Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 08:22   #1231
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Metaxa odpala Express do kawy
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 15:37   #1232
lwiatko5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

wstawiam obiecane zdjęcia po farbie alfaparf 6.32 evolution +oxy 3%
powiem Wam, że jestem zachwycona choć to nie mój wymarzony kolor to jest prześliczny taki naturalny głęboki brąz jakby z delikatnym refleksem czekolady, bez połysków rudych czerwonych itp. ilość osób chwalących dziś moje włoski tylko to potwierdza aż jestem w szoku, że tak naturalnie wyszło myślałam, że będzie bardziej czekoladowo - chociaż kolor wygląda jak dla mnie tak jak na próbniku pewnie 7.35 albo 7.53 wyjdzie głębsza czekolada i ciut jaśniej poza tym włosy miękkie i miłe w dotyku, nawet bym powiedziała bardziej odżywione niż wcześniej jak będę eksperymentować z kolorem to skuszę się na pewno na jakiś z palety alfaparf tak naturalny i nasycony kolor to mi jeszcze na włosach nigdy nie wyszedł

zdjęcia niestety nie oddają głębi brązu, nie udało mi się zrobić lepszych ostatnie zdjęcie z fleszem, jednak kolor z tego zdjęcia ma się nijak do tego co mam na głowie

jedyne czego żałuję to to, że rozrobiłam od razu całą farbę na moje cienkie włosy za ramiona w zupełności wystarczy 0,5 opakowania a tak zmarnowałam farbę a miałabym na drugi raz kosztowała ok.38zł na allegro z przesyłką, więc następnym razem wyjdzie mi 19 zł za farbowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04327.jpg (56,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04334.jpg (42,4 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04331.jpg (42,7 KB, 69 załadowań)
lwiatko5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 15:41   #1233
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Śliczny kolor, faktycznie naturalny
ja juz bym chciała sobie zrobic kapiel rozjasniajaca tylko jak myje włosy nadal smierdzi zbukiem , wiec jeszcze sie nie wypłukał do konca dekoloryzator
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 15:50   #1234
lwiatko5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Śliczny kolor, faktycznie naturalny
ja juz bym chciała sobie zrobic kapiel rozjasniajaca tylko jak myje włosy nadal smierdzi zbukiem , wiec jeszcze sie nie wypłukał do konca dekoloryzator
dziękuję w rzeczywistości jest bardziej nasycony bo trochę szarości mój aparat nadaje zdjęciom nie wiem dlaczego... a jak miałaś deko no to jeszcze troszeczkę poczekać musisz ... w ogóle czytałam, że farby tej firmy wychodzą jak na próbniku ale masz racje SiWA , ze dużo też zależy od % wody...
lwiatko5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 16:03   #1235
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez lwiatko5 Pokaż wiadomość
dziękuję w rzeczywistości jest bardziej nasycony bo trochę szarości mój aparat nadaje zdjęciom nie wiem dlaczego... a jak miałaś deko no to jeszcze troszeczkę poczekać musisz ... w ogóle czytałam, że farby tej firmy wychodzą jak na próbniku ale masz racje SiWA , ze dużo też zależy od % wody...
a mnie sie wlasnie podoba taki popiel robiłas 6-stka, myslisz ze 7-mka duzo jasniej by wyszła ? ty widzisz swoj kolor na żywo wiec lepiej ci ocenic
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:11   #1236
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

lwiatko, bardzo ładny kolor.

Ja jestem wkurzona na moje włosy Kurde, nie są takie jakbym chciała. Sama już nie wiem jaki chce kolor. Podoba mi się taki jaśniejszy brąz jak ten albo ten jest piękny ale najbardziej pasowałby (do mojej urody) ten. I jak tu uzyskać coś takiego?
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2012-07-09 o 17:18
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:43   #1237
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
lwiatko, bardzo ładny kolor.

Ja jestem wkurzona na moje włosy Kurde, nie są takie jakbym chciała. Sama już nie wiem jaki chce kolor. Podoba mi się taki jaśniejszy brąz jak ten albo ten jest piękny ale najbardziej pasowałby (do mojej urody) ten. I jak tu uzyskać coś takiego?
Mam od jakiegoś czasu niemal identyczny kolor właśnie jak ten drugi który wkleiłaś Ostatnio robiłam Londę c.blond + c. pop.blond, a wcześniej Palette N5. Obydwa po kilku myciach wyglądają baaaardzo podobnie.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 20:06   #1238
lwiatko5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
a mnie sie wlasnie podoba taki popiel robiłas 6-stka, myslisz ze 7-mka duzo jasniej by wyszła ? ty widzisz swoj kolor na żywo wiec lepiej ci ocenic
hmm ten kolor wygląda jakby na poziomie 5 był jak na niego patrze, ale wygląda jak na próbniku, a patrząc na 7.32 to jakby był o ton jaśniejszy od tego co mam teraz więc - kładąc 7.32 z 3% oxy albo dając do 6.32 może 6 oxy wyszłyby jaśniejsze (tylko z tym 6% to nie weim czy odcień by się nie zmienił wtedy też fryzjerką nie jestem doświadczenia nie mam :P )

w ogóle widzę, że nadchodzi powrót do kultu naturalnych kolorów przecież te co wstawiła natalkaa7522
pierwszedwa to jakbym swoje naturalne widziała, których zawsze się chciałam pozbyć ;p zdj 1 - to wygląd moich naturalnych w lato rozjaśnionych słońcem a zdj 2 to takie jakie mam normalnie zawsze hihi , normalnie mnie zadziwiacie gwiazdki bo zawsze myślałam, że taki kolor nie może się podobać a jak uczęszczam na to forum to zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam w ogóle farbując włosy
lwiatko5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 20:08   #1239
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość

Ja jestem wkurzona na moje włosy Kurde, nie są takie jakbym chciała. Sama już nie wiem jaki chce kolor. Podoba mi się taki jaśniejszy brąz jak ten albo ten jest piękny ale najbardziej pasowałby (do mojej urody) ten. I jak tu uzyskać coś takiego?
i ja też obecnie mam bardzo podobny kolorek do tego drugiego, co wkleiłaś
mieszanka Allwaves 7.0 i 7.1 ale jest to za słaba farba jednak na moje włosy, bo przy pierwszym myciu mi się tak strasznie spłukał już, że przed ślubem musiałam szamponetkę położyć sobie
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 07:52   #1240
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ja juz wakacjuje sobie
jestem zla bo kazdy kto mnie teraz zobaczyl w blondzie to mnie zjechal albo wysmial. Dlatego mysle co polozyc na wlosy bo mam dosyc wiecznego sluchania, ze wygladam staro, pusto, sztucznie, plastikowo
skzoda, ze farby Palette zostaly w domu
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 08:13   #1241
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ja jestem bardzo zadowolona z farby Palette intesive color creme- jasny brąz.....czuję sie jakbbyn wróciła do swojego naturalnego koloru z dzieciństwa Co najważniejsze kolor jest i nie wypłukuje się do "matowego sierściucha"
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 09:27   #1242
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo zadowolona z farby Palette intesive color creme- jasny brąz.....czuję sie jakbbyn wróciła do swojego naturalnego koloru z dzieciństwa Co najważniejsze kolor jest i nie wypłukuje się do "matowego sierściucha"
dawalas gdzies fotke tego koloru?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:18   #1243
Jane_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny, chciałabym się doradzić. Chciałabym się ufarbować na ciepły brąz, kiedyś Marta Żmuda Trzebiatowska miała taki, ale teraz nie mogę znaleźć jej zdjęcia To był ciemniejszy kolor niż ten z "Teraz albo nigdy". Pomożecie znaleźć?
Jane_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:24   #1244
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo zadowolona z farby Palette intesive color creme- jasny brąz.....czuję sie jakbbyn wróciła do swojego naturalnego koloru z dzieciństwa Co najważniejsze kolor jest i nie wypłukuje się do "matowego sierściucha"
Palette to są wogóle bardzo dobre farby i nie zmywają się na rudo Na pewno wrócę do N5 albo może skuszę się na ten jasny brąz. Pewnie na początku wyszedł Ci ciemniej a potem zmył się do takiego jak na opakowaniu??
Myślałam że po Palette wypadają mi włosy ale znalazłam prawdziwą przyczynę - Vatika kładziona na skalp Jak kładłam to zawsze swędziała mnie skóra ale stwierdziłam że pewnie tak ma być, odkąd nie kładę bezpośrednio na skórę poprawa w wypadaniu jest ogromna.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja juz wakacjuje sobie
jestem zla bo kazdy kto mnie teraz zobaczyl w blondzie to mnie zjechal albo wysmial. Dlatego mysle co polozyc na wlosy bo mam dosyc wiecznego sluchania, ze wygladam staro, pusto, sztucznie, plastikowo
skzoda, ze farby Palette zostaly w domu
Najważniejsze żebyś TY się dobrze czuła, a takimi opiniami się nie przejmuj !
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:34   #1245
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dawalas gdzies fotke tego koloru?

Tak wstawiałam Proszę link do zdjęcia

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=966

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Palette to są wogóle bardzo dobre farby i nie zmywają się na rudo Na pewno wrócę do N5 albo może skuszę się na ten jasny brąz. Pewnie na początku wyszedł Ci ciemniej a potem zmył się do takiego jak na opakowaniu??
Myślałam że po Palette wypadają mi włosy ale znalazłam prawdziwą przyczynę - Vatika kładziona na skalp Jak kładłam to zawsze swędziała mnie skóra ale stwierdziłam że pewnie tak ma być, odkąd nie kładę bezpośrednio na skórę poprawa w wypadaniu jest ogromna.
Tak - ja nawet zauważyłam,ze poprawiła mi się kondycja włosów po tej farbie- są mniej sianowate...a kolor rzeczywiście z początku jest bardzo intensywny i ciut ciemniejszy ale po kilku dniach jest taki jak na opakowaniu. Tylko,że ja czas jaki trzymam farbę na głowie to jest 30 minut od pierwszego dotknięcia farby moich włosów. A nie 30 minut od czasu całkowitego nałożenia farby.

Edytowane przez Katrin242
Czas edycji: 2012-07-10 o 10:35
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 11:13   #1246
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

czy na wlosy farbowane orzechem laskowym- zlotorudoczerwony braz- moge polozyc popielaty braz czy mi wyjdzie jakies fjubzdziu?
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 11:23   #1247
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Palette to są wogóle bardzo dobre farby i nie zmywają się na rudo Na pewno wrócę do N5 albo może skuszę się na ten jasny brąz. Pewnie na początku wyszedł Ci ciemniej a potem zmył się do takiego jak na opakowaniu??
Myślałam że po Palette wypadają mi włosy ale znalazłam prawdziwą przyczynę - Vatika kładziona na skalp Jak kładłam to zawsze swędziała mnie skóra ale stwierdziłam że pewnie tak ma być, odkąd nie kładę bezpośrednio na skórę poprawa w wypadaniu jest ogromna.



Najważniejsze żebyś TY się dobrze czuła, a takimi opiniami się nie przejmuj !
chyba jednak culam sie lepiej w ciemniejszych. Mam juz z 0,5cm odrostu i wkurza mnie strasznie. Wlosy mam jasniutkie, a odrost mimo, ze ciemny blond na ich tle wyglada jak ciemny braz...

Zastanawiam sie czy Palette N5 chwyci mi te rozjasnione wlosy bez prepigmentacji. Tobie chyba chwycila? A tez mialas rozjasniaczem zrobione?

Katrin dizeki za linka
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 11:44   #1248
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
chyba jednak culam sie lepiej w ciemniejszych. Mam juz z 0,5cm odrostu i wkurza mnie strasznie. Wlosy mam jasniutkie, a odrost mimo, ze ciemny blond na ich tle wyglada jak ciemny braz...

Zastanawiam sie czy Palette N5 chwyci mi te rozjasnione wlosy bez prepigmentacji. Tobie chyba chwycila? A tez mialas rozjasniaczem zrobione?

Katrin dizeki za linka
Tak, były rozjaśniane 2x, potem (w odstępach parę tygodni)Loreal 7.1 (zmył się do zera), pigmentacja Joanną Profesj. chyba 8, na to Joanna 8.1 (zmyła się na marchewę pomimo pigmentacji), potem właśnie N5 - wyszedł taki ok. średni brąz, po kilku myciach zmył się do takiego jak na opakowaniu. Także Palette najlepsza na rozjaśniane wg mnie
Nie dziwię się że Cie wkurzają odrosty, jednak włosy jaśniejsze od naturalnych to zawsze większy kłopot i bj widać, też mam ciemny blond naturalny, po N5 po ok. 6tyg miałam odrost (oczywiście mysi) ale różnił się jedynie trochę odcieniem, poziom był ten sam, na dobrą sprawę mogłabym nie farbować gdyby nie siwe.

ineska1986 teoretycznie możesz położyć pop. brąz, ale co wyjdzie to nigdy nie wiadomo . Mogą Ci się ładnie stonować rude refleksy, ale też może wyjść zieleń (u mnie tak było). Zależy też czy np. wcześniej rozjaśniałaś - po tym to już wogóle glony lubią się pojawić. Z mojego skromnego doświadczenia wiem że bezpieczniej jest położyć naturę niż popiel.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:11   #1249
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Sprawa wyglada tak, terasz farbowałam perfect mousse orzech laskowy- kolor ciepły rudy brąz, w sierpniu jest wesele brata i chce zafarbować farbą z amoniakiem ktora równo chwyci i ten rudy pokryje. Nie wiem jaką farbą potraktować te moje włosy bo chcę żeby była trwała bo później jade na wakacje i nie chce by się wypłukały tak jak po szamponie. Jaka drogeryjną farbe z konkretnym numerem mi polecicie? Z gory dzieki
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 13:35   #1250
DN82
Raczkowanie
 
Avatar DN82
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 58
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny a ja wczoraj kupiłam Palette 10 min color 700 ,od razu farbowałam a dzisiaj poleciałam po taką samą na zapas(bo była w promocji za 7 zł) -krótko mówiąc jestem bardzo zadowolona .
Jak już o farbach Palette piszecie,to pytam jeszcze raz może któraś robiła C6 albo wie jak wychodzi?
__________________
"Niejednemu zeru wydaje się, że jest elipsą, po której świat się kręci"

Edytowane przez DN82
Czas edycji: 2012-07-10 o 13:46
DN82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:00   #1251
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DN82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja wczoraj kupiłam Palette 10 min color 700 ,od razu farbowałam a dzisiaj poleciałam po taką samą na zapas(bo była w promocji za 7 zł) -krótko mówiąc jestem bardzo zadowolona .
Jak już o farbach Palette piszecie,to pytam jeszcze raz może któraś robiła C6 albo wie jak wychodzi?
tutaj dziewczyna farbowała C6 http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ive-color.html

tu cytat z forum: "Zdecydowanie polecam tą farbkę
INTENSIVE COLOR CREME PALETTE
C6 Chłodny średni blond
Wychodzi bez rudości,taki ciemny popielaty blond."

nic więcej nie znalazłam, też się przymierzałam do tej farby ale akurat nie było, no i glona się boję
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:34   #1252
DN82
Raczkowanie
 
Avatar DN82
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 58
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

No ja też glona się boję Dzięki za wskazanie fotek.
__________________
"Niejednemu zeru wydaje się, że jest elipsą, po której świat się kręci"
DN82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:34   #1253
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DN82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja wczoraj kupiłam Palette 10 min color 700 ,od razu farbowałam a dzisiaj poleciałam po taką samą na zapas(bo była w promocji za 7 zł) -krótko mówiąc jestem bardzo zadowolona .
Jak już o farbach Palette piszecie,to pytam jeszcze raz może któraś robiła C6 albo wie jak wychodzi?

Jak ci Palette 10min pasuje to kup jeszcze więcej bo farbę wycofują i stąd ta cena. Nie martw się o datę ważności bo moja mamuśka w zeszłym roku zapas robiła i te farby były do 2014 tak w sklepie nam powiedziała babka.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:03   #1254
DN82
Raczkowanie
 
Avatar DN82
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 58
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kupiłam ostatnie 2 farby ciemnego blondu .Napaliłam się jeszcze na ten 510 średni popielaty brąz ale niestety już dziś nie było .Zostały tylko złote blondy.
__________________
"Niejednemu zeru wydaje się, że jest elipsą, po której świat się kręci"
DN82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:15   #1255
marta_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 4
Świetlisty jasny brąz GARNIER opinie

Witam. Farbowałyście kiedyś włosy farbą z Garniera na kolor świetlisty jasny brąz? Bo zamierzam w najbliższym czasie się przefarbować i wpadł mi w oko ten właśnie kolorek, tylko boję się żeby mi nie wyszedł za ciemny. Teraz mam na włosach szykowny jasny kasztan (kolor wyszedł mi ciemniejszy niż na opakowaniu, ponieważ z natury mam włosy ciemny brąz) , no i nie wiem co mi z tego farbowania wyjdzie. Jeśli farbowałyście się tą farbą to proszę napiszcie mi co wam wyszło, czy wam się podoba itp. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby któraś wstawiła zdjęcie swoich włosów z tym kolorkiem. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi .
marta_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:38   #1256
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
Sprawa wyglada tak, terasz farbowałam perfect mousse orzech laskowy- kolor ciepły rudy brąz, w sierpniu jest wesele brata i chce zafarbować farbą z amoniakiem ktora równo chwyci i ten rudy pokryje. Nie wiem jaką farbą potraktować te moje włosy bo chcę żeby była trwała bo później jade na wakacje i nie chce by się wypłukały tak jak po szamponie. Jaka drogeryjną farbe z konkretnym numerem mi polecicie? Z gory dzieki
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:10   #1257
DN82
Raczkowanie
 
Avatar DN82
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 58
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
A jaki kolor chcesz uzyskać? Jasny brąz ciemny,jasny -rozumiem,że tym razem bez rudości?

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez marta_93 Pokaż wiadomość
Witam. Farbowałyście kiedyś włosy farbą z Garniera na kolor świetlisty jasny brąz? Bo zamierzam w najbliższym czasie się przefarbować i wpadł mi w oko ten właśnie kolorek, tylko boję się żeby mi nie wyszedł za ciemny. Teraz mam na włosach szykowny jasny kasztan (kolor wyszedł mi ciemniejszy niż na opakowaniu, ponieważ z natury mam włosy ciemny brąz) , no i nie wiem co mi z tego farbowania wyjdzie. Jeśli farbowałyście się tą farbą to proszę napiszcie mi co wam wyszło, czy wam się podoba itp. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby któraś wstawiła zdjęcie swoich włosów z tym kolorkiem. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi .
Coś takiego znalazłam tam jest fotka po tej farbie
http://www.ladiva.pl/bloger/artykul/...ensation/50975
__________________
"Niejednemu zeru wydaje się, że jest elipsą, po której świat się kręci"
DN82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 18:29   #1258
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez marta_93 Pokaż wiadomość
Witam. Farbowałyście kiedyś włosy farbą z Garniera na kolor świetlisty jasny brąz? Bo zamierzam w najbliższym czasie się przefarbować i wpadł mi w oko ten właśnie kolorek, tylko boję się żeby mi nie wyszedł za ciemny. Teraz mam na włosach szykowny jasny kasztan (kolor wyszedł mi ciemniejszy niż na opakowaniu, ponieważ z natury mam włosy ciemny brąz) , no i nie wiem co mi z tego farbowania wyjdzie. Jeśli farbowałyście się tą farbą to proszę napiszcie mi co wam wyszło, czy wam się podoba itp. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby któraś wstawiła zdjęcie swoich włosów z tym kolorkiem. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi .
ja niestety nie pomogę... nie używałam Garniera nowego, a poza tym inne garniery zmywały mi się w zastraszającym tempie...

Cytat:
Napisane przez DN82 Pokaż wiadomość



Coś takiego znalazłam tam jest fotka po tej farbie
http://www.ladiva.pl/bloger/artykul/...ensation/50975
całkiem ładnie jej wyszło
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:21   #1259
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

zamowilam sobie farby Vitalitys na poziomie 6 i bede robic prepigmentacje i przyciemnienie wlosow.
Jutro powinnam miec farbki
prosze Was jak jeszcze wpadnie mi do glowy pomysl jasnych blondow to walnijcie mnie w leb

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Morgan dzieki za odp, tez zrobie prepigmentacje
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:27   #1260
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
zamowilam sobie farby Vitalitys na poziomie 6 i bede robic prepigmentacje i przyciemnienie wlosow.
Jutro powinnam miec farbki
prosze Was jak jeszcze wpadnie mi do glowy pomysl jasnych blondow to walnijcie mnie w leb

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Morgan dzieki za odp, tez zrobie prepigmentacje
Proszę bardzo Zerknęłam na te farby Vitalitys, podoba mi się ta 6, jestem bardzo ciekawa jak Ci wyjdzie, wklej koniecznie fotki
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.