Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-18, 15:59   #2371
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

niby w tytule jest, ze nawilzajacy, ale zdjecie jest tego kremu do suchej cery. wiec cholera wie... patrz wyzej a co do beeswax - wszystko zalezy od ilosci. tutaj ten jest nawet hydrolizowany, a to go jeszcze chyba lagodzi... nie sprobujesz to sie nie dowiesz. to, ze w ktoryms tam kremie tez byl - no coz, woda tez tam pewnie byla - bedziesz jej na wszelki wypadek tez unikac? strasznie ciezko dojsc do tego, co zapycha, bo najczesciej to nie sam skladnik, ale kombinacja skladnikow, ilosc... z iloscia zawsze mozna przesadzic... mysle, ze wazne, by wyczuc, czego skora potrzebuje. czy typowego nawilzenia, czy raczej ochrony, oleju... ja czasem wcale sie nie smaruje. jak widze rano, ze skora jest ok (a po weledzie tak czesto bywa), to tylko przecieram tonikiem i lece z mineralami. gotowe

Porównać wodę w składzie i wosk to dla mnie dość nietrafne. Owszem, unikam składników, które mi w czymś innym zaszkodziły (np maska algowa, taka typowo, wykrostkowała mnie dawno temu, więc unikam alg), aloesu, bo kiedyś tonik aloesowy mnie ściągnął, olejku arganowego, bo po kremie arganowym-naturalnym mnie wysypało.. Może to głupie, bo wiadomo, że różne składniki/odmiany z tych rzeczy mogły być zastosowane, ale niestety nie mam zbytnio ochoty ani pieniędzy na takie eksperymenty. Nie stać mnie, by kupić krem za 60-70zł i go zużyć na nogi, bo "jednak nie pasuje". Dlatego staram się chociaż w małym stopniu eliminować niepowodzenie (bo i tak czy będzie pasował okaże się w trakcie używania). Zapewne niektórzy rozumieją, co mam na myśli (z bardziej wrażliwą cerą np).

Czytałam te recenzje Weledy i były też wzmianki o "zaklejeniu" twarzy... Wiem co to za uczucie, bo zdarzył mi się kiedyś taki naturalny krem, który dawał takie uczucie. Tak samo po kremach tołpy miałam wrażenie zaklejenia twarzy, ale w taki inny całkiem sposób.

Dziekuję za propozycję tego kremu, jeśli kiedyś zdarzy mi się trafić na próbkę, to na pewno skorzystam. Ale żeby kupić go za 60 zł i sprawdzać, czy miałam rację, to niestety nie .

Z moją cerą jest tak, że trzeba ją nawilżać, ale też łatwo zapchać. Do tego wrażliwa na te olejki, bo naczynkowa..

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość


Próbuję się teraz z deo dla wrażliwych Alterry, jak mnie uczuli to znów wracam cytryny (co prawda to naturalny sposób) i do nienaturalnej męskiej Ziai - na siłę nic się nie da

Ja kupiłam kilka dni temu normalny deo Nivei. Miałam naturalny deo, ale z nim było różnie. Raz działał, raz nie (coraz częściej "nie"). Nie mam dużych problemów z poceniem, więc powinien dać radę. Używałam go też, jak było zimno i czasem zawodził. Dlatego olałam tę "nagonkę" na aluminium i kupiłam zwykły, który daje mi komfort i nie muszę się dodatkowo stresować, czy przy odrobinie ciepła czy szybkiego marszu się spocę i będę wydzielać jakiś zapaszek przy podniesieniu ręki .




btw: CZY KTOŚ NIE CHCE SIĘ WYMIENIĆ ZA TEN KREM MAKE ME BIO GARDEN ROSES? Na szyję to ja mogę dawać i balsam.. Więc mogłabym go pchnąć w świat, skoro do twarzy używać nie mogę.

Kremu użyłam z 5 razy, otworzyłam jakieś 2 tyg temu. Trzymany w zaciemnionej szafce.

W razie czego proszę PW Najbezpieczniej przygarnęłabym coś pod oczy.

_
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 16:19   #2372
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A gdzie siostra dorwala ten Calandula Gesichtscreme w miniaturce? ja mam do niego pecha. Bardzo lubie Weisse Malve, ale chcialabym z tej serii Calendula wlasnie twarzowy krem wyporbowac. probek nie widze i miniaturek tez nie, jedynie zawsze natrafiam na ten dupciowy krem, a ten to ja juz mam w pelnym wymiarze
Krem kupiłam na greenline-sklep.pl. Jeszcze nie mam tych kosmetyków od siostry.
Użyłam tej Calenduli 2 razy, fajna konsystencja, nie za ciężka ale nawilża b. dobrze.

Co do kremu do twarzy Eubiona to chyba będzie za lekki, kierowałam się składem, ale niestety to nie to, kolejny nie trafiony zakup ? Natomiast krem do stóp Eubiony bardzo fajny, ładnie zmiękcza i nawilża długotrwale.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 16:21   #2373
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Ja mam wszystko naturalne zel do twarzy, arsenał glinek, puder, kwasy z ecospa, tusz do rzęs i balsam do ciała
Jaki masz tusz? Jaki masz tusz? Szukam wciąż dobrego eko tuszu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo niewiele naturalnych kosmetyków, w zasadzie to pojedyncze sztuki. Dopiero zaczynam zgłębiać się w tematykę. Poza tym mam spore zapasy kosmetyków (3 pudła i 3 kufry żeli), które najpierw chcę zużyć
To więcej grzechów nie popełniaj, zużywaj chemię, ale kupuj eko

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny to i ja dołączę, uwielbiam naturalne kosmetyki i ne wyobrażam sobie pielęgnacji bez nich. W moich zbiorach znajdują się w znacznej części kosmetyki naturalne a te, które naturalne nie są muszą być przynajmniej nietestowane na zwierzętach Mam skórę bardzo suchą, jestem w trakcie terapii retinoidami.

Oto moje zbiory :

Oczyszczanie
1. Biolaven- Żel do mycia twarzy
2. Sylveco- Lipowy płyn micelarny
3. Bielenda- Płyn do demakijażu (tu szukam zastępcy)

To jakieś uzaleznienie
Polecam płyn micelarny Pat&Rub. Wszystko zmywa i nie podrażnia.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Moje zakupy poczynione na Green Line :
Weleda: kuracja do włosów z Owsem , balsam do stóp z Mirrą, oraz próbki Calendula krem do twarzy , Mandel olejek do twarzy i Citrus Balsam
Eubiona : Krem na dzień do twarzy z Bio-aloesem i Owocem granatu oraz krem do stóp z Szałwią
Smakołyki: Herbata YogiTea oraz Kakao Instant bio
Weleda my love
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 16:26   #2374
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jaki masz tusz? Jaki masz tusz? Szukam wciąż dobrego eko tuszu





https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-volume.html ten, jestem bardzo bardzo zadowolona, kilka stron temu wyrzucałam nawet efekt
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 16:31   #2375
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A gdzie siostra dorwala ten Calandula Gesichtscreme w miniaturce? ja mam do niego pecha. Bardzo lubie Weisse Malve, ale chcialabym z tej serii Calendula wlasnie twarzowy krem wyporbowac. probek nie widze i miniaturek tez nie, jedynie zawsze natrafiam na ten dupciowy krem, a ten to ja juz mam w pelnym wymiarze
Ja widziałam miniaturki Weledy Calendula z niemieckim Rossmannie albo DM, zwykle przy kasie są półki z miniaturkami.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 16:37   #2376
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja widziałam miniaturki Weledy Calendula z niemieckim Rossmannie albo DM, zwykle przy kasie są półki z miniaturkami.
Ta tylko ze akurat tego kremu nie maja, a ciagle na pupciowy sie natykam, a ja chce ten twarzowy
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 20:51   #2377
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
To więcej grzechów nie popełniaj, zużywaj chemię, ale kupuj eko
Zainteresowałam się głównie przez to, że z drogerii prawie wszystko znam i nic póki co mnie nowego nie ciekawi. A naturalne kosmetyki to dla mnie zupełnie nie znany ląd, więc jest co odkrywać

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Oczyszczanie
1. Biolaven- Żel do mycia twarzy
2. Sylveco- Lipowy płyn micelarny
3. Bielenda- Płyn do demakijażu (tu szukam zastępcy)
Zmywaj makijaż micelem

Z Sylveco nie znam, ale z Biolaven jest świetny. Super zmywa nawet mocny i ciemny makijaż oczu (taki preferuję na co dzień) i dokładnie zmywa bez rozmazywania.
Micelem twarz przemywam tylko tak z grubsza albo i wcale, a myję za to mydłem lub żelem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-05-18 o 20:52
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 22:25   #2378
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;51443124]Porównać wodę w składzie i wosk to dla mnie dość nietrafne. Owszem, unikam składników, które mi w czymś innym zaszkodziły (np maska algowa, taka typowo, wykrostkowała mnie dawno temu, więc unikam alg), aloesu, bo kiedyś tonik aloesowy mnie ściągnął, olejku arganowego, bo po kremie arganowym-naturalnym mnie wysypało.. Może to głupie, bo wiadomo, że różne składniki/odmiany z tych rzeczy mogły być zastosowane, ale niestety nie mam zbytnio ochoty ani pieniędzy na takie eksperymenty. Nie stać mnie, by kupić krem za 60-70zł i go zużyć na nogi, bo "jednak nie pasuje". Dlatego staram się chociaż w małym stopniu eliminować niepowodzenie (bo i tak czy będzie pasował okaże się w trakcie używania). Zapewne niektórzy rozumieją, co mam na myśli (z bardziej wrażliwą cerą np).

Czytałam te recenzje Weledy i były też wzmianki o "zaklejeniu" twarzy... Wiem co to za uczucie, bo zdarzył mi się kiedyś taki naturalny krem, który dawał takie uczucie. Tak samo po kremach tołpy miałam wrażenie zaklejenia twarzy, ale w taki inny całkiem sposób.
[/QUOTE]
ja jak najbardziej rozumiem i tez polecalabym probke. raz, ze wrazliwa cera, to jeszcze tyle "wtop" - pewnie, ze nie chcesz wywalic tyle kasy. co do "zaklejania" twarzy - ja kiedys wlasnie po kazdym ich kremie takie wrazenie mialam. kupilam sobie pare probek i potem mijalam szerokim lukiem. teraz mnie Moni zainteresowala i sie skusilam na probke. zupelnie inny swiat krociutki sklad, lagodny... nie gwarantuje, ze sie sprawdzi, ale no trudno mi nie polecic go
z ta woda to nie o porownywanie z woskiem chodzi, ale musialabys sie przyjrzec lepiej skladom. moze jakis konserwant, moze aloes byle jaki, moze w kremie arganowym nie argan a jakies olejki eteryczne - mozliwosci pelno. i tak naprawde ciezko stwierdzic cokolwiek. wiec albo zaczac od nowa - i to z maksymalnie prostymi skladami, moze nawet pojedynczymi skladnikami? i potem cos sobie zmieszac?
aaa, i swoja droga, cholernie drogie u was te weledy ja mojego migdala stacjonarnie za cos kolo 8 euro dostalam...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 07:23   #2379
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moze nawet pojedynczymi skladnikami? i potem cos sobie zmieszac?
Ja tak właśnie używam pojedynczych składników i bardzo sobie to chwalę
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 09:08   #2380
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja mojego migdala stacjonarnie za cos kolo 8 euro dostalam...
uuuuu to taniusio. Ja ten tresciwszy to najpierw kupilam w medikamente-per-klik, wiec duzo taniej, a ostatnio ten nawilzajacy to jak wychodzilam z pracy to zlapalam z polki , a w bio sklepach wiadomo ceny sa inne i cos kolo 13 euro placilam. W Rossmannie chyba cos kolo 10euro ten krem kosztuje jesli mnie pamiec nie myli.
Za to w zimie udalo mi sie tez sporo taniej dostac balasm i krem z serii Weisse Malve. Bylam w miescie w dm i widze w koszyku z przecenami pare prosuktow. Sebamed dzieciecy tez byl i jeszcze jakies inne rzeczy. Myslalam ze data waznosci krotka czy cos, a okazalo sie ze nie. Krem do twarzy kupilam za 5 euro, a balsam do ciala za 8 euro. Pozniej tych rzeczy juz w tym dem nie widzialam na polce z dzieciakowymi kosmetykami, wiec chyba sklep je wycofal z sortymentu, a balam sie ze wogole marka z nich rezygnuje, ale nie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 09:13   #2381
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Co warto kupić w USA z naturalnej pielęgnacji czy kolorówki?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 10:05   #2382
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Co warto kupić w USA z naturalnej pielęgnacji czy kolorówki?
mnie zaciekawiły ostatnio kosmetyki Pacifica i Andalou Naturals. Czekam teraz na przesyłkę z paroma produktami tych firm

Edytowane przez kajaccn
Czas edycji: 2015-05-19 o 10:06
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 11:01   #2383
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Co warto kupić w USA z naturalnej pielęgnacji czy kolorówki?


Stacjonarnie? Czy on line?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 11:05   #2384
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Stacjonarnie? Czy on line?
Raczej stacjonarnie. Koleżanka leci tam na miesiąc i może mi coś przywieźć.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
mnie zaciekawiły ostatnio kosmetyki Pacifica i Andalou Naturals. Czekam teraz na przesyłkę z paroma produktami tych firm
Pooglądam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 11:11   #2385
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Raczej stacjonarnie. Koleżanka leci tam na miesiąc i może mi coś przywieźć.
Nie wiem gdzie stacjonarnie je dorwać, ale z USA zamawiam mydła L. R. Liggett's, mydła Desert Essence, balsamy do ust Crazy Rumors (w Polsce za drogie).
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 11:15   #2386
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie stacjonarnie je dorwać, ale z USA zamawiam mydła L. R. Liggett's, mydła Desert Essence, balsamy do ust Crazy Rumors (w Polsce za drogie).

Z jakiego sklepu?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 11:16   #2387
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Z jakiego sklepu?
Z iherba.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 11:30   #2388
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Raczej stacjonarnie. Koleżanka leci tam na miesiąc i może mi coś przywieźć.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------



Pooglądam.

To celuj w rzeczy, które trudno do nas ściągnąć:
http://www.sheamoisture.com/Hair_c_15.html
Trader Joe's ma fajną linie kosmetykow


https://www.youtube.com/user/makeupTIA/videos
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 12:55   #2389
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cloche, a Ty zapewne nie w Polsce kupiłaś/dostałaś próbkę?

Weszłam na linka, który ktoś tutaj wyżej podał i niestety tego kremu nie ma w mini wersji.. A saszetek znając życie nie robią



Tutaj też znalazłam jakieś mini-opakowania kilku produktów, ale tego kremu niet...
http://www.apo-discounter.pl/marki-k...tml?fpck=10+ml



Coś się chrzani z wizażem, bo mi przenosi linijkę niżej napis pogrubiony :/

.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2015-05-19 o 12:58
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 13:02   #2390
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;51452490]
Coś się chrzani z wizażem, bo mi przenosi linijkę niżej napis pogrubiony :/
.[/QUOTE]

Tak już jest, nie schrzanione, również po kolorowych napisach przenosi
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 13:03   #2391
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
To celuj w rzeczy, które trudno do nas ściągnąć:
http://www.sheamoisture.com/Hair_c_15.html
Trader Joe's ma fajną linie kosmetykow


https://www.youtube.com/user/makeupTIA/videos
shea moisture sa na iherbie.
własnie leci do mnie ich żel.
Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
mnie zaciekawiły ostatnio kosmetyki Pacifica i Andalou Naturals. Czekam teraz na przesyłkę z paroma produktami tych firm
andalou kocham od dawna cudne mają kosmetyki! własnie zamówiłam serum do twarzy rozjasniające
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 13:21   #2392
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Teraz to już naprawdę wszystko mam
Wypróbuję chętnie lekki krem brzozowy Sylveco, skoro już dostałam próbkę. Może na niego też się kiedyś skuszę? Z tego co tutaj czytam, to Wam raczej pasują ich kosmetyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowosci.jpg (64,6 KB, 30 załadowań)
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 17:15   #2393
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;51452490]Cloche, a Ty zapewne nie w Polsce kupiłaś/dostałaś próbkę?

Weszłam na linka, który ktoś tutaj wyżej podał i niestety tego kremu nie ma w mini wersji.. A saszetek znając życie nie robią



Tutaj też znalazłam jakieś mini-opakowania kilku produktów, ale tego kremu niet...
http://www.apo-discounter.pl/marki-k...tml?fpck=10+ml



Coś się chrzani z wizażem, bo mi przenosi linijkę niżej napis pogrubiony :/

.[/QUOTE]

W Niemczech. W aptece online. Z próbami faktycznie trzeba trafić. .. przesyłki z niemieć trochę drogie i się słabo opłaca zabawa, ale może gdzieś w Polsce też się uda trafić. Albo odlewkę gdzieś dostać
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 18:02   #2394
sylwunia1984_08
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia1984_08
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 166
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Witam,
Mogę dołączyc? Od niedawna interesuję się kosmetykami naturalnymi. Po przeczytaniu tego wątku widzę, że jeszcze dużo przede mną. Poniżej moje zbiory ze Skarbów Syberii (Agafii oraz Planeta Organica).
Zrobiłam też niewielkie zamówienie z BingSpa, ale w każdym z produktów znalazłam teraz przynajmniej 1 składnik z listy zakazanej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150508_162249.jpg (85,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150519_184952.jpg (89,0 KB, 28 załadowań)
__________________
http://kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
08.08.2016 Avon nowości z katalogu 11/2016 Szminka Moc Blasku, Avon Sport Centre Action, Szampon i odżywka 2w1 Avon Man
07.08.2016 Wakacyjny konkurs z Zadbaną Mamą.
sylwunia1984_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 18:54   #2395
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Tak już jest, nie schrzanione, również po kolorowych napisach przenosi
A ja się dziwię, czemu mi w wątku wymiankowym też tak zrobiło, a jakiś czas temu było ok.



Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
W Niemczech. W aptece online. Z próbami faktycznie trzeba trafić. .. przesyłki z niemieć trochę drogie i się słabo opłaca zabawa, ale może gdzieś w Polsce też się uda trafić. Albo odlewkę gdzieś dostać
Ok, dzięki



A te BingoSpa widziałam u siebie w Tesco. Nawet oglądałam (byla maska błotna, jakiś krem z kwasami... krem bodajże wygładzający, masło do ciała). Niestety kremy były na parafinie (akurat te, które mogłabym wziąć, bo z kwasami nawet nie "podnosiłam" z półki).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 19:56   #2396
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość
Teraz to już naprawdę wszystko mam
Wypróbuję chętnie lekki krem brzozowy Sylveco, skoro już dostałam próbkę. Może na niego też się kiedyś skuszę? Z tego co tutaj czytam, to Wam raczej pasują ich kosmetyki
bosko lekki herbfarmacy - gratuluję wyboru cudny jest


Witam serdecznie Nowe Wątkowiczki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 20:11   #2397
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
bosko lekki herbfarmacy - gratuluję wyboru cudny jest
Nie ukrywam, że to Twoja recenzja mnie nakłoniła do kupna właśnie tego chociaż Ty chyba nie masz cery przetłuszczającej?
Pięknie pachnie
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 20:34   #2398
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość
Nie ukrywam, że to Twoja recenzja mnie nakłoniła do kupna właśnie tego chociaż Ty chyba nie masz cery przetłuszczającej?
Pięknie pachnie
miło mi bardzo
mam cerę dojrzałą, mieszaną.
używałaś już bosko lekkiego? miałaś wczesniej miniaturkę?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 20:35   #2399
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Przewija się tutaj wątek kosmetyków Weleda. Moje pytanie, jak to jest z tymi metalowymi opakowaniami, czy mają one wpływ na skórę np. przy alergii kontaktowej na nikiel ? Czy obawiać się wpływu opakowania na stan cery potraktowanej kosmetykiem z takiej tubki ?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 21:00   #2400
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
miło mi bardzo
mam cerę dojrzałą, mieszaną.
używałaś już bosko lekkiego? miałaś wczesniej miniaturkę?
Niestety miniaturek nie było. Zaryzykowałam. Zastanawiałam się też nad uoga uoga do cery tłustej/mieszanej, ale jednak wybór padł na ten i mam nadzieję, że nie stwierdzę później, że przepłaciłam.
Muszę się chyba trochę doedukować, bo już nie wiem co ze swoją cerą robić. Nie wiem czy ją natłuszczać, czy nawilżać kremami typu bosko lekki, które bardzo szybko się wchłaniają do matu. A może wieczorem natłuszczać, a rano ten kremik? Mam duży dylemat, a lato coraz bliżej
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.