Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 13:15   #2551
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja !ja też pędzę na wrocławskie spotkanie bledziochów
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:17   #2552
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
ja !ja też pędzę na wrocławskie spotkanie bledziochów
  • Lemirka
  • Raboussamai +1 (?)
  • Isilindil
  • krolowa zurawin

Edytowane

Kto jeszcze?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:23   #2553
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Czyli Aussie odpada Dziękuję
Też znalazłam je oba Muszę się ratować bo póki co używam Multi-Intensive i jest już za ciemny Z Linen był ok, ale z Fair Neutral ->
Dobrze byłoby się zaopatrzyć w kilka próbek, ale póki co na allegro nie ma nikogo kto je sprzedaje...
No EDM wycofało możliwość wysyłki do Polski, więc pewnie oferta na Allegro będzie coraz uboższa.. Można kupić ich produkty u ich "oficjalnego importera () ale tam jest znacznie drożej http://kosmetyki-mineralne.com/
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:45   #2554
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabu - przyprowadź koleżankę
Isi wraca w niedzielę z Barcelony - trzeba by jakąś datę ustalić.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 16:18   #2555
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No EDM wycofało możliwość wysyłki do Polski, więc pewnie oferta na Allegro będzie coraz uboższa.. Można kupić ich produkty u ich "oficjalnego importera () ale tam jest znacznie drożej http://kosmetyki-mineralne.com/
Wiem o tym ich bardzo niemiłym zagraniu, ale nie pozostaje nam nic innego jak tylko się z tym pogodzić
Tak czy siak ja nadal będę miała nadzieję, że jednak coś się będzie na all pojawiać
A oficjalnego importera... lepiej przemilczę bo to jest chyba jakaś kpina

Lemirka jeszcze się jej zapytam czy byłaby chętna , ale chyba tak
No więc teraz termin... ja nieśmiało wtrącę, że byłabym za 2 połową października
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 17:20   #2556
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Co do bladego ciała, ja nie uważam aby było nieatrakcyje, o ile nie jest ... sine. Ja niestety mam dość delikatną skórę i prześwitują przez nią żyły, a całość nabiera takiego sino - ziemistego koloru. Kiedy się opalę (po przeżyciu najpierw fazy spalenia i złażenia skóry; bo tak reaguję na intensywne słońce) zyskuję odcień takiej brudnej żółci z brzoskwiniowymi tonami. Tak, jakbym była niedomyta Więc wolę jednak swoją bladość i siność od tej dziwnej, nieświeżej barwy
ja niestety też mam problem z sinieniem. z tym że u mnie jest tak, ze gdy jest tylko trochę chłodniej, kończyny mi sinieją: stają się fioletowe w takie białe placki a sińce na nogach robią mi się od byle dotknięcia może to przez anemię?
sińce pod oczami mam zawsze i od zawsze (smarowałam różnymi kremami, niewiele dały), ale od czego są podkłady i korektory?
a niebieskie, widoczne żyłki mi sie nawet podobają
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Mnie się podobają zarówno blade ciała (nie sine), jak i te naturalnie ciemne. Moja rozpiętość gustów powala.
mi też (tylko jak nie są za chude). lubię ciemną karnację, ale nie dążę do uzyskania takowej... nie opłaca się

ten podkład Oriflame (ktoś podał linka) rzeczywiście wydaje się być jaśniutki
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-09-16 o 17:21
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 18:28   #2557
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hah, dzisiaj postanowiłam że wypróbuję na sobie nową (dla mnie) metodę nakładania minerałów - wymemłałam je z kremem nuno ziaji i nałożyłam na twarz. Efekt niesamowity! Podkład wgryzł się w skórę, zakrył to co miał zakryć, przez cały dzień nie zwarzył się, nie zrolował, nie przetarł. Był tam, gdzie miał być. Zero świecenia, zero złażenia plackami i zbierania się w porach. A najlepsze jest to, że całość nadała mojej twarzy niesamowicie naturalny (i bardzo blady) wygląd. Jeszcze ani razu nie udało mi się nałożyć tak minerałów.

Wizaż mi jakoś dzisiaj się przycina
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 20:01   #2558
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mam jeszcze kilka fotek, traktujcie je z przymróżeniem oka, bo i tak w dzisiejszych czasach w większości to Photoshop
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 20:04   #2559
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 21:43   #2560
SylwUu$ka
Raczkowanie
 
Avatar SylwUu$ka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 75
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cześć!
Sprzedam nowiuteńki Revlon Colorstay do cery suchej i normalnej odcień buff. Ewentualnie mogę się wymienić na ciemniejszy, czyli sand beige. Zainteresowanych zapraszam na PW.
SylwUu$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 22:44   #2561
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Krolowa_Margot a na którym roku? Ja właśnie wybieram się na 2 od października, póki co kierunek bardzo mi się podoba.

Hehe, musiałabym się zacząć częściej przyglądać dziennikarkom, bo jeśli to takie śliczne białe twarze to .

Ja na cienie i obrzęki pod oczami używam tego żelu: http://www.domzdrowia.pl/58331,flos-...nia-15-ml.html
U mnie w aptece kosztuje 6 zł, a cudownie chłodzi, bo trzymam go w lodówce. Opinie ma dość dobre. Ja dużo siedzę w książkach bądź przy komputerze i zdecydowanie niweluje oznaki zmęczenia, natomiast moich naturalnych obrzęków chyba nie będzie w stanie - taka uroda.

Zauważyłam, że jestem chyba jedyną bladolicą, która nie używa podkładu. No, chyba że jakąś przeoczyłam. Powiem Wam, że strasznie mi służy krem upiększający nivea visage: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajacy.html
Ma wiele niepochlebnych opinii, może dziewczyny za dużo go nakładają? Ja mam po nim taką świeżą, rozświetloną cerę i zaczerwienienia znikają, bo on lekko kryje. Przy tym cudownie pachnie i jest taki lekki. Aha, i co najciekawsze. W moim przypadku-kiedy się trochę opaliłam i nałożyłam ten krem to twarz była jaśniejsza od reszty ciała-czyli trochę jakby rozjaśnia poprzez to rozświetlenie.
Tez na drugim roku i również jestem bardzo zadowolona Jak tam staropolka i opisówka?

Ja też nie używam podkładu od maja, ale planuje sobie jakis kupić na jesień, wiec zaczne używac znowu.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość

to może jakieś październikowe propozycje?
no to może zacznijmy od tego czy pasuje wam bardziej środek tygodnia czy weekend? Mnie raczej środek tygodnia, ale jesli wam weekend to sie dostosuje.
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 07:59   #2562
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hm, może i ja byłabym w stanie przyjechać do Krakowa... Dostosowałabym się do dnia i godziny.

(Gramatykę i wszelkie językoznawcze przedmioty przeszłam bez bólu, natomiast miałam poprawkę z samego baroku, kobieta była strasznie ostra...Ale zdałam najlepiej z poprawiających, nie jest źle. A Ty?)
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 08:13   #2563
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Hm, może i ja byłabym w stanie przyjechać do Krakowa... Dostosowałabym się do dnia i godziny.

(Gramatykę i wszelkie językoznawcze przedmioty przeszłam bez bólu, natomiast miałam poprawkę z samego baroku, kobieta była strasznie ostra...Ale zdałam najlepiej z poprawiających, nie jest źle. A Ty?)

No ja mialam w ten wtorek poprawkę ze staropolki i zdałam u nas niestety jest ona traktowana jako całość i nie można zdawać tylko jednej epoki. Dostalam 3, ale nie jest źle z porównaniem do 1/4 roku, ktorą wpie*dolili oraz połową roku, ktora przeszła na warunkach...
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 08:44   #2564
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Tez na drugim roku i również jestem bardzo zadowolona Jak tam staropolka i opisówka?

Ja też nie używam podkładu od maja, ale planuje sobie jakis kupić na jesień, wiec zaczne używac znowu.



no to może zacznijmy od tego czy pasuje wam bardziej środek tygodnia czy weekend? Mnie raczej środek tygodnia, ale jesli wam weekend to sie dostosuje.
kurczę, dzisiaj dostałam nowy plan i dopiero jak go zobaczyłam to dotarło do mnie że już naprawdę jestem na 5tym roku.... trochę szkoda, bo sama nie wiem jak ten czas zleciał
jeśli już planujemy to ja - tak jak Krolowa_Margot - wolalabym środek tygodnia
Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Hm, może i ja byłabym w stanie przyjechać do Krakowa... Dostosowałabym się do dnia i godziny.

(Gramatykę i wszelkie językoznawcze przedmioty przeszłam bez bólu, natomiast miałam poprawkę z samego baroku, kobieta była strasznie ostra...Ale zdałam najlepiej z poprawiających, nie jest źle. A Ty?)
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
No ja mialam w ten wtorek poprawkę ze staropolki i zdałam u nas niestety jest ona traktowana jako całość i nie można zdawać tylko jednej epoki. Dostalam 3, ale nie jest źle z porównaniem do 1/4 roku, ktorą wpie*dolili oraz połową roku, ktora przeszła na warunkach...
gratuluję zdanych egzaminów
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:55   #2565
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczęta błagam, skończcie proszę temat egzaminów bo po gehennie, którą przeszłam w ostatnią sesję, chcę zapomnieć, że w ogóle takie coś ma czelność istnieć


Poza tym przyszłam Wam popłakać bo wczoraj zbyt mocno przytarłam sobie ścierką twarz i dzisiaj piecze jakby mnie TŻ żelazkiem przypiekał *snif snif*
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:16   #2566
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dziewczęta błagam, skończcie proszę temat egzaminów bo po gehennie, którą przeszłam w ostatnią sesję, chcę zapomnieć, że w ogóle takie coś ma czelność istnieć

dzięki Bogu etap nauki mam już za sobą Także no more jakieś ezgaminy, kolokwia itp
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:20   #2567
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

EH, byłam u fryzjera.
Nie jestem zadowolona zbytnio, wyszły o wiele,wiele ciemniejsze niż na próbniku (miał być sredni blond a wyszła....czekolada?)
Nie wiem co myśleć. Jestem w szoku.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:29   #2568
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Hah, dzisiaj postanowiłam że wypróbuję na sobie nową (dla mnie) metodę nakładania minerałów - wymemłałam je z kremem nuno ziaji i nałożyłam na twarz. Efekt niesamowity! Podkład wgryzł się w skórę, zakrył to co miał zakryć, przez cały dzień nie zwarzył się, nie zrolował, nie przetarł. Był tam, gdzie miał być. Zero świecenia, zero złażenia plackami i zbierania się w porach. A najlepsze jest to, że całość nadała mojej twarzy niesamowicie naturalny (i bardzo blady) wygląd. Jeszcze ani razu nie udało mi się nałożyć tak minerałów.
Ziaja nuno się u Ciebie spisuje? Nie wiem czemu, ale u mnie strasznie ciemnieje, błyszczy sie już od nałożenia. Chodzi Ci o ten tonujący?


Kupiłam wczoraj Lirenkę mineralną. Jeszcze nie zdążyłam użyć, ale opakowanie duże, więc jest się z czego cieszyć.
Wczoraj robiłam rundkę po aptekach w celu zakupienia filtra mineralnego o jak najwyższym faktorze. Reakcje aptekarek:
1) "Przecież nie ma czegoś takiego. Chyba Ci się dziecko pomyliło ( na plus- uznała mnie za dużo młodszą ). Wszystkie filtry są chemikaliami. Tak to teraz jest....internetu się naczytają i chcą z magistrem farmacji dyskutować"
2) "No to ja Pani dam tu te filtry, a Pani sobie poczyta. Bo ja szczerze mówiąc to się na tym nie znam" Poczytałam i wyszłam, bo mineralnego nie było.
3) "Aaaaa na wakacje wyjeżdżamy. To gdzie Pani się wybiera?" Na moją odpowiedź, że przez najbliższe miesiące pozostaję w kraju- "No, ale przecież ten filtr to się Pani popsuje....Lepiej kupić jak będzie Pani wyjeżdżać". Podziękowałam za dobrą i fachową radę i poszłam dalej
4) "Mamy jakiś filtr...Zosiuuu pokażesz Pani? No, ale to niestety jest tylko SPF 20... Wystarczy?"

Jeszcze mnie babka w Rossmanie pokierowała. Pytam ją gdzie są kremy z filtrem, a ta mówi, że obecnie nie ma na stanie... Nie wiecie, gdzie je przenieśli? Przeszłam wszystko i ich nie zobaczyłam. Był tylko Babydream z alkoholem.

Poszłam, wiec do kosmetycznego i kupiłam Lirenkę.

Strasznie mnie wysypało. A taka piekna pogoda i wyjść nigdzie nie mogę

Ishikawa jaką farbą Ci robiła, że aż taka różnica w kolorze? Między czekoladowym, a ciemnym blondem jest dość znaczna. I nie martw się. Wypłucze się pewnie szybko
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-17 o 17:31
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:33   #2569
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No ja też jestem za połową października.

A co do fryzkierki - Isi idź do niej i powiedz że ma Ci poprawić.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 17:34   #2570
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Estra, to był L'oreal, ale nie wiem jaka seria.
Pisało średni blond popielaty czy jakoś tak.
Dosłownie na próbniku identyczny z moimi odrostami...aż byłam w szoku, że tak bez problemu znalazłam "swój " kolor.

Babeczka powiedziała, że on się spłucze...ale 50 min. miałam tą farbę na głowie.


Załanczam zdjęcia.....Bądźcie szczere :P

a, no i moje pierwsze skojarzenie : Morticia Adam.....ale jak sobie grzywkę machnę to może być i Wednesday :P
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-09-17 o 17:36
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:38   #2571
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Estra, to był L'oreal, ale nie wiem jaka seria.
Pisało średni blond popielaty czy jakoś tak.
Dosłownie na próbniku identyczny z moimi odrostami...aż byłam w szoku, że tak bez problemu znalazłam "swój " kolor.

Babeczka powiedziała, że on się spłucze...ale 50 min. miałam tą farbę na głowie.


Załanczam zdjęcia.....Bądźcie szczere :P
Dobrze jest Mnie się kolor podoba. Chociaż może jest dla ciebie troszkę za ciepły(coś rudawego pobłyskuje, chyba że aparat przekłamał kolory). L'oreal zawsze wychodzi ciemniej. Wszystkie rodzaje od farb po casting. Ale też się szybko spłukuje. Ja wprawdzie nie farbowałam, ale moja mama często to czyni, a ja obserwuję
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-17 o 17:39
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:39   #2572
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
EH, byłam u fryzjera.
Nie jestem zadowolona zbytnio, wyszły o wiele,wiele ciemniejsze niż na próbniku (miał być sredni blond a wyszła....czekolada?)
Nie wiem co myśleć. Jestem w szoku.
a może spróbuj reklamacji? bo to dość znaczna różnica a fryzjer powinien cię uprzedzić jaki kolor uzyska się na twoich włosach.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:40   #2573
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dobrze jest Mnie się kolor podoba. Chociaż oże jest dla ciebie troszkę za ciepły. L'oreal zawsze wychodzi ciemniej. Wszystkie rodzaje od farb po casting. Ale też się szybko spłukuje. Ja wprawdzie nie farbowałam, ale moja mama często to czyni, a ja obserwuję
dzięki Ja nienawidze ciepłych tonacji u siebie na włosach. Oby się spłukiwał szybko i bezbolesnie :P


Loss i Lemirko
- ona mnie zapewniała, że on się na pewno spierze, że dała mniej jakiegoś składnika żeby farba była słabsza. No i miałam rozjaśniane dlatego jest ciemniejszy. No ale żeby ąz tak ?
Podobają mi się ciemne włosy,ale nie spodziewałam się u siebie takiego efektu....
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-09-17 o 17:41
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:40   #2574
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Estra, to był L'oreal, ale nie wiem jaka seria.
Pisało średni blond popielaty czy jakoś tak.
Dosłownie na próbniku identyczny z moimi odrostami...aż byłam w szoku, że tak bez problemu znalazłam "swój " kolor.

Babeczka powiedziała, że on się spłucze...ale 50 min. miałam tą farbę na głowie.


Załanczam zdjęcia.....Bądźcie szczere :P

a, no i moje pierwsze skojarzenie : Morticia Adam.....ale jak sobie grzywkę machnę to może być i Wednesday :P
W gruncie rzeczy źle nie wyglądasz, moim zdaniem jest tak jak być powinno , ale sama wiem, że jak samemu nie jest się zadowolonym z efektu to nawet opinia mistrza fryzjerstwa będzie niczym
Ja też podzielam opinię Lemirki... idź do niej i niech poprawi! Masz prawo do reklamacji u fryzjera Druga sprawa... czy Twoje włosy to wytrzymają
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:43   #2575
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dzięki Ja nienawidze ciepłych tonacji u siebie na włosach. Oby się spłukiwał szybko i bezbolesnie :P


Loss i Lemirko
- ona mnie zapewniała, że on się na pewno spierze, że dała mniej jakiegoś składnika żeby farba była słabsza. No i miałam rozjaśniane dlatego jest ciemniejszy. No ale żeby ąz tak ?
Podobają mi się ciemne włosy,ale nie spodziewałam się u siebie takiego efektu....
Tobie wyszedł taki kolor przypadkiem ,a ja bym chciała taki mieć ..
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:44   #2576
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ishi- moim zdaniem lepiej wyglądasz teraz niż blondzie - masz bardziej wyraziste rysy i ten kolor tak cudnie wydobywa kolor Twoich oczu

Ale jeśli jesteś niezadowolona z usługi to masz pełne prawo zareklamować
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:49   #2577
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dzięki Ja nienawidze ciepłych tonacji u siebie na włosach. Oby się spłukiwał szybko i bezbolesnie :P


Loss i Lemirko
- ona mnie zapewniała, że on się na pewno spierze, że dała mniej jakiegoś składnika żeby farba była słabsza. No i miałam rozjaśniane dlatego jest ciemniejszy. No ale żeby ąz tak ?
Podobają mi się ciemne włosy,ale nie spodziewałam się u siebie takiego efektu....
moim zdaniem (dopiero teraz zauważyłam zdjęcia) bardzo fajnie wyglądasz w takim kolorze, ale jeśli ci się nie podoba to masz prawo do reklamacji. ale kolor jest fajny i pasuje ci
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:50   #2578
White_Lilly
Raczkowanie
 
Avatar White_Lilly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdzieś w zachodniopomorskim:)
Wiadomości: 44
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witam was dziewczyny po odrobinę dłuższej nieobecności Zastanawiam się, jak można ładnie podkreślić moje miniatury oczu? Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości: one nie są takie duże jak wyszły mi na zdjęciu. Po pomalowaniu tuszem wychodzą jeszcze mniejsze a dodam to, że dolne rzęsy mam strasznie rzadkie kredką to już w ogóle ich nie ruszam bo będą wyglądać jak piłeczki. Wrrr
__________________
Bo ważę za dużo

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...9d0ac0cb36.png
White_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:50   #2579
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
W gruncie rzeczy źle nie wyglądasz, moim zdaniem jest tak jak być powinno , ale sama wiem, że jak samemu nie jest się zadowolonym z efektu to nawet opinia mistrza fryzjerstwa będzie niczym
Ja też podzielam opinię Lemirki... idź do niej i niech poprawi! Masz prawo do reklamacji u fryzjera Druga sprawa... czy Twoje włosy to wytrzymają
Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
Tobie wyszedł taki kolor przypadkiem ,a ja bym chciała taki mieć ..
wiesz, wychodzi na to,ze trzeba je z 5-6 razy rozjaśniać, potem zafarbować na średni blond z L'oreala i trzymać 50 min ;P

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ishi- moim zdaniem lepiej wyglądasz teraz niż blondzie - masz bardziej wyraziste rysy i ten kolor tak cudnie wydobywa kolor Twoich oczu

Ale jeśli jesteś niezadowolona z usługi to masz pełne prawo zareklamować

dzięki Elianko


A propo reklamacji to ja taka d... jestem trochę - bo to hm. znajoma mojej mamy a moja mam co jakiś czas sobie henne u niej robi . No i zastałam zapewniona, że kolor zejdzie....ehh ;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 18:35   #2580
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Ziaja nuno się u Ciebie spisuje? Nie wiem czemu, ale u mnie strasznie ciemnieje, błyszczy sie już od nałożenia. Chodzi Ci o ten tonujący?
Nie, nie ja go mieszam z kremem, takim do twarzy, białym. Ten tonujący to wielka tragedia. Taaaaki ciemny I bezczelnie ciemnieje jeszcze!
Co do reakcji na filtr, to nieźle się uśmiałam Ja miałam tylko raz taką przygodę, pani próbowała mi wcisnąć krem do twarzy Soraya z SPF 30, zawierający parsol. Więc jej powiedziałam, że ten krem nie nadaje sie pod makijaż bo ma parsol, a ja chcę coś z tinosorbem i/lub meksorylem. Pani wytrzeszczyła tylko oczy i już nic się nie odzywała. Ale jak nic pomyślała, że jestem niespełna rozumu.

Ishikawa, nie martw się - kolor się zmyje. U mnie Marijel L'oreala zmaywa się spokojnie o ton gdzieś tak po 10 myciach. Ale twoja fryzjerka też jest jakaś nieprzytomna, bo z L'orealami jest tak, że wychodzą ciemniejsze mniej więcej o 1,5 tonu. Ja chcąc uzyskać ciemny blond mieszam ze sobą 8.11 i 8.2 a technicznie nazywają je - znaczy w palecie tak jest, że to jasne blondy popielate i opalizujące.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-09-17 o 18:45
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.