Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 18:50   #1441
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja dzielnie szukam tego Wibo, już obleciałam Rossmany w Zabrzu, Gliwicach i Katowicach. Albo mam pecha, albo wiecznie zatowarowują się jasnymi odcieniami
W każdym razie, mam powód, by zaglądać częściej do Rossmana i przy okazji polować na inne okazje.

Teraz, po opisie Wedlowego OPI, mam ochotę na głęboką, zimną, kremową czekoladę... Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Isany zielonej zużyłam pewnie z parę litrów, faktycznie jets niezła; dla odmiany mam teraz różową, masakra, trzymam i trzymam na paznokciu a on średnio rozpuszcza lakier. Chyba zostawię różową wersję do jasnych lakierów. Miałam ją kiedyś, ale nie przypominam sobie, żeby była aż taka słaba :/
Jeśli chodzi o aceton to czytałam kiedyś, że to mit, że aceton strasznie niszczy paznokcie - on się bardzo szybko ulatnia.
Faktycznie, różowa isana się nie nadaje do ciemnych kolorów, chyba, że ktoś lubi ćwiczyć cierpliwość. Ale na pewno nie niszczy płytki.
Odkąd mam fazę na ciemne, zmywam inglotem...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:17   #1442
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Aggie kilka moich propozycji do polskiej kolekcji

Polish Love Affair - coś dla wielbicielek jasnych lakierów i tych, które nie mogą sobie pozwolić na ciemne lakiery w pracy. Delikatny, półkryjący (w kierunku pełnego krycia) jasnoróżowy inspirowany powalająco pachnącymi kwitnącymi jabłoniami, morelami i wiśniami.

Suzi Swims In Baltic Sea - czyli ciemna zieleń jaką pokazała wyżej Rayne, ale z domieszką granatu - taki szmaragdowy granat, kremowy, bez drobinek.

Chopin Etude (ew. Chopin Prelude) - kojarzy mi się z jesienią w Żelazowej Woli, ciepłe przebarwione jesienne liście, promienie słońca, polskie jabłka, dynie.
Kolor ciepłej pomarańczy z delikatnymi iskierkami żółci.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2009-09-18 o 19:23
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:21   #1443
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Fajny jest krem Mary Kay, ale niestety w porównaniu ze zwykłymi kremami do rąk jest drogi.
Lubię też L'occitane z masłem shea, ale powala ceną - na szczęście jest bardzo wydajny i wystarczy odrobina na dłonie. Podobny do niego jest Hemp z Body Shopu; oba w metalowych tubach; gęste i świetnie nawilżają.

Zobrazowanie kolorów opisanych wyżej - nie do końca są idealnie oddane, ciężko wybrać kolor taki jaki bym chciała
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:24   #1444
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Jak by była polska kolekcja to bym jeszcze tą Polish Love Affair bym wzięła.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:27   #1445
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

mi różowa Isana zrobiła z paznokci jesień średniowiecza- łuszczą się, są matowe i ogólnie brrr
a to dziwne bo ma nawet znaczek oko test
zieloną wspominam dobrze.

z kremów do rąk osobiście polecam też Isanę z 5% urea. świetny. z mocznikiem, pantenolem, gliceryną, olejem sojowym i masłem shea oraz woskiem pszczelim.

fantastyczne te lakiery wymyślacie
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:29   #1446
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Estello, ale masz fajne pomysły!
Wersja z pływającą Suzi- to coś, czego nam brakowało, w końcu w prawie każdej kolekcji motyw Suzi się pojawia
Z Szopenem też świetny pomysł
Mnie się z Polską jeszcze jeziora mazurskie kojarzą, ale drugi granat w kolekcji to mogło by być o jeden za dużo...

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
mi różowa Isana zrobiła z paznokci jesień średniowiecza- łuszczą się, są matowe i ogólnie brrr
a to dziwne bo ma nawet znaczek oko test
zieloną wspominam dobrze.

z kremów do rąk osobiście polecam też Isanę z 5% urea. świetny. z mocznikiem, pantenolem, gliceryną, olejem sojowym i masłem shea oraz woskiem pszczelim.

fantastyczne te lakiery wymyślacie
Ooo, to mnie wyjątkowo różowa Isana krzywdy nie robi!

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2009-09-18 o 19:31
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:48   #1447
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziękuję bardzo fajnie by było, gdyby polska kolekcja się pojawiła
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 19:58   #1448
Oczko160
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Hmm patrzac na buteleczke, na ktora sie napatrzylam wyjatkowo dlugo, to chyba raczej blizej Aragornowi do Scrangie.

Ja tez szukam dobrego kremu do rak, kiedys uzywalam tego migdalowego z Body Shopu ale chyba cos robili z konsystencja bo teraz jest bardziej wodnisty, lubilam go wlasnie dlatego ze byl gesty ale lekki.

Z polskich lakierow chcialabym taki 'Boćkowy' - taki "brudny", srebrzysty off-white. Ale creme raczej bo perlowych i nawet glitter bylo sporo a ja wlasnie szukam ladnego cremowego.

A taka wasza polska kolekcja to na jaka pore roku? Jesien? Wiosne? Lato? Jakies swieta?

Edytowane przez Oczko160
Czas edycji: 2009-09-18 o 20:08
Oczko160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:43   #1449
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Jeżeli chodzi o krem do rąk to polecam niedrogi krem Oceanic z serii AA- Malinowy krem do rąk i paznokci.
Szybko się wchłania, dobrze nawilża i nieziemsko pachnie malinową Mambą
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 09:10   #1450
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

do rąk używam zwykły krem Camill albo oliwkową maskę Ziaja
Ostatnio kupiłam niezły zmywacz w Biedronce, pięknie pachnie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 12:06   #1451
oliwka87
Raczkowanie
 
Avatar oliwka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 106
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

ja lubię kremy do rąk Garniera
oliwka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 12:30   #1452
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
do rąk używam zwykły krem Camill albo oliwkową maskę Ziaja
Ostatnio kupiłam niezły zmywacz w Biedronce, pięknie pachnie.
Aga, a który - w zielonej butelce może? U mnie ich już nie ma, a to były moje ulubione zmywacze
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 16:07   #1453
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

dziewczyny .. chyba mnie opi wciagnelo
i nie wiem czy juz powinnam byc przerazona... ;(

wypisalam wszystkie kolory ktore chce i mi wyszlo 34
po co ja wchodzilam na ten watek
to, to juz wykonczy moj budzet ;(

ale mam do was pytanie ktory z kolorowki OPI ma odcien wisniowej czerwieni.
chodzi mi o cos takie jak INGLOT nr 36.. pomozecie?

i mam pytanko pisalam wiadomosc prywatna do OPIteam.. i nic a napisalam od razu tego samego dnia.. wam odpisala? kurcze.. nie mam tych lakierow u siebie w miescie, a w sumie zamowilabym jak najszybciej, bo mi sie kompletnie pokonczyly i zaczyna mi sie spieszyc ;( ... no tak.. juz samo to co napisalam wskazuje na to, ze wpadlam jak sliwka w kompot..
tak wiec, witam.. nazywam sie anick mam ... vadhbf lat ( :P ) jestem anonimowom opiholiczka..
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 18:57   #1454
Oczko160
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Jezeli to cie pocieszy to OPIholizm nigdy sie nie konczy ja mam sekretna liste OPI ktora podsuwam znajomym teraz jak mi sie zlizaja urodziny. A na liscie jest rowno 30 lakierow! co prawda jest tam tez z 10 china glaze, ale lakierow nigdy za malo
Oczko160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 19:10   #1455
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
z kremów do rąk osobiście polecam też Isanę z 5% urea. świetny. z mocznikiem, pantenolem, gliceryną, olejem sojowym i masłem shea oraz woskiem pszczelim.
Tego wypróbuję na pewno

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o krem do rąk to polecam niedrogi krem Oceanic z serii AA- Malinowy krem do rąk i paznokci.
Szybko się wchłania, dobrze nawilża i nieziemsko pachnie malinową Mambą
Mam obecnie. Pięknie pachnie, świetnie się wchłania ale nawilża słabiutko, oj słabiutko
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:47   #1456
Titin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cześć dziewczynki. Ja również zakochałam się w tych lakierach. Kupiłam jeden zachęcona opiniami. I się nie zawiodłam. Lakiery te są cudowne i te kolory. Och!!!!!!!!!!! Znalazłam na Allegro - cudowne kolory z kolekcji espana.
Parę osób je sprzedaje. Widziałm również w Sephorze ale cena około 55 zł. Trochę drogo.
http://www.allegro.pl/item748016200_...ne_kolory.html
Dla polujących na Opi wklejam link - może się przyda.
Titin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 12:44   #1457
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Titin Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki. Ja również zakochałam się w tych lakierach. Kupiłam jeden zachęcona opiniami. I się nie zawiodłam. Lakiery te są cudowne i te kolory. Och!!!!!!!!!!! Znalazłam na Allegro - cudowne kolory z kolekcji espana.
Parę osób je sprzedaje. Widziałm również w Sephorze ale cena około 55 zł. Trochę drogo.
http://www.allegro.pl/item748016200_...ne_kolory.html
Dla polujących na Opi wklejam link - może się przyda.
W sephorze są za 49pln.
W tym tygodniu promocja -20% na sms, wiec wychodzi kolo 40pln. Taniej niz w linku.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:41   #1458
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Mam pytanie. CZy ma któraś z Was lakier OPI Lincoln Park After Dark? Jest to mój nr 1 na wish liście, myślę, że jutro skoczę do Sephory i go zakupię, ale chciałam się dowiedzieć czy macie jakieś opinie o nim
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:52   #1459
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Mam pytanie. CZy ma któraś z Was lakier OPI Lincoln Park After Dark? Jest to mój nr 1 na wish liście, myślę, że jutro skoczę do Sephory i go zakupię, ale chciałam się dowiedzieć czy macie jakieś opinie o nim
A co byś konkretnie chciała wiedzieć? Mam ten kolor, to akurat mój pierwszy OPI, więc ma już 2 latka, ale nadal b. go lubię. Piękny ciemny śliwkowy fiolet
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 19:55   #1460
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A co byś konkretnie chciała wiedzieć? Mam ten kolor, to akurat mój pierwszy OPI, więc ma już 2 latka, ale nadal b. go lubię. Piękny ciemny śliwkowy fiolet
To własnie będzie też mój pierwszy OPI. Chciałabym się dowiedzieć jak z trwałością tzn. ile trzyma się na paznokciach i jak się trzyma po tych 2 latach w butelce. Bo buteleczki OPI ma dość duże więc za szybko tego cuda nie zużyje
A kolor rozumiem, że identyko jak w butelce, prawda?
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:23   #1461
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Aga, a który - w zielonej butelce może? U mnie ich już nie ma, a to były moje ulubione zmywacze
nie w zielonej, to taka spora butla, zmywacz jest w kolorze brzoskwiniowym, nazywa się Nailty i zawiera ekstrakty z kasztanowca oraz alg.

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Mam pytanie. CZy ma któraś z Was lakier OPI Lincoln Park After Dark? Jest to mój nr 1 na wish liście, myślę, że jutro skoczę do Sephory i go zakupię, ale chciałam się dowiedzieć czy macie jakieś opinie o nim
ja mam piękny i ciemny odcień, byłam zaskoczona jak dobrze kryje już jedna warstwa, zero smug.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:35   #1462
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
To własnie będzie też mój pierwszy OPI. Chciałabym się dowiedzieć jak z trwałością tzn. ile trzyma się na paznokciach i jak się trzyma po tych 2 latach w butelce. Bo buteleczki OPI ma dość duże więc za szybko tego cuda nie zużyje
A kolor rozumiem, że identyko jak w butelce, prawda?
Kolor tak samo ciemny jak w butelce, ale na paznokciu wygląda o wiele lepiej niż przez szkło
Lakier trochę zgęstniał, nie przeczę. Nie wiem jak się zachowuje sam w sobie, ale z utwardzaczem i wysuszaczem można go normalnie nosić. Przy malowaniu też większych problemów nie sprawia, ale czuć delikatną różnicę pomiędzy nim, a nowszymi nabytkami. Także jak dorwę jakiś rozcieńczalnik, to na pewno spróbuję mu przywrócić pierwotną postać.
Ogólnie zawsze daję lakiery na bazę, a znów na nie daję i utwardzacz i wysuszacz i pazurki wytrzymują 4-5dni. Mogą i więcej, ale używam w 90% ciemnych kolorów i nie lubię, jak końcówki mam wytarte.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja mam piękny i ciemny odcień, byłam zaskoczona jak dobrze kryje już jedna warstwa, zero smug.
Dokładnie. Po jeden warstwie kolor jest już wyraźny, ale i tak zawsze daję dwie. Jakoś tak z przyzwyczajenia, wydaje mi się, że kolor jest wtedy jeszcze głębszy.

EDIT: Eeee, gapa ze mnie Mam Lincoln Park At Midnight a nie After Dark Ale i tak one pierwotnie z tej samej mrocznej serii były, także właściwości mają podobne. Zreszta, co tu dużo gadać ogólnie lakiery OPI są świetne, więc nie zastanawiaj się długo, tylko bierz, zanim Ci kolor wykupią

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2009-09-20 o 20:38
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:45   #1463
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie w zielonej, to taka spora butla, zmywacz jest w kolorze brzoskwiniowym, nazywa się Nailty i zawiera ekstrakty z kasztanowca oraz alg.
A, ten też lubię, ale zielony był jeszcze lepszy, widocznie wszędzie go wycofali

I nie twórzcie mi kolejnych zachciewajek Lincolnami
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 22:23   #1464
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A ja mam zachciewajkę na zmywacz Isany, takiego nie miałam.. na Was zawsze można liczyć, jeśli chodzi o zachciewajki Z Biedronki też nie miałam...

Pod względem szybkości zmywania najlepiej wspominam, dorwany kiedyś na targach, zmywacz Perfect Lady. Chyba pół litra wtedy kupiłam Zmywał niesamowicie szybko i dokładnie i mocno odtłuszczał płytkę paznokcia. Nie wiem, czy to dobrze takie mocne odtłuszczanie, ale zmywal naprawdę super! A teraz mam jakiś truskawkowy z miejscowej drogerii, kupiłam, gdy skończył mi się czekoladowy
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:36   #1465
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dzięki, dzięki dziewczyny
Tak więc dzisiaj poszłam do Sephory i kupiłam (ze zniżką 20%) Lincolna... Jestem tak podekscytowana pierwszym OPI, że już zaraz zmywam starego Inglota (swoją droga podobny do Lincolna tyle, że z fioletowymi drobinkami) i lecę malować pazury nowym nabytkiem
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 17:18   #1466
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Dzięki, dzięki dziewczyny
Tak więc dzisiaj poszłam do Sephory i kupiłam (ze zniżką 20%) Lincolna... Jestem tak podekscytowana pierwszym OPI, że już zaraz zmywam starego Inglota (swoją droga podobny do Lincolna tyle, że z fioletowymi drobinkami) i lecę malować pazury nowym nabytkiem
nie zapomnij wkleić zdjęcia dla potomności
Też miałam na niego wielką ochotę i na pewno w przyszłości go na pewno zakupię, więc chętnie obejrzę zdjęcie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:24   #1467
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
nie zapomnij wkleić zdjęcia dla potomności
Też miałam na niego wielką ochotę i na pewno w przyszłości go na pewno zakupię, więc chętnie obejrzę zdjęcie
Postaram się wrzucić jutro, przy dziennym świetle Choć myślę, że fotografia nie odda tego piękna Lincolna
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 08:54   #1468
Titin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczynki, doradzcie mi proszę jakiś piękny czerwony lakier - czywiście OPI!
Nie za ciemny - chodzi mi o intensywną czerwień.
Titin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:24   #1469
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Hoho, ale żeście się dziewczyny na tym wątku naprodukowały Chciałam się tu przywitać , bo od niedawna jestem szczęśliwą właścicielką OPI Russian Navy Matte i (pomimo średniej trwałości w/w) zakochałam się w tych lakierach i zapewne będę na ten wątek często zaglądać. Teraz czekam na "grzybnię" tzn You don't know Jacques! Mam nadzieję, że dzisiaj pan poczciarz go przyniesie .... wtedy będę mogła rozglądać się za kolejnymi kolorami do kolekcji

Titin może Opi - Vodka&Cavior ?
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2009-09-22 o 10:29
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:42   #1470
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Titin Pokaż wiadomość
Dziewczynki, doradzcie mi proszę jakiś piękny czerwony lakier - czywiście OPI!
Nie za ciemny - chodzi mi o intensywną czerwień.
Może "The Thrill of Brazil"? Soczysta czerwień, śednia, tzn. ani jaskrawan, ani wpadająca w wino czy bordo - czysta czerwień. Kremowa, bez drobinek.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.