Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 21:45   #2761
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja też tego ciemniejszego odrostu nie widze No super jest, nie moge sie napatrzeć na te włosy

To dobrze wiedzieć że juz lepsza prostownica Minimum to by ile musiało być? 110-120 ? Ja to i tak raz przejade prostownicą i tafla
Ja nie wiem ile ta moja Manta ma bo ona ma po prostu 2 stopnie i na tym 1 ma zakres od 140 do 170.
Ale chciałabym kupić jakąś lepszą za jakiś czas tak czy siak. Bo zawsze sie przyda A ja im dłuzsze włosy mam tym bardziej sie wywijają, kaprysne sa, raz druty a na drugi dzien wstane i jeden włos w tą a drugi w tamtą

Co do tego wątku to wogóle nie komentuje bo nie warto

Zapytam tylko czy znacie ten kawał: Nigdy nie ufaj rudym i łysym. A dlaczego rudym? Bo są fałszywe i wredne. A łysym? Bo zawsze mogły być rude
ja tez sie nie moge napatrzec na kolor a jeszcze po wyprostowaniu to juz w ogole!
minimum jest rozne w roznych prostownicach... ja nawet nie wiem ile u mnie bo pisze tylko ze wlosy po zabiegach chem nie stosowac powyzej polowy mocy czyli 3, a ja prostuje na 1-2.
generalnie jak sie bedziesz trzymac zasady ze prostownica na pol mocy i tylko jeden raz dane pasmo no i spray silikonowy przed- to bedzie wszystko dobrze
wazniejsze by plytki nie byly porysowane, tylko idealnie gladkie- wtedy nie uszkadzasz wlosow.
nie jestes maniaczka mycia wiec jak wyprostujesz 2x w tyg to bedzie wszystko dobrze- ja prostuje pierwszego dnia po myciu- tzn myje wieczorem ze wzgl na dlugie schniecie.
a rano suche wlosy pryskam gliss kurem do farbowanych z keratyna- z 6-8 psikow, czesze i prostuje. i potem mam idealne wlosy az do mycia
a w ogole mam mase na bardzo gladka strukture po farbie- jestem zachwycona normalnie jak czesze wlosy codziennie to jesli na mase nie zaciagne gumki w kucyk czy koczek, albo klamra- to mi sie same zsuwaja z wlosow w ciagu dnia- takie gladziutkie sa z jednej strony wkurza z drugiej zachwycaja miekkoscia i gladkoscia- sa takie lejace kiedys po rozjasniaczu to jednak byly porowate na mase
kawal swietny- z tz pekalismy przed chwila

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak wychwalasz ,że jeszcze ja nabiorę na nią ochoty
zmień podpis dot farbowania


ale panna sama sobie to zaserwowała, a teraz szuka winnego
jak się nie ma pojęcia o takich rzeczach, to się idzie do fachowca szkoda(oczywiście dobrze, że się tak niestało) ,że jej włosy całkiem nie wyleciały bo by miała problem z głowy dosłownie
nalezalaby jej sie nauczka, ale jeszcze wszystko przed nia jak stopniowo zniszczenia wyjda

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie narazie dzielnie zapuszczam i nie farbuję, chociaż ostatnio miałam już nerwa na te włosy, bo kolor się spiera nierównomiernie i chciałam farbować ale TŻ zabronił

kocham Twoje włosy

Bunny brak mi słów...
mnie tez chwilowo zacielo jak pw odczytalam... i jeszcze tytul wiadomosci- blondasie o co ci chodzi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:51   #2762
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hahah co panna nie wiem czy śmiać się czy płakać
smiac sie oczywiscie bo to na zdrowie idzie

widzialam twoje wloski- nie wiem czy juz pisalam bo juz mi sie myli ze zmeczenia...
ładnie ci wyszlo z tym ze ja wielkiej roznicy nie widze, za malo farby na tak dlugie wlosy- 2 opak to minimum.
no i rudy lekko dalej podbija na cieplo ale juz bliska ladnego i rownego blondu jestes

dobra, uciekam! dobranoc blondaski!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:52   #2763
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

mnie tez chwilowo zacielo jak pw odczytalam... i jeszcze tytul wiadomosci- blondasie o co ci chodzi
ha ma tupet
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:55   #2764
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość



to trzymam kciuki oby zapuszczanie się powiodło
a do jakiego kolorku teraz się skłaniasz?

Chciałabym mieć swoje naturalne zawsze latem robiły mi się jasne refleksy od słońca
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie tez chwilowo zacielo jak pw odczytalam... i jeszcze tytul wiadomosci- blondasie o co ci chodzi
tytuł pobił wszystko
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:57   #2765
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

czeko spójrz http://allegro.pl/prostownica-diamen...153699823.html szkoda że nie pisze jaka ta regulacja
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:24   #2766
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny no ludzie

Snow
Pieknie
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:27   #2767
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
smiac sie oczywiscie bo to na zdrowie idzie

widzialam twoje wloski- nie wiem czy juz pisalam bo juz mi sie myli ze zmeczenia...
ładnie ci wyszlo z tym ze ja wielkiej roznicy nie widze, za malo farby na tak dlugie wlosy- 2 opak to minimum.
no i rudy lekko dalej podbija na cieplo ale juz bliska ladnego i rownego blondu jestes

dobra, uciekam! dobranoc blondaski!

no dziękuje na szczęście tak jak mówisz już coraz bliżej wymarzonego koloru blondu Rudego już na żywo praktycznie nie widać i nikt mi teraz już na pewno nie powie że jestem ruda ale fakt następnym razem wezmę dwa opakowania Garniera i powinno być idealnie a różnica jest zdecydowanie- może na zdjęciach rzeczywiście słabo widać ale ja się od razu lepiej czuje w takich włosach. NIGDY WIĘCEJ RUDEGO!!! mam nauczkę na przyszłość ;]

Dobrej nocki a tamtą idiotką się w ogóle nie przejmuj !!
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 22:32   #2768
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Wszystko poszło zgodnie z planem i dziś pozbyłam się doczepów. Moje wyszarpane i umęczone włosy aż się proszą o solidnego kopa tak więc z miejsca zaczynam regenerację ;-) na dobry początek wspomnę w co się zaopatrzyłam
Szampon – póki co Timotei złociste refleksy włosy rozjaśniane i blond (oczywiście naklejka 100% naturalne ekstrakty nie wiem na ile prawdziwa)
Odżywka – podobnie jak wyżej chociaż na początku nie zamierzam jej stosować gdyż zwyczajnie nie będę miała okazji.
Maski olejki itp. tutaj się zaczyna ;-) zaopatrzyłam się w olejek Alterra wersja limonka z oliwką którą będę stosować na zmianę z maską Gloria która już do mnie idzie. Początkowo co każde mycie a po ok. 2-3 tygodniach będę je stosować co drugie ;-) zalecacie taki sposób czy raczej nie mieszać i najpierw skończyć Alterrę i dopiero zabrać się za Glorię?
Końcówki po myciu mam zamiar dopieszczać chyba serum wzmacniającym A+E z BIOVAXu. Testowałyście? Co jesteście w stanie na jego temat powiedzieć? Zastanawiam się nad kupnem i chętnie poczytam jakie są Wasze opinie ;-)
Witaminki nadal szukam jest ich tyle że nie wiem na które się zdecydować(nie chce też żeby cena zwaliła mnie z nóg )
Na koniec WRESZCIE farba – w galerii widnieje foto mojego paskudnego odrościaka i tu z góry przepraszam za jakość zdjęć ale były robione późnym wieczorem (nowe możliwe dopiero po weekendzie więc zdecydowałam że wstawię to co mam) właściwie o nic tak nie chodzi jak o kolor – pozbyć się paskudziaka to nic trudnego ale żeby to wszystko miało ręce i nogi i żebym nie musiała z żółtkiem na głowie chodzić to OGRRRRROMNA prośba do Was ;-D jaka farba?! Kusi mnie WELLAton 12/1 oj kuuuusi ;-) ogromnym wyzwaniem dla mnie jest natomiast Palette C10 A10 219 nic tylko testować - niestety w moim przypadku ciężko jest się do tych farb przekonać. Miałam okazję zobaczyć na własne oczy jak ciemne i różne od tych na opakowaniu wychodzą kolory. Piaskowy blond wyszedł niemal brązowy a kilka brązów które machnęły sobie moje znajome niemal niczym nie różniły się od czerni. Oglądając efekty na Waszych włosach jestem jednak oczarowana. Tak się przejęłam że nie będę przez te farby teraz spała ;-( haha


P.S. coś się z czcionką popierdzieliło ale już nie poprawiam
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-02-26 o 22:34
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:46   #2769
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tez sie nie moge napatrzec na kolor a jeszcze po wyprostowaniu to juz w ogole!
minimum jest rozne w roznych prostownicach... ja nawet nie wiem ile u mnie bo pisze tylko ze wlosy po zabiegach chem nie stosowac powyzej polowy mocy czyli 3, a ja prostuje na 1-2.
generalnie jak sie bedziesz trzymac zasady ze prostownica na pol mocy i tylko jeden raz dane pasmo no i spray silikonowy przed- to bedzie wszystko dobrze
wazniejsze by plytki nie byly porysowane, tylko idealnie gladkie- wtedy nie uszkadzasz wlosow.
nie jestes maniaczka mycia wiec jak wyprostujesz 2x w tyg to bedzie wszystko dobrze- ja prostuje pierwszego dnia po myciu- tzn myje wieczorem ze wzgl na dlugie schniecie.
a rano suche wlosy pryskam gliss kurem do farbowanych z keratyna- z 6-8 psikow, czesze i prostuje. i potem mam idealne wlosy az do mycia
a w ogole mam mase na bardzo gladka strukture po farbie- jestem zachwycona normalnie jak czesze wlosy codziennie to jesli na mase nie zaciagne gumki w kucyk czy koczek, albo klamra- to mi sie same zsuwaja z wlosow w ciagu dnia- takie gladziutkie sa z jednej strony wkurza z drugiej zachwycaja miekkoscia i gladkoscia- sa takie lejace kiedys po rozjasniaczu to jednak byly porowate na mase
kawal swietny- z tz pekalismy przed chwila


nalezalaby jej sie nauczka, ale jeszcze wszystko przed nia jak stopniowo zniszczenia wyjda


mnie tez chwilowo zacielo jak pw odczytalam... i jeszcze tytul wiadomosci- blondasie o co ci chodzi
To bede kombinować jak bede przy kasie i sobie kupie prostowajke lepszą
Nad tą sie najbardziej zastanawiam:
http://allegro.pl/prostownica-philip...164959754.html

Kiedyś byłam nastawiona na którąś z tych ale jak na taka czestotliwość prostowania i fakt ze loków to ja nie mam to chyba nie ma sensu
http://allegro.pl/babyliss-st87e-pro...123503256.html
http://allegro.pl/prostownica-braun-...149852664.html

U mnie aż tak dobrze nie ma, susz po Wellku jeszcze został troche, ale juz jest lepiej o wiele
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:02   #2770
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To bede kombinować jak bede przy kasie i sobie kupie prostowajke lepszą
Nad tą sie najbardziej zastanawiam:
http://allegro.pl/prostownica-philip...164959754.html

Kiedyś byłam nastawiona na którąś z tych ale jak na taka czestotliwość prostowania i fakt ze loków to ja nie mam to chyba nie ma sensu
http://allegro.pl/babyliss-st87e-pro...123503256.html
http://allegro.pl/prostownica-braun-...149852664.html

U mnie aż tak dobrze nie ma, susz po Wellku jeszcze został troche, ale juz jest lepiej o wiele

ja dostałam od TŻ-ta prostownicę Remingtona na gwiazdkę i jestem z niej zadowolona :
http://little-sweet-world.pinger.pl/...-curl-recenzja

ale ja rzadko prostuje włosy bo swoje mam z natury proste tylko czasem po myciu żeby je wygładzić
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 00:34   #2771
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
jak kupisz farbe drogeryjną blond to ci nie chwyci na odrosty one chwytają na blond ew na jasny brąz to zalezy od farby. ale ciemnego brązu czy czerni nie chwyci. bedziesz musiala albo rozjasnic odrosty przed nalozeniem farby albo całe włosy przyciemnić wtedy bedzie wyglądało OK. \farby drogeryjne nie niszczą tak jak rozjaśniacz więc spokojnie mozesz nakładać a i w ciąży to też nie szkodzi chyba że ci zapach przeszkadza:rol leyes:
Dzieki za odpowiedz No wlasnie moje wlosy sa juz tak zniszczone od tego rozjasniacza ze masakra A jeszcze mam loki wiec same w sobie sa dosc suche Nie nie zapach mi nie przeszkadza , rozmawialam tez ze swoim lekarzem i mowil ze spokojnie moge sobie wlosy zrobic w ciazy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

bezpieczniej dla ciebie i lepszy efekt bedzie po pasemkach rozjasniaczem.
farbe mozesz probowac profesjonalna jakas dobrac, ale to na maluskim odroscie 1cm zeby nie bylo wpadki na pol glowy.
Czyli nie ma co wariowac i nakladac farby bo wiecej szkody sobie zrobie z wlosami W takim razie umowie sie na te pasemka A sa jakies rozjasniacze ktore maja w sobie mniej chemii i nie niszcza tak wlosow? Czy to raczej u nich normalka?

Dzieki za odpowiedz
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 09:40   #2772
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no dziękuje na szczęście tak jak mówisz już coraz bliżej wymarzonego koloru blondu Rudego już na żywo praktycznie nie widać i nikt mi teraz już na pewno nie powie że jestem ruda ale fakt następnym razem wezmę dwa opakowania Garniera i powinno być idealnie a różnica jest zdecydowanie- może na zdjęciach rzeczywiście słabo widać ale ja się od razu lepiej czuje w takich włosach. NIGDY WIĘCEJ RUDEGO!!! mam nauczkę na przyszłość ;]

Dobrej nocki a tamtą idiotką się w ogóle nie przejmuj !!
ja sie z takich osob smieje
jeszcze jedno dobre farbowanie i jestes u celu

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Wszystko poszło zgodnie z planem i dziś pozbyłam się doczepów. Moje wyszarpane i umęczone włosy aż się proszą o solidnego kopa tak więc z miejsca zaczynam regenerację ;-) na dobry początek wspomnę w co się zaopatrzyłam
Szampon – póki co Timotei złociste refleksy włosy rozjaśniane i blond (oczywiście naklejka 100% naturalne ekstrakty nie wiem na ile prawdziwa)
Odżywka – podobnie jak wyżej chociaż na początku nie zamierzam jej stosować gdyż zwyczajnie nie będę miała okazji.
Maski olejki itp. tutaj się zaczyna ;-) zaopatrzyłam się w olejek Alterra wersja limonka z oliwką którą będę stosować na zmianę z maską Gloria która już do mnie idzie. Początkowo co każde mycie a po ok. 2-3 tygodniach będę je stosować co drugie ;-) zalecacie taki sposób czy raczej nie mieszać i najpierw skończyć Alterrę i dopiero zabrać się za Glorię?
Końcówki po myciu mam zamiar dopieszczać chyba serum wzmacniającym A+E z BIOVAXu. Testowałyście? Co jesteście w stanie na jego temat powiedzieć? Zastanawiam się nad kupnem i chętnie poczytam jakie są Wasze opinie ;-)
Witaminki nadal szukam jest ich tyle że nie wiem na które się zdecydować(nie chce też żeby cena zwaliła mnie z nóg )
Na koniec WRESZCIE farba – w galerii widnieje foto mojego paskudnego odrościaka i tu z góry przepraszam za jakość zdjęć ale były robione późnym wieczorem (nowe możliwe dopiero po weekendzie więc zdecydowałam że wstawię to co mam) właściwie o nic tak nie chodzi jak o kolor – pozbyć się paskudziaka to nic trudnego ale żeby to wszystko miało ręce i nogi i żebym nie musiała z żółtkiem na głowie chodzić to OGRRRRROMNA prośba do Was ;-D jaka farba?! Kusi mnie WELLAton 12/1 oj kuuuusi ;-) ogromnym wyzwaniem dla mnie jest natomiast Palette C10 A10 219 nic tylko testować - niestety w moim przypadku ciężko jest się do tych farb przekonać. Miałam okazję zobaczyć na własne oczy jak ciemne i różne od tych na opakowaniu wychodzą kolory. Piaskowy blond wyszedł niemal brązowy a kilka brązów które machnęły sobie moje znajome niemal niczym nie różniły się od czerni. Oglądając efekty na Waszych włosach jestem jednak oczarowana. Tak się przejęłam że nie będę przez te farby teraz spała ;-( haha


P.S. coś się z czcionką popierdzieliło ale już nie poprawiam
wiele z nas tutaj to przyklady ze palette to czasem jedyna farba na rynku ktora jest w stanie dac ladny kolor...
jesli wybiera sie o odcien jasniejsza farbe niz sie planuje efekt- to czarno nie bedzie- i to sie tyczy nie tylko palette ale wszelkich farb.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To bede kombinować jak bede przy kasie i sobie kupie prostowajke lepszą
Nad tą sie najbardziej zastanawiam:
http://allegro.pl/prostownica-philip...164959754.html

Kiedyś byłam nastawiona na którąś z tych ale jak na taka czestotliwość prostowania i fakt ze loków to ja nie mam to chyba nie ma sensu
http://allegro.pl/babyliss-st87e-pro...123503256.html
http://allegro.pl/prostownica-braun-...149852664.html

U mnie aż tak dobrze nie ma, susz po Wellku jeszcze został troche, ale juz jest lepiej o wiele
ladna ta philipsa- lubie ich marke tylko ciekawe jak wyglada ilosc mozliwych ustawien...
sama mam brauna i go kocham wlasnie za 5 mozliwosci ustawienia i dawane mi efekty

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz No wlasnie moje wlosy sa juz tak zniszczone od tego rozjasniacza ze masakra A jeszcze mam loki wiec same w sobie sa dosc suche Nie nie zapach mi nie przeszkadza , rozmawialam tez ze swoim lekarzem i mowil ze spokojnie moge sobie wlosy zrobic w ciazy



Czyli nie ma co wariowac i nakladac farby bo wiecej szkody sobie zrobie z wlosami W takim razie umowie sie na te pasemka A sa jakies rozjasniacze ktore maja w sobie mniej chemii i nie niszcza tak wlosow? Czy to raczej u nich normalka?

Dzieki za odpowiedz
sa rozjasniacze lzejsze... kazda firma ma taki w ofercie, czesto bezamoniakowe, z tym ze gorzej biora wlosy i daja np. na ciemnych wlosach zlote pasemka- a nie biale czy platynowe... to juz twoj wybor.
pasemka sa na pewno lepsze dla ciebie to robione na folie nie poparza ci skory glowy, nie dojdzie do reakcji jaka moglaby dosc z farba- a jestes w ciazy, hormony buzuja i roznie bys sie mogla czuc podczas zabiegu mimo to i tak popros o klime z wyciagiem albo uchylenie okna w oddali, bo bedziesz zle sie czula na pewno. pracujac w salonie obslugiwalam kobitki tuz "przed rozpakowaniem" i pamietam ich marudzenie i co im sie podobalo a co utrudnialo
farbe zrobisz po porodzie, bedzie jeszcze czas...
poza tym wlosy moga ci leciec po porodzie, to lepiej nie obciazac dodatkowo skory glowy- a w foliach tak sie nie stanie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:52   #2773
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja sie z takich osob smieje
jeszcze jedno dobre farbowanie i jestes u celu


wiele z nas tutaj to przyklady ze palette to czasem jedyna farba na rynku ktora jest w stanie dac ladny kolor...
jesli wybiera sie o odcien jasniejsza farbe niz sie planuje efekt- to czarno nie bedzie- i to sie tyczy nie tylko palette ale wszelkich farb.


ladna ta philipsa- lubie ich marke tylko ciekawe jak wyglada ilosc mozliwych ustawien...
sama mam brauna i go kocham wlasnie za 5 mozliwosci ustawienia i dawane mi efekty
Oj tak, dla mnie Palette to jedyna farba dzieki której po 1 moje włosy nie wyglądają jak siano, dzięki której mam blond z czerni i dzięki której w końcu mi sie odrost nie odcina. Moglabym próbować jeszcze Garniera który mi zawsze służyl, ale po co


O tym Braunie właśnie słyszałam dobre opinie Dlatego tak sie zastanawiam. Ale ten Philips też kusi bo lubie tą firme, cena dobra. Ja wiadomo no nie potrzebuje takiego prostowania jak ty Musze sie przejść do euro agd bo widziałam, że mają w promocji tego Philipsa, podpytam sie kogoś o te ustawienia



Kurcze chyba bede miała znowu problem Wstałam rano i kurna poszłam siusiu i czułam takie pieczenie ale nawet nie jestem w stanie powiedzieć gdzie, czy to pęcherz centralnie czy niżej Do tego ból w podbrzuszu mnie złapał. Boje sie ze mi sie cos przypętało Zapewne po wczorajszym szaleństwie Grrr Do tego czuje w jednym miejscu ból w pochwie, takie kłucie jakby PAmiętam to kłucie kiedyś miałam i nie wiedzialam co to a potem po 2 tygodniach bach zapalenie pęcherza. I tak teraz mi na myśl przyszło, że może dlatego u mnie ginekolodzy nie widzieli żadnego zapalenia bo mam problem z pęcherzem po prostu Bo miejsce bólu by sie zgadzało. Tylko czy to możliwe? Żebym nie miała żadnych objawów ze strony pęcherza?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:22   #2774
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Witam wszystkich

Nie wiem jak u Was ale u mnie dzisiaj wiosna

niedługo już w botkach będę śmigać
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:03   #2775
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jestem z fotkami (wellaton 12/1 + połowa 12/0) Jak dla mnie nie ma różnicy i już wiem, że nie będę w ten sposób farbować, tylko niepotrzebnie wydana kasa, wystarcza mi sam wellaton 12/1 bez mieszanek
Ale piękne masz włosy i ten kolor, marzę o takim.. następna farba u mnie to wellaton
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:13   #2776
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

hej ja od rana w robocie ale zajrzec do was musialam

bunny zawiodlam cie cos ty jakos spekalam i pozalowalam wlosow do prostowania bo wiedzialam z gory ze bede zle sie w takich lejcach czucjak mam proste to 5 razy na dzien czesze je i rzucam nimi na boki
nie lubie miec prostych u siebie
boje sie efektu przylizu ..a taki u mnie wystepuje

snow to twoj kolor pasuje do ciebie tak samo jak twoje proste gladkie wlosyja moge tylko podziwiac

_________________________ ________

u mnie tez wiosna wczoraj caly dzien spedzilismy na lonie natury, woda , las ...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:13   #2777
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Dzien dobry
I ja juz jestem


Snow
Ach te Twoje wlosy

Banny
Jak zwykle na polu walki
Co Cie tam biedna znowu dopada

Lavia
No juz jest całkiem całkiem fajnie ten kolorek wyszedł
Bravo blonasie


Ja tez jestem z klanu palettki

Lady
Wer are you?!!!
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:15   #2778
Invicta93
Przyczajenie
 
Avatar Invicta93
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 17
Włosy farbowane,ciemne,odrost i powrót do blondu


Edytowane przez Invicta93
Czas edycji: 2012-03-04 o 21:57
Invicta93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:25   #2779
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

hejo ehhh... smutno mi. Amelce wyskoczyła jaakaś wysypka na całym ciele i najprawdopodobniej szkarlatyna ☠☠☠☠a. powikłanie po anginie :/
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 11:45   #2780
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oj tak, dla mnie Palette to jedyna farba dzieki której po 1 moje włosy nie wyglądają jak siano, dzięki której mam blond z czerni i dzięki której w końcu mi sie odrost nie odcina. Moglabym próbować jeszcze Garniera który mi zawsze służyl, ale po co


O tym Braunie właśnie słyszałam dobre opinie Dlatego tak sie zastanawiam. Ale ten Philips też kusi bo lubie tą firme, cena dobra. Ja wiadomo no nie potrzebuje takiego prostowania jak ty Musze sie przejść do euro agd bo widziałam, że mają w promocji tego Philipsa, podpytam sie kogoś o te ustawienia



Kurcze chyba bede miała znowu problem Wstałam rano i kurna poszłam siusiu i czułam takie pieczenie ale nawet nie jestem w stanie powiedzieć gdzie, czy to pęcherz centralnie czy niżej Do tego ból w podbrzuszu mnie złapał. Boje sie ze mi sie cos przypętało Zapewne po wczorajszym szaleństwie Grrr Do tego czuje w jednym miejscu ból w pochwie, takie kłucie jakby PAmiętam to kłucie kiedyś miałam i nie wiedzialam co to a potem po 2 tygodniach bach zapalenie pęcherza. I tak teraz mi na myśl przyszło, że może dlatego u mnie ginekolodzy nie widzieli żadnego zapalenia bo mam problem z pęcherzem po prostu Bo miejsce bólu by sie zgadzało. Tylko czy to możliwe? Żebym nie miała żadnych objawów ze strony pęcherza?
braun super, tylko ceny nieziemskie
swoja droga prostowalam na pracowni prostownica chi i braunem i roznic brak jedyna to taka ze spod chi szlo wiecej pary z wlosow
kurcze czeko ja mysle ze to moze byc poczatek pecherza ale z drugiej strony ja ost mialam takie klucie kilka dni i co? i nic! samo przeszlo bylo owulacyjne...
mnie przy zapal pech nie kluje nigdy tylko pieczenie, parcie, bol w podbrzuszu, bol nerek...i sikanie po troszce z krwiomoczem no i goraczka...
wez sie nalykaj wit c i duzo pij- do konca dnia albo sie rozwinie na pecherz albo przejdzie...
jak masz furagin wez sobie 1 tabl- zapobiegawczo.

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Nie wiem jak u Was ale u mnie dzisiaj wiosna

niedługo już w botkach będę śmigać
a u mnie dowalilo sniegu po kostki

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej ja od rana w robocie ale zajrzec do was musialam

bunny zawiodlam cie cos ty jakos spekalam i pozalowalam wlosow do prostowania bo wiedzialam z gory ze bede zle sie w takich lejcach czucjak mam proste to 5 razy na dzien czesze je i rzucam nimi na boki
nie lubie miec prostych u siebie
boje sie efektu przylizu ..a taki u mnie wystepuje

snow to twoj kolor pasuje do ciebie tak samo jak twoje proste gladkie wlosyja moge tylko podziwiac

_________________________ ________

u mnie tez wiosna wczoraj caly dzien spedzilismy na lonie natury, woda , las ...
liczylam ze popatrze sobie na twoj kolor w prostych ale trudno...

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
I ja juz jestem


Snow
Ach te Twoje wlosy

Banny
Jak zwykle na polu walki
Co Cie tam biedna znowu dopada

Lavia
No juz jest całkiem całkiem fajnie ten kolorek wyszedł
Bravo blonasie


Ja tez jestem z klanu palettki

Lady
Wer are you?!!!
ee... juz przechodzi syrop cebulowy i amol gora
tylko jeszcze mam bol glowy i z zatok mi schodzi ropa z krwia jak smarcze blee...

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
hejo ehhh... smutno mi. Amelce wyskoczyła jaakaś wysypka na całym ciele i najprawdopodobniej szkarlatyna ☠☠☠☠a. powikłanie po anginie :/
a moze ospa? ost dzieciaki mojej kumpelki tez mialy ospe
do lekarza predziutko!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:52   #2781
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

bunny w sumie to jeszcze nigdy nic nie wiadomo co mi strzeli do lba przedemna w marcu wiele imprez miedzy innymi kolejene urodziny firmy tzwiec moze popatrzysz na kolor prostych wlosow

paulinko no taki juz nasz los rodzicow ze ciagle cos u nas na szczescie maly nigdy nie chorowal poza katarem ale wiadomo kazdy jest inny idzcie do lekarza

a ja do 15 siedzie jeszcze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:38   #2782
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Czesc

U mnie dziś poniedziałek czyli cięzki dzień, duzo zajec, teraz mam okienko ale muszę się pouczyc.
Dziś chciałam się zwazyc w nadziei ze waga spadłaale dostałam okresu, zebrała się woda i lepiej na wagę nie stawać
Odłoże to do następnego poniedziałku

Buziaki

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
hejo ehhh... smutno mi. Amelce wyskoczyła jaakaś wysypka na całym ciele i najprawdopodobniej szkarlatyna ☠☠☠☠a. powikłanie po anginie :/
Paulinko szkarlatyna w dzisiejszych czasach rzadko sie zdarza.
Szkarlatynie towarzyszy wysoka temp, bóle gardła, brzucha.
Wysypka pojawia się kilka dni po temp.
A koło ust i nosa nie ma rumienia, jest na policzkach, taki trójkat.
Szkarlatyna moze niesc powazne powiklania wiec zdiagnozujcie ją koniecznie.
Choć ja watpie ze to jest to.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:40   #2783
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Czesc dziewczyny


Paulinko
moj kuzyn tez teraz ma ospe ni gruszki ni z pietruszki. w sobote go dopadlo...biedny szkoda mi go.

a tak wogole powiem wam ze odstawilam Belisse 40+, nie wiem poprostu zaczelam sie zle czuc odkad ja biore. Ciagle nie dobrze mi bylo i mialam jakies dziwne kolatania serducha i nadpobudliwosc...dziiwne: confused:
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:48   #2784
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny


Paulinko
moj kuzyn tez teraz ma ospe ni gruszki ni z pietruszki. w sobote go dopadlo...biedny szkoda mi go.

a tak wogole powiem wam ze odstawilam Belisse 40+, nie wiem poprostu zaczelam sie zle czuc odkad ja biore. Ciagle nie dobrze mi bylo i mialam jakies dziwne kolatania serducha i nadpobudliwosc...dziiwne: confused:
to znak ze mialas czegos za duzo w org co miala belissa albo ma ona za duza dawke jak na twoje zapotrzebowanie... dobrze ze odstawilas... za jakis czas probowalabym brac np co 2 dzien.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:02   #2785
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to znak ze mialas czegos za duzo w org co miala belissa albo ma ona za duza dawke jak na twoje zapotrzebowanie... dobrze ze odstawilas... za jakis czas probowalabym brac np co 2 dzien.
jak ja nie cierpie jak moj facet sciaga po kilka filmow, obciaza cale lacze a jak sie juz cudem dobije do kompa to sie pyta : "dlugo bedziesz siedziec"


a co do belissy to tak wlasnie mi sie wydawalo ze chyba za duzo tego, narazie tylko Nurse urextra bede brac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:15   #2786
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a tak wogole powiem wam ze odstawilam Belisse 40+, nie wiem poprostu zaczelam sie zle czuc odkad ja biore. Ciagle nie dobrze mi bylo i mialam jakies dziwne kolatania serducha i nadpobudliwosc...dziiwne: confused:
Tez tak miałam po suplementach co skrzyp mają, po skrzypovicie i zwyklej belissie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:20   #2787
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tez tak miałam po suplementach co skrzyp mają, po skrzypovicie i zwyklej belissie.
pamietam ze podobnie mialam po Vitapilu ale tam znowu drozdze byly, ja to wogole mam zwariowany zoladek
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:24   #2788
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
pamietam ze podobnie mialam po Vitapilu ale tam znowu drozdze byly, ja to wogole mam zwariowany zoladek
Teraz mam Merz i spokoj
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:29   #2789
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Teraz mam Merz i spokoj
no wlasnie Agatko i jak sie spisuje?? Pamietam ze Caskada go analizowala i wyszlo ze jest bardziej na odpornosc bo zawiera duzo wit C. Jesli cos pomylilam to z gory przepraszam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:31   #2790
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no wlasnie Agatko i jak sie spisuje?? Pamietam ze Caskada go analizowala i wyszlo ze jest bardziej na odpornosc bo zawiera duzo wit C. Jesli cos pomylilam to z gory przepraszam
Rok temu stosowałam przez 3 mce i bardzo sobie chwalilam. Od lutego do maja.
Paznokcie stały sie twardsze, włosy jakby lepsze, syzbciej rosły.
Ja nie jestem zwolenniczką mega wielu suplementów, mysle ze jeden taki nie zaszkodzi na co by nie był-najwyżej odporność poprawi
Teraz miałam przerwę i stosuję w sumie bez przerwy dopiero od 2 tyg.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.