wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 21:40   #4891
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
To jest coś takiego jak LIOELE Dollish Veil Vita. Dla mnie krycie ma dobre, nie wiem czy nawilża bo za mało go stosowałam
Dziękuję.
Wygląda zachęcająco.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 22:41   #4892
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was próbowała tego?
KLIK
Tak jak SzatAnka pisze to taki trochę jak Lioele zielony, ale ciut jaśniejszy i bardziej beżowy, do tego (u mnie) nie błyszczy. Kryje mocno. Bardzo fajny i naturalny na twarzy

Edytowane przez annje
Czas edycji: 2012-05-22 o 22:42
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 22:51   #4893
MysiaLusia
Raczkowanie
 
Avatar MysiaLusia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 75
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A powiedzcie, ile to wlasciwie jest PA +++, jak mozna wartosc tego filtra UVA przeliczyc, porownac do standardowego zapisu, jak w La Roche Posay np.?
Bradzo mnie to intryguje. Gdzies przeczytalam, ze to ok. 8? Zgadza sie?

Edytowane przez MysiaLusia
Czas edycji: 2012-05-22 o 22:52
MysiaLusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 03:11   #4894
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny tak czytam i czytam o tych kremach bb i znow mnie dwa zaintrygowaly kremy bb: "ROHTO Hadalabo BB Moist Cream "- bardzo mocno nawilzajacy +kamuflujacy niedoskonalosci i "The Face Shop Lovely Meex bb cream "-wygladzenie+rozswietlenie
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 11:29   #4895
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

co prawda nie BB ale tez koreańskie, czy na e-bay dostanę tę maseczkę do stóp
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...ycki+Cukier%29
bądź cos podobnego?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 13:25   #4896
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
co prawda nie BB ale tez koreańskie, czy na e-bay dostanę tę maseczkę do stóp
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...ycki+Cukier%29
bądź cos podobnego?

http://www.ebay.pl/itm/Shine-baby-Be...item2eb8dda961

http://www.ebay.pl/itm/Exfoliating-F...item1e6cd08d9d

http://www.ebay.pl/itm/Exfoliating-F...item3cc4eab3d1
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 13:56   #4897
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Zamowiłam Mizonki Slimaczkowy zwykły, ślimaczkowy pod oczy, watermax krem, peeling i zostane hannavi gratis Czekam jeszcze na podliczenie mi przesylki po calosci
ja w zeszły poniedziałek kupiłam własnie zestaw kremów slimakowych - normalny, pod oczy + BB krem i za free dorzucili ten Hannavi, który kupiłam wczesniej, no ale... darowanemu koniowi Ze slimakowego BB kremu od mizona jestem bardzo zadowolona - ten ze skin 79 jest dla mnie za ciemny a mizonowy pięknie się wtapia, krycie ma dosyć dobre i nie swiecę się po nim acha - no i prędkosć dotarcia przesyłki bije na głowe wszystkie inne - wysłali w poniedziałek a w piątek listonosz mi ją dostarczył

a i własnie mi listonosz przyniósł paczkę od cosmetic.love a w niej korektor w słoiczku od Tony Moly, maskarę Misshy 4D i sleeping pack też od Tony Moly. Poprosiłam sprzedawcę o próbkę Lioele Dollish fioletową i mam dwie dodatkowe próbki ach
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?



Edytowane przez ziarnko piasku
Czas edycji: 2012-05-23 o 14:05
ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 14:23   #4898
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MysiaLusia Pokaż wiadomość
A powiedzcie, ile to wlasciwie jest PA +++, jak mozna wartosc tego filtra UVA przeliczyc, porownac do standardowego zapisu, jak w La Roche Posay np.?
Bradzo mnie to intryguje. Gdzies przeczytalam, ze to ok. 8? Zgadza sie?
Masz na myśli, że PA +++ to tak jak ppd 8? W takim razie o ile to prawda jest to bardzo mało, na przykład biodermy niektóre mają aż uva/ppd 35. Ja czytałam, że niby te trzy plusiki to dobra ochrona przeciw uva, ale nie wiem jaka wartość, bo nie była podana. Oczywiście im mniej plusików tym mniejsza ochrona, ale jeżeli trzy plusy to 8 to znaczy, że ta ochrona przeciw uva jest bardzo mizerna...
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 14:38   #4899
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Masz na myśli, że PA +++ to tak jak ppd 8? W takim razie o ile to prawda jest to bardzo mało, na przykład biodermy niektóre mają aż uva/ppd 35. Ja czytałam, że niby te trzy plusiki to dobra ochrona przeciw uva, ale nie wiem jaka wartość, bo nie była podana. Oczywiście im mniej plusików tym mniejsza ochrona, ale jeżeli trzy plusy to 8 to znaczy, że ta ochrona przeciw uva jest bardzo mizerna...
jakby przeanalizować składy to taka np Biderma anti age spf30 która deklaruje UVA30- jest picem na wodę. Parsol ma na samym początku(a wiekszość z nas kładzie makijaż). Podaje za przykład akurat tą wersję, bo inne Biodermy już sa lepsze. A filtry azjatyckie mają na samym początki filtry fizyczne plus chemiczny najczęściej ethylhexyl methoxycinnamate( fizyczne dają całkiem dobra ochronę). Ale i tak typowo apteczne LRP itp sa o wiele lepsze, nie ma co ukrywać.
Aż muszę poszukać jaka jest faktycznie ochrona "na nasze" tego PA+++
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 14:54   #4900
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jakby przeanalizować składy to taka np Biderma anti age spf30 która deklaruje UVA30- jest picem na wodę. Parsol ma na samym początku(a wiekszość z nas kładzie makijaż). Podaje za przykład akurat tą wersję, bo inne Biodermy już sa lepsze. A filtry azjatyckie mają na samym początki filtry fizyczne plus chemiczny najczęściej ethylhexyl methoxycinnamate( fizyczne dają całkiem dobra ochronę). Ale i tak typowo apteczne LRP itp sa o wiele lepsze, nie ma co ukrywać.
Aż muszę poszukać jaka jest faktycznie ochrona "na nasze" tego PA+++
Przy biodermach, lrp, vichy itp. to można tylko kosmetyki niedestabilizujące z powodu tego parsolu. Jedynie avene jest bezpieczne ponoć, ale np. ja używałam do tej pory avene w sprayu spf 50 i jego ppd to ok. 25 więc dla mnie stanowczo za mało.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 15:00   #4901
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Przy biodermach, lrp, vichy itp. to można tylko kosmetyki niedestabilizujące z powodu tego parsolu. Jedynie avene jest bezpieczne ponoć, ale np. ja używałam do tej pory avene w sprayu spf 50 i jego ppd to ok. 25 więc dla mnie stanowczo za mało.
nowa Avenka akurat ma parsol- tylko ma też inne dobre stabilne chemiczne filtry wiec zdestabilizowanie parsolu nie ma co się tak bać, aczkolwiek ochrona UVA na pewno nie będzie taka jak jest napisane
jeżeli oprócz parsola sa tez Tinosorby i filtry fizyczne wtedy można walić makijaż dziwią mnie natomiast zachwyty (KWC) nad Pollena Evą- nie dość że z chemicznych ma tylko parsol to dziewczyny radośnie kładą na nia make up.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 17:06   #4902
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dzięki
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 19:04   #4903
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Zamowiłam Mizonki Slimaczkowy zwykły, ślimaczkowy pod oczy, watermax krem, peeling i zostane hannavi gratis Czekam jeszcze na podliczenie mi przesylki po calosci
Super zestaw i jeszcze pewnie mnóstwo próbek dołożą Ja tez czekam na watermax z rozbiórki.

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
ja w zeszły poniedziałek kupiłam własnie zestaw kremów slimakowych - normalny, pod oczy + BB krem i za free dorzucili ten Hannavi, który kupiłam wczesniej, no ale... darowanemu koniowi Ze slimakowego BB kremu od mizona jestem bardzo zadowolona - ten ze skin 79 jest dla mnie za ciemny a mizonowy pięknie się wtapia, krycie ma dosyć dobre i nie swiecę się po nim acha - no i prędkosć dotarcia przesyłki bije na głowe wszystkie inne - wysłali w poniedziałek a w piątek listonosz mi ją dostarczył

a i własnie mi listonosz przyniósł paczkę od cosmetic.love a w niej korektor w słoiczku od Tony Moly, maskarę Misshy 4D i sleeping pack też od Tony Moly. Poprosiłam sprzedawcę o próbkę Lioele Dollish fioletową i mam dwie dodatkowe próbki ach
Ale rarytasy. Napisz jak się mascara sprawuje?
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:16   #4904
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, czy możecie napisać ze 2 zdania o kremie Mizon Collagenic essence B.B. cream? KLIK
Za tą cenę bym się skusiła bez zbadania próbki. Jeśli ktoś będzie robił zamówienie na Gmarket chętnie bym się przyłączyła.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 23:35   #4905
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Kupował ktoś ostatnio u bigclothcraft? Kupiłam dwa Skin79 Scandal, zapłaciłam za tracking number i podobno przez pomyłkę zostały wysłane bez numeru. Zrozumiem jedną pomyłkę, ale dwa razy ten sam błąd, to już przesada.
Ruby myli się tak często, ale po otworzeniu sporu zwraca pieniądze, a tu mi się sprawa ciągnie i ciągnie.


Nie wiem czemu męskie kremy BB są jasne, ale do jasnych kremów można zaliczyć też męską Here, podobna trochę kolorem do męskiego Skin79.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 08:45   #4906
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Testuję w tej chwili Lioele Dollish Vita Veil 1 (purple). Fajny jest Ładnie się dopasował, mimo poczatkowego wrażenia bladości. Jest leciutki, nie robi maski a mam wrażenie że lekko matuje, chociaż ja i tak daję ciut sypkiego pudru. Jestem ciekawa tego zielonego, jak by się na mojej skórze zachował.
Po wpadce ze Skinami i Misshą PC 23 właściwie wszystkie ostatnio kupione próbki mi pasują, mniej lub bardziej ale spokojnie mogę je zużyć do końca, żadna nie jest do wywalenia.

Zmartwiłam się trochę że tak UC czesze ostatnio te przesyłki. Czekam na dwie: jedną z tracking number a drugą bez.
Dziewczyny, mam pytanie z serii oczywistych, ale to moje pierwsze zamówienie wiec nie wiem. Skad wiadomo że UC złapał przesyłkę? Dostaje się jakiś kwitek na tę okoliczność?
Mam zamówiony jeden bb cream i korektor (jedna przesyłka) i drugi w drugiej przesyłce. Może się nie czepną
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 09:20   #4907
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja też zwykle dostaję przesyłki nierejstrowane z ebaya po równo 7 dniach, a teraz już czekam na dwie prawie 2 tygodnie i zaczynam się martwić... Chyba ze rubyruby wpisuje szybko datę wysyłki a wysyła jak jej pasuje
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:25   #4908
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Zmartwiłam się trochę że tak UC czesze ostatnio te przesyłki. Czekam na dwie: jedną z tracking number a drugą bez.
Dziewczyny, mam pytanie z serii oczywistych, ale to moje pierwsze zamówienie wiec nie wiem. Skad wiadomo że UC złapał przesyłkę? Dostaje się jakiś kwitek na tę okoliczność?
Mam zamówiony jeden bb cream i korektor (jedna przesyłka) i drugi w drugiej przesyłce. Może się nie czepną
Tak, dostaniesz zawiadomienie
Do małych paczuszek zazwyczaj się nie przyczepiają... no ale, zawsze może się trafić jakiś nadgorliwiec, co to chce się wykazać. Jednak niezmiernie rzadko na szczęście

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Ja też zwykle dostaję przesyłki nierejstrowane z ebaya po równo 7 dniach, a teraz już czekam na dwie prawie 2 tygodnie i zaczynam się martwić... Chyba ze rubyruby wpisuje szybko datę wysyłki a wysyła jak jej pasuje
Coś w ogóle ostatnio paczki dłużej idą , moje też.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:28   #4909
MysiaLusia
Raczkowanie
 
Avatar MysiaLusia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 75
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jakby przeanalizować składy to taka np Biderma anti age spf30 która deklaruje UVA30- jest picem na wodę. Parsol ma na samym początku(a wiekszość z nas kładzie makijaż). Podaje za przykład akurat tą wersję, bo inne Biodermy już sa lepsze. A filtry azjatyckie mają na samym początki filtry fizyczne plus chemiczny najczęściej ethylhexyl methoxycinnamate( fizyczne dają całkiem dobra ochronę). Ale i tak typowo apteczne LRP itp sa o wiele lepsze, nie ma co ukrywać.
Aż muszę poszukać jaka jest faktycznie ochrona "na nasze" tego PA+++
Mi wlasnie zalezy na silnej ochronie UVA. A przeciez nie mozna zaaplikowac kremu BB w wystarczajacej ilosci, bo jest widoczny... Filtry apteczne sa zatem chyba jedynym wyjsciem, jesli kocha sie slonce tak, jak ja. Te informacje powyzej znalazlam na laboratoriumurody, wiec raczej wiarygodne zrodlo.
Dziewczyny tez tam pisza, ze taki Anthelios ma ok. 33 wartosc filtra UVA... Niezle, ale bielidlo straszne
MysiaLusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 12:33   #4910
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Mam problem z dobraniem bb kremu do koloru mojej cery
Zawsze myślałam, że cerę mam jasną....a tu większość BB jest za jasna dla mnie.
Szukam czegoś ciut ciemniejszego od Lioele Dollish Vita Green z gatunku lżejszych bb cremów, średnio kryjących w żółtej tonacji
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:46   #4911
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tak, dostaniesz zawiadomienie
Do małych paczuszek zazwyczaj się nie przyczepiają... no ale, zawsze może się trafić jakiś nadgorliwiec, co to chce się wykazać. Jednak niezmiernie rzadko na szczęście


Coś w ogóle ostatnio paczki dłużej idą , moje też.
Dzięki wielkie Mam nadzieję że się jednak nie doczepią.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 14:52   #4912
Miss_Chocolate
Przyczajenie
 
Avatar Miss_Chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Widzę, że kupujecie bb zwykle na ebay i mam pytanie; czy ktoś kupował coś u cosmetic.love? Jeśli tak, to czy przesyłka przychodzi szybko, wysyła paczki jako gift i czy faktycznie wysyła tyle próbek, ile pisze w ofertach?
Miss_Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 16:40   #4913
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Miss_Chocolate Pokaż wiadomość
Widzę, że kupujecie bb zwykle na ebay i mam pytanie; czy ktoś kupował coś u cosmetic.love? Jeśli tak, to czy przesyłka przychodzi szybko, wysyła paczki jako gift i czy faktycznie wysyła tyle próbek, ile pisze w ofertach?
Zamawiałam u tego sprzedawcy, wysyłka szła przez weekend majowy i przyszła po tygodniu od kliknięcia, na paczce było wyraźnie oznaczenie jako gift i było tyle próbek, ile powinnam dostać przy moim zamówieniu - czyli dwie
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 16:57   #4914
Miss_Chocolate
Przyczajenie
 
Avatar Miss_Chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Zamawiałam u tego sprzedawcy, wysyłka szła przez weekend majowy i przyszła po tygodniu od kliknięcia, na paczce było wyraźnie oznaczenie jako gift i było tyle próbek, ile powinnam dostać przy moim zamówieniu - czyli dwie
No to w takim razie klikam jak trochę dolar spadnie, bo coś ostatnio podrożał
Miss_Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 17:17   #4915
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds
Ja dzisiaj zamówiłam Holika Holika petit cleraing BB, wydaje się być beżowy, dobrze kryjący i do tłustej cery.
Używam go od trochę ponad tygodnia.
Jest ok, ale nie fantastycznie.
Mat jest, ale u mnie dość szybko znika więc od razu utrwalam sypańcem. Przy nierównej, przesuszonej cerze bardzo uwidaczniał suche partie i skórki. Musiałam się napocić ze złuszczaniem i nawilżaniem. Ale całkiem ładnie z trwałością - spokojnie po 8-10 godz wytrzymuje, w zależności od warunków atmosferycznych.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:42   #4916
lilakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cześć Dziewczyny
ja tak troche na temat kremów bb i troche na temat wyjazdu do Pekinu pisałam na Emigrantkach, ale żadna z Chin się nie odezwaławięc spróbuję tutaj, bo wiedze o Azji i kremach macie na pewno większą niż przeciętny zjadacz chleba

sprawa wygląda tak, że mój mąż leci niedługo do Pekinu - i biorąc pod uwagę ze nikt z naszych znajomych ani my nie byliśmy w tamtych stronach, to za wszelkie wskazówki (co wziąść, na co uważać it) będę bardzo wdzięczna

druga sprawa, to czy da rade jakoś ten wyjazd (i męża) wykorzystać żeby mi troche tych kremów przywiózł, jeśli tak to ile tam one kosztują, gdzie je można kupić i jakie wybrać???
poradźcie coś plis
lilakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:42   #4917
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Wydaje mi się, że w Chinach są trochę droższe niż "normalnie" (czyt. w Korei, czy na Ebay), ale mogę się mylić. Tak mi się tylko coś przypomina.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:34   #4918
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lilakowa Pokaż wiadomość
druga sprawa, to czy da rade jakoś ten wyjazd (i męża) wykorzystać żeby mi troche tych kremów przywiózł, jeśli tak to ile tam one kosztują, gdzie je można kupić i jakie wybrać???
poradźcie coś plis
Gdzie je można kupić - wystarczy przejrzeć strony producentów, tam są wypisane zazwyczaj sklepy oferujące ich produkty.

Ceny - tu też z pomocą przychodzą strony producentów, dla przykładu chińska strona SkinFood, ich krem Aloe Sun BB kosztuje w Chinach ¥182, a Mushroom ¥236.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:56   #4919
lilakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dzięki Dziewczyny za odp
kurcze to trochę szkoda, że w Chinach wychodzi drożej;(
pomyślałam, że jak w Azji to powinno być troche taniej

Zymus dzięki za pomysł, żeby na str producentów zobaczyć ja cienka z ang jestem, ale może coś wyczytam
i jeszcze o podpowiedź proszę jak mogę te ich 'jeny' w łatwy sposób na zł przeliczyć?
lilakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:22   #4920
loxia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 19
GG do loxia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej
Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o kremy BB.
Poszukuję czegoś do bardzo wrażliwej cery 40-latki cera mieszana, mocno przesuszona.
Od ktorego zacząć?
loxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.