* Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-26, 17:03   #31
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

po pierwsze - jesteś śliczna po drugie - ten makijaż świetnie to wyeksponował co do rzęs to ja generalnie nie lubię posklejanych ale u Ciebie mi one nie przeszkadzają, na pewno Cie to nie oszpeca
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 17:53   #32
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Makijaż bardzo subtelny- ale przydałyby się zbliżenia oka, powieki
Co do zjadania kolorów przez aparat- ja mam tak samo, kiedyś chciałam wkleić na MM swój makijaż, bo wyglądał super, ale jak zrobiłam fotki to sie załamałam nic nie było widać :P
Tak jak i Ty, ja też używam wielu kosmetyków do twarzy- a to podkład, a to taki puder, a to jeszcze taki, a to brązer, a to róż, rozświetlasz, a to korektor i się uzbiera- więc tutaj doskonale Cię rozumiem i też osiągam subtelny efekt, więc mnie to nie dziwi że użyłaś wielu kosmetyków a uzyskałaś nieprzerysowany efekt

Mi się makijaż podoba, nawet te lekko posklejane rzęsy

Czekam na kolejne makijaże - ze zbliżeniami

p.s. i powtórzę jeszcze raz co kiedyś pisałam- ładna z Ciebie dziewczyna
Oliczku, Taaakk, my się doskonale rozumiemy

Powiem Ci na ucho, że i tak na liście nie znalazły się Dermablend, korektor Maquicomplet, jeszcze jeden odcień Burżuja oraz Detective Chic Mówiąc szczerze obawiałam się, że spotka się to z komentarzami "O Boże, ileś ty tego nawaliła na twarz". Jak się z resztą okazuje - słusznie.

Jednak moim skromnym zdaniem fakt, że podczas jednego makijażu umiejętnie korzysta się z kilku / kilkunastu (?) kosmetyków to tak naprawdę tylko i wyłącznie plus. To właśnie na tym przykładzie (czy dana osoba potrafi zrobić makijaż kilkunastoma kosmetykami i wygląda to subtelnie) można ocenić, czy ktoś naprawdę potrafi operować kosmetykami. Nie twierdzę, że "trzynarzędziowy" makijaż jest gorszy od takiego "kilkunastonarzędziowego" , ale uważam że do makijażu trzeba mieć elastyczne podejście. Podkreślę raz jeszcze - jest to moje zdanie a nie dogmat.

Jedynym celem jest, aby twarz wyglądała efektownie. A mogę nieskromnie powiedzieć, że w rzeczywistości buzia wyglądała conajmniej 5 razy lepiej niż uchwycił to aparat.

No i niestety zdjęcia nie były robione z myślą o opublikowaniu ich na MM. Stąd brak zbliżeń

Za miłe słowo raz jeszcze bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
na pewno Cie to nie oszpeca
Dobre i to

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja
No i cera się dziwnie świeci, jakbyś nic (albo bardzo niewiele) czegokolwiek tam miała...
Nie lubię płaskiego matu.
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 19:19   #33
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Oliczku, Taaakk, my się doskonale rozumiemy

Powiem Ci na ucho, że i tak na liście nie znalazły się Dermablend, korektor Maquicomplet, jeszcze jeden odcień Burżuja oraz Detective Chic Mówiąc szczerze obawiałam się, że spotka się to z komentarzami "O Boże, ileś ty tego nawaliła na twarz". Jak się z resztą okazuje - słusznie.

Jednak moim skromnym zdaniem fakt, że podczas jednego makijażu umiejętnie korzysta się z kilku / kilkunastu (?) kosmetyków to tak naprawdę tylko i wyłącznie plus. To właśnie na tym przykładzie (czy dana osoba potrafi zrobić makijaż kilkunastoma kosmetykami i wygląda to subtelnie) można ocenić, czy ktoś naprawdę potrafi operować kosmetykami. Nie twierdzę, że "trzynarzędziowy" makijaż jest gorszy od takiego "kilkunastonarzędziowego" , ale uważam że do makijażu trzeba mieć elastyczne podejście. Podkreślę raz jeszcze - jest to moje zdanie a nie dogmat.

Jedynym celem jest, aby twarz wyglądała efektownie. A mogę nieskromnie powiedzieć, że w rzeczywistości buzia wyglądała conajmniej 5 razy lepiej niż uchwycił to aparat.

No i niestety zdjęcia nie były robione z myślą o opublikowaniu ich na MM. Stąd brak zbliżeń

Za miłe słowo raz jeszcze bardzo dziękuję
Oj, nie ma co się przejmować komentarzami typu: ile tego nawaliłaś, i sugerowanie że wypisałaś dobre kosmetyki żeby się pochwalić .

A wiesz, myślałam że to tylko ja jestem taka dziwna i używam na twarz tak dużej ilości kosmetyków (np dwóch/trzech rodzai korektoru, i tych róży/rozświetlaczy/pudrów brązujących i innych dziwactw :P)

Wiesz, ja mam jakieś dziwne wrażenie że jak użyję- podkład, puder, tusz i cień to wyglądam mniej efektownie niż ta cała masa dodatków które uwielbiam- ty też tak masz?

No widzisz, to następnym razem zrób fotki specjalnie na MM, uwielbiam zbliżenia oka szczególnie że masz śliczne rzęsy
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 19:48   #34
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Witaj
Jesteś bardzo ładną dziewczyną i uzyskałaś bardzo subtelny efekt osobiście nie przepadam u siebie za posklejanymi rzęsami, ale one mi się nie sklejaja tak ładnie jak Tobie. U Ciebie wygląda to ok
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 20:05   #35
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

A ja się trochę wyłamię, i przyznam, że choć nie mam nic przeciwko posklejanym rzesom- to uważam, że takie posklejanie powinno być kontrolowane. Tzn, albo wszystkie rzeski kierujemy do zewnętrznego kącika, albo wszytkie do góry itp. Niestety, mam wrażenie, że u ciebie sie miejscami krzyzują.
Szkoda,że nie ma zbliżeń (mam nadzieję, że przy następnym makijażu już będą), bo ciekawa jestem, czy efekt sklejenia związany jest wprost proporcjnalnie ze stopniem zaglucenia i zagrudkowania tzn, czy udało Ci się owadzich nóżek uniknąć...

Jeszcze tylko jednej rzeczy się uczepię- osobiście nie lubię kruczoczarnych gęstych i mocnych rzęs przy tak subtelnych brwiach jak Twoje. Trochę i to nie pasuje, może należałoby brwi podkreślić?

Na plus: śliczna z Ciebie dziewczyna, lista kosmetyków wcale mnie nie szokuje, uważam że bardzo subtelny, dziewczęcy makijażyk Ci wyszedł. Promienna cera, zazdroszczę!

___________________
Pozdrawiam
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 20:15   #36
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

makijaz ladny,naturalny (bynajmniej na taki wyglada, bo nie ma zblizen co utrudnia ocene) i musze przyznac ze masz ciekawa urode
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 20:38   #37
Jajodzajofajo
Raczkowanie
 
Avatar Jajodzajofajo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: prosto z łózka
Wiadomości: 149
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

A ja, całkiem na serio, muszę Cię porosić, zebyś nie robiła fotek bez bluzki... BO MI CHłOPA ROZPRASZASZ!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Oczywiscie zartuje A co do mejkapu - wrzuć wyraźniejsze zdjęcia to bedzie co oceniac
__________________
Na trzy, cztery wszyscy ściągamy majtki!
Jajodzajofajo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 20:44   #38
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
A wiesz, myślałam że to tylko ja jestem taka dziwna i używam na twarz tak dużej ilości kosmetyków (np dwóch/trzech rodzai korektoru, i tych róży/rozświetlaczy/pudrów brązujących i innych dziwactw :P)
Wiesz, ja mam jakieś dziwne wrażenie że jak użyję- podkład, puder, tusz i cień to wyglądam mniej efektownie niż ta cała masa dodatków które uwielbiam- ty też tak masz?

Jeśli mam czas to też lubię to robić Mam wrażenie, że wówczas kolory są bogatsze i całość może wyglądać maksymalnie interesująco

Cytat:
No widzisz, to następnym razem zrób fotki specjalnie na MM, uwielbiam zbliżenia oka szczególnie że masz śliczne rzęsy
Raczej kolejnego makijażu na MM w moim wykonaniu już nie będzie. Jest kilka przyczyn a jedną najważniejszą jest fakt, że nie potrafię odpowiednio zabazpieczyc zdjęć przed kopiowaniem (jest to w ogóle możliwe?). A zdjęć wykasować nie mogę, bo karą jest siedmiodniowy ban.
Nie życzę sobie kopiowania moich zdjęć a nic nie mogę zrobić w kierunku utrudnienia tego. Przeraża mnie ilość niezalogowanych osób, które wchodzi na ten wątek


Jajodzajofajo: oficjalnie oświadczam, że na zdjęciu jestem jak najbardziej ubrana Mam na sobie sukienkę
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 21:58   #39
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Raczej kolejnego makijażu na MM w moim wykonaniu już nie będzie. Jest kilka przyczyn a jedną najważniejszą jest fakt, że nie potrafię odpowiednio zabazpieczyc zdjęć przed kopiowaniem (jest to w ogóle możliwe?). A zdjęć wykasować nie mogę, bo karą jest siedmiodniowy ban.
Nie życzę sobie kopiowania moich zdjęć a nic nie mogę zrobić w kierunku utrudnienia tego. Przeraża mnie ilość niezalogowanych osób, które wchodzi na ten wątek
Daigee, możesz mi zawsze dać na maila fotki ja ci zrobię zabezpieczenie jakie będziesz chciała i możesz wklejać na MM
ewentualnie sama możesz to zrobić w prostym programie- Paint
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 22:05   #40
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Bardzo ci dziękuję za propozycję
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 22:08   #41
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

nie ma za co
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2007-05-27 o 01:55
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 13:12   #42
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez krek Pokaż wiadomość
sorki ze to powiem ale wole być raczej szczery niżeli miły.
wypisałas game tyh kosmetykow a tak naprawde nic tu nie widać... ?!
wyglada jakbys posmarowłąa sie zwyklym visage young 2w1 pomalowała 2 cieniami oko wytuszowała rzęsy i młusneła usta błyszczykiem.

p.s-cholernie posklejane rzesy

racja...kompletnie nic nie widac...
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 13:26   #43
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Uzyskałaś bardzo subtelny, naturalny efekt. Posklejane rzęsy też mogą być. Jesteś bardzo ładną dziewczyną. Następnym razem wklej jakieś zbliżenia makijażu oczu
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 00:55   #44
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Mówię śmiertelnie poważnie

Z pewnych przyczyn nie wszystkie opinie i oceny są dla mnie w takim samym stopniu cenne. Twoje cenne są
Niech ja zgadnę te "pewne przyczyny"...

Dziękuję, będę pamiętać.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Jeśli mam czas to też lubię to robić Mam wrażenie, że wówczas kolory są bogatsze i całość może wyglądać maksymalnie interesująco

Raczej kolejnego makijażu na MM w moim wykonaniu już nie będzie. Jest kilka przyczyn a jedną najważniejszą jest fakt, że nie potrafię odpowiednio zabazpieczyc zdjęć przed kopiowaniem (jest to w ogóle możliwe?). A zdjęć wykasować nie mogę, bo karą jest siedmiodniowy ban.
Nie życzę sobie kopiowania moich zdjęć a nic nie mogę zrobić w kierunku utrudnienia tego. Przeraża mnie ilość niezalogowanych osób, które wchodzi na ten wątek



Jajodzajofajo: oficjalnie oświadczam, że na zdjęciu jestem jak najbardziej ubrana Mam na sobie sukienkę
Jest tutaj na MM wątek o tym jak zabezpieczać zdjęcia przed kradzieżą. Jeśli sama nie umiesz, bądź nie ma odpowiedniego programu do podpisania fotek, to poproś jakąś zaprzyjaźniona wizażankę o pomoc.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 05:46   #45
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Mówię śmiertelnie poważnie

Z pewnych przyczyn nie wszystkie opinie i oceny są dla mnie w takim samym stopniu cenne. Twoje cenne są
Szalenie dyplomatycznie powiedziane. I jak grzecznie w stosunku do innych wypowiadających się Pań.

Postaram się wbić sobie do łba, by nie zaśmiecać Ci wątków mniej cennymi opiniami.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 10:42   #46
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Niech ja zgadnę te "pewne przyczyny"...

Dziękuję, będę pamiętać.
Na pewno nie jest to spowodowane faktem, że pewne elementy zostały negatywnie ocenione.

I moja jakaś tam niechęć na pewno nie jest spowodowana tym, że niektóre opinie były niepochlebne. Lubię konstruktywną krytykę z ust kogoś, kto jest dla mnie autorytetem w danej dziedzinie. Co nie zmienia faktu, że każdego człwieka szanuję (nawet Giertycha ).

Więcej nie powiem, bo i tak mam po babci, że czasem powinnam ugryźć się w język

Cytat:
Jest tutaj na MM wątek o tym jak zabezpieczać zdjęcia przed kradzieżą. Jeśli sama nie umiesz, bądź nie ma odpowiedniego programu do podpisania fotek, to poproś jakąś zaprzyjaźniona wizażankę o pomoc.
Tak, oczywiście przejrzałam ten wątek i próbowałam coś tam z tego przyswoić, ale nie mam Photoshopa a w innym programie już nie potrafiłam sobie poradzić Całe szczęście, że mam kilku wspaniałych znajomych (oliczku ), który za każdym razem pomogą

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Szalenie dyplomatycznie powiedziane. I jak grzecznie w stosunku do innych wypowiadających się Pań.

Postaram się wbić sobie do łba, by nie zaśmiecać Ci wątków mniej cennymi opiniami.
poszło PW
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 11:29   #47
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Daigee, to są Twoje wasne, naturalne, niedoczepiane, niesztukowane i niedoklejane rzęsy?!

Ty lepiej szybko napisz, że nie, bo inaczej natychmiast zżółknę tu z zawiści!

A co do makijażu: ja jestem zwolenniczką makijaży, których nie widać. Bo przecież zależy mi na tym, żebym to ja wyglądała ładnie, a nie żeby ludzie na mój widok myśleli: "ale super makijaż, na ładniejszej buzi pewnie by powalał na kolana". To makijaż ma upiększać kobietę, a nie kobieta być wystawą tapety.
Jak dla mnie jest dobrze: Ty wyglądasz prześlicznie, makijaż nie odwraca uwagi, od Twojej urody, jesli istnieją mankamenty, to zręcznie je ukrywa.

A co do rzęs: nie znoszę posklejanych, ale te akurat zupełnie niespodziewanie mi się podobają.
Zgadzam się w 100%, chociaż sama wolę u siebie mocny i wyrazisty makijaż oczu. Może i z tego powodu te posklejane rzęsy aż tak mnie nie przestraszyły. W sumie stanowią jakąś kompozycję, nie są posklejane tak o po prostu.

Następnym razem poproszę o więcej wyraźnych fotek.

WITAJ na MM
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 18:34   #48
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Szalenie dyplomatycznie powiedziane. I jak grzecznie w stosunku do innych wypowiadających się Pań.

Postaram się wbić sobie do łba, by nie zaśmiecać Ci wątków mniej cennymi opiniami.
Sabbath nie demonizuj.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Na pewno nie jest to spowodowane faktem, że pewne elementy zostały negatywnie ocenione.

I moja jakaś tam niechęć na pewno nie jest spowodowana tym, że niektóre opinie były niepochlebne. Lubię konstruktywną krytykę z ust kogoś, kto jest dla mnie autorytetem w danej dziedzinie. Co nie zmienia faktu, że każdego człwieka szanuję (nawet Giertycha ).

Więcej nie powiem, bo i tak mam po babci, że czasem powinnam ugryźć się w język
Domyślam się o co chodzi i wcale nie miałam na uwadze postów w negatywnym sensie.

Dziękuję za słowa uznania.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Tak, oczywiście przejrzałam ten wątek i próbowałam coś tam z tego przyswoić, ale nie mam Photoshopa a w innym programie już nie potrafiłam sobie poradzić Całe szczęście, że mam kilku wspaniałych znajomych (oliczku ), który za każdym razem pomogą
Oj to szkoda, bo PS to prawdziwy skarb w komputerze. Zatem musisz sama rozpracować jakis pr. do obróbki zdjęć. Zazwyczaj nie ma w nich wielkiej filozofii.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 13:18   #49
katrina_
Raczkowanie
 
Avatar katrina_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 290
GG do katrina_
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość

Dzięki bogu nie wyglądam jak Tola z Blog27

To dobrze , że nie wyglądasz tak jak Tola z Blog27 ... :P
__________________

Bo ja chce znać każdy kawałek Twojego
ciała i duszy ...







katrina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 13:33   #50
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Sabbath nie demonizuj.
Ale ja lubię być demoniczna. Bardzo się staram...

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Oj to szkoda, bo PS to prawdziwy skarb w komputerze. Zatem musisz sama rozpracować jakis pr. do obróbki zdjęć. Zazwyczaj nie ma w nich wielkiej filozofii.
Photoshop jest programem bardzo drogim i to zupełnie dla mnie oczywiste, żę ludzi nie potrzebujących go do pracy zawodowej często na niego nie stać.

Daigee
- istnieje darmowy program do obróbki zdjęć, który nazywa się Gimp.
Z tej strony możesz go pobrać:
http://www.gimp.org/downloads/

Są tam wersje dla różnego oprogramowania. Tu dla Windowsa:
http://www.gimp.org/windows/

Program jest naprawdę fajny i amatorowi świetnie może nielegalnego PS zastąpić.
Powodzenia.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 14:03   #51
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

No to się cieszę, że ostatecznie nikt nie jest na mnie zły, bo bardzo tego nie lubię Pomadko, jesteś kochana, że od razu te moje wyjaśnienia zrozumiałaś

Na program zerknę. Mam nadzieję, że sobie z nim poradzę Dziękuję Sabbath
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 14:20   #52
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ale ja lubię być demoniczna. Bardzo się staram...
Zauważyłam.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
No to się cieszę, że ostatecznie nikt nie jest na mnie zły, bo bardzo tego nie lubię Pomadko, jesteś kochana, że od razu te moje wyjaśnienia zrozumiałaś

Na program zerknę. Mam nadzieję, że sobie z nim poradzę Dziękuję Sabbath
Czasami szybko pojmuję sytuację.

Czekam na następny makijaż.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:11   #53
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Czy mi się wydaję, czy tu było więcej niż jedno tylko zdjęcie?

Hmmmmmmmmm.........
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:25   #54
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaję, czy tu było więcej niż jedno tylko zdjęcie?

Hmmmmmmmmm.........
I co w związku?

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmm......

__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:41   #55
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Polecam zapoznanie się z regulaminem


PS. a potocznie, "hmmm" oznacza zastanawianie się.

PPS. Znaczy, nie zaprzeczasz, że było ich więcej?

_____
pozdrawiam!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:53   #56
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Czytam, oglądam zdjęcie od prawej do lewej, potem odwrotnie i znowu czytam... i nie wiem jakie kosmetyki komentujecie i gdzie one są, bo na buzi ładnej skądinąd dziewczyny nie widzę niczego poza tuszem i pomadką.
Podsumowując: modelka ładna, zdjęcie więc trudno ocenić makijaż, bo go po prostu nie widać.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 21:14   #57
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Polecam zapoznanie się z regulaminem


PS. a potocznie, "hmmm" oznacza zastanawianie się.

PPS. Znaczy, nie zaprzeczasz, że było ich więcej?

_____
pozdrawiam!
a ja z zasadami tego forum
Cytat:
Dopuszczalne jest usuwanie zdjęć całej twarzy przy jednoczesnym pozostawieniu zbliżeń oczu, ust tylko wówczas gdy wątek spadnie na dalsze strony forum
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 21:21   #58
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Polecam zapoznanie się z regulaminem


PS. a potocznie, "hmmm" oznacza zastanawianie się.

PPS. Znaczy, nie zaprzeczasz, że było ich więcej?

_____
pozdrawiam!
Nie zaprzeczę temu, że widzisz tu gdzieś jakiś spisek i złamanie przeze mnie regulaminu.

Trochę dziwnie to brzmi, że proponujesz mi zapoznanie się z regulaminem - zapewniam, że znam go dobrze

Jeśli fakt, że w wątku znajduje się jedno zdjęcie z makijazem stanowi według Ciebie przeszkodę i generalnie złamanie regulaminu, to naprawdę nie ma o czym dyskutować.

Kilka postów wcześniej rozmawiałam z dziwczynami na temat zabezpieczeń zdjęć - może gdybyś zechciała naprawdę przeczytać wątek zamiast szukać tu jakiegoś podstępu z mojej strony, to doszłabyś do innych wniosków. Poza tym (z resztą słusznie) jedna wizażanka powiedziała, że na jednym zdjęciu wyglądam jakbym była naga - a to niezbyt bezpieczne publikować własne zdjęcie w internecie, które może wywołać podobne skojarzenia.

kropko, temat tego, że zdjęcie jest niewyraźne również był wałkowany. Kilka pomocnych sugestii od wspaniałych dziewczyn na pewno pomoże mi ustrzec się tego błędu w przyszłości.

Miałam już nadzieję, że ten wątek zagrzebie się w starych wątkach. Proszę o nieodkopywanie tego wątku, bo nie ma to większego sensu. Wydaje mi się, że już wszystko zostało powiedziane i dalsze dywagowanie na temat tego, że 'zdjęcia są niewyraźne i nic nie widać', jest naprawdę stratą czasu.

ago, bardzo dziękuję za zabranie głosu Już się obawiałam, że w złości (nie ukrywam, że się nieźle wkurzyłam) mogłabym powiedzieć coś niemiłego
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 21:33   #59
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: * Mój pierwszy (nieidealny i asekuracyjny ;) ) makijaż na MM...

by zapobiec dyskusji postanowiłam zamknąć wątek-otworzę go na prośbę autorki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.