Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy może mi coś pomóc??
tipsy 114 19,45%
silna wola 397 67,75%
płyn 31 5,29%
-- 44 7,51%
Głosujący: 586. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-01, 17:50   #391
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Obgryzki :)

ja jak narazie nie obgryzam 30dni,kiedyś wytrzymałam 8msc,teraz chyba nie doczekam,bo wyjeżdżam do pracy i musze miec krótkie a jak obetne to zacznie się obgryzanie chyba,że jakoś dam radę,narazie jest ok nie obfryzam i są nawet ładne w końcu
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 11:02   #392
rowerzystka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 4
Dot.: Obgryzki :)

Pisałam już kiedyś na forum... Jednak nie miałam się czym pochwalić Tym razem powiem Wam, że nie obgryzam paznokci od dwóch miesięcy, przez cały ten czas maluję co drugi dzień paznokcie preparatem Kiss "ultra fast growth". Paznokcie stały się twardsze i widać że są ładniejsze. Odrosły mi ok. 4-5mm, oczywiście byłyby dłuższe, ale zdarzyło mi się kilka niekontrolowanych sytuacji no i trzeba było je trochę spiłować, żeby nabrały jakiegoś kształtu
Jestem z siebie dumna, tyle powiem, straciłam ochotę żeby je obgryzać, teraz tylko muszę doprowadzić skórki do jako takiego stanu, pomaluję paznokcie jakimś kolorem i nikt nie domyśli się, że obgryzałam przez 18lat
powodzenia!
rowerzystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 19:17   #393
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Obgryzki :)

rowerzystka zamiesc fotki jesli mozesz
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 08:35   #394
pigigel
Zadomowienie
 
Avatar pigigel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 050
Dot.: Obgryzki :)

Czesc dziewczyny
Mam pytanie mówicie że naklejenie tipsow moze pomoc. No i tak sie wlasnie zastanawiam jakie ? Akrylowe czy żelowe ? No i podkresle ze nie chce takich "szponów" tylko tipsy nie za dlugie i wygladajace w miare naturalnie. Ile trzeba byloby ponosic takie tipsy. No i co z paznokciami ktore przeciez beda odrastaly. Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi. Jestem w tym temacie zupelnie zielona. Pozdrawiam
__________________
"Musisz lubić dziś to dziś Ciebie polubi,
a o wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie..."

pigigel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 13:58   #395
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Obgryzki :)

poczytaj na forum o tym, jest multum takich watkow
Sama ostatnio szperalam i szukalam informacji na ten temat.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 07:45   #396
Kamuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Re: obgryzanie paznokci

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Obgryzma paznokcie odkad pamietam .. zadne preparaty Ci nie pomoga.. to moje zdanie. I tak wsadzisz paluszki do buzi [img]icons/icon12.gif[/img] Zafunduj sobie tipsy, ja mam jestem z nich dumna [img]icons/icon7.gif[/img] Sa sliczne I ani mysle ich obgryzac! [img]icons/icon7.gif[/img] Mowie Ci na pewno to pomoze [img]icons/icon7.gif[/img]
Hmm tipsy to dobra sprawa.. ich się raczej nie obgryza chyba ze ktoś ma nie pokolei w głowie.. Tylko problem jest w tym, że ja np wstydzę się pójść do kosmetyczki z takimi paznokciami.. Obgryzam odkąd pamiętam. Niedawno nawet udało mi się trochę odchodować.. ale jednak nie wytrzymałam.. Ręce same skierowały się w kierunku ust.. A tak mniej więcej ile kosztuje zrobienie tipsów ?
Kamuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 11:32   #397
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: obgryzanie paznokci

Nie ma się czego wstydzić, stylistki paznokci są przyzwyczajone do takich widoków

A koszt to od 70 zł wzwyż.
Tak generalnie rzecz biorąc.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 12:03   #398
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: obgryzanie paznokci

Ja obgryzałam od dziecka i o ile pamiętam to jeszcze w liceum miałam z tym problemy. Ale po prostu z tego wyrosłam Przecież kobieta powinna mieć ładne paznokcie - pomyślałam i całą siłą woli udało mi się wyhodować pazurki na studniówkę Po tym przestałam obgryzać paznokcie i przerzuciłam się na skórki wkoło nich. Z tego dumna wcale nie jestem bo do tej pory je podskubuję No ale mój TŻ robi swoje i krzyczy na mnie jak na dzieciaka jak tylko zobaczy nowe ranki na palcach, więc staram się jak mogę. Jedynym moim sposobem na powstrzymanie się od gryzienia i skubania jest pomalowanie pazurków kiedy jeszcze są ładne i nieposkubane - wtedy szkoda mi niszczyć to co tak ładnie wygląda O tipsach nigdy nie myślałam, bo po pierwsze: nie podobają mi się a po drugie: mam drobne dłonie i wyglądałabym z nimi jak ze szponami. Ale myślę że to też jest dobre rozwiązanie. Życzę wszystkim powodzenia w walce z nałogiem
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 12:26   #399
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: obgryzanie paznokci

Czy te paznokcie wyglądają jak szpony....?

A skórki staraj się intensywnie nawilżac. Gdy skóra stanie się napięta i elastyczna nie bedziesz miała "w co się wgryżć" i problem zniknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BoskiBrad.jpg (42,1 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Klasyka.JPG (39,0 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1346.jpg (18,8 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Owieczka.jpg (45,1 KB, 98 załadowań)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 21:47   #400
cherrise16
Przyczajenie
 
Avatar cherrise16
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 19
Dot.: obgryzanie paznokci

Moj sposob- nalozylam sobie zel na paznokcie [tzn nie sama oczywiscie :P] I paznokcie sa tak twarde ze nawet sie ich nie da ugryzc,wiec problem rozwiazany
cherrise16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 13:21   #401
monikaa2222
Raczkowanie
 
Avatar monikaa2222
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: obgryzanie paznokci

Ja też mam ten problem... Od jakiegoś czasu sprawdzam moja "silną wolę", ale różnie mi to wychodzi... Zazwyczaj nie obgryzam 3 palców u jednej u u drugiej ręki, a pozostałe dwa tak I nie mogę się powstrzymać... Czasami to nawet nie wiem sama kiedy zaczynam kierować palce do buzi... Jak pomaluję paznokcie, to nie chcę obgryzać, bo ładne są- ale na to szybko znajduję sposób- najpierw zgryźć lakier, a potem zabrać się za paznokcie Naprawdę koszmar... A jak masz już te 6 zachodowane (w dwóch rękach oczywiście ) to zaraz mi się łamią, rozdwajają... Stosuję odżywki, ale...
Zastanawiam się nad założeniem sobie tipsów właśnie, ale też mi jest wstyd iść z tym do stylistki... Pokazać "moje cuda"... Ale kiedyś trzeba będzie się zdecydować...
__________________
Kocham Cię... życie!
monikaa2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 17:46   #402
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: obgryzanie paznokci

Cytat:
Napisane przez cherrise16 Pokaż wiadomość
Moj sposob- nalozylam sobie zel na paznokcie [tzn nie sama oczywiscie :P] I paznokcie sa tak twarde ze nawet sie ich nie da ugryzc,wiec problem rozwiazany
Nawet nie próbuj
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 10:02   #403
Blai
Przyczajenie
 
Avatar Blai
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Może mi ktoś powiedzieć, czy długotrwałe obgryzanie paznokci ma wpływ na ich kształt? W sensie tym, ze np płytka z maksymalnie obciętym paznokciem się skróci i nie bedzie juz wygladac tak jak przed obgryzaniem...?
__________________
Yes, you can hold my hand if you want to, cause I wanna hold yours too.

http://zza-soczewek.blogspot.com/
Blai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:57   #404
Marysia C.
Raczkowanie
 
Avatar Marysia C.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Venus
Wiadomości: 43
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

ja chyba jestem wsrod was weteranka w obgryzaniu paznokci - obgryzalam ponad 30 lat . od 3 miesiecy nie obgryzam. to forum tak na mnie wplynelo , ze przestalam. codziennie wmasowuje olejek rycynowy lub migdalowy w paznokcie i skorki. gdy ogladam film w tv potrafie ponad godzine siedziec i wmasowywac olejek . ksztalt paznokci jest oczywiscie daleki od idealu , ale ich stan ulegl poprawie , no i skorki tez . plytka paznokcia jest niestety krotka - nie siega do opuszka , nieco sie wydluzyla ale ciagle jest krotka. no niestety , lata maltretowania paznokci i skorek zrobily swoje i teraz po zaledwie 3 miesiacach nie moge oczekiwac zdecydowanej poprawy.

ja mysle , ze tylko sila woli moze nam pomoc . zadne gorzkie paluszki itp. specyfiki nie skutkuja , jezeli nie bedziemy sie same kontrolowac.

trzymam kciuki za wszystkie "obgryzaczki" i zycze duzo silnej woli w nieobgryzaniu
Marysia C. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:07   #405
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

u mnie na razie silna wola dziala. paznokcie odrastaja. jedne sa jeszcze krotkie, inne juz rowne z opuszkiem. czyli jest dobrze. jeden mi sie wczoraj zadarl i musialam obciac ale trudno.
niecierpliwa strasznie jestem. juz bym chciala miec takie jakie udalo mi sie raz wychodowac, czyli dlugie. siedze i godzinami sie w nie gapie, zeby tak chcialy od tego szybciej rosnac
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:46   #406
lacallie
Raczkowanie
 
Avatar lacallie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 424
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Nie sądzę, żeby tipsy były dobrym rozwiązaniem...mam koleżankę, która też założyła tipsy, mające pomóc jej odzwyczaić się obgryzać paznokcie, a efekt był tego taki, że gryzła tipsy Wyglądało to paskudnie, jak żel zaczął się rozwarstwiać
Ja sama przez długi czas obgryzałam paznokcie (chyba do 17 roku życia) i to tak aż do krwi Ale pewnego dnia postanowiłam zapuścić paznokcie (zachęcona zdjęciami w "kolorowych" gazetach). Nie powiem, że początki nie były trudne, ale jakoś wytrwałam i raz na zawsze pozbyłam się tego okropnego nałogu Na początek trzeba uświadomić sobie, jak bardzo zależy Wam na ładnych i mocnych paznokciach, a później konsekwentnie do tego dążyć Trzymam kciuki za kobitki walczące z nałogiem obgryzania paznokci Powodzenia
lacallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 22:12   #407
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

[quote=lacallie;5121300]Nie sądzę, żeby tipsy były dobrym rozwiązaniem...mam koleżankę, która też założyła tipsy, mające pomóc jej odzwyczaić się obgryzać paznokcie, a efekt był tego taki, że gryzła tipsy /quote]

ja tez gryzłam tipsy masakra to nie ejst śmieszne
silna wola tyle powiem i motywacja innymi dlugimi zadbanymi pazokciami.
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 17:48   #408
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

ja nie gryzłam tipsów, nosiłam jakiś miesiąc, ale zaczęły mnie denerwować, więc zdjełam paznokcie mi trochę odrosły, ale to nie prawda, że dzięki tipsom można się odzwyczaić.

Doszłam do wniosku, że obgryzam z nudów/stresu/sama nie wiem już czego... Jak jestem na wakacjach z koleżankami, ani przez chwilę nie mam ochoty ich gryźć, dlatego zawsze wracam do domu z długimi...
nie miną 2 tygodnie i znowu obgryzam. I tak w kółko. Teraz byłam tydzień ze znajomymi w górach-zapusciłam, po powrtocie do domu na 2 dzień obgryzłam wszystkie;/ paranoja jakas :P Chyba powinnam być stale w terenie
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 20:51   #409
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja w prawdzie nigdy w życiu nie obgryzałam paznokci ale się tu wpiszę

Moja przyjacółka z podstawówki (byłyśmy wtedy w 1 lub 2 kalsie) bardzo obgryzała paznokcie. Jej mama była nauczycielką biologii. Pewnego dnia przniosła do domu mikroskop, wydłubała trochę brudu spod paznokcia i pokazała nam jak to "fajnie" wygląda. Do dziś pamiętam widok tych obrzydliwych żyjątek . Przysięgam, że od tamtej pory nawet nie pomyślałam o tym żeby włożyć pazury do buzi. Koleżanka też od razu skończyła z obgryzaniam
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 21:04   #410
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

angel@ jakso mnie te zyjatka nie wzruszaja gdybys popatrzyla co mozna na jedzeniu znalezc....a jesc trzeba
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 21:10   #411
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Nie liczyłam na to że Cię wzruszą. Wpisałam do wątku coś od siebie i tyle. Mnie jako małą dziewczynkę wzruszyły bardzo i być może właśnie tylko dlatego mam teraz piękne paznokcie
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 21:17   #412
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Poza tym co innego zobaczyć takie żyjątka na jakimś zdjęciu w encyklopedii, a co innego zobaczyć własne potworki, na własne oczy, na własnoręcznie sporządzonym preparacie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:03   #413
anbrze
Raczkowanie
 
Avatar anbrze
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 107
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

No i stało sie...

Obgryzłam xD

A juz tak dobzre mi szło ;/
Ale skorzystałam z okazji bycia konsultantką i zakupiłam sobie taniej odżywkę przyspieszającą wzrost i olejek wzmacniajacy i już mi troszke odrosły ;D Ta biała końcówka ma jakis 1 mm moze dwa xD Trzymajcie kciuki ;*
anbrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 18:29   #414
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

pomocy, poobgryzałam boki paznokci .. w ogole obgryzam je od kiedy pamietam .. i co ciekawe- jak jestem w terenie to nie wloze ich nawet do buzi.. a w domu non stop! najgorzej przed i w czasie sesji kiedy mam mase stresu..
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 20:25   #415
anbrze
Raczkowanie
 
Avatar anbrze
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 107
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Niestety moje kciuki nie przetrwały ale za to reszta paznokci ma się coraz lepiej ;D
anbrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 22:21   #416
Oliwiusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Moim zdaniem obgryzasz paznokcie przez nerwy.Ja je obgryzam właśnie wtedy gdy się denerwuje , gdy chce Je obgryzac mówię sobie że to potem zostaje w żołądku itd. więc spróbuj mojego sposobu .
_________________________ _
Oliwiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 01:15   #417
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

A ja przestalam gryzc dzieki wizazowi
I trwa to juz 23 dni!
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:06   #418
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Melduje się kolejna namiętna obgryzaczka! Wszystko przez stres Wtedy to tylko patrzeć, jak krew się leje Mam nadzieję, że dzięki wizażowi uda mi się zerwać z nałogiem. Pozdrawiam
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:45   #419
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

To i ja sie dołącze do gorna "obgryzaczek.

Od kiedy pamiętam obgryzam paznokcie chyba z 15 lat.Miałam lepsze i gorsze moemnty.Ale teraz postanowiłam że czas z tym nałogierm skonczyć bo jak tak dalje pójdzie to nie będe miała co gryżć.Wstydze się pokazywac dłoni w autobusie,wogóle jest to dla mnie strasznie krępujące.Nie chce tego robić ale coś mnie do tego pcha.Mam nadzieję że z wami dam rade to zrzuci.

W Grupie siła;DD

Pozdrawiam i życzę wytrwania w postanowieniu.
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 22:27   #420
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

nie obgryzam już z 25 dni chociaż to takie 'oszukiwanie' ze nie obgryzam ;p maluje paznokcie rano i niestety w stresujących momentach dalej mam nawyk "palec do buzi" tyle, że teraz zgryzam lakier a nie paznokiec! przy tym patencie ważne jest zeby odrazu od nowa pomalować paznokcie, zeby przypadkiem nic nie kusiło 2 mm i bedą rowne z opuszkiem powodzenia w walce z tym naszym nałogiem
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 13:00:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.