ce
No w³a¶nie, brzuch te¿ mnie boli Mam nadziejê, ¿e z czasem te skutki uboczne min±.


Dziewczyny bardzo wam dziêkujê za pozwolenie na dodanie do znajomych
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 15:53   #785
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny bardzo wam dziêkujê za pozwolenie na dodanie do znajomych
zaproszenie przyjête

na³o¿y³am te rybki z gala na koñcówki i trzyma³am ok 3 godziny, umy³am, teraz w³oski i na³o¿y³am maseczke z waxa BF potrzymam pod reklamówk± z godzinke i zmyje zobaczê jak dzi¶ w³oski bêdê wygl±daæ po myciu gdy zmywa³am szampon to widaæ by³o piane tak± bur± jakby ten popiel siê wyp³ukiwa³ ,czyli tak jak s±dzi³am , ¿e kolor powinien nieco zja¶nieæ po kilku myciach zobaczymy oby nieby³o tylko bardziej rudo
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 16:11   #786
dynahh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Czy mog³abym liczyæ na wasz± pomoc? Mój post z opisem w³osów i ich sytuacja znajduje siê na 20 stronie w±tku by³abym wam bardzo wdziêczna bo sama nie chcê podejmowaæ decyzji co do nastêpnego farbowania..liczê na wasz± radê,wiem, ¿e niektóre z was maj± sporo doswiadczenia
dynahh jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 16:22   #787
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez dynahh Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was moje drogie Po pierwsze chcia³abym wam bardzo podziêkowaæ za wiele dobrych rad i pomys³ów, które chocia¿ nie by³y bezpo¶rednio kierowane do mnie, poniewa¿ udzielam siê tutaj po raz I to pomog³y mi bardzo Podczytujê was od pa¼dziernika 2012 i od tego czasu "w³asnorêcznie" uda³o mi siê przej¶æ od baardzo ciemnego br±zu do blondu. By³o rozja¶nianie rozja¶niaczem i potem co miesi±c inna farba aby uzyskaæ blond. Wspomnê, ¿e mój naturalny kolor to ¶redni popielaty blond( który te¿ jest na zdjêciach- odrosty). Teraz pojawia siê pytanie: jak± farbê na³o¿yæ aby uzyskaæ w miarê ³adny blond? Chcia³abym aby by³ on góra jeden poziom ja¶niejszy ni¿ ten na zdjêciach ale chcia³abym pozbyæ siê ¿ó³tej po¶wiaty i rudo¶ci. Wspomnê te¿, ¿e kiedy nak³ada³am farbê z samym popielem to podchodzi³y pod zieleñ i by³o ¿ó³to- zielone. Wstawiam zdjêcia ale kolor jest trochê przek³amany, w rzeczywisto¶ci jest bardziej ¿ó³ty ni¿ rudy i jest jednolity na ca³o¶ci nie licz±c odrostów. Jest te¿ zdjêcie koloru do którego d±¿ê. Je¶li zrobiê jakie¶ b³êdy w po¶cie to przepraszam, robiê to po raz I:P
ja niestety nieznam siê zabardzo ,ale mogê Ci poleciæ bloga blondbunny gdzie jest mnóstwo opisów z farbowañ i zdjêæ z efektami równie¿ naszymi przejrzyj i zobacz mo¿e jaka¶ farbka wpadnie Ci w oko
ze sklepowych mogê Ci poleciæ londe,garniera,palette.
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-19 o 16:24
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 16:33   #788
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dla zainteresowanych moje w³osy na dzieñ dzisiejszy

Edit: W rzeczywisto¶ci s± jednak bardziej marchewkowe :P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (11,4 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (11,4 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (10,7 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (11,0 KB, 39 za³adowañ)
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-19 o 16:38
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 16:45   #789
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dla zainteresowanych moje w³osy na dzieñ dzisiejszy

Edit: W rzeczywisto¶ci s± jednak bardziej marchewkowe :P
tutaj wysz³y jakby by³y poniszczone ale kolor na zdjeciach ³adny

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie Stapiz spisuje siê rewelacyjnie. Bardzo dobrze nawil¿a, regeneruje te¿, na pewno. Ale to ju¿ musisz sama przetestowaæ, czy Ci spasuje. Bunny natomiast nie by³a z tej maski zadowolona.




No w³a¶nie, brzuch te¿ mnie boli Mam nadziejê, ¿e z czasem te skutki uboczne min±.


Dziewczyny bardzo wam dziêkujê za pozwolenie na dodanie do znajomych
nie ma za co zaproszenie przyjête

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
no i super masz
na rzêsy i brwi te¿ k³adê a ile na³o¿y³a¶ na w³oski? jedn± rybke czy wiêcej?
jedn± bardzo wydajne s± te rybki z tego co widzê

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
no chyba ze tak,ale i tak fajnie masz! takie proste w³oski
no ja te¿ wole proste a mój uwielbia loczki
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 16:53   #790
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ

a czemu takie plamy jakby pomarañczowe s± ????

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

jaaaaaaaaaaaaaaaa patrzcie na to jakie s³odziaki!!!!!!!!!!!!1 labrador z husky!!!! OMG!! ta kluseczka mi sie podoba http://tablica.pl/oferta/szczeniaki-...1be49a0;r:3;s:
bo to byly moje pocztki z samodzielnym farbowaniem

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry!


Jak tak piszecie teraz o tych psach, to mi siê przypomina moja ukochana psinka, któr± u¶pili¶my rok temu po prawie 13 latach bycia z nami i to ja musia³am zdecydowaæ, czy to zrobiæ czy pozwoliæ jej dalej ¿yæ ale równocze¶nie siê mêczyæ. Okropne uczucie decydowaæ o czyim¶ ¿yciu, o ¿yciu kogo¶, z kim dorasta³am i mo¿e to ¶mieszne ale nawet jej siê z problemów zwierza³am.
No nie i wiedzia³am, ¿e jak zacznê co¶ o niej pisaæ to siê poryczê, g³upia jestem...
Cieszê siê tylko, ¿e przez ten ca³y czas praktycznie w ogóle nie chorowa³a, raz tylko jej siê dysk lekko wysun±³ ale szybko dosz³a do siebie. Moja kochana, m±dra jamniczka.

Kylie piêkne masz w³osy i kolor, baaaardzo mi siê podobaj± Nie wiem dlaczego ale my¶la³am, ze Ty masz je ja¶niejsze, co¶ jak Carolajn

Exclusive Ty to masz te w³osy nawet w porz±dku, jak ja bym Ci pokaza³a moje to by¶ zobaczy³a, jak wygl±da rudo¶æ po dekoloryzacji
takie oswietlenie mialam, ale w rzeczywisto¶ci sa je¶niejsze

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie

novelove ³adny efekt po tej 10

xXxKYLIExXx ale piêknie po tej 111 Mo¿e i ja jej kiedy¶ spróbujê

asiabb1983 ³adnie wysz³o, i jakie l¶ni±ce w³osy masz



A ja dopiero wróci³am z synkiem z przychodni. W nocy znowu bardzo gor±czkowa³, do tego drgawki i ten ból g³owy jeszcze. Dosta³ teraz inne leki, mo¿e te zadzia³aj±.
efekt drugich zdjec to Palette 219 i A10

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Kylie zakocha³am siê w Twoich piêknych prostych w³oskach
ja nie wiem czy moje s± zniszczone troszkê, bardzo czy w ogóle na krêconych/lokach ¶rednio widaæ, jeszcze jak siê spusz± po od¿ywce s³abej najbardziej wkurza mnie ¿e one takie wycieniowane, jakbym chcia³a ty³ zrównaæ to bym musia³a z 10cm ¶ci±æ...koñcówki systematycznie sama sobie podcinam ale nie wiem jak wy¿ej w³osy...idê dzi¶ na pocztê po paczkê, mam tak serum z mariona to wyprostuje sobie w³osy, zrobiê zdjêcie i oceniê czy s± zniszczone, i wy te¿?? bardzo dawno nie by³am u fryzjera ale i¶æ tylko na ¶ciêcie koñcówek nie ma sensu, jak mogê to sama (siostra) zrobiæ...[COLOR="Silver"]

[
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
wow jaki mix ale kolorek ladny taki bardzo naturalny wyszedl i nie widac wcale tej mieszanki - u mnei na monitorze wygl±da jakby by³ jednolity.


---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------



cieplutko ale pasuje ci Czym robi³a¶ ?

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------



ojj wyszlo jakbys miala plamy jakies na wlosach




Ja nadal chora mam bezg³os i nie moge nic mówiæ a w poniedzia³ek kolejny egzamin
to sa stare zdjecia sprzed 2 lat, teraz juz kolor jest ok

Nadrabiam...
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 17:08   #791
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ

no ja te¿ wole proste a mój uwielbia loczki
ups... kurcze to mój T¯ w tym wypadku jest za☠☠☠isty bo on nie wazne czy krótkie czy d³ugie czy loki czy proste to on uwielbia bo moje,tylko najlepiej zeby by³y oczywi¶cie blond ale znam du¿o facetów co maj± jakie¶ okre¶lone wymagania

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
bo to byly moje pocztki z samodzielnym farbowaniem

.
poprostu farba nie z³apa³a dobrze, czy ty ¼le roz³o¿y³a¶?


Dziewczyny chcia³am sie was zapytaæ bo wiem ze macie telefony dotykowe, a w³a¶nie taki w nied³ugim czasie chcia³abym sobie sprawiæ i teraz moje pytanie np, do bunny bo ona ma d³ugie pazurki jak ja, czy masz telefon dotykowy?? bo w³o¶nie chodzi mi o kwestie d³ugich pazurów a telefon dotykowy??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 17:17   #792
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
ups... kurcze to mój T¯ w tym wypadku jest za☠☠☠isty bo on nie wazne czy krótkie czy d³ugie czy loki czy proste to on uwielbia bo moje,tylko najlepiej zeby by³y oczywi¶cie blond ale znam du¿o facetów co maj± jakie¶ okre¶lone wymagania



poprostu farba nie z³apa³a dobrze, czy ty ¼le roz³o¿y³a¶?


Dziewczyny chcia³am sie was zapytaæ bo wiem ze macie telefony dotykowe, a w³a¶nie taki w nied³ugim czasie chcia³abym sobie sprawiæ i teraz moje pytanie np, do bunny bo ona ma d³ugie pazurki jak ja, czy masz telefon dotykowy?? bo w³o¶nie chodzi mi o kwestie d³ugich pazurów a telefon dotykowy??
Tak mi farba zlapa³a
ale to byl koszmar, az mi sie plakac chcialo

ja mam dotykowy i szczerze nim gardze
teraz bede brala HTC Cha Cha bo ma normalna klawiature
Ja w moim Samsungu to mam masakre, musze bardzi uwazac co gdzie naciskam ale samo mi sie cos poprzestawia
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 17:20   #793
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
ups... kurcze to mój T¯ w tym wypadku jest za☠☠☠isty bo on nie wazne czy krótkie czy d³ugie czy loki czy proste to on uwielbia bo moje,tylko najlepiej zeby by³y oczywi¶cie blond ale znam du¿o facetów co maj± jakie¶ okre¶lone wymagania



poprostu farba nie z³apa³a dobrze, czy ty ¼le roz³o¿y³a¶?


Dziewczyny chcia³am sie was zapytaæ bo wiem ze macie telefony dotykowe, a w³a¶nie taki w nied³ugim czasie chcia³abym sobie sprawiæ i teraz moje pytanie np, do bunny bo ona ma d³ugie pazurki jak ja, czy masz telefon dotykowy?? bo w³o¶nie chodzi mi o kwestie d³ugich pazurów a telefon dotykowy??
kotka ja mam dotykowy nokia lumia 610.
i niestety na pazurki on nie dziala, dla mnie nie problem bo klikam kostkami palcow. ale opuszkiem ciezko jak sie ma dlugie szpony a te nowe dotykowe nie reaguja juz na pazurki tylko na cieplo palcow i to chyba we wszystkich markach... z tego co pytalam niz wzielam lumie. na pewno lg tez wymaga ciepla palcow i samsung jakis...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 17:20   #794
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Czo³em !
Dorwa³am siê do aparatu, tyle ¿e mam t³u¶ciocha, a ju¿ nie mia³am mocy by myæ k³aki dzi¶, ale to i nawet lepiej chyba, bo w sumie tylko wtedy mi ¿ó³te przeszkadza. Jutro umyjê to wstawiê na ¶wie¿ych w³oskach i ogarniêtych

C10-wszystko fajnie, tylko jak t³u¶cioch (czyt.2-3 dzieñ niemycia, to ¿ó³to przy odro¶cie) a szkoda


Ps. Widzicie ten wichajster na drugim zdjêciu na czubku g³owy? To ten baby busz po vitapilu, z którym siê nic nie da zrobiæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg c10.jpg (22,1 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (31,8 KB, 75 za³adowañ)
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-19 o 17:26
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 17:26   #795
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
kotka ja mam dotykowy nokia lumia 610.
i niestety na pazurki on nie dziala, dla mnie nie problem bo klikam kostkami palcow. ale opuszkiem ciezko jak sie ma dlugie szpony a te nowe dotykowe nie reaguja juz na pazurki tylko na cieplo palcow i to chyba we wszystkich markach... z tego co pytalam niz wzielam lumie. na pewno lg tez wymaga ciepla palcow i samsung jakis...
ja nie mam nerwow do tych dotykowych i dlatego rezygnuje z nich

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Czo³em !
Dorwa³am siê do aparatu, tyle ¿e mam t³u¶ciocha, a ju¿ nie mia³am mocy by myæ k³aki dzi¶, ale to i nawet lepiej chyba, bo w sumie tylko wtedy mi ¿ó³te przeszkadza. Jutro umyjê to wstawiê na ¶wie¿ych w³oskach i ogarniêtych

C10-wszystko fajnie, tylko jak t³u¶cioch (czyt.2-3 dzieñ niemycia, to ¿ó³to przy odro¶cie) a szkoda


Ps. Widzicie ten wichajster na drugim zdjêciu na czubku g³owy? To ten busz baby hair po vitapilu, z którym siê nic nie da zrobiæ.
ale Ci klaczyska odros³y
przybij pione, tez mam tlusciocha i lenia dzisiaj
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 17:32   #796
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ

jedn± bardzo wydajne s± te rybki z tego co widzê [COLOR="Silver"]
ja dzi¶ na³o¿y³am dwie mam gêste w³osy i ta jedna to mi na czê¶æ koñcówek starczy³a
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Czo³em !
Dorwa³am siê do aparatu, tyle ¿e mam t³u¶ciocha, a ju¿ nie mia³am mocy by myæ k³aki dzi¶, ale to i nawet lepiej chyba, bo w sumie tylko wtedy mi ¿ó³te przeszkadza. Jutro umyjê to wstawiê na ¶wie¿ych w³oskach i ogarniêtych

C10-wszystko fajnie, tylko jak t³u¶cioch (czyt.2-3 dzieñ niemycia, to ¿ó³to przy odro¶cie) a szkoda


Ps. Widzicie ten wichajster na drugim zdjêciu na czubku g³owy? To ten baby busz po vitapilu, z którym siê nic nie da zrobiæ.
ale uros³y kolor piêkny i nic ¿ó³tego nie widze wydaje siê byæ równo ,a wiesz na t³u¶ciochach zawsze jest ciemniejszy odcieñ i mo¿e taki efekt siê wydaje umyj jutro i zrób foty to porównamy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 17:45   #797
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Tak mi farba zlapa³a
ale to byl koszmar, az mi sie plakac chcialo

ja mam dotykowy i szczerze nim gardze
teraz bede brala HTC Cha Cha bo ma normalna klawiature
Ja w moim Samsungu to mam masakre, musze bardzi uwazac co gdzie naciskam ale samo mi sie cos poprzestawia
no ja bede bra³a co¶ lepszego sony xperia P

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
kotka ja mam dotykowy nokia lumia 610.
i niestety na pazurki on nie dziala, dla mnie nie problem bo klikam kostkami palcow. ale opuszkiem ciezko jak sie ma dlugie szpony a te nowe dotykowe nie reaguja juz na pazurki tylko na cieplo palcow i to chyba we wszystkich markach... z tego co pytalam niz wzielam lumie. na pewno lg tez wymaga ciepla palcow i samsung jakis...
no to niez³y pomys³ z tymi kostkami bo ju¿ my¶la³am z bede musia³a ze szponków zrezygnowaæ na rzecz telefonu! a mój te¿ ma t± lumie a ja w³a¶nie tak jak pisa³am wy¿ej bede chcia³a sony xperia P

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Czo³em !
Dorwa³am siê do aparatu, tyle ¿e mam t³u¶ciocha, a ju¿ nie mia³am mocy by myæ k³aki dzi¶, ale to i nawet lepiej chyba, bo w sumie tylko wtedy mi ¿ó³te przeszkadza. Jutro umyjê to wstawiê na ¶wie¿ych w³oskach i ogarniêtych

C10-wszystko fajnie, tylko jak t³u¶cioch (czyt.2-3 dzieñ niemycia, to ¿ó³to przy odro¶cie) a szkoda


Ps. Widzicie ten wichajster na drugim zdjêciu na czubku g³owy? To ten baby busz po vitapilu, z którym siê nic nie da zrobiæ.

ale d³ugie w³osy! mega Ci uros³y co do koloru dla mnie ok
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 17:49   #798
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
no ja bede bra³a co¶ lepszego sony xperia P



no to niez³y pomys³ z tymi kostkami bo ju¿ my¶la³am z bede musia³a ze szponków zrezygnowaæ na rzecz telefonu! a mój te¿ ma t± lumie a ja w³a¶nie tak jak pisa³am wy¿ej bede chcia³a sony xperia P




ale d³ugie w³osy! mega Ci uros³y co do koloru dla mnie ok
Ka¿dy bierze co mu pasuje i sie podoba
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 19:24   #799
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Carolajn wow jaki super ¶nie¿nobia³y kolor
Dziêkujê

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
moje sie uginaj± no to poprostu masz dobre geny ze s± w takiej dobrej kondycji bo moje to nie mog± byæ czesto prostowane bo zaraz sie sypi±. A masz jakie¶ zdjecie z przed³u¿onymi i bez?
Niestety nie mam je¶li uda mi siê zrobiæ jakie¶ w ¶wietle dziennym to wstawiê
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 19:39   #800
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dla zainteresowanych moje w³osy na dzieñ dzisiejszy

Edit: W rzeczywisto¶ci s± jednak bardziej marchewkowe :P
Wrzuci³am zdjêcie moich marchewkowych w³osów i drugie jak ju¿ wygl±da³y normalnie
Pamiêtam ¿e z t± marchewk± posz³am do fryzjera, która mi tylko lekko och³odzi³a kolor a pó¼niej k³ad³am 2 razy Garnier Nutrisse 111, który zniwelowa³ ca³y ten rudy i wysz³o to, co na drugim zdjêciu
Jednak nie odradzam ani nie polecam tej farby, bo nie wiem jakby siê u Ciebie sprawdzi³a

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
ups... kurcze to mój T¯ w tym wypadku jest za☠☠☠isty bo on nie wazne czy krótkie czy d³ugie czy loki czy proste to on uwielbia bo moje,tylko najlepiej zeby by³y oczywi¶cie blond ale znam du¿o facetów co maj± jakie¶ okre¶lone wymagania
Mój te¿ nie ma specjalnych wymagañ co do moich w³osów, najwa¿niejsze ¿ebym ich nie ¶ciê³a "na ch³opaka"

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Czo³em !
Dorwa³am siê do aparatu, tyle ¿e mam t³u¶ciocha, a ju¿ nie mia³am mocy by myæ k³aki dzi¶, ale to i nawet lepiej chyba, bo w sumie tylko wtedy mi ¿ó³te przeszkadza. Jutro umyjê to wstawiê na ¶wie¿ych w³oskach i ogarniêtych

C10-wszystko fajnie, tylko jak t³u¶cioch (czyt.2-3 dzieñ niemycia, to ¿ó³to przy odro¶cie) a szkoda


Ps. Widzicie ten wichajster na drugim zdjêciu na czubku g³owy? To ten baby busz po vitapilu, z którym siê nic nie da zrobiæ.
czyli Vitapil daje radê widzê

Dziewczyny, nie wiem czy wiecie ale od jutra w Rossmanie podobno jest promocja na podk³ady -40% ma trwaæ ca³y tydzieñ
.
.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1050025.jpg (25,4 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1050239.jpg (21,2 KB, 58 za³adowañ)
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 21:52   #801
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Loki na pierwszym zdjêciu powalaj±ce
fajne fajne
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
i nie obci±¿a³a w³osów? ja t± moj± to rzadko kiedy u¿ywa³am i to na same koñce bo u mnie ogólnie po wszystkim jest przyklap dlatego staram siê nak³adaæ od po³owy w dó³.
nie, nie obci±¿a³a ale ja mam baaardzo zniszczone w³osy.
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
to odwrotne ombre niezbyt mi sie podoba jakos.......ale te trzy ostatnie zdjêcia.... ja chce takie w³osy [COLOR="Silver"]

W³a¶nie siê dowiedzia³am, ¿e jestem zwolniona z poniedzia³kowego egzaminu !!!!!!!!!!!!! Kobitka napisa³a mi ¿e skoro odda³am jej 3 prace dodatkowe to mam z góry 4 ! a wiadomo nie zale¿y mi na lepszej ocenie- byle by do przodu Ale mi³a wiadomo¶æ !!
mi tez sie podobaja bardzo trzy ostatnie, ale chyba ostatnie ostatnie najbardziej
super gratki
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
tiiiaaaa fajnie ¿e

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
to odwrotne ombre bardzo mi siê podoba, jak siê znudzi to mo¿na ¶ci±æ i ju¿
no fakt
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dla zainteresowanych moje w³osy na dzieñ dzisiejszy

Edit: W rzeczywisto¶ci s± jednak bardziej marchewkowe :P
fajny kolorek
Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, nie wiem czy wiecie ale od jutra w Rossmanie podobno jest promocja na podk³ady -40% ma trwaæ ca³y tydzieñ
skorzystam
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 22:24   #802
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny jak bêdziesz miec chwilke to odpowiedz mi czy mog³abym pomieszaæ ze soba te dwie farbki :
http://alejka.pl/joanna-multi-cream-...y-blond-0.html
i http://alejka.pl/joanna-multi-cream-...blond-2-2.html i jak by to wysz³o? tzn czy wysz³oby podobnie do tej mieszanki karmelowy+ piaskowy ale mniej ciep³o/¿ó³to? ch³odniej?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 22:52   #803
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Wpisz na youtube sam schuerman, wyskoczy Ci kana³ takiej babeczki Te¿ ma krêcio³y naturalne a boba czêsto nosi spiêtego ze wzglêdu te¿ na dzieci i nie uwa¿am ¿eby w falkach ten bob u niej wygl±da³ gorzej
obejrza³am faktycznie super u tej dziewczyny to wygl±da, i jak piekny ma blond
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dla zainteresowanych moje w³osy na dzieñ dzisiejszy

Edit: W rzeczywisto¶ci s± jednak bardziej marchewkowe :P
nie widaæ marchewki, spoko s±
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
ups... kurcze to mój T¯ w tym wypadku jest za☠☠☠isty bo on nie wazne czy krótkie czy d³ugie czy loki czy proste to on uwielbia bo moje,tylko najlepiej zeby by³y oczywi¶cie blond ale znam du¿o facetów co maj± jakie¶ okre¶lone wymagania



poprostu farba nie z³apa³a dobrze, czy ty ¼le roz³o¿y³a¶?


Dziewczyny chcia³am sie was zapytaæ bo wiem ze macie telefony dotykowe, a w³a¶nie taki w nied³ugim czasie chcia³abym sobie sprawiæ i teraz moje pytanie np, do bunny bo ona ma d³ugie pazurki jak ja, czy masz telefon dotykowy?? bo w³o¶nie chodzi mi o kwestie d³ugich pazurów a telefon dotykowy??
ja mam dotykow± Xperie i mimo ¿e nie mam szponów to uwa¿am ¿e jest ok bo ma wysuwan± klawiaturê
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Czo³em !
Dorwa³am siê do aparatu, tyle ¿e mam t³u¶ciocha, a ju¿ nie mia³am mocy by myæ k³aki dzi¶, ale to i nawet lepiej chyba, bo w sumie tylko wtedy mi ¿ó³te przeszkadza. Jutro umyjê to wstawiê na ¶wie¿ych w³oskach i ogarniêtych

C10-wszystko fajnie, tylko jak t³u¶cioch (czyt.2-3 dzieñ niemycia, to ¿ó³to przy odro¶cie) a szkoda


Ps. Widzicie ten wichajster na drugim zdjêciu na czubku g³owy? To ten baby busz po vitapilu, z którym siê nic nie da zrobiæ.
ajny jasny kolor, ¿ó³ci nie wydzê
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
fajne fajne

nie, nie obci±¿a³a ale ja mam baaardzo zniszczone w³osy.

mi tez sie podobaja bardzo trzy ostatnie, ale chyba ostatnie ostatnie najbardziej
super gratki



no fakt

fajny kolorek

skorzystam
Ty masz zniszczone w³osy??!!

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

wyprostowa³am w³osy po tym serum mariona, kocham proste w³osyszkoda, ¿e takie cieniukie moje s± jutro jak zgram zdjêcia to Wam poka¿ê

Bunny, Exclusivee, Princesska
potrzebuje waszej rady moja bratowa od lat ma czarne farbowane w³osy, teraz wymysli³y¶my, ¿e zrobimy jej czerwone i my¶lê, ¿e k±piel rozjasniaj±ca przed farb± czerwon± bêdzie najlepsza powiedzcie mi teraz jak i z czego siê j± robi bo dla mnie to czarna magia
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-19, 23:23   #804
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ

Ty masz zniszczone w³osy??!!
maaam tylko jak s± wyprostowane to wygl±daj± ca³kiem nie¼le


jednak zamówi³am sobie podk³ad Revlona- od dawna czajê siê na trzeci± butelkê, ale mia³am problem z odcieniem. W koñcu zdecydowa³am siê na 180


oks, idê spaæ


Dobranoc
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 01:41   #805
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ Dziewczyny! na tym w±tku jestem nowa. Zamarzy³o mi siê byæ blondyn± i do³±czyæ do Waszego grona. Widzê, ¿e wiele z Was rzeczowo pomaga dlatego te¿ stajê w kolejce


Moje koñce s± w kolorze typowym dla ombree - z³oto rudawy. Na reszcie w chwili obecnej mam pasemka w takim samym kolorze ( góra by³a farbowana na br±z i jest ciemna ). NIe mam pojêcia dlaczego fryzjerka nie zrobi³a mi blond paseme, bo o takie prosi³am...

NIestety efekt pasemek nie podoba mi siê - chcia³±bym jednolity piêkny blond. Od czego zacz±æ?? Te¿ chcê do³±czyæ do blondynek i zrobiæ to samemu w domku


Od jakiego¶ czasu stosujê szampon joanna do rozja¶nianych, aby och³odziæ moje rude pasemka i koñce , ale nie daje to dos³ownie ¿adnego efektu.

Ogolnie po przestudiowaniu watku stwierdzam ze Dziewczyny zolte wlosy traktuja srebrnymi- popielatymi farbami jasno "blondowymi" i czesto jest to wellaton 12 lub garnier, aschody zaczynaja sie przy odrostach
BUNNY pomo¿esz ??? Spe³nij moje marzenie o blondzie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdj.jpg (17,7 KB, 46 za³adowañ)

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-02-03 o 20:52
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 02:26   #806
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
tutaj wysz³y jakby by³y poniszczone ale kolor na zdjeciach ³adny
Wiesz, bo ja jednak mam trochê poniszczone w³osy, o koñcach nie mówiê bo to pozosta³o¶ci po zesz³orocznych kombinacjach, dlatego id± do ¶ciêcia. A w³osy na zdj wygl±daj± jak wygl±daj± bo wysycha³y same, nawet ich nie rozszczesywa³am po myciu. Aparat w kom mi przek³amuje kolory niestety i jest ta marchewa

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny chcia³am sie was zapytaæ bo wiem ze macie telefony dotykowe, a w³a¶nie taki w nied³ugim czasie chcia³abym sobie sprawiæ i teraz moje pytanie np, do bunny bo ona ma d³ugie pazurki jak ja, czy masz telefon dotykowy?? bo w³o¶nie chodzi mi o kwestie d³ugich pazurów a telefon dotykowy??
Ja mam dotykowy, mia³am, i nigdy wiêcej! Z czasem naciskaj± mi siê ró¿ne klawisze których nie chcê, echh to nie na moje nerwy

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ


Wrzuci³am zdjêcie moich marchewkowych w³osów i drugie jak ju¿ wygl±da³y normalnie
Pamiêtam ¿e z t± marchewk± posz³am do fryzjera, która mi tylko lekko och³odzi³a kolor a pó¼niej k³ad³am 2 razy Garnier Nutrisse 111, który zniwelowa³ ca³y ten rudy i wysz³o to, co na drugim zdjêciu
Jednak nie odradzam ani nie polecam tej farby, bo nie wiem jakby siê u Ciebie sprawdzi³a

Dziewczyny, nie wiem czy wiecie ale od jutra w Rossmanie podobno jest promocja na podk³ady -40% ma trwaæ ca³y tydzieñ
.
.
Mam identyczny kolor jak ty na 1 zdjêciu !!!! Od góry ja¶niejszy i ku do³owi coraz ciemniejszy Mam wra¿enie ¿e nawet ten najciemniejszy kolor u Ciebie na zdj to ja mam ja¶niejszy. Czyli jednak mam szansê na ³adny blondzik... Dziêkujê Ci bardzo za zdjêcia

Czemu u mnie nie ma Rossmanna?

Bunny co s±dzisz o tym garnierze dla mnie? Pytam bo jutro prawdopodobnie bêdê musia³a po¿egnaæ siê z kompem t¿-ta i znowu nie bêdzie mnie na forum A chcê mieæ ju¿ jaki¶ plan farbowania na luty. Teraz bêdzie ten syoss 8-52, a co polecasz potem? I z jak± wod±?

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
obejrza³am faktycznie super u tej dziewczyny to wygl±da, i jak piekny ma blond

nie widaæ marchewki, spoko s±

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

[/COLOR]wyprostowa³am w³osy po tym serum mariona, kocham proste w³osyszkoda, ¿e takie cieniukie moje s± jutro jak zgram zdjêcia to Wam poka¿ê

Bunny, Exclusivee, Princesska
potrzebuje waszej rady moja bratowa od lat ma czarne farbowane w³osy, teraz wymysli³y¶my, ¿e zrobimy jej czerwone i my¶lê, ¿e k±piel rozjasniaj±ca przed farb± czerwon± bêdzie najlepsza powiedzcie mi teraz jak i z czego siê j± robi bo dla mnie to czarna magia
Niestety, ale mam marchewkê, prawie identyczn± jak milka da³a na 1 zdjêciu... ten aparat w kom mi strasznie przek³amuje A t¿ cyfrówki dalej nie odda³ Od nowego roku zgrywa zdjêcia sylwestrowe... tia

Uwielbiam serum mariona to czerwone Muszê uzupe³niæ zapasy, bo przy bobie nieraz bêdê chcia³a prostowaæ w³osiska

Przepis na k±piel wziê³am z bloga bunny, masz tam gdzie¶ w dziale w³osy i potem rozja¶nianie ?? czy co¶ takiego nie pamiêtam dok³adnie. Tam s± wymienione wszystkie mo¿liwe opcje i jest k±piel i przepis na ni±
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-20 o 02:28
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 07:04   #807
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
fajne fajne

nie, nie obci±¿a³a ale ja mam baaardzo zniszczone w³osy.

mi tez sie podobaja bardzo trzy ostatnie, ale chyba ostatnie ostatnie najbardziej
super gratki



no fakt

fajny kolorek

skorzystam
no Ty chyba zartujesz
masz tak ladne wlosy,ze naprawde

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, bo ja jednak mam trochê poniszczone w³osy, o koñcach nie mówiê bo to pozosta³o¶ci po zesz³orocznych kombinacjach, dlatego id± do ¶ciêcia. A w³osy na zdj wygl±daj± jak wygl±daj± bo wysycha³y same, nawet ich nie rozszczesywa³am po myciu. Aparat w kom mi przek³amuje kolory niestety i jest ta marchewa



Ja mam dotykowy, mia³am, i nigdy wiêcej! Z czasem naciskaj± mi siê ró¿ne klawisze których nie chcê, echh to nie na moje nerwy



Mam identyczny kolor jak ty na 1 zdjêciu !!!! Od góry ja¶niejszy i ku do³owi coraz ciemniejszy Mam wra¿enie ¿e nawet ten najciemniejszy kolor u Ciebie na zdj to ja mam ja¶niejszy. Czyli jednak mam szansê na ³adny blondzik... Dziêkujê Ci bardzo za zdjêcia

Czemu u mnie nie ma Rossmanna?

Bunny co s±dzisz o tym garnierze dla mnie? Pytam bo jutro prawdopodobnie bêdê musia³a po¿egnaæ siê z kompem t¿-ta i znowu nie bêdzie mnie na forum A chcê mieæ ju¿ jaki¶ plan farbowania na luty. Teraz bêdzie ten syoss 8-52, a co polecasz potem? I z jak± wod±?



Niestety, ale mam marchewkê, prawie identyczn± jak milka da³a na 1 zdjêciu... ten aparat w kom mi strasznie przek³amuje A t¿ cyfrówki dalej nie odda³ Od nowego roku zgrywa zdjêcia sylwestrowe... tia

Uwielbiam serum mariona to czerwone Muszê uzupe³niæ zapasy, bo przy bobie nieraz bêdê chcia³a prostowaæ w³osiska

Przepis na k±piel wziê³am z bloga bunny, masz tam gdzie¶ w dziale w³osy i potem rozja¶nianie ?? czy co¶ takiego nie pamiêtam dok³adnie. Tam s± wymienione wszystkie mo¿liwe opcje i jest k±piel i przepis na ni±
Ja ja dobrze to znam
czasem w ogole nie reaguje na dotyk i musze nim rzucic o cos
jestem nerowa jesli chodzi o telefony, ma dzialac i juz!

Dzieñ dobry
Ja dzisiaj jade do drugiej babci, w koncu ich ¶wieto zaraz
a ze mam wolne to dzisiaj je obiade
mialam wlosy farbowac w ten weekend ale pol glowy sobie przewialam i nie chcialam ryzykowac
Kurde miala taka nerwowke w pracy ze @ mi sie spoznia,ale w sumie to u mnie normalne
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 08:48   #808
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, bo ja jednak mam trochê poniszczone w³osy, o koñcach nie mówiê bo to pozosta³o¶ci po zesz³orocznych kombinacjach, dlatego id± do ¶ciêcia. A w³osy na zdj wygl±daj± jak wygl±daj± bo wysycha³y same, nawet ich nie rozszczesywa³am po myciu. Aparat w kom mi przek³amuje kolory niestety i jest ta marchewa



Ja mam dotykowy, mia³am, i nigdy wiêcej! Z czasem naciskaj± mi siê ró¿ne klawisze których nie chcê, echh to nie na moje nerwy



Mam identyczny kolor jak ty na 1 zdjêciu !!!! Od góry ja¶niejszy i ku do³owi coraz ciemniejszy Mam wra¿enie ¿e nawet ten najciemniejszy kolor u Ciebie na zdj to ja mam ja¶niejszy. Czyli jednak mam szansê na ³adny blondzik... Dziêkujê Ci bardzo za zdjêcia

Czemu u mnie nie ma Rossmanna?

Bunny co s±dzisz o tym garnierze dla mnie? Pytam bo jutro prawdopodobnie bêdê musia³a po¿egnaæ siê z kompem t¿-ta i znowu nie bêdzie mnie na forum A chcê mieæ ju¿ jaki¶ plan farbowania na luty. Teraz bêdzie ten syoss 8-52, a co polecasz potem? I z jak± wod±?



Niestety, ale mam marchewkê, prawie identyczn± jak milka da³a na 1 zdjêciu... ten aparat w kom mi strasznie przek³amuje A t¿ cyfrówki dalej nie odda³ Od nowego roku zgrywa zdjêcia sylwestrowe... tia

Uwielbiam serum mariona to czerwone Muszê uzupe³niæ zapasy, bo przy bobie nieraz bêdê chcia³a prostowaæ w³osiska

Przepis na k±piel wziê³am z bloga bunny, masz tam gdzie¶ w dziale w³osy i potem rozja¶nianie ?? czy co¶ takiego nie pamiêtam dok³adnie. Tam s± wymienione wszystkie mo¿liwe opcje i jest k±piel i przepis na ni±
o super poszukam na blogu bunny
a jeszcze co do dotykowych telefonów, ja uwa¿am, ¿e zale¿y który wczesniej mia³am lg i tragedia, na pocz±tku ok, potem nie reagowa³, dotyk siê zepsu³ do koñca po gwarancji...teraz mam xperie mini pro i jest fajna ale ma wysuwana klawiature no i ma blokade klawiszy/ekranu takim przyciskiem ze nie ma opcji by siê w³±czy³o
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
no Ty chyba zartujesz
masz tak ladne wlosy,ze naprawde


Ja ja dobrze to znam
czasem w ogole nie reaguje na dotyk i musze nim rzucic o cos
jestem nerowa jesli chodzi o telefony, ma dzialac i juz!

Dzieñ dobry
Ja dzisiaj jade do drugiej babci, w koncu ich ¶wieto zaraz
a ze mam wolne to dzisiaj je obiade
mialam wlosy farbowac w ten weekend ale pol glowy sobie przewialam i nie chcialam ryzykowac
Kurde miala taka nerwowke w pracy ze @ mi sie spoznia,ale w sumie to u mnie normalne
ja wczoraj odwiedzi³am babcie obie
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 09:40   #809
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój ¶wiat.
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ. Nadszed³ moment, w którym pragnê Was prosiæ o pomoc. Rok temu pofarbowa³am w³osy na orzechowy br±z. Dwa razy powtórzy³am ten zabieg, po up³ywie kilku miesiêcy. Odczeka³am nastêpnie 0,5 roku, aby kolor siê "wyp³uka³". Odrost by³ coraz bardziej widoczny. Moim celem by³ platynowy blond. Tydzieñ temu, postanowi³am ¶ci±gn±æ kolor dekoloryzatorem COLORPEEL. W³osy napra³o lekko rudawego koloru. Po tygodniu uda³am siê do salonu fryzjerskiego. Na³o¿ono mi blond farbê. W³osy sta³y siê karmelowo-blond. By³am rozczarowana, choæ wiedzia³am, ¿e wizyt± u fryzjera wiele nie osi±gnê. Kupi³am farbê COLOURS SENSATION 111, o którym naczyta³am siê sporo na forum, ¿e nadaje popielaty odcieñ w³osów. Po na³o¿eniu w³osy sta³y siê z³oto-s³omkowe. Brzydkie s±. Proszê dorad¼cie mi, co mogê zrobiæ, aby wlosy mia³y ³adny kolor blondu, ¿ywy? Ju¿ nawet nie marzê o popieli, ale o ³adnym blondzie. Jakiej farby mogê u¿yæ? B³agam!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (68,3 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (59,7 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (61,7 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (52,7 KB, 6 za³adowañ)
__________________

.pomiêdzy "zostajê", a "nigdy wiêcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354
vermicelli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 09:44   #810
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

poczyta³am blog bunny i ju¿ wiem jak siê k±piel rozja¶niaj±c± robi

a teraz Bunny kochana moje pytania, mam nadziejê ¿e mi pomo¿esz:
-pisa³am, ¿e bratowa chce z czarnych zrobiæ czerwone w³osy
-czarne s± farbowane, naturalne ciemny br±z
-czy wystarczy kapiel rozjasniaj±ca czy trzeba rozja¶niaczem robiæ?
-jedna kapiel chyba nie wystarczy by rude wysz³y?
-po jakim czasie druga kapiel zrobiæ?
-jesli rozjasniaczem to czy uzyskamy rudy od razu?
-to prawda ¿e rozjasniacz nak³ada sie troche od skóry g³owy?
-kapiel jest mniej niszcz±ca ni¿ sam rozjasniacz?
-i jeszcze który rozja¶niacz polecasz? Joanna zachwalana by³a, ta do pasemek, co Ty na to?

Z góry dziêki za pomoc
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.