Niespodziewane oświadczyny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-23, 22:11   #31
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
to znaczy: za długo zwlekałeś , ona bardzo tego chce i ci sugeruje żebyś się wreszcie oświadczył i na pewno ci nie odmówi. Ciesz się

a z tym zaskoczeniem, to mi się spodobał pomysł: Paryż, wieża Eiffla i... nic. A potem pierścionek w hamburgerze :P tyko tak na wierzchu, wśród sezamu, żeby go nie zjadła :P chyba że jej się nie spodoba, lepiej ją znasz
Czytałam ten wątek kilka dni temu, nie miałam nic ciekawego do dodania, ale ciągle chodził mi po głowie właśnie ten pomysł. Genialny w swojej prostocie
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 07:39   #32
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez dimongoo Pokaż wiadomość
A tak przy okazji zapytam, co myślicie o pierścionku robionym na zamówienie u mniejszego złotnika? Nie będzie on gorszej jakości (kruszec, kamień, wykonanie) niż te z sieciówek (Kruk, Apart) lub znanych firm np. Rivoir?
Nie wiem czy już po "wszystkim" ale ja jestem za pierścionkiem robionym na zamówienie... Dla mnie Apart, Kruk, itp. to lipa, sporo moich koleżanek dostało pierścionki z tych firm i wypadały im kamienie, złoto się rysowało, traciły blask reklamacja trwa standardowo 30 dni.... nie zawsze była rozpatrzona pozytywnie. Kiedyś pamiętam koleżance wypadło kamień (na tydzień przed ślubem) więc szybko udali się do Apart-a żeby coś zrobili, a tu lipa, 30 dni i koniec tematu. A jak ta bidula miała pójść na własny ślub bez pierścionka zaręczynowego?? Więc szybko udali się do "zwykłego" złotnika i pierścionek był gotowy na następny dzień z idealnie oprawionym kamieniem, który "trzyma" się do dziś (około 5 lat). Ja dostałam pierścionek, który był robiony przez złotnika na zamówienie i jestem bardzo zadowolona. Nawet głupie powiększenie trwało 20 minut, z polerowaniem i jakąś tam specjalną kąpielą, a w sieciówkach musisz zostawić pierścionek bo oni w salonie nie mają sprzętu do powiększenia/zmniejszenia... Jeżeli wybierzesz dobrą próbę nic złego nie powinno się dziać. powodzenia, pochwal się jak wypadała całość

Edytowane przez Aasikk
Czas edycji: 2013-06-26 o 07:40
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.