Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 18:33   #1621
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

ojojoj ale się działo podczas moich wakacji
przejrzałam kilka ostatnich stron...

jestem mega szczęśliwa bo już się zdecydowałam - teraz nie mam wątpliwości miła niespodzianka mnie "spotkała" na stronie JB
powiększone pakiety, a cena ta sama! i do tego zniżka na pierwsze zakupy!
dużo rzęsek, już nie mogę się doczekać - jutro rano potwierdzam u nich termin
trzymajcie kciuki

pozdrowienia dziewczyny
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 20:29   #1622
NiKaa19
Zadomowienie
 
Avatar NiKaa19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze ;)
Wiadomości: 1 139
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam wszystkich
Wiem, że moje pytanie nie dotyczy bezpośrednio przedłużania rzęs ale mimo wszystko mam nadzieję, że będzie ktoś chętny żeby mi odpowiedzieć. Nie zakładałam nowego wątku bo uznałam, że będzie on niepotrzebny a mogę równie dobrze dołączyć do innego, już istniejącego i zadać jedno małe pytanie.
Może akurat ktoś zna odpowiedź i mi pomoże.
Jeżeli jestem umówiona na hennę brwi lub rzęs (akurat w moim wypadku bardziej rozchodzi się o to pierwsze) na jutro to czy tego samego dnia mogę iść opalać się do solarium?
Gdzieś obiło mi się o uszy, że nie powinno się w tym samym dniu po zrobieniu henny opalać ale nie wiem czy to prawda.

Oo i jeżeli już tu jestem to może jeszcze jedno pytanie dotyczące już bezpośrednio tematu. Jakiś czas temu zastanawiałam się nad przedłużeniem sobie rzęs, ponieważ mam krótkie i w ogóle nie fajne. Możecie mi powiedzieć jaką metodą jest to robione i ile mniej więcej wynosi koszt?
Pozdrawiam
NiKaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 18:17   #1623
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez NiKaa19 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Wiem, że moje pytanie nie dotyczy bezpośrednio przedłużania rzęs ale mimo wszystko mam nadzieję, że będzie ktoś chętny żeby mi odpowiedzieć. Nie zakładałam nowego wątku bo uznałam, że będzie on niepotrzebny a mogę równie dobrze dołączyć do innego, już istniejącego i zadać jedno małe pytanie.
Może akurat ktoś zna odpowiedź i mi pomoże.
Jeżeli jestem umówiona na hennę brwi lub rzęs (akurat w moim wypadku bardziej rozchodzi się o to pierwsze) na jutro to czy tego samego dnia mogę iść opalać się do solarium?
Gdzieś obiło mi się o uszy, że nie powinno się w tym samym dniu po zrobieniu henny opalać ale nie wiem czy to prawda.

Oo i jeżeli już tu jestem to może jeszcze jedno pytanie dotyczące już bezpośrednio tematu. Jakiś czas temu zastanawiałam się nad przedłużeniem sobie rzęs, ponieważ mam krótkie i w ogóle nie fajne. Możecie mi powiedzieć jaką metodą jest to robione i ile mniej więcej wynosi koszt?
Pozdrawiam
trudno mi się odnieść co do tematu henny i solarium... jeżeli jest cień szansy, że możesz np. dostać uczulenia jak zaraz po hennie pójdziesz na solarium - to nie ryzykuj
co do tematu przedłużania rzęs... przejrzyj choć 4-5 ostatnich stron, będziesz sporo wiedziała, metoda to 1:1, czyli jedna syntetyczna rzęska jest przyklejana do jednej naturalnej (to tak BARDZO w skrócie)
koszt założenia i uzupełnień jest uzależniony od miejscowości, w której wykonywana jest aplikacja, stylistki, produktów na jakich pracuje jedno jest ważne: nie warto oszczędzać na tym "zabiegu" bo można żałować... a jak już trafisz do dobrej stylistki, to z efektu będziesz bardzo zadowolona te rzęski są super
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:18   #1624
NiKaa19
Zadomowienie
 
Avatar NiKaa19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze ;)
Wiadomości: 1 139
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

amaniac dzięki bardzo za odpowiedź, jestem już umówiona na przedłużanie rzęs i mam nadzieję, że będę zadowolona
NiKaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 07:52   #1625
Evel1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

hej Dziewczynki
wciąż szukam kobietki,która byłaby chętna do przedłużania sobie wzajemnie rzęs na kosmetykach firmy JB Lashes. Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana takim układem to proszę o odpowiedź. Jestem z Warszawy.
Evel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:00   #1626
monias_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Milanówek
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

myślę ze będziesz zadowolona! bo efekt jest bajeczny oczywiście wszytko zależy u kogo będziesz robić i na jakiej marce.
monias_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:36   #1627
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Najbardziej rozwala mnie tekst że "powypadały z własnymi"!!A jak inaczej ma sie stać skoro to trwałe przedłużanie czyli klejenie do własnej i wypadanie z własną gdy kończy sie cykl życia?!.Nie wiem dziewczyny ale pewnie musicie dokładnie przeprowadzic wywiad ze stylistka zeby potem nie było tego typu problemów.Wkurza mnie jak widze i czytam takie opinie bo sama przedłużam juz ponad dwa lata i nic z moimi sie nie dzieje.!Nic!.Są,rosną i wypadają bo taka kolej losu.Trzeba pytać i chodzić w sprawdzone miejsca gdzie pracuje sie na orginalnych preparatach i wprawną ręką.Ja polecam sprawdzone miejsce w Krakowie inne dziewczyny w innych miastach.Iść tam,zapłacic normalną cene ( bo za ceną stoi jakość) i cieszyc się z efektu bo radość ogromna jest z takimi rzeskami!.Pozdrawiam
aaa i można sobie zapodać w kolorze chociaż ja nigdy się nie skusiłam
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 08:37   #1628
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam.
Bardzo chciałabym zrobić taki kurs na przedłużanie rzęs tylko mój narzeczony twierdzi iż będą to pieniądze wyrzucone w tzw. błoto, ponieważ nie wiadomo czy będę miała klientki, itd. Staram się go nie słuchać ale jakoś mój zapał aby szkolić się w tym kierunku osłabł. Oczywiście firmę jaką brałam pod uwagę w tej specjalizacji to jb lashes (najatrakcyjniejsi cenowo, kuferek wypaśny i co najwazniejsze nieposzlakowana opinia). I teraz moje pytanie do stylistek rzęs - robić czy nie robić, koszt szkolenia po jakim czasie może się zwrócić. Przepraszam za tak banalne pytania ale muszę mieć konkrety aby przkonać narzeczonego a najbardziej samą siebie.
Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość w stosunku do mojej osoby.
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:13   #1629
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam jednak odpocząć od rzęs, przedłużam pół roku i niestety stały się na tyle rzadkie, że niemożliwy był dla mnie do osiągnięcia mój wymarzony efekt bardzo gęstych, niekoniecznie długich rzęs.

Dziś byłam na zdjęciu. Wrażenia? Jestem załamana, moje naturalne rzęsy stały się bardzo rzadziutkie, bardzo cienkie. Obecnie smaruję je odżywką keratynową, czekam aż przyjdzie do mnie z allegro odżywka Mavala Double-Lash. Nie mogę na siebie patrzeć z takimi rzęsami, 21 lat a rzęsy gorsze niż u 90latki
hej mam pytanie co do tej odzywki co wymienilas,stosowalas ja juz? bo mysle nad jej zakupem?godna polecenia jest czy raczej nie?
sory wiem ze odbiegam od tematu watku ale mam nadzieje ze wybaczycie...
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 12:01   #1630
monias_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Milanówek
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Efekt bedzie zalezal tez od tego jak bedziesz pielegnowac swoje pienie rzesy
Zalezy równiez to od tego na jakiej marce Twoja Pani od rzes pracuje, jak również od Twoich naturalnych rzes.
Są dziewczyny które przychodzą do mnie na uzupełnienie co dwa tygodnie bo chcą miec caly czas efekt jak po załozeniu - spektakularnie, a sa takie co przychodza co 3 tyg i uwazam ze jest to optimum na uzupelnienie. Sprawdziłam na sobie
monias_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 12:30   #1631
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Rene84 Pokaż wiadomość
Witam.
Bardzo chciałabym zrobić taki kurs na przedłużanie rzęs tylko mój narzeczony twierdzi iż będą to pieniądze wyrzucone w tzw. błoto, ponieważ nie wiadomo czy będę miała klientki, itd. Staram się go nie słuchać ale jakoś mój zapał aby szkolić się w tym kierunku osłabł. Oczywiście firmę jaką brałam pod uwagę w tej specjalizacji to jb lashes (najatrakcyjniejsi cenowo, kuferek wypaśny i co najwazniejsze nieposzlakowana opinia). I teraz moje pytanie do stylistek rzęs - robić czy nie robić, koszt szkolenia po jakim czasie może się zwrócić. Przepraszam za tak banalne pytania ale muszę mieć konkrety aby przkonać narzeczonego a najbardziej samą siebie.
Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość w stosunku do mojej osoby.
witaj jeżeli bardzo chcesz zrobić kurs, to moim zdaniem nie powinnaś się zniechęcać
ja idę do jb lashes za chwilkę na szkolenie, myślę tylko czy wziąć pakiet "M" czy "L" - tak czy inaczej, to powinno dość szybko się zwrócić
biorąc pod uwagę koszt założenia w Warszawie (nie wiem skąd jesteś?), zazwyczaj z tego co się zorientowałam to ok. 400zł na dobrych produktach, to "M" zwróci się po ok. 9 klientkach, a "L" po ok. 11 mówiąc tylko o założeniach, a do tego dochodzą przecież uzupełnienia ok. 100-150zł
...tak, pewnie pierwsze6 osób aby zdobyć certyfikat to będą raczej ...nie dochodowe na założenie, ale na uzupełnienie już tak. gdzieś czytałam tu wypowiedź nowej stylistki jb i napisała, że pierwsze 3 osoby (chyba w tym siostrę i mamę ) robiła za darmo aby się nauczyć, później kolejne 3 osoby już za jakieś symboliczne 100zł można...
rzęs na 1 oko ok. 120-150 to już ładnie, także 240-300 rzęs na 1 klientkę
...a rzęs teraz w nowych pakietach jb jest całe mnóstwo! na wiele więcej niż ok. 11 klientek (czyli do zwrotu kosztów) bo w "L" jest ok. 36 tysięcy.! do tego zniżka 30% na zakupy
z tego co wiem, klientki to nie problem - kobietki kochają ładnie wyglądać ja jeszcze nie zaczęłam, a już mam "w kolejce" 7 osób powiedziałam paru osobom, że będę robić kurs ...i tak z ust do ust...a jak będą efekty to kolejne koleżanki koleżanek będą pewnie się zgłaszać
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 13:04   #1632
monias_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Milanówek
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja również jestem po tym kursie i mogę polecić zarówno firmę jak i produkty.
Zapraszam jednocześnie wszystkie panie na założenie. W razie czego udziele odpowiedzi na wszystkie pytania
monias_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 17:04   #1633
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Myślę, że warto zrobic taki kurs. Sama kursu co prawda jeszcze nie zrobiłam ale widze dużo plusów. Póki co nie ma wielkiej konkurencji. Jak już dziewczyny wspominały szybko sie zwraca. Dajmy na to za jedno założenie masz na czysto 100 zł to chociaż 10 klientek miesięcznie to juz jest coś. Zalezy jakie będziesz miała ceny.
Najpierw możesz sie ogłosić, zareklamować. Najlepiej działa żywa reklama- rzęsy są tak efektowne, że koleżanki będa sie pytać jak, gdzie i za ile. Babskie środowisko lubi takie nowości. Wystarczy pokazać sie w pracy, szkole wśród znajomych i jest szał.
Widziałam jak reagują kobietki na tipsy, jedna miała ładne to od razu dwie sie umówiły na takie same.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 08:31   #1634
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam.
Dziękuję bardzo za te słowa. Jestem z województwa lubelskiego i przyznam się iż rozglądałam się na rynku i u nas taki zabieg plasuje się w przedziale od 60 zł do 200 zł. Jeszcze tylko muszę rozeznać się na jakich produktach pracują owe stylistyki - oczywiście wszystkie legitymują się certyfikatem - ciekawi mnie tylko jakim. Dzisiaj zrobię wywiad i napiszę wam co i jak.
Pozdrawiam i życzę wszystkim forumowiczkom miłego dnia

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

I jeszcze mam pytanko do gi_bas - czy to szkolenie rozpoczynasz w ten weekend? Pytam, ponieważ mi też proponowali najbliższy weekend na szkolenie.
Pozdrawiam
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:55   #1635
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Rene84 Pokaż wiadomość
Witam.
Dziękuję bardzo za te słowa. Jestem z województwa lubelskiego i przyznam się iż rozglądałam się na rynku i u nas taki zabieg plasuje się w przedziale od 60 zł do 200 zł. Jeszcze tylko muszę rozeznać się na jakich produktach pracują owe stylistyki - oczywiście wszystkie legitymują się certyfikatem - ciekawi mnie tylko jakim. Dzisiaj zrobię wywiad i napiszę wam co i jak.
Pozdrawiam i życzę wszystkim forumowiczkom miłego dnia

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

I jeszcze mam pytanko do gi_bas - czy to szkolenie rozpoczynasz w ten weekend? Pytam, ponieważ mi też proponowali najbliższy weekend na szkolenie.
Pozdrawiam
założenie rzęs metodą 1:1 za 60zł?! też jestem ciekawa na jakich produktach ... ale już pomijając to, przecież to parę godzin pracy, wzrok itd. nie szanowanie swojej pracy i tyle - jak dla mnie
jeszcze 200zł jestem w stanie zrozumieć
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 13:00   #1636
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam
Dzwoniłam do jednej Pani która wykonuje taki zabieg i powiedziała mi że pracuje na produktach perfect silk lashes i ma też certyfikat z tej samej firmy. Koszt założenia rzęs u tej Pani kosztuje 100 zł. Nie wiem co już mam o tym myśleć, jak ja po kursie wyskoczę z ceną 300 zł to w moim regionie ciężko bedzie znaleźć mi klientki. Normalnie porażka.
Pozdrawiam
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 15:56   #1637
szprocia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam wszystkie forumowiczki
jestem nowa na forum ale większość stron dokładnie przeleciałam z tego powodu że sama od niedawna zajmuję się przedłuzaniem rzęs i mam świadomość tego, że jeszcze troche mi brakuje by wszystko pojąć i prawidłowo przyswoić jesli chodzi o teorię
Jeśli chodzi o przedłuzanie rzęs za 60 czy 100 zł to aż smiać mi sie chce jak to czytam...jestem niemal pewna, ze taką cenę oferują Panie które myślą o przedłużaniu kępkami, albo takie które chcą zrobić coś byle jak, byle skasować...

Mam pytanie do bardziej doswiadczonych dziewczyn, ostatnio miałam klientkę której strasznie łzawiło jedno oko...łzy dokładnie się jej z niego lały strumieniem. Nie było to zwiazane z wrażliwym okiem, czy brakiem precyzji z mojej strony bo nie pierwszy raz sie nią zajmowałam. Pytanie brzmu: co w takim wypadku? Moim zdaniem rozsądnie byłoby przerwać zabieg, poczekać cierpliwie aż oko sie uspokoi i dopiero wtedy kontynuować zabieg, wiadomo przecież ze na mokre rzęsy nie ma sensu kleić syntetycznych, no chyba że maja pozostać na oku dosłownie na chwilę...ale co jeśli klientce zależy mieć je na już? jak sobie radzic w takim wypadku?
szprocia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:32   #1638
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@Rene84
dziewczyno - nie załamuj się ważny jest efekt i produkty na jakich pracujesz (będziesz).
to efekt spowoduje, że klientki będą chciały do Ciebie przychodzić, a nie do innej stylistki nie musisz dawać ceny 300zł, a np. 150zł jako promocja na początek, a 200zł później - skoro w Twoim regionie są takie ceny
popatrzyłam sobie na rynek w lubelskim (jestem strasznym "szperaczem internetowym) i widzę dużo perfect silk lashes - może właśnie warto się WYRÓŻNIĆ? pamiętaj, że reklama dźwignią handlu pokażesz co potrafisz, profesjonalne portfolio, które JB może przygotować dla Ciebie - bo zdaję się, tą firmą jesteś zainteresowana....
widziałam rzęsy psl ....i rewelacji nie ma, także masz DUŻE szanse
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:43   #1639
szprocia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

izapar swoich słów nie kierowałam do Twojej wypowiedzi. Miałam na myśli raczej wypowiedź Rene 84 która pisała, że słyszała o takich cenach za przedłuzanie rzęs.
Nadal uważam, że jest to cena śmieszna i nierealna, ale nie mam na myśli przypadków gdy ktos robi takie "promocje" by się doszkolić bo sama tak robię. Nie mam zamiaru narzucać na klientki pełnej kwoty nie mając jeszcze tak dobrej ręki do przedłużania... Miałam na myśli osoby które takie ceny oferują cały czas, sama też juz się spotkałam z takim przypadkiem, gdzie dziewczyna za przedłuzanie rzęs (niby metodą 1:1) życzyła sobie 80 zł i zapewniam Cię, że cena nie wynikała z jej małego doświadczenia, lecz z checi przyciągnięcia do siebie wiekszego grona klientek.
szprocia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 21:03   #1640
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez szprocia88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki
jestem nowa na forum ale większość stron dokładnie przeleciałam z tego powodu że sama od niedawna zajmuję się przedłuzaniem rzęs i mam świadomość tego, że jeszcze troche mi brakuje by wszystko pojąć i prawidłowo przyswoić jesli chodzi o teorię
Jeśli chodzi o przedłuzanie rzęs za 60 czy 100 zł to aż smiać mi sie chce jak to czytam...jestem niemal pewna, ze taką cenę oferują Panie które myślą o przedłużaniu kępkami, albo takie które chcą zrobić coś byle jak, byle skasować...

Mam pytanie do bardziej doswiadczonych dziewczyn, ostatnio miałam klientkę której strasznie łzawiło jedno oko...łzy dokładnie się jej z niego lały strumieniem. Nie było to zwiazane z wrażliwym okiem, czy brakiem precyzji z mojej strony bo nie pierwszy raz sie nią zajmowałam. Pytanie brzmu: co w takim wypadku? Moim zdaniem rozsądnie byłoby przerwać zabieg, poczekać cierpliwie aż oko sie uspokoi i dopiero wtedy kontynuować zabieg, wiadomo przecież ze na mokre rzęsy nie ma sensu kleić syntetycznych, no chyba że maja pozostać na oku dosłownie na chwilę...ale co jeśli klientce zależy mieć je na już? jak sobie radzic w takim wypadku?
jesli klientce lzawi oko trzeba sprawdzic czy przypadkiem platek lub tasma nie weszly za daleko do oka dotykajac i drazniac kanalik lzowy lub sama galke... klientka moze tez byc po prostu zmeczona lub tak reagowac na "gmeranie" przy oku... najlepiej na chwile przerwac zabieg i delikatnie przylozyc kawalek reczniczka papierowego, do ktorego ladnie lzy wsiakna... odczekaj tez chwilke, zeby oko zrobilo sie suche. niestety czasami jest to upierdliwe.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 23:41   #1641
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Myślę, że warto zrobic taki kurs. Sama kursu co prawda jeszcze nie zrobiłam ale widze dużo plusów. Póki co nie ma wielkiej konkurencji. Jak już dziewczyny wspominały szybko sie zwraca. Dajmy na to za jedno założenie masz na czysto 100 zł to chociaż 10 klientek miesięcznie to juz jest coś. Zalezy jakie będziesz miała ceny.
Najpierw możesz sie ogłosić, zareklamować. Najlepiej działa żywa reklama- rzęsy są tak efektowne, że koleżanki będa sie pytać jak, gdzie i za ile. Babskie środowisko lubi takie nowości. Wystarczy pokazać sie w pracy, szkole wśród znajomych i jest szał.
Widziałam jak reagują kobietki na tipsy, jedna miała ładne to od razu dwie sie umówiły na takie same.
hejka,
zgadzam się z Tobą w 100%. Najlepiej działa poczta pantoflowa. Jeżeli lubisz to co robisz, przykładasz się, pracę wykonujesz precyzyjnie a nie "na odwal się" bo takie założenia tez widziałam , pracujesz na dobrych produktach to klientki same Cię znajdą. Dla mnie najlepszą reklamą jest kumpela manicurzystka. Nie ma klientki, która nie zapyta Ją o rzęsy. A że siedzi blisko Niej dokładnie widzi jak rzęsy są założone. Podobają się więc przychodzą także polecam Wam taki sposób

pozdrawiam
Nadine
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:22   #1642
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuję bardzo amaniac za te słowa. W pracy znalazłam już jedną chętną dziewczynę ale to będzie jedna z 6 moich klientek, które muszę zrobić aby uzyskać certyfikat. Mam nadzieję że droga pantoflowa okaże się niezawodna również w moim przypadku.
Pozdrawiam
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:29   #1643
gi_bas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Rene84 - tak, tak, już za parę dni lecę na kurs
trzymam kciuki za Ciebie, na 100% znajdziesz modelki i klientki, wystarczy, że każda modelka poleci 1 osobę, a te ...kolejną choć 1

Nadine1 - jak długo jesteś stylistką? napisałaś wcześniej, że chcesz zmienić klej JB black cap, na blue... zmieniłaś? jak Ci się pracuje? i po jakim czasie zmieniłaś klej? głównie chodzi mi o to, po jakim czasie dochodzi się do wprawy.
gi_bas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 11:32   #1644
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gi_bas Pokaż wiadomość
Rene84 - tak, tak, już za parę dni lecę na kurs
trzymam kciuki za Ciebie, na 100% znajdziesz modelki i klientki, wystarczy, że każda modelka poleci 1 osobę, a te ...kolejną choć 1

Nadine1 - jak długo jesteś stylistką? napisałaś wcześniej, że chcesz zmienić klej JB black cap, na blue... zmieniłaś? jak Ci się pracuje? i po jakim czasie zmieniłaś klej? głównie chodzi mi o to, po jakim czasie dochodzi się do wprawy.
hejka
gi_bas stylistką jestem od ponad pół roku, na początku 2011 będzie rok Tak, zmieniłam klej na Blue Cap i pracuje mi się dużo szybciej i lepiej. Na Black Cup często było tak, że po zaaplikowaniu rzęsy, zdejmując nadmiar kleju wykałaczką, ściągała mi się rzęsa na sam koniec ( nie była jeszcze dobrze przyklejona). Teraz taka sytuacja się nie zdarza, rzęsy idealnie są przyklejone a praca przebiega czysto, schludnie i szybciutko Ostatnio zauwazyła to nawet 1 z moich klientek (znana aktorka, która nigdy nie ma czasu )- sama była zdziwiona, że aplikacja przebiega szybciej także polecam Wam kochane Blue Cap JB Lashes bo jest rewelacyjny Oczywiście na początku lepiej jest pracować na Black Cup. Nie zapominajmy równiez o Grey Cap dla alergików- uważam, że każda z nas powinna byc przygotowana rónież na takie klientki: i taki klej trzymac w lodówce

pozdrawiam
Nadine
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:09   #1645
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

@Nadine1
ale super to musisz być dobrą stylistką z takimi klientkami!
gratuluję! wow! znana aktorka? super!
wiesz co? ja pracuję na black cap i jest OK, staram się nie brać dużo kleju, to wtedy jak wykałaczką ściągam nadmiar delikatnie, to nic się nie odkleja, a często w ogóle nie używam wykałaczki ...musisz szybko pracować
dałaś mi sporo wiatru w żagle fajnie, że tak przedłużanie rzęs się rozwija
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 15:02   #1646
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez amaniac Pokaż wiadomość
@Nadine1
ale super to musisz być dobrą stylistką z takimi klientkami!
gratuluję! wow! znana aktorka? super!
wiesz co? ja pracuję na black cap i jest OK, staram się nie brać dużo kleju, to wtedy jak wykałaczką ściągam nadmiar delikatnie, to nic się nie odkleja, a często w ogóle nie używam wykałaczki ...musisz szybko pracować
dałaś mi sporo wiatru w żagle fajnie, że tak przedłużanie rzęs się rozwija
amaniac nie przesadzaj choć nie ukrywam, że nie jest to prosta praca. Zwykle jest tak:" Nadinko dzis mam tylko 60 minut" i uzupełnij człowieku należycie hahahha. Stąd doceniam jeszcze mocniej Grey cup w takich sytuacjach- po to o tym kochana napisalam Dla mnie Black Cup jest za wolny, choć zaczynałam od niego. Teraz gdy chcę szybciej rzęskę wytrzeć z nadmiaru kleju robię to bez problemu bo klej szybciej zasycha

Ciesze się, że dałam Ci sporo wiatru w żagle OWOCNEGO RZĘSOWANIA
pozdrawiam
Nadine

Edytowane przez Nadine1
Czas edycji: 2010-10-07 o 15:10
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 15:48   #1647
szprocia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Podziękowania dla Sarrita i wi agi
Po przeanalizowaniu Waszych wypowiedzi mogę stwierdzić, że problem leżał z mojej strony w źle przyklejonej taśmie (ta opcja jest najbardziej prawdopodobna).
Pracuję właśnie na taśmie, próbowałam na płatkach żelowych ale tylko raz bo nie mogłam sobie z nimi dać rady... Szczerze Wam powiem, że całe to przyklejanie jest dla mnie męczące...nie chce mi to wychodzić i zdarza się, że samo przyklejanie zajmuje mi pół godziny, jest to dla mnie męczące i pewnie nie mniej dla samej klientki. Gdyby nie te tasiemki to cały zabieg byłby dla mnie wręcz przyjemnym relaksem pozbawionym jakiegokolwiek stresu.
szprocia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 08:59   #1648
monias_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Milanówek
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez szprocia88 Pokaż wiadomość
Podziękowania dla Sarrita i wi agi
Po przeanalizowaniu Waszych wypowiedzi mogę stwierdzić, że problem leżał z mojej strony w źle przyklejonej taśmie (ta opcja jest najbardziej prawdopodobna).
Pracuję właśnie na taśmie, próbowałam na płatkach żelowych ale tylko raz bo nie mogłam sobie z nimi dać rady... Szczerze Wam powiem, że całe to przyklejanie jest dla mnie męczące...nie chce mi to wychodzić i zdarza się, że samo przyklejanie zajmuje mi pół godziny, jest to dla mnie męczące i pewnie nie mniej dla samej klientki. Gdyby nie te tasiemki to cały zabieg byłby dla mnie wręcz przyjemnym relaksem pozbawionym jakiegokolwiek stresu.
to wszytko kwestia wprawy.. Ja na samym poczutku sie stresowalam i balam zakladac tasme, a teraz luz
monias_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 09:21   #1649
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam dziewczyny
ZAPISAŁAM się na kurs robienia rzęsek - po wielu moich przemyśleniach i dyskusjach jednak się zdecydowałam - najwyżej stracę - ale kto nie ryzykuje ten nie wie . Trzymajcie za mnie kciuki, zdam relację po kursie jak było i oczywiście o moich efektach.
Pozdrawiam .
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 11:30   #1650
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Rene84 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
ZAPISAŁAM się na kurs robienia rzęsek - po wielu moich przemyśleniach i dyskusjach jednak się zdecydowałam - najwyżej stracę - ale kto nie ryzykuje ten nie wie . Trzymajcie za mnie kciuki, zdam relację po kursie jak było i oczywiście o moich efektach.
Pozdrawiam .
Zalowalabys jakbys sie w koncu nie zapisala, ale jak juz zaczniesz pracowac i przyjmowac klientki, ktore beda przyprowadzac kolejne klientki, zobaczysz, ze wszystko samo sie zacznie krecic. Milo jest gdy komus zalezy, zeby przyjsc DO CIEBIE a nie do kogos innego. Musisz tylko polubic rzeski, miec dobre produkty i byc dokladna.
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.