ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 11:13   #301
judis
Zadomowienie
 
Avatar judis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

A ja kupiłam ostatnio synca odcień 6mg, byłam przekonana że złota mokka będzie podchodziła po złoty brąz.. a tu niespodzianka, bo pojawiło się strasznie dużo czerwonych refleksów, dlaczego? Ostatnio użyłam odcienia 7mm i ta czerwień też była widoczna.
Chciałabym tego uniknąć przy kolejnym wyborze, mógłby mi ktoś doradzić, dzięki któremu odcieniowi uzyskam złoty średni brąz, bez czerwonych czy rudawych refleksów?
judis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:20   #302
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez judis Pokaż wiadomość
A ja kupiłam ostatnio synca odcień 6mg, byłam przekonana że złota mokka będzie podchodziła po złoty brąz.. a tu niespodzianka, bo pojawiło się strasznie dużo czerwonych refleksów, dlaczego? Ostatnio użyłam odcienia 7mm i ta czerwień też była widoczna.
Chciałabym tego uniknąć przy kolejnym wyborze, mógłby mi ktoś doradzić, dzięki któremu odcieniowi uzyskam złoty średni brąz, bez czerwonych czy rudawych refleksów?
.......
przecież mokka ma z założenia wiele w sobie czerwieni,ta złota również..mokka to mokka...lepiej wybierz coś z tonacji WN ,G.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 11:43   #303
villemo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 30
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hej dziewczyny,
chcialabym pofarbowac ok.2 cm odrosty. Musze zrobic to sama bo jestem zagranica, ale mam farbe, ktora farbowal mi wlosy wczesniej moj fryzjer.
(Matrix SoColor 11N).
Nie znalazlam w watku jednoznacznej odpowiedzi czy mam nakladac farbe na suche czy mokre wlosy?
Dodam, ze bede je rozjasniala dosc mocno, mam 12% i 11N. Jak dlugo powinnam trzymac farbe na wlosach?

Z gory dziekuje za ratunek
villemo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:03   #304
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
przecież mokka ma z założenia wiele w sobie czerwieni,ta złota również..mokka to mokka...lepiej wybierz coś z tonacji WN ,G.
Witajcie
Darko1 no chyba kurna masz rację z tą czerwienią mokkiale...

Słuchajcie i poradźcie mi.Od dwóch lat korzystałam stale z uslug fryzjera, który pracuje na Matrixie.Mam włosy pół długie, w naturalnym kolorze ciemnego blondu.Z racji, że mam chwilowo kiepską sytuacje finansową musiałam sobie odmówić przyjemności skorzystania z usług mojego fryzjera.Ale! że jestem kumata kobitka (tak mi sie przynajmniej wydawałooo...) i patrzę na ręce fryzjerce i słucham co do mnie mówi (czytaj: co kładzie mi dzisiaj na głowie) postanowiłam, że sama się upieknie w domu za pomoca tych samych kosemtyków, które stosują w moim salonie fryzjerskim.W głowie utkwiło mi jak kobitka w salonie mówiła, że kładzie mi na włosy"podwójną mokkę".Tak więc zamówiłam na allegro podwójną mokkę 10MM...No i to chyba cholerka nie ta podwójna mokka Kolor włsoów po farbowaniu u fryzjera był kolorem ciemnego blondu,ale o odcieniu szarości.Wygladał bardzo naturalnie,ale był owiany jakgdyby szaroscią, popielem..Ten, który wyszedł mi na włosach po farbowaniu w domowych warunkach, nie poiwm jest fajnym kolorkiem, ale nie takim jak chciałam.Tak więc sama sobie zafundowałam obecnie na głowie kolor bardzo ciemnego blondu z poświatą ciemnych rudości, jakichś dziwnych czerwieni! a może mialam zamówić 9mm?choć jego się zabałam taki dziwnie ciemny na zdjęciach w próbnikach wyglada...

Chciałabym nadal być blondyną,raczej o odcieniach stonowanych, nazwijmy standardowych (bez czerwieni).Z doświadczenia własnego wiem, że sync zmywa mi się w ciagu miesiąca.Wtedy pojawia się odrosty, czyli mój ciemny słomkowaty blond i reszta włosów rozjasniona dawno temu na jasne blondy socolor. Co polecacie nalozyc na włosy by uzyskać elegancki blond ?chciałabym nadal stosować syncka?

Bedę wdzięczna za wszystkie rady!

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Musze się Wam pochwalic, że pięknie mi wyszlo farbowanie domowe!!! sync`iem Matrixa.Pomijam fakt, ze nie ten odcień kurde zamówiłam...

Do tej pory włosy farbowałam w salonie Matrixa.Koszt ufarbowania i podcięcia końcówek włosów min.150 zł na półdługich włosach.Z racji, ze jakos krucho z kasą sie zrobiło, postanowiłam że sama nałożę sobie farbę (skoro zestaw kosztuje max do 30zł).Raz kozie smierć

I powiem Wam, że wychodzac od fryzjera zawsze byłam zadowolona: włosy błyszczące, zdrowo wygladające, cudne w dotyku...Ale wierzcie mi lub nie, farba nałozona w domu chwyciłam mi lepiej (czytaj ładniej wnikła we włosy) anizeli gdy robiła to moja fryzjerka.I powiem wiecej, to dzieki Wam Kobitki!Bo wspomniana pani fryzjerka zawsze nakladała mi synca na suche włosy.Baa... malo tego to zawsze szłam do fryzjera z "włosami do umycia" (bedąc przekonana ze w przypadku blondów tak sie robi!)...

Potwierdzam, że włosy po sync`u są fajne, błyszczą i sprawiaja wrazenie max zdrowych i odzywionych.Kolor spłukuje się w moim przypadku w ciagu 30dni.
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 17:53   #305
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny czy to zdjęcie dobrze oddaje rzeczywiste kolory socolor ?
Chciałabym zamówić 6N
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1914_1.jpg (32,3 KB, 306 załadowań)
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 19:13   #306
aaniaa87k
Raczkowanie
 
Avatar aaniaa87k
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 70
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

witam, chcialam zapytac ile matrix Color Sync trzymamy na wlosach? poniewaz na ulotce pisze 20 min, a mi moja fryzjerka zawsze trzyma ok 40 min. W dniu dzisiejszym postanowilam sama zafarbowac sobie wlosy kolorem 5N i trzymalam wlasnie tyle co moja fryzjerka czyli ok 40 min i wyszly niemal czarne . Czy ten kolor jest ogolnie tak ciemny czy jednak za dlugo trzymalam go na wlosach? balam sie ze w 20 min farba nie zlapie mi koloru
aaniaa87k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 19:25   #307
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez aaniaa87k Pokaż wiadomość
witam, chcialam zapytac ile matrix Color Sync trzymamy na wlosach? poniewaz na ulotce pisze 20 min, a mi moja fryzjerka zawsze trzyma ok 40 min. W dniu dzisiejszym postanowilam sama zafarbowac sobie wlosy kolorem 5N i trzymalam wlasnie tyle co moja fryzjerka czyli ok 40 min i wyszly niemal czarne . Czy ten kolor jest ogolnie tak ciemny czy jednak za dlugo trzymalam go na wlosach? balam sie ze w 20 min farba nie zlapie mi koloru
Trzymałam ten sam odcień też 40min zamiast 20 bo bałam się,że nie złapie mi moich odrostów wyszły niemal czarne ale po paru myciach miałam już ładny ciemny brąz.
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 20:02   #308
aaniaa87k
Raczkowanie
 
Avatar aaniaa87k
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 70
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Trzymałam ten sam odcień też 40min zamiast 20 bo bałam się,że nie złapie mi moich odrostów wyszły niemal czarne ale po paru myciach miałam już ładny ciemny brąz.
to w takim razie mnie pocieszylas bo juz bylam zalamana, tylko dalej zastanawia mnie ile trzymac 20, 30, 40 min? tak na przyszlosc abym znowu nie zrobila takiej wpadki jak ta
aaniaa87k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 21:04   #309
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez aaniaa87k Pokaż wiadomość
to w takim razie mnie pocieszylas bo juz bylam zalamana, tylko dalej zastanawia mnie ile trzymac 20, 30, 40 min? tak na przyszlosc abym znowu nie zrobila takiej wpadki jak ta
......
około 30min, 20 jezeli chcemy delikatniejszy odcien
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 21:18   #310
aaniaa87k
Raczkowanie
 
Avatar aaniaa87k
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 70
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
około 30min, 20 jezeli chcemy delikatniejszy odcien
czyli jednak przesadzilam o co najmniej 10 min z ta farba, ale mam wielka nadzieje ze szybciutko sie spluka na brązik. Bardzo dziekuje za pomoc!
aaniaa87k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 21:59   #311
MARUDKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 64
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hej
Ja ostatnio nakładałam właśnie mieszankę 9A i UL-N i wyszedł mi odcień niestety ciepły i nakłądałam go na średni blond (który zresztą też uzyskałam mieszanką MATRIX'a )
Po ostatniej mieszance kolor jest kurczakowo-zółty i mam małe pytanie. Czy macie może sprawdzone jakieś kolory, mieszanki na uzyskanie chłodnych platynowych odcieni blondu SoColor ?
MARUDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 11:00   #312
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam

Marzę o tym, żeby pozbyć się czerwono/rudo/pomarańczowych, mega sztucznych refleksów z moich włosów. Dlatego też myślę o kupnie SoColor z Matrixa- 6N (mam nadzieję, że włosy pokryje na ładny średni brąz, bo z tego co czytałam to 5N daje bardzo ciemny odcień)

Do tej pory farbowałam włosy na czekoladowy brąz z Joanny, kolor ładny ale zdecydowanie za bardzo sztuczny i do tego te refleksy.

I tu mam pytanie
czy przed nałożeniem Matrixa lepiej będzie jak najpierw użyję dekoloryzatora (firma na E, zachwalany na KWC)?
Obawiam się, że samo położenie naturalnego odcienia farby nie pomoże jednak.

Czy któraś z Was farbowała tym odcieniem- 6N?
Nie chcę już ciemnego brązu, tylko jaśniejszy braz, naturalny.
Mój naturalny kolor włosów to mysi blond, 2 lata temu rozjaśniony na platynę, stąd też połowa długości włosów jest w opłakanym stanie).

I jakiej wody powinnam użyć, 3, czy 6?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 11:50   #313
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Witam

Marzę o tym, żeby pozbyć się czerwono/rudo/pomarańczowych, mega sztucznych refleksów z moich włosów. Dlatego też myślę o kupnie SoColor z Matrixa- 6N (mam nadzieję, że włosy pokryje na ładny średni brąz, bo z tego co czytałam to 5N daje bardzo ciemny odcień)

Do tej pory farbowałam włosy na czekoladowy brąz z Joanny, kolor ładny ale zdecydowanie za bardzo sztuczny i do tego te refleksy.

I tu mam pytanie
czy przed nałożeniem Matrixa lepiej będzie jak najpierw użyję dekoloryzatora (firma na E, zachwalany na KWC)?
Obawiam się, że samo położenie naturalnego odcienia farby nie pomoże jednak.

Czy któraś z Was farbowała tym odcieniem- 6N?
Nie chcę już ciemnego brązu, tylko jaśniejszy braz, naturalny.
Mój naturalny kolor włosów to mysi blond, 2 lata temu rozjaśniony na platynę, stąd też połowa długości włosów jest w opłakanym stanie).

I jakiej wody powinnam użyć, 3, czy 6?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Po dekoloryzacji będziesz miała rude włosy, a tych refleksów się nie pozbędziesz przez dłuuuugiii czas niestety. Więc skoro głównie zależy ci na ochłodzeniu koloru to broń boże nie rób dekoloryzacji. Ja używałam 5N ale z ColorSync i miałam ładny kawowy kolorek. Do "zabicia" ciepłych refleksów lepszy będzie jednak popiel.
A co do wody to zdecydowanie 3%, po 6% może przy zmywaniu bardziej rudość wychodzić
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 11:29   #314
magda6858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Blond wlosy,farba Matrix. POtrzebuje pomocy fryzjera.

Witam, pierwszy raz zaczelam farbowac wlosy okolo 3 lata temu z ciemnego naturalnego blondu na jasny,cieply blond(nie zolty!) farba Matrix. No przyznam że fryzjer sie cenil i duzo musialam placic,wiec poszlam do innej fryzjerki ktora pracowala na farbach keune,lecz robila mi tylko odrosty,poniewaz nie mam odwagi oddac jej cala glowe do zafarbowania.Rzecz w tym ze chcialabym zaczac farbowac sama sobie wlosy,jestem studentka,nie zawsze sa pieniadze. Problem jest ogromny,poniewaz nie wiem jaka farbe dopasowac do mojego koloru i co tam sie jeszcze daje,utleniacz czy co.. Chcialam z firmy Matrix. Noi bron Panie Boze..niechce uzyskac koloru zoltego. Jesli jest ktos kto moglby mi pomoc, bardzo prosze.. PS.kolor ewentualnie moglby byc minimalnie jasniejszy
jesli ktos potrzebowalby wiecej zdjec ,z checia wysle na meila
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ttt_987.jpg (14,1 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (28,6 KB, 189 załadowań)
magda6858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:03   #315
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Blond wlosy,farba Matrix. POtrzebuje pomocy fryzjera.

Cytat:
Napisane przez magda6858 Pokaż wiadomość
Witam, pierwszy raz zaczelam farbowac wlosy okolo 3 lata temu z ciemnego naturalnego blondu na jasny,cieply blond(nie zolty!) farba Matrix. No przyznam że fryzjer sie cenil i duzo musialam placic,wiec poszlam do innej fryzjerki ktora pracowala na farbach keune,lecz robila mi tylko odrosty,poniewaz nie mam odwagi oddac jej cala glowe do zafarbowania.Rzecz w tym ze chcialabym zaczac farbowac sama sobie wlosy,jestem studentka,nie zawsze sa pieniadze. Problem jest ogromny,poniewaz nie wiem jaka farbe dopasowac do mojego koloru i co tam sie jeszcze daje,utleniacz czy co.. Chcialam z firmy Matrix. Noi bron Panie Boze..niechce uzyskac koloru zoltego. Jesli jest ktos kto moglby mi pomoc, bardzo prosze.. PS.kolor ewentualnie moglby byc minimalnie jasniejszy
jesli ktos potrzebowalby wiecej zdjec ,z checia wysle na meila
wiesz co Magda, bardzo podoba mi się kolor z pierwszego zdjęcia.Marze by miec taki kolorek i taki kucyk w zeszłym roku cos mi odbiło mi zciełam długie włosy na boba, do tego zaczęłam je rozjaśniac (oczywiscie w salonie fryzjerskim).Teraz żałuję i nie moge sie doczekać gdy włosy odrosną to raz.A dwa próbuję wrócic do koloru natruralnego włosów (czyli raczej ciemnawy blond) lub uzyskac za pomocą delikatnych farb-odżywek typu color sync takiego fajnego koloru blond jak na pierwszym zdjęciu... na poczatku grudnia nałozyłam sobie odcień 10mm color sync i jak wyzej pisałam (za długo przetrzymałam) kolor wyszedł za ciemny i z odcieniem jakis czerowności.

Bardzo proszę doświadczone fryzjerki o podpowiedzenie koloru z palety color sync, tak by uzyskać fajny, naturalny raczej jasny blon.

Pozdr noworocznie
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:47   #316
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Blond wlosy,farba Matrix. POtrzebuje pomocy fryzjera.

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
wiesz co Magda, bardzo podoba mi się kolor z pierwszego zdjęcia.Marze by miec taki kolorek i taki kucyk w zeszłym roku cos mi odbiło mi zciełam długie włosy na boba, do tego zaczęłam je rozjaśniac (oczywiscie w salonie fryzjerskim).Teraz żałuję i nie moge sie doczekać gdy włosy odrosną to raz.A dwa próbuję wrócic do koloru natruralnego włosów (czyli raczej ciemnawy blond) lub uzyskac za pomocą delikatnych farb-odżywek typu color sync takiego fajnego koloru blond jak na pierwszym zdjęciu... na poczatku grudnia nałozyłam sobie odcień 10mm color sync i jak wyzej pisałam (za długo przetrzymałam) kolor wyszedł za ciemny i z odcieniem jakis czerowności.

Bardzo proszę doświadczone fryzjerki o podpowiedzenie koloru z palety color sync, tak by uzyskać fajny, naturalny raczej jasny blon.

Pozdr noworocznie
Nie ma szans żeby ColorSync rozjaśnił włosy, on tylko nadaje odcień lub przyciemnia
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 09:44   #317
magda6858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Kochane, a moze mi ktos doradzic jaaka farbe do mojego koloru dobrac?

Szukalam pomocy pare dni temu na forach fryzjerskich ale tam zycia nie ma, nikt nie odpisal. Moge dodac wiecej wyraznych zdjec

Edytowane przez magda6858
Czas edycji: 2011-01-02 o 09:46
magda6858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 11:29   #318
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Blond wlosy,farba Matrix. POtrzebuje pomocy fryzjera.

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Nie ma szans żeby ColorSync rozjaśnił włosy, on tylko nadaje odcień lub przyciemnia
kurde...to mnie trochę zmartwiłaś.Czy mogłabyś zatem polecić jakąs delikatną farbę ale nie z drogerii a dedykowaną dla salonów fryzjerskich, dzieki której delikatnie rozjaśnię kolor włosów ciemnych blond, ale tak by wyglądały bardzo naturalnie (hm...powiedzmy efekt rozjaśnionych latem włosów, mam nadzieje że jasno sie wyrazilam ).

nie chce blondu w stylu Dody, a naturalny, jaśniutki kolorek jak u dzieciaczków...bardzo zalezy mi odzyskać dawna witalność i grubość swoich włosów, sprzed czasu gdy zaczęłam intensywnie je rozjaśniać...

słyszałam o farbach w stylu color sync, ale z loreala może z ich gamy kolorów cos dałoby rade w osiągnięciu zamierzonego przeze mnie efektu?

pozdr
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:34   #319
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Blond wlosy,farba Matrix. POtrzebuje pomocy fryzjera.

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
kurde...to mnie trochę zmartwiłaś.Czy mogłabyś zatem polecić jakąs delikatną farbę ale nie z drogerii a dedykowaną dla salonów fryzjerskich, dzieki której delikatnie rozjaśnię kolor włosów ciemnych blond, ale tak by wyglądały bardzo naturalnie (hm...powiedzmy efekt rozjaśnionych latem włosów, mam nadzieje że jasno sie wyrazilam ).

nie chce blondu w stylu Dody, a naturalny, jaśniutki kolorek jak u dzieciaczków...bardzo zalezy mi odzyskać dawna witalność i grubość swoich włosów, sprzed czasu gdy zaczęłam intensywnie je rozjaśniać...

słyszałam o farbach w stylu color sync, ale z loreala może z ich gamy kolorów cos dałoby rade w osiągnięciu zamierzonego przeze mnie efektu?

pozdr

Niestety,żaden toner czy szampon nie rozjaśni włosów, a l'oreal richesse de diacolor ( chyba o to ci chodzi ) to taki sam toner jak colorsync.
Nie znam sie niestety na farbowaniu na blond, całe zycie jestem brunetką, ale słyszałam,że bardzo ładne blondy wychodzą dzięki farbom L'oreal Majiblond zajrzyj może na wątek dot. rozjaśniania włosów, dziewczyny na pewno ci pomogą
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 12:54   #320
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Blond wlosy,farba Matrix. POtrzebuje pomocy fryzjera.

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Niestety,żaden toner czy szampon nie rozjaśni włosów, a l'oreal richesse de diacolor ( chyba o to ci chodzi ) to taki sam toner jak colorsync.
Nie znam sie niestety na farbowaniu na blond, całe zycie jestem brunetką, ale słyszałam,że bardzo ładne blondy wychodzą dzięki farbom L'oreal Majiblond zajrzyj może na wątek dot. rozjaśniania włosów, dziewczyny na pewno ci pomogą
dzięki zajrze tam.
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 16:13   #321
magda6858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Witam, pierwszy raz zaczelam farbowac wlosy okolo 3 lata temu z ciemnego naturalnego blondu na jasny,cieply blond(nie zolty!) farba Matrix. No przyznam że fryzjer sie cenil i duzo musialam placic,wiec poszlam do innej fryzjerki ktora pracowala na farbach keune,lecz robila mi tylko odrosty,poniewaz nie mam odwagi oddac jej cala glowe do zafarbowania.Rzecz w tym ze chcialabym zaczac farbowac sama sobie wlosy,jestem studentka,nie zawsze sa pieniadze. Problem jest ogromny,poniewaz nie wiem jaka farbe dopasowac do mojego koloru i co tam sie jeszcze daje,utleniacz czy co.. Chcialam z firmy Matrix. Noi bron Panie Boze..niechce uzyskac koloru zoltego. Jesli jest ktos kto moglby mi pomoc, bardzo prosze.. PS.kolor ewentualnie moglby byc minimalnie jasniejszy
jesli ktos potrzebowalby wiecej zdjec ,z checia wysle na meila
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (28,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (10,0 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ttt_987.jpg (14,3 KB, 93 załadowań)
magda6858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:12   #322
ilooonaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 114
GG do ilooonaaa
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Cześć
No ja malowałam włosy farbami firmy Matrix przez pewien okres czasu. Rozjasniałam włosy przez dłuższy okres czasu, ja musiałam nakładać za każdym razem najpierw rozjaśniacz na odrosty (mam naturalnie ciemne włosy), a potem malowałam całą długość blondem. Farby te są dość dobrej jakości i napewno niszczą włosy w mniejszym stopniu niż jakaś zwykła farba.

Jeśli moge Ci cos doradzić, to masz prześliczne długie włosy o bardzo ładnym odcieniu. Odradzałabym Ci malowanie ich na całej długości tym bardziej sama, bo wedłóg mnie poprostu zniszczysz je sobie. I stanowczo odradzam eksperymenty na rozjaśniaczu czy utleniaczu. Uwierz mi lepiej mieć zdrowe włosy (zwłaszcza, że masz śliczny kolor). A i jeszcze jedno zupełnie białe włosy sa nie ładne i dziewczyny bardzo czesto upierają się, że chcą mieć taki kolor, a potem znowu wracają do ciepłych blondów.

Pozdrawiam
__________________
Czasem trudno być kobietą...
ilooonaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 18:18   #323
magda6858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Kochana, ja niechce farbowac za kazdym razem calej glowy tylko odrosty chce sobie robic.. glowe to tylko w tym miesiacu bo nie farbowalam rok. NIe rozjasnialam nigdy wlosow i niechce, jedyne co to farba. No ale mam problem z dobraniem farbyy i tego czegos co sie miesza z farba..
magda6858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 23:25   #324
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

na tej palecie powinnaś bez trudu znaleźć swój odcień:

http://www.hairstore.pl/Matrix_SOCOL...60ml-1817.html

a aktywator najprawdopodobniej 9 %- zależy od wyjściowego koloru
6%-przy zmianie o 1 poziom
9%- 2- 3 poziomy
12%-3-4 poziomy
ja akurat wkleiłam link do gotowego zestawu- farba + aktywator(wystarczy zaznaczyć nr farby i utleniacza), ale można kupować osobno

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

a jak ci zależy na oszczędności, to są tańsze farby, np polskie prosalon, które kosztują 12 zł za wielką 120 ml tubę, litrowy oksydant też kosztuje jakieś grosze. chociaż ja bym została przy farbie, która się sprawdza
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 13:36   #325
magda6858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
na tej palecie powinnaś bez trudu znaleźć swój odcień:

http://www.hairstore.pl/Matrix_SOCOL...60ml-1817.html

a aktywator najprawdopodobniej 9 %- zależy od wyjściowego koloru
6%-przy zmianie o 1 poziom
9%- 2- 3 poziomy
12%-3-4 poziomy
ja akurat wkleiłam link do gotowego zestawu- farba + aktywator(wystarczy zaznaczyć nr farby i utleniacza), ale można kupować osobno

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

a jak ci zależy na oszczędności, to są tańsze farby, np polskie prosalon, które kosztują 12 zł za wielką 120 ml tubę, litrowy oksydant też kosztuje jakieś grosze. chociaż ja bym została przy farbie, która się sprawdza

Dziękuję Ci bardzo za stronke, zdecydowalam sie juz na matrixa, moglabys mi kochana pomoc jeszcze tylko w kolorze? Ktory bylby najbardziej zblizony do mojego? Kompletnie sie nie znam na tych paletach, a rozumiem ze przy wodzie zostac 9%
magda6858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 14:09   #326
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Cytat:
Napisane przez magda6858 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za stronke, zdecydowalam sie juz na matrixa, moglabys mi kochana pomoc jeszcze tylko w kolorze? Ktory bylby najbardziej zblizony do mojego? Kompletnie sie nie znam na tych paletach, a rozumiem ze przy wodzie zostac 9%
co do koloru, to trudno powiedzieć- na zdjęciu nr 2 twoje włosy wyglądają na popielate, na 1 i 3 są zupełnie inne- ze złotym ciepłym refleksem. najbezpieczniej więc chyba wybrać odcień neutralny- 9N lub 10N.

wybór aktywatora zależy od stanu włosów- ich podatności na rozjaśnianie, grubości itd, a tego nie jestem w stanie ocenić na odległość. ponieważ najlepiej używać możliwie najniższego, to zaczęłabym od 9%, a gdyby okazał się za słaby, to następnym razem wzięłabym 12.

bardzo możliwe, że 9 okaże się jednak za słaba, ale warto, to mimo wszystko sprawdzić, bo wiadomo, że niższy utleniacz jest jednak lepszy dla włosów
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 23:15   #327
ilooonaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 114
GG do ilooonaaa
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
co do koloru, to trudno powiedzieć- na zdjęciu nr 2 twoje włosy wyglądają na popielate, na 1 i 3 są zupełnie inne- ze złotym ciepłym refleksem. najbezpieczniej więc chyba wybrać odcień neutralny- 9N lub 10N.

wybór aktywatora zależy od stanu włosów- ich podatności na rozjaśnianie, grubości itd, a tego nie jestem w stanie ocenić na odległość. ponieważ najlepiej używać możliwie najniższego, to zaczęłabym od 9%, a gdyby okazał się za słaby, to następnym razem wzięłabym 12.

bardzo możliwe, że 9 okaże się jednak za słaba, ale warto, to mimo wszystko sprawdzić, bo wiadomo, że niższy utleniacz jest jednak lepszy dla włosów
Ja zazwyczaj robiłam na 9 jak rozjaśniałam także myślę, że spokojnie wystarczy (naturalnie mam ciemniejsze włosy niż 6858)

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

No i jednak szkoda niszczyć włosy bo 12 jest już naprawdę mocna
__________________
Czasem trudno być kobietą...
ilooonaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 07:46   #328
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
co do koloru, to trudno powiedzieć- na zdjęciu nr 2 twoje włosy wyglądają na popielate, na 1 i 3 są zupełnie inne- ze złotym ciepłym refleksem. najbezpieczniej więc chyba wybrać odcień neutralny- 9N lub 10N.

wybór aktywatora zależy od stanu włosów- ich podatności na rozjaśnianie, grubości itd, a tego nie jestem w stanie ocenić na odległość. ponieważ najlepiej używać możliwie najniższego, to zaczęłabym od 9%, a gdyby okazał się za słaby, to następnym razem wzięłabym 12.

bardzo możliwe, że 9 okaże się jednak za słaba, ale warto, to mimo wszystko sprawdzić, bo wiadomo, że niższy utleniacz jest jednak lepszy dla włosów
Przepraszam za pomyłkę w cytacie. Kieruję to do autorki wątku.


Jeśli mogę się wtrącić to moim zdaniem woda 9% jest nawet za silna. Im wyższa woda tym bardziej zniszczone włosy. Już przy 9% włos jest martwy. Osobiście zrobiłabym maksymalnie 6% i najwyżej potrzymałabym dłużej. Jeśli malujesz tylko odrost to z każdym kolejnym farbowaniem trochę farby trafi na wcześniej malowane i go bardziej rozjaśni. Zbliża się lato więc słoneczko tez zrobi swoje. Blond suchy, wytrawiony,matowy i martwy wygląda inaczej niż błyszczący i żywy. Sugeruję więc matrixa color sync , poziom 10 bez amoniaku. Z doświadczenia wiem,że do blondu amoniak niepotrzebny, jeśli nie ma siwych.
Pewnie włosy wyjdą ciemniejsze niż Twoje, ale dużo zdrowsze.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-01-12 o 07:47
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 10:20   #329
kasiennka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: ColorSync

Czesc dziewczyny doradzcie mi jaki odcien synca teraz wybrac bo chciałam cos zmienic a zawsze farbowałam włoski 3N, a teraz sie tak zastanawiam nad 4G albo albo 3WN, tylko czy ten 4 G nie wyjdzie czarny jak smoła??? nie chce miec takiego "sztucznego " czarnego koloru włosów :/
kasiennka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 15:03   #330
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync

Cytat:
Napisane przez kasiennka86 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny doradzcie mi jaki odcien synca teraz wybrac bo chciałam cos zmienic a zawsze farbowałam włoski 3N, a teraz sie tak zastanawiam nad 4G albo albo 3WN, tylko czy ten 4 G nie wyjdzie czarny jak smoła??? nie chce miec takiego "sztucznego " czarnego koloru włosów :/
............
G- oznacza tonację Gold przecież, poza tym 4G będzie jaśniejsze o poziom od 3N.. nie wiem skąd wzięłaś ten czarny jak smoła kolor w rezultacie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.