Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 18:53   #2851
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72

Juz Ci sprawdziłam ceny a wiec tak..Lancome 50 ml z pompką-88zl+14 wysylka..Estee Lauder 15 ml-42 zl+7zl wysylka..Chanel 349zł wysyłka free...Nutri-Re EL miałam za 800zl od molly to psia mac z nabozną czcią wcierałam w papę..cena ..

ja bym chciala Lancoma Aqua fusion ale w sloiczku typowo do suchej cery ...tez z pompka chyba to emulsja do roznych rodzajow cery ...

tego Chanela to musze probke najpierw przetestowac bo w ciemno to za drogi ....
......................... ......................... ......................... ......................... ...

zobacz com znalazla w jednym ze sklepow internetowych

ESTEE LAUDER - Cyber White Ex Extra Brightening UV Protector SPF 50 PA++ - Extra Rozjaśniający krem ochronny z filtrem SPF50 na dzień (50ml)

oczywiscie jest cala seria ....tylko mam jedno ale co do EL - nie lubie zapachu tych kremidel .....bynajmniej znam dwa - Time zone i Reveletion , oba smierduchy jak dla mnie ,takze ja EL w ciemno tez nie kupie ....
......................... ......................... ......................

ten EL hydra complete jest za 199zl w sklepie internetowym

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-29 o 19:13
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:37   #2852
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72

Juz Ci sprawdziłam ceny a wiec tak..Lancome 50 ml z pompką-88zl+14 wysylka..Estee Lauder 15 ml-42 zl+7zl wysylka..Chanel 349zł wysyłka free...Nutri-Re EL miałam za 800zl od molly to psia mac z nabozną czcią wcierałam w papę..cena ..

ja bym chciala Lancoma Aqua fusion ale w sloiczku typowo do suchej cery ...tez z pompka chyba to emulsja do roznych rodzajow cery ...

tego Chanela to musze probke najpierw przetestowac bo w ciemno to za drogi ....
......................... ......................... ......................... ......................... ...

zobacz com znalazla w jednym ze sklepow internetowych

ESTEE LAUDER - Cyber White Ex Extra Brightening UV Protector SPF 50 PA++ - Extra Rozjaśniający krem ochronny z filtrem SPF50 na dzień (50ml)

oczywiscie jest cala seria ....tylko mam jedno ale co do EL - nie lubie zapachu tych kremidel .....bynajmniej znam dwa - Time zone i Reveletion , oba smierduchy jak dla mnie ,takze ja EL w ciemno tez nie kupie ....
......................... ......................... ......................

ten EL hydra complete jest za 199zl w sklepie internetowym
LANCOME AQUA super nawilża ORYGINAL/PUDELKO 50ML-99zł+ 14 przesyłka...Czesto zamawiam w mniejszych proporcjach i patrze czy mi spasi,ale nie 7ml.. tylko z reguły 15ml....Biotherm to moja marka BIOTHERM AGE FITNESS SUPER NAWILŻAJĄCA EMULSJAlub krem z tej serii...Biotherm Multi Recharge,BIOTHERM LINE PEEL-KREM,CERA SUCHA/WRAŻLIWA...moze te przetestujTy na te zapachy wrazliwa jak jaLancoma w nocy zmywałam bo myslałam ze mnie absolue udusi

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Popatrz na to:BIOTHERM AQUASOURCE do skóry suchej 15ml i gratis..a gratisem jest kosmetyczka firmowa i płyn oczyszczający Biotherm do twarzy o poj. 30 ml-cena za 15 ml z przesyłką 50 zł
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:05   #2853
Laila10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Catherine1980
Laseczki a jak używacie cos 2 na noc to smarujecie całą twarz czy tylko plamiska?
To sięc wchłania jak zwykły krem czy pozostaje warstwa i brudzi pościel?

hello

Cati ja smaruje raz cala twarz a raz same miejsca gdzie mi plamki sie lokalizowaly zawsze , tak na zmiane bo mi bardzo po cosmelanie skora na drugi dzien schodzi ....jak sie odpowiednio wczesnie przed spankiem posmaruje , tak ok godz przed ,to sie wchlonie i nie zabrudzi poscieli ...
czasami jendak zamiast na noc to popoludniu sie smarne i do wieczora z cosmelanem na twarzy chodze , potem zmywam ....jak mi tam pasuje tak smaruje byle systematycznie ....

pozdrawiam

ps. u mnie burza

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Laila10


z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że samam robiłaś zabieg...zastanawiam się czy nie zrobić tego w salonie, wiem, że to trochę drożej wyjdzie, ale fachowy lekarz powinien to dobrze zrobić...
......................... ......................... ......................... ......................... ...

Lailo , hej

ja robilam maske 2 razy , pierwszy u lekarza , drugi sama i powiem Ci ,ze luszczyla sie i czerwienila skora tak samo po obu zabiegach ....tak poprostu byc musi i trzeba przezyc, takze czy ty sama maske sobie polozysz ,czy zrobi to lekarz bez roznicy ....

ja robilam maske w kwietniu i do dzis mam problemn z twarza , jak posmaruje cos2 to zaraz mi skora schodzi i sie czerwieni ....taki live z tym cosmelanem

pozdr.
Lapi!

Bardzo dziękuję za odp!jak zwykle trochę późno odpisuje....dwutygodniowe szkolenie i nawet nie miałam czasu się podrapać...mam dość!jak tak dalej pójdzie to ni estarczy mi czasu by zastosować ten |Cosmelan

Trochę mnie przeraża to złuszczanie naskórka...a Ty już dwa miesiące się męczysz może lepiej jak poczekam do zimy bo w sumie nie bedę mogła się opalać, a planuję wakacje. Ach ten Cosmelan...

Życzę Ci dużo wytrwałości i żeby w końcu skóra przestała schodzić!!!
Laila10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 13:19   #2854
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej kobietyMiłego dzionka..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:17   #2855
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ależ mnie tyle wiadomości ominęłono ale w końcu na kosmetyki trza zarobić
Miszelko a fajny ten tusz?ja lecę na resztkach ale jeszcze trochę wytrzymam
Dziewczyny jaki krem na noc mi polecicie przy głębokich zmarchach?
Teraz Eucerin z kw.hial.właśnie skończyłam.Myślicie że Ziaja HLC z kw.hial.z BU mogłoby być?
Miszelko jakby co to ja pigma bardzo chętnieeeejeśli oczywiście mogłabym prosić
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 16:47   #2856
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ależ mnie tyle wiadomości ominęłono ale w końcu na kosmetyki trza zarobić
Miszelko a fajny ten tusz?ja lecę na resztkach ale jeszcze trochę wytrzymam
Dziewczyny jaki krem na noc mi polecicie przy głębokich zmarchach?
Teraz Eucerin z kw.hial.właśnie skończyłam.Myślicie że Ziaja HLC z kw.hial.z BU mogłoby być?
Miszelko jakby co to ja pigma bardzo chętnieeeejeśli oczywiście mogłabym prosić
Szamanko licytuje ten zestaw jak chcesz?narazie nikt nie przebil i w sumie za 35 zl(z przesylka mialabys tusz EL,kredke Lancoma i Diora podklad..to byloby niezleZiaja na Biochemii?..ten tusz powiem ci szczerze,ze dostalam wczoraj i dzis rano pacnelam w pospiechu wiec opinii nie wydam bo robilam makeup o 6 rano wiec na wpol spiącajutro starannie pomaluje i Ci powiem oki?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 18:56   #2857
kaszja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam dziewczyny

jestem trzeci dzien na cos2 --nie wiem w ogole mi skora nie schodzi,nie jest czerwona , nic sie nie dzieje-az sie zaczynam martwic
kaszja1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 06:54   #2858
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Szamanko licytuje ten zestaw jak chcesz?narazie nikt nie przebil i w sumie za 35 zl(z przesylka mialabys tusz EL,kredke Lancoma i Diora podklad..to byloby niezleZiaja na Biochemii?..ten tusz powiem ci szczerze,ze dostalam wczoraj i dzis rano pacnelam w pospiechu wiec opinii nie wydam bo robilam makeup o 6 rano wiec na wpol spiącajutro starannie pomaluje i Ci powiem oki?
Miszelko Słońce Ziaja ze sklepu a kwas hial.z BiochemiiDobry zestaw na noc dla naszego wieku?
Tusz kcem,reszta nie bardzo mi potrzebna ale jak będzie to trudnoale najpierw maźnij się nim świadomie czyli koło 12
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 09:27   #2859
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Miszelko Słońce Ziaja ze sklepu a kwas hial.z BiochemiiDobry zestaw na noc dla naszego wieku?
Tusz kcem,reszta nie bardzo mi potrzebna ale jak będzie to trudnoale najpierw maźnij się nim świadomie czyli koło 12
Melduje poczynania z moimi rzeskami..więc..wydłuża,p odkręca(ja chwilke przytrzymuje je do gory wywinięte)dając efekt przy tym bardzo naturalny..Jak to Lancome-nie zawodny!!! jaki masz typ cery???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 10:55   #2860
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Melduje poczynania z moimi rzeskami..więc..wydłuża,p odkręca(ja chwilke przytrzymuje je do gory wywinięte)dając efekt przy tym bardzo naturalny..Jak to Lancome-nie zawodny!!! jaki masz typ cery???
Miszelko mam mieszaną cerę.T mi się świeci czego nienawidzęTo ten tusz jest jakiej firmy bom się pogubiłaA on nie rozmazuje się?Bo po 12h w pracy czasem mam podkówkę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 11:03   #2861
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanka wystawiam na allegro jak chcesz Tusz Lancoma(czarny),kredke Diora(czarna),Fluid Sisley(do cery mieszanej Transmat 2) bo mi sie tego za duzo nazbierałoa i puder Clarinsa sypki 01..Ceny tusz-32zł,kredka-35żł..fluid-39zł..Puder sypki-60zł...ten zestaw jak nikt nie przebije tez rozbije i wystawie na allegro..bo mialabym 4 kredki hi hi i 4 tusze zgroza panska w biały dzienopis podkładu(fluidu Sisley)Sisley, Transmat
Transmat to innowacyjny podkład ekskluzywnej marki Sisley przeznaczony do cery mieszanej i tłustej. Delikatna konsystencja pozwala osiągnąć naturalny, aksamitny mat bez wrażenia sztuczności. Transmat matuje i niweluje drobne niedoskonałości. Jednocześnie chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. W jego składzie znajduje sie ekstrakt z ogórka dzięki czemu posiada też właściwosci nawilżajace i rewitalizujące skórę

kolor 2 cendre..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 11:13   #2862
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Właśnie siedzę na allegro i jeszcze nic nie wystawiłaśJa potrzebuję tylko tusz bo po nieudanych próbkach z podkładami wracam na kolanach do Revlonua kredek mam tyle że i ja mogłabym powystawiać na all
Miszelka gdzie lepiej kupić kw.hialuronowy?Na Mazidłach, BU czy allegro?
Poczytałam sobie i zauważyłam że dziewczyny ten kwas z olejkami łączą a nie z kremami...
Właśnie znalazłam hialu-femin do łykania z kwasem.Kupić?
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-05-31 o 11:21
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 11:43   #2863
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę na allegro i jeszcze nic nie wystawiłaśJa potrzebuję tylko tusz bo po nieudanych próbkach z podkładami wracam na kolanach do Revlonua kredek mam tyle że i ja mogłabym powystawiać na all
Miszelka gdzie lepiej kupić kw.hialuronowy?Na Mazidłach, BU czy allegro?
Poczytałam sobie i zauważyłam że dziewczyny ten kwas z olejkami łączą a nie z kremami...
Właśnie znalazłam hialu-femin do łykania z kwasem.Kupić?
TZ robi zdjecia i opisy pojdzie z jego konta(znajdz uzytkownika RAPHS)ale to za chwile bo sie biedak spociłRevlonka Ci tez wysłałam w paczce fliud rozświetlajacy Sisley jest rewelka..no z tej półki to juz luksusBU tam kup...a jak ten puderek bambusowy?fajny?hydrolant z kocanki mam z BU,ale patrz mogłam Ci wysłaćech..Skwa lan tysz mam..i nic z tego nie używam...Cała ja nakupie i leży tam gdzie kończy sie logika tam zaczyna się MICHELL

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Hialu femin tak ma najwyzsze stężenie kwasu ta firma w kapsułce-KUPUJBiogal jest fajny tysz tani i wiesiołek na zmiane raz Biogal raz wiesiołek...Podład mój Lancome wymieszałam Ci z bazą i tak Ci wysłałam..zebys zobaczyła różnice jak jest baza na paszczy

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

A którego Revlona używasz?Maluś dała mi kiedys probaska swojego Kolor stay i spasila mi kolorkiemfajny,jeden z fajniejszych ktory nie robi mi maski na buzi...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 11:51   #2864
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
TZ robi zdjecia i opisy pojdzie z jego konta(znajdz uzytkownika RAPHS)ale to za chwile bo sie biedak spociłRevlonka Ci tez wysłałam w paczce fliud rozświetlajacy Sisley jest rewelka..no z tej półki to juz luksusBU tam kup...a jak ten puderek bambusowy?fajny?hydrolant z kocanki mam z BU,ale patrz mogłam Ci wysłaćech..Skwa lan tysz mam..i nic z tego nie używam...Cała ja nakupie i leży tam gdzie kończy sie logika tam zaczyna się MICHELL

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Hialu femin tak ma najwyzsze stężenie kwasu ta firma w kapsułce-KUPUJBiogal jest fajny tysz tani i wiesiołek na zmiane raz Biogal raz wiesiołek...Podład mój Lancome wymieszałam Ci z bazą i tak Ci wysłałam..zebys zobaczyła różnice jak jest baza na paszczy
Tak myślałam żeby na BU kupić i wyczaiłam jeszcze Olej z róży rdzawej EKOLOGICZNY (on jest pomarańczowy.nie będzie barwił skóry?????)w połączeniu z żelem hial może być niezłytylko że ja jakoś do kremu jestem przyzwyczajona i nie ufam żelom i tym podobnyma czemu nie kupujesz na Mazidłach?To tak z ciekawości
o Hialu femin zapytam w aptece u siebie
Puderek bambusowy fajny ale mi zachwyt już przelazł.Trochę bieli więc pomieszałam z mineralnym sypkim,ciemnym i już jest lepiejale go trochę na twarzy widać choć super wygładza skóręWyślę Ci zanim kupisz to sprawdź ale mam malutkie pudełeczkazobaczę jakie mi przysłałaś opakowania i przesypię

Revlon mam też colorstray.
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-05-31 o 11:53
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:09   #2865
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Tak myślałam żeby na BU kupić i wyczaiłam jeszcze Olej z róży rdzawej EKOLOGICZNY (on jest pomarańczowy.nie będzie barwił skóry?????)w połączeniu z żelem hial może być niezłytylko że ja jakoś do kremu jestem przyzwyczajona i nie ufam żelom i tym podobnyma czemu nie kupujesz na Mazidłach?To tak z ciekawości
o Hialu femin zapytam w aptece u siebie
Puderek bambusowy fajny ale mi zachwyt już przelazł.Trochę bieli więc pomieszałam z mineralnym sypkim,ciemnym i już jest lepiejale go trochę na twarzy widać choć super wygładza skóręWyślę Ci zanim kupisz to sprawdź ale mam malutkie pudełeczkazobaczę jakie mi przysłałaś opakowania i przesypię

Revlon mam też colorstray.
Jakos nie wiem..wole chyba gotowce..czytał am na biochemii i szereg osób zachwycone to fakt..Moja buzia mega wrazliwa.boje sie zapychania olejkami..flavo jak narazie rewelacja bo mnie nie uczula ufff..moze to zasługa ze nakladam najpierw na naczynka,potem serum na koncu krem sama widzisz ja non stopa cos kupuje i metoda prob i bledów dobieram do swojego lica KCW...Wczoraj na noc czoło pigmanormem grubo posmarowałam i teraz czekam na łuszczenie..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:31   #2866
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Pigma teraz smarujeszmnie Eucerin spasił ale ten na noc jest za ciężki trochę bo mi się wszystko do skóry przyklejałochyba kocham kwas hialuronowy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:39   #2867
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Pigma teraz smarujeszmnie Eucerin spasił ale ten na noc jest za ciężki trochę bo mi się wszystko do skóry przyklejałochyba kocham kwas hialuronowy
No smaruję..pochmurno wszak i jutro mam wolne wiec nie bede po dworze latać...patrzyłam na pogode i do środy bez upałów wiec posmarowałam

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Lapi wiesz moze spasiłby Ci krem Lieraca..Mat chromo..mam go i po nałożeniu jak rzadko który wchłania sie w try mig albo treściwszy Hydracid C 20 z SVR...Mnie EL zapachem odpycha..jedynie serum na noc i idealist mogu
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:42   #2868
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72

Lapi wiesz moze spasiłby Ci krem Lieraca..Mat chromo..mam go i po nałożeniu jak rzadko który wchłania sie w try mig albo treściwszy Hydracid C 20 z SVR...Mnie EL zapachem odpycha..jedynie serum na noc i idealist mogu
......................... ......................... ......................... ....

hejka , cosmelanki

Michell, wczoraj z braku laku kupilam serum nawilzajace Aqualia Thermal z Vichy bo juz nie mialam czym sie nawilzac , znam to serum , uzywalam w zeszlym roku , niezle jest ....ja w malym miescie mieszkam, zadnej Sephory nie uraczysz , takze tylko kremy apteczne mi na miejscu zostaja do kupienia , drogeryjnych nie kupuje , moja buziaka wymagajaca a po cosmelanie to wyjatkowo wrazliwa ...


ale jutro na Poznan lece to wezme probke Lancoma Aqua F.i zobaczym czy spasi , no i czekam az wejdzie u nas Biotherm Rides Repair Chroma Lift - dostalam w Paris probki i kremik jest best! takze kupuje na bank jak sie pojawi

pozdrowka
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 16:24   #2869
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72

Lapi wiesz moze spasiłby Ci krem Lieraca..Mat chromo..mam go i po nałożeniu jak rzadko który wchłania sie w try mig albo treściwszy Hydracid C 20 z SVR...Mnie EL zapachem odpycha..jedynie serum na noc i idealist mogu
......................... ......................... ......................... ....

hejka , cosmelanki

Michell, wczoraj z braku laku kupilam serum nawilzajace Aqualia Thermal z Vichy bo juz nie mialam czym sie nawilzac , znam to serum , uzywalam w zeszlym roku , niezle jest ....ja w malym miescie mieszkam, zadnej Sephory nie uraczysz , takze tylko kremy apteczne mi na miejscu zostaja do kupienia , drogeryjnych nie kupuje , moja buziaka wymagajaca a po cosmelanie to wyjatkowo wrazliwa ...


ale jutro na Poznan lece to wezme probke Lancoma Aqua F.i zobaczym czy spasi , no i czekam az wejdzie u nas Biotherm Rides Repair Chroma Lift - dostalam w Paris probki i kremik jest best! takze kupuje na bank jak sie pojawi

pozdrowka
Z vichy rozważałam zakup VICHY AQUALIA THERMAL LIGHT i w koncu kupiłam Biodermę...Och Sephora,tez bym pobuszowałaIdę pod prysznic bo mamy wyjazd zaplanowany na wieczorek,to siem musze zrobić na bóstwo Narazie,buziole
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 17:27   #2870
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

LAPI mam cerę mieszaną, zwłaszcza T sie mega świeci a LRP wchłania mi się od razu. Może dlatego że nie używam kremu LRP tylko mleczka.
Częściowo mi teraz inaczej hormony pracują i w ciąży może cera się wysuszać więc może dlatego u mnie tak dobrze się wchłania.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 20:21   #2871
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Właśnie mam próbkę Hydracid C 20 z SVR ale narazie testuję z SVR Densitium dla Pań po 45r.ż. i tysz ma kwas hiala napisałam do BU co by mi polecili co z czym zmieszać żeby cudowne serum na noc powstało

Miszelka ile kropel flavo c dajesz na twarzyczke?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 21:05   #2872
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Właśnie mam próbkę Hydracid C 20 z SVR ale narazie testuję z SVR Densitium dla Pań po 45r.ż. i tysz ma kwas hiala napisałam do BU co by mi polecili co z czym zmieszać żeby cudowne serum na noc powstało

Miszelka ile kropel flavo c dajesz na twarzyczke?
Najpierw smaruje tym na naczynka,potem trzy aplikacje serum..dwa ida na polika i pod oczy..jedno na czoło i co mi zostanie wcieram w szyję na to krem flavo c..i Michellka gotowa do spaniatym flavo flesh czasami za dnia robię...pod krem..Objadłam siępizzę z ostrym sosem wciągnełam..bo mi sie na pikantnie cosik kciało..uf...gdzie ja to spalę.....Tu sz sie nie rozmazuje..kredka tez..nareszcie bez odbicia na powiekachCiekawe co z BU zaproponują?

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
LAPI mam cerę mieszaną, zwłaszcza T sie mega świeci a LRP wchłania mi się od razu. Może dlatego że nie używam kremu LRP tylko mleczka.
Częściowo mi teraz inaczej hormony pracują i w ciąży może cera się wysuszać więc może dlatego u mnie tak dobrze się wchłania.
Cati Ty masz ten La roche-posay Anthelios XL LSF 50+..bo jak sprawdzałam w aptekach nazwa była ta sama ale nie pisało LSF przed 50+... Jak samopoczucie?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 07:02   #2873
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

To ja pięć kropelek flavo daję na dzień i siedem na noci ja się dziwię że to m tak szybko schodzi.Na dzień mam Fluid Eucerin 50+ a poniewaz nie znam sie na składach to nie wiem czy nawilża.Miszelko znasz się na składach kosmetyków?

A oto odpowiedź z BU(tak szybko?):

Z naszej oferty polecalibyśmy wziąć pod uwagę:
- Podwójny żel hialuronowy 2%, który może Pani aplikować łącznie z
Serum-olejkiem RENEW lub GRANAT.
- Serum z witaminą C w formie płynnej lub olejku.
- Krem z kwasem liponowym
- Tonik PHA 6%

Serum z witaminą C polecamy na dzień (kilka kropli aplikowane na
jeszcze wilgotną od hydrolatu skórę). Następnie polecamy zastosować
Krem z filtrami, w tym względzie polecamy gotowe produkty, gdyż w
warunkach domowych nie ma możliwości wykonania skutecznego kremu z
filtrami. Polecamy zwłaszcza gamę produktów Anthelios firmy La
Roche-Posay.

Tonik PHA 6% polecamy stosować na noc co 2-3 dni. Następnie
naprzemiennie żel w połączeniu z wybranym olejkiem lub Krem z kwasem
liponowym.
Wszystkie polecane zestawy są odpowiednie również do stosowania na okolice
oczu.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół 'Biochemia Urody'
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-06-01 o 07:05
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 07:19   #2874
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć laseczki
nie nadążam za wami, tyle kremików, nowości
a mnie cos zapchało buuu, Miszelka chyba bioderma, bo to jedyny nowy kosmetyk, no chyba ze filtr avenki dostałam troche od koleżanki
oj ciężkie to życie, i na dodatek pada
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 07:27   #2875
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć NusiaU mnie tez pochmurno.Siedzę na tej BU i głupieję bo nie wiem co kupić a moze wrócić do aptecznych gotowców i problem z głowy.Bo na BU wcale taniutko nie jest jak się zliczy wszystko co potrzeba...moze jakością się różnią
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 07:50   #2876
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laski...Nusiątko miała nie zapychać Bioderma..no ale opis swoje krem swoje Szatanka a Ty szukasz kremu na dzien czy na noc?Dziewczyny kawa?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 07:53   #2877
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

MiszelkaNa noc potrzebuje krem bo na dzień mam filtr i chyba mi to wystarcza.Znasz się na składach?A kawy od urodzenia syna nie pijam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 08:05   #2878
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
MiszelkaNa noc potrzebuje krem bo na dzień mam filtr i chyba mi to wystarcza.Znasz się na składach?A kawy od urodzenia syna nie pijam

oj ja bez kawy no zupełnie nieprzytomna, rób Miszelko
moze to nie bioderma, moze avenka i stres zrobiły swoje i niewyspanie

teraz musze smarować buźkę takim śmierdzielem z apteki który strasznie wysusza
no i w takim razie muszę zainwestowac w jakiś kremik nawilżający - help me dziewczynki
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 08:08   #2879
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
oj ja bez kawy no zupełnie nieprzytomna, rób Miszelko
moze to nie bioderma, moze avenka i stres zrobiły swoje i niewyspanie

teraz musze smarować buźkę takim śmierdzielem z apteki który strasznie wysusza
no i w takim razie muszę zainwestowac w jakiś kremik nawilżający - help me dziewczynki
Nuśka dla mnie KWC to Ziaja HLC.Kosztuje.....7 złi warto spróbować.Nawet jeśli Ci nie podejdzie to mozesz zuzyc do ciała albo do rąk.Chcesz to próbkę Ci podeslę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 08:16   #2880
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nuska moze ten vichy co kupiła Lapi?Ty masz cere sucha nieVICHY AQUALIA THERMAL legere light 50-moze ten ja kupimSzatanka a na noc flavo c krem do kompletu do serum?nie byłoby lepsze..mozesz kwas hial kupic i dołączyc do aplikacji kremu...Ten z la roche Nuska?tysz mam..dałas mi probaska i kupiłamJak mozna zyc bez kawytoz to życiodajny płyn mój

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Avene, Ystheal+ Creme (Krem przeciwzmarszczkowy dla skóry suchej)-na noc... Avene, Ystheal+ Emulsion (Emulsja przeciwzmarszczkowa dla skóry normalnej i mieszanej)-na noc Dax Cosmetics, Re-Lipid, Krem na dzień-
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.