Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 07:52   #1711
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Uuu temat dla mnie ale jakieś 3 lata temu.
Jakieś 6-7 lat pasemek, balejaży, rozjaśniań itp, stan włosów nie był zły, ale zaczynało mnie irytować ciągłe bieganie do fryzjera.
Na początku nie było źle, moment krytyczny pojawił się gdy odrost miał jakieś 15cm. Na chwilę obecną odrostu już prawie nie ma, na końcówkach najdłuższych włosów jedynie przebłyski po farbach.
Włosy zapuszczane na długie, teraz jeszcze jakieś 10cm i będą do pasa . Jak pomyślę o całej długości malowanych, które były sukcesywnie ścinane to ehh, już byłyby sięgające co najmniej do pupy.
Nigdy nie mówiłam i nie powiem, że powrót do naturalnych włosów jest łatwy, bo to droga przez mękę, ale warto się przemęczyć.

Edytowane przez sunny_eyes
Czas edycji: 2012-03-23 o 07:54
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:05   #1712
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Witajcie, chciałabym dojść do naturalnych (póki co - to tylko plany). Przez lata rozjaśniałam włosy do bardzo jasnego blondu. Moje naturalne, z tego co pamietam , to średniociemny blond w raczej chłodnej tonacji.
Od lutego przyciemniam włosy farbami z poziomu 7, teraz mam na głowie ciemny blond 7 z Excellence'a, który wypłukuje mi się dość szybko, zostawiając rudawy odcień. Wolałabym, żeby moje przyszłe odrosty nie różniły się za bardzo od reszty włosów, więc pomyślałam, że ostatnie farbowanie, jakie zrobię, to odcieniem popielatym, czyli 7.1. I tu mam pytanie: czy macie jakieś doświadczenie w kwestii wypłukiwania się popielatego ciemnego blondu - jakie jest prawdopodobieństwo, że nie będzie się płukał na rudo? Czy któraś z Was dochodzi podobną techniką do naturalnych włosów, próbowałyście przed zapuszczaniem odrostu wyrównywać tak kolor, dawało to jakieś sensowne rezultaty?
Powiem tak - ja tez farbowalam "ten ostatni raz" najpierw excellence 7.1 a potem kolestonem 7.1. Niebezpieczenstwo przy popielach kladzionych na jesne blondy jest takie, ze moze wyjsc... zielonkawo U mnie zielona poswiata zniknela po kolestonie. Co do wyplukiwania sie - moim skromnym zdaniem ta miedz zawsze bedzie, nawet jak sa to niby bardzo zimne odcienie Natomiast szerzej na ten temat znajdziejsz na tym watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=493753&p age=60 Jest to kopalnia wiedzy na ten temat, bo my tu staramy sie zapomniec o farbach. Zapytaj tam dziewczyn, na pewno poradza cos sensownego
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:28   #1713
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dziękuję, że ktoś w końcu napisał Symetrii o tym jęczeniu, bo też już miałam dość

trzeba to napisać kolejny raz - dziewczyny, nie da się zrobić tak że macie odrost, farbujecie farbowańce na zbliżony i włosy wyglądają jakby były takie same i zapuszczacie i ciągle macie długie. NIE DA SIĘ. farbowany kolor zawsze wyłazi prędzej czy później (niestety prędzej). gdyby była taka magiczna możliwość już dawno cały nasz wątek by z niej skorzystał. niestety, z jakiegoś powodu wszystkie prawie mamy przynajmniej dwa, a często wiele kolorów na głowie że tak powiem prosimy o większą dozę a)realności b)nie mówieniu o farbowaniu, bo to niepotrzebnie kusi resztę na wątku!!!

z poważaniem, ja

ps zawsze można je ściąć
polac jej wodki , bo dobrze mowi
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:42   #1714
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Włosy zapuszczane na długie, teraz jeszcze jakieś 10cm i będą do pasa . Jak pomyślę o całej długości malowanych, które były sukcesywnie ścinane to ehh, już byłyby sięgające co najmniej do pupy.



Jednak bardziej żałuję, że ścięłam radykalnie włosy. Farbowanie przy tym, to pikuś.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 09:41   #1715
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

chemist - ładny kolor masz, nie mysi!

mnie sięm podobają takie blondynki ze skandynawii, w reklamach garnier'a często się pojawiają i piegowate - cud miód
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 10:11   #1716
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
mnie sięm podobają takie blondynki ze skandynawii, w reklamach garnier'a często się pojawiają i piegowate - cud miód
Ach - piegi, piegi...jak ja je uwielbiam.

Chociaż nawet nie wiem, czy bardziej nie podobają mi się piegowate rudzielce z niebieskimi oczami.

...idę robić maseczkę jogurtową na moje biedne włosiska.
Tak przy okazji - odkąd je rozjaśniłam, to stały się mniej proste i sztywne, a nawet zaczęły lekko falować. Nie sądziłam, że jednorazowe rozjaśnianie aż tak wpłynie na strukturę włosa.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:31   #1717
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
mnie sięm podobają takie blondynki ze skandynawii, w reklamach garnier'a często się pojawiają i piegowate - cud miód
nie przepadam za blondem, ale one mają przesłodki ten blondzik, taki jasny, naturalny

wczoraj mama dotknęła moich włosów i mówi, że są super. i do tego od kiedy stosuję CG mam takie miękkie, błyszczące, a odrost się tak błyszczy, że aż brak słów i mama powiedziała, że mam ładny długi odrost już
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 11:38   #1718
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
a czy zauwazylas jakas poprawe po braniu CP? wlosy szybciej rosly, poprawa cery? mozesz cos powiedziec na ten temat bo zastanawiam sie nad nim...

tak wogole to macie racje dziewczyny, za jakies moze dwa miesiace jak dobrze pojdzie bede miala cale swoje, krotkie bo krotkie ale inaczej to bedzie wygladac;-) dziekuje
Jeśli na coś zadziałało, to chyba na porost, jak się stosuje wcierkę i CP i czasami pije pokrzywę to ciężko stwierdzić co wpłynęło na porost ale myślę, że CP miało jednak wielku w tym udział. Paznokcie się wzmocniły ale bardo minimalnie, w cerze nie zauważyłam zmian.
Może dlatego, że szczęśliwie jestem posiadaczką cery z której jestem raczej zadowolona, mój make up to przeważnie krem typu kakaowy z ziaji a w zimę coś w stylu lekko brązujących jak BB krem Garniera, kusi mnie też krem brązujący czy tam tonujący z Alterry, poza tym nie mam doświadczenia w pudrach, fluidach, podkładach itp. więc myślę, ze mam dobrą cerę i nie mogę być do końca obiektywna (ale na pewno nie pogorszył jej stanu i nie było wysypu niespodzianek jak kiedyś po skrzypie który po prostu pewnie oczyszczał organizm)

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Ach - piegi, piegi...jak ja je uwielbiam.

Chociaż nawet nie wiem, czy bardziej nie podobają mi się piegowate rudzielce z niebieskimi oczami.

...idę robić maseczkę jogurtową na moje biedne włosiska.
Tak przy okazji - odkąd je rozjaśniłam, to stały się mniej proste i sztywne, a nawet zaczęły lekko falować. Nie sądziłam, że jednorazowe rozjaśnianie aż tak wpłynie na strukturę włosa.
Mam kilka drobnych piegów w okolicy nosa i policzków z których jako dziecko byam bardzo niezadowolona, z resztą do dziś nie zieję radością na ich widok mimo, że mój narzeczony mówi, że są urocze
Opowiedz mi o swojej maseczce jogurtowej
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:26   #1719
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
kusi mnie też krem brązujący czy tam tonujący z Alterry,
tu mogę odradzić
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:07   #1720
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

oj, ja mam baaaardzo dużo piegów, zwłąszcza wiosną i latem kiedyś je nienawidziłam, rozjasnialam, potem pokochałam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:15   #1721
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Piegi sa urocze
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 14:23   #1722
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Piegi sa urocze
no właśnie, urocze takie kawaii mam nadzieję, że moje włosy rozjasnią się od słoneczka
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:55   #1723
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Opowiedz mi o swojej maseczce jogurtowej
Kiedyś na YouTube znalazłam filmik dotyczący właśnie masek na włosy i autorka bardzo polecała maskę z jogurtu.


2 łyżki jogurtu naturalnego + 1 łyżka oliwy z oliwek. Wymieszać solidnie i nałożyć na suche włosy na 30 minut ze szczególnym uwzględnieniem końcówek.

W moim przypadku maska sprawdza się znakomicie - włosy są nawilżone i bardzo przyjemne w dotyku.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:04   #1724
kaffa91
Raczkowanie
 
Avatar kaffa91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 33
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dzięki HoneyRose
można spróbować tego patentu może coś pomoże, chociaż będę starać sie oszczędnie z tym szamponem przeciwłupieżowym - słyszałam że wysusza włosy
a co do koloru to już dawno nie jest czarne, w tej chwili to eeeeeee..... nie mam pojęcia co to jest jakieś wyblakłe cuś
Ale ja to wogóle mam jakiś problem z kolorami
__________________
Why so serious... ?
kaffa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:04   #1725
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hejo
kat zdjęcie koka wrzucę jutro, bo dziś padam normalnie. ale się nalatałam dziś uff... w kilku aptekach byłam i w żadnej jantaru nie mają chyba tylko allegro mi zostaje
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:16   #1726
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Kiedyś na YouTube znalazłam filmik dotyczący właśnie masek na włosy i autorka bardzo polecała maskę z jogurtu.


2 łyżki jogurtu naturalnego + 1 łyżka oliwy z oliwek. Wymieszać solidnie i nałożyć na suche włosy na 30 minut ze szczególnym uwzględnieniem końcówek.

W moim przypadku maska sprawdza się znakomicie - włosy są nawilżone i bardzo przyjemne w dotyku.
hmm ciekawie brzmi, muszę wypróbować
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 17:26   #1727
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dziękuję, że ktoś w końcu napisał Symetrii o tym jęczeniu, bo też już miałam dość

trzeba to napisać kolejny raz - dziewczyny, nie da się zrobić tak że macie odrost, farbujecie farbowańce na zbliżony i włosy wyglądają jakby były takie same i zapuszczacie i ciągle macie długie. NIE DA SIĘ. farbowany kolor zawsze wyłazi prędzej czy później (niestety prędzej). gdyby była taka magiczna możliwość już dawno cały nasz wątek by z niej skorzystał. niestety, z jakiegoś powodu wszystkie prawie mamy przynajmniej dwa, a często wiele kolorów na głowie że tak powiem prosimy o większą dozę a)realności b)nie mówieniu o farbowaniu, bo to niepotrzebnie kusi resztę na wątku!!!

z poważaniem, ja

ps zawsze można je ściąć
ja jeszcze z 3 - 4 lata temu miałam taką nadzieję że tak się da i farbowałam na zbliżony kolor i dupa jasia z tego wychodziła nic dobrego
ale o farbowaniu mówić czasem trzeba żeby sobie przypominać że to beee jest, zwłaszcza jak się ma chwilę słabości tak jak ja teraz i z chęcią bym się machnęła cała na blond, chociaż wiem że za raz bym żałowała wiem że paradoks no ale cóż z kobietą czasem nie dojdziesz do porozumienia

ale że nie ma się długich chodzi Ci o schodzenie do swojego koloru?? ja mam długie i wiele dziewczyn ma długie mimo schodzenia z kolorów i to w niczym nie przeszkadza i nie trzeba się ścinać na krótko - czy może nie załapałam o co chodzi jak tak to sorki
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 19:21   #1728
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Widzę, że koleżanka za około 2-3 miesiące jak znowu obetnie włosy to pożegna się tym wątkiem, bo będzie już miała naturalny kolor włosów

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
wstawiam zdjecie moich wlosow po wczorajszym podcieciu... szczerze mowiac wogole mi sie to nie podoba bo zostaly takie rudzielce paskudne na koncach. a moj kolor tez przestaje mi sie podobac
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 19:28   #1729
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mam dla Was świeże zdjęcie włosków, tu akurat wyprostowane, ale widać odrost rozjaśniane były na własne życzenie (tzn. końcówki)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g.jpg (37,0 KB, 64 załadowań)
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 21:40   #1730
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dziękuję, że ktoś w końcu napisał Symetrii o tym jęczeniu, bo też już miałam dość

trzeba to napisać kolejny raz - dziewczyny, nie da się zrobić tak że macie odrost, farbujecie farbowańce na zbliżony i włosy wyglądają jakby były takie same i zapuszczacie i ciągle macie długie. NIE DA SIĘ. farbowany kolor zawsze wyłazi prędzej czy później (niestety prędzej). gdyby była taka magiczna możliwość już dawno cały nasz wątek by z niej skorzystał. niestety, z jakiegoś powodu wszystkie prawie mamy przynajmniej dwa, a często wiele kolorów na głowie że tak powiem prosimy o większą dozę a)realności b)nie mówieniu o farbowaniu, bo to niepotrzebnie kusi resztę na wątku!!!

z poważaniem, ja

ps zawsze można je ściąć
Ależ ja doskonale wiem, że się wypłukiwać będzie, pytanie brzmiało: czy jest szansa, że nie na rudo.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Powiem tak - ja tez farbowalam "ten ostatni raz" najpierw excellence 7.1 a potem kolestonem 7.1. Niebezpieczenstwo przy popielach kladzionych na jesne blondy jest takie, ze moze wyjsc... zielonkawo U mnie zielona poswiata zniknela po kolestonie. Co do wyplukiwania sie - moim skromnym zdaniem ta miedz zawsze bedzie, nawet jak sa to niby bardzo zimne odcienie Natomiast szerzej na ten temat znajdziejsz na tym watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=493753&p age=60 Jest to kopalnia wiedzy na ten temat, bo my tu staramy sie zapomniec o farbach. Zapytaj tam dziewczyn, na pewno poradza cos sensownego
Dzięki za link, znam już ten watek Chyba zielono nie powinno wyjść, skoro już 2 razy farbowałam na ciemny blond. Zaryzykuję, włosy mam za brodę, niezbyt długie, systematycznie podcinam, więc chyba pozbywanie się farbowańców powinno iść sprawnie.
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 05:43   #1731
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
hejo
kat zdjęcie koka wrzucę jutro, bo dziś padam normalnie. ale się nalatałam dziś uff... w kilku aptekach byłam i w żadnej jantaru nie mają chyba tylko allegro mi zostaje
poszukaj w sklepie zielarskim, u mnie tylko tam był (nawet nie wiedziałam wcześniej, że jest coś takiego w moim mieście ). a próbowałaś zamawiać na dozie?

Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
ja jeszcze z 3 - 4 lata temu miałam taką nadzieję że tak się da i farbowałam na zbliżony kolor i dupa jasia z tego wychodziła nic dobrego
ale o farbowaniu mówić czasem trzeba żeby sobie przypominać że to beee jest, zwłaszcza jak się ma chwilę słabości tak jak ja teraz i z chęcią bym się machnęła cała na blond, chociaż wiem że za raz bym żałowała wiem że paradoks no ale cóż z kobietą czasem nie dojdziesz do porozumienia

ale że nie ma się długich chodzi Ci o schodzenie do swojego koloru?? ja mam długie i wiele dziewczyn ma długie mimo schodzenia z kolorów i to w niczym nie przeszkadza i nie trzeba się ścinać na krótko - czy może nie załapałam o co chodzi jak tak to sorki
nie trzeba (chociaż ja, podobnie jak Kaguya i jeszcze kilka dziewczyn reprezentuję frakcję radykalną i ścięłyśmy i jesteśmy dumne ). tylko wiele dziewczyn ma nadzieję, że mają np włosy za ramiona/do pasa i 2cm odrostu a nie chcą ścinać i nie chcą, żeby odrosty się odznaczały, ale skoro powrót do naturalek to lepiej by było zafarbować 'ostatni raz'... nie ma cudów niestety to zabawne zresztą, jak farbowałam mango loreala (moim zdaniem idealny dla mnie, jesieni kolor) to on wypłukiwał się do złoto-rudego blondu po max 2 tygodniach. a teraz oczywiście poświata ciągle została na grzywce chociaż tak bardzo jej nie chcę

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mam dla Was świeże zdjęcie włosków, tu akurat wyprostowane, ale widać odrost rozjaśniane były na własne życzenie (tzn. końcówki)
jakie ciemne piękny kolor
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:14   #1732
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mam dla Was świeże zdjęcie włosków, tu akurat wyprostowane, ale widać odrost rozjaśniane były na własne życzenie (tzn. końcówki)
pięknie, ale zdjęcie niewyraźne

też wrzucę swoje włosięta, ciekawa sprawa - kiedyś płukałam cytryną i teraz odrosty mam ciemniejsze, te, których juz nie płuczę
chciałam zrobić zdjęcia w słońcu, ale bardzo niewyraźne są
tutaj bez kontrastu z czernią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg juy.jpg (32,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg juyt.jpg (35,5 KB, 47 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:54   #1733
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Kaguya jakie Ty masz jaśniutkie włosy! Śliczny kolor.

Wstawiam mój odrost.

Swoją drogą włosy wydają mi się nieco jaśniejsze niż przed farbowaniem, ale to prawdopodobnie przez kontrast ze złotym blondem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (43,0 KB, 43 załadowań)
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:21   #1734
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Kaguya jakie Ty masz jaśniutkie włosy! Śliczny kolor.

Wstawiam mój odrost.

Swoją drogą włosy wydają mi się nieco jaśniejsze niż przed farbowaniem, ale to prawdopodobnie przez kontrast ze złotym blondem.
no, moje chyba są trochę popielate w realu są jaśniejsze niz na zdjęciach

może ci się wydawać własnie przez twój kontrast. na początku też myślałam,że moje są bardzo jasne, bo schodziłam z czerni
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:46   #1735
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dziękuję, że ktoś w końcu napisał Symetrii o tym jęczeniu, bo też już miałam dość

trzeba to napisać kolejny raz - dziewczyny, nie da się zrobić tak że macie odrost, farbujecie farbowańce na zbliżony i włosy wyglądają jakby były takie same i zapuszczacie i ciągle macie długie. NIE DA SIĘ. farbowany kolor zawsze wyłazi prędzej czy później (niestety prędzej). gdyby była taka magiczna możliwość już dawno cały nasz wątek by z niej skorzystał. niestety, z jakiegoś powodu wszystkie prawie mamy przynajmniej dwa, a często wiele kolorów na głowie że tak powiem prosimy o większą dozę a)realności b)nie mówieniu o farbowaniu, bo to niepotrzebnie kusi resztę na wątku!!!

z poważaniem, ja

ps zawsze można je ściąć
brawooo

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
pięknie, ale zdjęcie niewyraźne

też wrzucę swoje włosięta, ciekawa sprawa - kiedyś płukałam cytryną i teraz odrosty mam ciemniejsze, te, których juz nie płuczę
chciałam zrobić zdjęcia w słońcu, ale bardzo niewyraźne są
tutaj bez kontrastu z czernią
jakie jaśniutkie

Uświadomiłam sobie, że mija rok odkąd nie farbuje włosów (poza dwoma małymi eksperymentami). Z tej okazji wklejam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5014.jpg (95,7 KB, 61 załadowań)
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 14:26   #1736
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
pięknie, ale zdjęcie niewyraźne

też wrzucę swoje włosięta, ciekawa sprawa - kiedyś płukałam cytryną i teraz odrosty mam ciemniejsze, te, których juz nie płuczę
chciałam zrobić zdjęcia w słońcu, ale bardzo niewyraźne są
tutaj bez kontrastu z czernią
wstawię lepsze niedługo
a włoski fajne, fajne
Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Swoją drogą włosy wydają mi się nieco jaśniejsze niż przed farbowaniem, ale to prawdopodobnie przez kontrast ze złotym blondem.
pewnie przez kontart
jak miałam czarne włosy to myślałam, że mam jasne włosy, a teraz rozjaśniłam to się ciemne wydają
Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość

Uświadomiłam sobie, że mija rok odkąd nie farbuje włosów (poza dwoma małymi eksperymentami). Z tej okazji wklejam zdjęcie
no i gratulacje

sama szczerze przyznam, że przestałam liczyć, ile czasu już nie farbuję, dopiero teraz tak się zastanowiłam i niedługo minie 7 miesięcy
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 14:33   #1737
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

sama szczerze przyznam, że przestałam liczyć, ile czasu już nie farbuję, dopiero teraz tak się zastanowiłam i niedługo minie 7 miesięcy
u mnie tez, za kilka dni stuknie 7 miesiecy!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 15:13   #1738
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
poszukaj w sklepie zielarskim, u mnie tylko tam był (nawet nie wiedziałam wcześniej, że jest coś takiego w moim mieście ). a próbowałaś zamawiać na dozie?
nie... na dozie nigdy nie zamawiałam... taniej wychodzi?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 17:19   #1739
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
nie... na dozie nigdy nie zamawiałam... taniej wychodzi?
chyba z 11zł, na pewno taniej niż allegro + przesyłka
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 17:26   #1740
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
chyba z 11zł, na pewno taniej niż allegro + przesyłka
dokładnie - oszczędza się na przesyłce, bo odbieramy w aptece
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.