Zmiana koloru. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 16:47   #1
audreyowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3

Zmiana koloru.


Cześć dziewczyny!
Od kilku lat farbuję włosy na rudo i jestem już tym zmęczona, chciałabym zmienić kolor na bardziej naturalny, żeby nie było aż tak dużej różnicy pomiędzy farbowanymi włosami, a odrostami(naturalny mam taki zwykły, najpospolitszy ciemny blond). Byłam u fryzjera, zdjęła mi farbę jakimś delikatnym środkiem, który nie zniszczył mi włosów, ale dalej są rude! Dużo jaśniejsze, ale rude. Próbowałam sama, w domu zafarbować sobie na naturalniejszy kolor, dosyć ciemny, wiedziałam, że na pewno mi nie wyjdzie taki, jakbym chciała, ale moje włosy w ogóle tej farby nie chwyciły i dalej są rude
Co robić? Iść do fryzjera i potraktować włosy silniejszymi środkami? To jest dla mnie ostateczność, bo mam ładne włosy i nie chciałabym ich niszczyć...
audreyowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 22:07   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zmiana koloru.

Wiesz co? Ja nie jestem fryzjerką ale na Twoim miejscu po tym zdjęciu farby i kolejnej farbie, ktorą sama nałożyłaś to pozwoliłabym włosom trochę odetchnąc, choć z miesiąc. Teraz łykaj vitapill i odżywiaj, a po miesiącu idź do fryzjera i on Ci powie, co dalej. Rudy podobno bardzo trudno usunąć z włosów, choc z czarnym podobno gorzej

W każdym razie ja bym sama już nie próbowała.
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 22:10   #3
audreyowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Zmiana koloru.

U fryzjera byłam dokładnie 9 maja, a farbowałam dwa dni temu, więc nie na wstrząsnęłam tymi włosami za bardzo, odpoczęły sobie
audreyowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.