Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 20:15   #3121
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

no wlasnie golden globs. Rewelacja kolorystycznie i jaosciowo

U mnie sposob na zarazanie to wymalowac
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:02   #3122
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[quote=Lorri;12038203]
[ja tam bym samego boronu jako finishera nie używała, a rice powder jako primer też raczej z dodatkami , ale co kto lubi]

LORRI Swiety watek, takiego mi brakowalo!
Dlaczego piszesz, ze nie uzywalabys boronu jako finishera? ( zamierzalam go kupic w tym celu)
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:34   #3123
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

nie widzę żadnych waszych relacji z testowania bell mega long, a pamiętam że kilka osób deklarowało zakup m-c temu. ktoś się wypowie
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:38   #3124
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a kiedy wysłali? Bo czasami to kilka dni od zapłacenia, potem były Święta... w sumie nie masz czym sie martwić za bardzo, często na przesyłki zagraniczne czeka się o wiele dłuzej (mój rekord to ponad 30 dni roboczych).
Napisz do nich, zapytaj kiedy wysłali, niech podadzą nr nadania i zadzwoń tutaj
022 5481199 i 98
Oki, dziękuję
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:40   #3125
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

No właśnie ja zamówiłam z CS boron nitride 16 micron jako finisher, cathy bardzo chwali.Na stronie CS też pozytywne opinie. Mam zamiar używać jako primera puder perłowy, potem ryżowy EDM+proszek jedwabny z NP, na to Afterglow (taki zestaw wymyśliła zdaje się pranie i była zadowolona), myślę dawać na to własnie Boron Nitride dla lepszego wykonczenia. Czy nie za dużo tego dobrego?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:44   #3126
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
No właśnie ja zamówiłam z CS boron nitride 16 micron jako finisher, cathy bardzo chwali.
tia, teraz wszystko będzie na mnie
Ale Frantic też pisała dzisiaj, ze jej się spodobał, więc trochę mi ulżyło, bo patrząc na ostatnie zamówienie z CS, jakie organizuje Pastereczka, gdzie boron prawie w każdym się pojawia,to już się nieco przeraziłam, że kuszę Was czymś, co może tylko mnie odpowiadać
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:52   #3127
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

a propos kuszenia,
zostałam skuszona wątkiem stanikowym

i gryzie mnie pytanie czy przesyłki z UK też łapie Urząd Celny? w poscie pastereczki sa tylko info na temat przesyłek spoza EU
bo właśnie mi dostałam laurkę, a akurat zamawiałam prezent dla cioci z tru
najgorzej, ze wybrałam wysyłkę od razu na jej adres - i dostała laurkę zamiast paczuszki
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 22:57   #3128
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
tia, teraz wszystko będzie na mnie
Ale Frantic też pisała dzisiaj, ze jej się spodobał, więc trochę mi ulżyło, bo patrząc na ostatnie zamówienie z CS, jakie organizuje Pastereczka, gdzie boron prawie w każdym się pojawia,to już się nieco przeraziłam, że kuszę Was czymś, co może tylko mnie odpowiadać
Oj tak, świetny jest ten boron. Na pewno wielu osobom on podpasuje. Tak jak krzemionka to dość nietypowy proszek, ale jak nie wysuszy, nie uczuli, lub nie zapcha to powinno się go pokochać. Wiem że trochę uogólniam, ale na pewno warto polecać jego przetestowanie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:00   #3129
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

nie łapie, sa nieliczne wyjatki ale ni stanikowe

Co do bell mega long- uzywam teraz tylko tego tuszu i nie zamierzam w najbklizszym czasie wracac do clinikowi i innych diorow, jedyny minus ze mozna za duzo nabrac na szczoteczkę przy wyjmowaniu jej. Dla mnie super
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:03   #3130
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cóż, pokładam w nim wielkie nadzieje-ma głownie utrwalić makijaż i matować, ogólnie ma być PhotoShop. Najwyżej Cathy zostanie zasypana boronem
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:05   #3131
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Isztar01 Pokaż wiadomość
Dlaczego piszesz, ze nie uzywalabys boronu jako finishera? ( zamierzalam go kupic w tym celu)
Używałabym (ten z CS, bo - powtórzę się - jest świetnej jakości), ale nie sam, tylko w miksie z innymi składnikami, przede wszystkim z pudrem ryżowym, który mi odpowiada (przynajmniej w postaci STF'a). Mam już takie skrzywienie, że jak zalecają maksymalnie 40%, to bym tego stężenia nie przekraczała, zresztą większa ilość boronu oznacza zwiększony połysk, a tego najmniej mi potrzeba.

Wygrzebałam właśnie recepturę pudru, którą dostałam z CS - miał być maksymalnie matujący, nie rozświetlający, do cery tłustej. Wrzuciłam tutaj:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=32

Dowiem się jeszcze, jakie są ciężary właściwe składników z CS i pozamieniam to na części, żeby każdy sobie mógł wykonać taki miks bez wagi.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
tia, teraz wszystko będzie na mnie
Ale Frantic też pisała dzisiaj, ze jej się spodobał, więc trochę mi ulżyło, bo patrząc na ostatnie zamówienie z CS, jakie organizuje Pastereczka, gdzie boron prawie w każdym się pojawia,to już się nieco przeraziłam, że kuszę Was czymś, co może tylko mnie odpowiadać
Tak, boron zdecydownie jest na topie .

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
a propos kuszenia,
zostałam skuszona wątkiem stanikowym

i gryzie mnie pytanie czy przesyłki z UK też łapie Urząd Celny? w poscie pastereczki sa tylko info na temat przesyłek spoza EU
bo właśnie mi dostałam laurkę, a akurat zamawiałam prezent dla cioci z tru
najgorzej, ze wybrałam wysyłkę od razu na jej adres - i dostała laurkę zamiast paczuszki
To dziwne, ceny w sklepach na terenie UE zawierają VAT, więc jakie opłaty wchodzą w grę? [Pastereczka pewnie zaraz nas oświeci ]

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-25 o 23:09
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 23:07   #3132
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Cóż, pokładam w nim wielkie nadzieje-ma głownie utrwalić makijaż i matować, ogólnie ma być PhotoShop. Najwyżej Cathy zostanie zasypana boronem
o masz, wiedziałam, że to moje zachwalanie go źle się dla mnie skończy
No nic, moje wnuki będą miały czym się photoshopować Chyba, że do tego czasu jakieś badania nad nim wykażą, że on nie taki dobry wcale
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:14   #3133
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Lorri, jako puder wykańczający ryżowy mi nie leży-za ziarnisty i widać go na skórze. Spróbuję samego jako finish tak jak cathy. A można go zmieszać z proszkiem jedwabnym z NP?Albo dosypać jeszcze krzemionki z CS?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:18   #3134
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Co do bell mega long- uzywam teraz tylko tego tuszu i nie zamierzam w najbklizszym czasie wracac do clinikowi i innych diorow, jedyny minus ze mozna za duzo nabrac na szczoteczkę przy wyjmowaniu jej. Dla mnie super
Tak dla pewności - czy chodzi o TO cudo? Nada to się do cieniutkich, króciutkich i w ogóle prawie nieistniejących rzęs?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
A można go zmieszać z proszkiem jedwabnym z NP?Albo dosypać jeszcze krzemionki z CS?
Pewnie że można, o ile będzie Ci taka mieszanka służyć to czemu nie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:22   #3135
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie łapie, sa nieliczne wyjatki ale ni stanikowe

Co do bell mega long- uzywam teraz tylko tego tuszu i nie zamierzam w najbklizszym czasie wracac do clinikowi i innych diorow, jedyny minus ze mozna za duzo nabrac na szczoteczkę przy wyjmowaniu jej. Dla mnie super
dziękuję za oświecenie
to będę zamawiać prawie hurtem, od razu zaraziłam mamę i babcię
zastanowiło mnie, że jak kupisz stacjonarnie, to potem vat Ci zwracają na granicy, więc czy polski UC nie wpadłby na pomysł, żeby mu jednak zapłacić
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:22   #3136
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ten własnie, mysle ze moze byc dobry "do nieistniejących" ma szczoteczkę asymetryczną- krotsze wloski z jednej strony. Kosztuje okolo 15 zl ale zapasow nie mam bo z tuszami to wiadomo ja kupowalam w ☠☠☠☠☠☠☠ razem z zabawkami bo w stacjonarnych nie moglam trafic na niego

Spot vat moze tak moze nie doczytam bo nie pamietam, ale cla nie ma, a spoza UE na bielizne jest clo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-04-25 o 23:25
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:25   #3137
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

frantic, włosy mam gęste, mocne i grube-nic im nie brakuje, ale moje rzęsy to tragedia Krótkie, rzadkie, marne, wypadają ciągle Obecnie używam tuszu Oriflame Wonder i bardzo go sobie chwalę. Początkowo podchodziłam do niego bardzo sceptycznie-ta dziwaczna szczoteczka w dodatku z tych trochę drapaków.Ale faktycznie ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, podkręca je, nie skleja, b.dobrze rozdziela, nie rozmazuje się i nie kruszy, tani w promocji ok. 19zł, efekt jest bardzo naturalny ale widoczny. Nie cierpię gdy widać tonę tuszu. Ostatnio próbowałam też Art Deco Lash Designer-efekt bardzo podobny tylko bardziej podkręca, ale sporo droższy.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:26   #3138
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ten własnie, mysle ze moze byc dobry "do nieistniejących" ma szczoteczkę asymetryczną- krotsze wloski z jednej strony. Kosztuje okolo 15 zl ale zapasow nie mam bo z tuszami to wiadomo ja kupowalam w ☠☠☠☠☠☠☠ razem z zabawkami bo w stacjonarnych nie moglam trafic na niego
ja się go naszukałam we wszystkich drogeriach,a w końcu znalazłam .. na targu na "stoisku" z proszkami i inną chemią. Co prawda nie przypadł mi do gustu, ale nie wiem, czy to jego wina, czy tego, że nie był zafoliowany i ktoś go sobie otwierał (no wiem, za dużo wymagam jak na tusz, za który zapłaciłam 11 zł ), bo taki gęsty był, że migiem mi skleił wszystkie moje rzęsy w jedną piękną kępkę.. Ale może ja się malować nim po prostu nie umiałam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:28   #3139
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ten własnie, mysle ze moze byc dobry "do nieistniejących" ma szczoteczkę asymetryczną- krotsze wloski z jednej strony. Kosztuje okolo 15 zl ale zapasow nie mam bo z tuszami to wiadomo ja kupowalam w ☠☠☠☠☠☠☠ razem z zabawkami bo w stacjonarnych nie moglam trafic na niego

Spot vat moze tak moze nie doczytam bo nie pamietam, ale cla nie ma, a spoza UE na bielizne jest clo
Dzięki właśnie nigdzie nie rzucił mi się on w oczy, czyli pewnie trudno go stacjonarnie dostać.
No nic, będę zamawiać w necie, skoro taki dobry to trzeba przetestować.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 23:33   #3140
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Lorri, jako puder wykańczający ryżowy mi nie leży-za ziarnisty i widać go na skórze.
Nieeeee, takiego to ja nie chcę . Mówisz o tym z CS???
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:33   #3141
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

tak jak napisalam, mozna z nim przesadzic, malowac trzeba obracając szczoteczke, ale nie bede Was tu uczyc... Mnie przede wszystkim po ponad miesiacu nic sie nie osypuje, nie grudkuje itd a z drogimi nieraz miesiąc kkonczyl sie nastepnym
Jedno jest pewne Cathy, ze oryginalnie ma folię na calej dlugosci i na niej jest data przydatnosci, wiec trudno powiedziec co z Twoim bylo nie tego
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:36   #3142
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
frantic, włosy mam gęste, mocne i grube-nic im nie brakuje, ale moje rzęsy to tragedia Krótkie, rzadkie, marne, wypadają ciągle Obecnie używam tuszu Oriflame Wonder i bardzo go sobie chwalę. Początkowo podchodziłam do niego bardzo sceptycznie-ta dziwaczna szczoteczka w dodatku z tych trochę drapaków.Ale faktycznie ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, podkręca je, nie skleja, b.dobrze rozdziela, nie rozmazuje się i nie kruszy, tani w promocji ok. 19zł, efekt jest bardzo naturalny ale widoczny. Nie cierpię gdy widać tonę tuszu. Ostatnio próbowałam też Art Deco Lash Designer-efekt bardzo podobny tylko bardziej podkręca, ale sporo droższy.
Miałam ten tusz. Początkowo mnie nie zachwycił, efekt był za delikatny jak dla mnie, ale z czasem jak zaczął wysychać był całkiem fajny. Jak na razie idealnie z moimi "nie istniejącymi" rzęsami radzi sobie tylko Hypnose z Lancome, ale miło by było znaleźć ekstra tusz z niskiej półki - nie wiem czy to możliwe, ale będę próbować.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:43   #3143
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
tak jak napisalam, mozna z nim przesadzic, malowac trzeba obracając szczoteczke, ale nie bede Was tu uczyc... Mnie przede wszystkim po ponad miesiacu nic sie nie osypuje, nie grudkuje itd a z drogimi nieraz miesiąc kkonczyl sie nastepnym
Jedno jest pewne Cathy, ze oryginalnie ma folię na calej dlugosci i na niej jest data przydatnosci, wiec trudno powiedziec co z Twoim bylo nie tego
no własnie, a mój nie był zafoliowany i to wzbudziło już moją czujność, ale "przesympatyczna" pani powiedziała, że one nie są foliowane ... Sprzeczać się za bardzo nie mogłam, bo wcześniej go nigdy na oczy nie widziałam i pomyślałam, że może Bell nie foliuje swoich tuszy. To pewnie po prostu testowany był. Dobrze, że się go pozbyłam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:47   #3144
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no własnie, a mój nie był zafoliowany i to wzbudziło już moją czujność, ale "przesympatyczna" pani powiedziała, że one nie są foliowane ... Sprzeczać się za bardzo nie mogłam, bo wcześniej go nigdy na oczy nie widziałam i pomyślałam, że może Bell nie foliuje swoich tuszy. To pewnie po prostu testowany był. Dobrze, że się go pozbyłam
Kasiu może "przesympatyczna" pani sprzedała Ci swój własny tusz. Masakra.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:56   #3145
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kasiu może "przesympatyczna" pani sprzedała Ci swój własny tusz. Masakra.
wolę nawet nie myśleć, co on przeżył, zanim trafił do mnie... Brrr Nauczka, żeby kosmetyki kupować w drogerii, a nie przy zakupach ziemniaków na targu Ale tyle się go naszukałam w sklepach, że jak go zobaczyłam, to mi nawet do głowy nie przyszło, że może coś z nim być nie tak.
w takim razie dalej będę szukać tego tuszu.. Tym razem zafoliowanego
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 07:41   #3146
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Miałam ten tusz. Początkowo mnie nie zachwycił, efekt był za delikatny jak dla mnie, ale z czasem jak zaczął wysychać był całkiem fajny. Jak na razie idealnie z moimi "nie istniejącymi" rzęsami radzi sobie tylko Hypnose z Lancome, ale miło by było znaleźć ekstra tusz z niskiej półki - nie wiem czy to możliwe, ale będę próbować.
Wybór ekstremalny - tusze Sensique - 6 zł za sztukę. Ja generalnie nakładam 2 warstwy tuszu, najpierw podkręcającego z Manhatanu a potem pogrubiającego z Sensique i na brak rzęs nie narzekam. A jak wieczór idzie i impreza to i na trzecią warstwę znajdzie się miejsce. Mi osobiście pasuje, możesz zobaczyć czy ci podejdzie bo akurat z tuszami bywa naprawdę różnie.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 09:34   #3147
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

w tym tygodniu wydałam prawie 4 stówy na zakupy na maizdłach, BU i ZSK a wszystko przez to że jestem na zwolnieniu, siedzę w domu i się nuuuudzę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 09:52   #3148
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Wybór ekstremalny - tusze Sensique - 6 zł za sztukę. Ja generalnie nakładam 2 warstwy tuszu, najpierw podkręcającego z Manhatanu a potem pogrubiającego z Sensique i na brak rzęs nie narzekam. A jak wieczór idzie i impreza to i na trzecią warstwę znajdzie się miejsce. Mi osobiście pasuje, możesz zobaczyć czy ci podejdzie bo akurat z tuszami bywa naprawdę różnie.
Dzięki gabs, przyjrzę się zatem również Sensique.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
w tym tygodniu wydałam prawie 4 stówy na zakupy na maizdłach, BU i ZSK a wszystko przez to że jestem na zwolnieniu, siedzę w domu i się nuuuudzę
Agnieszko niebezpieczne dla portfela jest Twoje nudzenie się.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 09:58   #3149
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dziewczyny mam ogromną prośbę.Mam możliwość zeby kuzyn,który teraz przyjezdza z Angli do Polski przywiózł mi parę kosmetyków.Szukałam czegoś na Ebayu,chodzi mi głównie o kosmetyki mineralne,tyle tylko ze nigdy ich nie używałam i kompletnie się na tym nie znam,dodatkowym problemem jest mój angielski.
http://cgi.ebay.co.uk/15pc-Full-SIZE...1%7C240%3A1318Znalazłam coś takiego.
Czy któraś z Was mogłaby mi doradzic czy warto to kupic,ewentualnie polecic coś innego?
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 10:19   #3150
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
w tym tygodniu wydałam prawie 4 stówy na zakupy na maizdłach, BU i ZSK a wszystko przez to że jestem na zwolnieniu, siedzę w domu i się nuuuudzę
ja prawie zupełnie przestałam przepuszczać pieniądze wychodząc z domu, wszytsko odbywa się kilkoma kliknięciami...
Aga, piękna nie mozna przeliczyć na pieniadze, te zakupy zaprocentują

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam ogromną prośbę.Mam możliwość zeby kuzyn,który teraz przyjezdza z Angli do Polski przywiózł mi parę kosmetyków.Szukałam czegoś na Ebayu,chodzi mi głównie o kosmetyki mineralne,tyle tylko ze nigdy ich nie używałam i kompletnie się na tym nie znam,dodatkowym problemem jest mój angielski.
http://cgi.ebay.co.uk/15pc-Full-SIZE...1%7C240%3A1318Znalazłam coś takiego.
Czy któraś z Was mogłaby mi doradzic czy warto to kupic,ewentualnie polecic coś innego?
bare ma dobre opinie, ja nie używałam.
jeśli zalezy Ci na czyms szybkim nie jest to zły pomysł, o ile trafisz z kolorem podkładu ot tak.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.