Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 14:26   #931
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki - mocno.Ciekawa jestem bardzo efektu




Już ma rzęska. Zdjęcia zrobione. Zaraz, jak dojdę jak je wkleić to zaraz umieszczam. Fartnęło mi się bo znajoma robiła kurs zakładania rzęsek i byłam modelką na egzaminie. Nawet zdała z wyróżnieniem. Ja tez jestem zadowolona. Szczerze mówiąc to w rzeczywistości wygladaja o wiele fajniej niż na zdjęciach. A Ty co sądzisz? Pierwsze jest zrobione przed zabiegiem a drugie po dla kontrastu.

Edytowane przez KELLLINKA
Czas edycji: 2010-03-26 o 14:48
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:34   #932
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: przedłużanie rzęs????????

PIĘKNE

Ale chyba sie troszkę balas dlugosci bo sa dosc króciutkie, jaka to dlugość?

Moje klientki za pierwszym razem zawsze mówią "tylko niech pani nie robi mi za długich, nie chce przesadzić", a na uzupełnieniu "Pani Edytko poproszę dłuższe" ))
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 07:32   #933
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
PIĘKNE

Ale chyba sie troszkę balas dlugosci bo sa dosc króciutkie, jaka to dlugość?

Moje klientki za pierwszym razem zawsze mówią "tylko niech pani nie robi mi za długich, nie chce przesadzić", a na uzupełnieniu "Pani Edytko poproszę dłuższe" ))



Było dokładnie tak jak napisałeś. Nie wiem jak to długość ale poprosiłam, żeby były minimalnie dłuższe od moich naturalnych. I chyba nie chcę dłuższych, takie są super, a dla mnie najważniejsze ze dobrze się z nimi czuję
Bardzo się cieszę że oceniasz je dobrze dziękuje
Powiem Ci szczerze, że strasznie przeżywałam ten zabieg.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 11:48   #934
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość

Moje klientki za pierwszym razem zawsze mówią "tylko niech pani nie robi mi za długich, nie chce przesadzić", a na uzupełnieniu "Pani Edytko poproszę dłuższe" ))
u mnie jest podobnie często pierwsza aplikacja ostrożnie a później klientka chce zaszaleć i wybiera dłuższe.
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 22:36   #935
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Czy moglabys wykonac zdjecie na otwartym oku?? jestem ciekawa jak wyglada tak długosc, dziekuje z gory
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 22:40   #936
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Wklejam zdjecie tylko na 2 dni tak aby pokazac kolejna klientke. z powodow( jest to pełna twarz zdjecie musze pozniej usunac) jak zwykle opinie mile widziane. dlugosc od 10 do 13 miwszane i grubosc 0.15 i 0.2 mieszane. pozdrowionka

Edytowane przez kasia87pl
Czas edycji: 2010-04-06 o 18:05
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 00:01   #937
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

A powiedzcie mi dziewczyny jeszcze czy któraś z Was miała styczność z rzęsami Clareny? Wiecie jak z ich jakością i ceną w porównaniu do tych firmy typowo "rzęsowych"? I czy lepiej sobie kupic lampe lupe czy taką nakładke nakładkę lupę przyczepianą do okularów?[/QUOTE]

Pracuje na ,,clarenie'' od ok. 2 ch lat , ich rzeski są dobrej jakości . Niespotkałam się z tym by ktorejs z moich klientek się połamały czy nietrzymały. klej mają dobry- szybkoschnący.
Ich ceny średnia pólka. Wg mojej opini klej lepszy od NL testowałam oba, ten z clareny szybciej zasycha.

W obecnej chwili pracuję na clarenie jak i zaopatruje się w rzęsy b.podkrecone w innej firmie ponieważ rzęsy ,,c;; z clareny ostatnimi czasy się pogorszyly tj. są słabiej podkręcone ;-(
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 09:19   #938
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Paola-byłaś na targach?Ja się wybierałam ale śnieg posypał i się bałam tym bardziej że auto mam z kierownicą po prawej,przez to muszę przedłużyć pobyt w Polsce .Jak frekwencja przy takiej pogodzie?Jakieś nowinki?[/QUOTE]

Hej. Szkoda, że Ci sie nie udalo dojechac bo było warto!!! Co do frekwencji to chyba nie trzeba mówić, na takie wydarzenie ludzie sie zjezdzaja z calego kraju no i nie tylko.
Nowinek bardzo duzo jak to w tej branzy duzo rzeczy sie zmnienia, wychodza nowe produkty, materialy zostaaj ulepszane co jakis czas. Ale co do rzes to zadnej rewolucji. Natomiast jesli Cie interesuje makijaz permanentny, stylizacja paznokci czy wizaz to pisz napriv bo to nie to forum.
No i oczywiscie super konkursy równiez orgaznizowane przez moja firme i tu bylo zaskoczenie co mistrzyn permanentnego

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------



popieram, krowa ktora najglosniej muczy najmniej mleka daje.[/QUOTE]

bez komentarza........
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 09:21   #939
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
Natomiast jesli Cie interesuje makijaz permanentny, stylizacja paznokci czy wizaz to pisz napriv bo to nie to forum.
Autentycznie, powinnaś dostać bana.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:01   #940
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
Oli nie pytaj Ta pani zniknela zaraz po Targach na ktre tak zapraszala jako "doswiadczony szkoleniowec"

Uznajmy cale to zdarzenie za kolorowy epizod
Mozesz sobie uznawac jak tylko chcesz.
O targach owszem informowalam bo dla ludzi z branzy to duze wydarzenie, a dla wlascicieli firm czy salonow to nawet obecnosc obowiazkowa. Rowniez i dla osob tylko interesujacych sie kosmetyka czy innymi zabiegami sa ciekawe pokazy czy mozliwosc kupienia produktow ktorych na codzien nie moga nigdzie dostac. Dla nie ktorych byla to tylko zwykla informacja nic nie wnoszaca, a dla innych przypomnienie.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Autentycznie, powinnaś dostać bana.
mysle ze masz racje

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Autentycznie, powinnaś dostać bana.
Nie mam zamiaru wiecej reagowac na Twoje zaczepki slowne. I tak w tym watku skutecznie psujesz atmosfere. Wiec nie odp na moje posty bo i tak beda one przeze mnie ignorowane. Nie wchodze tu zeby sie z Toba klocic bo na to szkoda mi czasu.
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 12:55   #941
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Było dokładnie tak jak napisałeś. Nie wiem jak to długość ale poprosiłam, żeby były minimalnie dłuższe od moich naturalnych. I chyba nie chcę dłuższych, takie są super, a dla mnie najważniejsze ze dobrze się z nimi czuję
Bardzo się cieszę że oceniasz je dobrze dziękuje
Powiem Ci szczerze, że strasznie przeżywałam ten zabieg.

ja sobie tez na początku nałożyłam krótsze ale juz na pierwszym uzupełnianiu poprosiłam o dłuższe... i dalej mnie kusi zeby jeszcze ale sie boimy ze mi się beda o okulary przeciwsłoneczne opierać hehehe

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
wklejam zdjecie tylko na 2 dni tak aby pokazac kolejna klientke. Z powodow( jest to pełna twarz zdjecie musze pozniej usunac) jak zwykle opinie mile widziane. Dlugosc od 10 do 13 miwszane i grubosc 0.15 i 0.2 mieszane. Pozdrowionka
świetne!

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
wklejam zdjecie tylko na 2 dni tak aby pokazac kolejna klientke. Z powodow( jest to pełna twarz zdjecie musze pozniej usunac) jak zwykle opinie mile widziane. Dlugosc od 10 do 13 miwszane i grubosc 0.15 i 0.2 mieszane. Pozdrowionka
świetne!
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 19:10   #942
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecie tylko na 2 dni tak aby pokazac kolejna klientke. z powodow( jest to pełna twarz zdjecie musze pozniej usunac) jak zwykle opinie mile widziane. dlugosc od 10 do 13 miwszane i grubosc 0.15 i 0.2 mieszane. pozdrowionka
rzesy bardzo ladne... nie za grube, ladnie podkrecone i ogolnie efekt na duzy plus.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Już ma rzęska. Zdjęcia zrobione. Zaraz, jak dojdę jak je wkleić to zaraz umieszczam. Fartnęło mi się bo znajoma robiła kurs zakładania rzęsek i byłam modelką na egzaminie. Nawet zdała z wyróżnieniem. Ja tez jestem zadowolona. Szczerze mówiąc to w rzeczywistości wygladaja o wiele fajniej niż na zdjęciach. A Ty co sądzisz? Pierwsze jest zrobione przed zabiegiem a drugie po dla kontrastu.
jak na zakladane rzesy podczas szkolenia bardzo dobrze wygladaja.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 09:05   #943
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość



jak na zakladane rzesy podczas szkolenia bardzo dobrze wygladaja.

Dziękuje
To nie było szkolenie. Ta dziewczyna zakładała już od kilku miesięcy rzęsy i wreszcie znalazł czas na egzamin i ma już certyfikat
Bała bym się oddać w ręce laika
Wczesniej widziałam jej prace wiec byłam pewna że będą ładne i naturalne, bo takie chciałam
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 09:30   #944
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Już ma rzęska. Zdjęcia zrobione. Zaraz, jak dojdę jak je wkleić to zaraz umieszczam. Fartnęło mi się bo znajoma robiła kurs zakładania rzęsek i byłam modelką na egzaminie. Nawet zdała z wyróżnieniem. Ja tez jestem zadowolona. Szczerze mówiąc to w rzeczywistości wygladaja o wiele fajniej niż na zdjęciach. A Ty co sądzisz? Pierwsze jest zrobione przed zabiegiem a drugie po dla kontrastu.

Ja jestem zachwycona ! O taki efekt właśnie mi chodzi.Mistrzostwo - i to na egzaminie.Naprawdę miałaś farta. Zazdraszczam
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:50   #945
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Cytat:
Napisane przez tiger21 Pokaż wiadomość
I ja się przyłączę do ,, sarrity'' 30-50 rzęs na oko wierzcie mi lub nie NIE JEST TO DUŻO -- A EFEKT NA KRÓTKO !!!! Niechce tu nikomu nic ujmować czy oceniac jego umiejętności czy upodobania. We Wrocławiu jakbym przykleiła klientce tyle rzęs na jedno oko na pewno moja klientka zmieniłaby stylistkę ;-)

Pada tu pytanie ? jak czesto osoba , która ma doklejone max 50szt rzęs na oko chodzi na uzupełnienia. Bo jak raz na tydzien czy może dwa to może faktycznie z efektu jest zadowolona ;-)

Co do Nl podobnie jak wiele osób myślałam że skoro tyle osób chwali ta firme jest najlepsza. Spróbowałam jej produktów i wcale nie są takie super !!! Dodam że w aplikacji rzęsek jestem naprawde bardzo dokładna i upierdliwa. Zależy mi na tym by osiągnąć jak najlepszy efekt . Na co niestety klej z NL niepozwala chyba że ma się czas by standardowe założenie wykonywać w 2 razy dłuższym czasie.
ja rowniez pracujac kiedys na kleju NL dostawalam szalu i zbyt duzo czasu marnowalam na zakladanie i uzupelnianie. dzieki Bogu nie mam juz tego problemu i pracujac na moim kleju caly zabieg trwa duzo duzo krocej.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 13:27   #946
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Szykuje się nowa odmiana stylistek - korespondencyjne.
Po przeczytaniu tego ogłoszenia aż mi ręce opadły jakie będą opinie o przedłużaniu rzęs jak na rynek wejdą takie osoby. Całe ogłoszenie to jakieś bzdury, co to za druki M.E.N i to jeszcze uprawniające do pracy z klientem. Cała aukcja to lanie wody. Po co komuś kurs korespondencyjny jeżeli posiada umiejętności. W tej chwili szkolenia z przedłużanie rzęs są już i tak bardzo tanie ( inna kwestia, że często cena przekłada się na jakość tych szkoleń) ale to już lekka przesada. Uwierzcie mi że tego zawodu można nauczyć się tylko pod bacznym okiem instruktora, który ma za sobą również praktykę, bo i takie kwiatki się zdarzają.
oto link http://www.allegro.pl/item983387300_...tyfik_bhp.html

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Zapomniałam dopisać to nie jest Prima Aprilis
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 14:12   #947
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Szok... nawet do glowy by mi nie przyszlo, ze ktos moze wystartowac z taka oferta.
Najgorsze jest to, ze takie 'stylistki' po prostu moga zrobic klientce krzywde... i psuja opinie branzy.
Zdecydowanie trzeba tu przestrzec dziewczyny, ktore polaszcza sie na 'taki kurs'.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 14:43   #948
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: przedłużanie rzęs????????




strach się bać....
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:31   #949
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Subskrybuję

Ja nie wiedziałam że istnieje jeszcze jeden wątek rzęsowy Dziś dodałam zdjęcia swoich zdjęć na tamtym drugim, ale widzę tutaj jest żywsza dyskusja

Przesyłam swoje zdjęcia po i przed
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 09:39   #950
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Ja jestem zachwycona ! O taki efekt właśnie mi chodzi.Mistrzostwo - i to na egzaminie.Naprawdę miałaś farta. Zazdraszczam


Fajnie że Ci się podobają. Ja tez jestem zadowolona bo są bardzo naturalne. Widziałam w tym wątku kilka innych zdjęć sztucznych rzęs i sądzę ze takie nienaturalnie długie to muszą hulać na wietrze.
A Ty kiedy się zdecydujesz???
Wspominałaś chyba kiedyś że zastanawiasz się
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 09:48   #951
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Fajnie że Ci się podobają. Ja tez jestem zadowolona bo są bardzo naturalne. Widziałam w tym wątku kilka innych zdjęć sztucznych rzęs i sądzę ze takie nienaturalnie długie to muszą hulać na wietrze.
A Ty kiedy się zdecydujesz???
Wspominałaś chyba kiedyś że zastanawiasz się
A nawet ci chyba PW napisałam w tym temacie - widać nie doszło....
Czaję się strasznie i napiszę pewnie do Ciebie jeszcze raz
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 20:47   #952
fiona147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 5
Lightbulb Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ładne?

http://nasza-klasa.pl/#profile/28326883/gallery/album/5
fiona147 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 19:24   #953
firma_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Poczytałam sporo wypowiedzi Crazy Princess widze, że dziewczyna zna sie na rzeczy i z tego powody mam kilka pytan do Ciebie:
muwisz popytac ile czasu kosmetyczka pszedłuża rzęsy i jakimi markami kosmetyków operuje, kleje itp. Z Twoicch wypowiedzi wywnąskowałam, że najlepsze są rzęsy jedwabne a co do firmy jekiej konkretnie mają byc? jaki klej? (bo mam wrazliwe oczy często mam uczulenia na kremy) a chce przedłuzyć rzęsy sobie na lato. Twoja odpowiedz bardzo by mi pomogła i czego sama osobiscie uzywasz i polecasz? dzięki za pomoc z góry.
firma_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 07:59   #954
Marma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Roxana podasz mi namiary na stylistke z Krakowa do której chodzisz??Moja znajoma chce sie skusic na zabieg a z czasem moze i ja dojrzeje do tej mysli
pozdrawiam
Marma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 12:22   #955
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Zapraszam do Olsztyna
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 12:38   #956
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: przedłużanie rzęs????????

to kilka moich prac,jutro dorzuce kilka fotek (swiezych)
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 12:42   #957
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: przedłużanie rzęs????????

kolejne..
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 13:10   #958
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

30-50? to bardzo mało...
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 13:33   #959
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:55   #960
beataaga5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam przedluzylam sobie rzesy jakies 2 tygodnie temu chce zauwazyc ze jestem bardzo zadowolona sztuczne rzesy juz mi pojedynczymi sztukami wypadaja ale odrastaja moje choc myslalam ze bede bez rzes ale nie mam jednak rzesy takze spokojnie nic zlego sie nie dzieje polecam naprawde warto
beataaga5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.