Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 21:13   #3751
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Heee

Aaa i miałam pisać, ze dzisiaj wypróbowałam ten transparentny pre+prime, co prawda tylko od połowy dnia, ale jednak. Miodzio no, nic się nie tłuściło
Jak tak będzie dalej to żyć nie umierać
Ja właśnie go miałam i u mnie się niestety nie sprawdził bo wogóle nie matowił (no może pół godzinki od nałożenia), a w dodatku troche bielił, podkreślał skórki na nosie no i w rezultacie wyglądałam jak oprószona maką Lepszy efekt dawała skrobia za 2zł niż puder dziesięć razy droższy. Bardzo się na nim rozczarowałam bo wiele po nim sobie obiecałam Przez to troszkę zraziłam się do Maca, ale ostatnio dostałam róż Dainty i złe wspomnienia poszły w niepamięć Dlatego teraz rozważam kupno Prolongwear lub mineralize skinfinsh Myślałam też nad blotem On rzeczywiście tak skutecznie matuje?

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Tak, śmiało poproś próbkę i przy okazji one też Ci na pewno fajnie doradzą - i kolor i typ podkładu

a bibułki matujące to ja zawsze używam - bo nie lubię mocnej tapety na twarzy nosić; ale doradzę Ci tyle, że drogich bibułek nie ma co kupować (zwłaszcza jak się kilka dziennie zużywa), Inglota też są dobre, a jeśli już z Shiseido, to polecam te z Japonii (ja osobiście wolę bez pudru, te z pureness są z glinką to jednak może nawet i tłustą cerę wysuszyć) - na Allegro np. http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1
Ślicznie dziękuję za radę

Trochę tak wstydzam się poprosić bo jak potem nie kupie Kolor to pewnie mam NC15 Ale jak będę w krak to raczej pójdę do Maca Lepiej wypróbowac wcześniej niż kupic całe opakowanie i potem się rozczarowac tak jak miałam z tym prep + prime
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:16   #3752
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A dla mnie najlepsze rozwiązanie to Oil Control Odkąd go używam jako bazy to nawet nie mam zbytniej konieczności używania Blota w trakcie dnia.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:17   #3753
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Nie ma rady więc, muszę najpierw go wypróbować przed zakupieniem
MSFN to jest mineralize skinfinish natural? Dobrze rozszyfrowałam? A jak on Waszym zdaniem sprawdza się do cer mieszanych? Jak długo się trzyma na buzi? Chyba jest nieco lżejszy od Prolongwear.. Dobrze matuje? Tylko jego próbki chyba już nie można dostać Wiecie ile kosztuje pełnowymiarowe opakowanie?
Tak, dobrze rozszyfrowałaś. Ale MSFN to jest taki puder, nie podkład, więc jeśli masz idealną cerę i chcesz ją tylko zmatowić to polecam . Sama tak wiele razy używałam i naprawdę super się sprawdza! Natomiast ja używam podkładu proL i MSFN . Podkład mieszam z żelem (zamiennik kremu nawilżającego, ten z 3 kroków clinique), wtedy się lepiej nakłada (bo sam szybko zastyga) i jest lżejszy, wygląda bardziej naturalnie, na to moim ukochanym pędzlem MSFN i efekt jest super . Bardzo naturalny, a tego od makijażu oczekuję .
Natomiast czaję się na ten podkład mineralny w kompakcie, strasznie chcę go wypróbować! Narazie czekam na pędzel kabuki (3tyg. :/), a że on kosztuje 225zł to tak od razu podkładu pewnie nie kupię, czyli poczekam sobie ze 2-3miesiące ...
No i jak wejdą te serduszkowe róże mineralne to wszystkie moje pieniądze przepadną!:P

A co do ceny MSFN hmm mam gdzieś paragon, już poszukam.


Może kogoś będą interesowały ceny po podwyżkach:

Mineralize Skinfinish Natural - 110zł
Pro Longwear SPF 110 Foundation - 119zł
Pędzel 187 - 225zł
Pędzel 138 - 205zł
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2011-02-24 o 21:20
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:27   #3754
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no właśnie nie do końca - mysle też o WRO i KRK
Krk Krk chociaz we Wroclawiu nigdy nie bylam
sorry ze sie wcinam w watek, ale podczytuje Was od czasu do czasu
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:27   #3755
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A dla mnie najlepsze rozwiązanie to Oil Control Odkąd go używam jako bazy to nawet nie mam zbytniej konieczności używania Blota w trakcie dnia.
Też się pod nim podpisuję obiema ręcami
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:28   #3756
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A dla mnie najlepsze rozwiązanie to Oil Control Odkąd go używam jako bazy to nawet nie mam zbytniej konieczności używania Blota w trakcie dnia.
To jest krem? W jakiej cenie?
Używa się go tylko bezpośrednio pod podkład i ma za zadanie matowić tylko, czy coś jeszcze?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:31   #3757
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Tak, dobrze rozszyfrowałaś. Ale MSFN to jest taki puder, nie podkład, więc jeśli masz idealną cerę i chcesz ją tylko zmatowić to polecam . Sama tak wiele razy używałam i naprawdę super się sprawdza! Natomiast ja używam podkładu proL i MSFN . Podkład mieszam z żelem (zamiennik kremu nawilżającego, ten z 3 kroków clinique), wtedy się lepiej nakłada (bo sam szybko zastyga) i jest lżejszy, wygląda bardziej naturalnie, na to moim ukochanym pędzlem MSFN i efekt jest super . Bardzo naturalny, a tego od makijażu oczekuję .
Natomiast czaję się na ten podkład mineralny w kompakcie, strasznie chcę go wypróbować! Narazie czekam na pędzel kabuki (3tyg. :/), a że on kosztuje 225zł to tak od razu podkładu pewnie nie kupię, czyli poczekam sobie ze 2-3miesiące ...
No i jak wejdą te serduszkowe róże mineralne to wszystkie moje pieniądze przepadną!:P

A co do ceny MSFN hmm mam gdzieś paragon, już poszukam.


Może kogoś będą interesowały ceny po podwyżkach:

Mineralize Skinfinish Natural - 110zł
Pro Longwear SPF 110 Foundation - 119zł
Pędzel 187 - 225zł
Pędzel 138 - 205zł
Dziekuję za wszystkie infromacje
W sumie do ukrycia mam to świecenie w strefie T, a poza tym to potrzebuje jedynie wyrównać kolor skóry
Czyli rozumiem że podkład mineralny w kompakcie, to nie to samo co Mineralize Skinfinsh Natural?
PS: strasznie drogie te pedzelki Ja jedynie czaje się na 217 do oczu
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 21:38   #3758
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
To jest krem? W jakiej cenie?
Używa się go tylko bezpośrednio pod podkład i ma za zadanie matowić tylko, czy coś jeszcze?
To nie krem a raczej coś w rodzaju bazy, nie wiem dokładnie jakie ma zadanie (bodajże regulowanie wydzielania sebum ale nie chcę wprowadzać w błąd) ale u mnie działa i jako baza (ładnie się na nim rozprowadza podkład i dobrze też trzyma podkład) i również sprawia że twarz się nie świeci (również przez to że nie ma nadmiaru sebum to to przedłuża trwałość makijażu). Jest to produkt o tyle fajny że przy mieszanej skórze miałam problemy ze "świeceniem się" a tak to mogę nałożyć Oil Control i na to podkład ze Strobe i mam równomierny efekt rozświetlenia a nie "świecenia się".
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:50   #3759
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dziekuję za wszystkie infromacje
W sumie do ukrycia mam to świecenie w strefie T, a poza tym to potrzebuje jedynie wyrównać kolor skóry
Czyli rozumiem że podkład mineralny w kompakcie, to nie to samo co Mineralize Skinfinsh Natural?
PS: strasznie drogie te pedzelki Ja jedynie czaje się na 217 do oczu
Nie, to nie to samo . Mam na myśli ten podkład: http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD98282

Hm to może spróbuj na początek właśnie MSFN . U mnie takie zadanie spełnia zdecydowanie .
Pędzle drogie strasznie, to prawda :/. No ale uparłam się, że skompletuję sobie zestaw i tak teraz kabuki, później pędzel do różu i do korektora, aa i do eyelinera. A z produktów te nowe 3 mineralne róże z serduszkami, podkład mineralny, korektor studio sculpt.
Pewnie jeszcze w takim razie oil control, puder p +p ... A później się będę bawić w szminki, błyszczyki, może nawet cienie . Tylko że dla mnie to plan na pewnie minimum rok :/. A jeszcze gdzieś w międzyczasie muszę dorwać bobbi brown'owy eyeliner :P. I kusicie tym MACowym tuszem!

Boże jak to uzależnia!!!

BrandNewName dzięki za informacje, brzmi ciekawie, na pewno rozważę zakup . A nie wiesz jak wygląda cena (tak mniej więcej) ?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:09   #3760
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
BrandNewName dzięki za informacje, brzmi ciekawie, na pewno rozważę zakup . A nie wiesz jak wygląda cena (tak mniej więcej) ?
Niestety nie wiem... coś w okolicach ceny Strobe Liquid (115? 125?).
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 06:43   #3761
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a buzię masz mocno żółtą? chyba najlepiej poproszę o próbkę i sobie porównam.. a jak będzie za żółty, to może bym go mieszała z NW20
a cholerka wie... no strasznie żółta nie jestem, ale na pewno nie jestem różówa, ale NC15 to nie jest taki typowy żółciak. Tak jak napisała OlaM - po nałożeniu na buzię on jakby się dopasowuje do kolorytu skóry i np. u mojej siostry traci tą żółć. Najlepiej tak jak piszesz-weź próbasa i testuj
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 09:33   #3762
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Nie, to nie to samo . Mam na myśli ten podkład: http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD98282

Hm to może spróbuj na początek właśnie MSFN . U mnie takie zadanie spełnia zdecydowanie .
Pędzle drogie strasznie, to prawda :/. No ale uparłam się, że skompletuję sobie zestaw i tak teraz kabuki, później pędzel do różu i do korektora, aa i do eyelinera. A z produktów te nowe 3 mineralne róże z serduszkami, podkład mineralny, korektor studio sculpt.
Pewnie jeszcze w takim razie oil control, puder p +p ... A później się będę bawić w szminki, błyszczyki, może nawet cienie . Tylko że dla mnie to plan na pewnie minimum rok :/. A jeszcze gdzieś w międzyczasie muszę dorwać bobbi brown'owy eyeliner :P. I kusicie tym MACowym tuszem!

Boże jak to uzależnia!!!

BrandNewName dzięki za informacje, brzmi ciekawie, na pewno rozważę zakup . A nie wiesz jak wygląda cena (tak mniej więcej) ?
To może rzeczywiście skuszę sie na ten MSFN Albo na blota.. Tyle że blot jedynie matuje, a koloru juz nie nadaje? Odnosnie MSFN jaki kolorek byłby najlepszy do NC15?
Winyl, ale masz długaśną listę zakupów Ja póki co chce kupic pedzelek 217, ale jeśli od tego ma się zacząc moje uzależnienie to moze sie lepiej powstrzymam
Cienie też mnie kuszą, ale jest taki wybór że poporostu nie wiem co wybrać
PS: co to za róże z serduszkami?
Aha i polecam z czystym sumieniem żelowy eyeliner Bobbi Brown - nie miałam nigdy Macowego i nie mam jak porównać, ale ten BB jest naprawdę super

Edytowane przez Anulenka
Czas edycji: 2011-02-25 o 09:35
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:07   #3763
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Nie, to nie to samo . Mam na myśli ten podkład: http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD98282

Hm to może spróbuj na początek właśnie MSFN . U mnie takie zadanie spełnia zdecydowanie .
Pędzle drogie strasznie, to prawda :/. No ale uparłam się, że skompletuję sobie zestaw i tak teraz kabuki, później pędzel do różu i do korektora, aa i do eyelinera. A z produktów te nowe 3 mineralne róże z serduszkami, podkład mineralny, korektor studio sculpt.
Pewnie jeszcze w takim razie oil control, puder p +p ... A później się będę bawić w szminki, błyszczyki, może nawet cienie . Tylko że dla mnie to plan na pewnie minimum rok :/. A jeszcze gdzieś w międzyczasie muszę dorwać bobbi brown'owy eyeliner :P. I kusicie tym MACowym tuszem!

Boże jak to uzależnia!!!

BrandNewName dzięki za informacje, brzmi ciekawie, na pewno rozważę zakup . A nie wiesz jak wygląda cena (tak mniej więcej) ?
Corii, się udało skompletować 8 paletek po 15 cieni w ciągu 7 miesięcy oraz kupić sporo innych wynalazków MAC, to i tobie też może się udać
Tylko Corii, to z kilka razy pisała o planie skoku na bank, więc nie wiem, czy czasem tego planu już nie zrealizowała
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:39   #3764
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
To może rzeczywiście skuszę sie na ten MSFN Albo na blota.. Tyle że blot jedynie matuje, a koloru juz nie nadaje? Aha i polecam z czystym sumieniem żelowy eyeliner Bobbi Brown - nie miałam nigdy Macowego i nie mam jak porównać, ale ten BB jest naprawdę super
Blot nie daje koloru. MACowy w żelu też jest fajny i chyba tanszy (poprawcie mnie jeśli sie mylę) od BB. Jeszcze tańszą alternatywą dla obu jest żelowy eyeliner z ELFa
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:44   #3765
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Corii, się udało skompletować 8 paletek po 15 cieni w ciągu 7 miesięcy oraz kupić sporo innych wynalazków MAC, to i tobie też może się udać
Tylko Corii, to z kilka razy pisała o planie skoku na bank, więc nie wiem, czy czasem tego planu już nie zrealizowała
Ja Ci Beets naprawdę zrobię o tak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:49   #3766
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Corii, się udało skompletować 8 paletek po 15 cieni w ciągu 7 miesięcy oraz kupić sporo innych wynalazków MAC, to i tobie też może się udać
Tylko Corii, to z kilka razy pisała o planie skoku na bank, więc nie wiem, czy czasem tego planu już nie zrealizowała
no chyba nie, bo pisała, ze się podzieli a tak serio to jak planuje się wieksze zakupy w MACu albo tworzenie kolekcji pędzli od podstaw to trzeba uzbroić sie w sporą kwotę albo faktycznie napaśc na bank
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:54   #3767
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no chyba nie, bo pisała, ze się podzieli a tak serio to jak planuje się wieksze zakupy w MACu albo tworzenie kolekcji pędzli od podstaw to trzeba uzbroić sie w sporą kwotę albo faktycznie napaśc na bank
no niestety ale z drugiej strony jaką radość sie pózniej ma
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:18   #3768
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no niestety ale z drugiej strony jaką radość sie pózniej ma
no ba, to oczywiste tylko najpierw uzbierać trzeba. Są różne metody, coby samemu nie doznać szoku lub nie przerazić partnera/rodziców: jedni kupują powolutku po jednej rzeczy jak wpadnie jakiś grosz, inni kupują hurtem w myśl zasady jak szaleć to na całego
Ja zawsze sobie tłumaczę (a właściwie innym zdziwionym cenami), że lepiej mieć jedną, dwie rzeczy dobrej jakości niż 20 kiepskich. Najlepiej to widać na pędzlach:lepiej wydać więcej i kupić MACa lub innej cenionej firmy i mieć latami niż drogeryjne, które szybko się zniszczą i ciagle trzeba kupować nowe.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

mam pytanie odnośnie pędzla 109, którego używacie do rozświetlacza-jaki on jest? tzn. widziałam w sieci jaki ma kształt, ale nigdzie nie mogłam znaleźć jaki jest w nacisku:miękki czy twardy? mam kilka rozświetlaczy,które potrzebują mocniejszego maznięcia...
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:20   #3769
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
To może rzeczywiście skuszę sie na ten MSFN Albo na blota.. Tyle że blot jedynie matuje, a koloru juz nie nadaje? Odnosnie MSFN jaki kolorek byłby najlepszy do NC15?
Winyl, ale masz długaśną listę zakupów Ja póki co chce kupic pedzelek 217, ale jeśli od tego ma się zacząc moje uzależnienie to moze sie lepiej powstrzymam
Cienie też mnie kuszą, ale jest taki wybór że poporostu nie wiem co wybrać
PS: co to za róże z serduszkami?
Aha i polecam z czystym sumieniem żelowy eyeliner Bobbi Brown - nie miałam nigdy Macowego i nie mam jak porównać, ale ten BB jest naprawdę super
MSFN nie występuje w kolorach NC i NW tylko light itd. itp. Zobacz sobie na stronie . Ja jako bladzioch wzięłam light i jestem bardzo zadowolona
No niestety i ta lista się nie zmniejsza, tylko ciągle rośnie! :P
Róże z serduszkami z Quite Cute Collection: http://icefrost.onsugar.com/Upcoming...tches-14105603
Wiem, wiem, że eyeliner BB jest super, jeszcze nie słyszałam złej opinii o nim . A jaki masz do niego pędzelek?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Corii, się udało skompletować 8 paletek po 15 cieni w ciągu 7 miesięcy oraz kupić sporo innych wynalazków MAC, to i tobie też może się udać
Tylko Corii, to z kilka razy pisała o planie skoku na bank, więc nie wiem, czy czasem tego planu już nie zrealizowała
Wow, Corii, szacunek! Wszystko zależy od tego czy trafią mi się jakieś dodatkowe fundusze, może jakieś stypendium/praca ... Życie studentki jest ciężkie :P szczególnie pod względem finansowym!

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Blot nie daje koloru. MACowy w żelu też jest fajny i chyba tanszy (poprawcie mnie jeśli sie mylę) od BB. Jeszcze tańszą alternatywą dla obu jest żelowy eyeliner z ELFa
Tańszy, tańszy. BB kosztuje chyba 110zł, a MACowy 80? 60? Jakoś tak.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja Ci Beets naprawdę zrobię o tak
Beets zapisz mi w spadku swoje MACowe cudeńka na wszelki wypadek .
Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no chyba nie, bo pisała, ze się podzieli a tak serio to jak planuje się wieksze zakupy w MACu albo tworzenie kolekcji pędzli od podstaw to trzeba uzbroić sie w sporą kwotę albo faktycznie napaśc na bank
Dokładnie, nie jest to tania zabawa ale:
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no niestety ale z drugiej strony jaką radość sie pózniej ma
ta radość to wynagradza .
Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no ba, to oczywiste tylko najpierw uzbierać trzeba. Są różne metody, coby samemu nie doznać szoku lub nie przerazić partnera/rodziców: jedni kupują powolutku po jednej rzeczy jak wpadnie jakiś grosz, inni kupują hurtem w myśl zasady jak szaleć to na całego
Ja zawsze sobie tłumaczę (a właściwie innym zdziwionym cenami), że lepiej mieć jedną, dwie rzeczy dobrej jakości niż 20 kiepskich. Najlepiej to widać na pędzlach:lepiej wydać więcej i kupić MACa lub innej cenionej firmy i mieć latami niż drogeryjne, które szybko się zniszczą i ciagle trzeba kupować nowe.
Ja bym nie wytrzymała jakbym miała zbierać pieniądze na te wszystkie rzeczy, których potrzebuję, więc kupuję 1/2 rzeczy naraz. Jak mi się trafi jakieś 200-400 dodatkowych zł to od razu myślę co w MACu kupić tym razem . Poza tym jakbym uzbierała taką dużą sumę to by mi było żal wszystko naraz na kosmetyki wydawać, a tak jestem w mniejszym szoku :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 12:25   #3770
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no chyba nie, bo pisała, ze się podzieli a tak serio to jak planuje się wieksze zakupy w MACu albo tworzenie kolekcji pędzli od podstaw to trzeba uzbroić sie w sporą kwotę albo faktycznie napaśc na bank
No ba! Dobrze Nadi mówi z Macoholiczkami trzeba sie dzielić i sobie pomagać
Mnie się dość szybko udało zebrać, co chciałam, aczkolwiek parę rzeczy jest jeszcze na wish liscie, ale to już naprawdę niewiele.
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no niestety ale z drugiej strony jaką radość sie pózniej ma
Dokładnie

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Wow, Corii, szacunek! Wszystko zależy od tego czy trafią mi się jakieś dodatkowe fundusze, może jakieś stypendium/praca ... Życie studentki jest ciężkie :P szczególnie pod względem finansowym!
Ja muszę sprostować co nieco Nie osiem, tylko 7 15-ek, jedna w polowie pełna. Pomerdało mi się, bo jedna 15-ka to paletka na róze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:16   #3771
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

[/COLOR]mam pytanie odnośnie pędzla 109, którego używacie do rozświetlacza-jaki on jest? tzn. widziałam w sieci jaki ma kształt, ale nigdzie nie mogłam znaleźć jaki jest w nacisku:miękki czy twardy? mam kilka rozświetlaczy,które potrzebują mocniejszego maznięcia...[/QUOTE]

Zglasza sie kolejna Macoholiczka

Ja mam pedzelek 109 i nie nalezy on do najbardziej miekkich, uzywam go do konturowania, bo nie lubie bardzo miekkich pedzli, jakos tak mam.
Niestety nie mam go z czym porownac bys mogla miec jakis punkt odniesienia, ale ja go baaaaaardzo lubie, bo mam mala buzie i wszystkie pedzle zamiast konurowac to brazowily mi pol twarzy

Aha i jest miekki na tyle by moc nakladac nim podklad, bo wiem ze tez tak sie go uzywa

Ale jego cena w Polsce mnie zabila - 150 zl.... az mi bylo wstyd na poczatku, ale pozniej radosc przykryla watpilwosci. W UK to 20 funtow;, zaluje ze go wlasnie tu nie kupilam.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-02-25 o 13:17
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:41   #3772
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no niestety ale z drugiej strony jaką radość sie pózniej ma
oj ma się ma ))
olbrzymią

aaaaaa widzieliście na Temptalii te nowe szminki - zastępców Slimshine'ów??
http://www.temptalia.com/sneak-peek-...heen-lipsticks

i nowe cremeblendy
http://www.temptalia.com/sneak-peek-...emeblend-blush

jak rozumiem, to nie są limitowane edycje???
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 14:34   #3773
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Powiedzcie mi, który pędzelek będzie lepszy do korektora: 195 http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD93424 czy 194 http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD66175 ? (chyba że są inne lepsze MACowe, ale znalazłam tylko te 2 do korektora)
I nie chodzi mi o korektor pod oczy tylko na wszelkie niedoskonałości [i będzie to pewnie studio sculpt].
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 15:43   #3774
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, który pędzelek będzie lepszy do korektora: 195 http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD93424 czy 194 http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD66175 ? (chyba że są inne lepsze MACowe, ale znalazłam tylko te 2 do korektora)
I nie chodzi mi o korektor pod oczy tylko na wszelkie niedoskonałości [i będzie to pewnie studio sculpt].
ja mam oba, ale zdecydowanie częściej używam 194.. jakiś taki wygodniejszy mi się wydaje i ma fajniejsze włosie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 16:41   #3775
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, który pędzelek będzie lepszy do korektora: 195 http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD93424 czy 194 http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD66175 ? (chyba że są inne lepsze MACowe, ale znalazłam tylko te 2 do korektora)
I nie chodzi mi o korektor pod oczy tylko na wszelkie niedoskonałości [i będzie to pewnie studio sculpt].
Ja uzywam 194 i jestem bardzo zadowolona
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 16:56   #3776
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jak rozumiem, to nie są limitowane edycje???
Is it limited edition?
No, they are all permanent.



Jako fanka slimshine'a Bare na pewno zainteresuję się kilkoma kolorami Supreme Sheen
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:05   #3777
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Is it limited edition?
No, they are all permanent.



Jako fanka slimshine'a Bare na pewno zainteresuję się kilkoma kolorami Supreme Sheen
Ja nie znam tej formuły, ale jeśli nie okaże się lepliwa to w oko wpadła mi Full speed
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:05   #3778
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

zdepotowalam moje limitowane paletki - nie obylo sie bez ofiar cien mi sie ukruszyl

za pomoc dziekuje oolong
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:16   #3779
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

a mi się spodobał blog o MAC prosto z Polski
http://polishmakeupbag.blogspot.com/...zalenstwo.html

przyznać się, kto jest jego właścicielką bo czekam na kolejne części

KNK, jeśli będziesz organizował swoje warsztaty, to na jaką kwotę muszę się przygotować? Bardzo fajny pomysł z takimi warsztatami
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-02-25 o 17:17
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:39   #3780
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a mi się spodobał blog o MAC prosto z Polski
http://polishmakeupbag.blogspot.com/...zalenstwo.html

przyznać się, kto jest jego właścicielką bo czekam na kolejne części

KNK, jeśli będziesz organizował swoje warsztaty, to na jaką kwotę muszę się przygotować? Bardzo fajny pomysł z takimi warsztatami
Też lubię ten blog

A co do warsztatów, to jak będą we Wro to ja się już piszę
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.