Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 13:08   #3241
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Ja tam wolę Słowian, najlepiej ze stepową duszą

Kochane - oto wyniki na chwile obecną- na 18.00 mam bowiem jeszcze jeden egz.

angielski 4
warsztat dziennikarski prasa 5
współczesne systemy polityczne 5

dziękuję za wszelkie dotychczasowe wsparcie
WIELKIE GRATULACJE JAZZ! będziemy dalej trzymać kciuki na naszą truskawkową duszyczkę

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny

Layla79: są już jakieś wieści z Tru?
Meri, zaraz sprawdzę, co jest w poczcie i dam cynk
nic się nie martw, napewno doleci
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a to przepraszam, Holendrzy moga byc w takim razie
Nie strasz mnie ze na każdym kroku bedę spotykać niemieckich blondynów
łee..niemieccy blondyni ohyda! a najgorsze, że starszne pijusy i rozrabiaki, podobnie jak Angole Ci, to w ogóle na Krecie leżeli w krzakach zapijaczeni.
A Holendrzy.. wysocy, kulturalni, przystojni jak cholera i jeszcze zapatrzeni w nas jak w obrazek, miodzio! już się nie mogę doczekać sierpnia!

Cytat:
Napisane przez Bunia77 Pokaż wiadomość
Layla, a jaki bys jeszcze polecila brazer dla bladaczek poza bambusem?
no, jak już mówiłam, ja polecam tylko brązerki Chanela. Ze starej serii irelle mógłby Tobie pasować nr 21 toundra. Ale ponoć ta nowa seria Solei de Chanel jest cudna dla bladzioszków. Mad robiła badania organoleptyczne ostatnio w perf. i dały skutek wielce pozytywny. Zaczaj się najlepiej na te nowe cuda, tym bardziej, że są na Tru.
Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość

U mnie też pada......

Namieszałyście z tymi brązerami! No to co ja mam kupić????
I to z cudzym. Się Helenka dowie to
Layla to co ja mam do cholery kupić. Naprawdę się nie znam i nie wiem jakie są róznice pomiedzy brązerami. Póki co to rozumiem, ze ziemia egipska, którą posiadam wytwarza indiańca, bamosz daje biszkopta, a reszta jak się ma do tego duetu????
Pozdrów Holendrów ode mnie - też ich kocham za całokształt.
A wyspę miej!!!! Jakby z pocztą tam były kłopoty zawsze chętnie wpadnę z truskawkowymi paczuchami
Kochana jesteś przyjedziesz do mnie z paczuchami normalnie wzruszyłam się
Guari, chapsnij najlepiej brązerek z nowej serii Chanel, a jak nie, to 22 sierra ze starej będzie dobry na bank. 22 ma odcień brązowy, po prostu piękna opalenizna bez różu, bez cegły, piękny brąz z mikroskopijnymi złotymi drobinkami, które wtapiają się w skórę i ich nie widać, a skóra pięknie wygląda. na Tru jest obecnie tylko 23, a ten nie wiem, jaki jest. Z nowej serii wygląda na to, że jest cała gama kolorów, trzeba tylko wybadać w perf. Będziesz zachwycona różnicą w jakości pomiędzy ziemią a chanelkiem. ziemia nie dość, że ceglana, to robi plamy, a chanelek trzyma się jak cement i plam niet nawet przy cerze mieszanej
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 13:12   #3242
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Zrobiłaś TO z Magikiemmmm?
Gratulacje !

Miejmy nadzieję, że poczta się szybko odkorkuje
Lip dziękuję Ty już wszystko wiesz

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
I to z cudzym. Się Helenka dowie to

Guarana
jakiś głos mi kazał mówił weź go, będziesz zadowolona z jego efektownego krycia obym była
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 13:20   #3243
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Meri, wysłałam Ci na maila order confirmation. jeżeli w ostatecznym rozrachunku będzie różnica w cenie, oczywiście przeleję Ci ją z powrotem.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 13:22   #3244
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
łee..niemieccy blondyni ohyda! a najgorsze, że starszne pijusy i rozrabiaki, podobnie jak Angole Ci, to w ogóle na Krecie leżeli w krzakach zapijaczeni.
A Holendrzy.. wysocy, kulturalni, przystojni jak cholera i jeszcze zapatrzeni w nas jak w obrazek, miodzio! już się nie mogę doczekać sierpnia!

no to pięknie... Trzeba było moja psiapsiółę wysłać do Holandii a nie na Majorkę dzięki tobie mam teraz przed oczami przystojnego Holendra z bukietem kwiatów, który klęczy przede mną i prosi o reke



no, jak już mówiłam, ja polecam tylko brązerki Chanela. Ze starej serii irelle mógłby Tobie pasować nr 21 toundra. Ale ponoć ta nowa seria Solei de Chanel jest cudna dla bladzioszków. Mad robiła badania organoleptyczne ostatnio w perf. i dały skutek wielce pozytywny. Zaczaj się najlepiej na te nowe cuda, tym bardziej, że są na Tru.

Guari, chapsnij najlepiej brązerek z nowej serii Chanel, a jak nie, to 22 sierra ze starej będzie dobry na bank. 22 ma odcień brązowy, po prostu piękna opalenizna bez różu, bez cegły, piękny brąz z mikroskopijnymi złotymi drobinkami, które wtapiają się w skórę i ich nie widać, a skóra pięknie wygląda. na Tru jest obecnie tylko 23, a ten nie wiem, jaki jest. Z nowej serii wygląda na to, że jest cała gama kolorów, trzeba tylko wybadać w perf. Będziesz zachwycona różnicą w jakości pomiędzy ziemią a chanelkiem. ziemia nie dość, że ceglana, to robi plamy, a chanelek trzyma się jak cement i plam niet nawet przy cerze mieszanej

Ja wczoraj pół dnia myślałam nad brązerem, już miałam klikać ten najnowszy 61 ale uświadomiłam sobie że taki jasny to na zime a nie na teraz Szkoda że nie ma tego 22 Kliknęłam więc EL Amber Bronze Duo
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 13:28   #3245
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Guarana jakiś głos mi kazał mówił weź go, będziesz zadowolona z jego efektownego krycia obym była
Padłam, MAGIK KRYJE EFEKTOWNIE
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 13:39   #3246
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
to jest jakiś duo? musi być fajny to seria bronze goddess? ja mam z niej taki balsam do ciała shimmerowaty, ładnie nabłyszcza. Reese! Wiem! Ty koniecznie musisz sobie zakupić na wyjazd olejek ze złotymi drobinkami! ja mam taki Nuxe, suchy olejek, błyszczy na złoto i nic nie brudzi ubrań. jest cuuudowny widziałam na Tru jakieś inne suche olejki, może coś z lancastera, albo clarinsa, nie pamiętam. Ale nałożony na opaloną skórę, bardzo podbija kolor opalenizny, a na dodatek pięknie iskrzy może to dziwne, ale ja mam fetysz pod tytułem stopy uwielbiam opalone stopy z frenchem, mieniące się złotymi drobinkami w białych japonkach faceci na to LEECĄ

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Padłam, MAGIK KRYJE EFEKTOWNIE
Guari, nie jest dobrze, musisz zacząć uprawiać marszobiegi, bo myślisz tylko o jednym!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 13:51   #3247
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
to jest jakiś duo? musi być fajny to seria bronze goddess? ja mam z niej taki balsam do ciała shimmerowaty, ładnie nabłyszcza. Reese! Wiem! Ty koniecznie musisz sobie zakupić na wyjazd olejek ze złotymi drobinkami! ja mam taki Nuxe, suchy olejek, błyszczy na złoto i nic nie brudzi ubrań. jest cuuudowny widziałam na Tru jakieś inne suche olejki, może coś z lancastera, albo clarinsa, nie pamiętam. Ale nałożony na opaloną skórę, bardzo podbija kolor opalenizny, a na dodatek pięknie iskrzy może to dziwne, ale ja mam fetysz pod tytułem stopy uwielbiam opalone stopy z frenchem, mieniące się złotymi drobinkami w białych japonkach faceci na to LEECĄ
jest duo, jeszcze z tej starszej serii z Bronze goddes tez jest duo, ale na on ma okrągłe opakowanie, a ten na Tru jest jeszcze w kwadratowym, mysle że to ten -->zdjecie ponizej

O taaak, taki olejek jak najbardziej by mi sie przydał to ten? http://www.apteka-centrum.pl/prodigi...cturers_id=121
Nie mam białych japonek cholera
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 13:52   #3248
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość


Kochana jesteś przyjedziesz do mnie z paczuchami normalnie wzruszyłam się
Guari, chapsnij najlepiej brązerek z nowej serii Chanel, a jak nie, to 22 sierra ze starej będzie dobry na bank. 22 ma odcień brązowy, po prostu piękna opalenizna bez różu, bez cegły, piękny brąz z mikroskopijnymi złotymi drobinkami, które wtapiają się w skórę i ich nie widać, a skóra pięknie wygląda. na Tru jest obecnie tylko 23, a ten nie wiem, jaki jest. Z nowej serii wygląda na to, że jest cała gama kolorów, trzeba tylko wybadać w perf. Będziesz zachwycona różnicą w jakości pomiędzy ziemią a chanelkiem. ziemia nie dość, że ceglana, to robi plamy, a chanelek trzyma się jak cement i plam niet nawet przy cerze mieszanej
Wydrukowałam sobie i włożyłam do portfela. Będą testy

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
to jest jakiś duo? musi być fajny to seria bronze goddess? ja mam z niej taki balsam do ciała shimmerowaty, ładnie nabłyszcza. Reese! Wiem! Ty koniecznie musisz sobie zakupić na wyjazd olejek ze złotymi drobinkami! ja mam taki Nuxe, suchy olejek, błyszczy na złoto i nic nie brudzi ubrań. jest cuuudowny widziałam na Tru jakieś inne suche olejki, może coś z lancastera, albo clarinsa, nie pamiętam. Ale nałożony na opaloną skórę, bardzo podbija kolor opalenizny, a na dodatek pięknie iskrzy może to dziwne, ale ja mam fetysz pod tytułem stopy uwielbiam opalone stopy z frenchem, mieniące się złotymi drobinkami w białych japonkach faceci na to LEECĄ


Guari, nie jest dobrze, musisz zacząć uprawiać marszobiegi, bo myślisz tylko o jednym!
Jeszcze myślę o brązerach ( czy bronzerach? ) I teraz jeszcze o opalonych stopach w białych japonkach
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:01   #3249
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Padłam, MAGIK KRYJE EFEKTOWNIE
Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość

Guarana jakiś głos mi kazał mówił weź go, będziesz zadowolona z jego efektownego krycia obym była


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
to jest jakiś duo? musi być fajny to seria bronze goddess? ja mam z niej taki balsam do ciała shimmerowaty, ładnie nabłyszcza. Reese! Wiem! Ty koniecznie musisz sobie zakupić na wyjazd olejek ze złotymi drobinkami! ja mam taki Nuxe, suchy olejek, błyszczy na złoto i nic nie brudzi ubrań. jest cuuudowny widziałam na Tru jakieś inne suche olejki, może coś z lancastera, albo clarinsa, nie pamiętam. Ale nałożony na opaloną skórę, bardzo podbija kolor opalenizny, a na dodatek pięknie iskrzy może to dziwne, ale ja mam fetysz pod tytułem stopy uwielbiam opalone stopy z frenchem, mieniące się złotymi drobinkami w białych japonkach faceci na to LEECĄ
Olejel Nuxe mówisz? Nie wygląda się po nim jak złota rybka? W sensie, czy ilośc drobin nie jest hardkorowa ?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:10   #3250
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja jestem z Grudziądza- do Piernikowa mam blisko Powiedz Ukryciorku- czy w takim razie jesli zamawiałabym paczki do Grudziądza też leciałyby przez Pruszcz
Niewykluczone! I witam sąsiadkę. Lubię wpaść do G na solanki, dużo mniej lubię wpaść do szpitala... ale lubię

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Ja tam wolę Słowian, najlepiej ze stepową duszą

Kochane - oto wyniki na chwile obecną- na 18.00 mam bowiem jeszcze jeden egz.

angielski 4
warsztat dziennikarski prasa 5
współczesne systemy polityczne 5

dziękuję za wszelkie dotychczasowe wsparcie
Jazmine. Gratulacje ogromne. Piekne wyniki. Nagroda truskawkowa planowana, tak?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:17   #3251
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Niewykluczone! I witam sąsiadkę. Lubię wpaść do G na solanki, dużo mniej lubię wpaść do szpitala... ale lubię
Ja w czasach liceum jeździłam do Torunia na zakupy- to było jedyne miejsce, gdzie są w miarę fajne sklepy Cywilizacja
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 14:18   #3252
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja w czasach liceum jeździłam do Torunia na zakupy- to było jedyne miejsce, gdzie są w miarę fajne sklepy Cywilizacja
No tak, ale teraz mamy TRU
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:18   #3253
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Meri, wysłałam Ci na maila order confirmation. jeżeli w ostatecznym rozrachunku będzie różnica w cenie, oczywiście przeleję Ci ją z powrotem.
Dziękuje już odebrałam e-mail
Czyli jeszcze tylko muszę cierpliwie czekać na paczuchę?Czy jeszcze coś przyślą(mail)?
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 15:42   #3254
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

olejek Nuxe z drobinkami mam zamiar kupic na dniach, jak tylko poczta przestanie strajkowac. Widze ze na allegro mozna kupic mała buteleczke 10ml za 15zl na sprobowanie. Ja jednak kupie od razu wieksza -na ciało i tak idzie wieksza ilosc tego specyfiku
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 16:46   #3255
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
jest duo, jeszcze z tej starszej serii z Bronze goddes tez jest duo, ale na on ma okrągłe opakowanie, a ten na Tru jest jeszcze w kwadratowym, mysle że to ten -->zdjecie ponizej

O taaak, taki olejek jak najbardziej by mi sie przydał to ten? http://www.apteka-centrum.pl/prodigi...cturers_id=121
Nie mam białych japonek cholera
tak, to ten, 50 ml byłoby w sam raz, bo ja mam 100 ml i to baardzo dużo, na dwa sezony. Na Majorce z pewnością wyhaczysz śliczne, białe klapeczki za 10 euro, przynajmniej w takiej cenie ja kupiłam swoje na Rodos cudnie wyglądają na opalonych stopach

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Wydrukowałam sobie i włożyłam do portfela. Będą testy Jeszcze myślę o brązerach ( czy bronzerach? ) I teraz jeszcze o opalonych stopach w białych japonkach
i.. o marszobiegach względnie.. zapraszam do Sheeshy
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Olejek Nuxe mówisz? Nie wygląda się po nim jak złota rybka? W sensie, czy ilośc drobin nie jest hardkorowa ?
ilość drobin jest hardcorowa, ale chyba o to właśnie chodzi, nieprawdaż? są śliczne, błyszczące stópki i nóżki
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 16:49   #3256
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Dziękuje już odebrałam e-mail
Czyli jeszcze tylko muszę cierpliwie czekać na paczuchę?Czy jeszcze coś przyślą(mail)?
przyślą jeszcze potwierdzenie statusu zamówienia, ale wprowadzając numer na stronie Tru, również zobaczysz, czy została wysłana. Generalnie za 2 tyg. max paczka powinna być u Ciebie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:02   #3257
Susanah
Raczkowanie
 
Avatar Susanah
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Hej Wszystkim! ^^
Dopiero co trafiłam na strawberrynet i odnalazłam ten temat, jednak nadal nie jestem do końca obłapana. Prosiłabym o nie zażynanie mnie, jeśli zadam pytanie, które już było, szukałam, ale chyba ślepa jestem.
Chciałabym zakupić korektor Clinique, i niby mam karte płatniczą, ale szczerze wątpie, w to, że mogłabym jakoś stamtąd zamówić i opłacić, a tak pozatym to zielonego pojęcia nie mam jak [mam 15 lat i jeszcze słabo się w tym wszysktim łapie ;p ]
Soł.. czy mogłabym ewentualnie się do kogos podlaczyc tzn. przelac mu pieniadze, a on podczas zakupow zamowilby mi to co chcę? [jeszcze raz sorr, nie bardzo mi się usmiecha przeszukiwanie tych 100-iluś stron.. ]
Susanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:17   #3258
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A czytałaś pierwszy post w tym wątku? Polecam
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:24   #3259
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

a do mnie w piątek przyszedł balsam escady, JT który na szczęście się nie klei i ślicznie wygląda na ustach i paleta Diora. Jeśli chodzi o Diora to mogę odsprzedać lub wymienic bo nie trafiłam w kolory Poniżej zdjęcia
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 17:28   #3260
Susanah
Raczkowanie
 
Avatar Susanah
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A czytałaś pierwszy post w tym wątku? Polecam
Niby czytalam, ale odp. na moje pytanie doszukać się nie mogę ;(
Susanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:40   #3261
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Susanah Pokaż wiadomość
Niby czytalam, ale odp. na moje pytanie doszukać się nie mogę ;(
Cytat z majade:
  • Jak płacić
  • Za zakupy na truskawce zapłacimy wyłącznie kartą kredytową , kartą z opcją e- zakupów i podpiętą do paypal i karta przedpłaconą działającą w paypal. Nie ma możliwości zapłaty przelewem, przekazem, przy odbiorze itp. Nie zapłacimy również zwykłą kartą bankomatową. O detalach - możliwościach naszej karty: jej współpracy z pay-pal i możliwości robienia e-zakupów dowiadujemy się w swoim banku
  • Informacje o paypal dostępne tu: http://www.paypal.pl/pl
koniec cytatu.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:45   #3262
Susanah
Raczkowanie
 
Avatar Susanah
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Ja mam kartę młodzieżową, jakby podpiętą pod konto rodziców, więc nie znam jej szczegółów, czy mogę podłączyć pod paypal, czy ma opcję e-zakupów itd. >.< Wątpie.
Susanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:48   #3263
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Layla,
Który kolor brązerka polecasz do podkładu CC 21 ? Bambus mi się podoba, ale chyba bardziej na ciele niż na buzi i muszę coś innego dla siebie znaleźć Coś do modelowania buźki czy jako róż. Wiesz jak wygląda CC 21, który jest ok dla mnie, więc myślę, że będziesz wiedziała co mi doradzić

z:
1/ Estee Lauder - Powder - Amber Bronze Bronzing Powder
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=6360#6360
2/ Chanel - Powder - Soleil Tan De Moisturizing Bronzing Powder
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...Id=11169#11169
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 18:06   #3264
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczyny, czy mi sie wydaje, czy zniknela jakas marka z listy w dziale makeup? Po zniknieciu Mac'a w trzeciej kolumnie brakowalo jednej pozycji na dole. Teraz dwoch. Czy mi sie wydaje?
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 18:24   #3265
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Layla,
Który kolor brązerka polecasz do podkładu CC 21 ? Bambus mi się podoba, ale chyba bardziej na ciele niż na buzi i muszę coś innego dla siebie znaleźć Coś do modelowania buźki czy jako róż. Wiesz jak wygląda CC 21, który jest ok dla mnie, więc myślę, że będziesz wiedziała co mi doradzić

z:
1/ Estee Lauder - Powder - Amber Bronze Bronzing Powder
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=6360#6360
2/ Chanel - Powder - Soleil Tan De Moisturizing Bronzing Powder
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...Id=11169#11169
Mariola, bardzo chciałabym pomóc, ale z EL znam tyko brązery bronze godess, który występuje w dwóch odcieniach o tym samym nasyceniu koloru tylko w wersji matowej i shimmer,z drobinkami. I niestety nie znam najnowszej kolekcji brązerów Chanel może Kamisio mógłby pomóc, bo je widział, ja ostatnio nie byłam w perf. i nie wiem nawet, czy one zostały już wprowadzone jak tylko się na nie natknę, dam znać
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 18:52   #3266
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Kiedyś przymierzałam się do tego olejku Nuxe. Chyba go sobie sprawię na lato.

A jak już jesteśmy przy Nux-ie. Layla, a znasz to?:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18602

Szukam jakiegoś kosmetyku tonującego do twarzy.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 18:53   #3267
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Layla79
wklepałam nr. mojego zamówienia na tru i tam pisze coś takiego:

Current Status
(1)Shipped on 2008/06/07
(2)Arrival at your Local Customs within 1-2 working days

to znaczy że już wysłali?

a wogóle to jest to zaliczone jako skin care,czy to dobrze?
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 18:58   #3268
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Layla79
wklepałam nr. mojego zamówienia na tru i tam pisze coś takiego:

Current Status
(1)Shipped on 2008/06/07
(2)Arrival at your Local Customs within 1-2 working days

to znaczy że już wysłali?

a wogóle to jest to zaliczone jako skin care,czy to dobrze?
wysłali wczoraj Skincare ma wszystko co nie jest perfumami więc bez obaw, jest ok
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 19:19   #3269
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
znam tyko brązery bronze godess, który występuje w dwóch odcieniach o tym samym nasyceniu koloru tylko w wersji matowej i shimmer,z drobinkami.
A mi się wydawało, że shimmer jest jaśniejszy. Nie wiedzieć czemu
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 19:23   #3270
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wysłali wczoraj Skincare ma wszystko co nie jest perfumami więc bez obaw, jest ok
Dziękuję za odp. i rozwianie moich wątpliwości
ufff...teraz żeby tylko UC nie capnął mi paczuszki...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.