Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 14:56   #2191
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
15kg w 3 m-ce? to za dużo (za szybko - nie zdrowe dla organizmu) co to za dietetyk ja bym mu dała po łapach :/
Ja nie mówię o katowaniu się i nie jedzeniu bo to już w ogóle głupota (współczuję żółądkom na starość po takich "dietach"), ale chodzi o to, że w tej dukanowej diecie, czy tez nawet w tej kapuścianej o której wspomniałam zabiera się organizmowi pewne niezbędne elementy. Ach.. no kurcze widzisz jakbym napisała o tym od razu jak usłyszałam to bym więcej szczegółów Ci napisała a tak to nie moja dziedzina i już nie pamiętam. Ale lekarz się wypowiadał na ten temat i no nieciekawe rzeczy opowiadał.

Oczywiście zrobisz jak uważasz, Twoje zdrowie, ale jak ja to usłyszałam to mi normalnie szczęka opadła :/
A właśnie że tamtą dietę nazwałabym zdrową, nic mi nie zabronił, powiedział, ze mam jeść to na co mam ochotę, ale liczyć kcal i tak robiłam, no i jak się potem okazało na dobre mi to wyszło, wiadomo, że każda z nas będzie miała swoje zdanie na ten temat, ale ja uważam, ze czasami nie zaszkodzi organizmowi diety, ja nie mówię żyć na dukanie jak nie którzy po kilka miesięcy, ale ja jestem drugi tydzień, i jeszcze trochę sobie na nim posiedzę, do świąt przynajmniej
Ja nie jem dużo i to 3-4 posiłki dziennie ale strasznie uwielbiam słodycze czasami wole czekoladę od obiadu i to mnie niestety gubi do tego od prawie 4 lat mam typowy siedzący tryb życia Rano wstaje szykuję się do pracy, wsiadam w samochód, docieram do pracy, siadam za biurkiem i tak spędzam czas między 9-17 (przeważnie siedzę ok7h), wychodzę z pracy wsiadam w samochód i jadę do domu, jak docieram to jest przed 18 zanim coś zjem to już nie mam prawie czasu na nic, muszę jeszcze mieszkaniem się zająć, poprać, poprasować do tego dochodzi nauka. Na ruch za bardzo nie mam czasu, kiedyś jeździliśmy przynajmniej raz w tygodniu na basen a teraz nawet w weekendy nie mam na to czasu bo jak nie jedna szkoła to druga, dlatego postawiłam na dietę
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 14:59   #2192
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Mysia, mówisz że bunny je niezdrowo...
to co powiesz na mnie-rano nigdy nie mogę się obudzić na czas i nie zdarzam zjesc sniadania i albo jem kanapke w samochodzie na swiatłach albo dopiero potem sniadanie w wydziałowym bufecie okolo 10-11. Potem w ciagu dnia jakis "obiad", zazwyczaj w przerwie miedzy zajeciami, najczesciej sphinx, mcd, pizza hut. Wracam do domu to jem obiad normalny, czyli zupa+2 danie+sałatki, ktory dla mnie jest kolacja, ok 20-21. Potem w czasie tv/komputera podjadam wszystko co leci, słodycze, chipsy, paluszki, orzeszki solone.. jak zaczynam czekolade to odrazu musze zjesc całą tabliczkę, jak otworze ptasie mleczko to jedno pietro zjadam na raz,chyba jestem uzależniona od słodyczy bo nie moge np zjesc jednego batonika i koniec tylko co najmniej 4 ;/ jak jest sesja i sie ucze po nocach to potrafie w srodku nocy isc do kuchni i sobie zrobić np 4 bułki z nutella i popijać mlekiem
wiem, że za mało owoców jem i warzyw, ale po prostu nie mam na to czasu..

paradoks jest taki, że mam 165 cm i waże 45 kg Ostatnio siostra mnie mierzyła i mam wymiary 85-60-89.
Nie wiem, chyba mam dobrą przemianę materii ale jak czasem pomysle o tych fast foodach, że takie shity jem...no ale co zrobic
mam podobnie jak Ty zwłaszcza jeśli chodzi o słodycze, ogólnie od kiedy pracuje to śniadanie jem w miare regularnie, bo wtedy akurat jest czas na połknięcie vitapilu ale jak jest czasem pełno pracy to zdarza sie, że pierwszy posiłek zjem dopiero przed 16 niestety póki co nie mam takiej wagi jak Ty ale przy 164 waże 49-50, więc narazie jakoś sie czołgam...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Te teksty to jakas masakra
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
: cojest::c ojest:

-
ja tylko cytowałam kafetarianki a teraz ich ulubione słowo wczoraj z TŻtem kupiliśmy w intermarche dwie czekolady (moje ulubione) milka toffe wholenut 300g i dzisiaj w pracy zjadłam jedną/trzecią, która została z naszego wczorajszego obżerania przed snem są w promocji za nie całe 8zł


edit: wymiekłam:cojes t:

zajrzalam raz jeszcze na kafeterie, jedna z forumowiczek zapytała co to znaczy "TŻ" a na to druga :

"Towarzysz Życia

Czyli po ludzku gach bez papierka ślubnego"

: cojest:

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-12-01 o 15:14
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:11   #2193
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka- u mnie sie nie otwierało jeszcze..
fatalna! wszystko, co dobre po zapachu, czyli w ilosci nie większej niz 0,5%
Przed zapachem dwa emolienty, czyli zmiękczacze. Nic, co by regenerowało porzadnie. Obiecywany kokos na przedostatnim miejcu w ilosci niemal zerowej. Paskudna ta maska!
to lepiej brać kallosa mlecznego???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:14   #2194
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Czesc dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko, odnosnie palette skandynawski blond. czy ta farbe naklada sie na folie aluminiowa czy mozna bezposrednio na glowie?? pytam bo jest tam dodany rozjasniacz, ale w instrukji jest napisane zeby nie nakladac na glowe czepka foliowego ;o
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:17   #2195
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ja tylko cytowałam kafetarianki a teraz ich ulubione słowo wczoraj z TŻtem kupiliśmy w intermarche dwie czekolady (moje ulubione) milka toffe wholenut 300g i dzisiaj w pracy zjadłam jedną/trzecią, która została z naszego wczorajszego obżerania przed snem są w promocji za nie całe 8zł
:
aleś mi smaka narobiła aż TŻta do sklepu wysłałam !
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:29   #2196
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

eskav8 w instrukcji przeciez pisze żeby nie stosować folii aluminiowej.
kładzie sie ją bezpośrednio na głowę
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:37   #2197
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
mam podobnie jak Ty zwłaszcza jeśli chodzi o słodycze, ogólnie od kiedy pracuje to śniadanie jem w miare regularnie, bo wtedy akurat jest czas na połknięcie vitapilu ale jak jest czasem pełno pracy to zdarza sie, że pierwszy posiłek zjem dopiero przed 16 niestety póki co nie mam takiej wagi jak Ty ale przy 164 waże 49-50, więc narazie jakoś sie czołgam...




ja tylko cytowałam kafetarianki a teraz ich ulubione słowo wczoraj z TŻtem kupiliśmy w intermarche dwie czekolady (moje ulubione) milka toffe wholenut 300g i dzisiaj w pracy zjadłam jedną/trzecią, która została z naszego wczorajszego obżerania przed snem są w promocji za nie całe 8zł


edit: wymiekłam:cojes t:

zajrzalam raz jeszcze na kafeterie, jedna z forumowiczek zapytała co to znaczy "TŻ" a na to druga :

"Towarzysz Życia

Czyli po ludzku gach bez papierka ślubnego"

: cojest:
czytałam, że sniadanie jest podstawą dlatego staram się coś zjeść rano czy to w aucie stojąc w korku czy to już na uczelni. potem to już w cały świat


też uwielbiam tę długą milkę ale ma u mnie 2 miejsce. 1 ma jednak wedel bo dają tam wiecej orzechów
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 15:38   #2198
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko, odnosnie palette skandynawski blond. czy ta farbe naklada sie na folie aluminiowa czy mozna bezposrednio na glowie?? pytam bo jest tam dodany rozjasniacz, ale w instrukji jest napisane zeby nie nakladac na glowe czepka foliowego ;o
W instrukcji jest też napisane (przynajmniej w mojej było ) , że folii aluminiowych w przypadku odcienia 100 nie używać
Także nie proponuje, bo to może Ci przegrzać włoski i zniszczą się.

Osobiście sama robiłam nią kilka razy i nie nakładałam żadnych folii i czepków
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:46   #2199
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
W instrukcji jest też napisane (przynajmniej w mojej było ) , że folii aluminiowych w przypadku odcienia 100 nie używać
Także nie proponuje, bo to może Ci przegrzać włoski i zniszczą się.

Osobiście sama robiłam nią kilka razy i nie nakładałam żadnych folii i czepków


Dziękuję WIEM, ze jest napisane, ale niepokoil mnie ten rozjasniacz, wiec wolalam zapytac, niz byc niedoksztalcona i zrobic sobie kuku. kto pyta nie bladzi dziekuje jeszcze raz
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:53   #2200
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aleś mi smaka narobiła aż TŻta do sklepu wysłałam !
no to smacznego my mamy tyle słodyczy, że masakra, a wciąż kupujemy nowe... ale jak to mówi mój tż, nie palimy nie pijemy to na słodycze wydajemy

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
czytałam, że sniadanie jest podstawą dlatego staram się coś zjeść rano czy to w aucie stojąc w korku czy to już na uczelni. potem to już w cały świat


też uwielbiam tę długą milkę ale ma u mnie 2 miejsce. 1 ma jednak wedel bo dają tam wiecej orzechów
kochana ja mówie o takiej z orzechami i karmelem normalnie cudo
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 15:56   #2201
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
też uwielbiam tę długą milkę ale ma u mnie 2 miejsce. 1 ma jednak wedel bo dają tam wiecej orzechów
ja kocham milke orzechy i rodzynki! mój numer !
właśnie ją zajadam przez paulcie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 16:05   #2202
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
no to smacznego my mamy tyle słodyczy, że masakra, a wciąż kupujemy nowe... ale jak to mówi mój tż, nie palimy nie pijemy to na słodycze wydajemy



kochana ja mówie o takiej z orzechami i karmelem normalnie cudo
o tej z zalacznika prawda? pycha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Milka_Toffee_Wholenut_300_g_0734.jpg (137,1 KB, 21 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 16:08   #2203
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Dziękuję WIEM, ze jest napisane, ale niepokoil mnie ten rozjasniacz, wiec wolalam zapytac, niz byc niedoksztalcona i zrobic sobie kuku. kto pyta nie bladzi dziekuje jeszcze raz
Fryzjerzy co prawda nakładają folie ale to nie zdrowe dla nich jest bo podgrzewa się temperatura i spala włos. Pewnie tym bardziej dlatego w ulotce piszą by kobiety kupujące farbę w sklepie a nie znające się zbytnio na rzeczy nie popaliły sobie włosków.

Powodzenia w farbowaniu - pochwal sie potem odrostem przed i po farbowaniu

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o tej z zalacznika prawda? pycha
A ja... nie przepadam za czekoladą

Jak byłam mała zawsze na imieniny, urodziny święta wszelakie dostawałam czekolady i się nimi zajadałam i chyba zwyczajnie mi sie przejadło

Za to nutellę.. mogłabym jeść litrami
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 16:09   #2204
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o tej z zalacznika prawda? pycha
musze ją spróbować... do kiedy jest ta promocja po 8zł??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 17:31   #2205
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

HEJ dobrze ,ze wizaz juz dziala;D

BUNNY masz zdecydowanie za ladne wlosy
,jak ty je farbujesz robilas pasemka na odroscie? bo ja to tak widze
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 17:34   #2206
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Weronika żadnych pasemek.
Po prostu chcąc wyrównać kolor nałożyłam pół farby co mi zostało tylko na wierzchnią cześć włosow i taki wyszedł tego efekt- niższa warstwa ma inny odcieni przebija od spodu i wygląda jak pasemka
Włoski dziękują za komplement
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 18:09   #2207
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

hej dziewczynki,ale się stęsknilam za wami
troche rano was podczytywalam na komorce,ale dopiero teraz wrocilam z uczelni i zaraz bede nadrabiac

u mnie zimnica totalna,masakra

kupiłam wellatona 12/0 na probniku wygladal podobnie do tych moich clipow
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 18:34   #2208
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

HEJ KOCHANIUTKIE!!!!!!: jupi:a wiec wszystko w miare wróciło standard do poczytania około 7 stron zajęło mi prawie pół godzinki,ale co tam my kobietki mamy zawsze cos do powiedzenia.Co do kafeterii porażka brak mi słów czasami tam wchodze ale tylko na stronke o farbkach loreal gdzie sie jedna fryzjerka wypowiada.Temat diet myslałam też o dukanie ale jakos mam taka prace ze trudno bedzie mi z tymi posiłkami o stałych porach.A wymiary i figurka jak ktoś chce troszke no wiecie naszych kobiecych piersi nie ma sprawy ja narzekam bo mam jak dla mnie za duze a tz zadowolony,no ale cóz!Też musze sie malowac bo bez pudru jakos bladziutko wyglądam no ale puder prawie niewidoczny tyle zeby troszke koloryt wyrównał no i puder w kulkach brązujący!delikatnie.błys zczyk i tusz jakis z avonu lubie kosmetyki tej firmy!!to na tyle tez sie rozpisałam aaa co do syoss faktycznie włoski wysusza i chyba jakos sie troszke wypłukuje.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 18:36   #2209
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Czesc blondasy No w koncu jest nasze forum Boze ja to jednak chyba uzalezniona jestem

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
u nas jest -17 ale zaraz ide z małym na zakupki moje dziecię jest zahartowane. Zresztą , co ma zmarznąc, jak tylko oczy mu wystają

dziewczynki, zakupiłam sobie taką sukienkę na alegro i czekam az mi przyjdzie, jak Wam sie podoba? Tylko czarną, bo nie posiadam małej czarnej, a na świeta się przyda.
bardzo ladna

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Oczywiście zrozumialam ironię
Mi się tak złożyło że wtorek i dziś mam wyjątkowo wolne

A w ogóle byłam w Naturze oglądać kosmetyki Kobo, napaliłam się na podkład a tu d.pa.
Nie było dla mnie koloru, nawet ten najjaśniejszy był za ciemny, do tego wpadał w pomarańcz.
Były tez z innej serii Satin ale Alabaster tez był pomaranczowawy, w każdym razie dla mnie za ciemne.
I kupiłam sobie w Aptece sprawdzony przeze mnie podkład Pharmaceris
Agatko Kobo za ciemne? Rany ja nie moglam sobie wczoraj koloru dobrac bo same bladziochy!! W koncu wzielam 105 SAND i jest ok idealnie wkomponowal sie z moja skora No i wpada w zolty a nie w rozowy a to dla mnie bardzo wazne bo nie znosze rozowawych podkladow

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
bardzo prosze mam nadzieje że i Ty bedziesz zachwycona btw ciekawe czy Snow też go już kupiła
co do biodermy to poczytaj jak już KWC bedzie działało



tak, na zimę to musi być bardziej tresciwy podkład
ten z manhattanu też kiedyś miałam-rzeczywiście bardzo dobry teraz mam z mac'a - blot pressed powder, który jest idealny do poprawek...ale teraz z podkładem KOBO poprawki są zredukowane do minimum a jest u Ciebie benefit w sephorze?? moja siostra ma puder z ich firmy i tak kryje, że wystarczy sam..podkład niepotrzebny już
tak tak Sow tez juz zakupila wyzej napisalam ktory Dzis uzylam go po raz pierwszy i gdy wrocilam z pracy cera nadal byla matowa, no bosko Tylko problem z kolorem mialam ale dalam rade

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No poczytam poczytam jak kupie to napisze


Paulcia też myślałam, ze podczas przerwy bedziesz kombinowała, no ale brawo zuch dziewczynka widzisz, mówiłyśmy, że panike siejesz i że będzie dobrze


Obiecałam zdjęcie w świetle dziennym.
Jest ciut różnica w odcieniu między odrostem a resztą włosów, dla mnie zauważalna, dla niektórych wcale - np. dla TŻta
Bardzo ladnie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Och niedobre już zaczynacie z tym pisaniem po staremu Nie nadążam!
Spróbuję dać fotki bo wiem że Adzio na nie czeka.
Trochę miałam włoski tłuste ale to nic prawda?

Załącznik 3560588Załącznik 3560589Załącznik 3560590Załącznik 3560591Załącznik 3560592Załącznik 3560593

Włosy w świetle dziennym, kolor bardzo wierny.
I wczorajsze moje pazurki zimowe, bo bez wizażu się nudziłam i nie miałam co robić.
Podobają się?

mysia sukienkę różową wzięłaś? Taką jak na focie? Extra!
Super wloski i przecudowne pazurki jak zawsze

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Mysia, mówisz że bunny je niezdrowo...
to co powiesz na mnie-rano nigdy nie mogę się obudzić na czas i nie zdarzam zjesc sniadania i albo jem kanapke w samochodzie na swiatłach albo dopiero potem sniadanie w wydziałowym bufecie okolo 10-11. Potem w ciagu dnia jakis "obiad", zazwyczaj w przerwie miedzy zajeciami, najczesciej sphinx, mcd, pizza hut. Wracam do domu to jem obiad normalny, czyli zupa+2 danie+sałatki, ktory dla mnie jest kolacja, ok 20-21. Potem w czasie tv/komputera podjadam wszystko co leci, słodycze, chipsy, paluszki, orzeszki solone.. jak zaczynam czekolade to odrazu musze zjesc całą tabliczkę, jak otworze ptasie mleczko to jedno pietro zjadam na raz,chyba jestem uzależniona od słodyczy bo nie moge np zjesc jednego batonika i koniec tylko co najmniej 4 ;/ jak jest sesja i sie ucze po nocach to potrafie w srodku nocy isc do kuchni i sobie zrobić np 4 bułki z nutella i popijać mlekiem
wiem, że za mało owoców jem i warzyw, ale po prostu nie mam na to czasu..

paradoks jest taki, że mam 165 cm i waże 45 kg Ostatnio siostra mnie mierzyła i mam wymiary 85-60-89.
Nie wiem, chyba mam dobrą przemianę materii ale jak czasem pomysle o tych fast foodach, że takie shity jem...no ale co zrobic
kochana jem podobnie slodycze to codziennie a przytyc nie moge nawet 3kg Wazylam 48 (udalo mi sie przytyc 1kg) a teraz znow schudlam i z powrotem 47 waze.. i 170cm wzrostu mam. A tak chcialabym z 51-52kg


Wczoraj robilam wloski Wyszlo super jak poprzednio, trzymalam znowu 12-13min, w te 10min sie nie wyrabiam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 18:58   #2210
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Czesc blondasy No w koncu jest nasze forum Boze ja to jednak chyba uzalezniona jestem

kochana jem podobnie slodycze to codziennie a przytyc nie moge nawet 3kg Wazylam 48 (udalo mi sie przytyc 1kg) a teraz znow schudlam i z powrotem 47 waze.. i 170cm wzrostu mam. A tak chcialabym z 51-52kg


Wczoraj robilam wloski Wyszlo super jak poprzednio, trzymalam znowu 12-13min, w te 10min sie nie wyrabiam
Nie Ty jedna nie przejmuj się
Foteczkę włosków i tak możesz wrzucić to sie pozachwycam Twoimi włoskami

A co do wagi dziewczyny ja to w liceum to byłam taki wieszak - wpierdzielałam na potęgę co się dało a i tak nie tyłam.. w końcu jak któregoś lata urosłam i przytyłam jednocześnie.. to ło

Co prawda nadal jestem szczupła - ale podejrzewam, że gdybym jadała jak kiedyś mogłoby nie być tak pięknie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:02   #2211
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yatta jasne wstawie foto ale poczekam az forum bedzie calkowicie sprawne, nie chce teraz jeszcze im utudniac pracy i zawalac nowymi fotami Ja na przytycie ostatnio wpierdzielalam przez 2tyg same makarony i pierogi no i udalo sie ten 1kg zdobyc no ale ile mozna jesc pierogi
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:31   #2212
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Yatta jasne wstawie foto ale poczekam az forum bedzie calkowicie sprawne, nie chce teraz jeszcze im utudniac pracy i zawalac nowymi fotami Ja na przytycie ostatnio wpierdzielalam przez 2tyg same makarony i pierogi no i udalo sie ten 1kg zdobyc no ale ile mozna jesc pierogi
Pierogi sa dobre Musisz sobie zmieniać nadzienia
A tak poważnie może taka Twoja uroda Ewentualnie może iść do lekarza po jakieś tabletki na zwiększenie łaknienia.. Sama nie wiem.

A z tym zdjęciem to tak tak, poczekamy - nie mówię, że teraz, ale pamiętaj o mnie


EDIT:

Dziewczynki kogo obstawiacie na finał w Tap Madl ?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-01 o 19:32
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:36   #2213
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziękuje Snow
ja obstawiam Paulinę- wygra na żebraka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:38   #2214
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziękuje Snow
ja obstawiam Paulinę- wygra na żebraka
heheheh Paulina najladniejsza ale powinna wygrac Ola Jest bardzo fotogeniczna i ma typowa modelkowa urode, no moze oprocz wzrostu Ania w ogole do mnie nie przemawia

Yatta alez zmienialam zmienialam choc przewazaly ruskie no i do spaghetii tez czuje juz obrzydzenie:cojes t:
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-01 o 19:39
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:52   #2215
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny paznokietki super i włoski też sliczne
a powiedz mi... myślisz,że wellaton wyjdzie na tych moich wloskach??

Dziewczyny widzę nowe avatarki jakie ładne

a ta kafeteria to dla mnie sam syf, niektore tematy sa takie,że nie wiadomo czy się śmiac czy plakac

ja tez non stop patrzalam na aktualizacje czy jest już na wizaż,TŻ się smial,ze uzalezniona jestem i znudow przeczytalam Harrego Pottera,który ma 750 stron

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

w ogóle namowilyscie mnie ten podklad KOBO,musze po niego pojsc

a w TOP MODEL nie podoba mi się już żadna dziewczyny,ale sądzę,ze wygra Ania (po tym pokazie w Mediolanie) albo tak jak mówi Bunny wygra Polina,bo sie poplacze... ale sory gdzie ona w Mediolanie jak nawet nie rozumie pytania "how old are you?"
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:01   #2216
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ja bym chciała, żeby wygrała OLA ładna, skromna, fotogeniczna, pracowita

Polina nie nadaje się na profesjonalną modelkę, ma słaby charakter, ciągłe wahania nastroju, użala się nad sobą, zero przebojowości...i najwazniejsze-nie zna języka ;/ jak można nie rozumieć podstawowego pytania "how old are you" no jak to obejrzałam to taki żal...
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:12   #2217
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dobry tekst - Paulina wygra na żebraka

Ale ja myślę że wygra Ania.

Polina nie zna angielskiego, uzala sie, nie znosi facetów i ogólnie jest taka dziwna
Ola jest najładniejsza z buzi-ale powiedzą jej ze za niska.

snowhitee no kochana były za ciemne, uwierz mi.
Ja zawsze biorę prawie najjaśniejszy, a te były mocno jakby pomarańczowe Ale sprawdzę jeszcze na pewno jak bede w Naturze

Wklej nam zdjęcie jak tam włoski po farbowaniu

Dziewczyny nie narzekajcie na wagę, ja schudnąc nie moge Dzis pojadłam czekolade, kilka kostek
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:14   #2218
michalinafist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 39
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Jestem po eksperymencie włosówym. Na platynę ( na jedno pasemko połozyłam casting 1013 jasny piaskowy blond ) i....??? masakra! szaro buro i mega ciemne. Zdecydowanie to nie jest to .... chciałam ładny słoneczny blond.....
chciałam taki jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z5210976X.jpg (66,9 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez michalinafist
Czas edycji: 2010-12-01 o 20:21
michalinafist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:18   #2219
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja obstawiam Paulinę- wygra na żebraka
Padłam

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
heheheh Paulina najladniejsza ale powinna wygrac Ola Jest bardzo fotogeniczna i ma typowa modelkowa urode, no moze oprocz wzrostu Ania w ogole do mnie nie przemawia

Yatta alez zmienialam zmienialam choc przewazaly ruskie no i do spaghetii tez czuje juz obrzydzenie:cojes t:
Hehe - biedna
Tak to jest widzisz, jedna chce przytyć i nie może a druga chce schudnąć i też nie wychodzi. Jak by było pięknie jakby można się tak było wymieniać

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny paznokietki super i włoski też sliczne
a powiedz mi... myślisz,że wellaton wyjdzie na tych moich wloskach??

a w TOP MODEL nie podoba mi się już żadna dziewczyny,ale sądzę,ze wygra Ania (po tym pokazie w Mediolanie) albo tak jak mówi Bunny wygra Polina,bo sie poplacze... ale sory gdzie ona w Mediolanie jak nawet nie rozumie pytania "how old are you?"
Kochana ja robiłam wellatonem na początkach mojego rozjaśniania i wyszedł kurczak :/

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja bym chciała, żeby wygrała OLA ładna, skromna, fotogeniczna, pracowita

Polina nie nadaje się na profesjonalną modelkę, ma słaby charakter, ciągłe wahania nastroju, użala się nad sobą, zero przebojowości...i najwazniejsze-nie zna języka ;/ jak można nie rozumieć podstawowego pytania "how old are you" no jak to obejrzałam to taki żal...
Faktycznie po tym mediolanie Ania miałaby największe szanse u Jurorów, ale głosują widzowie - a ona taka jakaś jest.. nie wiem coś w niej jest takiego.. Ola jak mówisz pracowita i fotogeniczna, ale chyba jednak zbyt skromna na ten przebojowy świat.. A Paulina wg mnie jest z nich najładniejsza chociaż teraz reklama była uśmiech zrobiła jak wiewióra No i faktycznie ten angielski.. Ja rozumiem nie chciała się uczyć ale takie podstawy jak wiek to to sie zapamiętuje mimowolnie

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez michalinafist Pokaż wiadomość
Jestem po eksperymencie włosówym. Na platynę ( na jedno pasemko połozyłam casting 1013 jasny piaskowy blond ) i....??? masakra! szaro buro i mega ciemne. Zdecydowanie to nie jest to .... chciałam ładny słoneczny blond.....
Nie załamuj mnie Ja na prawie białe włosy położyłam castinga na poziomie 9 i wyszło jeszcze bielej niż miałam a woda była rozcieńczona do 3%.

Nie ząłamuj się - to szaro bure się spłucze i wtedy będzie widać końcowy efekt
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:25   #2220
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

No dobra dziewczyny tak Wam pokaze fotki
Zdj wlosow (specjalnie zrobilam dzis rano przed pojsciem do pracy, zeby bylo w swietle dziennym i malo nie spoznilam sie na autobus bo ja teraz jak jest tak pelno sniego to chodze maly kroczkami zeby gleby nie zaliczyc) http://www.allegaleria.pl/images/t8l...n64jnfld28.jpg
Zdj podkladu na buzce, tak zeby pokazac, ze na jak najciemniejszy kolor w palecie (105) wcale nie jest ciemny taki lekko opalony, tu na zdj na policzku jest tez troszke bronzera-rozu http://www.allegaleria.pl/images/21j...n091w2nhw4.jpg

Zgadzam sie z Wami w 100% ze Paulina najnormalniej w swiecie nie zasluguje na wygrana i tyle! Ja stawiam na Ole No bo Ania mi sie w ogole nie podoba
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.