Marion - Maribell - szampon koloryzujący??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-25, 20:25   #61
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie coś może na temat tych granatowych Maribell 24 mycia?? Czy one aby na pewno są jeszcze produkowane?? W jedynej drogerii w której je jeszcze mają została jedna sztuka, kolor wiśniowy i przeceniona na 2,90! A poza tym ujrzałam dziś jakiś inny szampon koloryzujący Mariona w białym pudełku z aplikatorem (buteleczka)... Może oni wypuścili jakąś nową serię?? A może to był szampon na 10-15 myć... - miała go któraś z Was?? Może też jest dobry?? Coś mi się tak wydaje, że nie do końca piszemy tu o jednym i tym samym szamponie... Jak tak przejrzałam ten wątek to jakieś nieścisłości tu się pojawiają.....
Zamieszczę zdjęcia dwóch szamponów koloryzujących Marion które są na KWC... Bo o saszetkach to już w ogóle zapominamy... To inna bajka.
Teraz jak patrzę na te fotki to jednak ten szmpon który dziś widziałam to nie był
10-15 myć... Opakowanie było białe... Pisało Marion Color...... Zaczynam się gubić...

Te granatowe wciąż są na stronie producenta,więc powinny być aktualne chociaż prawie nigdzie ich nie ma.

Mnie tez sie wydaje ,ze one juz są wycofane
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 11:28   #62
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 85
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Te granatowe wciąż są na stronie producenta,więc powinny być aktualne chociaż prawie nigdzie ich nie ma.

Mnie tez sie wydaje ,ze one juz są wycofane
Ja tez właśnie kupiłam 2 tygodnie temu szampon marion color, ale on nie był w niebieskim pudełeczku, a w biało żółtym, kupiłam w sklepie z art.fryzjerkimi więc pewnie tam mają to co najaktualniejsze jest ... pani mówiła, że jak do tej pory cieszy się on dobrą opinią ....
andziaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 12:31   #63
gumisia27
Rozeznanie
 
Avatar gumisia27
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Przasnysz
Wiadomości: 517
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Ja wczoraj pomalowałam sobie włoski tą farbą, miała być czerwień granatu a wyszedł rudy ale i tak mi sie podoba. A co do koloru to moja wina bo za krótko trzymałam farbę na włosach ale ogólnie szamponetka jest dobrej jakości - polecam. :P
__________________

...Oto mężczyzna - oto kobieta
Siedzą przy stole do cna wyczerpani
Nie ma już swiatła które by mogło
Ogrzać ich ciała tak dawno ostygłe

Lecz jest na świecie - coś co ich trzyma
Co nie pozwala wstać im od stołu
Ten sześcioletni wyrzut sumienia
Płaczący cicho - w pokoju obok
...

Hey - Misie
gumisia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:16   #64
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 85
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Dziewczyny, pierwszy raz używałam marion color i jestem bardzo zadowolona, kolorek jasny brąz jest naprawdę bardzo ładny !! Ponieważ mam gęste włosy musiałam uzyć dwa opakowania bo dla mnie nie ma go za wiele, ale warto !! Do tej pory używałam przez 3 lata znacznie droższej farby bez amoniaku i sama nie wiem czy warto było !!
andziaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 22:54   #65
Habrova
Raczkowanie
 
Avatar Habrova
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: moje 4 ściany
Wiadomości: 71
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

dziewczyny powiedzcie w jakiej postaci jest ten Maribell? Czy tak jak saszetka? Nakłada sie na głowe masuje i juz czy jest dwu składnikowy czyli trzeba mieszac i nakładać pędzlem?
Habrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 06:20   #66
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez Habrova Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie w jakiej postaci jest ten Maribell? Czy tak jak saszetka? Nakłada sie na głowe masuje i juz czy jest dwu składnikowy czyli trzeba mieszac i nakładać pędzlem?
Są 4 saszetki, dwie z szamponem i dwie z utrwalaczem. Ja wlewałam zawartość wszystkich czterech do miski i mieszałam, ale jeśli ktoś ma krótkie włosy może użyć tylko dwóch saszetek.
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 06:53   #67
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

ja kupuje cos takiego ze jest 1 saszetka sie naklada na wlosy, masuje i zostawia a pozniej splukuje;p
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 14:29   #68
pam
Raczkowanie
 
Avatar pam
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia / K-lin
Wiadomości: 175
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

hej,
gdzie w gdańsku kupie to cudo

pozdrawiam
pam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 18:52   #69
Aubrey17
Raczkowanie
 
Avatar Aubrey17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Al-Iraq
Wiadomości: 45
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

A w Szczecinie gdzie go dostanę ?
__________________
...
Szczecin Rock Festival <33

People who didn't need people needed people around to know that they were the kind of people who didn't need people.
-- (Terry Pratchett, Maskerade)
Aubrey17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 19:09   #70
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Którym kolorkiem uzyskam włosy naturalny platynowy blond (jak kto woli średni blond platynowy...??)
Teraz mam gorna warstwe włosów jasny platynowy blond, a pod spodem mam włosy średni bronz, chcę użyc szamponetki, żeby zobaczyć czy dobrze mi będzie w całych włosach blond?

ahaa i gdzie sostane ten szampon 24 myć we Wrocławiu...??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:31   #71
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Którym kolorkiem uzyskam włosy naturalny platynowy blond (jak kto woli średni blond platynowy...??)
Teraz mam gorna warstwe włosów jasny platynowy blond, a pod spodem mam włosy średni bronz, chcę użyc szamponetki, żeby zobaczyć czy dobrze mi będzie w całych włosach blond?

ahaa i gdzie sostane ten szampon 24 myć we Wrocławiu...??
sredniego brazu nie zafarbujesz blond szamponetka! musialabys wczesniej zdjac kolor
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 21:47   #72
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
sredniego brazu nie zafarbujesz blond szamponetka! musialabys wczesniej zdjac kolor

kurcze;/ a jaki wyjdzie po zafarbowaniu?? Nie moge zdjac koloru bo to moje naturalne wlosy...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 08:30   #73
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
kurcze;/ a jaki wyjdzie po zafarbowaniu?? Nie moge zdjac koloru bo to moje naturalne wlosy...
aa myslalam ze farbowany spod... no ogolnie nie sadze zeby szamponetka wziela braz na blond- musialabys uzyc farby... moze wyjsc rudawy kolor czyli moze rozjasnic Ci troche wlosy ale blondu to na pewno nie uzyskasz
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 09:52   #74
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez andziaxx Pokaż wiadomość
Ja tez właśnie kupiłam 2 tygodnie temu szampon marion color, ale on nie był w niebieskim pudełeczku, a w biało żółtym, kupiłam w sklepie z art.fryzjerkimi więc pewnie tam mają to co najaktualniejsze jest ... pani mówiła, że jak do tej pory cieszy się on dobrą opinią ....
Ja tez kupilam szampon 24 mycia w pudełku biało żółtym Kolor nr.43 kasztanowy brąz... Jeszcze go nie uzylam, ale mam nadzieje, ze bedzie ok...tyle osob jest nim zachwyconych

Tylko mam pyt: ile czasu trzeba go trzymac na wlosach?Bo na pudelku nie jest napisane...
I jak nakladac?Na wlosy suche nieumyte jak farbe czy na wilgotne jak szampon?

Kurcze, powinna byc dolaczona szczegoloqwa instrukcja...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:19   #75
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
aa myslalam ze farbowany spod... no ogolnie nie sadze zeby szamponetka wziela braz na blond- musialabys uzyc farby... moze wyjsc rudawy kolor czyli moze rozjasnic Ci troche wlosy ale blondu to na pewno nie uzyskasz

rudawy to ja chyba zrezygnuje z tej szamponetki jak by nie wyszedl blond tylko jakis jasniejszy bronz to bym przezyla, ale rudego nie zniose
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:22   #76
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
rudawy to ja chyba zrezygnuje z tej szamponetki jak by nie wyszedl blond tylko jakis jasniejszy bronz to bym przezyla, ale rudego nie zniose
wiesz jak chcesz uzyskac dobry efekt wybierz sie do dobrego fryzjera- samemu lepiej nie eksperymentowac- wiem z doswiadczenia
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:19   #77
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
wiesz jak chcesz uzyskac dobry efekt wybierz sie do dobrego fryzjera- samemu lepiej nie eksperymentowac- wiem z doswiadczenia
ale fryzjer mi szamponetka nie zrobi a moje włosy są narazie za słabę na farbe...

ale może ktoś farbował tą szamponetka balejage ?? różne kolory włosów..?? pasemka...??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:02   #78
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ale fryzjer mi szamponetka nie zrobi a moje włosy są narazie za słabę na farbe...

ale może ktoś farbował tą szamponetka balejage ?? różne kolory włosów..?? pasemka...??
no pewnie ze Ci nie zrobi bo to poprostu nie wyjdzie ;p
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 17:20   #79
monicalol2
Przyczajenie
 
Avatar monicalol2
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: kielce/londyn
Wiadomości: 10
GG do monicalol2
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

ja tesh chcialabym kupic sobie ta szamponetke ale nigdzie nie moge znalesc zdjecia z tymi szamponetkami zeby wybrac kolor dla mnie....moze wy mi doradzicie...chcialabym kupic taki ciemny brazowy, prawie czarny jaki bedzie dobry...slyszalam ze ciemna czekolada czy cos takiego jest dobre...moglby mi ktos wyslac zdjecie tego opakowania ciemnej czekolady lub innych ciemnych brązów...z gory dzieki....
monicalol2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 17:28   #80
moncia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
ciemny blond - marion

hej dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z was używała kiedyś szamponetki marionu ciemny blond na 5-8 myć? Jeśli tak to jaki kolor był wyjściowy, i jak wyglądały włosy po farbowaniu, aha i ile się trzymał?
moncia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 14:12   #81
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Na stronie producenta http://www.marionkosmetyki.pl/ można znaleźć adresy sklepow i produkty..
Opakowania widzę, że się zmieniły. Ciekawe jak z jakością. Opinie na kwc mnie powaliły.
aqqA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 21:53   #82
harehare
Raczkowanie
 
Avatar harehare
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 110
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Witajcie,
moje pytanie może się wydawać dość głupie (i pewnie takie jest : P ) ale zaryzykuje :
kupiłam ostatnio produkt mariona - napisane jest że to szampon koloryzujący, nr 82 ciemny blond . nie ma informacji na ile myć jest przeznaczony itp . z początku myślałam, że to ten na 10-15 myć ( pudełko jest w niemalże identycznej kolorystyce ), ale potem niewiedzieć czemu zaczęłam panikować . kolor wyszedł trochu nie taki jak miał. i teraz sedno - czy ktoś ma informacje o zmywalności tego specyfiku ?byłabym wdzięczna . tak na logike to to szampon jest więc powinien zejść . eh. z góry dziękuję
harehare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 06:29   #83
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez harehare Pokaż wiadomość
Witajcie,
moje pytanie może się wydawać dość głupie (i pewnie takie jest : P ) ale zaryzykuje :
kupiłam ostatnio produkt mariona - napisane jest że to szampon koloryzujący, nr 82 ciemny blond . nie ma informacji na ile myć jest przeznaczony itp . z początku myślałam, że to ten na 10-15 myć ( pudełko jest w niemalże identycznej kolorystyce ), ale potem niewiedzieć czemu zaczęłam panikować . kolor wyszedł trochu nie taki jak miał. i teraz sedno - czy ktoś ma informacje o zmywalności tego specyfiku ?byłabym wdzięczna . tak na logike to to szampon jest więc powinien zejść . eh. z góry dziękuję
o zmywalnosci tego Ci nie powiem ale dam inna rade- potraktuj wlosy szamponem przeciwlupiezonwym lub silnie oczyszajacym- wyplucze kolor.. a jak nie pomoze to rozpusc aspiryne i wyplucz nia wlosy- na pewno podziala... tylko nie zapomnij pozniej o odzywkach
powodzenia
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 21:18   #84
Koliberka
Raczkowanie
 
Avatar Koliberka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 46
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

A ja mam pytanie takie: czy ktoś używał szamponetki do 24 myć popielaty blond? Jak tak to na jaki kolor włosów nakładałyście i jaki uzyskałyście?
__________________




Do
lata,dolatapiechotą będęszła...






Koliberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 12:21   #85
frizea66
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 271
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

mam szampon kolryzujacy marion ciemny braz ale nie mam do niego instrukcji!!! moj kolor wlosow to ciemny blad . bedzie dobry ten kolor farby?? i jak ja nakladac na wlosy , ile trzemac i jak zmyc?????? help
frizea66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 13:47   #86
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez frizea66 Pokaż wiadomość
mam szampon kolryzujacy marion ciemny braz ale nie mam do niego instrukcji!!! moj kolor wlosow to ciemny blad . bedzie dobry ten kolor farby?? i jak ja nakladac na wlosy , ile trzemac i jak zmyc?????? help


Jesli masz ciemny blond to braz na pewno ci pokryje ladnie.Szampon naklada sie na zwlizone wlosy i masuje tak jak bys myla zwyklym szamponem,ja zawsze daje troszke wody i wtedy tworzy sie piana Trzymaj 30min a pozniej zmyj wodą. Powodzenia
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 16:16   #87
frizea66
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 271
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

ale tam sa saczetki farby i utrwalacz w pojemniku z aplikatorem i to z niego sie farbe gotowa naklada na wlosy (tak jest narysowane na opakowaniu) . to nalozyc tak a pozniej wmasowac jak szampon??? a myslisz ze wyjdziem mi mocno ciemny?? kolor wlosow mam taki jak tu wkeilam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 948ee2ef62438e5a.jpg (12,5 KB, 161 załadowań)
frizea66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 18:01   #88
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Cytat:
Napisane przez frizea66 Pokaż wiadomość
ale tam sa saczetki farby i utrwalacz w pojemniku z aplikatorem i to z niego sie farbe gotowa naklada na wlosy (tak jest narysowane na opakowaniu) . to nalozyc tak a pozniej wmasowac jak szampon??? a myslisz ze wyjdziem mi mocno ciemny?? kolor wlosow mam taki jak tu wkeilam

Najlepiej wlej sobie do miseczki to co jest w saszetkach i to co w pojemniku z aplikatorem i wymieszaj a pozniej naloz na wlosy i masuj do wytworzenia piany. Na pewno wyjda ci ciemne wlosy,a tak na marginesie to ja bym ich w zyciu nie przyciemnila bo maja cudowny kolor ale skoro lubisz ciemne to na pewno ci takie wyjda po tym szamponie.Pozdrawiam
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 23:49   #89
frizea66
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 271
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

aaa nigdy nie farbwalam wlosow :P to chce sprobowac. a to jest szampon koloryzujacy wiec i tak zejdzie ... a i nie pisze do ilu myc trzyma ...hm???24?
frizea66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 07:31   #90
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Marion - Maribell - szampon koloryzujący???

Ja tez mialam szampon marion gdzie nie bylo napisane do ilu to myc i sprzedawczyni w sklepie powiedziala mi ze do 24 Wiec jak pofarbujesz to na pewno bedzie ci troche czasu trzymac.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.