Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-26, 23:40   #1861
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ja mia³am tak± mieszankê burgund i ciemny br±z albo ¶redni br±z z wellatonu wstawia³am zdjêcia ale wstawiê jeszcze raz dla Was ;p

1 zdjêcie- zaraz po farbowaniu
2 zdjêcie- po kilku myciach
Piêkny kolor
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 09:04   #1862
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

a jaki kolor by³ wyj¶ciowy?
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:21   #1863
karolin_ka1807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Hej dziewczyny! MIa³am w³osy rude farbowane Joanna kolor P³omienna iskra. Znudzi³am siê wiêc pofarbowa³am syoss czekoladowy br±z no i w³a¶nie... wysz³y koszmarnie ciemne. NIby ³adne bo b³yszcz±ce i takie... zadbane. Ale niemal czarne. Czy kolor siê wymyje? Czy jest jaki¶ sposób by wymy³ siê nieco szybciej?!
karolin_ka1807 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:50   #1864
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ja mia³am tak± mieszankê burgund i ciemny br±z albo ¶redni br±z z wellatonu wstawia³am zdjêcia ale wstawiê jeszcze raz dla Was ;p

1 zdjêcie- zaraz po farbowaniu
2 zdjêcie- po kilku myciach
: love: matko jakie piêkne!!!!!! ja takie chcê)))) ja my¶la³am o ¶redni b±d¼ ciemnym br±zie,i po³owie burgundua nie pamiêtasz na prawdê czy byl to ¶redni czy ciemny br±z?

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-27 o 11:51
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 11:55   #1865
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

wydaje mi sie ze normalnie mozna mieszac
jedna dziewczyna nawet wklejala tu zdj po zmieszaniu cynamonowego i czekoladowego brazu
ladny kolorek jej wyszedl.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿na mieszaæ ale tylko farby tej samej firmy,ka¿da ma jakie¶ swoje receptury i mieszanie dwóch róznych firm mog³oby zaszkodziæ,tak gdzie¶ czyta³am.Mnie sam± kusi zmieszanie br±zu,i burgundu z Wellatonu
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja nigdy nie miesza³am farb ale efekt móg³by byæ ciekawy oczywi¶cie przy u¿yciu dwóch farb z tej samej firmy
Tak oczywi¶cie, chodzi mi tylko o zmieszanie dwóch kolorów tej samej firmy kurcze chyba faktycznie spróbujê, czyli sadzicie, ze w³osy jako¶ siê nie posypi± po takiej mieszance? A jak to zrobiæ? Po³±czyæ wszystkie sk³adniki w obu opakowañ jednocze¶nie i wymieszaæ, czy moze np. jedno ca³e opakowanie i po³owa drugiego?

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
: love: matko jakie piêkne!!!!!! ja takie chcê)))) ja my¶la³am o ¶redni b±d¼ ciemnym br±zie,i po³owie burgundua nie pamiêtasz na prawdê czy byl to ¶redni czy ciemny br±z?
Kurcze... mnie te¿ siê strasznie podoba tylko bojê siê trochê tego burgundu, ¿e nawet zmieszany z normalnym br±zem wyjdzie mi na jasnych odrostach dziwacznie.
kamelka33 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 11:59   #1866
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Poka¿ wiadomo¶æ
wydaje mi sie ze normalnie mozna mieszac
jedna dziewczyna nawet wklejala tu zdj po zmieszaniu cynamonowego i czekoladowego brazu
ladny kolorek jej wyszedl.




Tak oczywi¶cie, chodzi mi tylko o zmieszanie dwóch kolorów tej samej firmy kurcze chyba faktycznie spróbujê, czyli sadzicie, ze w³osy jako¶ siê nie posypi± po takiej mieszance? A jak to zrobiæ? Po³±czyæ wszystkie sk³adniki w obu opakowañ jednocze¶nie i wymieszaæ, czy moze np. jedno ca³e opakowanie i po³owa drugiego?



Kurcze... mnie te¿ siê strasznie podoba tylko bojê siê trochê tego burgundu, ¿e nawet zmieszany z normalnym br±zem wyjdzie mi na jasnych odrostach dziwacznie.[/QUOTE]
ja ju¿ kiedy¶ miesza³am jasny br±z Garnier,i Machoñ Garnier.Da³am ca³y jasny br±z,oraz pól tubki machoniu i pol utleniacza.Wszystko by³o Ok,by³a delikatna po¶wiata rudego koloru,gdyby chcia³a lepszy efekt da³abym ca³± tubkê,ale to by³ pierwszy raz to ba³am siê takich mieszaneka je¶li masz jasne w³osy to mog³aby¶ wzi±¶æ ¶redni br±z,i pól burgundu¶redni br±z Wellaton wychodzi jak ciemny br±z to nawet na odrostach by³by ciemny.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-27 o 12:01
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 12:02   #1867
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ja mia³am tak± mieszankê burgund i ciemny br±z albo ¶redni br±z z wellatonu wstawia³am zdjêcia ale wstawiê jeszcze raz dla Was ;p

1 zdjêcie- zaraz po farbowaniu
2 zdjêcie- po kilku myciach

slicznie wyglada
na zywo pewnie jeszcze lepiej.
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 12:17   #1868
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

[/QUOTE]
ja ju¿ kiedy¶ miesza³am jasny br±z Garnier,i Machoñ Garnier.Da³am ca³y jasny br±z,oraz pól tubki machoniu i pol utleniacza.Wszystko by³o Ok,by³a delikatna po¶wiata rudego koloru,gdyby chcia³a lepszy efekt da³abym ca³± tubkê,ale to by³ pierwszy raz to ba³am siê takich mieszaneka je¶li masz jasne w³osy to mog³aby¶ wzi±¶æ ¶redni br±z,i pól burgundu¶redni br±z Wellaton wychodzi jak ciemny br±z to nawet na odrostach by³by ciemny.[/QUOTE]

Dobry pomys³, ja w zasadzie zawsze wybieram jasne br±zy, które i tak na moich w³osach wychodz± ciemno, ale gdyby wybraæ tym razem ciemniejszy odcieñ jako bazê, to przynajmniej mam pewno¶æ, ¿e pokryje dobrze odrost Tylko czy z drugiej strony ca³o¶æ nie wyjdzie za ciemna, prawie czarna, raczej przy farbowaniu staram siê unikac takiego efektu
kamelka33 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 12:36   #1869
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

ja ju¿ kiedy¶ miesza³am jasny br±z Garnier,i Machoñ Garnier.Da³am ca³y jasny br±z,oraz pól tubki machoniu i pol utleniacza.Wszystko by³o Ok,by³a delikatna po¶wiata rudego koloru,gdyby chcia³a lepszy efekt da³abym ca³± tubkê,ale to by³ pierwszy raz to ba³am siê takich mieszaneka je¶li masz jasne w³osy to mog³aby¶ wzi±¶æ ¶redni br±z,i pól burgundu¶redni br±z Wellaton wychodzi jak ciemny br±z to nawet na odrostach by³by ciemny.[/QUOTE]

Dobry pomys³, ja w zasadzie zawsze wybieram jasne br±zy, które i tak na moich w³osach wychodz± ciemno, ale gdyby wybraæ tym razem ciemniejszy odcieñ jako bazê, to przynajmniej mam pewno¶æ, ¿e pokryje dobrze odrost Tylko czy z drugiej strony ca³o¶æ nie wyjdzie za ciemna, prawie czarna, raczej przy farbowaniu staram siê unikac takiego efektu[/QUOTE]

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

ja osobi¶cie poleci³a bym Ci jasny br±z Wellaton,wychodzi co¶ w stylu gorzkiej czekolady.Ciep³y do¶æ ciemny br±z ale NIE CZARNY.U¿ywa³am parê razy i kolor piêkny,my¶lê,¿e jakby dodaæ do niego po³owe burgundu by³o by superje¶li unikasz bardzo ciemnych odcieni to ¶redni i ciemny br±z odpada
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 12:48   #1870
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

[/COLOR]ja osobi¶cie poleci³a bym Ci jasny br±z Wellaton,wychodzi co¶ w stylu gorzkiej czekolady.Ciep³y do¶æ ciemny br±z ale NIE CZARNY.U¿ywa³am parê razy i kolor piêkny,my¶lê,¿e jakby dodaæ do niego po³owe burgundu by³o by superje¶li unikasz bardzo ciemnych odcieni to ¶redni i ciemny br±z odpada[/QUOTE]

W takim razie biegnê dzisiaj do drogerii i spojrzê spokojnie na pó³ki z farbami ju¿ by³am w zasadzie zdecydowana na Joannê, ale teraz nie wiem, czy jednak nie zmieniê zdania i nie pomieszam sobie dwóch kolorów, chyba padnie na Wellaton
kamelka33 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 12:50   #1871
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

http://p.alejka.pl/i2/p_new/15/60/we...y-braz_0_b.jpg to jest jasny br±z,i wychodzi praktycznie identycznie jak na opakowaniu no i Burgund na który zawsze siê gapiê w drogerii http://www.celux.pl/_var/gfx/c9a681e...8f42f06c21.jpg

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-27 o 12:51
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 13:07   #1872
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
http://p.alejka.pl/i2/p_new/15/60/we...y-braz_0_b.jpg to jest jasny br±z,i wychodzi praktycznie identycznie jak na opakowaniu no i Burgund na który zawsze siê gapiê w drogerii http://www.celux.pl/_var/gfx/c9a681e...8f42f06c21.jpg

Oba kolorki s± bardzo ³adne ale ten burgund...
a jak oceniasz wp³yw farby na kondycjê w³osów?
kamelka33 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:58   #1873
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Poka¿ wiadomo¶æ
Oba kolorki s± bardzo ³adne ale ten burgund...
a jak oceniasz wp³yw farby na kondycjê w³osów?
mimo,ze to trwa³a farba jest bardzo ³agodna.Garnier np bardzo wysuszy³ mi w³osy,a po Wellatonie nie zauwa¿y³am zniszczenia,ani wysuszenia a u¿ywam ich bardzo czêsto
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 21:37   #1874
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkny kolor
dziêkujê, mi te¿ siê bardzo podoba³

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka¿ wiadomo¶æ
a jaki kolor by³ wyj¶ciowy?
kolor wyj¶ciowy to l'oreal preference - mro¼ny kasztan

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
: love: matko jakie piêkne!!!!!! ja takie chcê)))) ja my¶la³am o ¶redni b±d¼ ciemnym br±zie,i po³owie burgundua nie pamiêtasz na prawdê czy byl to ¶redni czy ciemny br±z?
dziêkujê , hm... popatrzy³am na opakowania i to by³ ciemny br±z na 70 %... ale wiecie co, pó¼niej to mi siê wymywa³o do czerwieni i mia³am dna w³osach typow± wi¶niê, nie mam zdjêæ, ale mnie to nie zadowala³o... ale ogólnie w³oski po wellatonie b³yszcz±ce, miekkie, super

jutro chyba zafarbujê Mleczn± czekoladk±, bo ju¿ czas na mnie

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
slicznie wyglada
na zywo pewnie jeszcze lepiej.
na zywo by³ po prosty , widzia³am jak siê inni patrzyli na ten kolorek dos³ownie tylko niefajne by³o to wymywanie. my¶lê, ¿e jakby dodaæ pó³ tubki burgundu by³oby lepiej
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-27, 22:05   #1875
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

¦wietna ta mieszanka z burgundem!



A ja dzisiaj na wiocha.pl zobaczy³am takie zdjecie, oczywiscie brechta z niego jest, ale tak wpad³am na pomys³, ¿eby mo¿e sobie zrobiæ takie ja¶niejsze pasemka jak u tej dziewki :P Nie chcê oczywi¶cie takich bia³ych, ale kilka tonów ja¶niejszych od swoich, co my¶licie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2c098f255855b6f5bef2edb5a119fe6e.jpg (29,5 KB, 48 za³adowañ)
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-09-27 o 22:06
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:16   #1876
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê, mi te¿ siê bardzo podoba³



kolor wyj¶ciowy to l'oreal preference - mro¼ny kasztan


dziêkujê , hm... popatrzy³am na opakowania i to by³ ciemny br±z na 70 %... ale wiecie co, pó¼niej to mi siê wymywa³o do czerwieni i mia³am dna w³osach typow± wi¶niê, nie mam zdjêæ, ale mnie to nie zadowala³o... ale ogólnie w³oski po wellatonie b³yszcz±ce, miekkie, super

jutro chyba zafarbujê Mleczn± czekoladk±, bo ju¿ czas na mnie



na zywo by³ po prosty , widzia³am jak siê inni patrzyli na ten kolorek dos³ownie tylko niefajne by³o to wymywanie. my¶lê, ¿e jakby dodaæ pó³ tubki burgundu by³oby lepiej
no ja bym da³a na 100% tylko po³owê burgundu,nie chcê a¿ tak mocnego efektu

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
¦wietna ta mieszanka z burgundem!



A ja dzisiaj na wiocha.pl zobaczy³am takie zdjecie, oczywiscie brechta z niego jest, ale tak wpad³am na pomys³, ¿eby mo¿e sobie zrobiæ takie ja¶niejsze pasemka jak u tej dziewki :P Nie chcê oczywi¶cie takich bia³ych, ale kilka tonów ja¶niejszych od swoich, co my¶licie?
ja my¶lê,¿e nie mi siê nie podoba,nie wiem jak innym

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-28 o 10:18
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:23   #1877
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

nie wyglada to zle ale sama nie zrobila bym sobie takiego czegos
ja w piatek jade do miasta i tak mysle czy kupic ten burgund
tylko mysle o tym z Joanny
bo mam juz na odrosty ten czekoladowy braz to na calosc jak bym miala dac to chyba lepiej z tej samej firmy nie ?
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:49   #1878
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
nie wyglada to zle ale sama nie zrobila bym sobie takiego czegos
ja w piatek jade do miasta i tak mysle czy kupic ten burgund
tylko mysle o tym z Joanny
bo mam juz na odrosty ten czekoladowy braz to na calosc jak bym miala dac to chyba lepiej z tej samej firmy nie ?
ja te¿ o nim my¶lê,tylko,¿e ja mam sprawdzony Wellaton i ja na mój rudy br±z bêdê musia³a zmieszaæ z jakim¶ br±zem.Je¶li lubisz Joanne kup Burgund Joanny widzia³am go na próbniku kiedy¶ równie¿ jest ¶liczny,my¶lê,¿e nada Twoim w³osom piêknego po³ysku,mi te¿ zale¿y na takim efekcie.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:59   #1879
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

hm hm pojde w piatek i zobacze na probniku
wisniowa czerwien tez mi sie podoba
i nie wiem ktory by byl ladniejszy
ciekawa jestem czy wogole bylo by cos widac jakbym zrobila ktoryms z tych kolorow
fajnie jakby chociaz w sloncu byly ladne refleksy

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

ta siostra mojego chlopaka robila wlasnie z WELLATONU
ale jak bym chciala zrobic wella to musiala bym tez kupic jakis braz z tej firmy
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 11:03   #1880
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
hm hm pojde w piatek i zobacze na probniku
wisniowa czerwien tez mi sie podoba
i nie wiem ktory by byl ladniejszy
ciekawa jestem czy wogole bylo by cos widac jakbym zrobila ktoryms z tych kolorow
fajnie jakby chociaz w sloncu byly ladne refleksy

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

ta siostra mojego chlopaka robila wlasnie z WELLATONU
ale jak bym chciala zrobic wella to musiala bym tez kupic jakis braz z tej firmy
mi siê podoba po¶wiata bordo dlatego,my¶le o burgundzie wi¶nia pewnie by by³a bardziej czerwona.Zreszta nie znam siê masz ciemne w³osy,na pewno efekt nie by³by mocny,po¶wiata w s³oñcu na pewno by by³a
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:07   #1881
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

no mi sie tez taka bordowa podoba
tylko nie wiem czy wziasc szampon czy farbe
bo z Joanny jest i to i to
ale napewno farba lepiej by chwycila bo jest mocniejsza
a Ty co zdecydowalas ?
robisz tym cynamonem ?
ja tak mysle ze zrob moze ten cynamon , pozniej czekoladowy braz
a jak zaden z tych kolorow Cie nie uzeknie to wtedy zmieszaj sobie braz z burgundem
skoro masz 2 farby w domu to warto je wyprobowac szkoda zeby lezaly
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:17   #1882
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Dziewczyny, a mia³y¶cie jakie¶ do¶wiadczenia z farb± Brillance? Fajne kolory widzê, br±zy na poziomie 8, czyli ja¶niutkie bêd±, sarni i karmelowy.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:19   #1883
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

moja mama robila wisniowa czerwienia
srednio mi sie podobalo
wyszlo mocno ciemno i bez zadnego fajnego polysku
tylko wygladaly na takie matowe
z doswiadczen mamy nie polecam




ale powiem WAM ze jestm pod wrazeniem jakie miekkie i ladne wlosy sa po Palette oczywiscie chodzi mi o szampon koloryzujacy ( zolte opakowanie ) robilam miemie kolorem Bordo i wyszly sliczne wlosy
z polyskiem .
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:23   #1884
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a mia³y¶cie jakie¶ do¶wiadczenia z farb± Brillance? Fajne kolory widzê, br±zy na poziomie 8, czyli ja¶niutkie bêd±, sarni i karmelowy.
ja robi³am naturalnym br±zem i wyszed³ kruczo czarny

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
no mi sie tez taka bordowa podoba
tylko nie wiem czy wziasc szampon czy farbe
bo z Joanny jest i to i to
ale napewno farba lepiej by chwycila bo jest mocniejsza
a Ty co zdecydowalas ?
robisz tym cynamonem ?
ja tak mysle ze zrob moze ten cynamon , pozniej czekoladowy braz
a jak zaden z tych kolorow Cie nie uzeknie to wtedy zmieszaj sobie braz z burgundem
skoro masz 2 farby w domu to warto je wyprobowac szkoda zeby lezaly
nie mam pojêcia co zrobiê,zawsze mogê odsprzedaæ mamie bo ona uzywa czekolad i ciemnych br±zów,nie wiem jeszcze co zrobiê.Zawsze podoba³ mi siê burgund,a teraz jak zobaczy³am te zdjêcia które wklei³a ibyza do ju¿ w ogólêno ale muszê najpierw wyrównaæ kolor i pokryæ rudo¶ci bo mlecznej czekoladzie. nie mam pojêcia na razie,uwielbiam zarówno czekolady jak i kolory bordo i tak bym chcia³a i tak

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-28 o 11:24
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:24   #1885
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

to chyba te farby maja to do siebie ze wychodza ciemno
szczeze to mnie jakos nie bardzo interesoja te farby Schwarzkopfa
jedynie ta pianka sie zainteresowalam
jakos nie zerkam na te farby ktore kosztuja okolo 20 zl
bo szkoda mi tak co miesiac tyle kasy tracic
jak moge kupic farbe za 6 lub 10 zl i tez jest ok
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:26   #1886
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Brillance ma taki plus,¿e jest bardzo trwa³a.Ale jak kupi³am naturalny br±z,to liczy³am,¿e bêdzie to br±z a nie czerñ,mia³am rownie¿ czerwon± czerñ który nie mia³a ¿adnej czerwonej po¶wiaty.Jedynie jak farbowa³am siê na czarno to uwielbia³am krucz± czerñ bo dawa³a super efekt granatu.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:30   #1887
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja robi³am naturalnym br±zem i wyszed³ kruczo czarny

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------


nie mam pojêcia co zrobiê,zawsze mogê odsprzedaæ mamie bo ona uzywa czekolad i ciemnych br±zów,nie wiem jeszcze co zrobiê.Zawsze podoba³ mi siê burgund,a teraz jak zobaczy³am te zdjêcia które wklei³a ibyza do ju¿ w ogólêno ale muszê najpierw wyrównaæ kolor i pokryæ rudo¶ci bo mlecznej czekoladzie.

aha
skad ja to znam
te dylematy dotyczace farbowania
a moze tym , a moze tamtym
i co chwile inny pomysl
czy to sie wogole kiedys skonczy ?!
watpie
a wydaje mi sie ze z jakis tydzien temu napisalam ze koniec kombinowania u mnie
i jak widac dlugo nie wytrzymalam

OJ IWKA ,IWKA ogarnij sie hehe


wogole jestem troche smutna
jakos ostatnio nieciekawie mam w domu
pracy nie moge znalesc
a mama ciagle naciska i gada zebym cos znalazla
wlasnie sobie uswiadomilam ze chyba jestem w najgorszym okresie w zyciu
skonczylam szkole i co dalej ?!
co za zycie ;/

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Brillance ma taki plus,¿e jest bardzo trwa³a.Ale jak kupi³am naturalny br±z,to liczy³am,¿e bêdzie to br±z a nie czerñ,mia³am rownie¿ czerwon± czerñ który nie mia³a ¿adnej czerwonej po¶wiaty.Jedynie jak farbowa³am siê na czarno to uwielbia³am krucz± czerñ bo dawa³a super efekt granatu.

a jak wybieralam farbe dla mamy to tez zwrocilam uwage na ta czerwona czern
ale dziwne ze nie dawala czerwonej poswiaty

wogole wczoraj poklocilam sie z mama i ta schowala mi zasilacz od laptopa na zlosc hehehe
( wiem wiem dziecinne takie)
myslala ze nie znajde i przez caly dzien bede sie nudzila
a nie musialam dlugo szukac byl w koszu na pranie ;p
az mi sie smiac z niej chce
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:36   #1888
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

ivoncia mam to samo,rok temu skoñczy³am staz i od roku siedzê w domu nie mogê nic znale¼æ,sk³adam Cv gdzie siê da,pytam gdzie siê da a inni i tak mi truj±,¿e siedzê nic nie robiê i nie staram siê o pracê.Najm±drzejsi s± ci co pracê maj± i my¶l±,¿e wszystko jest takie ³atwe i potrafi± tylko dogryzaæ przynajmniej u mnie tak jest...
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:38   #1889
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
aha
skad ja to znam
te dylematy dotyczace farbowania
a moze tym , a moze tamtym
i co chwile inny pomysl
czy to sie wogole kiedys skonczy ?!
watpie
a wydaje mi sie ze z jakis tydzien temu napisalam ze koniec kombinowania u mnie
i jak widac dlugo nie wytrzymalam

OJ IWKA ,IWKA ogarnij sie hehe


wogole jestem troche smutna
jakos ostatnio nieciekawie mam w domu
pracy nie moge znalesc
a mama ciagle naciska i gada zebym cos znalazla
wlasnie sobie uswiadomilam ze chyba jestem w najgorszym okresie w zyciu
skonczylam szkole i co dalej ?!
co za zycie ;/

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------




a jak wybieralam farbe dla mamy to tez zwrocilam uwage na ta czerwona czern
ale dziwne ze nie dawala czerwonej poswiaty

wogole wczoraj poklocilam sie z mama i ta schowala mi zasilacz od laptopa na zlosc hehehe
( wiem wiem dziecinne takie)
myslala ze nie znajde i przez caly dzien bede sie nudzila
a nie musialam dlugo szukac byl w koszu na pranie ;p
az mi sie smiac z niej chce
Ja te¿ mam z mam± cyrki ;P a w³a¶ciwie mia³am,kiedy by³am trochê m³odsza
Zawsze siê wkurza³a, ¿e mam ba³agan w pokoju. Ale co ja poradzê, ¿e mi to nie przeszkadza? Lubiê miec wszystko pod rêk±
Którego¶ dnia powiedzia³a, ¿e w koñcu siê kiedy¶ zdenerwuje i mi wszystkie rzeczy, które mam na pod³odze, wyrzuci przez balkon (1wsze piêtro). No i wyrzuci³a Prosto na trawnik za moim domem. My¶la³am, ¿e umrê ze ¶miechu
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:42   #1890
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ mam z mam± cyrki ;P a w³a¶ciwie mia³am,kiedy by³am trochê m³odsza
Zawsze siê wkurza³a, ¿e mam ba³agan w pokoju. Ale co ja poradzê, ¿e mi to nie przeszkadza? Lubiê miec wszystko pod rêk±
Którego¶ dnia powiedzia³a, ¿e w koñcu siê kiedy¶ zdenerwuje i mi wszystkie rzeczy, które mam na pod³odze, wyrzuci przez balkon (1wsze piêtro). No i wyrzuci³a Prosto na trawnik za moim domem. My¶la³am, ¿e umrê ze ¶miechu
dobre
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.