Jaki depilator wybrać?? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-21, 20:23   #781
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Włoski zdecydowanie nie wrastają zawsze jedni mają do tego większe predyspozycje, inni mniejsze. Aby temu zapobiec trzeba robić peelingi i używać balsamów zmiękczających naskórek, z tego co pamiętam dermatolog mówiła mi, że mocznik ma takie właściwości
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 21:02   #782
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
o luudzie, naprawdę - mega podziw ! ja już odliczam dni do wypłaty, nie mogę się doczekać mojego nowego silk epil 9
Zazdro w uj dodaj fotki jego jak możesz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 06:21   #783
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jaki depilator wybrać??

A 9 ma jakaś super funkcje odróżniająca go od 7? Czy tylko wieksza głowica?
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 08:46   #784
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
o luudzie, naprawdę - mega podziw ! ja już odliczam dni do wypłaty, nie mogę się doczekać mojego nowego silk epil 9
Tego ze szczoteczka do twarzy czy tego z dwiema dodatkowymi nakładkami?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 18:27   #785
tyu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cześć Wszystkim
Przymierzam się do zakupu pierwszego depilatora. Mój problem polega na tym, że pojęcia nie mam, jak się do tego zabrać. Przeglądając wątek można znaleźć masę polecanych modeli, jednak nie przemawia do mnie zakup za paręset złotych... przynajmniej nie na początku. Ale też nie chodzi mi tutaj o byleco za grosze, które średnio będzie działać i okaże się kompletną pomyłką. Mogłybyście coś doradzić?
tyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 00:00   #786
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez tyu Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim
Przymierzam się do zakupu pierwszego depilatora. Mój problem polega na tym, że pojęcia nie mam, jak się do tego zabrać. Przeglądając wątek można znaleźć masę polecanych modeli, jednak nie przemawia do mnie zakup za paręset złotych... przynajmniej nie na początku. Ale też nie chodzi mi tutaj o byleco za grosze, które średnio będzie działać i okaże się kompletną pomyłką. Mogłybyście coś doradzić?
To zależy.
Jestem brunetką o silnym owłosieniu i u mnie super sprawdzał się najprostszy Braun, bez żadnych nasadek masujących. Ma specyficzną konstrukcję, dlatego niektórzy uważają, że nie jest dokładny. Dla mnie to plus,bo powoli mnie mniej bolało z początku, później zwiększałam obroty Fakt, trzeba kilka razy przejechać jedno miejsce, depilacja trwa długo,ale w porównaniu z katuszami z Philipsem mojej koleżanki to Braun zdał u mnie egzamin.
Jeśli jesteś blondynką (jak wspomniana uprzednio moja koleżanka) nie brałabym się za depilator,a raczej krem do depilacji/pasta cukrowa. No,ale to tylko moje spostrzeżenia po latach tortur...
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 06:46   #787
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jaki depilator wybrać??

A jak mam pytanko mam brauna 7, nawet jestem zadowolona, (chociaz wlały odrastają juz po tygodniu :/) ale nawet jak sie wydepiluje to pod slonce mam taka mała 'szczecinke'...moze zbyt krótko i niedokładnie sie gole? Robie obie łydki tak w 5minut...i po jakim czasie Wan odrastają?
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 11:12   #788
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A jak mam pytanko mam brauna 7, nawet jestem zadowolona, (chociaz wlały odrastają juz po tygodniu :/) ale nawet jak sie wydepiluje to pod slonce mam taka mała 'szczecinke'...moze zbyt krótko i niedokładnie sie gole? Robie obie łydki tak w 5minut...i po jakim czasie Wan odrastają?
Najpierw też miałam odrost po tygodniu (u mnie to był sukces),a potem ten czas się wydłużył,a włoski coraz słabsze i rzadziej po skórze się pojawiały.
Braun ma te dziwne głowice,niezbyt gęste i on czasem coś potrafi nie załapać to może być powodem. Spokojnie, z czasem nie będą tak przeszkadzać
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 11:17   #789
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Najpierw też miałam odrost po tygodniu (u mnie to był sukces),a potem ten czas się wydłużył,a włoski coraz słabsze i rzadziej po skórze się pojawiały.

Braun ma te dziwne głowice,niezbyt gęste i on czasem coś potrafi nie załapać to może być powodem. Spokojnie, z czasem nie będą tak przeszkadzać

Ja w sumie depiluje od roku, wiec moze faktycznie musze dać włoskom troche wiecej czasu na 'osłabienie' pewnie jak bede miała juz z 8lat stażu to bedzie inaczej
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 15:20   #790
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Tego ze szczoteczka do twarzy czy tego z dwiema dodatkowymi nakładkami?
no właśnie jeszcze nie zdecydowałam, co byście bardziej polecały?
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 15:56   #791
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Chcę kupić depilator. Wpadł mi w oko PANASONIC ES-ED50, ale nie ma zbyt wielu opinii na jego temat. Pod uwagę biorę też brauna Silk-epil (7, bo o 9 znalazłam tylko tyle, że ma szerszą głowicę, a o ilości pęset nie ma żadnej informacji), ale:

ten Panasonic ma dyski, a silk-epil ma pęsety. Lata temu miałam depilator z samymi pęsetami i depilacja bolała jak diabli. Przypuszczam, że to dlatego, że pęset było 20, a najwyższa prędkość nie powalała. Czy któraś z Was miała może oba typy depilatorów? Cieżko znaleźć jakieś opinie porównujące pęsety i dyski. Z racji, że jestem bardzo wrażliwa na ból, to w grę wchodzą tylko modele, które można używać pod prysznicem.

Przejrzałam też kilka ostatnich postów i nie wiem skąd te zachwyty nad silk-epil. Ten Panasonic ładnie się zapowiada, ale faktycznie jest dosyć mało opinii na jego temat.

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Ja właśnie zamówiłam depilator Panasonic ES-ED70 (jest kilka podobnych modeli, różnią się tylko ilością nakładek), więc niedługo podzielę się wrażeniami. Zastanawiałam się jeszcze nad Braunem Silk-epil 7, ale zdecydowałam się na Panasonic ze względu na świetne opinie (np na amazon) i cenę.
Dodam tylko, że jest to moje drugie podejście do depilatora, stary Philips Satinelle leży gdzieś w kącie i się kurzy, był taki beznadziejny że skutecznie zniechęcił mnie do używania depilatorów na długie lata
I pomagają coś te nakładki? Szczerze mówiąc wydaje mi się, że większość jest zbędna

__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-25, 16:26   #792
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
I pomagają coś te nakładki? Szczerze mówiąc wydaje mi się, że większość jest zbędna
Ja kupiłam ES-ED70 tylko ze względu na małą nasadkę (do bikini, pach, twarzy), chociaż można bez niej żyć, golarki nie używałam do tej pory. Nasadka ze szczoteczką do peelingu czy złuszczająca stopy to dla mnie zbędne bajery.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 16:41   #793
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość

ten Panasonic ma dyski, a silk-epil ma pęsety. Lata temu miałam depilator z samymi pęsetami i depilacja bolała jak diabli. Przypuszczam, że to dlatego, że pęset było 20, a najwyższa prędkość nie powalała. Czy któraś z Was miała może oba typy depilatorów? Cieżko znaleźć jakieś opinie porównujące pęsety i dyski. Z racji, że jestem bardzo wrażliwa na ból, to w grę wchodzą tylko modele, które można używać pod prysznicem.
Ja mam philipsa i brauna, więc dysk i pęsety. Oba bolą jednakowo. Teraz też myślę o panasonicu albo silk epil.
Jeśli Cię boli, polecam zdecydowanie woskowanie na początek. Łatwiej potem utrzymywać efekt depilatorem. Jak czasami się przesiadam na golarkę, to zawsze zaczynam od wosku na ciepło.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 17:31   #794
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ja mam philipsa i brauna, więc dysk i pęsety. Oba bolą jednakowo. Teraz też myślę o panasonicu albo silk epil.
Jeśli Cię boli, polecam zdecydowanie woskowanie na początek. Łatwiej potem utrzymywać efekt depilatorem. Jak czasami się przesiadam na golarkę, to zawsze zaczynam od wosku na ciepło.

A bardziej boli Cie wosk czy depilator?
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 18:12   #795
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Dziękuję Sugarbomb A lepiej z tą małą nasadką czy bez większej różnicy?
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ja mam philipsa i brauna, więc dysk i pęsety. Oba bolą jednakowo. Teraz też myślę o panasonicu albo silk epil.
Jeśli Cię boli, polecam zdecydowanie woskowanie na początek. Łatwiej potem utrzymywać efekt depilatorem. Jak czasami się przesiadam na golarkę, to zawsze zaczynam od wosku na ciepło.
O ile po opisach widać różnicę między silk-epil 5 i 7, to dla mnie 7 i 9 to ten sam produkt, z tym że 9 jest szersza. Ale nigdzie nie ma podanej informacji ile mają pęset, a philips z dyskami ma 48. Większej ilości nie znalazłam.

Woskuję, ale nie lubię się z tym babrać, a u kosmetyczki to wychodzi jednak drożej niż depilator.
Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A bardziej boli Cie wosk czy depilator?
Moim zdaniem ból jest porównywalny, bardziej chodzi o obszar który się depiluje/woskuje. Wolę mieć np. depilowane pachy niż bikini lub co gorsza dolną część łydki, szczególnie przód.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 18:35   #796
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A bardziej boli Cie wosk czy depilator?
Zdecydowanie depilator.

Mam swój podgrzewacz, więc wychodzi tanio. Używam i wosku, i depilatora, moim zdaniem świetnie się uzupełniają. Pod pachami tylko depilator, nie chce mi się samej takiej jogi uprawiać, a i tak zdarza mi się zerwać naskórek (no chyba, że, jak pisałam, używałam przez dłuższy czas golarki, to zaczynam znów od wosku).

U mnie włosy się osłabiają po kilku miesiącach regularnej depilacji. Ale to też zależy, gdzie. Z tym, że nie jest to efekt trwały, po powrocie do golarki znów jest tak, jak wcześniej.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 07:39   #797
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
no właśnie jeszcze nie zdecydowałam, co byście bardziej polecały?
Hm ja bym brała tego z dodatkowymi nakładkami :p szczotka do twarzy mi osobiście nie była by potrzebna(zresztą trądzik mam)
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 08:53   #798
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Jakby co to jakaś laska na fejsie wlasnie sprzedaje nowy silk 9 za 430zl, jeszcze na gwarancji
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 09:26   #799
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Dziękuję Sugarbomb A lepiej z tą małą nasadką czy bez większej różnicy?
Depilacja jest mniej bolesna, ale depilowana powierzchnia jest mała i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ja pachy robiłam dużą nasadką, bo z tą małą trwało by to wieki.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 10:10   #800
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Depilacja jest mniej bolesna, ale depilowana powierzchnia jest mała i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ja pachy robiłam dużą nasadką, bo z tą małą trwało by to wieki.
O, dziękuję
W takim razie żadne nakładki mi nie potrzebne, bo im szybciej, tym lepiej
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 08:41   #801
mabelka
Przyczajenie
 
Avatar mabelka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki depilator wybrać??

ja zastanawiam się nad kupnem ze wzg na okolice bikini i wrastające włoski. Golenie maszynką jest strasznie uporczywe
tylko nadal też zastanawiam się co wybrać, czytałam że jak na pierwszy raz należy wybrać depilator z małą ilością pęset lub z dyskami, ale nie wiem ile w tym prawdy
mabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 09:06   #802
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Powiem szczerze, ze jesli chodzi o kwestie bólu to u mnie nie ma dużej różnicy pomiędzy modelami z dyskami, bez nich, z duża ilościią peset itd, wazne zeby byc rozluźnionym, trafić na odpowiedni moment w cyklu..
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 09:23   #803
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez mabelka Pokaż wiadomość
ja zastanawiam się nad kupnem ze wzg na okolice bikini i wrastające włoski. Golenie maszynką jest strasznie uporczywe
tylko nadal też zastanawiam się co wybrać, czytałam że jak na pierwszy raz należy wybrać depilator z małą ilością pęset lub z dyskami, ale nie wiem ile w tym prawdy
U mnie na odwrót. Po depilatorze miałam problemy z wrastającymi włoskami, a po goleniu nie.
Po co depilacja z małą ilością pęset? Będzie dużej trwać... Lepiej od razu mieć coś porządnego
Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, ze jesli chodzi o kwestie bólu to u mnie nie ma dużej różnicy pomiędzy modelami z dyskami, bez nich, z duża ilościią peset itd, wazne zeby byc rozluźnionym, trafić na odpowiedni moment w cyklu..
Dziękuję za opinię, bo wmówiłam sobie, że te z dyskami, to lepsze (pęsety jednak nie zawsze łapały mi włosy, a tylko ciągnęły).

__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 14:16   #804
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Przez 4 godziny nie miałam co robić w pracy, więc przejrzałam mnóstwo stron o depilatorach i w końcu kupiłam tego panasonica es-ed50. Już nie mogę się doczekać

Spodobał mi się też Braun Face Ale tego się boję, bo po wosku wrastają mi włosy. Jednak twarz jest delikatniejsza niż nogi i pachy
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 15:09   #805
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

kurcze, dalej się zastanawiam generalnie to jak tylko zobaczyłam szerokość głowicy silk epil 9, wiedziałam, że nic lepszego dla siebie nie znajdę teraz moim przedpotopowym sprzętem golę same łydki...2 godziny
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 17:08   #806
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
kurcze, dalej się zastanawiam generalnie to jak tylko zobaczyłam szerokość głowicy silk epil 9, wiedziałam, że nic lepszego dla siebie nie znajdę teraz moim przedpotopowym sprzętem golę same łydki...2 godziny
No niby jest szerszy, a ma więcej pęset?

tutaj ktoś wspomniał o tym, że też ma 40: http://lilia.celes.ayz.pl/blog/dodat...l-9-ma-te-moc/
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2015-07-28 o 17:12
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 22:00   #807
sagamed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cześć dziewczyny !
Potrzebuje Waszego wsparcia bo już nie wiem co mam robić. Chcę kupić swój pierwszy depilator. Zależy mi na tym, żebym mogła używać go zarówno do nóg jak i pod pachami oraz bikini. Jednym słowem całe ciało. Szczerze mówiąc nie rozumiem czy te wszystkie nakładki są faktycznie potrzebne ? Z tego co czytam zdecydowana większość stwierdza, że jest zbędna... Jak to w końcu jest ?
Zastanawiam się nad Depilator Braun Silk épil Xpressive Wet & Dry ale boję się, że wydam kasę i nie będę zadowolona...
Mam też na uwadzę PHILIPS HP 6575/00. A może źle obstawiam... te wszystkie modele są do siebie podobne :P
Jeszcze byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś doświadczony powiedział mi co to jest wgl ta nasadka do miejsc delikatnych ? Zmniejsza ilość używanych pęset/dysków ?
Bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki !
pozdrawiam ciepło
sagamed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 04:46   #808
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez sagamed Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !

Potrzebuje Waszego wsparcia bo już nie wiem co mam robić. Chcę kupić swój pierwszy depilator. Zależy mi na tym, żebym mogła używać go zarówno do nóg jak i pod pachami oraz bikini. Jednym słowem całe ciało. Szczerze mówiąc nie rozumiem czy te wszystkie nakładki są faktycznie potrzebne ? Z tego co czytam zdecydowana większość stwierdza, że jest zbędna... Jak to w końcu jest ?

Zastanawiam się nad Depilator Braun Silk épil Xpressive Wet & Dry ale boję się, że wydam kasę i nie będę zadowolona...

Mam też na uwadzę PHILIPS HP 6575/00. A może źle obstawiam... te wszystkie modele są do siebie podobne :P

Jeszcze byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś doświadczony powiedział mi co to jest wgl ta nasadka do miejsc delikatnych ? Zmniejsza ilość używanych pęset/dysków ?

Bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki !

pozdrawiam ciepło

Hej! Z tego co wiem nasadka delikatna sprawia, ze z całej głowicy depilatora zostaje mały paseczek osobiście polecam brauna, ale weź 9, nie 7-ostatnio kupiłam nowsza wersje i jest lepiej, mniej boli i nie urywa tylu włosków
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 10:43   #809
pukki92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Witam.
Który z tych depilatorów wybrać ?

http://allegro.pl/depilator-panasoni...167084853.html

http://allegro.pl/depilator-braun-se...564532001.html

http://www.morele.net/depilator-brau...epil-7-706759/

Ma to być prezent dla mamy. Taki sobie zażyczyła. Budżet to ok 270zł. Mama nie potrzebuje kto wie czego

Edytowane przez pukki92
Czas edycji: 2015-08-04 o 11:00
pukki92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 15:03   #810
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
No niby jest szerszy, a ma więcej pęset?

tutaj ktoś wspomniał o tym, że też ma 40: http://lilia.celes.ayz.pl/blog/dodat...l-9-ma-te-moc/
w sumie nie sprawdzałam, ale niezależnie od tego - przy szerszej głowicy mniej się namacham
kurczę, teraz zastanawiam się czy nie odłożyć silk epil do następnej wypłaty i nie pojechać na jakieś wakacje w tym miesiącu
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-25 14:46:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.