Catrice - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-17, 17:42   #3661
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Catrice

Macie może tą nową bazę pod podkład? Ja ją testowałam tylko na ręce i faktycznie wygładziła skórę, ale pytanie jak współgra z podkładem? Czy makijaż na niej nie jest zbyt ciężki czy jest rzeczywiście trwalszy?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 20:10   #3662
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
jesteście zadowolone z pomadek Catrice ?
ja kupiłam Ultimate Shine nr 080 - kolor boski , taki neutralny ciepły róż i tylko z koloru jestem zadowolona bo szminka nic nie nawilża i krótko się trzyma na ustach
Mam shy flamingo. Fajny kolor, ale wolę Kobo pod względem komfortu używania. Lepsza pigmentacja, konsystencja, trwalsze.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 20:38   #3663
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Czy któraś z was próbowała już może tych trwałych cieni w słoiczkach? Są dobrze napigmentowane i naprawdę trwałe? Nie wiem, czy warto inwestować czy wstrzymać się i jechać do Inglota
Kupiłam sobie wczoraj 030 Star was Here ( grafitowy z drobinkami), jak potestuję zdam relację
__________________
Dystymiczka
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 09:48   #3664
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Macie może tą nową bazę pod podkład? Ja ją testowałam tylko na ręce i faktycznie wygładziła skórę, ale pytanie jak współgra z podkładem? Czy makijaż na niej nie jest zbyt ciężki czy jest rzeczywiście trwalszy?
Podłączam się do pytania. Też jestem strasznie ciekawa tej bazy
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 13:44   #3665
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ostatnio zajawiłam się na niebieski eyeliner z OOS i kupiłam. Zaklejony taśmą, a jakże itd. A w domu okazało sie, ze ktoś go maźnął w środku paluchem ;(
W ogóle ten liner jest jakiś twardy - czy takie były wszystkie te niebieskie linery czy to po prostu efekt tego, ze był otwierany?
Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Kurcze, są czasem takie chwile, ze mam ochotę zacząć, po zapłaceniu, przy kasie i sprzedawczyni sprawdzać każdą rzecz :/
On jest taki twardy, ale warto się z nim pomęczyć i trochę go urobić, bo ma piękny kolor. Ważny jest też odpowiedni pędzelek, raczej nie typowy do eyelinera (zobacz u mnie na blogu).

Ostatnio kupiłam Sherlock & Khaki Holmes i też się okazało, że był dziabnięty w środku Naprawdę chyba trzeba przy kasie wszystko sprawdzać.


Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Czy któraś z was próbowała już może tych trwałych cieni w słoiczkach? Są dobrze napigmentowane i naprawdę trwałe? Nie wiem, czy warto inwestować czy wstrzymać się i jechać do Inglota
Są rewelacyjne!!! Mam złoty 060 Jennifer's Goldrush (na blogu są zdjęcia i makijaż), a dzisiaj dokupiłam jeszcze 040 Lord of the Blings (złotawy beż). Są napigmentowane i trwałe. Polecam też kremowe cienie z Essence - są tej samej jakości, wychodzą trochę taniej (11,99 zł za 5,5 g, Catrice kosztują chyba ok. 15 zł za 5 g).
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 15:59   #3666
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Catrice

Są rewelacyjne!!! Mam złoty 060 Jennifer's Goldrush (na blogu są zdjęcia i makijaż), a dzisiaj dokupiłam jeszcze 040 Lord of the Blings (złotawy beż). Są napigmentowane i trwałe. Polecam też kremowe cienie z Essence - są tej samej jakości, wychodzą trochę taniej (11,99 zł za 5,5 g, Catrice kosztują chyba ok. 15 zł za 5 g).[/QUOTE]

Ale kusisz Dzięki za informacje. Będę w Naturze w poniedziałek, może się skuszę
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 16:08   #3667
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Catrice

Haha, jestem specjalistką od kuszenia
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 20:15   #3668
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Catrice

[QUOTE=zaslonka;29473901]On jest taki twardy, ale warto się z nim pomęczyć i trochę go urobić, bo ma piękny kolor. Ważny jest też odpowiedni pędzelek, raczej nie typowy do eyelinera (zobacz u mnie na blogu).

Generalnie mnie malowanie się skośnym pędzlem nawet wychodziło chociaż faktycznie - nie taka kreska ładna jak u Ciebie - w sensie napigmentowana.
Ale zaczynam powoli dostawać szału, bo próbowałam go na kilka spososbów: na gołej skórze, na skórze z baza, na skórze z bazą i cieniem, na skórze z baza cieniem i nałożony na czarny eyeliner [ładnie podbijał jego kolor] - i nie chce wysychać. Nawet wymieszanie go z fixerem z vipery [kreski z cieni są nie do zdarcia - składowo jest prawie identcyzny z duraline z inglota] nic mi nie dało.
Żaden eyeliner w żelu tak się nie zachowywał u mnie :/
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:20   #3669
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Generalnie mnie malowanie się skośnym pędzlem nawet wychodziło chociaż faktycznie - nie taka kreska ładna jak u Ciebie - w sensie napigmentowana.
Ale zaczynam powoli dostawać szału, bo próbowałam go na kilka spososbów: na gołej skórze, na skórze z baza, na skórze z bazą i cieniem, na skórze z baza cieniem i nałożony na czarny eyeliner [ładnie podbijał jego kolor] - i nie chce wysychać. Nawet wymieszanie go z fixerem z vipery [kreski z cieni są nie do zdarcia - składowo jest prawie identcyzny z duraline z inglota] nic mi nie dało.
Żaden eyeliner w żelu tak się nie zachowywał u mnie :/
Bo on nie jest w żelu tylko w kicie Trzeba go trochę urobić - podziabać pędzelkiem, posmyrać, rozgrzać trochę, wtedy zaczyna współpracować. Dobrze jest też pozwolić mu zastygnąć na skórze, po jakiejś minucie trochę tężeje i się utrwala.
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 22:54   #3670
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Są rewelacyjne!!! Mam złoty 060 Jennifer's Goldrush (na blogu są zdjęcia i makijaż), a dzisiaj dokupiłam jeszcze 040 Lord of the Blings (złotawy beż). Są napigmentowane i trwałe. Polecam też kremowe cienie z Essence - są tej samej jakości, wychodzą trochę taniej (11,99 zł za 5,5 g, Catrice kosztują chyba ok. 15 zł za 5 g).
Który z kremowych cieni Essence jest najbardziej podobny do Catrice 060 Jennifer's Goldrush? Bo do Essence w przeciwieństwie do Catrice mam nieograniczony dostęp, a spodobał mi się kolor.

Edytowane przez buffy249
Czas edycji: 2011-09-18 o 22:58
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 07:43   #3671
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam Sherlock & Khaki Holmes i też się okazało, że był dziabnięty w środku Naprawdę chyba trzeba przy kasie wszystko sprawdzać.
ja tak robię, jak jestem zdecydowana w 100%na zakup ...
mówi się trudno, ale mam już dosyć kupowania dziabanych kosmetyków
sama nie otwieram przy szafach, jak chce tylko pooglądać, ale co z tego jak inni to robią
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 09:30   #3672
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Jak jestem zdecydowana na zakup to otwieram i sprawdzam już przy szafie, bo np kredki to prawie każda jest mazana i bym musiała spod kasy z 5 razy latać i wymieniać, cienie w kremie czy szminki też sprawdzam, w sumie wszystko co się da. A jak raz zorientowałam się przy kasie że jednej kredki nie sprawdziłam (co szybko naprawiłam właśnie przy pakowaniu zakupów) i okazała się oczywiście używana to nie było problemu żebym pobiegła i wymieniła.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-09-19 o 09:33
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 10:53   #3673
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Catrice

No właśnie się u mnie nie utrwala
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 21:22   #3674
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Który z kremowych cieni Essence jest najbardziej podobny do Catrice 060 Jennifer's Goldrush? Bo do Essence w przeciwieństwie do Catrice mam nieograniczony dostęp, a spodobał mi się kolor.
Niestety żaden , akurat ten kolor jest unikalny. Ale już np. 040 Lord of the Blings z Catrice i 02 Glammy Goes to... z Essence są niemal identyczne: atqabeauty.blogspot.com/2011/09/makijaz-przeglad-kremowych-cieni-zoto.html

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja tak robię, jak jestem zdecydowana w 100%na zakup ...
mówi się trudno, ale mam już dosyć kupowania dziabanych kosmetyków
sama nie otwieram przy szafach, jak chce tylko pooglądać, ale co z tego jak inni to robią
Zacznę tak robić.

Swoją drogą dziabanie kosmetyku to jedna rzecz, a zaklejanie później przez obsługę sklepu tych dziabniętych, to już zupełna porażka. Cień Essence z Ballerina Backstage kupiony w Douglasie był elegancko zaklejony taśmą, a w środku - odciśnięte paluchy
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 22:31   #3675
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Niestety żaden , akurat ten kolor jest unikalny.
Dziękuję, w takim razie postaram się go zdobyć,bo strasznie mi się spodobał makijaż z jego użyciem na Twoim blogu
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 00:43   #3676
aluisak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Catrice

Carrefour Jastrzębie Zdrój tam również jest szafa (woj. śląskie) jak również w Płocku galeria Mazowia
aluisak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 07:31   #3677
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Dziękuję, w takim razie postaram się go zdobyć,bo strasznie mi się spodobał makijaż z jego użyciem na Twoim blogu
Ojej, bardzo mi miło Możesz spróbować z jakimś innym metalicznym kolorem - innym złotem, miedzią. W tym makijażu efekt bierze się głównie z zestawienia lśniącego, mieniącego się metalicznego cienia i miękkiej kreski wyglądającej jak narysowana węglem
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:36   #3678
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
On jest taki twardy, ale warto się z nim pomęczyć i trochę go urobić, bo ma piękny kolor. Ważny jest też odpowiedni pędzelek, raczej nie typowy do eyelinera (zobacz u mnie na blogu).


Mam ten eyeliner już od dłuższego czasu i niestety, nie mam na niego żadnego sposobu.Próbowałam rozcieńczać,mieszać z bazą,na sucho,na mokro,różne pędzelki-nie da się tego dziada niczym poskromić. Bubel okropny.
Ale kolor ma boski,idealnie pasuje do moich oczu.Szukam czegoś identycznego-orientujecie się może w ofercie innych marek?Może MAC ma taki śliczny granat?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:46   #3679
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Mam ten eyeliner już od dłuższego czasu i niestety, nie mam na niego żadnego sposobu.Próbowałam rozcieńczać,mieszać z bazą,na sucho,na mokro,różne pędzelki-nie da się tego dziada niczym poskromić. Bubel okropny.
Ale kolor ma boski,idealnie pasuje do moich oczu.Szukam czegoś identycznego-orientujecie się może w ofercie innych marek?Może MAC ma taki śliczny granat?
Ja mam eyeliner w żelu z Inglota w odcieniu pięknego,głębokiego granatu Niestety nie pamiętam numeru ale jak wrócę do domu,to sprawdzę i napiszę
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 15:20   #3680
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Catrice

Indygo
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 15:44   #3681
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Catrice

chyba przydałby mi się jakiś odwyk od wizażu i blogów własnie kupilam 2 lakiery z nowości Catrice i ten cien c'mon chameleon
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:44   #3682
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Catrice

Dziewczynki możecie mi powiedzieć czy te nowe kameleonowe cienie Catrice to coś w rodzaju tych holograficznych essence (mystic lemon i mystic purple)? czy to coś innego?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:07   #3683
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dziewczynki możecie mi powiedzieć czy te nowe kameleonowe cienie Catrice to coś w rodzaju tych holograficznych essence (mystic lemon i mystic purple)? czy to coś innego?
Z tego co widać po swatchach to raczej duochromy tzn w sumie lemonka i purple to też duochromy a nie holo tak w praktyce, więc efekt pewnie podobny
Ja Chameleona kupię na stówkę, mimo że mam odsypkę pigmentu z MACa w takim właśnie kolorze (Green Brown) - z czasów jak jeszcze na all sprzedawali odsypki w słoiczkach, a nie w tych kretyńskich fiolkach co teraz i jak szło trafić na pewnego Sprzedającego - bez podróbek - teraz ciężko

Tak w ogóle to cześć Sexi ja już nie zaglądam na essencowy, za bardzo pędzicie ale jak zdam niedobry egzamin w sobotę to jakoś nadrobię, widziałam że już są nowości wkrótce robię wish listę i ruszam na zakupy ^^
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 21:36   #3684
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam eyeliner w żelu z Inglota w odcieniu pięknego,głębokiego granatu Niestety nie pamiętam numeru ale jak wrócę do domu,to sprawdzę i napiszę
A ja tych Inglotowych nie cierpię :-( Wysychają, robią się strasznie twarde (Duraline odpada, bo podrażnia mi oczy), fatalnie się zmywa kreski namalowane nimi, a co gorsza się kserują.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
chyba przydałby mi się jakiś odwyk od wizażu i blogów własnie kupilam 2 lakiery z nowości Catrice i ten cien c'mon chameleon
Nie ma czegoś takiego jak odwyk od wizażu i blogów, to jakieś mity i baśnie Świat to wizaż i blogi Nie ma nic innego!
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 21:44   #3685
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
A ja tych Inglotowych nie cierpię :-( Wysychają, robią się strasznie twarde (Duraline odpada, bo podrażnia mi oczy), fatalnie się zmywa kreski namalowane nimi, a co gorsza się kserują.
Ja mam trzy eyelinery w żelu z Inglota i kupiłam je ponad roku temu i wszystkimi maluje mi się fenomenalnie,nie schną w słoiczkach,są maziste,wytrzymują na oczach cały dzień(zarówno na górnej powiece jak i na linii wodnej) ,nie rozmazują się i mają piękne kolorki Ja jestem nimi oczarowana i pewnie dokupię jeszcze kilka kolorów.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:05   #3686
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak odwyk od wizażu i blogów, to jakieś mity i baśnie Świat to wizaż i blogi Nie ma nic innego!
ech...... a przez moment mialam nadzieję, że da się mnie jeszcze ocalić - jednak to złudna nadzieja była
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:48   #3687
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Catrice

Byłam dzisiaj w N. zobaczyć nowości, jak zobaczyłam cień C'mon Cameleon, to długo się nie zastanawiałam
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:56   #3688
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Z tego co widać po swatchach to raczej duochromy tzn w sumie lemonka i purple to też duochromy a nie holo tak w praktyce, więc efekt pewnie podobny
Ja Chameleona kupię na stówkę, mimo że mam odsypkę pigmentu z MACa w takim właśnie kolorze (Green Brown) - z czasów jak jeszcze na all sprzedawali odsypki w słoiczkach, a nie w tych kretyńskich fiolkach co teraz i jak szło trafić na pewnego Sprzedającego - bez podróbek - teraz ciężko

Tak w ogóle to cześć Sexi ja już nie zaglądam na essencowy, za bardzo pędzicie ale jak zdam niedobry egzamin w sobotę to jakoś nadrobię, widziałam że już są nowości wkrótce robię wish listę i ruszam na zakupy ^^
Ja mam ten pigment Green Brown i moim zdaniem Chameleon nie jest aż tak podobny. Tzn cienia nie mam, oglądałam tylko tester i ostatecznie nie wzięłam, być może to wina światła i dlatego inaczej wyglądał. Wolę pigment, chociaż cień też był ładny, może kiedyś go jeszcze kupię, na razie rozsądek zwyciężył.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:02   #3689
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w N. zobaczyć nowości, jak zobaczyłam cień C'mon Cameleon, to długo się nie zastanawiałam
Prawdziwa Wizażanka
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:54   #3690
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w N. zobaczyć nowości, jak zobaczyłam cień C'mon Cameleon, to długo się nie zastanawiałam
:P
Wy paskudne baby, wszystkie które zachęcałyście do tego nieszczęsnego kameleona-mi się w zasadzie on nie podobał od początku, ani w pudełku, ani na Waszych zdjęciach, ani w makijażach (znaczy makijaże fajne, ale kolor nie zrobił na mnie ŻADNEGO WRAŻENIA). I wiecie co? Byłam z mamą i zaszłyśmy do natury, stoję i trzymam cień w kremie made to stay (kolor taki jasnobrązowy? beżowy? któryś jasny, neutralny), przyglądam się szafie, mama podchodzi, pokazuję jej, że się strasznie wszystkie zachwycacie tym cieniem, a ona, że taki ładny. Wiecie co zrobiłam? Odłożyłam MTS, wzięłam kameleona i POSTANOWIŁAM, że robię odwyk od kolorówki :p
W zasadzie mam mieszane uczucia - pomalowałam się tylko nim, ale dalej nie jestem przekonana, mimo iż moja mamowa wyrocznia uważa, że śliczny :P

Przepraszam, musiałam wyrzucić z siebie wszystkie żale :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2011-09-21 o 17:03
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.