Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-22, 12:33   #1381
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem co Pollinaa, bo dotyczy tej samej firmy przewozowej (pod szyldem DPD) i zapewne tego samego kuriera. 4 razy zamawiałam paczki z różnych miejsc (Tchibo, Sephora, Orange). Za każdym razem kurier albo nieświeży (albo przepity) i za każdym razem dziwnie pomięte paczki (a szły w nich także droższe rzeczy niż przesyłka za 4-7 zł z S.). To co zdarzyło się właśnie z ostatnią tańszą przesyłką z S. woła o pomstę do nieba. Niestety boję się po tym donieść na firmę, tego kuriera do Sephory i centrali DPD, bo właściwie powinnam w tym wypadku zadzwonić tylko na policję... Więc tak jak już mówiłam przesyłki poprzednie z tej firmy przychodziły do mnie z opóźnieniem i pomięte, a dostarczający kurier był po prostu trzeźwiejący, bo na kogoś czystego nie wyglądał. Natomiast co do tej ostatniej z S. Sprawa wyglądała tak, że DPD wysłało sms, że kurier ma być jednego dnia między godz. 15.30, a 16.30. Kurier nie przyjechał, ale obiecał przyjechać dnia następnego. Następnego dnia nie przyjechał w umówionej godzinie, więc zatelefonowałam. Nie odebrał. Telefonowałam dalej, w końcu się dodzwoniłam, ja spokojnie, ale stanowczo powiedziałam, że chcę moją paczkę, na co on, że przeprasza i że nie da rady i że bardzo prosi o wyrozumiałość, bo nie od niego to zależy. To powiedziałam tylko - to kiedy pan będzie z moją paczką. Na co on (cytuję) - "nie wiem, później" i rzucił słuchawką (facet ewidentnie był wtedy w markecie/sklepie, bo słyszałam hałas klientów, wózków i kasy, która skanowała kody kreskowe) - a w tym czasie powinien być u mnie. Zadzwoniłam dnia kolejnego, powiedziałam, że będę w domu dopiero o 16, bo wcześniej rodzice pracują, a ja idę do lekarza. O 16.30 go nie było, więc zatelefonowałam ZNOWU i nikt nie odebrał. Po dalszych 20 min. odebrał i stwierdził, że mogłabym po paczkę podjechać na miasto skoro jestem poza domem... Skapitulowałam chcąc już dzwonić do DPD lub na infolinię S. wkur.... jak sto pięćdziesiąt. I co się stało?! Dzwoni do mnie zupełnie obcy numer, zupełnie obcy facet każąc się kierować pod mój adres z moją paczką. Przyjechała jakaś łysa pała, w prywatnym wozie z paczką z S. Wyleciałam z mamą, facet tylko krzyczał wszystko ok, wszystko ok, nie trzeba niczego podpisywać i uciekł. Paczka dotarła pomięta i ewidentnie była OTWIERANA. Widać to było już na 1 rzut oka, bo te paczki z S. mają tak jakby odrywany kawałek tektury i ta tektura była oderwana co świadczy o tym, że ktoś w niej grzebał. Ale że to było małe zamówienie to nie znaleźli nic wartościowego. Na pewno dzieją się tam jakieś machloje i nie wiem, czy to tylko kurier, czy cały ten oddział, ja nie wiem co robić, boję się donieść, bo jak komuś zupełnie obcemu (takiemu karkowi) zostały przekazane moje dane osobowe i paczka to nie wiem, nie chcę, by np. ktoś podjechał pod dom rodziców i rzucił cegłą, czy coś za donos, chociaż z chęcią bym narobiła afery... Nie wiem co robić A przy zamawianiu telefonu kurier zbladł i tylko pytał - no to przy mnie będzie pani telefon włączać? Nie włączyłam, chociaż wszystkie części raczej były... Ale boję się teraz cokolwiek zamawiać, jeśli nie mogę zmienić firmy dostarczającej - nie wiecie, czy jest taka opcja w S. i Orange?
O ja pierdykam. Różne typy i do mnie przyjeżdżały w tych kurierskich firmach, ale coś takiego...szok
Ja już nie zamawiam z Zalando, bo tam z kolei dowozi Fedex, a w moim mieście kurier z tej firmy to taki złamas, że niech się cmoknie w pompkę (cham na wzór tego, o którym piszesz, ale jednak nie aż TAKI - przy tym 'Twoim' to maniery arystokraty przejawia).

Ja bym tej paczki nie odebrała na Twoim miejscu (rada z tyłka, bo już ją odebrałaś, wiem ). A Sephora wysyła też pocztą, prawda ?

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2015-10-22 o 12:35
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:41   #1382
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A co ma obejmować ta promo tym razem?
PROMOCJE -49% ROSSMANN

Od 2 listopada rozpocznie się promocja w Rossmannie.

Od 02.11 do 06.11.2015

Promocja -49% na wszystkie szminki, błyszczyki, kredki do ust, lakiery i produkty do pielęgnacji paznokci.

Od 07.11 do 13.11.2015

Promocja -49% na wszystkie tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki do oczu i eyelinery.

Ogólnie Rossmann ma bardzo wysokie marże na takie marki jak Loreal, Max Factor, Bourjois, Revlon, Rimmel, Maybelline. Bardziej opłaca się kupować w necie z wysyłką do paczkomatów za 1zł.

Tym razem się czaję na szafę Bell HYPOAllergenic. Potestowałam tamtym razem i bardzo dużo kosmetyków mi się spodobało. Zwłaszcza pomadki, CCcream i paleta korektorów.
Muszę zrobić konkretną listę, przejrzeć zapasy i posiadane odcienie, zbierać TicTac i W ŻADNYM RAZIE NIE DAĆ SIĘ PONIEŚĆ EMOCJOM!! Planuję skromne zakupki w Rossku 3x po 20zł max.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-22 o 12:46
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:43   #1383
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5319589 7]
Ja już nie zamawiam z Zalando, bo tam z kolei dowozi Fedex, a w moim mieście kurier z tej firmy to taki złamas, że niech się cmoknie w pompkę (cham na wzór tego, o którym piszesz, ale jednak nie aż TAKI - przy tym 'Twoim' to maniery arystokraty przejawia).
[/QUOTE]

Czyżby Kraków? nie ma możliwości zmiany kuriera, więc też zrezygnowałam z Zalando. Tak mnie wpienił kurier, że machnęłam ręką na zły rozmiar buta, byleby nie mieć styczności z tym typem.

Dobry jest tylko Ups i Paczkomaty.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:52   #1384
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja tez jak sie dorwe do blachy to... klekajcie narody
znam temat
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:06   #1385
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Na całe szczęście nie mam styczności z tym człowiekiem cały czas (ale mama już tak), no ale mimo wszystko interesuje mnie to, czy da się w Orange i Sephorze zmienić opcję dostawy na innego kuriera/pocztę/paczkomat/cokolwiek byleby nie DPD Też myślałam, by paczki nie odbierać, ale wtedy to by pewnie przepadła na zawsze... Sądzę, że chcieli, aby przepadła, ale za bardzo się o nią upominałam...Cały czas się borykam z myślami, czy jednak nie donieść na tę firmę lub nie pojechać do nich osobiście i im nie pogrozić.


Łeee, liczyłam, że w Rossku będzie promo na pielęgnację tym razem A tak to chyba nic nie kupię, bo sporo rzeczy po poprzedniej akcji mi zostało jeszcze.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:07   #1386
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5319589 7]O ja pierdykam. Różne typy i do mnie przyjeżdżały w tych kurierskich firmach, ale coś takiego...szok
Ja już nie zamawiam z Zalando, bo tam z kolei dowozi Fedex, a w moim mieście kurier z tej firmy to taki złamas, że niech się cmoknie w pompkę (cham na wzór tego, o którym piszesz, ale jednak nie aż TAKI - przy tym 'Twoim' to maniery arystokraty przejawia).

Ja bym tej paczki nie odebrała na Twoim miejscu (rada z tyłka, bo już ją odebrałaś, wiem ). A Sephora wysyła też pocztą, prawda ?[/QUOTE]



---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Na douglasowym fejsie napisali, że nie będzie u nas kalendarzy adwentowych
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:09   #1387
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Na douglasowym fejsie napisali, że nie będzie u nas kalendarzy adwentowych
Pewnie za dużo im zostało w zeszłym roku
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 13:10   #1388
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Na całe szczęście nie mam styczności z tym człowiekiem cały czas (ale mama już tak), no ale mimo wszystko interesuje mnie to, czy da się w Orange i Sephorze zmienić opcję dostawy na innego kuriera/pocztę/paczkomat/cokolwiek byleby nie DPD Też myślałam, by paczki nie odbierać, ale wtedy to by pewnie przepadła na zawsze... Sądzę, że chcieli, aby przepadła, ale za bardzo się o nią upominałam...Cały czas się borykam z myślami, czy jednak nie donieść na tę firmę lub nie pojechać do nich osobiście i im nie pogrozić.


Łeee, liczyłam, że w Rossku będzie promo na pielęgnację tym razem A tak to chyba nic nie kupię, bo sporo rzeczy po poprzedniej akcji mi zostało jeszcze.
Nie rozumiem szczerze mowiac nad czym sie zastanawiasz. Opisz sytuacje i DPD, wczoraj sie dowiedzialysmy gdzie sie wystawia skargi na pracownikow i w mailu do S.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:12   #1389
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

S pisze na FB, że będzie jeszcze jedna świąteczna edycja boxa i podobno online jest już Born This Way
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:13   #1390
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wpłynął pozytywnie ale ja jestem typem autodestrukcyjnym, mi zawsze będzie źle i to nie wynika z kompleksów tylko z braku akceptacji siebie. Nos, usta, ładny makijaż czy ciuchy to tak naprawdę przykrywka taka bo tak jak pisałam, żebym miała wyglądać nawet jak lala z sex shopu to jednak w środku jestem normalną osobą nie żadną paniusią i absolutnie się z tym nie odnoszę i nie chce by ktoś patrzył na mnie przez pryzmat operacji nosa bo u nas jest stereotyp ,, jak zrobiła nos czy cycki to pusto we łbie i plastik'' a to kompletna bzdura. Ja mam na szczęście dystans do siebie, lubię żartować, mam żarty jak stare zboczone dziady ale taka już jestem i dobrze mi z tym . Tylko najgorzej w środku no ale z tym muszę się sama uporać .
rozumiem no pewnie ze sie uporasz
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mi ta kolekcja zarąbiście się podoba, prawie wszystko mi się z niej podoba. Dwie rzeczy chciałabym na pewno. Tylko ciekawe gdzie można będzie to kupić nie bardzo lubię się bić o szmaty

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------



Dzięki, trochę ciężko to przeżyłam, ale teraz w sumie się cieszę. A urlop macierzyński przeszedł w zw.lek
gratuluje
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
PROMOCJE -49% ROSSMANN

Od 2 listopada rozpocznie się promocja w Rossmannie.

Od 02.11 do 06.11.2015

Promocja -49% na wszystkie szminki, błyszczyki, kredki do ust, lakiery i produkty do pielęgnacji paznokci.

Od 07.11 do 13.11.2015

Promocja -49% na wszystkie tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki do oczu i eyelinery.

Ogólnie Rossmann ma bardzo wysokie marże na takie marki jak Loreal, Max Factor, Bourjois, Revlon, Rimmel, Maybelline. Bardziej opłaca się kupować w necie z wysyłką do paczkomatów za 1zł.

Tym razem się czaję na szafę Bell HYPOAllergenic. Potestowałam tamtym razem i bardzo dużo kosmetyków mi się spodobało. Zwłaszcza pomadki, CCcream i paleta korektorów.
Muszę zrobić konkretną listę, przejrzeć zapasy i posiadane odcienie, zbierać TicTac i W ŻADNYM RAZIE NIE DAĆ SIĘ PONIEŚĆ EMOCJOM!! Planuję skromne zakupki w Rossku 3x po 20zł max.
ja bym sie przyjrzała podkładowi dr irena eris, ale sama nie wiem
Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
znam temat
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:15   #1391
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No, ale weźcie na przykład operacje powiększania biustu. Z punktu medycznego otorbianie blizn powoduje mniejsze czucie. Czyli dzięki powiększeniu gruczołu samica przyciąga samca, ale ma ona mniej przyjemności z tego wszystkiego i inne powikłania w dalszej przyszłości.
To samo z tabletkami antykoncepcyjnymi. Łatwiej ''ubezpłodnić'' mężczyznę niż kobietę.
I od razu uprzedzam pytanie; Nie, nie jestem feministką, tylko po prostu trochę czytam artykułów medycznych.


A wiecie, że Naomi Campbell pali papierosy?
Na starzenie wpływ ma wiele czynników, m.in zła dieta, stres i brak snu.
Nie rozumiem, a to źle że trzeba się od razu na wszelki wypadek zarzekać że się nie jest?



Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć kobietki!

W imieniu koteła dziękuję za komplementy. Od razu widać, że to babka bo ją do kosmetyków ciągnie

Jakby co to ja też jestem chętna na odsypkę meteorków.
D. coś dziś zwleka z nowym prezentem. Pewnie będzie mega wypasiony



Poszukaj czegoś na moich wypiekach. Ja często coś piekę z przepisów Doroty. I zawsze mi wychodzi. Najbardziej lubię chałwowe (tahini pojawiła się wielu sklepach ostatnio, kiedyś musiałam ją w necie zamawiać). A dzieciaki najbardziej lubią takie z m&m's , choć dla mnie są średnie. Świetne są też rożki waniliowe (kruche, takie niby świąteczne). Pycha. Ale musisz mieć zmielone migdały. I wszystkiego najlepszego dla synka!

Uciekam do pracy. Miłego dnia!
I mega okazji
Też polecam, dzięki jej stronce wciągnęłam sie w pieczenie ciastek U mnie zrobiły furorę ciasteczka potrójnie czekoladowe (ja robię bez rodzynek )

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5319399 8]Czymię i od razu proszę o wrażenia po.
Może też sobie coś takiego fundnę żeby zapobiec twarzy buldoga

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



A juści [/QUOTE]

Właśnie, na twarz buldoga mezoterapia jest najlepsza? Co się jeszcze nada?



I nie załapałam się na zdjęcia Never, buuu proszę mi tu nie zwiększać aktywności w czasie lunchu

Never możesz napisać na pw gdzie robiłaś nos i może coś więcej, jakieś rady? Ja mam w moim odczuciu ładny kształt nosa patrząc z przodu, jednak mam garb i nie dość ze ogólnie profil mam mało estetyczny to jeszcze mi nos dorzuca nieprzyjemnych wrażeń


Potrzebuję elegancki płaszcz zimowy. Nie chce mi się szukać...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 13:17   #1392
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
S pisze na FB, że będzie jeszcze jedna świąteczna edycja boxa i podobno online jest już Born This Way
Nie wiem czy dobrze rozumiem Beda jeszcze 2 boxy w tym roku? Jeden przed swietami, o ktorym juz wiemy + jeden swiateczny?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:18   #1393
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Pewnie za dużo im zostało w zeszłym roku
Możliwe niezbyt ciekawy był ten kalendarz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
S pisze na FB, że będzie jeszcze jedna świąteczna edycja boxa i podobno online jest już Born This Way
Czyli będą 2 boxiory może już zadzwonię do Bociana
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:20   #1394
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
S pisze na FB, że będzie jeszcze jedna świąteczna edycja boxa i podobno online jest już Born This Way
Taa i tylko 6 odcieni. Niech mnie pocałują w
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:20   #1395
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze rozumiem Beda jeszcze 2 boxy w tym roku? Jeden przed swietami, o ktorym juz wiemy + jeden swiateczny?
Na to wygląda a niech dają i ze 4 boxy, lista zakupowa jest i grzecznie czeka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:20   #1396
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze rozumiem Beda jeszcze 2 boxy w tym roku? Jeden przed swietami, o ktorym juz wiemy + jeden swiateczny?
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Możliwe niezbyt ciekawy był ten kalendarz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------



Czyli będą 2 boxiory może już zadzwonię do Bociana
Niee, wydaje mi się, że będzie tylko jeden przed świętami i będzie to edycja świąteczna ( pewnie dadzą w listopadzie )

Online Born jest aż w zawrotnych 6 kolorach
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:20   #1397
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie rozumiem szczerze mowiac nad czym sie zastanawiasz. Opisz sytuacje i DPD, wczoraj sie dowiedzialysmy gdzie sie wystawia skargi na pracownikow i w mailu do S.
Po prostu jak przyjechał z moją paczką z S. jakiś kark odstawiony w wozie, to pobladłam i nie chciałabym, żeby tacy ludzie przyjeżdżali do moich rodziców, a mama też czasem z S. zamawia, no po prostu się przestraszyłam A jak narobię im rabanu, to potem tacy się mogą mścić :/
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:22   #1398
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Taa i tylko 6 odcieni. Niech mnie pocałują w
Taaa z kolorami to popłynęli

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na to wygląda a niech dają i ze 4 boxy, lista zakupowa jest i grzecznie czeka
ja muszę sobie zachcieć czegoś, bo nie będzie z czym boxa brać, chociaż to już chyba będą zestawy świąteczne
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:24   #1399
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niee, wydaje mi się, że będzie tylko jeden przed świętami i będzie to edycja świąteczna ( pewnie dadzą w listopadzie )

Online Born jest aż w zawrotnych 6 kolorach
Szkoda liczyłam na 2 boxiki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 13:25   #1400
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ja muszę sobie zachcieć czegoś, bo nie będzie z czym boxa brać, chociaż to już chyba będą zestawy świąteczne
Ja się boję że jak dadzą do boxa too faced to się nie oprę
Dzięki za gratulacje, akurat zrobienie nie jest najtrudniejsze
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:25   #1401
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Taaa z kolorami to popłynęli



ja muszę sobie zachcieć czegoś, bo nie będzie z czym boxa brać, chociaż to już chyba będą zestawy świąteczne
oby nie wykupili wszystkich zestawów do wprowadzenia boxa a z resztą, i tak mam co ładować do koszyka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:27   #1402
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niee, wydaje mi się, że będzie tylko jeden przed świętami i będzie to edycja świąteczna ( pewnie dadzą w listopadzie )

Online Born jest aż w zawrotnych 6 kolorach
Lee, to jednego boxa i tak sie spodziewamy S nas tu nie zaskoczyla. Poki co ten ostatni pielegnacyjny byl totalna niespodzianka, nie spodziewalam sie tak szybko po wakacyjnym
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:28   #1403
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dziewczyny a jak do boxa dadza ten too faced to mozna wybrać sobie odcień?
Pytam bo nigdy nie kupowałam a i w jakich cenach mniej więcej beda boxy ? Musze zbierac kase ::

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak do boxa dadza ten too faced to mozna wybrać sobie odcień?
Pytam bo nigdy nie kupowałam a i w jakich cenach mniej więcej beda boxy ? Musze zbierac kase
Ups
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:31   #1404
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Szkoda liczyłam na 2 boxiki
Może będę lepsze zestawy miniatur albo zestawy świąteczne

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja się boję że jak dadzą do boxa too faced to się nie oprę
Dzięki za gratulacje, akurat zrobienie nie jest najtrudniejsze
babcia mi zawsze mówiła, że o dziecko szybciej niż o nową sukienkę czasami

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
oby nie wykupili wszystkich zestawów do wprowadzenia boxa a z resztą, i tak mam co ładować do koszyka
ja muszę się zastanowić, bo wszystko mam

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak do boxa dadza ten too faced to mozna wybrać sobie odcień?
Pytam bo nigdy nie kupowałam a i w jakich cenach mniej więcej beda boxy ? Musze zbierac kase ::

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------



Ups
Box w S jest za free, ale trzeba złożyć zamówienie za min. 200 zł i wpisać odpowiedni kod
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:33   #1405
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
S pisze na FB, że będzie jeszcze jedna świąteczna edycja boxa i podobno online jest już Born This Way
o nie jak to dwa boxy nawet na jednego mnie nie stac a tu dwa? jak żyć ja się pytam, no jak?? !!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:34   #1406
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja się boję że jak dadzą do boxa too faced to się nie oprę
Dzięki za gratulacje, akurat zrobienie nie jest najtrudniejsze
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:35   #1407
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, a to źle że trzeba się od razu na wszelki wypadek zarzekać że się nie jest?
Wg definicji słownikowej nie jest to nic złego. Natomiast negatywne opinie krążące w obiegowej opinie czynią temu terminowi wiele złego, a nawet przez niektórych mężczyzn są stosowane jako obelga. Nie dopuszczają myśli, że feministą może być też mężczyzna.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-22 o 13:36
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:35   #1408
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Może będę lepsze zestawy miniatur albo zestawy świąteczne



babcia mi zawsze mówiła, że o dziecko szybciej niż o nową sukienkę czasami



ja muszę się zastanowić, bo wszystko mam



Box w S jest za free, ale trzeba złożyć zamówienie za min. 200 zł i wpisać odpowiedni kod
Ok dziekuje wiec musze zrobić wish liste zawczasu co jest nr 1 w S? Jak dla was?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:36   #1409
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Szkoda liczyłam na 2 boxiki
dzięki Ci borze zielony że tylko jeden box bo już wertowałam alledrogo w poszukiwaniu "zestawu małego rabusia" żeby napaść na bank u mnie na osiedlu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:37   #1410
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak do boxa dadza ten too faced to mozna wybrać sobie odcień?
Pytam bo nigdy nie kupowałam a i w jakich cenach mniej więcej beda boxy ? Musze zbierac kase ::

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------



Ups
Nic sie nie wybiera w boxie Box to zestaw miniatur - prezent ktory dodaje sie do zamowienia powyzej 200pln (tak bylo do tej pory).
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.