jak to powiedziec?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-27, 15:08   #1
incia92
Raczkowanie
 
Avatar incia92
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 96

jak to powiedziec??


Mam takie pytanko - chce za tydzien wybrac sie do fryzjera - jak powiedziec zeby mi tak siela wlosy ajk ta dziewczyna na 1fotce?
http://www.fotka.pl/profil/cytrynna9325/
Bardzo bym prosila o odp. ... chodzi mi glownie o to na gorze.. takie kotsze wloski.. a reszta jest dluga.. x]] emoo ^^ wrr
__________________
"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
incia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:26   #2
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: jak to powiedziec??

Najprościej to chyba będzie pokazać zdjęcie fryzjerowi.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:29   #3
incia92
Raczkowanie
 
Avatar incia92
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 96
Dot.: jak to powiedziec??

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Najprościej to chyba będzie pokazać zdjęcie fryzjerowi.
Niemam drukarki, ktora wydrukowalaby to na jakis kolor.. takze bedzie ciezko ;[
__________________
"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
incia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 16:00   #4
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: jak to powiedziec??

mocno wycieniować i grzywka po skosie.
z cięciem raczej nie powinno być problemów, cały "sekret" tkwi w dobrym ułożeniu włosów
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 16:09   #5
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: jak to powiedziec??

jakby byly krotsze to bys powiedziala ze na borsuka i bylo by wiadomo ;P (zart)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:24   #6
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: jak to powiedziec??

Cytat:
Napisane przez incia92 Pokaż wiadomość
Niemam drukarki, ktora wydrukowalaby to na jakis kolor.. takze bedzie ciezko ;[
to możesz wziąść zdjęcie czarno-białe żeby wiedziała jak ściąć,a kolor po prostu wybrać na miejscu...
lepiej mieć chociaż takie zdjęcie,bo fryzjerka może Cię nie zrozumieć..
vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:32   #7
incia92
Raczkowanie
 
Avatar incia92
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 96
Dot.: jak to powiedziec??

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
to możesz wziąść zdjęcie czarno-białe żeby wiedziała jak ściąć,a kolor po prostu wybrać na miejscu...
lepiej mieć chociaż takie zdjęcie,bo fryzjerka może Cię nie zrozumieć..
no tak, masz racje
__________________
"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
incia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 17:46   #8
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: jak to powiedziec??

No wlasnie,dziewczyny, powiedzcie mi cos...Bo na wizazu czesto pytacie o fryzury dla siebie i rozne osoby zamieszczaja tu fotki...Czy Wy potem idziecie do fryzjera z takim wydrukowanym na kompie zdjeciem?
Bo ja bym nie wiedziala co zrobic...Bo fakt mozna wytlumaczyc ale co jesli mnie nie zrozumie
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:51   #9
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: jak to powiedziec??

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
No wlasnie,dziewczyny, powiedzcie mi cos...Bo na wizazu czesto pytacie o fryzury dla siebie i rozne osoby zamieszczaja tu fotki...Czy Wy potem idziecie do fryzjera z takim wydrukowanym na kompie zdjeciem?
Bo ja bym nie wiedziala co zrobic...Bo fakt mozna wytlumaczyc ale co jesli mnie nie zrozumie
sama nigdy tak nie robiłam, ale to jest najbezpieczniejsze
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:59   #10
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: jak to powiedziec??

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
No wlasnie,dziewczyny, powiedzcie mi cos...Bo na wizazu czesto pytacie o fryzury dla siebie i rozne osoby zamieszczaja tu fotki...Czy Wy potem idziecie do fryzjera z takim wydrukowanym na kompie zdjeciem?
Bo ja bym nie wiedziala co zrobic...Bo fakt mozna wytlumaczyc ale co jesli mnie nie zrozumie
poszłam raz z takim zdjęciem do fryzjera,z tym że wcale nie obcięli mnie tak jak chciałam-mimo zdjęcia
wszystko zależy od fryzjera..
vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 18:47   #11
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: jak to powiedziec??

A mnie dla odmiany fryzjerka sciela dokladnie tak jak chcialam tylko, ze...dopiero po 1,5 miesiaca jest to widac bo zrobila to ze 2-3 cm za krotko!! I przez jakies 3 tygodnie mialam naprawde krotkie wloskiTeraz mam krotka fryzurke, ale tak w sam raz.

Poszlam ze zdjeciem zrobionym komorka z monitora(tak na wszeliki wypadek zrobilam kilka roznych ujec fruzurki), bo moja byla wzorowana na mandy moon a jej zdjecia nie trudno wyszukac w necie.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 18:54   #12
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: jak to powiedziec??

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
A mnie dla odmiany fryzjerka sciela dokladnie tak jak chcialam tylko, ze...dopiero po 1,5 miesiaca jest to widac bo zrobila to ze 2-3 cm za krotko!! I przez jakies 3 tygodnie mialam naprawde krotkie wloskiTeraz mam krotka fryzurke, ale tak w sam raz.

Poszlam ze zdjeciem zrobionym komorka z monitora(tak na wszeliki wypadek zrobilam kilka roznych ujec fruzurki), bo moja byla wzorowana na mandy moon a jej zdjecia nie trudno wyszukac w necie.
strasznie szybko rosną Ci włosy!
2-3 cm przez 3 tygodnie?
czy może coś źle zrozumiałam?
używasz jakiś wspomagaczy na porost?
vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 18:59   #13
incia92
Raczkowanie
 
Avatar incia92
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 96
Dot.: jak to powiedziec??

No ja sobei wlasnie wydrukowalam - i sie zdziwilam bardzo ladnie wyszlo - takze dziewczyny 3majcie za mnie kciuki bo w tym tyg. ide po emo BUZIAKI
__________________
"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
incia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 09:15   #14
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: jak to powiedziec??

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
poszłam raz z takim zdjęciem do fryzjera,z tym że wcale nie obcięli mnie tak jak chciałam-mimo zdjęcia
wszystko zależy od fryzjera..
A ja sie raz tak wkurzylam... Poszlam z fotka wycieta z gazety, spytalam czy taka fryz. bedzie mi pasowac, a on pow."bedzie" a nawet nie spojrzala dokladnie, ani nie obejrzala moich wlosow!!! Matko moglam wtedy zwiac,a ja nie, usiadlam...I do d... to wyszlo!! Ani odrobiny podobienstwa!!!Ale bylam wkurzona...Dodatkowo wydaje mi sie ze 1 osoba powinna robic fryzure...Mam racje???A mi robila z jednej strony babka, a z drugiej praktykantka!!!A wiadomo ze kazdy inaczej tnie...Wyszlo takie cos ze dajcie spokoj...Juz nigdy tam nie poszlam!!!
A wiecie co jeszcze zrobilam???Od razu jak mi te wlosy obcieli, to wzielam gumke i je zwiazalam na ich oczach!! Moja kolezanka pow, ze by sie tak nie odwazyla...

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Poszlam ze zdjeciem zrobionym komorka z monitora(tak na wszeliki wypadek zrobilam kilka roznych ujec fruzurki), bo moja byla wzorowana na mandy moon a jej zdjecia nie trudno wyszukac w necie.
I co, pokazywalas z komorki??
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 09:23   #15
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: jak to powiedziec??

I jeszcze jedno...
Niby czytalam, ze w obecnych czasach niemal z kazdych wlosow mozna kazda fryzure zrobic...No o ile znaja te nowoczesne techniki, produkty itp, a wiadomo ze nie wszedzie tak jeszcze jest
No dobra, zalozmy ze poszlam gdzies z fotka i sie pytam czy mi zrobia taka fryzure,a oni mi mowia ze nie da sie tego zrobic,mam zle wlosy itp...I co ja mam wtedy zrobic(zalozmy ze juz na fotelu jestem, a na fryzure sie napalilam)??Wstac i wyjsc?? Troche glupio tak, prawda? ale np.boje sie zdac na inwencje kogos, bo nie wiadomo czy to w moim stylu bedzie itp...
Poradzcie mi co w takiej sytuacji..
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 10:19   #16
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: jak to powiedziec??

Do vanilia_ninja:
Nie, az tak szybko Po tych 3 tygodniach urosly mi jakies 1,5 cm.
Wlosy mi rosna raczej przecietnie. Tylko ze jak sie scina dlugie wlosy na krotko to woczas rosna szybciej(nie wiem na jakiej zasadzie to dziala, ale tylko po pierwszym scieciu-jak podetniesz koncowki to juz znow rosna wolniej). Teraz same z siebie rosna 1,5 cm na miesiac. Zaznaczam ze nie uzywam praktycznie zadnych odzywek(bo obciazaja mi wloski), no moze ze 1-2 x na miesiac maske bo mi zostala.
Przepraszam za offtop:P
A co do zdjec i fryzjerek to kazda moze zobaczyc co innego na tym zdjeciu. I to jak to wykona zalezy tez od jej umiejetnosci dlatego jak sie ma wymarzona fryzurke to lepiej isc do dobrego fryzjera.

Do dżacha86:
Najpierw powiedzialam fryzjerce ze znalazlam fryzurke dla siebie i pokazalam jej zdjecia na komorce, spytalam sie czy moje wlosy beda sie tak ukladac jak modelce i czy nie sa za cienkie. A ona na to wlozyla reke w moje wlosy, pomacala je sobie i stwierdzial ze mam dosc geste wlosy i beda sie ukladac jak mandy tylko trzeba je sciac odpowiednia technika. W trakcie jeszcze zagladala na zdjecia. Wyszlo jej za krotko, ale sie juz przyzwyczailam ze fryzjerki zawsze mnie scinaja o conajmniej 2 cm krocej. niz chcialam
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 14:58   #17
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: jak to powiedziec??

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
:
Wlosy mi rosna raczej przecietnie. Tylko ze jak sie scina dlugie wlosy na krotko to woczas rosna szybciej(nie wiem na jakiej zasadzie to dziala, ale tylko po pierwszym scieciu-jak podetniesz koncowki to juz znow rosna wolniej). A co do zdjec i fryzjerek to kazda moze zobaczyc co innego na tym zdjeciu. I to jak to wykona zalezy tez od jej umiejetnosci dlatego jak sie ma wymarzona fryzurke to lepiej isc do dobrego fryzjera.


Najpierw powiedzialam fryzjerce ze znalazlam fryzurke dla siebie i pokazalam jej zdjecia na komorce, spytalam sie czy moje wlosy beda sie tak ukladac jak modelce i czy nie sa za cienkie. A ona na to wlozyla reke w moje wlosy, pomacala je sobie i stwierdzial ze mam dosc geste wlosy i beda sie ukladac jak mandy tylko trzeba je sciac odpowiednia technika
Moze krotkie wlosy nie rosna szybciej niz dlugie, tylko po prostu latwiej zauwazyc O tak, warto isc do dobrego fryzjera...o ile sie takiego zna...Ja pytalam znajomych i kazdy mi kogos innego polecal wiec mam problem
Odpowiednia technika ciecia tez jest wazna...
a co bys zrobila gdyby babka Ci pow,ze taka fryzura sie nie uda? Po prostu bys pow"to dziekuje" i poszla? Wypada tak zrobic??Bo ja nie wiem jak sie zachowac...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 15:29   #18
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: jak to powiedziec??

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
a co bys zrobila gdyby babka Ci pow,ze taka fryzura sie nie uda? Po prostu bys pow"to dziekuje" i poszla? Wypada tak zrobic??Bo ja nie wiem jak sie zachowac...

Poprosilabym zeby sama cos zaproponowala dla moich wlosow i jesli by mi sie spodobalo i zdecydowana bylabym na sciecie bardziej niz na konkretna fruzurke to bym zostala. Ja lubie eksperymnety
Ale jesli chcesz cos konkretnego, a fryzjer ci mowi ze nie wyjdzie to po co masz byc pozniej zawiedziona.
Ja fryzure dobieralam sobie do twarzy sama, ale wlasnie z rodzajem wlosow moze byc problem. Jak laska na zdjeciu ma geste wlosy, a ty masz cienki i oklapniete to taka fryzura moze byc totalna klapa, bo nie ulozysz ich tak jak na zdjeciu. I nic nie pomoze to ze fryzjer scia cie dobrze.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.