Stronki i programy do nauki angielskiego - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-02, 23:00   #61
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Platforma do nauki angielskiego

Cytat:
Napisane przez asdf123 Pokaż wiadomość
czy ktoś korzystał może z etutora i multikurs i ma porównanie, ja korzystałam z multikurs, ale jest on według mnie zbyt ubogi, dlatego mam pytanie, czy e tutor jest bardziej rozbudowany od multikurs?

Chcę nauczyć się w końcu angielskiego i mam na to pół roku, a jestem na poziomie a2/b1, czy etutor mógłby mi w tym pomóc?

Pozdrawiam.
O eTutorze pisałam u siebie: xxx

Korzystałam też z Multikursu, Profesorów, Supermemo itd., ale uważam, że eTutora nic nie przebije i baaardzo bym chciała, żeby istniały takie platformy również do innych języków.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-09 o 16:47 Powód: Reklama bloga.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 07:18   #62
asdf123
Raczkowanie
 
Avatar asdf123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 497
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

dzięki za odpowiedź i za link, zaraz poczytam

Edit: kupiłam półroczny dostęp i zdecydowanie bardziej podoba mi się etutor niż multikurs

Pozdrawiam

Edytowane przez asdf123
Czas edycji: 2015-09-03 o 13:36 Powód: dopisek
asdf123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 19:35   #63
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Cytat:
Napisane przez asdf123 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź i za link, zaraz poczytam

Edit: kupiłam półroczny dostęp i zdecydowanie bardziej podoba mi się etutor niż multikurs

Pozdrawiam
Super, miłej nauki
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 21:16   #64
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

miałam eTutora wykupionego, ale oczywiście dałam ciała, nie korzystałam i wykupiony pakiet przepadł, podziwiam Was za samodyscyplinę!
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 10:02   #65
ladydiamond2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Moim zdaniem, tylko słownik, dobra książka z podstawami gramatyki, chęci i czas. Dużo i często czytać na głos, powtarzać, można też słuchać z płyt, to pomaga. Ja osobiście nie umiem się uczyć ze stron internetowych, komputer mnie rozprasza.
ladydiamond2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 12:07   #66
ZanetB
Przyczajenie
 
Avatar ZanetB
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 19
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Od kilku miesięcy szlifuję swój angielski. Wspieram się na fiszkach, książkach z ćwiczeniami gramatycznymi i czytaniem artykułów na BBC. Nie mam większych problemów ze zrozumieniem czytanego tekstu lub wysłuchanych wypowiedzi. Niestety mam problemy z mówieniem . Mam blokadę w momencie kiedy przychodzi mi wypowiedzieć się na jakikolwiek temat. Siostra namawia mnie na wspólny wyjazd do szkoły językowej do UK, wynalazła taką ofertę: http://www.buildyourskills.pl/wyjazd...yjne_do_uk.php
Ja niestety jestem sceptycznie nastawiona. Taki kilkutygodniowy wyjazd z pewnością kosztuje ogromne pieniądze a nie wiadomo, czy pomoże mi przełamać się w mówieniu. Chociaż z drugiej strony gdybym miała taką gwarancję, może bym zainwestowała, mimo, że z kasą nie jest u mnie w tej chwili najlepiej.
Wiem, że takie wyjazdy są dosyć popularne więc na pewno na forum znajdzie się jedna lub kilka osób, które z takich wyjazdów skorzystały. Jakie są wasze doświadczenia- wróciłyście zadowolone, z poczuciem dobrze zainwestowanych pieniędzy czy rozczarowane?
Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie. Siostra koniecznie chce jechać razem ale czy nie lepiej byłoby jechać samodzielnie? Nie mając "polskojęzycznego towarzystwa" byłabym niejako zmuszona do rozmawiania po angielsku, z kolei jadąc z siostrą obawiam się, że będę rozmawiała z nią po Polsku a po angielsku wyłącznie kiedy zostanę "przyparta do muru" w trakcie zajęć ...
Edit: zorientowałam się, że są wątki gdzie być może bardziej pasuje mój post (np. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=339396&page=2) więc jeśli to konieczne proszę o przeniesienie mojej wypowiedzi

Edytowane przez ZanetB
Czas edycji: 2015-09-08 o 12:46
ZanetB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 09:41   #67
Marrmur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 23
Samodzielna nauka - jakie kursy są najlepsze

Witajcie,
Niedawno postanowiłam uczyć się samodzielnie niemieckiego. Jestem totalnie początkująca. Od czego powinnam zacząć naukę? Czy polecacie jakiś gotowy kurs? Przyznam, że nauka z książką , taką jak w szkole to nie dla mnie. Nie mam też czasu, ani środków finansowych (niestety) na naukę w szkole językowej.
Proszę o wasze opinie i rady od czego zacząć.
Marrmur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 18:44   #68
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Samodzielna nauka - jakie kursy są najlepsze

Cytat:
Napisane przez Marrmur Pokaż wiadomość
Witajcie,
Niedawno postanowiłam uczyć się samodzielnie niemieckiego. Jestem totalnie początkująca. Od czego powinnam zacząć naukę? Czy polecacie jakiś gotowy kurs? Przyznam, że nauka z książką , taką jak w szkole to nie dla mnie. Nie mam też czasu, ani środków finansowych (niestety) na naukę w szkole językowej.
Proszę o wasze opinie i rady od czego zacząć.
Dopóki nie dojdziesz do czasów to możesz zakuwać z ksiażką. Jak zaczną się schody z czasami to ciężko Ci będzie samej ogarnąć. Plus musisz się z czymś osłuchiwać więc filmy, seriale, muzyka żeby złapać jak się mówi, czyta ich słowa.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 13:08   #69
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Samodzielna nauka - jakie kursy są najlepsze

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Dopóki nie dojdziesz do czasów to możesz zakuwać z ksiażką. Jak zaczną się schody z czasami to ciężko Ci będzie samej ogarnąć. Plus musisz się z czymś osłuchiwać więc filmy, seriale, muzyka żeby złapać jak się mówi, czyta ich słowa.
Proszę, jak masz tak doradzać, to lepiej nic nie pisz, bo tylko komuś zaszkodzisz. Jak można się uczyć języka bez czasów, kiedy teraźniejszy jest już od samego początku, od A1? Raczej się ich nie uniknie Tak, różnorodność jest dobra, ale trzeba mieć solidne podstawy, żeby potem się nie pogubić, a niemiecki lubi sobie dobudowywać cegiełki z wcześniej poznanych regułek, więc podstawy muszą być solidne.

Autorko, próbowałaś supermemo? Ma sporo fanów i antyfanów, jak zawsze, ale jest dobry na początek - rozmówki, wyjaśniona gramatyka, książka do zapisywania, a w wersji "plus" możesz nagrać na tablet lub laptop i mieć zawsze przy sobie zależy jaki rodzaj nauki bardziej do Ciebie przemawia.

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2015-09-14 o 13:10
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 11:47   #70
dorothea89
Przyczajenie
 
Avatar dorothea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Ja też mogę polecić kursy na etutorze. Zarejestrowałam się dopiero wczoraj, ale już mi strona przypadła do gustu! Wcześniej korzystałam z Profesora Henrego i również go polecam, jednak ja odpadłam. Z Profesora mogłam korzystać tylko w domu, a ponieważ w domu nie spędzam za dużo czasu - coraz rzadziej korzystałam no i efekt był słaby. Ponieważ jednak system powtórek bardzo mi odpowiadał, szukałam czegoś podobnego, online, abym mogła sobie korzystać w pracy. Mogę sobie na to pozwolić 1-2 dziennie, także uda mi się systematycznie ćwiczyć. Jedyne zastrzeżenie, nie proponuję podczas nauki skupiać się tylko i wyłącznie na etutorze. Jest to super opcja do usystematyzowania słówek, nauki nowych i powtarzania, można się też trochę osłuchać dzięki dialogom, jednak nie zastąpi to realnej rozmowy i używania języka. Ja osobiście uczęszczam na kurs w szkole językowej i tam mam możliwość rozmowów z native speakerami. Etutor przyda mi się przede wszystkim do nauki słówek i zwrotów i na pewno będzie to świetne uzupełnienie i możliwość douczenia się słownictwa.
__________________
"Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu."

"Jak można sprzedać swoje życie? Jak można sprzedać to, czym się jest?"
dorothea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 15:39   #71
yokio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Ja się uczyłam przez Active-Learning czyli tak zwany angielski przez Skype. Nie wiem czy słyszeliście o czymś takim? Dla mnie to super opcja była, tym bardziej, że mi nauka angielskiego nigdy nie szła za dobrze. Ja korzystałam z englishviaskype.pl Możektoś jeszcze się tak uczył? Jakie macie wrażenia?
yokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 21:49   #72
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Nauka angielskiego online- eTutor

Hej. Musze zabrać się za swój angielski! Chciałabym sama nauczyć się go w domu (a właściwie przypomnieć, obyć na nowo, by niby jestem na tym B2, ale swój poziom wyceniam na A2... :/).
Przez przypadek trafiłam na platformę eTutor. wydaje się być to ciekawa opcja- filmiki, specjalne lekcje, słówka, powtórki. A to wszystko w domu...


Czy któraś z was uczyła się z tym serwisem? Jakie macie doświadczenia, polecacie?
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 23:30   #73
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nauka angielskiego online- eTutor

jaka mila reklama
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 10:52   #74
tekla001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 14
Dot.: Nauka angielskiego online- eTutor

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
Hej. Musze zabrać się za swój angielski! Chciałabym sama nauczyć się go w domu (a właściwie przypomnieć, obyć na nowo, by niby jestem na tym B2, ale swój poziom wyceniam na A2... :/).
Przez przypadek trafiłam na platformę eTutor. wydaje się być to ciekawa opcja- filmiki, specjalne lekcje, słówka, powtórki. A to wszystko w domu...


Czy któraś z was uczyła się z tym serwisem? Jakie macie doświadczenia, polecacie?
Z tego kursu akurat nie korzystałam. ze swojej strony do "odświeżenia" języka polecam metodę Emila Krebsa. To kurs audio. więc jest samo mówienie, ale mi przynajmniej to bardzo odpowiadało :P Bo nie musiałam przechodzić ćwiczeń tylko jak miałam wolny czas to odpalałam kolejne zajęcia na komórce.
tekla001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 21:32   #75
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Dziewczyny, ja też potrzebuję pomocy. Szukam nagrań po angielsku z transkrypcją. Sprawdzałam podcasty, ale tam nie ma napisów, a mi bardzo zależy na tym, żeby słyszeć audycję i równocześnie móc śledzić tekst. Nie chcę już żadnych nagrań z polskich wydań książek do nauki języka, bo nie spełniają moich oczekiwań Szukam prawdziwych angielskich audycji o zróżnicowanej tematyce, ale na razie znajduję albo tekst albo nagranie Może któraś z Was może mi coś polecić?
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 21:39   #76
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Nie łatwiej po prostu oglądać coś angielskiego z angielskimi napisami? Na youtubie się znajdzie pewnie trochę, obecnie jedyne co mi do głowy przychodzi to ted, tam bez problemu ustawisz sobie napisy angielskie do poszczególnych filmików Tematykę zróżnicowaną mają jak najbardziej.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 22:40   #77
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też potrzebuję pomocy. Szukam nagrań po angielsku z transkrypcją. Sprawdzałam podcasty, ale tam nie ma napisów, a mi bardzo zależy na tym, żeby słyszeć audycję i równocześnie móc śledzić tekst. Nie chcę już żadnych nagrań z polskich wydań książek do nauki języka, bo nie spełniają moich oczekiwań Szukam prawdziwych angielskich audycji o zróżnicowanej tematyce, ale na razie znajduję albo tekst albo nagranie Może któraś z Was może mi coś polecić?
Ciekawa strona: http://playphrase.me/
Po części może pomóc - wpisujesz frazę i dostajesz filmiki z jej użyciem i transkrypcją.

Edytowane przez Futbolowa
Czas edycji: 2016-05-13 o 22:43
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 07:43   #78
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Nie łatwiej po prostu oglądać coś angielskiego z angielskimi napisami? Na youtubie się znajdzie pewnie trochę, obecnie jedyne co mi do głowy przychodzi to ted, tam bez problemu ustawisz sobie napisy angielskie do poszczególnych filmików Tematykę zróżnicowaną mają jak najbardziej.
Mówiąc "nagrania" mam na myśli zarówno filmiki jak i audycje radiowe A co to jest ted? Bo jak wpiszesz "ted" w wyszukiwarce, to wyskakuje mnóstwo rzeczy Zresztą zależy mi na oddzielnej transkrypcji, bo chcę z nią później pracować.

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Ciekawa strona: http://playphrase.me/
Po części może pomóc - wpisujesz frazę i dostajesz filmiki z jej użyciem i transkrypcją.
Dzięki, strona faktycznie fajna i na pewno z niej skorzystam, natomiast nie rozwiązuje mojego obecnego problemu Chcę ćwiczyć akcent brytyjski i poprawić ogólne zdolności komunikacyjne. Jak uczyłam się innego języka, to korzystałam z serii wydawanej przez wiodącą stację. To były 10-minutowe filmy podróżnicze, do których można było pobrać transkrypcję w pdf. Teraz szukam właśnie czegoś takiego, ale po angielsku i jak na razie niczego nie znalazłam :/ Myślałam, że z angielskim będzie nawet łatwiej
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 09:11   #79
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

http://www.ted.com

Jak wejdziesz w któryś filmik, to pod video jest przycisk interaktywna transkrypcja. Oprócz tego jest opcja napisów oczywiście
Dużo filmików, tematyka dość rozpięta.

Po szybkim guglnięciu pokazuje się jeszcze strona niejakiego Luke'a - click, niektóre odcinki też mają transkrypcję.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-15, 07:12   #80
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
http://www.ted.com

Jak wejdziesz w któryś filmik, to pod video jest przycisk interaktywna transkrypcja. Oprócz tego jest opcja napisów oczywiście
Dużo filmików, tematyka dość rozpięta.

Po szybkim guglnięciu pokazuje się jeszcze strona niejakiego Luke'a - click, niektóre odcinki też mają transkrypcję.
No dobrze, dziękuję, ale ja jednak dalej będę szukać czegoś brytyjskiego

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2016-05-15 o 07:51
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:08   #81
Kaja_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 15
Dot.: Angielski- nauka online POMOCY!

Ja mogę polecić program Profesor Henry ! Nauczysz się zarówno czytania, pisania jak i wymowy. Bardzo prosty program z powtórkami. Nigdy nie lubiłam się uczyć angielskiego, a do tego programu chętnie zawsze wracałam i zawsze jakieś słówko wleciało do głowy.
Kaja_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 13:17   #82
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Angielski- nauka online

Cześć Dziewczyny
To mój 1 post tutaj.
Uczę się angielskiego.
Pisałam na wątku też luźnej duskusji zw. z angielskim ale może tutaj będzie szybciej a gryzie mnie szalenie to i nie mogę znaleźć adresu www.


Proszę podpowiedzcie mi bo wiem ze czytalam to na wątku którymś ale za nic nie mogę teraz znależć, chodzi o:
--- > adres strony by porozmawiać z ludżmi przez skype po angielsku?


Nie interpals.net tylko jakaś stronka fajna że widać kto jaki kraj, wiek, i od razu łączy do rozmów wideo. Taki na poziomie portal, żadna tam ruletka czy coś

Będę wdzięczna za pomoc
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:00   #83
Klementynka93
Przyczajenie
 
Avatar Klementynka93
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Ja od zawsze miałam problem, aby zmusić się do nauki angielskiego. Ślęczenie nad książkami jest dla mnie bardzo nudne. Dlatego chciałam spróbować nauki z komputerem i na urodziny dostałam kurs Profesor Henry xxx. Muszę przyznać, że bardziej do mnie trafia forma multimedialna, coś co gada, trzeba uzupełnić tylko luki i wykorzystuje różne formy zapamiętywania. Polecam
__________________
Klementynka

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-08 o 12:05 Powód: Link.
Klementynka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:52   #84
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Jęz. angielski: www do rozmów wideo / pisania z obcokrajowcami uczącymi się ang

Jakie znacie darmowe stronki (z zakładaniem profili) dla osób które uczą się angielskiego do:
1. rozmów wideo
2. pisania

Ja znam tylko:
1. https://www.interpals.net/ - do pisania.
Zakładasz profil, zaznaczasz jaki jezyk na jakim poziomie znasz i piszesz z obcokrajowcami
2. https://www.penpaland.com/ - znalazłam na którymś z wątków, jeszcze nie przeglądałam czy to do rozmów wideo czy tylko do pisania.

A bardzo mi zależy na portalu wideo, żeby nie tracić czasu na pisanie, bo jednak dużo szybciej się uczę jak ROZMAWIAM.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:58   #85
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Cytat:
Napisane przez Klementynka93 Pokaż wiadomość
Ja od zawsze miałam problem, aby zmusić się do nauki angielskiego. Ślęczenie nad książkami jest dla mnie bardzo nudne. Dlatego chciałam spróbować nauki z komputerem i na urodziny dostałam kurs Profesor Henry http://sklep-outlet.pl/produkty-prod...egapakiet.html. Muszę przyznać, że bardziej do mnie trafia forma multimedialna, coś co gada, trzeba uzupełnić tylko luki i wykorzystuje różne formy zapamiętywania. Polecam
Ja też polecam Henrego.
Ale też eTutor ma słownik diki i jak się ma konto to każde słówko ze słownika od razu mzna dodac dos wojej listy slowek i uczyc sie na zasadzie powtorek. Wtedy sam decydujesz ktore slowka chcesz.

Takze i Henry i eTutor super sprawa
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:53   #86
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 22:02
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 18:33   #87
Jewels
Raczkowanie
 
Avatar Jewels
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 255
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

polecam tę stronkę do nauki angielskiego http://www.isel.edu.pl/

a z yt kanał Sandry Winiarskiej

https://www.youtube.com/watch?v=eJ-AdKBp5W8
__________________
28/2015
38/2016
17/2017
15.11.2014

Jewels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 11:25   #88
Artdecomaker2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 27
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Siedzę teraz na macierzyńskim. Mój synek jest bardzo ale to bardzo grzeczny i nie sprawia mi wiele kłopotu, więc pomyślałam, żeby ten czas jakoś fajnie wykorzystać i wreszcie podszkolić język niemiecki. Zarzuciłam go po maturze, a możliwe, że mąż niedługo dostanie przeniesienie do Hamburga i głupio tak będzie się nie dogadywać. Super by było gdyby to był taki kurs online żebym nie musiała wychodzić z domu ale żeby to było regularnie. Słyszałyście o takich? Widziałam jakieś oferty empiku ale nie jestem pewna czy to dla mnie. Ktoś robił takie kursy?
Artdecomaker2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 11:50   #89
juszczik
Przyczajenie
 
Avatar juszczik
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 23
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Ja polecam Duolingo. Mają tam opcję nauki angielskiego dla nas oraz innych języków dla anglików(lub osób, które potrafią angielski)
juszczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 19:32   #90
skubidu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 29
Dot.: Stronki i programy do nauki angielskiego

Jakieś polecone strony do rozmowy z ludźmi po angielsku? Oczywiście chodzi mi o język mówiony. Może być przez skype albo i na tej stronie. Wiem, że tego trochę jest, ale wolałabym jakąś sprawdzoną
skubidu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-23 12:45:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.