Wielka prośba o pomoc w określeniu typu kolorystycznego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 20:39   #1
Edervenne
Przyczajenie
 
Avatar Edervenne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 25
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Edervenne Send a message via Skype™ to Edervenne

Wielka prośba o pomoc w określeniu typu kolorystycznego


Cześć dziewczyny!
Bardzo proszę, abyście pomogły mi w określeniu mojego typu kolorystycznego. Słyszałam juz rożne zdania. Sama mam wrażenie, że najblizej mi do lata, ale z kolei wiele osób mówi, ze źle mi w "letnich" kolorach i... no sama juz nie wiem. Wstawiam zdjęcia, aby trochę naświetlić sytuację.

1. Jak się opalasz - opalam się raczej w umiarkowanym tempie i na brązowo, chociaż sama w sobie jestem bardzo blada i nie lubię słońca.


2. Kolor oczu - mam szaro-niebieskie oczy, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Rzęsy są słabo widoczne.

3. Piegi - oj... występują, jednak w naprawdę małych ilościach. W tym roku praktycznie ich nie było, chociaż jako dziecko miałam złotawe piegi.


4. Cera - mam jasną karnację, rumienię się na rózowo.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond. jako dziecko miałam jaśniejsze. teraz mogę nawet stwierdzić, ze to raczej bardziej brąz niż ciemny blond. ( chociaz juz sama nie wiem, bo mam farbowane )


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) zdecydowanie różowy. taki trochę pastelowy róż.


7. W jakich kolorach : Cóż... Noszę praktycznie tylko i wyłącznie czarne ubrania XD I właśnie chcę to w końcu zmienić - dlatego został załozony ten post. nie wiem, w czym mi naprawdę dobrze. jedni mówią to, a inni co innego. Ja swobodnie czuję sie w czerni, brązach i zieleniach, czyli powiedzmy " naturalnych" barwach ziemi XD czuję pewien dyskomfort w jaskrawych kolorach, chociaz ostatnio zaczynam się przekonywać.

Byłabym naprawdę przeogromnie wdzięczna!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 1135.jpg (15,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0fotkttt 016.jpg (17,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000.jpg (32,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 1134.jpg (12,5 KB, 8 załadowań)
__________________
".. Przy całej swej złudności, znoju i rozwianch marzeniach jest to piękny świat."

Edervenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 16:54   #2
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Wielka prośba o pomoc w określeniu typu kolorystycznego

Ciężko stwierdzić, a jaki masz odcień skóry, zaróżowiona, widoczne naczynka? Włosy popielate czy ze złotymi refleksami? Kolor znamion?
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:10   #3
Edervenne
Przyczajenie
 
Avatar Edervenne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 25
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Edervenne Send a message via Skype™ to Edervenne
Dot.: Wielka prośba o pomoc w określeniu typu kolorystycznego

mam bardzo jasny odcień skóry, jestem praktycznie biała jak ściana, tylko mam lekko zaróżowione policzki. można powiedzieć, ze trochę typ porcelanowej lalki. mam ciemno-brązowe znamiona w niewielkiej ilości. nie mam żadnych złotych refleksów, raczej mam popielate włosy.
__________________
".. Przy całej swej złudności, znoju i rozwianch marzeniach jest to piękny świat."

Edervenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:10   #4
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Wielka prośba o pomoc w określeniu typu kolorystycznego

To jednak lato
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.