Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 20:05   #541
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
a ja pije mleko litrami i nic mi nie jest ale fakt faktem większość ludzi traci enzym rozkładający mleko już w dzieciństwie a niektórym pozostaje a dlaczego tak jest to hmm
podobno jak sie przez jakis czas nie pije mleka, to ten enzym zanika, bo organizm mysli, ze juz go nie bedzie potrzebowal... ja mleko pilam od zawsze, uwielbiam smak i w ogole i nie zauwazylam, zeby ze mna cos zlego robil...
chyba ogolnie mam wiecej tego enzymu po imprezach, jak pol nocy przetancze i cos tam sobie wypije... kaca jako takiego nigdy nie mam, ale mleko moge potem rano pic litrami
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 20:11   #542
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4
Rozumiem, że wszytskie składniki z mazideł?
Większość ZSK Hydrolat jedynie z Mazideł.
serum ma konsystencje lekkiego żelu, ładnie sie wchłania i najważniejsze - nie zapycha.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 20:32   #543
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

właśnie bambino ponoć nie zapycha... zobaczymy, będę stosować tylko na noc dodatkowo za niedługo feryje i trzeba się wyszaleć na śniegu, więc jakaś ochrona cery się przyda
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 20:43   #544
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Bambino jest tłusty, ciężki i zawiera zaraz na początku parafinę- na bank zapcha
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 22:04   #545
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja musze sie podzielic moja nowa miloscia z mazidel. Zamowilam ostatnio Eclipte do wlosów - BOMBA! WŁosy wygladaja po niej swietnie! Uzylam tylko raz puki co i efekt bardzo ladny. Ciekawa jestem jakie dlugofalowe efekty zaobserwuje po regularnym stosowaniu. Ponoc oprocz super wzmaniania pobudza porost nowych włosów...
Ja daje 1łyzeczke czubata eclipty, 2łyzeczki Glorii, troche wody, troche kokosowego oleju, 2 krople owca hydrolizowanego i 2-3 krople keratyny. Dawki dobieram tak zeby wyszla pasta i trzymam na głowie jakąś godzinke w cieple. Jest super. Wczesniej robilam takie wcierki ale bez Eclipty teraz uzylam Eclipty i efekt super!
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 06:59   #546
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziękuję dziewczyny za cierpliwość dla mojej głupoty
Jeżeli mogę jeszcze zadać pytanko...Mam problem z nadpotliwością (zwykłe antyperspiranty sobie nie radzą i w bluzce w "złym" kolorze lub ze "złego" materiału robią się plamy..), zastanawiam się nad kupnem antidralu, ale w międzyczasie natrafiłam na świetne opinie o antyperspirancie adidasa (zwłaszcza tym active czy jakoś tak). Może któraś z Was go używała i jest w stanie wypowiedzieć się na temat jego skuteczności przy dużym problemie? Nie chcę kolejny raz wydawać pieniądze w błoto i odłożyć antyperspirant na półkę..
i przepraszam, że Was tak drążę.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 07:20   #547
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Większość ZSK Hydrolat jedynie z Mazideł.
serum ma konsystencje lekkiego żelu, ładnie sie wchłania i najważniejsze - nie zapycha.
Dziękuję
musze się rozejrzeć w tych sklepach, bo do tej pory robiłam zakupuy tylko na BU.

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
właśnie bambino ponoć nie zapycha... zobaczymy, będę stosować tylko na noc dodatkowo za niedługo feryje i trzeba się wyszaleć na śniegu, więc jakaś ochrona cery się przyda
Oby Cię nie zapchał!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Ja musze sie podzielic moja nowa miloscia z mazidel. Zamowilam ostatnio Eclipte do wlosów - BOMBA! WŁosy wygladaja po niej swietnie! Uzylam tylko raz puki co i efekt bardzo ladny. Ciekawa jestem jakie dlugofalowe efekty zaobserwuje po regularnym stosowaniu. Ponoc oprocz super wzmaniania pobudza porost nowych włosów...
Ja daje 1łyzeczke czubata eclipty, 2łyzeczki Glorii, troche wody, troche kokosowego oleju, 2 krople owca hydrolizowanego i 2-3 krople keratyny. Dawki dobieram tak zeby wyszla pasta i trzymam na głowie jakąś godzinke w cieple. Jest super. Wczesniej robilam takie wcierki ale bez Eclipty teraz uzylam Eclipty i efekt super!
Brzmi
Eclipta na mazidłach?

Zapiszę sobie Twój przepis

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za cierpliwość dla mojej głupoty
Jeżeli mogę jeszcze zadać pytanko...Mam problem z nadpotliwością (zwykłe antyperspiranty sobie nie radzą i w bluzce w "złym" kolorze lub ze "złego" materiału robią się plamy..), zastanawiam się nad kupnem antidralu, ale w międzyczasie natrafiłam na świetne opinie o antyperspirancie adidasa (zwłaszcza tym active czy jakoś tak). Może któraś z Was go używała i jest w stanie wypowiedzieć się na temat jego skuteczności przy dużym problemie? Nie chcę kolejny raz wydawać pieniądze w błoto i odłożyć antyperspirant na półkę..
i przepraszam, że Was tak drążę.
Ja nie mam jakiś wielkich problemów z nadpotliwością, ale raz/dwa razy w tygodniu używam antidralu i jestem bardzo zadowolona
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 08:06   #548
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Zaaplikowałam tego bambinosa na małą gulę, która zaczynała robić się czerwona i... znikła czary mary?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 08:16   #549
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za cierpliwość dla mojej głupoty
Jeżeli mogę jeszcze zadać pytanko...Mam problem z nadpotliwością (zwykłe antyperspiranty sobie nie radzą i w bluzce w "złym" kolorze lub ze "złego" materiału robią się plamy..), zastanawiam się nad kupnem antidralu, ale w międzyczasie natrafiłam na świetne opinie o antyperspirancie adidasa (zwłaszcza tym active czy jakoś tak). Może któraś z Was go używała i jest w stanie wypowiedzieć się na temat jego skuteczności przy dużym problemie? Nie chcę kolejny raz wydawać pieniądze w błoto i odłożyć antyperspirant na półkę..
i przepraszam, że Was tak drążę.
przy dużej nadpotliwości zwykły antyperspirant nie może, kup lepiej od razu Antidral
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 08:39   #550
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Zaaplikowałam tego bambinosa na małą gulę, która zaczynała robić się czerwona i... znikła czary mary?
ooooo



Kurcze, dziewczyny już mam dośc. Tak dbam o cerę, wydaję dużo pieniędzy na pielęgnację, nie kupuję nigdy byle czego, poświęcam dużo czasu i ciągle coś :/
Już pomijam te krostki gdzieniegdzie bo na szczęsciejuż coraz ich mniej.
Ale mam nowy problem - zauważyłam, że ciemnieje mi podkład na twarzy. Myślałam, że to wina odcienia, zmieniłam raz, durgi znowu to samo :/
Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić, możnaw ogóle?
Używam podkładów edm.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 08:58   #551
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za cierpliwość dla mojej głupoty
Jeżeli mogę jeszcze zadać pytanko...Mam problem z nadpotliwością (zwykłe antyperspiranty sobie nie radzą i w bluzce w "złym" kolorze lub ze "złego" materiału robią się plamy..), zastanawiam się nad kupnem antidralu, ale w międzyczasie natrafiłam na świetne opinie o antyperspirancie adidasa (zwłaszcza tym active czy jakoś tak). Może któraś z Was go używała i jest w stanie wypowiedzieć się na temat jego skuteczności przy dużym problemie? Nie chcę kolejny raz wydawać pieniądze w błoto i odłożyć antyperspirant na półkę..
i przepraszam, że Was tak drążę.

Mi pomaga tylko etiaxil , antidral zostawia taki dziwny zapaszek i u mnie nie blokuje całkowicie pocenia
Z drogeryjnych antyperspirantów rzeczywiście adidas jest najlepszy, ale nie mam mowy, żeby ochronił cały dzień. Max 4 godziny i to jak nie jest zbyt gorąco...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 11:48   #552
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Ja jeszcze wtrące słówko a propos mleka, może zróbmy listę prodkutów ( do jedzenia) które nam szkodzą na cerę, poprzez unikanie ich będziemy naj
hmm juz od jakiegos czasu mam ta liste i ciagle sie obserwuje, w moim przypadku care pogarsza:

- mleko!! i jego przetwory, jesli jedzone w nadmiarze, ser o dziwo jest ok, mleko i jogurty nie
- produkty sojowe (wysyp murowany)
- herbatka z pokrzywy
- zielona herbata

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za cierpliwość dla mojej głupoty
Jeżeli mogę jeszcze zadać pytanko...Mam problem z nadpotliwością (zwykłe antyperspiranty sobie nie radzą i w bluzce w "złym" kolorze lub ze "złego" materiału robią się plamy..), zastanawiam się nad kupnem antidralu, ale w międzyczasie natrafiłam na świetne opinie o antyperspirancie adidasa (zwłaszcza tym active czy jakoś tak). Może któraś z Was go używała i jest w stanie wypowiedzieć się na temat jego skuteczności przy dużym problemie? Nie chcę kolejny raz wydawać pieniądze w błoto i odłożyć antyperspirant na półkę..
i przepraszam, że Was tak drążę.
watpie zeby ten adidasa byl jakis niewiadomo jak dobry, pewnie jest porownywalny do rexony (ktora, moim zdaniem, jest jedynym dzialajacym antyperspirantem - a wcale nie mam duzego problemu z nadpotliwoscia)
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 11:56   #553
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dlaczego soja wpływa źle na cerę ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 12:28   #554
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
ooooo



Kurcze, dziewczyny już mam dośc. Tak dbam o cerę, wydaję dużo pieniędzy na pielęgnację, nie kupuję nigdy byle czego, poświęcam dużo czasu i ciągle coś :/
Już pomijam te krostki gdzieniegdzie bo na szczęsciejuż coraz ich mniej.
Ale mam nowy problem - zauważyłam, że ciemnieje mi podkład na twarzy. Myślałam, że to wina odcienia, zmieniłam raz, durgi znowu to samo :/
Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić, możnaw ogóle?
Używam podkładów edm.
Podkłady już tak mają, że ciemnieją - trzeba wybierać o ton jaśniejszy niż skóra. Mi EDM z kolei jakoś różowieje Chyba muszę innego odcienia też poszukać.

W każdym razie mi ciemnieje każdy i zawsze - te drogeryjne trochę mniej, ale jakoś nie chcę do nich wracać
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 13:07   #555
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Zaaplikowałam tego bambinosa na małą gulę, która zaczynała robić się czerwona i... znikła czary mary?
Bambino ma tlenek cynku, który dobrze działa właśnie na różne krostki itp. No i nie wszystkich zapycha parafina, na jakimś wątku bardzo dobrze zarówno o Bambino, jak i o Nivei (oba kremy na parafinie) wypowiadała się Monika Pogrzeba. Ja też czasami używam Bambino, bardzo lubię ten zapach
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 14:43   #556
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ag4 a jaki masz odcień podkładu?
moze wyprobuj inna firme, wiesz, EDM nie jest jedyny, i jest duzo lepszych firm.

dziewczyny, a jaka polecicie glinke jako maseczke? wolalabym nie gotowe maski a glinki ze sklepow w polproduktami. mam cere mieszana, zanieczyszczona (ostatnio bardziej, co zwalam na zime, bo gorzej mi cera przyjmuje wszelkie kosmetyki) w strefie T, z okresowymi przesuszeniami.
chodzi mi o to zeby oczyszczala, nie wysuszla za bardzo, zostawiala skore napieta i swieza.
Spirulina mnie przesusza, i nie przepadam za nia.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:19   #557
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

86Paula, spróbuj zielonej ale rozrobionej z olejem i hydrolatem. Zielona jest najlepsza do oczyszczania cery, ale bez oleju czy oliwy może wysuszyć
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:23   #558
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za cierpliwość dla mojej głupoty
Jeżeli mogę jeszcze zadać pytanko...Mam problem z nadpotliwością (zwykłe antyperspiranty sobie nie radzą i w bluzce w "złym" kolorze lub ze "złego" materiału robią się plamy..), zastanawiam się nad kupnem antidralu, ale w międzyczasie natrafiłam na świetne opinie o antyperspirancie adidasa (zwłaszcza tym active czy jakoś tak). Może któraś z Was go używała i jest w stanie wypowiedzieć się na temat jego skuteczności przy dużym problemie? Nie chcę kolejny raz wydawać pieniądze w błoto i odłożyć antyperspirant na półkę..
i przepraszam, że Was tak drążę.
Jesteśmy tu po to żeby pytac i odpowiadac, wymieniac się doświadczeniami
Adidasa używałam latem, tego w sztyfcie i uważam że jest super, najlepszy z drogeryjnych.
A przy dużych temperaturach albo dużej potliwości polecam etiaxil.
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:23   #559
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Charlotte, numerem 1 na nadpotliwośc zdecydowanie jest etiaxil

89Paula, zielona jest mistrzem, ale mi akurat nie wysusza skóry- jak mówi Julianka_7007
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 15:27   #560
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Mi pomaga tylko etiaxil , antidral zostawia taki dziwny zapaszek i u mnie nie blokuje całkowicie pocenia
Z drogeryjnych antyperspirantów rzeczywiście adidas jest najlepszy, ale nie mam mowy, żeby ochronił cały dzień. Max 4 godziny i to jak nie jest zbyt gorąco...
Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Jesteśmy tu po to żeby pytac i odpowiadac, wymieniac się doświadczeniami
Adidasa używałam latem, tego w sztyfcie i uważam że jest super, najlepszy z drogeryjnych.
A przy dużych temperaturach albo dużej potliwości polecam etiaxil.
Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Charlotte, numerem 1 na nadpotliwośc zdecydowanie jest etiaxil

[B]
Ja kiedyś używałam Etiaxilu, działał. Później przeczytałam o antidralu, był o wiele tańszy, więc postanowiłam go wypróbować i żadnej różnicy w stosowaniu i działaniu tych dwóch specyfików nie widzę - Antidral w moim przypadku działa równie dobrze, co Etiaxil, a kosztuje znacznie mniej
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:30   #561
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:33   #562
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A więc warto na początku wypróbować tańszy Antidral, a jeśli nie zadziała, to dopiero inwestować w drogi Etiaxil
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:36   #563
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja mam teraz svr, którego polecała mi kkiedyś derma, ale wgl nie działa... a tani to on nie był..
muszę wypróbowac ten antidral
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:13   #564
MiaVall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
hmm juz od jakiegos czasu mam ta liste i ciagle sie obserwuje, w moim przypadku care pogarsza:

- mleko!! i jego przetwory, jesli jedzone w nadmiarze, ser o dziwo jest ok, mleko i jogurty nie
- produkty sojowe (wysyp murowany)
- herbatka z pokrzywy
- zielona herbata

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Dlaaaczeego sojaaa?

Ja ostatnio chcialam sprawdzic, czy na moja cere zle wplywa nabial, wiec zrezygnowalam z mleka, ktore od dluzszego czasu zastepuje mlekiem sojowym [zawsze rano jem owsianke] i... i w sumie jakiejs wielkiej poprawy nie zauwazylam, moze nawet zadnej? [sama nie wiem, ciagle sie łudze, ze jest lepiej, a ciagle mam pelno tych pryszczy] no i sie teraz w druga strone zastanawiam, czy one nie sa od soi? jejuu.. jak pilam łaciate, to myslalam, ze od łaciatego, a jak pije sojowe, to mysle, ze od sojowego ;/;/;/;/ ech...
MiaVall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:21   #565
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez MiaVall Pokaż wiadomość
Dlaaaczeego sojaaa?

Ja ostatnio chcialam sprawdzic, czy na moja cere zle wplywa nabial, wiec zrezygnowalam z mleka, ktore od dluzszego czasu zastepuje mlekiem sojowym [zawsze rano jem owsianke] i... i w sumie jakiejs wielkiej poprawy nie zauwazylam, moze nawet zadnej? [sama nie wiem, ciagle sie łudze, ze jest lepiej, a ciagle mam pelno tych pryszczy] no i sie teraz w druga strone zastanawiam, czy one nie sa od soi? jejuu.. jak pilam łaciate, to myslalam, ze od łaciatego, a jak pije sojowe, to mysle, ze od sojowego ;/;/;/;/ ech...
więc może wgl zrezygnuj z mleka?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:25   #566
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Popieram, zrezygnuj z mleka całkowicie jeśli cera wówczas się poprawi będziesz widziała na 100% że to ono jest winowajcą
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:31   #567
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziekuję Wam za odpowiedzi, jesteście niezastąpione W takim razie jutro lecę po antidral (spróbuję najpierw z nim , bo etiaxil lekko nadszarpnąłby moją gimnazjalną kieszeń) i najpierw spróbuję go poużywać raz na tydzień, bo nie chcę podrażnień. Oby mi pomógł...już sobie wyborażam siebie w szkole, w pięknej kolorowej bluzeczce, zarzucającą rękoma do góry i nie noszącą bluzy..
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:31   #568
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

a ja jeszcze wam powiem cos odnosnie etiaxilu i antidralu.. po polowie opakowania etiaxil zacza mnie tak uczulac(mimo ze mam wersje dla wrazliwcow) ze moja skora tak mnie piekielnie swedziala i piekla ze az mialam rany z ktorych ciekla mi krew normalnie od drapania, poprostu nie moglam sie powstrzymac, nie dalam rady spac po tym gownie! i tak przez tydzien! nigdy nikomu nie polece tego szmelcu, kupujcie antidral, wiekszy, lepszy a co najwazniejsze tanszy
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:46   #569
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

jak dla mnie antridal jest bardzo dobry

poza tym kupiłam sobie ostatnio alantan plus. Myślałam że to będzie "mój" krem, ale okazał sie totalna porażką. Wcale mi nie nawilża twarzy(wręcz wysusza), zrobiła mi sie jakaś wysypka,uczulenie(a żaden krem mnie nigdy w życiu nie uczulił!! :/) a stosowalam go ze 2 razy :/ wiec raczej juz z niego nie skorzystam. Teraz używam żelu aloesowego palomy żeby to uczulenie zeszlo ..
__________________
Lo que no me mata, me fortalece!!


hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:54   #570
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

na moją listę zakupów wskoczył anitdral od dluszczego czasu czeka jeszcze humektan i carmex..
ja przy was zbankrutuję!
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.