Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 12:39   #3301
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Blushed Pokaż wiadomość
Zmieniłam troche kolor włosów, na bardziej czerwony
Pieknie Napisz koniecznie jakiej farby uzylas
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 12:54   #3302
Blushed
Raczkowanie
 
Avatar Blushed
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

czerwona miedz garnier, kladlam na jakis inny sprany rudy :P
Blushed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 13:35   #3303
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
teraz rzadko sie odzywam, bo mam sporo roboty i niespecjalnie mam czas a i jeszcze od dwóch dni męczy mnie grypa żołądkowa i do dzisiaj nie czułam się na siłach, żeby usiedzieć na krześle przed komputerem i o ile dzisiaj wygladam juz w miarę normalnie, to przez te dwa dni miałam twarz jeszcze bielszą niż zwykle (nawet jakimś tajemniczym sposobem zniknęły wszelkie zaczerwienienia, np w okolicy nosa), jeszcze ciemniejsze sińce pod oczami i w dodatku usta mi zbladły (a naturalnie mam dość ciemne). straszyłam
jejku, miałam wczoraj napisać i wyleciało mi z głowy... zdrowiej szybko Fiasco
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:52   #3304
Kotek
Raczkowanie
 
Avatar Kotek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

czy któraś z was próbowała tego róż Lancome La Rose Déco http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/cat...ame=PRD_Name&& ? wydaje mi się, że byłby idealny do jasnej cery

Edytowane przez Kotek
Czas edycji: 2010-10-23 o 22:51
Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:16   #3305
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Blushed Pokaż wiadomość
Zmieniłam troche kolor włosów, na bardziej czerwony
ja teraz dokładnie taki mam, tylko sobie zdjecia zrobic nie umiem! ))
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:20   #3306
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wszystkie jesteście piękne musiałam to napisać
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:40   #3307
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
hmmm, ta dziewczynka na zdjęciu właśnie bardzo mi Ciebie przypomina
też to zauważyłam
Cytat:
Napisane przez Blushed Pokaż wiadomość
Zmieniłam troche kolor włosów, na bardziej czerwony
wyglądasz naprawdę zjawiskowo świetny kolor włosów, genialnie wygląda z niebieskim
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
jejku, miałam wczoraj napisać i wyleciało mi z głowy... zdrowiej szybko Fiasco
dziękuję kochana już się czuję dobrze

też jakoś zachciało mi się wrócić do "czerwonych" włosów, choćby na chwile - bo znalazłam u siebie w pokoju, kupioną w zamierzchłych czasach, szamponetkę "czerwień granatu" - czyli taka dość ciemna, zimna czerwień. ciekawa jestem, jakbym wyglądała, bo z krótkiego okresu, kiedy na ten kolor farbowałam, mam jedynie zdjęcia przy słabym/sztucznym świetle i zwykle z lampą. a jakoś ostatnio sobie wbiłam do głowy, że jestem niesamowitą szczęściarą, bo do ciemniejszej skóry po prostu nie pasuje żaden odcień rudego - to mogłabym sobie pozwolić
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 17:17   #3308
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Blushed Pokaż wiadomość
Zmieniłam troche kolor włosów, na bardziej czerwony
Wyglądasz obłędnie

Dziewczyny, dzisiaj będąc w Douglasie i Sephorze wypróbowałam metodę Mimbi na robienie zakupów (wpadnięcie do perfumerii z gniewną miną). Odprawiłam kilka miłych panienek które zaoferowały mi pomoc i po raz pierwszy samotnie obeszłam większość stoisk (nie licząc ochroniarza, który włóczył się za mną jak napuszony pies obronny. W końcu się obróciłam, spojrzałam na niego a ten się zmieszał i polazł patrolować wejście). Mazałam przedramię najjaśniejszymi podkładami i nareszcie mam jasność. Dla bladych dziewczyn w grę wchodzi tylko kilka marek (nie rozumiem jak te baby mogły mi zawsze ale to zawsze wciskać podkłady Estee Lauder, jak one są po prostu ciemne!). Co więcej - najjaśniejsze są podkłady rozświetlające; matujące są zawsze ciemniejsze lub szybko się utleniają
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-10-23 o 17:18
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 17:46   #3309
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wyglądasz obłędnie

Dziewczyny, dzisiaj będąc w Douglasie i Sephorze wypróbowałam metodę Mimbi na robienie zakupów (wpadnięcie do perfumerii z gniewną miną). Odprawiłam kilka miłych panienek które zaoferowały mi pomoc i po raz pierwszy samotnie obeszłam większość stoisk (nie licząc ochroniarza, który włóczył się za mną jak napuszony pies obronny. W końcu się obróciłam, spojrzałam na niego a ten się zmieszał i polazł patrolować wejście). Mazałam przedramię najjaśniejszymi podkładami i nareszcie mam jasność. Dla bladych dziewczyn w grę wchodzi tylko kilka marek (nie rozumiem jak te baby mogły mi zawsze ale to zawsze wciskać podkłady Estee Lauder, jak one są po prostu ciemne!). Co więcej - najjaśniejsze są podkłady rozświetlające; matujące są zawsze ciemniejsze lub szybko się utleniają
A jakie to są konkretnie marki? Bo ja mam niesamowity talent do pomijania tego co jest dla bladolicych odpowiednie
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:34   #3310
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Givenchy Photo Perfection kolor 03 (najjaśniejszy w drogeriach, na all dostępne są jaśniejsze kolory ale nawet 03 jest porównywalne do najjaśniejszych Armanich, tyle że mniej żółty), Bobbi Brown nawilżający i rozświetlający (matujący jest ciemniejszy), Rouge Bunny Rouge o odcieniu "kokosowa mleczność", dalej YSL (ale tylko rozświetlający - reszta jest bardzo ciemna). Ujdzie jeszcze Lancome z Photogenic Lumessence (reszta bardzo ciemna), najjaśniejszy Dior Sculpt, Clarins Everlasting kolor 103 i chyba 106. No i Armani.
Reszta marek jakie testowałam, czyli Chanel, Clinique, Guerlain, Kanebo, Shiseido, Make Up For Ever, Sisley, Helena Rubinstein, Estee Lauder, Nouba, Pupa, Smashbox oraz 'no name' produkowane pod szyldem Sephory są ciemne. I uważam że tylko dlatego, bo dla Europy albo produkowana jest inna gama kolorów niż dla Ameryki (wystarczy popatrzeć na amerykańskiej stronie Lancome'a - tam odcienie są inne - jaśniejsze niż u nas! Sama na własne oczy widziałam amerykańskiego Photogenica kolor 1N i jest dużo jaśniejszy niż nasze 010!) albo kolorówka zaczyna się od trzeciego numeru technicznego, np. Givenchy czy Guerlain.
A i tak nawet te pozornie jasne podkłady jakie wymieniłam na początku nie są jakoś specjalnie jaśniejsze niż poczciwy Revlon Aż dziw że na nasz rynek trafił Ivory i Buff
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-10-23 o 18:51
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:44   #3311
paulinka640
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

właśnie mam ten sam problem , ale w moim przypadku tez chodzi o twarz co zrobic gdy np : przez przypadek kupi się za ciemny podkład? czy mozna go jakos wykorzytsac ? xd nie wiem jakas mieszanka aby by jasniejszy ?
paulinka640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 21:09   #3312
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

białą bazą (np z Inglota), jaśniejszym, raczej kryjącym podkładem (doskonale się sprawdza Dermacol, kolor 208) albo korektorem, pudrem czy czymś innym jasnym - tu znana jest biała glinka, w proszku, taka jak do maseczek
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 21:55   #3313
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kotek Pokaż wiadomość
zdjęcie usunę dzisiaj wieczorem
Regulamin tego zabrania.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 22:03   #3314
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
juz. beda z telefonu, bo nie mam aparatu. prosze o litość, miałam dziś cięzki dzień. a jutro w świetle dziennym bedzie, bo teraz wychodze bardziej żółta niż blada :P

edit: nieee, no, te zdjecia sa beznadziejne. jutro bedzie lepsze. ani kolor, ani nic. ehh. trudno, nie bede kasować przecież
Ale masz pieknie rude wlosy

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Hej, zapraszamy do nas
A piegi na tym wątku, to akurat towar nader pożądany

No wlasnie, ja bym chciala miec piegi, cale cialo w piegach, a mam tylko pare, dosc slabo widocznych w okolicach nosa pod oczami

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
popieram! miałam to samo wrażenie
witam wszystkie nowe dziewczyny. dopiero wczoraj- przedwczoraj po raz pierwszy dotarła do mnie jesień ahh, jak się cieszę, że już.
Witam

Cytat:
Napisane przez Blushed Pokaż wiadomość
Zmieniłam troche kolor włosów, na bardziej czerwony
Piekna czerwien, od czasu do czasu miewam cos podobnego, tylko cieplejszy odcien (bom jesien).

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2010-10-23 o 22:27
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 22:38   #3315
Kotek
Raczkowanie
 
Avatar Kotek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja mam pytanie do dziewczyn, które mają porównanie między średnią a wyższą półką kosmetyków - czy rzeczywiście opłaca się dać więcej kasy za podkład?
Ja obecnie używam Revlona Color Stay Ivory i pomału staje się dla mnie za ciemny. Przeczytałam 2,5 części tego wątku, kolejne 2 przejrzałam i ciężko mi wyłuskać informację o jaśniejszych podkładach, ale jeżeli się pojawiają to polecane są droższe niż tańsze kosmetyki. Mogłybyście mi doradzić w jaki podkład zainwestować? Myślałam o jakimś Lancome albo Kanebo. Dodam, że ważne jest dla mnie matowe wykończenie i przede wszystkim możliwość sprawdzenia koloru w sklepie (więc produkty niedostępne w polskich sklepach odpadają).
Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 22:45   #3316
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

quench dopiero co trzy posty nad Twoim wymieniła...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 23:10   #3317
Kotek
Raczkowanie
 
Avatar Kotek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wypowiedź o podkładach przeczytałam, ale mnie bardziej interesuje, czy opłaca się w to inwestować. Wymienione podkłady nie są moją półką cenową i będzie mnie kosztowało trochę wysiłku posiadanie ich, dlatego tak ważna jest dla mnie odpowiedź czy warto. Co innego wydać na podkład 20zł i stwierdzić, że jest beznadziejny, a co innego stwierdzić to o podkładzie za 200zł.
Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 23:45   #3318
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny czerwienie super Sama kiedyś miałam ciemną czerwień i słyszałam duzo pochwał

natrix moja pierwsza myśl była identyczna jak dziewczyn, ta dziewczyna to twoja siostra, o ktorej nie wiesz

quench testowałas Bobbi Brown w odcieniu Alabaster? Allegro i Ebay nic nie mają, a mocno się zdziwię jeśli mają taki odcień w złotych czy w galerii mokotów. Czy jednak mają?
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 23:52   #3319
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kotek, ja z moją mocno kapryśną i krnąbrną cerą w ogóle nie robię podejścia do tańszych podkładów, bo jakiekolwiek próby na podkładach koleżanek kończą się załamką, ale ja mam łojotok, wyraźne zmarszczki mimiczne, pozatykane pory i trądzik. Więc porównania co do jakości z tańszymi przy takiej cerze jak moja po prostu nie ma, jakością odbiegają dość potężnie, choć i wśród nich trafisz na buble. Natomiast czy Twoja cera istotnie aż takich potrzebuje- nie potrafię powiedzieć opowiedz Nam o niej
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 23:57   #3320
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wiecie co, odkryłam dzis kolejne pole dyskryminacji bladych. stworzyłam sobie awatarka na mangatar.com, ale tam nie można dobrac sobie odpowiednio jasnego odcienia skóry! jest albo alien taki biały wpadający w zielony, albo najjasniejszy ludzki kolor, czyli ciemnoróżowy. ja sobie wypraszam, nie jestem ciemnoróżowa.
mangatar powinien brać to pod uwagę.
co do podkładów, jestem fanką benefita, podkład w pudrze, hello flawless 01, wpada w róż, ale bardzo jasny.
i all face base Body shop 01, piękny, jaśniutenko żółty podkład w pudrze.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 09:58   #3321
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

zachęcam do obejrzenia mojego filmiku i głosowania: wspomniałam coś o Was
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:51   #3322
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
zachęcam do obejrzenia mojego filmiku i głosowania: wspomniałam coś o Was
oo, jak miło..... )
a twój filmik jest bardzo merytoryczny i profesjonalny, nie wdzieczysz sie do kamery tylko opowiadasz co i jak, bardzo mi się podoba.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 12:09   #3323
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
quench testowałas Bobbi Brown w odcieniu Alabaster? Allegro i Ebay nic nie mają, a mocno się zdziwię jeśli mają taki odcień w złotych czy w galerii mokotów. Czy jednak mają?
Wiesz, najjaśniejsze podkłady miały chyba nazwę porcelain No i te są dostępne w Złotych Tutaj daję link do sklepu internetowego Douglasa, można na spokojnie przejrzeć ofertę:
http://pl.douglas-shop.com/douglas/B...x_b063312.html
Szkoda tylko, że nie wszystkie marki są dostępne...

Kotek, ja także dostrzegam różnicę między podkladami z średniej a wysokiej półki. Rozprowadzanie się, trwałość, zachowanie na buzi w ciągu dnia jest inne - o ile dobrze dobierzesz podkład. Bo i tu - jeśli nie trafisz w potrzeby swojej skóry, to tylko zmarnujesz pieniądze (i to spore). Tak więc odlewki, odlewki i jeszcze raz odlewki.

Maqua, filmik obejrzałam (uwielbiam fragment jak opowiadasz o tym kremie koloryzującym i jego "uniwersalnym odcieniu"). Głos oddany
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-10-24 o 12:27
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 12:39   #3324
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kurcze, zawsze wydawało mi się, że Bobbi Brown alabaster jest jaśniejszy od porcelain, bo sama kiedyś się na niego napalałam na "Allcosmetics..." (na stick), ale mi go wykupili... i był oznaczany jako "00" a porcelain jako "0". Teraz widzialam go na lemonNet lub truskawie, Alabaster wygląda ciemno i ma numer 17... już nic nie rozumiem...
edit: choć stick w douglasie"17" wygląda jasno , ale ten sam na truskawie juz ciemno...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-10-24 o 12:49
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 12:40   #3325
Kotek
Raczkowanie
 
Avatar Kotek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzięki za odpowiedzi.
A co się tyczy mojej cery - mam bardzo wrażliwą i kapryśną cerę, z ciągłym zaczerwienieniem na nosku. Bardzo często mam też niespodzianki z bliżej niezidentyfikowanych przyczyn (ale teraz idę do alergologa i dermatologa, więc może coś poradzą). Tanich kosmetyków kolorowych boję się używać, ze średniej półki to mam Revlona (chyba, że to wysoka), a inne dostępne podkłady są dla mnie za ciemne. Mam jeszcze trochę opalenizny z lata - za niskie filtry , ale schodzi mi stopniowo, więc muszę znaleźć coś jaśniejszego niż Ivory. Rozglądając się po stronach producentów, zauważyłam, że te droższe firmy mają przeważnie jaśniejsze podkłady. Dlatego pytam, czy rzeczywiście poza jasnością są też lepsze jakościowo.
Poza tym w lipcu 2011 biorę ślub i zostało mi niewiele czasu na znalezienie idealnego podkładu.
Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:24   #3326
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, zobaczcie to : http://www.temptalia.com/foundation-matrix-sorted
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:38   #3327
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Kurcze, zawsze wydawało mi się, że Bobbi Brown alabaster jest jaśniejszy od porcelain, bo sama kiedyś się na niego napalałam na "Allcosmetics..." (na stick), ale mi go wykupili... i był oznaczany jako "00" a porcelain jako "0". Teraz widzialam go na lemonNet lub truskawie, Alabaster wygląda ciemno i ma numer 17... już nic nie rozumiem...
edit: choć stick w douglasie"17" wygląda jasno , ale ten sam na truskawie juz ciemno...
Ja na swatchach też widziałam alabster i podejrzewam że u nas znowu kolorówka jest jakoś okrojona. A alabaster pewnie jakoś w końcu dorzucili i dali mu numer 17 Ale nawet porcelain jest wmiarę jasny. Oczywiście do ideału mu daleko, ale tragicznie ciemny też nie jest.

Viki, super wyszukiwarka. Dzięki za link!!!
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-10-24 o 13:49
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:42   #3328
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
oo, jak miło..... )
a twój filmik jest bardzo merytoryczny i profesjonalny, nie wdzieczysz sie do kamery tylko opowiadasz co i jak, bardzo mi się podoba.
no właśnie widzę, że innym się mniej się podoba, a ja po prostu nie chciałam się 'upubliczniać', więc nagrałam sam głos. bardzo się cieszę się Tobie się spodobał
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Maqua, filmik obejrzałam (uwielbiam fragment jak opowiadasz o tym kremie koloryzującym i jego "uniwersalnym odcieniu"). Głos oddany
dziękuję nie mogłam się powstrzymać
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 15:13   #3329
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wiesz, najjaśniejsze podkłady miały chyba nazwę porcelain No i te są dostępne w Złotych Tutaj daję link do sklepu internetowego Douglasa, można na spokojnie przejrzeć ofertę:
http://pl.douglas-shop.com/douglas/B...x_b063312.html
Szkoda tylko, że nie wszystkie marki są dostępne...
Dzieki muszę go obejrzeć. Na stronie Bobbi odcien Alabaster jest pierwszy, drugi Porcelain. Znalazlam tez kiedyś takiego swatcha i mi się spodobał
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 15:16   #3330
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Dzieki muszę go obejrzeć. Na stronie Bobbi odcien Alabaster jest pierwszy, drugi Porcelain. Znalazlam tez kiedyś takiego swatcha i mi się spodobał
No i alabaster wygląda fajnie. I oczywiście nie ma go u nas Brawo.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.