Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 16:47   #1171
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Minę miała ciekawą

Swoją drogą to zastanawiające dlaczego ktoś nagle podejmuje decyzję o zgoleniu się na zero
Rozumiem, że ma się zniszczone włosy, jakiś wypadek..... ale żeby ot tak złapać za maszynkę
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 16:58   #1172
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Hmm.... tu się nie zgodzę Są faceci, którzy zwracają ogroooomną uwagę do wyglądu swojej kobiety Trochę chyba na zasadzie "moja kobieta świadczy o mnie"

Może rzeczywiście laska chciała się do Ciebie upodobnić... Może on jej powiedział coś miłego o Tobie..... Wiesz, jakie baby są zazdrosne.
Ja czasami też, ale nie jestem zazdrosna o wygląd jakiejś baby, a o fakt, że ma "coś", co ja kiedyś miałam Najwidoczniej mam silne poczucie własności

Ktoś może powiedzieć : "to miłe, że Twój styl komuś się podoba", ale na litość Boską czy musi od razu być naszym klonem
Nie uważam się za super laskę i czasami naprawdę dziwią mnie dziewczyny, które małpują mój sposób ubierania się, fryzurę, okulary czy głupią torebkę

W ekstremalnych przypadkach takie osoby mają chyba problem z własną tożsamością. Niektórzy sądzą, że pozbywając się jakiś kompleksów od razu będą szczęśliwi Niestety to nie działa w ten sposób

Moja rozmowa z jedną panna, która kupiła taką samą torebkę
- Oooo masz taką samą torebkę jak ja
- aaaaa wiesz nie było innych a MUSIAŁAM jakąś kupić!

W Krakowie brakuje torebek

taaaa.
no coz, na mnei fakt, ze ktos ma juz co co ja planowalam nabyc dziala jak zimny prysznic.
taka jakas zwariowana jestem

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=Seha_...eature=related

znalazłam filmik na youtube, i przypomniałam sobie jakie to śmieszne uczucie ścinać swoje kudełki-u mnie wyglądało to w taki sam sposób jak u niej

spoko
tyle, ze ja scinalam, nawet sie nawet nad tym nie zastanawiajac - czasu na filmiki video nie bylo.
miedzy jednym karmieniem a drugim

jak dla mnie wyglada ani szokujaco, ani ladnie, ani bzrydko.
no scieta na zapalke, a za miesac nie bedzie po tej zapalce sladu

swoja droga ksztaltna czaszka
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-01-30 o 17:00
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 17:02   #1173
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Mi włosy rosną 2,5 cm na miesiąc. Wyhodowanie włosów do pasa z "zapałki", ( z podcinaniem końcówek kiedy już mocniej odrosły) zajęło mi 5 lat.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 17:05   #1174
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Mi włosy rosną 2,5 cm na miesiąc. Wyhodowanie włosów do pasa z "zapałki", ( z podcinaniem końcówek kiedy już mocniej odrosły) zajęło mi 5 lat.

jej...
bzrmi jak sto lat
ja zapuszczam piec miesiecy i mnie wszystko strzrela juz.
no ale wiezre , ze po pierwszych 2 latach mozna sie pzrywzwyczaic...
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 17:26   #1175
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ja chcę tylko dwa lata zapuszczania Wystarczy mi długość do ramion
W sumie po tych 2 latach jakby zapomnieć o istnieniu zakładów fryzjerskich i nożyczek można przetrzymać ..... Wyglądałabym jak Alf

Laudik nigdy nie kupiłabym czegoś, co ma np. moja koleżanka lub kobieta, którą znam z Wydziału
Dlatego lubię lumpki Mam gwarancję, że żadna nie poleci kupić tego samego
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 17:28   #1176
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
ja chcę tylko dwa lata zapuszczania Wystarczy mi długość do ramion
W sumie po tych 2 latach jakby zapomnieć o istnieniu zakładów fryzjerskich i nożyczek można przetrzymać ..... Wyglądałabym jak Alf

Laudik nigdy nie kupiłabym czegoś, co ma np. moja koleżanka lub kobieta, którą znam z Wydziału
Dlatego lubię lumpki Mam gwarancję, że żadna nie poleci kupić tego samego

swiete slowa
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 18:04   #1177
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Tak sobie pomyślałam, że dawno nie kupowałam sobie torebki

Oszczędzam na włosach

Męczę się z zółtymi końcówkami. Po waxie i rumianku farbowane końce przybrały paskudny żółty kolor.... jak kupa....

Dziewczyny na innym wątku polecają srebrną płukankę do włosów. Używałam tylko tej fioletowej gdy chciałam mieć platynowe. Wtedy były farbowane, a teraz boję się co wyjdzie na tych naturalnych....
Jakaś ostrożna się zrobiłam w kwestii włosów....
Co myślicie o takiej płukance? Nie mogę jeszcze ściąć bo będą za krótkie... muszę się przemęczyć jakiś miesiąc lub dwa

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Aha.... znalazłam starą fotkę z moim naturalnym skrętem. Wyglądam jak

Wstawiam do albumu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 18:20   #1178
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Witam Was
zła jestem .... w końcu tyłek ruszyłam na zakupy a tu nic, oblatałam sklepy; szukałam glorii ,waxa latte żelu paloma
... i nic nie kupiłam , normalnie wywiało albo śnieg zasypał

Odnośnie płukanki- może lepiej szampon joanny kupić masz pewność ze nie przedobrzysz
i stosować go raz na tydzień,na włosach naturalnych raczej nic nie będzie widać tylko na tych jaśniejszych pasmach
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2010-01-30 o 18:23
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 18:43   #1179
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Mi włosy rosną 2,5 cm na miesiąc. Wyhodowanie włosów do pasa z "zapałki", ( z podcinaniem końcówek kiedy już mocniej odrosły) zajęło mi 5 lat.
no dlugo...
na szczescie do pasa nie chce w takich dlugich mi nie ladnie bo jestem niska, pozatym mam cienkie i przetluszczajace i bym wyglądala jak przylizus

takie do cycka starczą, pozatym jak juz sie ma do ramion to sie chyba tak nie zwraca uwagi i same rosną. teraz to mnie męczą bo wiadomo kazdy jakos stoi i nie ma fryzury. a jak juz bede miec do ramion to nie bede tak z nimi cudowac, poprostu beda sobie rosly. juz sie nie odczuwa takiej presji "no niech rosna, niech rosna" tylko poprostu sobie są. mam zamiar o nie dbac zeby podcinac koncowki raz na pol roku
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 19:03   #1180
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
no dlugo...
na szczescie do pasa nie chce w takich dlugich mi nie ladnie bo jestem niska, pozatym mam cienkie i przetluszczajace i bym wyglądala jak przylizus

takie do cycka starczą, pozatym jak juz sie ma do ramion to sie chyba tak nie zwraca uwagi i same rosną. teraz to mnie męczą bo wiadomo kazdy jakos stoi i nie ma fryzury. a jak juz bede miec do ramion to nie bede tak z nimi cudowac, poprostu beda sobie rosly. juz sie nie odczuwa takiej presji "no niech rosna, niech rosna" tylko poprostu sobie są. mam zamiar o nie dbac zeby podcinac koncowki raz na pol roku

masz racej.tez wydaje mi sie , ze po osiagnieciu ramion juz mozna uznac wlosy za dlugie i juz sie ich tak nie zauwaza
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 21:47   #1181
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cze,
niutka bingo!
nie wiem czemu uparlam sie na zapuszczanie... chyba dlatego, ze musialabym je sciac naprawde krotko zeby sie ukladaly, gdy maja kilka cm skrecaja sie i musze je rano ukladac i prostowac. W kazdym razie stanelo na razie na zapuszczaniu.
Oddalam w koncu wlosy w rece fryzjera, nie duzo zdzialala, bo zapowiedzialam ze zapuszczam, ale widac malutka roznice w ukladaniu, odrobine lepiej jakos calosc wyglada, mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiej
asica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 23:25   #1182
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Od mego ścięcia się na zapałkę minęło dwa lata. Miałam od 2 cm, do 5 cm na grzywce. Niestety nie dysponuję zdjęciem.
Na pierwszym zdjęciu już sporo odrośnięte, trochę z tyłu pogniecione, bo jeszcze nie układałam. Głównie prostowałam wtedy, ale nie mam takiego zdjęcia.
Drugie zdjęcie z kwietnia tamtego roku.
Ostatnie zdjęcie z teraz, jak widać mam do ramion po dwóch latach zapuszczania. Nie mam lepszych zdjęć, jak ktoś chce mogę z tyłu jeszcze jakieś cyknąć.
O i jeszcze jedno znalazłam w prostych, z tamtego roku na początku wakacji.
I jak komuś wolno rosną to chyba mi
Powodzenia dziewczyny w zapuszczaniu, ile to ja razy miałam ochotę iść do fryzjera żeby znowu się na krótko obciąć.
Za 3 lata, to ja ich raczej do pasa nie będę miała, ale się cieszę narazie że tyle mi odrosły

Edytowane przez 6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Czas edycji: 2010-01-30 o 23:27
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 08:57   #1183
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Mam nadzieję, że moje w ciągu dwóch lat dorosną do ramion. Nie wiem czy mam cierpliwość żeby były dłuższe.... Owszem podobają mi się ale przy gęstych włosach w lecie ugotowałabym się tylko nie piszcie, że można spiąć nie ma spinek, które obejmą taką ilość włosów Nawet te duże klamry psuły się na moich kłakach
jaa150 masz bardzo ładne włosy

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Witam Was
zła jestem .... w końcu tyłek ruszyłam na zakupy a tu nic, oblatałam sklepy; szukałam glorii ,waxa latte żelu paloma
... i nic nie kupiłam , normalnie wywiało albo śnieg zasypał

Odnośnie płukanki- może lepiej szampon joanny kupić masz pewność ze nie przedobrzysz
i stosować go raz na tydzień,na włosach naturalnych raczej nic nie będzie widać tylko na tych jaśniejszych pasmach
chyba wszystkie wizażanki kupują te kosmetyki

Jak skończę wax to przejdę cały Kraków w poszukiwaniu glorii i kalosa
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 11:03   #1184
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

[1=6a7e0cf2eda2bda4316abe8 4f76a420338a84d81_65555cc f31198;16845679]Od mego ścięcia się na zapałkę minęło dwa lata. Miałam od 2 cm, do 5 cm na grzywce. Niestety nie dysponuję zdjęciem.
Na pierwszym zdjęciu już sporo odrośnięte, trochę z tyłu pogniecione, bo jeszcze nie układałam. Głównie prostowałam wtedy, ale nie mam takiego zdjęcia.
Drugie zdjęcie z kwietnia tamtego roku.
Ostatnie zdjęcie z teraz, jak widać mam do ramion po dwóch latach zapuszczania. Nie mam lepszych zdjęć, jak ktoś chce mogę z tyłu jeszcze jakieś cyknąć.
O i jeszcze jedno znalazłam w prostych, z tamtego roku na początku wakacji.
I jak komuś wolno rosną to chyba mi
Powodzenia dziewczyny w zapuszczaniu, ile to ja razy miałam ochotę iść do fryzjera żeby znowu się na krótko obciąć.
Za 3 lata, to ja ich raczej do pasa nie będę miała, ale się cieszę narazie że tyle mi odrosły [/QUOTE]


rozumiem twoj bol, bo moj maz ma jeszcze bardziej krecone wlosy niz ty.
i obecnie mimo, ze jego wlosy po rozczesaniu podczas mycia siegaja mu juz spokojnie do ramion, bo wyschnieciu zwijaja sie w sprezynki i uciekaja w okolice uszu(cos jak twoje zdjece nr 2).
a obecnie, od kilku miesiecy testuje na nim "madrosci wizazu" dla kreconych wiec ma naparwde doskonaly skret.
gdy mial dlugie - przy pierwszym w zyciu zapuszczaniu, po ponad 3 latach mial prawie do pasa - ale na mokro - po wyschnieciu byly do lopatek.
i za kazdym razem pzry tej dlugosci wymiekal i scinal.
to jego trzecia akcja zapuszczania, zobaczymy jak bedzie tym razem, bo z mocno kreconymi wlosami jest zdecydowanie inaczej niz z prostymi.
zeby byly do pasa -musza byc chyba minimum 10-20cm dluzsze.
poza tym ty masz naprawde dobra dlugosc i bardzo bym chciala taka juz miec.
bo poki co jestem na etapie twoich pierwszych zdjec.
i staram sie prostowac i wygladzac, bom tez z tych pokreconych.
moim daniem wlosy rosna ci standardowo - tylko pzry lokach zwyczajnie tego nie widac
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 11:54   #1185
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
jaa150 masz bardzo ładne włosy
Dzięki

Ja też prostowałam jak miałam taką długość jak na pierwszym zdjęciu, tylko tak sobie zdjęcie w kręconych zrobiłam
Miałam ten wątek jeszcze w subskrypcjach, kiedyś tak samo męczyłam się z za krótkimi. Teraz w sumie długość mi pasuje, ale chciałabym takie przynajmniej do łopatek.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:00   #1186
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

dlaczego tak jest ze u kogoś mi się podobają kręcone włosy a u siebie nie bardzo (to tak odnośnie włosów jaa150-popieram bardzo ładne ),aha widziałam pytałaś się o kallosa, ja mam odżywkę mleczną,krótko ja stosuje ale jest przyjemna włosy miękkie dobrze się rozczesują ,
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:03   #1187
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Jak już odrosną to wydaje mi się, że łatwiej zapuszczać....
Chociaż ja wymiękałam i nigdy nie były dłuższe niż do łopatek

Ja nie mam mocno kręconych i na szczęście nie zwijają mi się w spręzynki Córka mojej koleżanki ma takie i im są dłuższe tym bardziej się skręcają. Ma jakieś 6 lat i nie obcinali jej od dziecka po naciągnięciu ma prawie do pasa, gdy wyschną są do ramion. Wygląda, jak mały potwór
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 13:39   #1188
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Jak już odrosną to wydaje mi się, że łatwiej zapuszczać....
Chociaż ja wymiękałam i nigdy nie były dłuższe niż do łopatek

Ja nie mam mocno kręconych i na szczęście nie zwijają mi się w spręzynki Córka mojej koleżanki ma takie i im są dłuższe tym bardziej się skręcają. Ma jakieś 6 lat i nie obcinali jej od dziecka po naciągnięciu ma prawie do pasa, gdy wyschną są do ramion. Wygląda, jak mały potwór

no jak jest luzny ladny skret tto jeszcze pol biedy.
jak jest taki jak u mojego kolegi malzonka (w wolnej chwili mu cykne fotke i wstawi) to sie zaczynaja schody.
poki co ja dbam o jego wlosy - wszyscy zaczynaja zastanawiac sie czy nei robi sobie trwalej, i oduczam go dotykania wlosow (bo ma debilny odruch przyklepywania i pzrygladzania lba)
ale powoli, powoli....najlepiej na niego dzialaja efekty mojej pielegnacji jego wlosow - wyobrazacie sobie ze z codziennego szorowania szamponem pzreszedl na kilka razy w miesiacu i teraz myje odzywka???
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 13:54   #1189
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

ależ Ty go katujesz Mężczyźni zazwyczaj nie zwracają uwagi na włosy. Sukces, jak umyją
Wiem ...wiem nie wszyscy

Jak już pisałam na innym wątku wracam do mycia "sylikonowcami" Te ziołowe zaczęły wysuszać mi włosy. Wychodzi na to, że moje włosy kochają sylikony I chyba zdecyduję się na zakup czegoś do prostowania z L'oreal
Mam ochotę iść do fryzjera
Żeby wyglądać, jak człowiek muszę poczekać do marca.... i potem już swoje naturalne, paskudne mysie ......


mg78 o jakim szamponie z Joanny pisałaś?
Muszę pozbyć się tej żółci Mam nadzieję, że ten szampon nie wysusza włosów i nie zmienia koloru naturalnych Regenal z Welli bardzo wysuszał.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 13:59   #1190
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
ależ Ty go katujesz Mężczyźni zazwyczaj nie zwracają uwagi na włosy. Sukces, jak umyją
Wiem ...wiem nie wszyscy

Jak już pisałam na innym wątku wracam do mycia "sylikonowcami" Te ziołowe zaczęły wysuszać mi włosy. Wychodzi na to, że moje włosy kochają sylikony I chyba zdecyduję się na zakup czegoś do prostowania z L'oreal
Mam ochotę iść do fryzjera
Żeby wyglądać, jak człowiek muszę poczekać do marca.... i potem już swoje naturalne, paskudne mysie ......


mg78 o jakim szamponie z Joanny pisałaś?
Muszę pozbyć się tej żółci Mam nadzieję, że ten szampon nie wysusza włosów i nie zmienia koloru naturalnych Regenal z Welli bardzo wysuszał.

sam sie prosi.
jak zobaczyl ze mu wloski na zakolach poodrastaly to sam sie namaszcza.
jak mu pokazalam na czym polega mycie wlosow (ze nie na koltunieniu i szorowaniu) to jak lezie do wanny to mnei wola na zabiegi.
i jest efekt, serio.
a ze maz -gwiazda rocka to mu nieco zalezy na ymydzu

ja sie stesknilam za moja lorealowa seria rozowa(perlowy blask) i wlasnie ide sobie ja kupic.
musze si powygaldzac silikonami tez bo teraz przy tym blondzie to tylko to je doprowadzi do dawnej formy
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:36   #1191
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

No tak ymydż ważna rzecz

Ja chcę już długie
a tak mnie korci żeby opitolić przy skórze
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 16:37   #1192
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

wrocilam obkupiona .
kupilam duza odzywke z loreala rozowego, do tego szampon pantene do blondow, do tego szampon z olejkiem kokosowym bez silikonow (nie doczytalam sie w kadym razie zadnych powaznych) i do tego serum do wlosow z tej samej serii pure coconut ktory jest siikonowa bomba. do czwartku mam zamiar walnac pzrynajmneij ze 3 razy olej kokosowy zmieszany z rycynowym celem dopieszczenia wlosow (bo moje niepodcinane koncowki biedniutkie sa), a w czwartek o 9 im dowale do pieca.....
a pozniej juz tylko pielegnacja, pielegnacja i pielegnacja.... i byle do lata....
miejmy nadzieje , ze jak zlapia troche tych wszytskich wygladzaczy z zakupionych dzis towarow to nie bedzie z nimi bardzo tragicznie.
a od jutra zostanie mi tylko 5 pelnych miesiecy dalszego ciagu mojej pzrygody z zapuszczaniem.
i chce zeby bylo juz cieplo
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-01-31 o 16:38
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:19   #1193
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Czytałam, że olejek rycynowy przyciemnia włosy Dlatego zrezygnowałam bo mam jasne włosy
A miałam chęć na klasyczną maseczkę z oliwy, żółtka, cytryny i olejku rycynowego.

Laudik różowa seria to ta drogeryjna? Czy jakaś profesjonalna?
Zdecydowałam, że jak mi podrosną trochę do jakiegoś boba to zrobię ten balejaż. Przy długich to pewnie zapłaciłabym z 600 zł A tak może z 300 Chyba takie ceny mają w tym salonie. Głupio wcześniej pytać Potem tylko odrosty na wierzchu

Laudik aż Ci zazdroszczę możliwości zrobienia pasemek W maju masz to wesele?

Ja się właśnie dowiedziałam, że na wakacjach wypadnie "wielkie" wyjście. i w takim tempie to będę do kwadratu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:41   #1194
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...h-i-siwych.htm chodziło mi o ten szampon lub szampon kallos https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post13355206 recenzja na temat składu +recenzje dziewczyn
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ch-i-blond.htm
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:38   #1195
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Muszę spróbować Szampon jest tani = ciężko go dostać
Jednak najprościej byłoby obciąć muszę to sobie wybić z głowy
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:50   #1196
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

tak sobie mysle, ze gdybym miala wlosy chociaz 10 cm dluzsze to juz bym w miare byla usatysfakcjonowana w kwestii wygladowej.
pociesza fakt ze to za jakies 7-8 miesiecy.
chyba jestem teraz w drugiej tragoicznej fazie.
pierwsza byla zanim sie wlosy polozyly na glowei i taka czapka byla bez skladu i ladu.
potem byl spokoj bo wygladala fryzura na w miare zaplanowana.
a teraz to juz oczekwianie kiedy wszystkie (te z gory)sie zrownaja tak za ucho (i pojawi sie na pzryklad mozliwosc machniecia nawet krotkiego ,ale boba.
teraz troche zaluje, ze ucielam grywke, no ale coz....
mam nadzieje, ze znow w 4 miesiace odrosnie.....
umylam sie silikonowym szamponem, naodzywialam silikonowa odzywka i mam gladkie wlosy
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 22:01   #1197
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Laudik nigdy nie kupiłabym czegoś, co ma np. moja koleżanka lub kobieta, którą znam z Wydziału
Dlatego lubię lumpki Mam gwarancję, że żadna nie poleci kupić tego samego
a ja nie mam tego problemu
uważam, ze owszem fajnie jest wyglądac oryginalnie, ale lubie tez ciuchy z sieciówek, a wtedy łatwo trafic na osobe noszącą to samo, jednak nawet od stóp do głów w tych samych ciuchach dwie osoby sa jednak kims innym i każda pozostaje sobą, inny jest przeciez sposób poruszania się, noszenia ubrania, dodatki, no i przede wszystkim twarz i osobowość włascicielki
ja jestem sobą i nie musze sie obawiac, iz ktos w tych samych ciuchach moze mi zagrozić kiedys nawet z kumpelą specjalnie sie na imprezy ubierałysmy jak blixniaczki, dla jaj... i fajnie było



a co do tej laski Laudik, to ona robiła cos bardzo głupiego upodobniając sie do Ciebie, powinna była postawic własnie na swoją oryginalność, rude włosy itd... zeby faceta zaiteresowac swoja osoba, a nie przypominac mu ciebie na każdym kroku, głupota do kwadratu, nie wiem czemu kobiety tak robią- zamiast postawic na podkreślenie swoich najlepszych cech, to one sie chcą upodobnic do rywalki i wychodzą na


dziewczyny, mam kryzys włosowy, tak bym chciała juz miec długie, co najmniej do połowy pleców, najlepiej od zaraz
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-01-31 o 22:05
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 22:18   #1198
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
a ja nie mam tego problemu
uważam, ze owszem fajnie jest wyglądac oryginalnie, ale lubie tez ciuchy z sieciówek, a wtedy łatwo trafic na osobe noszącą to samo, jednak nawet od stóp do głów w tych samych ciuchach dwie osoby sa jednak kims innym i każda pozostaje sobą, inny jest przeciez sposób poruszania się, noszenia ubrania, dodatki, no i przede wszystkim twarz i osobowość włascicielki
ja jestem sobą i nie musze sie obawiac, iz ktos w tych samych ciuchach moze mi zagrozić kiedys nawet z kumpelą specjalnie sie na imprezy ubierałysmy jak blixniaczki, dla jaj... i fajnie było



a co do tej laski Laudik, to ona robiła cos bardzo głupiego upodobniając sie do Ciebie, powinna była postawic własnie na swoją oryginalność, rude włosy itd... zeby faceta zaiteresowac swoja osoba, a nie przypominac mu ciebie na każdym kroku, głupota do kwadratu, nie wiem czemu kobiety tak robią- zamiast postawic na podkreślenie swoich najlepszych cech, to one sie chcą upodobnic do rywalki i wychodzą na


dziewczyny, mam kryzys włosowy, tak bym chciała juz miec długie, co najmniej do połowy pleców, najlepiej od zaraz


wiesz mi to pzreszkadzalo wlasnei w tym pzrypadku.
poza tym mysle, ze panna miala po porstu slabe poczucie wlasnej wartosci moze, bo jakbvy sie zastanowila dobzre to zauwazylaby fakt, ze pan zwrocil uwage na nia wtedy gdy miala rudy wlos, 15 kilo nadwagi i byla po prostu soba.
to, ze zalezalo mu na moim zdaniu na jej temat(a bylo bardzo dobre na poczatku, wrecz wszytskimi konczynami przyklepalam ich zwiazek - w koncu moglam odetchnac z ulga)nie oznaczalo, ze w miesiac czy dwa musiala rozpoczynac akcje stawania sie mna.akcje, ktora z reszta zakonczyla sie sukcesem, bo po tych wzystkich zabiegach upodabniajacych wygladala jak moja siostra (widac wspominany pan lubil ten typ i dostrzegl w niej potencjal )

gdy chodzi o szmaty czy dodatki, a nie o akcje rodem z filmu "utalentowany pan ripley" nie mam zadnych problemow.

a o kryzysie wlosowym nie mow mi.
czuje sie jakbym miala dobzre po 60(ze wzgledu na fryz).
moze poblondzenie poprawi mi humor na jakis czas - doblondzam ssie w czwartek
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-01-31 o 22:20
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 02:04   #1199
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

no Laudik, przynajmniej możesz sie doblondzic, a ja co- nic nie moge

przeciez ścinałam, by wrócic do naturalek, to nie będe teraz np. blondzic, chociaz też mnie troche naszło, ale mam wsparcie w małzu, on twierdzi, że w tych mi dobrze no ale nudze sie już... jez... niech mi juz szybko urosna, bo zrobie im krzywde zaraz
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 04:25   #1200
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

dziewczyny ratujcie, mam straszna chęć sie poblondzic ,
to wszystko przez ciebie Laudik




jejkuuuu... wybijcie mi to zaraz z głowy, plis plis, plis


doszło do tego, że cała noc ogladałam Marylin monroe na you tube i wzdychałam do blondzików
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.