Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-08, 07:56   #1861
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wlasnie wrocilam z brwi, czuje sie o niebo lepiej

a ja właśnie nie mam jak się dostać do kosmetyczki, bo jestem niemobilna a poza tym ledwo już chodze z tym brzuchem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pragn.jpg (20,5 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-05-08 o 07:59
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 07:57   #1862
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Tylko 3 sztuki? Na foto wyglada jakby było 5 plus jeszcze kosmetyczka

No właśnie dla mnie też 300 to dużo Eeee to 5mini to jakaś lipka- kolor pomadki nie mój, kasetka???czyli bez cienia bransoletek nie noszę, pudry Pupa mam dwa tusz Collistara właśnei wykańczam i chwalę kredka mi nie potrzebna

O, dzięki!
Czyli dylemat się rozwiązał może na DM będą fajne oferty

W tym gratisie Shiseido pokazali na zdjęciu wieczka od kremów, aby wyglądało na więcej, czasami tak robią w zestawach Estee

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
a ja właśnie nie mam jak się dostać do kosmetyczki, bo jestem niemobilna a poza tym ledwo już chodze z tym brzuchem
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:03   #1863
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Czyli dylemat się rozwiązał może na DM będą fajne oferty

W tym gratisie Shiseido pokazali na zdjęciu wieczka od kremów, aby wyglądało na więcej, czasami tak robią w zestawach Estee

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------



Dobra, to się wstrzymuję - liczę że warto i że na DM jeszcze się załapę w domu a nie w szpitalu
Oby była fajna oferta - nie wiem kiedy później będę miała tak czas żeby obserwować D i S. Przy Maluszku będzie mi trudno.
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:05   #1864
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Hej dziewuszki!

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
a ja właśnie nie mam jak się dostać do kosmetyczki, bo jestem niemobilna a poza tym ledwo już chodze z tym brzuchem


Upolowałyscie coś w Rossmanie? Ja mam parę typów, ale wlazłam wczoraj i wszystko pootwierane, zmacane, no jasny gwint Czemu oni nie oklejają produktów, porażka na całej linii... Bleeee jak sobie wyobraże, że ktoś dotykał tym apikatorem swoich ust, a później ktoś to kupił..

Wyhaczyłam kolejne szminkowe chciejstwo - MAC FLAMINGO Kurde, laski, jaki ten kolor jest obłędny Dzięki Kiciu za to, ze zwróciłaś mi na nią uwagę Musze ją mieć! https://www.xuanhanh.vn/product.aspx/image/4209Trochę oszczędności mam, więc ją sobie sprawię Gdyby Pink Pearl Pop wypadała na moich ustach cieplej, to może bym Flamingo nie potrzebowała, a tak to ciągle marzy mi się taki ciepły róż Już nawet zadzwoniłam do MACa, żeby zarezerować tą szmineczkę, ale jaka była kapa.. Bo TŻ mnie zaczął mega rozśmieszac wtedy, robić głupie miny i zaczęłam się brechtać jak dziecko, nie mogłam słowa wydusić przez telefon wtedy, aż się zapowietrzałam i tylko cały czas ją przepraszałam hahah No wstyd! Jak ja się teraz tam pokażę przy odbieraniu tej szminki!!! Chociaż tyle, że ona też się śmiała

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-05-08 o 08:12
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:06   #1865
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dobra, to się wstrzymuję - liczę że warto i że na DM jeszcze się załapę w domu a nie w szpitalu
Oby była fajna oferta - nie wiem kiedy później będę miała tak czas żeby obserwować D i S. Przy Maluszku będzie mi trudno.
Ostatnio w D i S straszna lipa, więc nie ma czego żałować

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki!



Upolowałyscie coś w Rossmanie? Ja mam parę typów, ale wlazłam wczoraj i wszystko pootwierane, zmacane, no jasny gwint Czemu oni nie oklejają produktów, porażka na całej linii... Bleeee jak sobie wyobraże, że ktoś dotykał tym apikatorem swoich ust, a później ktoś to kupił..

Wyhaczyłam kolejne szminkowe chciejstwo - MAC FLAMINGO Kurde, laski, jaki ten kolor jest obłędny Dzięki Kiciu za to, ze zwróciłaś mi na nią uwagę Musze ją mieć! Trochę oszczędności mam, więc ją sobie sprawię Gdyby Pink Pearl Pop wypadała na moich ustach cieplej, to może bym Flamingo nie potrzebowała, a tak to ciągle marzy mi się taki ciepły róż Już nawet zadzwoniłam do MACa, żeby zarezerować tą szmineczkę, ale jaka była kapa.. Bo TŻ mnie zaczął mega rozśmieszac wtedy, robić głupie miny i zaczęłam się brechtać jak dziecko, nie mogłam słowa wydusić przez telefon wtedy, aż się zapowietrzałam i tylko cały czas ją przepraszałam hahah No wstyd! Jak ja się teraz tam pokażę przy odbieraniu tej szminki!!! Chociaż tyle, że ona też się śmiała


Ja właśnie nic nie kupuję teraz w Rossie po tym, jak ostatnio wzięłam macaną szminkę powinni jakoś zabezpieczyć te produkty, żeby durne babska nie otwierały wszystkich jak leci masakra z tym sklepem
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:11   #1866
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ostatnio w D i S straszna lipa, więc nie ma czego żałować

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------





Ja właśnie nic nie kupuję teraz w Rossie po tym, jak ostatnio wzięłam macaną szminkę powinni jakoś zabezpieczyć te produkty, żeby durne babska nie otwierały wszystkich jak leci masakra z tym sklepem
Jak można swatchować nową szminkę? NO JAK? Naprawdę bez mózgu te baby... Ja jak chcę kupić szminkę w Rossie to nie ma zmiłuj, wieczko musze otworzyć żeby sprawdzić czy nie macana, nie ma innej opcji
Bardzo mi się podoba Rouge Edition Velvet nr 10, ale nigdzie jej nie ma
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:13   #1867
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
a ja właśnie nie mam jak się dostać do kosmetyczki, bo jestem niemobilna a poza tym ledwo już chodze z tym brzuchem
hehehe
a nie masz gdzies blisko na osiedlu? w 9miesiacu tez chodzilam,chcialam sie dobrze czuc

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki!





Upolowałyscie coś w Rossmanie? Ja mam parę typów, ale wlazłam wczoraj i wszystko pootwierane, zmacane, no jasny gwint Czemu oni nie oklejają produktów, porażka na całej linii... Bleeee jak sobie wyobraże, że ktoś dotykał tym apikatorem swoich ust, a później ktoś to kupił..

Wyhaczyłam kolejne szminkowe chciejstwo - MAC FLAMINGO Kurde, laski, jaki ten kolor jest obłędny Dzięki Kiciu za to, ze zwróciłaś mi na nią uwagę Musze ją mieć! Trochę oszczędności mam, więc ją sobie sprawię Gdyby Pink Pearl Pop wypadała na moich ustach cieplej, to może bym Flamingo nie potrzebowała, a tak to ciągle marzy mi się taki ciepły róż Już nawet zadzwoniłam do MACa, żeby zarezerować tą szmineczkę, ale jaka była kapa.. Bo TŻ mnie zaczął mega rozśmieszac wtedy, robić głupie miny i zaczęłam się brechtać jak dziecko, nie mogłam słowa wydusić przez telefon wtedy, aż się zapowietrzałam i tylko cały czas ją przepraszałam hahah No wstyd! Jak ja się teraz tam pokażę przy odbieraniu tej szminki!!! Chociaż tyle, że ona też się śmiała
ale pikna ta flamingo jakie ona ma wykonczenie?
edit: aaa lustre
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 08:13   #1868
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jak można swatchować nową szminkę? NO JAK? Naprawdę bez mózgu te baby... Ja jak chcę kupić szminkę w Rossie to nie ma zmiłuj, wieczko musze otworzyć żeby sprawdzić czy nie macana, nie ma innej opcji
Bardzo mi się podoba Rouge Edition Velvet nr 10, ale nigdzie jej nie ma
Teraz też wiem, że trzeba sprawdzać wszystko w tym sklepie wcześniej naiwnie wierzyłam, że jak wezmę egzemplarz z tyłu to będzie nowiutki
Tez mnie kuszą maty z Bourjois, bo jeszcze nigdy nie miałam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:18   #1869
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale pikna ta flamingo jakie ona ma wykonczenie?
edit: aaa lustre
No boska jest

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Teraz też wiem, że trzeba sprawdzać wszystko w tym sklepie wcześniej naiwnie wierzyłam, że jak wezmę egzemplarz z tyłu to będzie nowiutki
Tez mnie kuszą maty z Bourjois, bo jeszcze nigdy nie miałam
No człowiek chciałby tak myśleć, ale niestety... Ludzie swatchują co popadnie
Ja też nigdy żadnej matowej szminki nie miałam wiec to by była dla mnie nowość
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:22   #1870
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Korinka, widziałaś?

http://www.spartoo.pl/Melissa-VIVIEN...11-x269705.php

Korci mnie strasznie

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No człowiek chciałby tak myśleć, ale niestety... Ludzie swatchują co popadnie
Ja też nigdy żadnej matowej szminki nie miałam wiec to by była dla mnie nowość
Następnym razem się skuszę na mata na razie muszę uszczuplić zapasy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:32   #1871
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hehehe
a nie masz gdzies blisko na osiedlu? w 9miesiacu tez chodzilam,chcialam sie dobrze czuc
no właśnie w lutym miała operacje kolana i ogólnie zamknęła zakład a teraz nie wiem gdzie iść żeby mnie na drag queen nie zrobili przed porodem
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 08:35   #1872
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

cześć dziewczyny. Ale u mnie dzisiaj słonecznie w końcu

Drogie melissomaniaczki, znalazłam coś dla Was http://www.fullspotmarket.pl/o-bag.html
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:35   #1873
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Wczoraj D. nie rozsyłał maili, może dzisiaj wrzucą jakąś ofertę na DM, rabat czy darmową dostawę.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:39   #1874
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wczoraj D. nie rozsyłał maili, może dzisiaj wrzucą jakąś ofertę na DM, rabat czy darmową dostawę.
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:40   #1875
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

A ja mam takiego pecha do kosemtyczek, ze masakra. Kazdej powtarzam, ze ma tylko lekko podregulowac zachowujac ich naturalny ksztalt. To zawsze mi wyskubia tak okropnie, ze od srodka jest gruba, a mniej wiecej od polowy jest taka cieniutka, ze prswie jej nie widac. Wyglada to dziwnie, bo.moje brwi sa dosc proste, lekko uniesione na koncach. efekt po kosmetyczce jest taki jakbym byla wiecznie zdziwiona. Mam wrazenie, ze one nie potrafia zrobic tego tak, aby pasowalo do twarzy. Jak teraz wiekszosc dziewczyn w internecie ma jeden typ-bez wzgledu czy im to pasuje, czy nie -to tak trzeba robic wszystkim. Juz lepiej jest, jak sama sobie usune te wloski, ktora wystaja poza linie.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:44   #1876
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A ja mam takiego pecha do kosemtyczek, ze masakra. Kazdej powtarzam, ze ma tylko lekko podregulowac zachowujac ich naturalny ksztalt. To zawsze mi wyskubia tak okropnie, ze od srodka jest gruba, a mniej wiecej od polowy jest taka cieniutka, ze prswie jej nie widac. Wyglada to dziwnie, bo.moje brwi sa dosc proste, lekko uniesione na koncach. efekt po kosmetyczce jest taki jakbym byla wiecznie zdziwiona. Mam wrazenie, ze one nie potrafia zrobic tego tak, aby pasowalo do twarzy. Jak teraz wiekszosc dziewczyn w internecie ma jeden typ-bez wzgledu czy im to pasuje, czy nie -to tak trzeba robic wszystkim. Juz lepiej jest, jak sama sobie usune te wloski, ktora wystaja poza linie.
Też zawsze miałam takiego pecha do kosmetyczek Robiły mi cienkie niteczki, a ja mam ładne, grube brwi... Aż w końcu zobaczyłam u mojej koleżanki, że tak ładnie ma wyregulowane i poleciła mi dziewczynę, która ma własny salonik - nie jakiś porywający, zwykły taki w domu.. I choć otoczenie nie było jakieś powalające, to pani naprawdę zna się na rzeczy, wytłumaczyłam jej wszystko i zrobiła wszystko tak jak chciałam Na koniec jeszcze dodała, że ona mało co zrobiła, więc mam jej zapłacić tylko 5 zł Więc cuudo
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:52   #1877
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny. Ale u mnie dzisiaj słonecznie w końcu

Drogie melissomaniaczki, znalazłam coś dla Was http://www.fullspotmarket.pl/o-bag.html
Fajne, ale ceny

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Przyznać się: która kliknęła te serca w rozmiarze 39?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:52   #1878
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Mnie Bozia brwiami nie obdarowała ( w przeciwieństwie do włosów na głowie- no ale nie można mieć wszystkiego ). Brwi mam jaśniejsze od koloru włosów, dużo cieńszy włos, jakieś takie dość rzadkie... I jeszcze żadna kosmetyczka nie zrobiła tak żebym była w 100% zadowolona, a myślę że można z nich coś zrobić porządnego tylko trzeba mieć dobre oko i rękę do takich regulacji oraz WIEDZĘ co pasuje komu do np kształtu twarzy... Myślę nad makijażem piórkowym brwi ( nawet upatrzyłam już kobietę która robi to mega, a przy okazji pokazuje "przed-po" na FB i mnie sie bardzo podobają efekty) ale poczekam po ciąży.
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 08:57   #1879
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

O jak ja bym taka chciala... Ale zycie... Pamietam jeszcze jedna. Bylam na hennie i od razu jej mowie, ze po pierwszs moje brwi bardzo szybko lapia kolor, a po drugie nie chce takich mega ciemnych. Dobrze, dobrze, zrobi sie. Wyszlam z prawie czrnymi zamiast lekko brazowych.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 08:59   #1880
Myszkaa222
Rozeznanie
 
Avatar Myszkaa222
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 522
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny. Ale u mnie dzisiaj słonecznie w końcu

Drogie melissomaniaczki, znalazłam coś dla Was http://www.fullspotmarket.pl/o-bag.html
Za melisami tak nie szaleję ale za tą torbą bardzo
Myszkaa222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 09:06   #1881
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
a ja właśnie nie mam jak się dostać do kosmetyczki, bo jestem niemobilna a poza tym ledwo już chodze z tym brzuchem






Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dobra, to się wstrzymuję - liczę że warto i że na DM jeszcze się załapę w domu a nie w szpitalu
Oby była fajna oferta - nie wiem kiedy później będę miała tak czas żeby obserwować D i S. Przy Maluszku będzie mi trudno.

Oj maluszki dużo śpią ;-)
Będzie czas




Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki!





Upolowałyscie coś w Rossmanie? Ja mam parę typów, ale wlazłam wczoraj i wszystko pootwierane, zmacane, no jasny gwint Czemu oni nie oklejają produktów, porażka na całej linii... Bleeee jak sobie wyobraże, że ktoś dotykał tym apikatorem swoich ust, a później ktoś to kupił..

Wyhaczyłam kolejne szminkowe chciejstwo - MAC FLAMINGO Kurde, laski, jaki ten kolor jest obłędny Dzięki Kiciu za to, ze zwróciłaś mi na nią uwagę Musze ją mieć! https://www.xuanhanh.vn/product.aspx/image/4209Trochę oszczędności mam, więc ją sobie sprawię Gdyby Pink Pearl Pop wypadała na moich ustach cieplej, to może bym Flamingo nie potrzebowała, a tak to ciągle marzy mi się taki ciepły róż Już nawet zadzwoniłam do MACa, żeby zarezerować tą szmineczkę, ale jaka była kapa.. Bo TŻ mnie zaczął mega rozśmieszac wtedy, robić głupie miny i zaczęłam się brechtać jak dziecko, nie mogłam słowa wydusić przez telefon wtedy, aż się zapowietrzałam i tylko cały czas ją przepraszałam hahah No wstyd! Jak ja się teraz tam pokażę przy odbieraniu tej szminki!!! Chociaż tyle, że ona też się śmiała
Mac flamingo od dawna mi się podoba ja dopiero w sobotę będę w rossie ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 09:08   #1882
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jak można swatchować nową szminkę? NO JAK? Naprawdę bez mózgu te baby... Ja jak chcę kupić szminkę w Rossie to nie ma zmiłuj, wieczko musze otworzyć żeby sprawdzić czy nie macana, nie ma innej opcji
Bardzo mi się podoba Rouge Edition Velvet nr 10, ale nigdzie jej nie ma
Ja mam Velveta 11 i jest bardzo fajny, taki satynowy i mięciutki jak się nakłada, ale po kilku godzinach niestety wysusza trochę

Ja w Rossku kupiłam wczoraj tylko lakier turkusowy, jakaś ichnia nowość. Szukałam wszędzie stacjonarnie i na necie za rozsądną cenę essie Garden Variety i ni było a tu w rossku patrzę na Burżuja i ten sam kolor - to wzięłam, za 15 zł to nie grzech
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 09:09   #1883
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
O jak ja bym taka chciala... Ale zycie... Pamietam jeszcze jedna. Bylam na hennie i od razu jej mowie, ze po pierwszs moje brwi bardzo szybko lapia kolor, a po drugie nie chce takich mega ciemnych. Dobrze, dobrze, zrobi sie. Wyszlam z prawie czrnymi zamiast lekko brazowych.
Dziewczyny polecam Wam brow bar w Sephorze. Mi jedynie tam umieją ładne brwi zrobić. Ostatnio byłam u kosmetyczki obok na osiedlu, bo nie miałam czasu jechać do centrum i potem dwa dni płakałam widząc co ona mi zrobiła z moimi biednymi brwiami. Smaruje je olejkiem rycynowym i już mi prawie odrosły
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 09:14   #1884
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam Wam brow bar w Sephorze. Mi jedynie tam umieją ładne brwi zrobić. Ostatnio byłam u kosmetyczki obok na osiedlu, bo nie miałam czasu jechać do centrum i potem dwa dni płakałam widząc co ona mi zrobiła z moimi biednymi brwiami. Smaruje je olejkiem rycynowym i już mi prawie odrosły
Trzeba mieć Sephorę w mieście A i pewnie nie w każdej pani są na tyle dobre by zrobić brwi elegancko

O której Sephorze mówisz? Ew o którym mieście?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 09:18   #1885
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Trzeba mieć Sephorę w mieście A i pewnie nie w każdej pani są na tyle dobre by zrobić brwi elegancko

O której Sephorze mówisz? Ew o którym mieście?
No wiem, brow bary chyba nawet nie w każdej Sephorze są, ja chodzę do Sephory w złotych tarasach w Warszawie.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 09:19   #1886
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Zgrzeszyłam wczoraj w Sephorze stacjonarnej. Kupiłam obydwa zestawy. Jeszcze ten jeden wchodził z wyższą ceną ( 1135 zł ), to się wykłóciłam z Panią i naliczyła mi nawet niższą niż w katalogu bo w kat jest 129 a policzyła mi 128 zł. Do tego wszedł rabat na -15%. Dostałam też próbkę Si, La vie est belle i 2 x Anioły i Demony Givenchy i dodatkowo w pudełeczku zrobiła mi próbkę maseczki Diora do cery odwodnionej ( czaję się akurat na nią to sobie przetestuję ). Widziałam ich szafy z próbkami i testerami żeby robić próbki . Takk jak w Douglasach z szaf się dosłownie wylewa wszystko tyle tego mają, tak w S. bieda z nędzą, nie ma z czego wybierać. Pani mi otwierała wszystko i mogłam sobie wybierać co ma mi jeszcze zrobić ale....nic dla siebie nie znalazłam tak mało było wszystkiego

A tak przy okazji wystawiłam moje melisski na sprzedaż. Wystawiłam po cenie zakupu żeby nie stracić. Jak ktoś będzie chętny to sprzedam, jak nie to nie.. Jakoś mi tak nie podeszły ( w sensie rozmiarowo ), nie będę latała z wkładkami itp. Jakoś dla mnie to niezbyt komfortowe psychicznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150508_095025.jpg (58,7 KB, 96 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 09:29   #1887
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zgrzeszyłam wczoraj w Sephorze stacjonarnej. Kupiłam obydwa zestawy. Jeszcze ten jeden wchodził z wyższą ceną ( 1135 zł ), to się wykłóciłam z Panią i naliczyła mi nawet niższą niż w katalogu bo w kat jest 129 a policzyła mi 128 zł. Do tego wszedł rabat na -15%. Dostałam też próbkę Si, La vie est belle i 2 x Anioły i Demony Givenchy i dodatkowo w pudełeczku zrobiła mi próbkę maseczki Diora do cery odwodnionej ( czaję się akurat na nią to sobie przetestuję ). Widziałam ich szafy z próbkami i testerami żeby robić próbki . Takk jak w Douglasach z szaf się dosłownie wylewa wszystko tyle tego mają, tak w S. bieda z nędzą, nie ma z czego wybierać. Pani mi otwierała wszystko i mogłam sobie wybierać co ma mi jeszcze zrobić ale....nic dla siebie nie znalazłam tak mało było wszystkiego

A tak przy okazji wystawiłam moje melisski na sprzedaż. Wystawiłam po cenie zakupu żeby nie stracić. Jak ktoś będzie chętny to sprzedam, jak nie to nie.. Jakoś mi tak nie podeszły ( w sensie rozmiarowo ), nie będę latała z wkładkami itp. Jakoś dla mnie to niezbyt komfortowe psychicznie
Super zakupy

Ja też się niezbyt komfortowo czuję z wkładkami w Mellissach, ale są tak śliczne, że nie będę sprzedawać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 09:47   #1888
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny czy wyszla jakas limitka meteorytow?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 09:56   #1889
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

W Empiku jest dostępny magazyn Face&Look z gratisowym pełnowartościowym kosmetykiem takich marek jak: Bandi, FlosLek, Shefoot, Miraculum czy Joko http://www.faceandlook.pl/nowy-magaz....7e5vIFY6.dpuf
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 10:00   #1890
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Super zakupy

Ja też się niezbyt komfortowo czuję z wkładkami w Mellissach, ale są tak śliczne, że nie będę sprzedawać
i po raz kolejny jestem zaskoczona tym błyszczykiem Estee, w życiu bym na niego nie zwróciła uwagi, nie mój kolor i wielkie drobiny, a teraz jak go nałożyłam to jest śliczny, idealnie dopasował się do koloru ust, drobiny nie są już takie duże tylko ładnie :nabłyszczają: usta. No miodzio normalnie, musze przyjrzeć się innym kolorom tych błyszczyków, szkoda, że nie sprzedają wersji mini



W Pat&Rub tylko dzisiaj -50% na balsamy nawilżające
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.