Cellulit -sposoby zwalczania. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-18, 12:31   #451
Kerka
Zadomowienie
 
Avatar Kerka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 492
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Najważniejsza jest dieta Same masaże czy kremy nic nie dadzą niestety. One tylko mogą wspomóc.. Polecam pić zioła oczyszczające, soki z cytrusów, no i unikac śmieciowego jedzenia
Kerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 13:55   #452
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Nie zawsze da się pozbyć cellulitu całkowicie - niestety, taki nasz kobiecy urok ;p Ale zawsze można robić wszystko, żeby poprawić stan skóry, przede wszystkim aktywność fizyczna - bieganie, rower czy marsze połączone z ćwiczeniami siłowymi. Do tego zdrowa dieta, oparta na nieprzetworzonych produktach, dużo warzyw, wody... Mi swojego czasu pomagały również peelingi z kawy i stosowanie olejku + masaż szorstką gąbką. A przede wszystkim to chyba wytrwałość i regularność jest bardzo istotne, cellulit nie zniknie w tydzień
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 16:59   #453
gosi4cz3kk
Przyczajenie
 
Avatar gosi4cz3kk
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cześć, dziewczyny !

POMOCY ! Czy tabletki Cellinea skuteczne czy nie są godne polecenia? Mam 24 lata, zaczynam zauważać na moich udach i pośladkach cellulit. Pogrzebałam trochę w necie i znalazłam te tabletki. Jestem tylko ciekawa czy warto ponieważ nie są to małe pieniążki. Pomóżcie
gosi4cz3kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 13:51   #454
DelicjaAlicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Jeżeli chodzi o dietę to zrezygnuj z soli i słodkości a także produktów przetworzonych a zacznij jeść więcej warzyw i owoców. Zacznij także biegać, albo jeździć na rowerze a najlepiej zacznij chodzić na siłownie. Dodaj do tego peeling kawowy i masaż a pozbędziesz się cellulitu. Gwarantuje Ci to.
DelicjaAlicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 00:00   #455
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że cellulit będzie pojawiał się zawsze. Chyba, że ktoś ciągle będzie zapobiegał. Jak ktoś ma, zacznie stosować się do rad, zlikwiduje go i jest szczęśliwy - po jakimś czasie temat powraca. I tak w kółko. Grunt to nie dać się zwariować.
No zgadzam się!
Walka z cellulitem to wieczna walka!
A metod jest chyba z milion
No dobra żartuje, może nie aż tyle, ale najważniejsze jest to, że każdemu pomaga co innego. Jest tylko jedna stała dla tych wszystkich przypadków, a właściwie dwie, w walce z cellulitem zawsze niezbędna jest DIETA plus AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA, bez tego ani rusz. A pozostałe metody - kosmetyki, zabiegi, lasery, bańki - to tylko dodatek aby szybciej osiągnąć swój cel!

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez gosi4cz3kk Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny !

POMOCY ! Czy tabletki Cellinea skuteczne czy nie są godne polecenia? Mam 24 lata, zaczynam zauważać na moich udach i pośladkach cellulit. Pogrzebałam trochę w necie i znalazłam te tabletki. Jestem tylko ciekawa czy warto ponieważ nie są to małe pieniążki. Pomóżcie
Same tabletki Ci nic nie pomogą, moim zdaniem szkoda kasy. Chyba, że maja być dodatkiem do diety antycellulitowej.
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 16:28   #456
bentlej90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 11
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Koleżanki wyżej mają rację. Cellulit to nic innego jak tłuszcz podskórny i najlepiej dietą oraz aktywnością fizyczną wyeliminować cellulit, dobrze również sprawdza się drenaż limfatyczny. Baczną uwagę musimy zwrócić na nasza dietę, redukcja wagi jest niezbędnym elementem przy tej praktyce (oczywiście jeśli mamy nadwagę). Warto również dorzucić do tego odpowiedni trening, który pobudzi krew krążącą w okolicach, w których mamy nadwyżkę tkanki podskórnej w celu przetransportowania go do innego miejsca.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-30 o 01:48 Powód: Link.
bentlej90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 00:00   #457
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Miałam kiedyś drenaż limfatyczny. Super sprawa! Bardzo fajny zabieg, zawsze na nim zasypialam - tak mnie relaksował
Ale drenaż moim zdaniem sam w sobie nic nie da. Trzeba go połaczyc np. z banką chińską. Najpierw rozgrzać ciało bańką, rozbic ten tluszczyk, a potem chłodzić drenażem
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-04, 09:56   #458
Krygierowna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Siostra miała taki zabieg laserowego usuwania, efekt super, ale to bardzo drogi zabieg, jedna partia ciała to kilka tysięcy... Ja zastanawiam sie czy nie kupić sobie jakiegoś suplementu. Co sądzicie o takich tabletkach cellinea? Brał ktoś je? Dają efekty?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-03-05 o 00:25 Powód: Link.
Krygierowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 14:16   #459
201802050918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Cellulit wodny

Cześć Dziewczyny!
Piszę do Was z pytaniem o cellulit wodny. Podejrzewam, że to właśnie on poważnie oszpeca moje uda i pośladki. Macie jakieś sprawdzone sposoby walki z nim? Dieta, tabletki, kosmetyki, cokolwiek... Proszę o rady
201802050918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 17:25   #460
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Cellulit wodny

Cytat:
Napisane przez czarna_dorotka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Piszę do Was z pytaniem o cellulit wodny. Podejrzewam, że to właśnie on poważnie oszpeca moje uda i pośladki. Macie jakieś sprawdzone sposoby walki z nim? Dieta, tabletki, kosmetyki, cokolwiek... Proszę o rady

Dieta i picie wody niestety tylko. Z kosmetyków i tabletek wypróbowałam chyba wszystko
Pisząc "dieta" mam na myśli zdrowe odżywianie a nie jakieś dukany czy kopenhaskie. Zero cukru, panierek, sosów i jak najmniej przetworzona żywność.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 08:20   #461
201802050918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Cellulit wodny

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dieta i picie wody niestety tylko. Z kosmetyków i tabletek wypróbowałam chyba wszystko
Pisząc "dieta" mam na myśli zdrowe odżywianie a nie jakieś dukany czy kopenhaskie. Zero cukru, panierek, sosów i jak najmniej przetworzona żywność.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kocurasek - a mogłabyś rozwinąć swoją odpowiedź? Jak dużo wody pijesz dziennie? Czy tylko wodę? Ja czytałam, że pokrzywa i zielona herbata dobrze działają. Potwierdzasz? Co do jedzenia - też prosiłabym o jakieś kontrety.
201802050918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 13:26   #462
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Cellulit wodny

Cytat:
Napisane przez czarna_dorotka Pokaż wiadomość
Kocurasek - a mogłabyś rozwinąć swoją odpowiedź? Jak dużo wody pijesz dziennie? Czy tylko wodę? Ja czytałam, że pokrzywa i zielona herbata dobrze działają. Potwierdzasz? Co do jedzenia - też prosiłabym o jakieś kontrety.

Staram się poć 2,5 -3 l wody. Pokrzywy i zielonej herbaty nie piłam, nad pokrzywą się zastanawiam ale nie ugryzłam jeszcze tematu

Jedzenie jak najmniej przetworzone. Tłuszcze tylko roślinne, najlepiej na zimno. Białko w każdym posiłku, węglowodany tylko te zdrowe (warzywa, owoce, kasze, makarony ciemne albo razowe albo kukurydziany, płatki owsiane i jaglane). Wystrzegam się produktów mlecznych ale to dlatego ze od nich puchnę. Łosoś wędzony na zimno, makrela czy inne rybki staram się jeść min 2 razy w tygodniu. Moje najnowsze odkrycie to avocado. Wspaniałe i zdrowe. Orzechy, słonecznik tez jako źródło tłuszczu. No i racjonalne posiłki co 3 h tak żeby zaspokoić głód a nie żeby było "po korek". Dużo zielonych warzyw (sałata, ogórek). No i ruch powodzenia!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 07:26   #463
201802050918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Cellulit wodny

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Staram się poć 2,5 -3 l wody. Pokrzywy i zielonej herbaty nie piłam, nad pokrzywą się zastanawiam ale nie ugryzłam jeszcze tematu

Jedzenie jak najmniej przetworzone. Tłuszcze tylko roślinne, najlepiej na zimno. Białko w każdym posiłku, węglowodany tylko te zdrowe (warzywa, owoce, kasze, makarony ciemne albo razowe albo kukurydziany, płatki owsiane i jaglane). Wystrzegam się produktów mlecznych ale to dlatego ze od nich puchnę. Łosoś wędzony na zimno, makrela czy inne rybki staram się jeść min 2 razy w tygodniu. Moje najnowsze odkrycie to avocado. Wspaniałe i zdrowe. Orzechy, słonecznik tez jako źródło tłuszczu. No i racjonalne posiłki co 3 h tak żeby zaspokoić głód a nie żeby było "po korek". Dużo zielonych warzyw (sałata, ogórek). No i ruch powodzenia!
Dziękuję bardzo za odpowiedź! Widzę, że sporo zmian mnie czeka, bo moja dieta zupełnie nie zgrywa się z Twoimi radami. No cóż, trzeba działać
201802050918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 17:43   #464
Roza36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Cellulit wodny

w moim przypadku dieta tez nie pomaga, na cwiczenia nie mam za bardzo czasu ani motywacji.. zastanawiam sie nad jakims zabiegiem, slyszalyscie moze jakies opinie o urzadzeniu Swiss CellVibe?
Roza36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 17:21   #465
oliwiax1296
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 10
Dot.: Cellulit wodny

ja słyszałam, a nawet próbowałam akurat Swiss Cell Vibe Kiedyś sama podchodziłam sceptycznie do takich zabiegow, ale w koncu i ja właśnie też z lenistwa predzej czy pozniej na nie sie zdecydowalam. Opisywalam juz w innym watku, ze na pewno nie zaluje, efekty jak dla mnie sa super. Wiadomo, teraz juz sama staram sie trzymac diete i niezaniedbywac efektow, bo po prostu mi szkoda, ale jak dla mnie to koncowe rezultaty naprawde są mega. oprocz redukcji cellulitu, pomoglo mi to zgubic kilka cm w udach wiec same plusy
oliwiax1296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 18:08   #466
jullkaka
Przyczajenie
 
Avatar jullkaka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 21
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Aktywność fizyczna przede wszystkim i zdrowe jedzonko, a czy jakieś wspomagająco suplementy - ktos coś?
jullkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 20:21   #467
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

ja wam powiem tak: od zawsze cellulit był moją zmorą.
Nawet jak sporo schudłam to on nadal był wielki. Jestem zapaloną rowerzystką i biegaczką... nadal nic... Od niedawna stosuje tabletki anty i cellulit, który był wstrętny przerodził się w...jeszcze większy i obrzydliwy

próbowałam dosłownie wszystkiego- kremy, gąbka syrena, masażery. Nic,nic nic.

Kiedyś wyczytałam o masażu bańką chińską. Powiem wam, że faktycznie widać efekty. I tak staram się chować uda i nie kupować nic przed kolano, ale nie patrzę ze wstretem na swoje uda.

Jako jedyna ta bańka dała efekty.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 08:38   #468
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ja wam powiem tak: od zawsze cellulit był moją zmorą.

Nawet jak sporo schudłam to on nadal był wielki. Jestem zapaloną rowerzystką i biegaczką... nadal nic... Od niedawna stosuje tabletki anty i cellulit, który był wstrętny przerodził się w...jeszcze większy i obrzydliwy



próbowałam dosłownie wszystkiego- kremy, gąbka syrena, masażery. Nic,nic nic.



Kiedyś wyczytałam o masażu bańką chińską. Powiem wam, że faktycznie widać efekty. I tak staram się chować uda i nie kupować nic przed kolano, ale nie patrzę ze wstretem na swoje uda.



Jako jedyna ta bańka dała efekty.

Bo to związane z zaburzeniamj gospodarki wodnej. Mi pomogło picie dużej ilości wody i zielonej herbaty plus stary babciny sposób walenia po newralgicznych miejscach ścierką nasączoną wodą z octem (niestety śmierdzi i rozchlapuje się dookoła). Potem zimny prysznic i po paru miesiącach jest zauważalna zmiana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 20:38   #469
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Mi na cellulit zawsze pomaga redukcja węglowodanów i zwiększenie białka i tłuszczu.
Aktywna jestem od zawsze, także ciało raczej jędrne mam. Jednak z dietą bywam na bakier i jak więcej węglowodanów wchłaniam to widzę, że cellulit robi się wyraźniejszy

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
B plus stary babciny sposób walenia po newralgicznych miejscach ścierką nasączoną wodą z octem (niestety śmierdzi i rozchlapuje się dookoła). Potem zimny prysznic i po paru miesiącach jest zauważalna zmiana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow...jestem pod wrażeniem, że zastosowałas tę metodę!
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-12, 14:41   #470
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Ja mam sposób dla leniwych. Akurat mi pomógł kolagen naturalny zmniejszyć cellulit. Ale w tym przypadku to konsekwencja i jeszcze raz regularność (ale przynajmniej ćwiczyć nie trzeba hihi)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 15:15   #471
zonamajora
Przyczajenie
 
Avatar zonamajora
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Oprócz diety ja wdrożyłam serię zabiegów endermologii LPG (a byłam w Clinica Cosmetologica). Rozbiło mi ładnie tkankę tłuszczową, no może nie aż tak, że jej nie mam, ale to naprawdę jest minimalny widok.
zonamajora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 19:28   #472
malagaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 8
GG do malagaa
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Po pierwsze aby zacząc walkę z cellulitem trzeba zacząc od OCZYSZCZENIA organizmu, głównie usunięciu TOKSYN. To przez toksyny organizm nie przyswaja substancji odżywczych. A to jest podstawą przy utrzymaniu zarówno odpowiedniej wagi jak i pozbyciu się celillitu. Dopiero po oczyszczeniu organizmu i wprowadzeniu zdrowego odżywiania dodatkowo stosujemy zabiegitypu body wrap lub bańkę chińską Ja zaczełam od takiej kuracji C9, która trwa 9 dni i bazuje na aloesie. I to co moge powiedzieć to że czuję się lżejsza , zdrowsza i poprawiłą mi się cera !!!! a to że jest parę kilo na minusie to już traktujęjako efekt uboczny. Podstawa do zwalczania cellulitu jest teraz zaczynam serie fal radiowych + body wrap w domu i bańka chińska pod prysznicem JAkby któraśbyła zainteresowana tym programem c9 chętnie siępodzielę informacją
__________________
malaga
malagaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 09:00   #473
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

można mieć skończone 40 lat i nie mieć cellulitu ??

da się w ciągu 6 mies. przybrać zdrowo 4 kg (tłuszcz i mięśnie) nie produkując nowego cellulitu ?

tłuszczów (mięso, pestki) nie chcę ograniczać,

oleje w butelkach, racuchy, ciasto, słodycze, sosy, cukier - bez problemu mogę wyeliminować

------------------------------------------
wyglądam prawie jak Anna Dziedzic https://www.google.pl/search?q=anna+...C2c0XtOwZOjIM:
Ania: ja:Ola
Waga: 55,5 kg Ola: 51
Obwód pasa przez pępek: 78 cm Ola71
Wzrost: 165 cm Ola 166
Obwód bioder: 89 cm Ola 88

brakuje mi tych 4 kg, które wlazłyby w nogi, tyłek i ramiona

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2018-02-13 o 09:12
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 16:09   #474
Synajka
Przyczajenie
 
Avatar Synajka
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 7
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Właśnie, że masaże słabo na mnie działały. Niegdyś miałam krem specjalny an cellulit, ale piekł mnie niemiłosiernie. Ostatnio byłam na zabiegach na uda falami radiowymi Maximus (tak to się chyba nazywa) w Gdańsku w Clinica Cosmetologica i całkiem całkiem, tutaj to przynajmniej nic nie bolało i jest efekt.
Hehe a czytam tak sobie o tabl;etkach, masakra...
__________________
*Tales of tomorrow*
Synajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 15:22   #475
Anna19931988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Rewelacyjne efekty przy dobrej diecie przynoszą zabiegi endermologii, już po kilku zabiegach można zobaczyć efekty. Zabiegi poprawiają kondycję skóry, co przy diecie i ćwiczeniach daje bardzo dobre efekty. Endermologia Katowice Perla Beauty

Edytowane przez Anna19931988
Czas edycji: 2018-02-28 o 15:14
Anna19931988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 10:11   #476
Karolina151317
Przyczajenie
 
Avatar Karolina151317
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 2
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Niekoniecznie nie zdrowego jedzenia, aktywność fizyczna też ma w tym wypadku dużo do powiedzenia. Możesz ćwiczyć te 3 razy w tyg., ale jeśli mało się ruszasz w ciągu dnia (np. z powodu pracy), to i tak jesteś narażona na ryzyko wystąpienia cellulitu.

Poza tym, GENETYKA.

Moja mama miała cellulit, więc mam go po niej. Też używam serum Vialise! Piątka
Karolina151317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 10:48   #477
Ewa1618
Przyczajenie
 
Avatar Ewa1618
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Dziewczyny, a co myślicie nad zabiegiem modelowania sylwetki? Myślę nad endermologią i nie wiem, czy to dobry pomysł.
Ewa1618 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 15:15   #478
natalakolo
Przyczajenie
 
Avatar natalakolo
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Dziewczyny, korzystałam z tego zabiegu w klinice Cosmetologica w Gdańsku i efekty przerosły moje oczekiwania, bo zawsze miałam problem z oponką na brzuchu i nie pomagały żadne ćwiczenia . No i pomyślałam, że spróbuję. Sam zabieg bezbolesny i przeprowadzany w fajnych warunkach, tłuszcz zredukował się w znacznym stopniu. Jak najbardziej polecam. Czy miał ktoś podobne doświadczenia?
natalakolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 15:25   #479
onomaparanormalne
Przyczajenie
 
Avatar onomaparanormalne
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 15
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Cytat:
Napisane przez natalakolo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, korzystałam z tego zabiegu w klinice Cosmetologica w Gdańsku i efekty przerosły moje oczekiwania, bo zawsze miałam problem z oponką na brzuchu i nie pomagały żadne ćwiczenia . No i pomyślałam, że spróbuję. Sam zabieg bezbolesny i przeprowadzany w fajnych warunkach, tłuszcz zredukował się w znacznym stopniu. Jak najbardziej polecam. Czy miał ktoś podobne doświadczenia?
ja mam ten sam problem z brakiem skuteczności ćwiczeń... zastanawiam się nad wykupieniem serii zabiegów tylko czy zadziała na mnie? od tygodnia wertuje fora w poszukiwaniu informacji i na niektóre osoby nie zadziałało.. jak to jest?
onomaparanormalne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 16:16   #480
kasandran
Przyczajenie
 
Avatar kasandran
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 6
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

niestety nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Kiedyś myślałam, że same ćwiczenia mogą pokonać cellulit. A tu się okazuje, że czasami i ciężka praca nad ciałem nie gwarantuje usunięcia problemu
kasandran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 08:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.