Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-27, 17:47   #3301
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja tak sobie zrobiłam świąteczny przegląd szuflady kosmetycznej w sensie najbardziej ulubione kosmetyki i z rozświetlaczy bezapelacyjnie wygrał Forever Marilyn
Nad resztą myślę Bo cieni raczje nie podam konkretnych, bo nie mam ulubionego, wiele uwielbiam. Paletki też zadnej nie faworyzuję, bo sie nie da
Ze szminek tez ciezko jedną wskazać, bo byłoby to parę, na pewno La Vie En Rouge, All I Want, Ariana Grande, Heroine, Pleasurebomb, Nouvelle Vogue i pewno jeszcz epare innych
Z róży chyba najbardziej uwielbiam Chanelowy Sunkiss Ribbon.
Bronzer zaś to Burberrowy Earthy.
A to ja świątecznie też wybiorę

Rozświetlacz - TheBalm Mary-Lou (ale liczę na to, że niedługo Soft&Gentle go przebije),
Różo-rozświetlacz - Smashbox Starblush,
Cienie - TF Bon Bons aktualnie, ale że to od niedawna, to jednak może Zoeva Cocoa Blend,
Pomadka - MAC oczywiście, ale też kilka Creme de la Femme, Pink pigeon przede wszystkim.
Róż - Pink swoon i z TheBalm Instain Argyle,
Bronzer - paletka do konturowania ze Smashboxa, najchłodniejszy odcień.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:15   #3302
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Kolejne zdjęcia coraz bardziej chce fioletowa pomadkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1459102514640.jpg (90,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1459102521620.jpg (86,0 KB, 44 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 09:45   #3303
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a który to filtr dokładnie
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Który?

Vichy matujący też mam, ale nie pasuje mi szczególnie
To ten: http://www.kiehls.pl/pl_PL/twarz/pie...970863258.html
Nie mam pojęcia, czemu nie wyskakuje w kategorii "ochrona przeciwsłoneczna" Musiałam go osobno wyszukiwać po zestawie, w którym się znajduje.
Ja bardzo lubię ten Vichy, ale jednak on trochę za mocno matuje, ja lubię mieć uczucie nawilżonej buzi po kremowaniu No a Kiehl's jest idealnym złotym środkiem - nie bieli, nie ciąży, nie tłuści, nie roluje się pod makijażem, a jednocześnie nie wysusza skóry aż tak do matu. Mój zdecydowany ulubieniec.

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Ja właśnie testuje próbkę tego sławnego serum z kiehlsa. Bardzo sceptycznie do niego podeszłam, ale póki co miło mnie zaskoczył. Fajnie wygładza, buzia miła w dotyku i na razie nie uczula.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie próbuj przypadkiem serum na noc w niebieskiej buteleczce z pipetą, chyba, że będziesz bardzo ciekawa Po jednym użyciu się tydzień leczyłam.
Też dołączam się do negatywnej opinii i serum Midnight Recovery Concentrate - wyskoczyły mi po nim jakieś dziwne grudki, a i efektów (pozytywnych) kompletnie żadnych nie widziałam

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ktoś coś polecam oprócz kremu z awokado?
Filtr Krem z awokado to już mój niezbędnik, nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. No i na pewno polecam ten kremik pod oczy: http://www.kiehls.co.uk/skin-care/co...circle&start=1 (na polskiej stronie nie mogę go znaleźć)
Jest koloryzujący i ładnie rozjaśnia cienie pod oczami - fajny pod korektor albo solo w dni, kiedy nie chcemy robić makijażu w ogóle, ale jednak cienie pod oczami straszą Bardzo fajna sprawa.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 10:34   #3304
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też bardzo lubię Phenome i Kiehl's poza kremem z awocado pod oczy wypada przy nich marnie, wcale nie mają takich naturalnych składów, po wielu produktach mam wysyp albo uczulenie Nie próbuj przypadkiem serum na noc w niebieskiej buteleczce z pipetą, chyba, że będziesz bardzo ciekawa Po jednym użyciu się tydzień leczyłam.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
To ten: http://www.kiehls.pl/pl_PL/twarz/pie...970863258.html
Nie mam pojęcia, czemu nie wyskakuje w kategorii "ochrona przeciwsłoneczna" Musiałam go osobno wyszukiwać po zestawie, w którym się znajduje.
Ja bardzo lubię ten Vichy, ale jednak on trochę za mocno matuje, ja lubię mieć uczucie nawilżonej buzi po kremowaniu No a Kiehl's jest idealnym złotym środkiem - nie bieli, nie ciąży, nie tłuści, nie roluje się pod makijażem, a jednocześnie nie wysusza skóry aż tak do matu. Mój zdecydowany ulubieniec.





Też dołączam się do negatywnej opinii i serum Midnight Recovery Concentrate - wyskoczyły mi po nim jakieś dziwne grudki, a i efektów (pozytywnych) kompletnie żadnych nie widziałam



Filtr Krem z awokado to już mój niezbędnik, nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. No i na pewno polecam ten kremik pod oczy: http://www.kiehls.co.uk/skin-care/co...circle&start=1 (na polskiej stronie nie mogę go znaleźć)
Jest koloryzujący i ładnie rozjaśnia cienie pod oczami - fajny pod korektor albo solo w dni, kiedy nie chcemy robić makijażu w ogóle, ale jednak cienie pod oczami straszą Bardzo fajna sprawa.
O kurdę, a ja właśnie testuje ten niebieski Avocado póki co najlepszy, dzięki niemu pozbyłam się mocnych przesuszeń pod oczami i na powiekach.


Vibetribe nowa kolekcja.

Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2016-03-28 o 10:37
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 06:36   #3305
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też bardzo lubię Phenome i Kiehl's poza kremem z awocado pod oczy wypada przy nich marnie, wcale nie mają takich naturalnych składów, po wielu produktach mam wysyp albo uczulenie Nie próbuj przypadkiem serum na noc w niebieskiej buteleczce z pipetą, chyba, że będziesz bardzo ciekawa Po jednym użyciu się tydzień leczyłam.
właśnie myślałam, zeby na początek go nabyć w najmniejszej pojemności

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
To ten: http://www.kiehls.pl/pl_PL/twarz/pie...970863258.html
Nie mam pojęcia, czemu nie wyskakuje w kategorii "ochrona przeciwsłoneczna" Musiałam go osobno wyszukiwać po zestawie, w którym się znajduje.
Ja bardzo lubię ten Vichy, ale jednak on trochę za mocno matuje, ja lubię mieć uczucie nawilżonej buzi po kremowaniu No a Kiehl's jest idealnym złotym środkiem - nie bieli, nie ciąży, nie tłuści, nie roluje się pod makijażem, a jednocześnie nie wysusza skóry aż tak do matu. Mój zdecydowany ulubieniec.





Też dołączam się do negatywnej opinii i serum Midnight Recovery Concentrate - wyskoczyły mi po nim jakieś dziwne grudki, a i efektów (pozytywnych) kompletnie żadnych nie widziałam



Filtr Krem z awokado to już mój niezbędnik, nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. No i na pewno polecam ten kremik pod oczy: http://www.kiehls.co.uk/skin-care/co...circle&start=1 (na polskiej stronie nie mogę go znaleźć)
Jest koloryzujący i ładnie rozjaśnia cienie pod oczami - fajny pod korektor albo solo w dni, kiedy nie chcemy robić makijażu w ogóle, ale jednak cienie pod oczami straszą Bardzo fajna sprawa.
ok, jestem zdecydowana, a filtr bym wzięła w małej pojemności, ale nie ma...

przypomnisz mi jaki kolor korektora Narsa miałaś i tego Maybelline z gąbeczką
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 09:33   #3306
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

ok, jestem zdecydowana, a filtr bym wzięła w małej pojemności, ale nie ma...

przypomnisz mi jaki kolor korektora Narsa miałaś i tego Maybelline z gąbeczką
No właśnie jak ja ostatnio go kupowałam, był tylko w pojemności 60 ml, więc nie wiem, skąd to 30 ml Mi się wydaje, że to taka "pusta" opcja na stronie, a tak naprawdę ten produkt w takiej pojemności nie występuje. Na stronie brytyjskiej też jest tylko 60 ml.
Weź 60 ml, ten filtr jest ultrawydajny, starczy Ci na cały rok, a nawet więcej

A co do korektora - to mam odcień Vanilla w NARS i Fair w Maybelline
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 10:09   #3307
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Vine a ta 50-tka naprawdę działa? Zazwyczaj używam Pharmacerisa i uważam, że jest jakości Vichy czy LRP (zresztą ma ponoć mega podobny skład), ale odnoszę wrażenie, że ona wcale słońca nie blokują..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 10:14   #3308
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że to taka "pusta" opcja na stronie, a tak naprawdę ten produkt w takiej pojemności nie występuje. Na stronie brytyjskiej też jest tylko 60 ml.
U mnie w IT 30ml wystepuje, jest dostepna i na stronie kiehl'sa i w douglasie.
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 10:23   #3309
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wtrące się w temat filtrów - nie polecam lrp tego
http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...Impprod4350459

Założenie świetne, filtr, baza i produkt przeciwzmarszczkowy w jednym. Słaba dostępność jeszcze bardziej mnie nakręcala, jak wpadł w moje ręce myślałam że nigdy się z nim nie rozstane.
Podrażnil, uczulił, generalnie zrobił wszystkie szkody jakie tylko się da

Po wielu próbach odpuściłam filtry, staram się wybierać podkłady z 20spf około, bo nie ma filtra który sprawdzalby mi się pod makijażem. Polecany vichy u mnie odpada niestety roluje mi się. Myślałam o MACowej bazie 50 ale ponoć zmieniła się teraz i już kiepska jest.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 10:25   #3310
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Vine a ta 50-tka naprawdę działa? Zazwyczaj używam Pharmacerisa i uważam, że jest jakości Vichy czy LRP (zresztą ma ponoć mega podobny skład), ale odnoszę wrażenie, że ona wcale słońca nie blokują..
Też używam pharmaceris i mam podobne obawy. W tamtym roku jakoś mi to specjalnie nie przeszkadzało, bo jednak pogoda nie dopisywała a i opaleniznę też chciałam złapać. Jednak w te wakacje jadę do pl i nie chce spiec się na raka.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 10:37   #3311
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No właśnie jak ja ostatnio go kupowałam, był tylko w pojemności 60 ml, więc nie wiem, skąd to 30 ml Mi się wydaje, że to taka "pusta" opcja na stronie, a tak naprawdę ten produkt w takiej pojemności nie występuje. Na stronie brytyjskiej też jest tylko 60 ml.
Weź 60 ml, ten filtr jest ultrawydajny, starczy Ci na cały rok, a nawet więcej

A co do korektora - to mam odcień Vanilla w NARS i Fair w Maybelline
dzięki
mam ponad połowę butelko John Masters Organic, ale on ma SPF 30 i myślę czy go nie odłożyć na jesień a teraz zapodać tego Kiehl's

ja mam skóre na poziomie NC20 - myślisz, ze będą też ok? musze zamówić w ciemno ...
zaraz popatrzę jaki w kolejności ten Nars wypada i czy jest duża różnica

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wtrące się w temat filtrów - nie polecam lrp tego
http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...Impprod4350459

Założenie świetne, filtr, baza i produkt przeciwzmarszczkowy w jednym. Słaba dostępność jeszcze bardziej mnie nakręcala, jak wpadł w moje ręce myślałam że nigdy się z nim nie rozstane.
Podrażnil, uczulił, generalnie zrobił wszystkie szkody jakie tylko się da

Po wielu próbach odpuściłam filtry, staram się wybierać podkłady z 20spf około, bo nie ma filtra który sprawdzalby mi się pod makijażem. Polecany vichy u mnie odpada niestety roluje mi się. Myślałam o MACowej bazie 50 ale ponoć zmieniła się teraz i już kiepska jest.
ja nie lubię produktów z cyklu "ileś w jednym" bo to zwykle się u mnie nie sprawdza
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 10:40   #3312
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Czy ja w wątku MACowym jestem?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 10:42   #3313
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

tu znalazłam porównanie kolorystyczne
http://thebeautifultruth.ie/the-hunt...ail-concealer/

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Czy ja w wątku MACowym jestem?
w porównaniu jest Mac

już kończę - przepraszam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 10:48   #3314
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

w porównaniu jest Mac

już kończę - przepraszam
Nie, no spoko luz, tylko serio - po ostatnich wpisach myślałam, że czytam wątek o promocjach, bo tam więcej OT .

Wiecie co, już mi się Chang po nocach śni - muuuszę się załapać na puder P+P . Kolekcja ma wejść z początkiem czerwca?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 10:48   #3315
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Czy ja w wątku MACowym jestem?

Proponuje kolejny wątek założyć MACowo offtopowo.
Wracając do maca, nie wiem czy na lato nie spróbować studio fix tak dla odmiany.
Ola mi się wydaje, że wejdzie w maju. Też już capnęłabym jakąś wiosenną szminkę, już wczoraj mało brakowała, a wzięłabym coś z flaminga.

Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2016-03-29 o 10:50
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 10:53   #3316
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

O tak, dodamy w tytule "+OT" i będzie gitara .

Studio Fix na lato chyba ciut ciężki, choć ja akurat cięższych kalibrów używam i nie narzekam

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość


Ola mi się wydaje, że wejdzie w maju. Też już capnęłabym jakąś wiosenną szminkę, już wczoraj mało brakowała, a wzięłabym coś z flaminga.
To już od maja będę zwarta i gotowa, żeby nie przeoczyć . Na newslettery nie mam co liczyć, bo zawsze przychodzą z opóźnieniem .

Ja już chyba wszystkie odcienie szminek mam, na wszystkie pory roku, tylko odkopać muszę teraz te wiosenne
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 10:57   #3317
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

hehe na dzień fb, a na wieczorne wypady studio fix, zresztą nakładany gąbeczką chyba aż tak ciężki nie będzie, co myślicie? Pro longwear przy takim nakładaniu, nie jest jakoś tak bardzo widoczny.
ChrisChang - available may, june - international. Chociaż oni zawsze tak piszą, a zazwyczaj wychodzi wcześniej.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 11:10   #3318
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Vine a ta 50-tka naprawdę działa? Zazwyczaj używam Pharmacerisa i uważam, że jest jakości Vichy czy LRP (zresztą ma ponoć mega podobny skład), ale odnoszę wrażenie, że ona wcale słońca nie blokują..
W jakim sensie nie blokują? Tzn. opalałaś się mimo ich stosowania? Ja się nie opaliłam na pewno na Kiehl's, nie dziabnęło mnie nic a nic Ale faktem jest, że ja ogólnie unikam słońca jak tylko mogę, więc nie wystawiałam się jakoś bardzo. Ale w takim codziennym przemieszczaniu się na słońcu żadnych incydentów z opaleniem się nie zanotowałam Słyszałam za to, że na filtrze BeneFitu takie akcje się dzieją.

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
U mnie w IT 30ml wystepuje, jest dostepna i na stronie kiehl'sa i w douglasie.
A widzisz, czyli jednak Musiały nastąpić jakieś zmiany odkąd ostatnio tam kupowałam.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam skóre na poziomie NC20 - myślisz, ze będą też ok? musze zamówić w ciemno ...
Vanilla na 100% będzie ok. Fair Maybelline myślę, że też, bo jednak pod oczy dajemy jaśniejsze odcienie - on jest na poziomie MACowego NW15 mniej więcej. Wcześniej kupiłam Light i był zdecydowanie za ciemny...


Sorki za offtop, już będę grzeczna
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 11:26   #3319
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O tak, dodamy w tytule "+OT" i będzie gitara .
Eeee, wg mnei to nie ma sensu za bardzo, bo OT juz jest na ogólnym promocyjnym i tam mozna sobie pogawędzic offtopowo na roznorakie ksometyczne tematy
Idac tym tropem do kazdego watku trzeba by dodawac OT, bo zawsze sa jakies zjechania z tematu. Ale jakby to wygladało - wszędzie "OT" dodane
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-29 o 11:27
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 11:53   #3320
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Bardziej chodzi o to, żeby uniknąć czepiania się, że wątek macowy, a w danym momencie piszemy na inny temat. Już nie raz ktoś tutaj wpadał, nawet nie mod i zwracał na to uwagę. Co dziwne, bo w innych wątkach ot straszny leci i jest ok. Mi dodana nazwa OT nie przeszkadza, czy tam pisanie na szaro. Druga sprawa, zazwyczaj jeśli ktoś jest ciekawy jakiegoś produktu, to nie czyta całego wątku, tylko po prostu o niego pyta.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 12:28   #3321
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

a ja wolę żeby wątek MACowy był bez OT jest wątek o próbkach drugi o promocjach w obu można OT do woli, wiadomo, że każdemu się wymknie czasem jakiś inny temat itp i to jest spoko, ale jeśli dodamy OT to moim zdaniem dyskusje o MACu zostaną gdzieś w tyle to moje zdanie, of course każdy może mieć inne
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 12:29   #3322
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Bardziej chodzi o to, żeby uniknąć czepiania się, że wątek macowy, a w danym momencie piszemy na inny temat. Już nie raz ktoś tutaj wpadał, nawet nie mod i zwracał na to uwagę. Co dziwne, bo w innych wątkach ot straszny leci i jest ok. Mi dodana nazwa OT nie przeszkadza, czy tam pisanie na szaro. Druga sprawa, zazwyczaj jeśli ktoś jest ciekawy jakiegoś produktu, to nie czyta całego wątku, tylko po prostu o niego pyta.
Ola kiedyś napisała, ze OT najlepiej na szaro i uwazam ze to jest dobry pomysł
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 13:07   #3323
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Możemy pisać na szaro, dla mnie żaden problem. Lubię ten wątek nie tylko ze względu na maca, ale wiem że jak zapytam o coś np. z pielęgnacji, to dostanę konkretną odpowiedź. I szczerze powiedziawszy dzięki dziewczynom z tego wątku moja gęba ma się znacznie lepiej. A wiecie czasem jest też tak, że jak wejdziesz na inny wątek i o coś zapytasz to cisza, albo sprawdź kwc.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 13:12   #3324
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kolejne zdjęcia coraz bardziej chce fioletowa pomadkę
Jakieś przekłamane są te zdjęcia chyba
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
To ten: http://www.kiehls.pl/pl_PL/twarz/pie...970863258.html
Nie mam pojęcia, czemu nie wyskakuje w kategorii "ochrona przeciwsłoneczna" Musiałam go osobno wyszukiwać po zestawie, w którym się znajduje.
Ja bardzo lubię ten Vichy, ale jednak on trochę za mocno matuje, ja lubię mieć uczucie nawilżonej buzi po kremowaniu No a Kiehl's jest idealnym złotym środkiem - nie bieli, nie ciąży, nie tłuści, nie roluje się pod makijażem, a jednocześnie nie wysusza skóry aż tak do matu. Mój zdecydowany ulubieniec.

Też dołączam się do negatywnej opinii i serum Midnight Recovery Concentrate - wyskoczyły mi po nim jakieś dziwne grudki, a i efektów (pozytywnych) kompletnie żadnych nie widziałam

Filtr Krem z awokado to już mój niezbędnik, nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. No i na pewno polecam ten kremik pod oczy: http://www.kiehls.co.uk/skin-care/co...circle&start=1 (na polskiej stronie nie mogę go znaleźć)
Jest koloryzujący i ładnie rozjaśnia cienie pod oczami - fajny pod korektor albo solo w dni, kiedy nie chcemy robić makijażu w ogóle, ale jednak cienie pod oczami straszą Bardzo fajna sprawa.
Dziękuję Pomyślę nad nim, chociaż drogi jest Wolałabym dorwać próbkę. Na razie jadę na Acnicare Synchroline, bo Vichy nie lubię, a Ziaja Pro jest za tłusta jednak na co dzień.

Jak zobaczyłam trójglicerydy w składzie niebieskiego serum, to podarowałam sobie testowanie

Na krem z awokado jeszcze czekam. To już ponad 2 tygodnie


Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
hehe na dzień fb, a na wieczorne wypady studio fix, zresztą nakładany gąbeczką chyba aż tak ciężki nie będzie, co myślicie? Pro longwear przy takim nakładaniu, nie jest jakoś tak bardzo widoczny.
ChrisChang - available may, june - international. Chociaż oni zawsze tak piszą, a zazwyczaj wychodzi wcześniej.
Ja tam lubię Studio Fix niezależnie od pory roku Jak nałożysz niedużo gąbką albo pędzlem duo-fibre, to nie będzie tapety

Chciałabym duo do konturowania i to już! a Chang... ciekawe jak i kiedy będzie, skoro pojawiły się jeszcze zapowiedzi LE Vibetribe
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ola kiedyś napisała, ze OT najlepiej na szaro i uwazam ze to jest dobry pomysł
Popieram

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-03-29 o 13:13
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 13:13   #3325
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dzisiaj zachwyt wzbudziła u Pani w Starbucksu Into The Look na moich ustach Az byłam zaskoczona, bo to zaden jakiś piekny kolor, raczej odwazny nieco
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 13:17   #3326
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
W jakim sensie nie blokują? Tzn. opalałaś się mimo ich stosowania? Ja się nie opaliłam na pewno na Kiehl's, nie dziabnęło mnie nic a nic Ale faktem jest, że ja ogólnie unikam słońca jak tylko mogę, więc nie wystawiałam się jakoś bardzo. Ale w takim codziennym przemieszczaniu się na słońcu żadnych incydentów z opaleniem się nie zanotowałam Słyszałam za to, że na filtrze BeneFitu takie akcje się dzieją.



A widzisz, czyli jednak Musiały nastąpić jakieś zmiany odkąd ostatnio tam kupowałam.



Vanilla na 100% będzie ok. Fair Maybelline myślę, że też, bo jednak pod oczy dajemy jaśniejsze odcienie - on jest na poziomie MACowego NW15 mniej więcej. Wcześniej kupiłam Light i był zdecydowanie za ciemny...


Sorki za offtop, już będę grzeczna
Tak, nie hamują opalania. Ja ogólnie nie wierzę w cuda, bo łapie słońce jak gąbka, ale mam wrażenie, że np 30 - tki nie robią żadnej różnicy (z lub bez). Ja też się nie opalam - zawsze filtr, zawsze odwracam głowę i chowam się w cieniu ale np. jeżdżę rowerem albo generalnie przebywam jednak na słońcu i nie da się uniknąć opalenia. Mam wrażenie, że większość filtrów jest niewiele warta (chyba ,że smarować sie co godzinę). W tym roku bankowo kupię50-tkę i może nawet powinnam rozważyć zainwestowanie w coś dobrego tylko kurczę jak tu się dowiedzieć co jst dobre skoro ja np. nie widzę różnicy między LRP a Pharmacerisem (może nawet Pharmaceris wypada lepiej mimo 3 krotnie niższej ceny) Mam dziś dzień żalu do rynku kosmetycznego
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 13:23   #3327
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jakieś przekłamane są te zdjęcia chyba

Dziękuję Pomyślę nad nim, chociaż drogi jest Wolałabym dorwać próbkę. Na razie jadę na Acnicare Synchroline, bo Vichy nie lubię, a Ziaja Pro jest za tłusta jednak na co dzień.

Jak zobaczyłam trójglicerydy w składzie niebieskiego serum, to podarowałam sobie testowanie

Na krem z awokado jeszcze czekam. To już ponad 2 tygodnie



Ja tam lubię Studio Fix niezależnie od pory roku Jak nałożysz niedużo gąbką albo pędzlem duo-fibre, to nie będzie tapety

Chciałabym duo do konturowania i to już! a Chang... ciekawe jak i kiedy będzie, skoro pojawiły się jeszcze zapowiedzi LE Vibetribe

Popieram
Dzięki Vibetribe, w Stanach ponoć ma wejść około 19 maja, no straszny zamot z tymi kolekcjami.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 13:25   #3328
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a ja wolę żeby wątek MACowy był bez OT jest wątek o próbkach drugi o promocjach w obu można OT do woli, wiadomo, że każdemu się wymknie czasem jakiś inny temat itp i to jest spoko, ale jeśli dodamy OT to moim zdaniem dyskusje o MACu zostaną gdzieś w tyle to moje zdanie, of course każdy może mieć inne
ja też wolę bez OT, wchodzę tu, żeby o MACu coś podczytać i czasem podyskutować
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 13:25   #3329
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Na Vibetribe sama czekam, bo to pierwsza kolekcja w tym roku która zainteresowała mnie jako zywo Najbardziej ten brazer czterokolorowy czy cokolwiek to jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 13:31   #3330
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Vibetribe - The collection will include: lipsticks, eyeshadows, bronzers, blushes, brushes, makeup bags, eyeliners, nail lacquers and more...MAY!!!!!!!!! Także tego..
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.