Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-26, 07:49   #1441
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A teraz z innej beczki,poczytalam sobie KWC ale moze tutaj znajda sie fanki perfum meskich Allure Homme Chanel???
Planuje kupic je dla taty na prezent ale nie mialam okazji testowac na sobie
Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie zapach jest przyjemny i trwaly, ale nie z tych powalajacych na kolana, zastanawiam sie wlasnie czy kupic go mezowi pod choinke

Wg mie tak jak napisala Agniecha Allure nie powala na kolana.

Moj typem to zapach Guerlaina L'Instant de Guerlain pour Homme - bardzo delikatny, subtelny, ale jednoczesnie trwaly, na moim mezu utrzymuje sie doslownie caly dzien. Na poczatku zapach jest cytrusowy, pozniej rozwija sie i rozkwita nuta ciepla, zmyslowa. Efektem koncowym jest bardzo elegancki zapach.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 08:54   #1442
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Mój TŻ używa ich od paru miesiecy, pokochał je na tyle, że kupił sobie nawet balsam po goleniu z tej serii (wieeelki sukces, bo on nie uznaje ABSOLUTNIE NICZEGO, do smarowania twarzy ). Zapach jest lekki, nie duszący, bardzo długo się utrzymuje, jak dla mnie przyjemny. Myślę że tata będzie zadowolony
Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie zapach jest przyjemny i trwaly, ale nie z tych powalajacych na kolana, zastanawiam sie wlasnie czy kupic go mezowi pod choinke
Cytat:
Napisane przez Contax
Wg mie tak jak napisala Agniecha Allure nie powala na kolana.

Moj typem to zapach Guerlaina L'Instant de Guerlain pour Homme - bardzo delikatny, subtelny, ale jednoczesnie trwaly, na moim mezu utrzymuje sie doslownie caly dzien. Na poczatku zapach jest cytrusowy, pozniej rozwija sie i rozkwita nuta ciepla, zmyslowa. Efektem koncowym jest bardzo elegancki zapach
Dziekuje bardzo za opinie jeszcze troche czasu mam na podjecie decyzji,na KWC jest wychwalany pod niebiosa ale wiadomo,ze perfumy to bardzo subiektywna rzecz a ja znowu chce zrobic niespodzianke,ktora bedzie trafiona i w sumie bardziej sie stresuje niz przy zakupach perfumeryjnych dla TZ.
Mam jeszcze kilka typow poza Allure Homme Chanel i co sadzicie o tych:
-Bvlgari, Black
-Dolce & Gabbana, For Men
-Versace,Blue Jeans

Chyba,ze moze podpowiecie jeszcze cos innego?
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2006-11-26 o 09:57
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 09:07   #1443
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za opinie jeszcze troche czasu mam na podjecie decyzji,na KWC jest wychwalany pod niebiosa ale wiadomo,ze perfumy to bardzo subiektywna rzecz a ja znowu chce zrobic niespodzianke,ktora bedzie trafiona i w sumie bardziej sie stresuje niz przy zakupach perfumeryjnych dla TZ.
Mam jeszcze kilka typow poza Allure Homme Chanel i co sadzicie o tych:
-Bvlgari, Black
-Dolce & Gabbana, For Men
-Versace,Blue Jeans

Chyba,ze moze podpowiecie jeszcze cos innego?
Ja z tych wymienionych wybralaby D&G, jesli dla Taty.
Black jest dla mnie mega specyficzny i (moj osobisty - klasyczny Tato) raczej by ich nie nosil. Chociaz wszystko oczywiscie zalezly od charakteru, stylu zycia, sposobu ubierania sie etc... Moj Tato dostal kiedys tam zestaw Armaniego Black Code i to chyba stalo sie jego ulubionym zapachem
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 11:11   #1444
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A ja Wam bezczelnie wlezę w słowo, a co
Dziewczyny, nie gniewajcie się, jeśli komuś nie odpisuję od razu, na necie jestem co parę dni niestety...
Przeprowadziłam się do Warszawy, tu mieszkam, pracuję i studiuję - tzn. to ostatnie to udaję
Bardzo mi Was brakuje, ale niedługo już zacznę pojawiać się częściej. Tymczasem zmykam poczytać trochę wizażu - trzeba uspokoić troszkę ten nałóg, co mnie zżera od środka
Rayne zaglądaj do Nas na ploty w miarę możliwości Mieszkasz teraz kawał świata od domu i jeszcze odcięcie od wizażu musi dawać sie we znaki Zaklimatyzowałaś sie już w stolicy?
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za opinie jeszcze troche czasu mam na podjecie decyzji,na KWC jest wychwalany pod niebiosa ale wiadomo,ze perfumy to bardzo subiektywna rzecz a ja znowu chce zrobic niespodzianke,ktora bedzie trafiona i w sumie bardziej sie stresuje niz przy zakupach perfumeryjnych dla TZ.
Mam jeszcze kilka typow poza Allure Homme Chanel i co sadzicie o tych:
-Bvlgari, Black
-Dolce & Gabbana, For Men
-Versace,Blue Jeans

Chyba,ze moze podpowiecie jeszcze cos innego?
A ja ostatnio zauroczyłam się Paco Rabanne XS Black - piękny słodziutki zapach, mi osobiście bardzo przypomina Angela. Zastanawiam sie czy go nie kupić dla siebie
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 11:55   #1445
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A ja polecam Jil Sander For Men - piękny i zamierzam kupić go swojemu TŻ na gwiazdkę.
Moze Twojemu tacie też by się spodobał...?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 18:30   #1446
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za opinie jeszcze troche czasu mam na podjecie decyzji,na KWC jest wychwalany pod niebiosa ale wiadomo,ze perfumy to bardzo subiektywna rzecz a ja znowu chce zrobic niespodzianke,ktora bedzie trafiona i w sumie bardziej sie stresuje niz przy zakupach perfumeryjnych dla TZ.
Mam jeszcze kilka typow poza Allure Homme Chanel i co sadzicie o tych:
-Bvlgari, Black
-Dolce & Gabbana, For Men
-Versace,Blue Jeans

Chyba,ze moze podpowiecie jeszcze cos innego?
Jeszcze szczegół, ale ważny - ja pisałam o Allure Homme Sport . To jest chyba coś inego niż samo Allure Homme?...
Nie mam pojęcia Hexxanko, jakie męskie zapachy lubisz, ale warto niuchnąć "Manię" Armaniego - podoba się i starszym (tata mojego TŻta) i młodszym (mój TŻ) i jest - przynajmniej mnie się tak wydaje - oryginalny i nowoczesny.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 19:45   #1447
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja się zakochałam w męskich Kenzo L'Air.
Chyba sprezentuję TŻ-owi...
Basiu, kiedyś podawałaś tu link do jakiejś internetowej perfumerii, w której ceny były całkiem przystępne...
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 20:54   #1448
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

hipp hip hura... przysiadłam nareszcie i po cięzkich katuszach spłodziłam kolejne rozdziały, wstęp i zakończenie.. jeszcze tylko jeden malutki rozdział, parę fotek i w piątek wysyłam całą prace hura!
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 22:23   #1449
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Powiem wam, że dobrykrem.pl mile mnie zaskoczył sympatyczny mailing wynikł z mojego problemu (brak opcji "opłata za pobraniem" mimo obecności w regulaminie). Pani przyznała mi rację po przeprowadzeniu symulacji, przekazała informację o problemie administratorowi a mi w ramach przeprosin (ależ ja się wcale nie obraziłam ani nie zmęczyłam ) zaproponowała mi... pełnowymiarowy produkt do wyboru z listy do wyboru z Lysanela, Xeriali, kilku produktów Aurigii. Jestem pod wrażeniem

edit: Rayne jeśli tu wpadniesz na chwilę jutro zanim ja wrócę z getta (proszę się nie krzywić, mówię poważnie - zarówno moja szkoła jak i mój dom znajduje się na ulicy Bohaterów Getta ) - odpiszę jutro, złapało mnie kompletne nicniechcenie po przesłuchaniu ponad 1000 różnych piosenek na moją 18
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 08:05   #1450
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam w męskich Kenzo L'Air.
Chyba sprezentuję TŻ-owi...
Basiu, kiedyś podawałaś tu link do jakiejś internetowej perfumerii, w której ceny były całkiem przystępne...
Oj zabij nie pamiętam
Jedyna, która mi teraz do głowy przychodzi z polskich perfumerii to tagomago.pl, ale to chyba jakaś inna była ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 09:10   #1451
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam w męskich Kenzo L'Air.
Chyba sprezentuję TŻ-owi...
Basiu, kiedyś podawałaś tu link do jakiejś internetowej perfumerii, w której ceny były całkiem przystępne...
w www.sorea.pl bywają dobre ceny, chociaż właśnie zrezygnowałam z zamówienia u nich, bo w tagomago znalazłam to samo o 20 zł taniej Tyle, że w sorea jest wiekszy wybór, bo to jest wyłącznie perfumeria.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 10:03   #1452
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziekuje Wam wszystkim za podpowiedzi i opinie czeka mnie w najblizszym czasie mega testowanie,jak tylko dokonam wyboru podziele sie opcja,na ktora sie zdecydowalam.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 10:30   #1453
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Rayne zaglądaj do Nas na ploty w miarę możliwości Mieszkasz teraz kawał świata od domu i jeszcze odcięcie od wizażu musi dawać sie we znaki Zaklimatyzowałaś sie już w stolicy?
Owszem, choc na razie ciagle latam jak kot z pęcherzem z miejsca na miejsce i organizuję sobie życie. Ale ogolnie wcale nie jest źle, okazuje się rownież, że tam, gdzie mieszkam, mogę miec chello, więc postaram się to jak najszybciej załatwic, wtedy uzależnienie będzie można karmic na bieżąco Dziękuję za zauważenie mnie tak w ogole
P.S. A miałam jeszcze Ci powiedziec, że jesteśmy imienniczkami

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
edit: Rayne jeśli tu wpadniesz na chwilę jutro zanim ja wrócę z getta (proszę się nie krzywić, mówię poważnie - zarówno moja szkoła jak i mój dom znajduje się na ulicy Bohaterów Getta ) - odpiszę jutro, złapało mnie kompletne nicniechcenie po przesłuchaniu ponad 1000 różnych piosenek na moją 18
Aga, a kiedy to? Bo w profilu, o ile pamiętam, masz 1. stycznia... Ja Ci wrzucam na maila kod; paczuszkę wyślę jutro, bo dziś już się nie wyrobię. Mam nadzieję, że strajk listonoszy nam w niczym nie przeszkodzi.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 11:29   #1454
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Aga, a kiedy to? Bo w profilu, o ile pamiętam, masz 1. stycznia... Ja Ci wrzucam na maila kod; paczuszkę wyślę jutro, bo dziś już się nie wyrobię. Mam nadzieję, że strajk listonoszy nam w niczym nie przeszkodzi.
18 urodziny 18 grudnia
daj mi jeszcze 3 h - zrobię dodatkowy angielski, korepetycje i piszę grzecznie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 11:36   #1455
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
hipp hip hura... przysiadłam nareszcie i po cięzkich katuszach spłodziłam kolejne rozdziały, wstęp i zakończenie.. jeszcze tylko jeden malutki rozdział, parę fotek i w piątek wysyłam całą prace hura!
Gratulacje Nikita ! Muszę powiedzieć, że szybko Ci poszło

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Powiem wam, że dobrykrem.pl mile mnie zaskoczył sympatyczny mailing wynikł z mojego problemu (brak opcji "opłata za pobraniem" mimo obecności w regulaminie). Pani przyznała mi rację po przeprowadzeniu symulacji, przekazała informację o problemie administratorowi a mi w ramach przeprosin (ależ ja się wcale nie obraziłam ani nie zmęczyłam ) zaproponowała mi... pełnowymiarowy produkt do wyboru z listy do wyboru z Lysanela, Xeriali, kilku produktów Aurigii. Jestem pod wrażeniem
agniesko ty szczęściaro!!!! Co wybrałaś ?
Duża impreza się szykuje?
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam wszystkim za podpowiedzi i opinie czeka mnie w najblizszym czasie mega testowanie,jak tylko dokonam wyboru podziele sie opcja,na ktora sie zdecydowalam.
Hexx a w jakim kierunku idziesz??? Coś słodkiego, cieżkawego??
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Owszem, choc na razie ciagle latam jak kot z pęcherzem z miejsca na miejsce i organizuję sobie życie. Ale ogolnie wcale nie jest źle, okazuje się rownież, że tam, gdzie mieszkam, mogę miec chello, więc postaram się to jak najszybciej załatwic, wtedy uzależnienie będzie można karmic na bieżąco Dziękuję za zauważenie mnie tak w ogole
P.S. A miałam jeszcze Ci powiedziec, że jesteśmy imienniczkami

O kurcze nie wiedziałam Bardzo mi miło poznać imiennieczkę
Zakładaj chello szybciutko, bo taki głód wizażowy paskudna sprawa wiem coś o tym
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 11:46   #1456
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
agniesko ty szczęściaro!!!! Co wybrałaś ?
Duża impreza się szykuje?
to, co chciałam, wklepałam do zamówienia, z tego co mi zaoferowano wybrałam krem Lysanel (bo tonik mam ledwo otwarty, żel nie ma najlepszych opinii, kostek do mycia nie lubię, z Xeriala były tylko te wyższe stęzenia plus fluide w tubce... a tak - kwasów nigdy dość )
Impreza na 50 osób, robię razem z koleżanką

Najbardziej podobał mi się folder na płycie od kolegi zatytułowany "the best". Obok Black Sabbath, S.O.A.D. itp było disco polo, rap i dance


edit: swoją drogą zawsze mówią o mnie szczęściara (wygrane w kilkudziesięciu konkursach, uniknięcie przykrości itp), a to okropnie wpływa na moją psychikę, patrz: nauka do matury
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 11:49   #1457
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
to, co chciałam, wklepałam do zamówienia, z tego co mi zaoferowano wybrałam krem Lysanel (bo tonik mam ledwo otwarty, żel nie ma najlepszych opinii, kostek do mycia nie lubię, z Xeriala były tylko te wyższe stęzenia plus fluide w tubce... a tak - kwasów nigdy dość )
Impreza na 50 osób, robię razem z koleżanką

Najbardziej podobał mi się folder na płycie od kolegi zatytułowany "the best". Obok Black Sabbath, S.O.A.D. itp było disco polo, rap i dance
widocznie to sie najlepiej sprawdza na imprezach Nikt sie nie przyznaje do słuchania disco polo, a jak leci na imprezie "jesteś szalona" to nie ma osoby która by słów nie znała
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 13:05   #1458
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
widocznie to sie najlepiej sprawdza na imprezach Nikt sie nie przyznaje do słuchania disco polo, a jak leci na imprezie "jesteś szalona" to nie ma osoby która by słów nie znała
hehe, no bo chyba nikt nie slucha. ja nie slucham, a refren znam
leci na weselach itp, to sie juz taka piosenka biesiadna zrobila, to i kazdy zna
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 22:56   #1459
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość

Hexx a w jakim kierunku idziesz??? Coś słodkiego, cieżkawego??

Chce cos korzennego,ciezkiego-cos,co dobrze bedzie funkcjonowac zimowa pora jeszcze tak za mna chodzi Hoggar z YR ale nie znam tego zapachu,jedynie opis.
Blizsza jednak jestem D&G,podoba mi sie Kenzo Air,ktore wydaje mi sie byc idealne na co dzien
Decyzja jest trudna,w kazdym badz razie bede mogla w razie kupic cos na dzien i na wieczor

Musze sie jeszcze pochwalic,ze zostalam juz zaskoczona Mikolajowym prezentem i przyleciala do mnie kolejna flaszka Winter Delice tym wieksza radosc poniewaz sprawca prezentu jest kims bardzo waznym dla mnie,no i poczta spisala sie na medal Przesylka z Anglii leciala tylko 4 dni

Az chcialoby sie miec czesciej takie prezenty
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-29, 11:51   #1460
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Hexx nie znam tego zapachu, ale nazwa brzmi kusząco Fajnie dostać taka przesyłkę i to jeszcze z daleka

U mnie dzisiaj na twarzy filtra niet znowu mnie dopadło filtrowe zwątpienie. Wysypuje mnie coraz lepiej, tylko nie tam gdzie miałam zawsze problemy (w strfie T) ale na policzkach. Chyba dam sobie spokój ze wszystkim. Irysowy weledy co 2 noc. W pozostałe nic. A na dzień pigwowy Hauszki i podkład Hauszki + Meteorki dla ukrycia i effektu, aaa no i korektor. A we wtorek idę do endokrynologa. To skandal mieć taką gębę. Mam jej dość
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 11:59   #1461
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Hexx nie znam tego zapachu, ale nazwa brzmi kusząco Fajnie dostać taka przesyłkę i to jeszcze z daleka

U mnie dzisiaj na twarzy filtra niet znowu mnie dopadło filtrowe zwątpienie. Wysypuje mnie coraz lepiej, tylko nie tam gdzie miałam zawsze problemy (w strfie T) ale na policzkach. Chyba dam sobie spokój ze wszystkim. Irysowy weledy co 2 noc. W pozostałe nic. A na dzień pigwowy Hauszki i podkład Hauszki + Meteorki dla ukrycia i effektu, aaa no i korektor. A we wtorek idę do endokrynologa. To skandal mieć taką gębę. Mam jej dość
Endokrynolog to najlepszy z możliwych pomysłów - jestem ostatnio pod stałą opieką tegoż i czuję, że żyję - nie tylko jeśli chodzi o buzię, ale przede wszystkim nastrój.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 12:02   #1462
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Uskow glowa do gory choc wiem jaka zmora sa problemy z cera,poza tym zdaje sobie sprawe,ze nie kazdemu dobrze sluza filtry....Mam nadzieje,ze lekarz do ktorego idziesz nie bedzie plotl andronow,3mam kciuki za udana wizyte.

A Winter Delice to moje ukochane perfumy,idealne na zime i chlodne wieczoryzaluje tylko,ze to limitowanka i coraz trudniej dostepna.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 12:06   #1463
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
.

A Winter Delice to moje ukochane perfumy,idealne na zime i chlodne wieczoryzaluje tylko,ze to limitowanka i coraz trudniej dostepna.
Moja zimowa kolekcja to BC Donny - właśnie zakupiony , Shalimar G i Prada - a na dni, gdy mi trzeba słodyczy (których nie jadam ) Insolence G.
Uf - mam nadzieję, że na tym koniec bo inaczej ruina totalna mnie czeka .

WD nie miałam okazji powąchać niestety w żadnej z pobliskich perfumerii.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 12:15   #1464
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Endokrynolog to najlepszy z możliwych pomysłów - jestem ostatnio pod stałą opieką tegoż i czuję, że żyję - nie tylko jeśli chodzi o buzię, ale przede wszystkim nastrój.
Może w końcu się dowim co ze mna nie tak ale leczyć sie zacznę dopiero jak skończę koarmić. Czyli pewnie nie prędko. A może poprostu powinnam przestać sie przejmować

Hexx tego sie boję, ze jeden jedyny endokrynolog w pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie koniecznie musi być super specjalistą, ale przynajmniej pójde na badania.

Dzięki dziewczyny za pocieszenie od razu człowiekowi lepiej sie robi
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 12:49   #1465
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Angi - widzę cię na dole - melduj się tu zaraz! co u ciebie?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 13:02   #1466
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Moja zimowa kolekcja to BC Donny - właśnie zakupiony , Shalimar G i Prada - a na dni, gdy mi trzeba słodyczy (których nie jadam ) Insolence G.
Uf - mam nadzieję, że na tym koniec bo inaczej ruina totalna mnie czeka .

WD nie miałam okazji powąchać niestety w żadnej z pobliskich perfumerii.
O widzę, że Shalimar powraca do łask. To i moje ostatnio zakupione perfumy, i to zupełnie przez przypadek. Poszłam po inne perfumy Gueralin-a, a wyszłam oczarowana własnie S.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 13:10   #1467
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
O widzę, że Shalimar powraca do łask. To i moje ostatnio zakupione perfumy, i to zupełnie przez przypadek. Poszłam po inne perfumy Gueralin-a, a wyszłam oczarowana własnie S.
EDP oczywiście
Cudo
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 13:14   #1468
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
EDP oczywiście
Cudo
+ perfumy
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 13:15   #1469
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
+ perfumy
Pozazdrościć .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 19:43   #1470
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Odstawiłam Zorac , dałam sobie spokój z filtrami i cera mi się wyraźnie poprawiła .Poddałam sie, ale nie bez walki .Strasznie żałuję , że nie mogłam znaleźć filtra idealnego : - ( .
Teraz tylko Acne Derm na noc , Active C na dzień oraz solidne nawilżanie .

Dziewczyny , podziwiam Was i zazdroszczę wytrwałości .
Wrócę do filtowania słoneczną wiosną ,choć kto wie jak będzie naprawdę
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.